Inter-Benfica Wasseeelle W/, I Opening van zelfwassalon op de Eng mm BOSMAN D00RSMF.REN GARAGE BOSBOOM MET RAAD EN DAAD SOESTER COURANT Krabbels van Knelis CERTJAN EN MAARTJE Cupfinale op Hemelvaartsdag wordt sterrenshow Italianen licht favoriet Klaar terwijl U wacht BEVEROL SMEERSTATION Een ..riks"' voor een onderschrift mzismr br omvomamMm m MA Scholieren speelden korfbalwedstrijden Honkbal S.E.C.-Scimitars 1-0 02955-3367 voor aaiskoof». inrol? /reparaiio van nw T.V. Eiermarkt BATEXBURG'S Erkende Auto- en Seooterrijschool Bromfietsberijdster twee maal over de kop A-aspiranten van B.D.C. op tweede plaats K.P.S.-170 TD In onze collectie BRILMONTUREN Fa. R. F. VOIGT BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Be«;ra^nis-On(lemeir.ing Op Hemelvaartsdag zal gedurende enkele uren in de straten van Barcelona, Parijs, Keulen, Brussel. Praag. Amsterdam en alle andere Europese steden het verkeer praktisch stil liggen. Dagjesmensen die op deze vrije dag naar buiten trekken, zullen zich tegen negenen haastig naar huis spoeden. De café's die geen televisietoestellen hebben, stromen die avond leeg. Want op de avond van Hemelvaart zal het hoogtepunt van het voetbalseizoen 1964-1965 aanbreken. In het met 90.000 toeschouwers gevulde San Siro stadion in Milaan zullen Internazionale Milaan en Benfica elkaar de Europacup voor landskampioenen betwisten. Twee vermaarde sterrenploegen, die zich een reputatie hebben opgebouwd als technisch bijna volmaakt spelende teams, zullen de tienduizenden op de tri bune en de vele miljoenen televisiekijkers ongetwijfeld vergasten op de partij supervoetbal, waarbij de kansen moeilijk te voorspellen zijn. Zal Inter voor de tweede achtereenvolgende maal de beker winnen of zal Benfica voor de derde maal de begeerde trofee in zijn bezit krijgen? Clubs met rijke cuptraditie Het stugge Liverpool, dat door zijn 3-1 thuiszege op Inter reeds als finalist was gedoodverfd, heeft het In Milaan toch niet gehaald. In het San Siro stadion ontplooiden de Italiaanse sterren pas hun rijkgeschakeerde kwa liteiten en de moedige Britten hadden het voornamelijk aan Yeats, hun stoe re stopper, te danken dat de nederlaag tot 3-0 bleef beperkt. Daar in Milaan hebben de pupillen van trainer Herrera laten zien, dat zij niet voor niets cuphouder en wereld kampioen cupvoetbal zijn geworden. Zij tracteerden de duizenden op de tri bune en de miljoenen televisiekijkers thuis op voetbal, zoals men dat bijna nergens ziet Voetbal, dat steunde op een hecht ploegverband, maar ook op de verbluffende individuele kwaliteiten van elke speler afzonderlijk. De rushes van Suarez en Jair. de gevaarlijke dieptepasses van Picchi en Fachetti, het spelverdelen van Mazzola en voor al de acrobatie van de voetbalmagiër Corso, het waren even zovele suiker klontjes voor de fijnproever. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 En wanneer de zenuwen de Milanezen niet al te zeer parten zullen spelen, zullen zij op Hemelvaartsdag dit even doelmatige als elegante voetbal mis schien nog gaver etaleren. Want het harde Liverpool gaf Inter minder gele genheid om vrijuit te voetballen dan straks het technisch zoveel betere Benfica zal doen. Inter moet winnen Voor de vierde maal is de voetbalstad Milaan bij een Europacup-finale be trokken. Tweemaal bereikte A C. Mi- lan de eindstrijd. Eenmaal verloor het na verlenging met 3-2 van Real Ma drid, eenmaal versloeg het Benfica met 2-1. Vorig