Kinderaftrek F0XB0R0 (Nederland) N.V. MEDEWERKER ujmj S0ESTER COURANT GERTJAN EN MAARTJE 1 In de nieuwe belastingwetten Kpmim i jWAfiutzelaaï BATEMHÏUVS Erkende Auto- en Seooterrijsohooï The Foxboro Company Massachusetts U.S.A. Fabriek van meet- en regelinstrumenten BOEKHOUDING ENKELE JONGE MEDEWERKERS (m. of vr.) Gevonden voorwerpen POLITIE TEL. 4444 TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 Prachtige wandelmars van jubilerend Olympia In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Lenssen+de Wolff F.A.K.-S.E.C. 7-14 Wegens vakantie gesloten van van 10 te.m. 22 mei. Een „riks" voor een onderschrift R.K. Openbare Bibliotheek BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Nu per 1 juli de nieuwe Wet Loon belasting ln werking treedt. Is het wellicht een goed moment voor enige toelichting op de kinderaftrek en de wijzigingen die daarin zijn aange bracht. Voor de inkomsten- en de vermogensbelasting gelden gelijke re gelingen met Ingang van 1065. De opzet van de regeling ls gelijk ge bleven de wijzigingen betreffen slechts enige losse punten. In de eer ste plaats kan het nu voorkomen dat ook voor een studerend kind beneden 16 jaar dubbele kinderaftrek wordt verkregen, n.1. wanneer het ln een in ternaat e.d. verblijft. Voorts ls de af trek voor het z.g, Lucaskind (aftrek voor één extra kind tussen 16 en 21 jaar indien overigens reeds voor drie kinderen recht op aftrek bestond) vervallen. Dit kind was aldus genoemd naar zijn geestelijke vader, het 2e- kamerlid Lucas. De regeling bracht echter in de praktijk zoveel moeilijk heden mee. dat velen er meer een Judasklnd ln zagen I STEENHOFFSTR 53- TEL 284Z SOEST Scholtensdochter Daarentegenover - en dat is dus ook nieuw - heeft thans het kamerlid Scholten tijdens de parlementaire be handeling de z.g. Scholtensdochter ter tafel gebracht. De bepaling maakt aftrek mogelijk voor een kind, dat in grote gezinnen of in gezinnen waar de moeder is komen te ontbreken, de huishouding helpt verzorgen. De wet spreekt van een „kind" en laat dus ook de moge lijkheid open voor aftrek voor een zoon die men dan in het fiscale jar gon een Scholtensdochter zou moeten noemen. De wet maakt in deze geen onder scheid tussen eigen kinderen, aange huwde kinderen of pleegkinderen. De laatste zijn de niet onder de eerste groepen vallende kinderen die als 'n eigen kind worden onderhouden en opgevoed. Betalen alfeen is niet vol doende, men moet ze ook opvoeden. Heeft men recht op kinderaftrek, dan kan dat soms tot een nadeel leiden in gevallen, waarin men een belang rijk bedrag aan inkomen van het kind bij zijn eigen inkomen moet aangeven en ook kunnen zich gevallen voor doen waarin het voordeliger is aftrek wegens buitengewone lasten te heb ben Men mag dan niet kiezen: de kinderaftrek is verplicht. Hoeveel In vele gevallen is van belang in wel ke mate men de kosten van levens onderhoud van het kind draagt. De wet onderscheidt „geheel of nage noeg geheel", en dat wil, blijkens de rechtspraak zeggen voor 90 of meer. Voorts is er het begrip „groten deels", hetgeen betekent voor meer dan 50 t*m CO Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) U wordt gehaald en gebracht. En tenslotte de term „in belangrijke mate". Een kind wordt geacht in be langrijke mate op kosten van de be lastingplichtige te worden onderhou den, indien deze in de kosten van het onderhoud van het kind een bij drage levert, hetzij van tenminste 10,per week, hetzij van meer dan de helft van de totale kosten. Onderscheid. De nieuwe wetten onderscheiden