WKEik Het oog gericht op een extraatje VOOR MOEDER KWAK VOOR MOEDER KWAK FaTa£uja9t MOEDERDAG- GESCHENKEN doublé Eerste lierenteam van de Soester Volleybal Vereniging kampioen van de afdeling Amersfoort. p* Coöp, jp. Raiffeisenbank Soest heeft goed jaar achter de rug N.V.E.V. afd. Eemland bezocht N.V. Unilever B.D.C.-handbalheren werden kampioen Nieuwe B.D.C.-voorhoede doelpuntte niet Kath. Vrouwengilde Jongen tegen auto „Crescendo" koos een nieuwe voorzitter Wegens vakantie gesloten van van 10 te.m. 22 mei. goud zilver en ARMBANDEN HANGERS COLLIERS BROCHES RINGEN enz. enz. Steeds iets aparts Auto onbeheerd achtergelaten BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Er heerste donderdagavond na afloop grote vreugde in het S.V.V.-kamp toen het eerste team van de Soester Vol leybal Vereniging door een overwin ning het kampioenschap van de eerste ging ln het afgelpoen jaar. Aan de trainer van de vereniging bracht hij dank voor de enthousiaste wijze waarop hij de training leidt maar bovenal voor zijn grote medeleven in op goed peil staande wedstrijd, waar in Olympia vooral verdedigend uitste kend partij gaf. Onmiddellijk na af loop kreeg de aanvoerder van de rood- witten van het Olympia-team bloemen aangeboden. Bloemen waren er ook van het afdelingsbestuur, terwijl de eigen vereniging een grote taart aan bood. -&'■ i^r.72. Het eerste team van de Soester Volleybal Vereniging dat het kampioenschap van de eerste klas van de afdeling Amersfoort van de NeVoBo behaalde. Spelers staande van links naar rechts J. Lijkedijk, P. Hilhorst (res.), J. van Herwaarden, P. Laseur en gehurkt H. Stam (aanvoerder), J. Both (trainer), F. Hilhorst en K. de Raadt. klas van de afdeling Amersfoort be haalde. Van de aanvang van de kom petitie af hadden de rood-witten aan de kop van de ranglijst gestaan en slechts een wedstrijd ging in de loop van de kompetitie verloren. Na afloop van de wedstrijd was er naar aanleiding van de behaalde kam pioenschappen 'n grote schare S.V.V.- supporters in het restaurant van de sporthal bijeen toen de voorzitter van de vereniging spelers en de vereniging complimenteerde met de behaalde suc cessen. Mogen resultaten in de kompe titie niet bepalend zijn voor de kracht van een vereniging, aldus de heer Kolthof. hij zag in deze mooie resul taten toch wel een afspiegeling van de stormachtige groei van de vereni- alles wat de vereniging betreft. Het tweede damesteam sloot haar wedstrijden af met een 3-0 overwin ning op Spirit 2 waardoor zij uitein delijk nog een gunstige klassering -in de middenmoot bereikte. Het derde damesteam won haar laat ste wedstrijd tegen S.S.S. 2 met 2-1 en behield hierdoor haar vierde plaats, terwijl het vierde damesteam haar wedstrijd tegen het sterke Wilhelmina 2 met 3-0 verloor. Het eerste herenteam wist in haar wedstrijd tegen Olympia 2 het punt dat nodig was voor het kampioen schap al in de eerste set te behalen. Ook de tweede set wist zij in winst om te zetten, waarna de derde set voor de Olympianen was. Het was een Het tweede herenteam behaalde op haar naaste concurrent in de kom petitie een moeizame 2-1 overwinning. Ditzelfde resultaat behaalde ook de vierde uitgave van S.V.V. tegen Wil helmina 2. Promoveert het tweede herenteam door haar kampioenschap automatisch naar de tweede klas, het eerste heren team zal met vijf andere afdelings kampioenen om twee plaatsen in de overgangsklas moeten spelen. Deze promotiewedstrijden zullen in tour- nooivorm verspeeld worden en door het bestuur van de Soester Volleybal Vereniging zijn inmiddels al stappen ondernomen om deze wedstrijden in de sporthal te Amersfoort te doen plaats vinden. Het tweede team van de Soester Volleybal Vereniging