jaar won stadgenoot Inter de beker na een prachtige finale tegen Real Madrid (3-1). en nu zal de zelfde ploeg proberen de trofee opnieuw te veroveren. Voor Inter hangt van deze finale nog meer af dan voor de Portugezen. Want het is stellig mogelijk dat Inter geen kampioen van Italië wordt. De kansen van concurrent A. C. Milan zijn zeker zo groot en behaalt die ploeg het Italiaanse kampioenschap, dan zou In ter, wanneer het van Benfica verliest, volgend jaar niet in het Cuptournooi vertegenwoordigd zijn. Benfica is dat, ongeacht de uitslag van de match te gen Inter, toch al, omdat Eusebio c.s. kampioen van Portugal zijn geworden. Natuurlijk is Inter voor de eindstrijd lichtelijk favoriet. De ploeg heeft het geluk, dat de finale dit jaar in Milaan wordt gespeeld en men heeft tegen Liverpool kunnen zien, hoe het Itali aanse publiek zijn favorieten kan op zwepen. Maar ook de capaciteiten van „Het enige nadeel is dat wij vanavond geen koffie krijgen" Bovenstaand onderschrift werd ingezonden door onze abonnê mevr. H. Leertouwer-Jongsten, Beetzlaan 139, Soest. De waardebon wordt haar toe gezonden. Herrera's mannen slaan wij iets ho ger aan. De achterhoede van Benfica vormt niet dat granieten blok, waar mee de defensie van Inter zich een wereldnaam verwierf. Zijn beste ach terspeler, de fel tackelende Cavem, heeft de pech linksbuiten Corso als tegenspeler te krijgen en elke back weet hoe onvoorstelbaar moeilijk het is Inter's spectaculaire linksbuiten te houden. Bovendien vragen wij ons af, of de ge routineerde spil Germano wel snel ge noeg ls om het razendsnel combine rende binnentrio van Inter van door braken af te houdey, al zal hij veel steun krijgen van de snelle Cruz en de van Porto overgenomen kanthalf Pe- ridis. Troeven Maar ook Benfica heeft troeven. Het beschikt over enkele spelers, die zelfs tegen een zeer sterke tegenstanders een wedstrijd kunnen beslissen. U kent Eusebio, de „parel van Mozambique", een fenomeen van de orde van een Pele, een man die over een dodelijk schot, een verbluffende balvaardigheid en een grote dosis voetbalintelligentie beschikt, die tevens ragfijne passes kan geven die vooral schutter Torres en de attente rechtsbuiten Augusto kunnen inspireren. Op het middenveld staat de grote Co- luna, de meester van het afstandschot, die straks met Inter's strateeg Suarez een fel duel zal voeren om de beheer sing van het middenveld. Tenslotte heeft Benfica in Costa Peirera een keeper van klasse. Was hij het niet, die in 1961 in de in Bern gespeelde fi nale tegen Barcelona een zege tegen de sterkere Spanjaarden uit het vuur sleepte? Switchen! Veel zal afhangen van de wendbaar heid der Portugese voorhoede. Men zal moeten switchen om openingen te for ceren in de sterke Inter-achterhoede. Vooral Augusto en Simoes, de beide vleugelspelers, zullen daartoe ook wel gedwongen worden, want in duels van man tegen man zullen zij het zeker afleggen tegen Inter's kapitale backs, Fachetti en Burnglich. Werd een toch zo voortreffelijk vleugelspeler als Li- verpool's Thompson door Inter ook niet gedegradeerd tot een figurant? Maar Elek Schwarz zal ongetwijfeld zijn jongens een tactische lijn helpen uitstippelen. En wanneer Eusebio en zijn makker in de nerveuze sfeer van het stadion zichzelf mochten blijven, dan zal Inter toch zeker op sterke weerstand stuiten. In elk geval wacht ook de Nederlandse voetballiefhebber na het vitamine-ar me gerecht van de