zo als voorheen tussen kinderen jonger dan 16 jaar en ouderen, doch jonger dan 27 jaar. De belastingplichtige geniet nu kin deraftrek voor zijn eigen en aange huwde kinderen en pleegkinderen, die: a. jonger dan 16 jaar zijn en tot zijn huishouden behoren. b. jonger dan 16 jaar zijn en behoren tot het huishouden van de ex-echt genoot (e) of de echtgenoot(e) van wie hij duurzaam gescheiden leeft, mits dit kind grotendeels, dus voor meer dan 50 op zijn kosten wordt onderhouden. c. jonger zijn dan 16 jaar en die niet eigen kind, aangehuwd kind of pleegkind tot het huishouden van een ander behoren en die in be langrijke mate (zie boven) op zijn kosten worden onderhouden Draagt men die kosten grotendeels, dus voor meer dan 50 dan tellen de ze kinderen dubbel. Onder deze groep vallen dus kinderen, die in internaten, inrichtingen e.d. verblij ven. Boven de 15. d. 16 jaar of ouder, doch jonger dan 27 jaar zijn. die studeren en die belastingplichtige in belangrijke ma te (zie boven) onderhoudt. Draagt men de kosten voor meer dan 50 dan krijgt men dubbele aftrek. Be horen de kinderen niet tot het ei gen huishouden en draagt men bo vendien de kosten voor 90 of meer. dan krijgt men drievoudige aftrek. Onder deze laatste groep vallen b.v. studenten die in de SOEST KONINGINNELAAN 169 Dochteronderneming van Voor onze afdeling vragen wil een die belast zal worden met de kostenbewaking Voor een goed vervullen van deze funktie ls een gron dige bedrijfservaring vereist alsmede een opleiding op MB A.-niveau. Opleiding SPD. strekt tot aanbeveling. Salaris in overeenstemming met kennis en ervaring. Dit Is een aantrekkelijke functie met een grote mate van zelfstandigheid. Tevens hebben wij tn deze afdeling plaats voor Zij dienen tenminste te beschikken over het diploma M.U.L.O. Ook moeten zij belangstelling hebben voor administratieve werkzaamheden. Enkele Jaren kantoorervartng atrekt tot aanbeveling. Hen wacht een interessante werkkring in een inter nationaal georiënteerd bedrijf. Sollicitaties worden gaarne Ingewacht bij de afdeling Personeelszaken. plaats waar zij studeren, op ka mers wonen. e. 16 jaar of ouder, doch Jonger dan 27 jaar zijn. en tengevolge van ziekte of gebreken vermoedlijk ln het eerstkomende Jaar bulten staat zullen zijn de helft te verdienen van hetgeen lichamelijk en geeste- telijk gezonde kinderen, die overi gens ln gelijke omstandigheden ver keren. kunnen verdienen. Mits deze kinderen ln belangrijke mate op kosten van de belastingplichtige worden onderhouden. Draagt men de kosten grotendeels, dus voor meer dan 50 dan krijgt men dubbele aftrek. Het huishouden. f. 16 jaar of ouder, doch jonger dan 27 Jaar zijn. en wier voor werk zaamheden beschikbare tijd gro tendeels in beslag wordt genomen ('t geval dat de vrouw des huizes ontbreekt) of door het mede-ver zorgen de echtgenote ontbreekt niet, doch het gezin ls te groot) van dat huishouden, mits daartoe tenminste drie andere kinderen, jonger dan 27 jaar, behoren. Hieronder valt dus de boven reeds genoemde Scholtendochter. Hierbij is dus geen eis gesteld omtrent de mate, waarin men het levensonder houd van dat kind bekostigt. Wel is nog bepaald dat de aftrek wordt verdubbeld indien men die kosten grotendeels, dus voor meer dan 50 draagt Hoewel er hierover nog geen rech terlijke uitspraken zijn komt het ons voor, dat een redelijke wets toepassing medebrengt, dat daaron der ook te begrijpen is het geval waarin men dat kind een beloning voor zijn arbeid betaalt, waaruit het voor meer dan 50 zijn le