dat het kampioenschap van de derde klas van de afdeling Amersfoort van de NeVoBo behaalde. Spelers staande van links naar rechts A. Bosboom, W. Renkers, H. Wouden berg en gehurkt B. Majoor (res.), W. Kolthof (aanvoerder) en B. v. Riemsdijk. De voorzitter van de Coöperatieve Raiffeisenbank te Soest, de heer J. J. Koelman, heeft tijdens de donderdag avond in hotel De Gouden Ploeg ge houden jaarvegradering van de bank medegedeeld, dat hij met ingang van 1 juni a.s. zijn funktie als voorzitter neer zal leggen. De heer Koelman heeft 26 jaar lang deel uitgemaakt van het bestuur en vindt thans de tijd gekomen om zijn plaats aan een jongere kracht af te staan. De voorzitter opende de vergadering namens het bestuur en de raad van toezicht. Hij noemde het afgelopen 59ste boekjaar een goed jaar voor de bank met bevredigende resultaten. De spaargelden stegen met 14 procent en het jaarverslag was aan alle leden toegezonden. Daaruit bleek o.a.. dat er in 1964 66 nieuwe leden toetraden. Afgevoerd werden door overlijden en vertrek 25 leden, zodat het ledental op 31 december 1964 1003 bedroeg. Het bestuur kwam negen maal in ver gadering bijeen en de Raad van Toe zicht vier maal. Er werd driemaal gecombineerd vergaderd. In 1964 werden 751 nieuwe spaarbank boekjes uitgegeven, terwijl van 295 boekjes het totaal tegoed werd terug betaald. Op 31 december j.1. waren 7706 boekjes in omloop. Het aantal voorschotten bedroeg per 31 dec. 619, het aantal rekeninghouders met kre diet 53 en zonder krediet 128. De re serve voor de nieuwbouw bedraagt 40 000—. De balans 1964 sluit met een bedrag van 15.334.409.61; tegen in 1963 12.990.445.97. De verlies- en winst rekening 1964 sluit met 619.586,33. De heer J. J. Brouwer werd weer ln het bestuur benoemd en de heer J. R. van Poppelen werd herkozen in de Raad van Toezicht. De heer Van Poppelen hield daarna een causerie met als onderwerp: „Fi nanciering in de landbouw". Hij zei o.a., dat de landbouw'het in de toe komst moeilijk gaat krijgen. Wanneer de aanpassing geen gelijke tred houdt met de bedrijven, gaat het de ver keerde kant op. Vooral bij de bedrijfs- en produktieomvang. Er moeten meer varkens en kippen worden gehouden, doch ook moet het mechanisme wor den uitgebreid. In 1960 werd een kredietvoorziening voor de landbouw getroffen. Er werd 20 procent aan de jonge boer gegeven, die zelf voor 80 procent moest zorgen, hetgeen een flink kapitaal was. Dit zal nu 40 procent worden. Jonge boe ren, die met 30.000,beginnen, moeten tevens nog 80 procent erbij voegen. Hoe meer geld men in een be drijf steekt, hoe meer vastigheid men heeft. De financiering mag niet langer duren dan het bedrijf levensvatbaar heid heeft. De aflossingen zijn redelijk te verwe zenlijken. Er moet bij de financiering op gelet worden of men een lang kre diet nodig heeft of voor tien of een korter aantal jaren. De financiële mo gelijkheden zijn: 1. Hypotheek (twee derde van de getaxeerde waarde); de terugbetaling mag geschieden als er winst gemaakt wordt. 2. Borgtocht (ook de persoonlijke) mag niet langer duren dan twintig jaar. Het borgstel lingsfonds gebruikt men niet voldoen de. daarom blijft men maar doortob- ben. Het fonds kan niet altijd helpen, maar als de boer kredietwaardig is, staat hem niets in de weg. Per 1 mei 1965 is het onderlinge Raif- feisen-garantiefonds in werking ge treden en 66 procent neemt het fonds voor zijn rekening. Jonge boeren kun nen hiervan gebruik maken, maar ook de oudere boeren. Ook kan een blan- ko krediet worden verstrekt van 3000.speciaal voor buitengewone uitgaven. Mestvarkenskrediet wordt alleen ver strekt aan pachters. Het is verstandig een rekening-courant af te sluiten bij de