vaderlandse com petitie een smakelijk dessert. Inter- Benfica zal stellig een duel worden op hoog niveau, met opwindend cupvoet bal, zoals men dat kan verwachten van twee ploegen, die tezamen met Real Madrid en A. C. Milan de glorie van het Europese cupvoetbal vertegen woordigen. IK MG m IK tt TKIP VOOR KflJG.PÖWJÉ eijv, m ik thuis vtmmm?iKGA PI4N NAAR 01 WASS^rrf JN IN m UURTJE BEM IK WEERTEKUG. U&PB8 UtT HE?m KOMT Dg VOOR WAS. NDJËMN nieuwe jukk NIET LEUK? ZELF GËMHAKT HOOR DAT SCHEELT ENORM IK &BN om- TUlQVUMl GAJB IK WOU DAT IK DAAR OOK TIJD VOORHAD' T/JP IS GEL TENSLOTTE, VAN WEEDESTRAAT 52 Telefoon 5229 Geopend van 8 uur v.m. tot 7 uur n.m. Maandag- en vrijdagavond tot 9.15 uur. U bent dan om 10 uur klaar. Zaterdagmiddag tot 4 uur. „Ik voel me als een Engelsman, die een renpaard heeft gekocht. Een joc key heb ik gevonden, dat is het echt paar Herzberg, dat de zaak „runt". Nu moet het beest alleen nog maar gaan rennen". Dat zegt de 60-jarige mevrouw A. M. Doorenbos-Horning uit Den Dolder, die in een pand aan de Van Goyenlaan een zelfwassalon heeft geopend. Me vrouw Doorenbos heeft nooit eerder een zaak gehad. In Den Dolder ls ze huisvrouw. Hoe zij er toe gekomen is om op latere leeftijd een zaak te be ginnen? Omdat zij vindt, dat er toe komst zit in een zelfwassalon, vooral in een nieuwe wijk als op De Eng, waar veel jonge mensen wonen. Wie het gezellig Ingerichte gebouw be treedt, valt het op dat er veel ruimte is om de werkzamheden uit te voeren, die er bij het wassen komen kijken. Lange tafels en gemakkelijke stoelen, veel licht - het maakt het wassen, anders een naar karwei voor de huis vrouw, tot een genot. Het is duidelijk dat de Inrichting door een vrouw is ingericht. Daarvan is ook de kinder crèche het bewijs, die in de garage is gevestigd. Er is een box voor de aller kleinsten, er zijn lange tafels en ban ken voor de oudere kinderen. Vorige week is de zelfwassalon offici eel geopend met een receptie, die druk werd bezocht. Honderden scholieren uit Soest en Soesterberg hebben vrijdag op de ter reinen van B.D.C. en S.E.C. een fijne sportdag beleefd. Ze streden om de hoogste eer voor hun school in het jaarlijkse korfbaltournooi, dat voor de elfde maal in successie werd gehouden. Al die jaren heeft de heer R. K. de Jager, gymnastiekleraar aan de scho len, de leiding gehad en ook vrijdag was dat het geval. Er waren zeventig twaalftallen, hetgeen betekent, dat er 840 kinderen speelden. Er waren vijf tien deelnemende teams van vijftien lagere scholen, drie ulo-scholen, de v.g.l.o.-scholen en de huishoudschool. De jeugd heeft zich uitstekend ver maakt en met enthousiasme gespeeld. Dat heeft ook de loco-burgemeester, wethouder K. de Haan. kunnen con stateren, die de sportdag voor een deel bijwoonde. Na afloop werden de prijzen uitgereikt door de heren J. Kenemans en R. Blok. De scheidsrechters kregen een bedankje en er werd medegedeeld, dat het eerstvolgende sportgebeuren voor de scholen de jaarlijkse algemene vaardigheidsdag is, die op 22 juni wordt gehouden. Het grootste gedeelte daarvan wordt op de B.D.C.