vensonderhoud bekostigt. Wanneer Van belang is uiteraard op welk tijd stip aan de bovenvermelde eisen moet zijn voldaan. Voor de inkomstenbelasting ls beslis send de toestand bij het einde van het kalenderjaar, of. zo de belasting plicht in de loop van het kalender jaar eindigt, de toestand bij dat einde. Voor de vermogensbelasting gaat het om de toestand bij het begin van het betrokken jaar. welk tijdstip ook voor de stand van het vermogen zelf geldt. De aangifte voor de vermogensbelas ting over enig jaar geschiedt daar om ook tegelijk met de aangifte voor de inkomstenbelasting over het voor afgaande jaar. Voor de loonbelasting geldt, in ver band met de wijze van heffing, een afwijkende regeling en is voor de kin deraftrek beslissend de toestand op de eerste dag van het kalenderkwartaal, waarin de loonbelasting moet worden ingehouden De bedrj- an de aftrek vloeien voor c sten- en de loonbelas ting voo uit de tabellen. Voor de vermogensbelasting zijn de vrijgestelde bedragen verhoogd tot 13.500,per kind. Kenteken HF 89-93, geblokte das. brui ne portemonnee, rode vulpen, klnder- bril, fietstas met inhoud oa. porte monnee met geld, achterschot van vrachtauto, notitieboekje, zak kunst mest, hoofddoek, etui met potloden enz., padvindersmes. jongensrijwiel, Llpssleutel, 3 sleuteltjes aan ring. da mesrijwiel, paar handschoenen, zwarte knlpportemonnee. rode dames porte monnee met inhoud, badtas met in houd, bankbiljet van 25.—, porte monnee met geld. Komen aanlopen: een haan. klein wit hondje en fox-terrler. Het was zaterdag stralend zomerweer, toen omstreeks twaalf uur de eerste deelnemers van start gingen voor de Palels Soestdijktocht, die ditmaal voor de tiende maal ln successie ls gehou den. Ongeveer achthonderd wandel liefhebbers waren naar Soest gekomen om eraan deel te nemen en zij heb ben zeker geen spijt gehad van hun deelname, want niet alleen het weer was uitstekend, dat zelfde kan ook nog worden gezegd voor het parkoers en de organisatie. Dat hebben de deelne mers zelf kunnen constateren, maar zij werden er aan het einde van de tocht nog eens aan herinnerd door enkele toespraken, waarin ook de waardering tot uiting kwam voor het vele werk, dat de heer W. A. Suman, de algemeen leider van de wandel sportvereniging Olympia, ln de afge lopen tien jaar voor de vereniging heeft gedaan en nog steeds doet. is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier De heer Suman heeft al die tijd zijn beste krachten aan Olympia gegeven en het wandelen in Soest gestimu leerd. Olympia telt een flink aantal leden, en heef eigenlijk nooit te kam pen gehad met een tekort aan wan delaars, al was het aantal senioren wel eens klein. Het pleit voor het en thousiasme en het vertrouwen in de wandelsport van de heer Suman, dat hij desondanks ls doorgegaan. Het re sultaat mag er zijn: Olympia-wandel- sport bestaat 10 jaar en dat is voor een wandelsportverenigtng een unieke prestatie. Want hoeveel van dergelijke verenigingen zijn. ook in Soest, na de oprichting niet geruisloos van het to- neeu verdwenen? Bij het clubhuis van de Mixed Hockey Club ..Soest" aan de Schrlkslaan ver zamelden zich de deelnemers aan de 12, 18 of 25 kilometer. De deelnemers onroerende rjoedcren hypotheken -HIr Ir assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 troffen het, want door het prachtige weer konden zij extra genieten van het parkoers, dat hen o.a. door de bos sen van het Koninklijk Domein voerde Na afloop reikte de voorzitter van de afdeling Midden-Nederland van de Nederlandse Chr. Wandelsport Bond de prijzen uit. Allereerst feliciteerde hij echter Olympia met het succes van deze tocht en met de viering van het tienjarig bestaan, in december a.s. De uitslagen waren: 12 km.: 1. De Rijnkanters, Eist, 410 punten. 