3 4 Gratis taxi 2424 Ja, er wordt liard gewerkt 9 Middelman meubelshow in hotel Eemland Ten geleide De blik verruimd Het nummer van uw privé-chauffeur aan de Kerkstraat in het pand waar voorheen bakkerij Wolse gevestigd was In dit blad vindt u op: Start u ook moeilijk? Zonnestralen helpen Donderdag 6 mei a.s. M0DELLENSH0W een bijzondere uitgave door middel van MIDDELMAN MEI 1965 REDACTIE-ADRES s TORENSTRAAT 19 - SOEST - TELEF. 2424 Op de door U gewenste tijd staat de auto voor de deur. Heus. doet U het gerust, het is dus geheel zonder ver plichting. Dus telefoneer pagina pagina pagina Bent U slecht ter been, of is het slecht weer, maar U wilt toch zo graag eens bij ons winkelen Draai dan nummer 2424. donderdag S mei vrijdag 7 mei woensdag 12 mei donderdag 13 mei vrijdag 14 mei Aanvang *s middags 2 isur tot ca. 4 uur. Loopt i dan zo eens even kinnen. Koffie of thee staat voor U klaar. De shows worden gehouden op MODEKLANKEN a. Nieuws uit Parijs over de zo- mermode 1965. b. Wat wordt er o.a. geshowd De onlangs gehouden meubelshow was weer een groot succes, ca. 2500 mensen bezochten deze grote expositie Zeer waarschijnlijk is dit de laatste show op „vreemd" terrein geweest, gezien de grote uitbreidingsplannen van de afdeling woninginrichting, die spoedig verwezenlijkt zullen worden. Het plan is nog deze zomer een nieuw pand te openen met ongeveer 200 m2 ruimte, waarin uitsluitend meubelen zullen worden tentoongesteld. Wij willen U nu reeds verklappen, dat wij U daar het allernieuwste kun nen tonen, o.a. een zeshoekige tui- melblad-tafel van het prachtige pali- sanderhout, op twee metalen poten, hierbij hoge fauteuils, bekleed met Skai Velissa; Een bankstel met lende- steun. Een salontafel met 2 uitschuif- bladen enz. U begrijpt het, het is teveel om hier alles te noemen, daarom nodigen wij U nu alvast uit. Komt U straks eens kijken En mocht U onverhoopt zelfs in deze showroom niet kunnen slagen, dan blijft het onze service U als gast. geheel vrijblijvend naar elke toonzaal te begeleiden. a. Puzzel, natuurlijk met mooie prijzen. b. Wetenswaardigheden voor uw woning. a. Wist U dat? (huishoudelijke tips b. Eerste aanbieding van onze Midweekmarkt. c. Iets meer over de inkoop. Nee, dit stukje is niet voor die men sen zoals de buurvrouw, die 's mor gens om half zeven, keurig gekleed, haar man opgewekt wegwuift en dan zingend aan het werk gaat. Ik hoor dit nog liggend in mijn bed en denk „Als ik nou ook..., dan ben ik om tien uur klaar Maar nee, ik kruip nog wat dichter bij die vertrouwde warmte. Wat een genothij begint een half uur later. Ik denk ,.Nog een kwartiertje". Helaas dat lukt niet. zodoende klopt de plan ning niet meer. Manlief wordt niet opgewekt wegge wuifd, maar krijgt een onaangekleed vluchtig liptipje. Natuurlijk breekt de veter van Gert- Jan's schoenen en ik heb alleen maar zwarte. Natuurlijk zit het haar van Monique in de war nu ze haast heeft. Onrede lijk mopper ik „Waarom heb je dan ook zulk dik haar Het arme kind gaat met een klein kaal plekje naar school. Opgelucht hoor Ik ze de keukendeur sluiten en wil in thee, krant of radio troost zoeken, als Gert-Jan huilend terug komt, gestruikeld in een plas. Was het aangeknoopte zwarte stukje veter toch te lang De koud geworden thee is geen bakje troost meer, de sombere krant wekt geen lach en de mist voorspellende radio biedt weinig uitzicht. Slaapkamers doen 0 Dekens in de mist Vast niet goed. Maar ik moet toch wat doen. Dan maar verstellen, maar o ja, mijn witte garen is op. O jakkes, nu moet ik toch nog de mist ln. Maar dan ineens schiet er een zonne straaltje door de mist. Ik weet hetIk ga koffiedrinken bij Middelman Nee. dat is geen exclu sief hotel of restaurant, maar een textielzaak, die zo tegen half elf kof fie serveert. En mijn klosje garen