-terreinen gehouden. Aan de vaardigheidsdag ne men leerlingen van alle Soester lagere scholen deel. In de groep Lagere Scholen werden de eerste prijzen als volgt verdeeld: Van der Huchtschool drie; openbare lagere school twee; Sint Theresiaschool twee; Da Costaschool twee; Titus Brandsma- school éénChr. School Soesterberg één. De openbare U.L.O. behaalde drie eer ste prijzen, de Chr. U.L.O. eveneens drie en de r.k. U.L.O. twee. Met het uitreiken van de prijzen kwam het einde van de geslaagde sportdag. APPELMOES OP MAT. Op een nieuwe rode keukenmat viel een pot appelmoes kapot. Hoe zijn deze vlek ken te verwijderen? Antwoord: De beste manier om derge lijke vruchtvlekken te verwijderen is met alcohol. Daarna uitspoelen met lauw water. In een bijzonder spannende wedstrijd hebben de honkbalploegen van S.E.C. en Scimitars nogmaals duidelijk be wezen in staat te zijn tot prestaties welke ver liggen boven het gemiddelde rayon-spelpeil. De wedstrijd werd in de voorlaatste innings gewonnen door S E C. door een punt dat op enigszins fortuinlijke wijze tot stand kwam. De Soestenaren hadden inderdaad het meeste recht op de overwinning. Reeds vier maal eerder was een S.E.C. honklo per doorgedrongen tot het 3e honk, zonder dat men er evenwel in slaagde voordeel te halen uit een dergelijke Hoogste inruilwaarde bij aan koop van een Erres, Philips en Blauwpunkt Soesterbergsestraat 20 - Soest gunstige scoringspositie, terwijl de Bussummers slechts één maal (in de 5e innings) dit honk wisten te berei ken. Zoals de uitslag reeds doet vermoeden was het defensieve spel, zowel bij S.E.C. als bij de Scimitars, het sterk ste. De belde Scimitars-pitchers kwa men tot niet minder dan 13 x 3 slag, 2x4 wijd en zagen zich 4 maal ge passeerd door een honkslag. De cijfers van de S.E.C.-pitchers Blok (3x3 slag, 3x4 wijd en 3 honksl. tegen) en Tinlin (2x3 slag, 1x4 wijd en 0 honksl. tegen) waren aanzienlijk bescheidener doch zij wis ten zich gesteund door een perfect werkend veld. S.E.C. maakte slechts 2 veldfouten terwijl de Busummers 4x een bal verkeerd verwerkten. De eerste werkelijke scoringskans ont stond pas in de 3e innings toen Lü- schen, na een fraaie honkslag, de kus sens bereikte en later wist door te dringen tot het derde honk. Met 2x3 slag en een goede vangbal ontnamen de Scimitars S.E.C. elke verdere illusie. Ook in de 4e innings kwam een S.E.C.- loper op het 3e honk toen B. Tinlin na een Scimitars-veldfout het le honk bereikte en daarna brutaal-weg de 2 volgende wist te stelen, doch ook loste het Scimitars-veld alle proble men fraai op. In de 5e innings zag het er voor S.E.C. voor de le keer (en zoals later zou blijken ook enige keer) dreigend uit toen Filipiak het thuis-honk dreig de te stelen doch razendsnel reageren van het S.E.C.-binnenveld voorkwam een achterstand. Het was evenwel bij zonder spijtig dat deze Scimitars-loper tijdens deze actie een ernstige ver wonding opliep, waardoor verder spe len van deze speler beslist niet meer mogelijk was. Ook in de 6e innings kwam S E C. door honkslagen van Houtzager en Hofman in een gunstige scorings-positie doch wederom wist Scimitars-pitcher Vos zich met 3x3 slag te redden. Toch kon het winnende punt niet uitblijven en in de 8e (voorlaatste) innings kwam dit dan eindelijk tot stand. Blok bereikte na een vrije loop het 2e honk waarna hij bij een poging het 3e honk te stelen dusdanig werd gehin derd, dat de uitstekend leidende scheidsrechter van Driel niets anders overbleef dan een vrije loop naar „thuis" toe te staan. In de laatste slagbeurt gaf pitcher Tin lin zijn tegenstanders geen enkele kans, zodat S.E.C. thans - met Donar nog altijd ongeslagen - de leiding be houdt in de le klasse van het rayon. Ook SEC. 2 behield de leiding van haar afdeling door de reserves van Quick met een 12-5 nederlaag huis waarts te zenden. Van Driel wierp 13 x 3 slag en gooide 4 x 4 wijd. Brongers en Rob Hofman behaalden hier een slaggemiddelde van 1.000. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 30 000 stuks in prijzen van f 12,50 tot f 13,Middenprijs 12,75. Prijs per kg. 2,03. CO Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) U wordt gehaald en gebracht. VAN DINSDAG 25 MEI 1965 Mevrouw J. A.-M. uit Soest reed zon dagmiddag op een bromfiets over het rijwielpad langs de Soesterbergsestraat, terwijl haar 11-jarig zoontje achter op zat. Bij het uitwijken voor wielrij ders kwam zij in het mulle zand te recht en vloog tweemaal over de kop. Mevr. A. bekwam een kaakfractuur en een hersenschudding, haar zoontje verwondingen en een hersenschud ding. Beiden zijn naar het ziekenhuis „Zonnegloren" vervoerd. De brommer liep flinke schade op. De A-adspiranten van B.D.C. zijn zon dag als twede geëindigd in het eigen tournooi, dat op de velden aan de Bosstraat gehouden werd. Het Amers foortse K.V.V.A. eindigde als eerste, nadat het overigens in de beslissende wedstrijd met 1-0 van B.D.C. had ver loren. Dat betekende, dat de organi serende vereniging en K.V.V.A. een gelijk aantal punten hadden, zodat strafschoppen de beslissing moésten brengen. De Amersfoorters benutten ze alle vijf, B.D C schoot er één naast. K.V.V.A. werd daardoor winnaar van de eerste prijs, een beker. B.D.C. werd tweede. P V C. uit Utrecht derde, H.V.C. (Amersfoort) vierde en Limvio uit Baarn vijfde. Het tournooi begon om 2 uur en het programma verliep vlot. Een compli ment voor de organisator, de voorzit ter van de B.D.C.-jeugd, de heer P. G. Jansen. De uitslagen luidden: K.V.V.A.-Limvio 5-0; P V C.-B.D.C. 0-2; H V.C.-P.V.C 0-1; Limvlo-H V.C. 0-1 KVVA-BDC. 0-1; H.V.C.-B.D.C 0-0: H V.C.-K.V.V.A. 0-5; Limvio-B.D.C 2-2; K.V.V.A.- PV.C. 5-0; Limvio-P.V.C. 1-1. Na af loop van het geslaagde tournooi reikte de heer Jansen de prijzen uit. SAjje 't ming vraogt dan mok zeige dak eveveul sglk ehad heb van de tiener- aovond in ut zie- kenhuus Zonnegloo- re as de zieke zel- luf. Jonges, jonges, wat was dat een meraokels pregram, hoechtum. Zo doche de zusters d'r bliek- baor ok over waant zullie klaapte d'r haande haost kepot. Dat deeje de zie ke ok en de minse tuus zalle uit ok wel edaon hebbe. want zullie konne ut op de tillevisie zien. 't Waas ok me raokels mooi. Och kiekes, as wullie nermaol die me- ziek hoore zeige wullie wel us: doet die raodio uut of zoo, maor as ut bie de zieke vedaon komp en wullie zien 't plezier da die minse hebbe, dan veinde wullie 't heul nie arreg, dattet us een bietje wild gaot. Waant da ging ut wel. Da begon al meteen, toen een brunge kerel in 'n wit paak begon te zinge. Noeng jao, zinge. Zo bar wa's 't nie, maor 't heurde d'r bie, de zieke vong- de 't mooi, dus wullie, kiekers, vongde 't veur deze keer ok mooi. Noeng, toen kwaome d'r een paar frommese zinge. Ok nie zo bar, vongd Knelis, maor jao. de minse in de rekreaosiezaol van Zonnegloore vongde 't meraokels mooi. D'r wier ok nog een praotje emaokt mit een pasjente en die zee, da ze 't een meraokels fing pregram vong en da zullie al veul starre ezien hebbe in Zonngloore. Waant tweemaol in de maond ister een amesementspregram. Speusiaol veur zieke. Noeng, da mag best, vind ikke. Waant ajje ziek bin, mag je best een bietje ontspaaning ebbe. Netuurlijk. je hetter wel raodio en je mag luustere naor alle