bank. Spreker verklaarde, dat boe ren, die met financiële moeilijkheden te kampen hebben, steeds door de Raiffeisenbank geholpen worden. „De Raiffeisenbank is een spaarbank, maar ook een leenbank. Daarom raad ik u aan: Sluit geen verkeerde leningen. Als men kredietwaardig is, staat de Raiffeisenbank achter u", zo besloot de heer Van Poppelen zijn causerie. De heer P. J. v. d. Breemer vroeg of het mogelijk is, dat de boeren een folder wordt thuisgestuurd, waarin duidelijk vermeld staat wat een reke ning-courant is. De meesten begrijpen het nu niet. Het bestuur zal dit voor stel in overweging nemen. Vervolgens maakte de voorzitter be kend, dat in de eerste drie maanden van 1965 bij de Raiffeisenbank in Soest is ingelegd 2.577.075,51 en te rug betaald 1.637.161.41. Een verschil derhalve van 939.914,10. Vijftig dames van de N.V.E.V., afde ling ..Eemland", brachten vorige week per touringcar een bezoek aan de Uni lever te Rotterdam. Men kwam daar aan via de nieuwe Brienenoordbrug Na het gebruik van de koffie kreeg men een film te zien van dit moderne wereldbedrijf. Daarna volgde een des kundige rondleiding door de fabriek. Door het grote voedseltekort gaf Na poleon III een Frans scheikundige op dracht, kunstboter te produceren, dat goedkoop en beslist duurzaam moest zijn bij gebrek aan koelhuizen. Na 2 jaar onderzoekingen gedaan te heb ben, verkreeg de Fransman een smeer- vet, een mengsel vertapte melk en rundvet. Ook de heren Jurgens en Van den Bergh uit Nederland wierpen zich bel den op de fabricage van kunstboter. Eerst beconcureerden ze elkaar, later, in 1927, werd tot een fusie besloten; ln 1929 kwam de N.V. Unilever tot stand Dit wereldconcern, dat 60 bedrijven bezit in 69 landen, heeft alleen al in Rotterdam (margarine) en in Zwijn- drecht (zeepfabricage en soepen) dui zend mensen in dienst en levert per week twaalf miljoen pakjes boter ln zes verschillende soorten. Vijftig procent gaat weg per spoor wegen en vijftig procent per auto. Na een voortreffelijke lunch, aangebo den door de N.V. Unilever, gingen de leden van de N.V.E.V. een kijkje nemen ln het bouwcentrum te Rot terdam. In restaurant Europoort werd vervolgens gepauzeerd, waarna de te rugtocht werd aanvaard. Het eerste herenteam van de handbal vereniging B.D.C. heeft zondagmiddag door een forse 23-3 zege op S.S.V.U. uit Utrecht het kampioenschap van de afdeling behaald. Een verdiende beloning voor een seizoen van hard werken, waarin de Soesters ongeslagen bleven. Het was de grootste overwin ning in de competitie, die geen mo ment in gevaar is geweest. Tegen een dergelijke overmacht konden de Utrechters niet op. Zij moesten zich dan ook in hoofdzaak tot verdedigen beperken. Er deden zich voor het B.D.C.-doel dan ook weinig gevaarlijke momenten voor en bovendien was doelman Smeeiing op z*n post. Voor de rust liet hij zich slechts eenmaal passeren. Dat gebeurde kort na het begin en het was nogal verrassend, omdat de gasten met dat doelpunt de leiding namen. Lang hebben zij van die treffer echter niet plezier gehad, want toen de blauw-wltte aanval eenmaal op toe ren begon te komen en de zenuwen de baas was geworden, was er geen houden meer aan. Tienmaal moest de S.S.V.U.-doelman de bal uit het net halen en daarmee kwam hij er in feite nog genadig af. Het vijfde B.D.C.-doelpunt werd ge scoord door Van Kesteren, die daar mee de 150ste treffer liet noteren. Het werden er ten slotte 168. Dit aan tal bereikte BD.C. in twaalf wedstrij den, hetgeen dus neerkomt op een ge middelde per wedstrijd van 14. Ook in de tweede helft waren de B.D.C.-heren oppermachtig. De gehele ploeg speelde een goede wedstrijd en ging mee naar voren als dat mogelijk was. Zodoende werden er nog dertien treffers aan de tien toegevoegd, zodat de blauw-witten op 23 doelpunten kwamen te staan. De S.S.V.U.