2, Deos, Veenendaal (404) 3. Pioniers, Ben schop (403). De Rijnkanters werd win naar van de beker, die door de ge meente was beschikbaar gesteld. 12 km. voor gehandcapten: 1. O.D.I., Beekbergen. 681 punten. 2. Steeds Voorwaarts. Nleuwveen (394). 3. Van Arkel Instituut (374). 18 km.: Gems, Ermelo, 711 punten. 2. Fa. Jannlnk, Enschede (698). 3. Steeds Voorwaarts, Ermelo (692). Op de 25 kilometer liep slechts de groep van de reserve-politie uit Amsterdam. In deze afdeling werd geen prijs toegekend. Nadat de prijzen waren uitgereikt, werden de heer en mevrouw Suman in het zonnetje gezet. Zij kregen lof toegezwaaid door vele sprekers, die ook geschenken aanboden. De heer J. Hessing, voorzitter van de wandelsportafdeling, heette eerst een aantal genodigden welkom onder wie de loco-burgemeester, de heer K. de Haan. de directeur van de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport. Soest, de heer Th. Peet. de heer H Ruitenberg, en de juryleden. Hij sprak voorts woorden van lof aan het adres van de heer Suman, die dit wandelge- beuren zo buitengewoon goed had ge organiseerd. Hij bood de heer en me vrouw Suman bloemen en een cadeau aan De voorzitter dankte tenslotte allen, die aan het welslagen van de tocht hadden medegewerkt: de gemeente, de politie, het bestuur van de hockeyclub, die het terrein en de akkomodatie be schikbaar had gesteld, en het jacht hoorn- en tamboerkorps van Brons- werk uit Amersfoort, dat op het ter rein een grote muzikale show bracht. Het korps was van het gemeentehuis vertrokken, met in z'n kielzog de Olympia- „wandelwondermensen". Ook wethouder De Haan bedankte de heer Suman voor wat hij voor Olym pia deed en doet en hij had niets dan lof voor de wijze, waarop deze tiende Paleis Soestdijktocht was georgani seerd. De algemeen voorzitter van Olympia, de heer J. Schippers, bedank te ook allen, die aan het slagen van de tocht hadden medegewerkt. Hij bood het echtpaar Suman bloemen en een stoffelijke blijk van waardering aan. Een krachtig applaus aan het einde bewees, dat men Olympia een warm hart toedraagt. De beloning voor de wandelaars, die de tocht hadden volbracht, bestond uit een fraai uitgevoerde, speciaal ver vaardigde jubileum-medaille, waarop het paleis ls afgebeeld. De strijd tussen de honkbalteams van SE C. en F.A.K. (Bilthoven) heeft een duidelijke 7-14 zege voor de Soestena- ren opgeleverd. Deze overwinning zou ongetwijfeld aanzienlijk groter zijn geweest wanneer de Groen-Wltten in de laatste lnnlngs zich niet enkele slordigheden hadden gepermiteerd waardoor F.A.K, de score alsnog een iets dragelijker aanzien kon geven. Verheugend was vooral dat de SE C. slag-ploeg - gehandicapt door de af wezigheid van catcher Billy Tinlin - zich van haar beste zijde heeft laten zien waarbij vooral Prior (met een slaggemiddelde van 0.750) zeer slag vaardig de knuppel hanteeerde. Bazur, Harrls en Hofman scoorden elk een moyenne van 0.500. Aangezien Blok de catchers-plaats van B. Tinlin innam - hetgeen hem uit stekend afging - werd de werpers- taak gedurende de gehele wedstrijd toevertrouwd aan Tommie Tinlin en met 7x3 slag. 5 x 4 wijd en slechts 5 honkslagen tegen leverde hij een belangrijke bijdrage aan deze over winning. De S.E.C.-slagploeg sloeg de bal 12 maal buiten het bereik van de F A K.