Is er goed voor Ik werk hard, kleed me netjes aan en ga. Later lijkt alles minder mistig. Zo zijn er wel meer van die zonne stralen, alleen je merkt ze niet altijd op. Palet, het ziekenprogramma op de radio zendt ze ook nogal eens uit. En soms loop je er zomaar tegen aan Ik stond in de keuken voor een grote vaatzonder veel animo. Opeens ging de bel. Voor de deur stond een heel klein meisje met een fris rood neusje en een muts met een pluim. „Is dit lullie balpunt vroeg ze met een hoog stemmetje en hield me een rode dop van een balpoint voor. Wat verwonderd zei ik „Nee, het spijt me". Maar ze knikte me tevreden toe alsof ze wilde zeggen „dat dacht ik wel". Ze zei vriendelijk „Daaag", huppelde met wippende pluim het stoepje af en belde opgewekt bij de buren aan Glimlachend sloot ik de deur. Zou ze die dop in haar eigen kleurdoos ge vonden hebben Mijn afwas was in tijd van een mum klaar. De deelnemers aan de Amerikaanse studiereis opgesteld I Op de eerste, tweede en derde rij geheel links resp. voor het Capitol te Washington. mevr. Middelman en de heren W. G. en W. Middelman. Talrijke modehuizen, postorderbedrij ven en shopping-center in en om New-York werden bezocht, met als hoogtepunt een officiële ontvangst op het U.S. Ministerie van Handel in Was hington. Natuurlijk hebben wij deze unieke gelegenheid ook aangegrepen om ver maarde bezienswaardigheden zoals het gebouw van de United Nations, het Vrijheidsbeeld, het Witte Huis, de be graafplaats van Kennedy en het Lin coln Memorial te bezoeken. Het hoofddoel van deze trip was ech ter om nieuwe ideën, nieuwe moge lijkheden tot betere dienstverlening aan onze cliënten op te doen en hier in zijn wij tot onze volle tevredenheid geslaagd. Het deed ons bijzonder goed, besloot de heer Middelman, te zien dat juist het middenbedrijf, ook in de grote steden, zich daar niet alleen weet te handhaven, maar zelfs terrein weet te winnen. Men noemt deze bedrijven daar „papa en mama-shops" (gemid delde omzet altijd nog een miljoen dollar per jaar). Hun grote kracht schuilt dan ook in groter service, vlotte aanpassing en persoonlijke bediening. En daarop blijft ons streven gericht. Bij de samenstelling van de feestkrant ter gelegenheid van ons 40-jarig jubileum in oktober van het vorig jaar, trof het ons, dat er nog zo erg veel nieuws op het gebied van mode en het uitgebreide terrein van de woninginrichting is, dat wij graag op de een of andere wijze onder uw aandacht willen brengen. Daarenboven nog de mogelijkheid tot een meer per soonlijk contact met onze uitgebreide klantenkring deed ons besluiten tot uitgave van dit eerste nummer van Modeklanken. Wij hopen, dat U deze eersteling met welwillendheid wilt ontvangen. Voor op- of aanmerkingen houden wij ons ten zeerste aanbevolen. Hoogachtend, Fa. MIDDELMAN starten wij weer met onze in eigen huis. Een keurcollectie dames- en kinder- confectie, nachtkleding, sportkleding en badgoed zal U door een 4-tal be roepsmannequins getoond worden in onze eigen zaak. Wij hebben veel geleerd en prettige kontakten gelegd tijdens deze reis. Overal werden wij uitermate vriende lijk ontvangen. De Amerikanen hielden, overeenkomstig hun reputatie, niets verborgen, zodat wij heel wat te weten zijn gekomen op het gebied van in- en verkoop beleid, administratie, reclame en wat al niet meer. Wij hebben onze blik verruimd, voor af op vakgebied, aldus de heer Mid delman Sr. kort na de terugkeer van een veertiendaagse reis door Noord- Amerika, welke reis hij met zijn echt genote en zoon en een veertigtal col lega's, alle leden van de Fiorani Mode groep, had ondernomen. Het Is een ware studiereis geworden met veel bezoeken aan ondernemingen en instellingen en instructieve gesprek ken met bedrijfsleiders en autoriteiten.

Soester Courant | 1965 | | pagina 8