-ploeg wist doelman Smeeiing nog tweemaal te verschalken, zodat het einde van deze wat eenzijdige wedstrijd kwam met een 23-3 zege voor B.D.C. Toen de scheidsrechter voor de laatste maal had gefloten, stroomde het pu bliek het veld op om de kampioenen bloemen te overhandigen. De aan voerder van SS.V.U. was een van de eersten, die B.D.C. met het kampioen schap gelukwenste. Ook de scheids rechter feliciteerde de Soesters. Hij wenste hen tevens veel succes toe in de komende promotie-competitie. Ook de heer Van Kesteren, bestuurslid en tevens speler in het eerste team, fe liciteerde namens het bestuur aan voerder Van Velzen en zijn mannen. Het team, bestaande uit de spelers Smeeiing, Van Kesteren, Van Asch, Demmers. Surstedt, Van Rossum, v. d. Heiden, Semper, Buisman, Van Velzen en Steenman, moet binnenkort nog promotiewedstrijden spelen. Tegen stander is het Utrechtse Sport Ver eent. B.D.C. heeft met het experiment met een jonge voorhoede weinig meer suc ces gehad dan in voorgaande wedstrij den het geval is geweest. De blauw witte voorhoede kon ook zondag in de thuiswedstrijd tegen Naarden niet tot doelpunten komen. Toch heeft Naarden geen gemakke lijke middag gehad. Integendeel. B.D.C. legde een aardig spelletje op de grasmat. Deze laatste competitiewed strijd heeft voor B.D..C. wel iets posi tiefs opgeleverd. De jonge voorhoede mocht dan niet tot scoren komen, wanneer deze jongens op elkaar zijn ingespeeld, kan er zeker iets goeds uit voortkomen. Het begin was slecht en zo zou het feitelijk gedurende de gehele wedstrijd blijven. Mldvoor v. d. Hengel van BD.C. reageerde meestal te laat op werkelijk schitterende voorzetten van rechtsbuiten Marcel van de Lugten en linksbuiten Dorrestein. Naarden on dernam ook enkele felle aanvallen op het B.D C.-doel, waarin doelman Kok echter een goede partij stond te kee pen. Hij wist zijn doel tot kort voor rust schoon te houden. Toch kwam Naarden nog tot 0-1. In de tweede helft veranderde er wei nig aan het spelbeeld. De Soesters speelden niet onverdienstelijk, maar resultaat had dat alles niet. Tien mi nuten na rust wist linksbinnen Been voor de tweede maal doelman Kok te passeren en toen was het pleit defini tief beslecht. B.D.C. wijzigde het elftal nog wel op enkele plaatsen, maar het was te- vergeeft. De schoten van Westerveld. Van de Lugt en Van Asch gingen naast of over. Zo bleef het 0-2 in deze sportief ge speelde wedstrijd. Het Kath. Vrouwengilde, afd Soest- dijk. vierde de afgelopen week haar 12^-jarig jubileum. Bij gelegenheid hiervan werd een avondmis opgedragen met zang van het eigen dameskoortje o.l.v. mej. A. Schalkx, waarna de avond verder werd doorgebracht in restaurant „La Bor delaise". Het woord werd gevoerd door Mgr. A. Smit, die naast zijn gelukwensen woorden van waardering liet horen voor het werk dat het K.V.G. ten bate van de parochie heeft gedaan Na mens het hoofdbestuur werden geluk wensen aangeboden door de dekenale leidster uit Amersfoort, mevrouw De Keizer. Verder werden er felicitates, een ca deau en bloemen aangeboden door de besturen van het K.V.G. afd. Soest en het N.K.V. afd. Soest. De secretaresse gaf een overzicht geheel op rijm, over alles wat de afgelopen 12Vfe jaar was gepasseerd. Er werd gezongen en voorgedragen, kortom, het was een gezellige avond waar bestuur en leden met plezier op kunnen terugzien. Zonder op het verkeer te letten stak de 14-jarige D. v. K. per rijwiel de Middelwijkstraat over. Hij werd aan gereden door een auto, bestuurd door j R. H. "V. uit Olst. Het rijwiel werd vernield doch de Knaap kwam met de schrik