-velders terwijl F.A.K.-pitcher Wellerdieck 9x3 slag gooide en 7 vrije lopen toestond. Zoals gewoonlijk trachtte SE C. met een in de Ie innings een beslissende voorsprong te nemen het geen dit keer slechts ten dele gelukte. Blok (honk- slag) en v. d. Gaast (vrije loop) be reikten de kussens waarna Tinlin en Harris voor de afwerking zorgden. Toen ook Tinlin nog de thuisplaat kon passeren op een fout van het F.A.K- binnenveld leek de strijd voorlopig beslist, doch nog in deze zelfde in nings wisten ook 2 F A K.-lopers de thuisplaat te passeren na een fraaie 2-honkslag van hun le honkman Ko- ningsbrugge. In de 2e innings wist alleen v. d Bo- venkamp eenmaal te scoren doch het beslissende offensief volgde pas in de 3e innings. Hofman, Bazur en Prior lieten achter elkaar ieder een 2-honk slag van hun knuppel los en mede door goed profiteren van de verwar ring die hieruit ontstond in het F.A.K.-veld liepen de Soestenaren uit tot 9-3. Ook in de daarop volgende innings kreeeg SE C. nog een aantal uitste kende scoringskansen, doch hiermede werd zo nonchalant omgesprongen dat F.A.K. - dat in deze phase van de strijd er evenwel steeds beter inkwam - tijdig verder onheil kon voorkomen. Pas ln de laatste innings wisten Kel ner (ingevallen voor Harrls), Prior (wederom een 2-honkslag). v. d Bo venkamp en Lüschen de voorsprong op te voeren tot 14-4 waarna men F.A.K in de laatste slagbeurt geheel onnodig liet terugkomen tot 14-7. S E C. 2 behaalde een uiterst belang rijke overwinning op H.C.A.W, 3 en is thans met 6 punten uit 3 wedstrijden de enige nog ongeslagen ploeg van haar afdeling. Pitcher van Driel had met 16 x 3 slag een belangrijk aandeel in deze zege. De SEC. junioren moesten met 8-2 de eer aan U.V.V. laten nadat de laat ste innings met slechts een achter stand van 3-2 was ingegaan. DINSDAG 18 MEI 1965 Ik gi weg, want Rob de Nljs Is om 8 uur op de televisie. Bovenstaand onderschrift werd In gezonden door onze abonné, de heer J. A. Hilrost, Vrollkstraat 164, Amsterdam. De waardebon wordt hem een de zer dagen toegezonden. Boeken over allerlei onderwerpen voor de Jeugd: v. d. Bergh, Het jongens- electrlciteltboek. Bosch, Palet. Bouhuys, De trouwe schimmel. Buck. Van verre landen. Burland, De Indianen. Carels, Slkko de boog schutter. De Cervantes, Don Qui- chotte. Charnock, Tanja en Serge uit Rusland. Chaunsy, De spook- kust. Dlckhoff, Vijftig oude rijm pjes. Gezond en verzorgd. Graaf land, Alfred Nobel. - Graham BelL Gray, Met Napoleon naar Moskou. Hoekstra, Het schoentje van Roosma- rijn. - Het verloren schaap. Huys- mans, 'k Zag twee beren. Lattimore, Kleine Sjang en de Konijntjes. - Klei ne Sjang en zijn vriendjes. Lequi- me. Edoe en de Rode Pijl. Morel, Wat speel Ik als ik ziek ben. - Wat speel ik met mijn vriendjes. - Wat speel lk nu. Ollivier, Tonnie en de kangeroe. Rabelais. Gargantua. Rowland, Alexander Fleming. Rut- ley. Fleet het hert - Frisk de otter. - Pieko de bever. - Thunda de buffel. Sesmero, Thonio en de stier. Stou- tenburg en Baker, Linnaeus. Tln- dall. twee sabra's trekken door Israël. Vos-Dahmen von Buchholz, Divico. De Water, Henry Stanley Wil- lard, De zoon van Karei de Grote. SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 45 - Telef. 3917 Nieuwe aanwinsten. Kinderboeken vanaf 14 jaar. Dubbel boer. Het geheim verzet Valken burg. Frontale botsing. Verne, Het geheimzinnige eiland. 