vrij. Minister-president Cals heeft in de regerings verklaring enkele maatrege len aangekondigd, die vooral door de gemeentebesturen met instemming zijn begroet. Eén van die maatregelen is namelijk, dat nog dit jaar een bedrag van 50 miljoen gulden extra voor de gemeen ten beschikbaar komt. Voor 1965 is een ruimere financiering voor de gemeen telijke noden te verwachten. Dat is een meevallertje voor de gemeenten, die ten tijde van het kabinet-Marij- nen in financiële nood geraakt waren. Een grappig toeval wil, dat op dezelfde dag, dat de regeringsverklaring ver scheen, een ander belangrijk stuk uit kwam, het jaarverslag van de Neder landse Bank. Nu is dat verschijnen van dat verslag niet zo grappig als wel een deel van de inhoud. Er staat namelijk in te lezen, dat de politiek van het kabinet-Marijnen om de ge meenten de duimschroeven aan te zetten, wordt goedgekeurd. Hoe de regering zich de financiering voor de gemeentelijke noden voorstelt, ls in de regeringsverklaring niet heie maar duidelijk geworden. Theoretisch is het niet zo moeilijk. De hogere uit gaven kunnen worden betaald uit le ningen, uit hogere belastingen, uit be perking van andere uitgaven, al of niet in de een of andere combinatie. Daarover zal te zijner tijd nog wel het een en ander uit de doeken wor den gedaan. Daaruit zal wellicht ook blijken waarom de financiële steun aan de gemeenten in de periode van het kabinet-Marijnen beperkt is ge bleven, terwijl het de regering-Cals wel mogelijk blijkt te zijn meer steun te verlenen. Het was onmogelijk, op financiële en conjuncturele gronden, zo werd er in het begin van de re geringsperiode van het kabinet-Ma rijnen meegedeeld. Er zijn diepzinnige vertogen gehouden over de vraag waarom het precies niet kon. Er zul len binnenkort even scherpzinnige be schouwingen gehouden worden met argumenten over de vraag waarom het nu ineens wel gaat. Overigens zal dat de gemeentebestu ren niet zoveel kunnen schelen. Te vaak hebben die het „nee" moeten laten horen of te horen gekregen als het ging om de realisering van een project, dat niet gerealiseerd kon wor den, omdat er geen geld was. Het ziet er naar uit, dat men binnen niet al te lange tijd weer meer keren „ja" kan zeggen dan in de tijd van premier Marijnen het geval was. Zoals gezegd, het waarom het nu in eens toch wel kan is niet erg duide lijk geworden uit de regeringsverkla ring. Veel meer dan een aanwijzing er niet in. Maar omdat de ministers over een ander financieel beleid staat Smallenbroek en Vondeling als Ka merlid altijd scherpe kritiek hebben geuit op de bestedingsbeperking voor de gemeenten, ziet het er naar uit. dat de gemeenten een betere tijd tege moet gaan. Wie dat zal betalen? Misschien weet zoete lieve Gerritje dat. KANTMAN. Philips lichtgewicht-snel- BO strijker met temperatuur- PW) regelaar en praktische open handgreep. 32.50 Electr. Techn. Installatiebureau Soesterbergsestraat 51c - Telef. 2379 Philips lichtgewicht-snel- p33| strijker met temperatuur- Ifljyi regelaar. Verkrijgbaar in drie kleuren. 29.50 Electr. Techn. Installatiebureau Soesterbergsestraat 51c - Telef. 2379 In gebouw Ludgardus heeft de r.k. gymnastiekvereniging ..Crescendo" de jaarvergadering gehouden. Voorzitter M. J. M. Smit sprak een welkomst woord, de secretaris las de uitgebreide notulen en uit het financieel over zicht bleek, dat 1964 is afgesloten met een nadelig saldo van 228, De begroting voor 1965 is sluitend op 5700.dank zij een contributiever hoging. die op 1 april is ingegaan. Crescendo organiseerde in 1964 de mars door Soest, er werd 'n wedstrijd georganiseerd tegen Olympia, jongens en meisjes deden mee aan kringwed strijden en er werden voorts diverse