2 dln Terwijl de groenteman nogmaals vrin- delijk groette, liepen tante Neel en de kinderen verder. Lorre en Pedro zaten rustig op de schouders van tante en Gertjan en allen hadden plezier om hetgeen er was voorgevallen. „Ja, tante Neel," zei Gertjan, „de avonturen zijn niet van de lucht. Als we het ene achter de rug hebben, gebeurt er weer iets anders. Als ik weer thuis ben, heb ik tenminste heel wat te vertellen." I Tante lachte en zei: „Nou, Lorre en ik hebben nog nooit zulke avontuur lijke dagen meegemaakt en eerlijk ge zegd verlang ik nu wel naar een paar rustige dagen, wat Jij Lorre?" ..Lorre houdt veel van dikke tante Neel." vlei de de papegaai. „Maar Lorre wil ook graag spelen. Gertjan en Maartje moe ien altijd bij Lorre blijven." „Dat kan toch niet. Gertjan en Maartje moeten binnenkort weer naar huis. Kijk jon gens," riep tante uit, „daar staat een poffertjeskraam. Ja. Lorre heeft wor teltjes gekregen en Pedro een zak no ten. Maar hebben wij eigenlijk ook niet wat verdiend? Weet je wat jon gens, ik tracteer jullie op poffertjes!" „Oh, heerlijk, we gaan poffertjes eten." juichten de kinderen en geza menlijk liepen ze opgetogen de pof fertjeskraam in. GEBOREN: Petrus Jacobus. zoon van G. W. Haage en B M van Wegen, Generaal Winkelmanstraat 73. Ro nald Antonius Hendrlkus Wilhelmus, zoon van W. P Harmsen en M. C. Kroonenburg. Van Angerenstraat 11. Patricia Anne Desirée, dochter van A. J. Baltus en J. E. de Jong. Vermeer- laan 48. Carollna Elisabeth. dochter van J G. van den Berg en M. C. Beukers. Amersfoortsestraat 11. Marcel Raimond Laurens, zoon van G. T. Sakkers en J. J. M. Kortekaas, Slmon Stevinlaan 98. Paula Maria, dochter van A. H. van der Meer en G. H A Sabel. Christiaan Huygenslaan 12. Maria Helena Cornelia. dochter van G. M. Heinsman en M. C. van Bennekom. Plesmanstraat 88. Jo- hanna Maria, dochter van A. I. M. Nagelhout en W. A. E. de Wild. Gen. Winkelmanstraat 97. Maria Jose- phina, dochter van E A. H. van Dorre- steijn en E. M. Rademaker, Burg. Grothestraat 53a. Niels, zoon van J. de Jong en D. J. Klomp. Verlengde Kolonleweg 1 Petrus Jacobus. zoon van J, J. Tromp en A E. M. van de Veerdonk, Schoutenkampweg 137. ONDERTROUWD: Jean Albert van Brummelen, Van Lijndenlaan 1 en Hetty Janna Johanna van Dijkhuizen, Oudehamseweg 11, Hoogland. Pieter Burgerhout. Gen. Winkelmanstraat 59 en Jacoba Jenny Pijper, Gen. Winkel manstraat 61. Jules Johan Scholten, Hooft Graaflandstraat 31, Utrecht en Anna Eelt je van der Werk, Plesman straat 82. Cornells Pieter van Rou wendaal, Koninglnnelaan 11 en Anto- nia Hermina Gorlee. Parklaan 14. Julian Johannes Bredefeldt. Parklaan 26 en Evertje Hendrlka Tiggelaven. Bosstraat 63. Antonius Wilhelmus van der Zanden, Krommeweg 2 en Petronella Maria Beemer, Krommeweg 2. Nils Torsten Holmkwist, Kóping. in Zweden en Marijke Swart, Soester- bergsestraat 92. GEHUWD: Antonius Adriaan Christi- aans. Nleuwstraat 2a en Adrtana Ma- thllda Tiggelaven, Bosstraat 63 Marinus Galesloot, St. Willibrordus- straat 38. Amersfoort en Alijda Ma ria Snijders, Blrkstraat 63. Dirk Nicolaas den Broeder. Prins Hen driklaan lb en Cicile Jeanette Mac Donald, Falckstraat 5 I, Amsterdam. Dlr. H. TC. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie, Transport Rouwkamer OVERLEDEN: Salomon Roe. 60 jaar, echtgenoot van R. van Wijk. Ir. Men- kolaan 67. Marinus Abraham Mons- jou. 76 jaar. Soesterbergsestraat 125. Richarda Geertruida Koppen, 70 Jaar. echtgenote van J. Elberse. Kerkpad Z.Z. 23. Teunis Massink, 77 Jaar, echtgenoot van T. Wilkens. Prins Hen driklaan la. Grietje de Vries. 87 jaar. echtgenote van A. G Brood. De Zoom 11 Derek Scott, Finney, 4 maanden, Nieuweweg 91.

Soester Courant | 1965 | | pagina 7