aktiviteiten georganiseerd. De vereni- gin gtelt momenteel ongeveer 300 leden. Het jaarverslag van de drumband toonde aan, dat deze afdeling tien keer naar buiten is opgetreden. De balpenaktie bracht 108.45 op. terwijl er een batig slado was van 120,70. De vereniging neemt op 5 mei deel aan de bevrijdingsmars. Opstellen der deelnemers om 9 uur 's morgens bij de faobriek van Lambert Rademaker aan de Lange Brinkweg. De uit voering wordt eind januari 1966 ge geven, terwijl in november van dit jaar de onderlinge wedstrijden plaats vinden. Daarna was er bestuursverkiezing. Af tredend waren mevr. De Rond-Smit en de heren M. J. M. Smit (voorzitter) en A. J. Valk en de heer C. v. d. Breemer had als bestuurslid bedankt. De heer Smit was niet herkiesbaar. De heer F. Ammerlaan werd als bestuurslid ge kozen en mevrouw De Rond en de heer Valk werden herkozen. De heer Smit werd als voorzitter op gevolgd door de heer F. de Rond. tot dan toe vice-voorzitter. Na een dank woord van de heer Smit dankte de heer De Rond de heer Smit voor alles wat deze voor de vereniging heeft gedaan. Voorts verzocht hij me dewerking van de leden om de ver eniging ook in het nieuwe seizoen daadwerkelijk te steunen. SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 43 - Telef. 3917 Ga noorSP'JKER TEL.2982 50E5TERBERGSE5TR.26 De politie trof nabij de Paltz een per sonenauto aan zonder benzine terwijl de banden leeg waren. De wagen, waarin waardevolle artikelen gebor gen, bleek het eigendom te zijn van C. A. J. v. W. alhier. Hij had de wagen, welke niet was af gesloten, wegens pech achtergelaten. GEBOREN: Jacobus Reinhart, zoon van J. Hornsveld en M. N. Onwezen. Molenstraat 97. Ronald Pieter, zoon van J. J Klip en J. E. M. Kok, Ples- manstraat 14. Miriam, dochter van E. van der Meer en P. Langeveld, Prins Hendriklaan 17. Bastiaan Wouter, zoon van C. B. T. de Geus en A. Mulder, Beetzlaan 61. Hendrik, zoon van W. Koop en H. C. Boshuis, Postweg 58. Jacobus Johannes Ma ria, zoon van J. W. Stalenhoef en A. M. J. Hogenelst, Rubenslaan 19. Paulus. zoon van J. J. de Clippelaar en A. Stötefalk, le Heeserlaantje 2. Monique, dochter van Th. Verbon en A. bij 't Vuur. Gen. Winkelmanstraat 79. Stephan, zoon van M. Nieuborg en E. D. Jacobs, Nieuweweg 100. ONDERTROUWD: Silvester van Zijst, Rozenstraat 1. Baarn en Hendrika Wassenaar. Molenstraat 91. Everar- dus Johannes de Beer, Smitsweg 37 en Alijda Bernardina Kuijer, Beukenlaan 78. Lambertus Costen, Postweg 91, Ede en Maria Johanna de Jong, An- driessestraat 7. GEHUWD: Hermanus Hendrikus But- zelaar, Korte Brinkweg 49 en Ariane Irene Josée Bakker, Stadhouderslaan 25. Herman Koopman. Snipper- lingsdijk 20. Deventer en Stijnia Anny Gretha Nagtegaal. Schoutenkampweg 101. Dignus Johannes Maris, Oude Utrechtseweg 2 en Maria Jacoba van Drie. Kerkpad Z Z. 31. Wijnand Teunis van den Brink, Birkstraat 66 en Louise Pieternella Baptist, Hilde- brandlaan 15. Cornelis Hendrikus Manten, Van Weedestraat 57 en An- tonia Hendrica Waltruda Olthof, Koe- koeksweg 9. P C Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie. Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Jacobus SamueL La- man. 81 jaar. echtgenoot van C. Stij- ger. Utrecht, Bilderdijkstraat 56 bis. Nicolaas Bruggeling, 47 jaar echtge noot van M. M. Koorevaar. Broersveld 114, Schieden. Lambertus Ver schoor. 46 jaar. echtgenoot van A. Kelderman, Plesmanstraat 107. Ja cobus Albertus Kradolfer, 81 jaar, echtgenoot van V. Roos, Zeist, Amers- foortseweg 9. Willem Frederiks, 77 jaar weduwnaar van J. Maassen van den Brink, Hartmanlaan 22. Nico- sina Theodora van Bootingh. 81 jaar. echtgenote van C. Willems, Gen. Win kelmanstraat 11.

Soester Courant | 1965 | | pagina 5