pregram- maos, maor 't fingste is toch wel as je d'r eigest bie bin. Noeng. twee keer in de maond kenne de pasjente in Zonnegloore d'r zelluf bie weeze. waant dan ister wat te doen in de rekreaosiezaol. Krek as zater- dagaoved. toen waster 'n tilllevisiepre- gram. Combo heette ut en 't is aan- ders altied veur jongeluu, die op me- ziek kenne daanse. maor noeng was ut es in een aandere omgeving. D'r wier nie edaanst, da kon netuurlijk nie. Maor ikke geleuf da de aartieste da heul nie arreg evongde hebbe. Waant zullie binne oppetreeje veur een daankbaor pebliek en da gebeurt laang nie altied. Maor in Zonngloore was 't fing. Meraokels. Toen ut offeloope was, doch ikke bie mezelluf: Jonge wat was ut toch een korte uutzending. Da zulle de pasjen te meschien ok edoch hebbe, maor jao, as 't mooi is kan ut nie laang enog duure. Daor houwe wullie ut maor op. 't Was. meraokels, laon wullie eerluk weeze. 't Was ok meraokels da de Sunbiems optraaje. Sunbiems dat wil zeige zonnestraole. Zonnestraole in Zonngegloore, 't kon nie mooier. Na de twee behaalde overwinningen, waardoor de K.P.S-ploeg de leiding heeft genomen in de eerste klasse zo meravondvoetbal. district Amersfoort, staat voor woensdagavond, aanvang 7 uur, op het programma de thuiswed strijd tegen het sterke 170 TD. is er zeker een naar uw keus. Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier GEBORENDennis. z. v. A. Kodde en H. W. Sweers, Thorbeckestraat 23. Ma- rinus Johannes Jozef, zoon van A. J. Huijskes en M. Otten. Birkstraat 132 Ronald Ernst, zoon van A. Harke- ma en F. Venekamp. Bilderdijklaan 29. Sandra, dochter van R. van der Blom en C. E A. Wijnhof. Dalweg 147. Yvonne Desirée, dochter van P Dorst en W. Brouwer, Hobbemalaan 22. Yvonne, dochter van P. J. van Doorn en S. van der Linden, Schouten kampweg 113. Astrid Angelique Hendrika. dochter van A. A H. Preus- ser en A. T J. Jansen. Postweg 31 ONDERTROUWD: Joannes Gijsbertus Calis, Zevenend 73, Laren (N.H.i en Gezina Theresia Maria van Schalk wijk, Steenhoffstraat 55. Willem Adriaan Roose. Eikstraat 41, Amers foort en Alida Ekhart. Heideweg 57 GEHUWD: Harrie Poons, Dorrestein- weg 64 en Cornelia Bakker. Nteuwe- weg 15a .Johann.es Dirk Tak. Van Weedestraat 41 en riara Maria Ver baan. Nieuwstraat 20. Lorre daarentegen interesseerde zich helemaal niet voor poffertjes. Zijn be langstelling ging meer uit naar de no ten van Pedro. Hij kreeg er steeds meer zin in, toen hij Pedro zo sma kelijk zal peuzelen. Ja, het werd hem werkelijk te machtig, en voor dat Pe dro er op bedacht was, pikte hij vlug een noot uit zijn zak. Met verwon derde ogen keek Pedro toe hoe Lorre de noot tussen zijn snavel kraakten en vrolijk opknabbelde. „Smaakt het?" vroeg Pedro beledigd. „Lorre vindt noten lekker. Lorre wil nog meer noten eten," en begerig keek de papegaai naar het zakje van Pedro. „Akelige Lorre!" riep Pedro. „je moet van mijn noten afblijven. Als jij een noot wilt hebben dan moet ik een worteltje van jouw proeven". Nee hoor, je krijgt geen worteltjes." krijste Lorre. „De worteltjes heb ik van tante Neel ge kregen. Lorre is lekker toch tante Neel's troela." „Een mooie troelala," brouwde Pedro hem na. Maar nu kwam tante Neel tussenbeide, want er dreigde werkelijk ruzie. „Toe, Lorre en Pedro, nu is het werkelijk mooi ge noeg. We zijn vandaag uit. en we ma ken geen ruzie, verstaan?" c r Dir H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Hendrik Willem Stem- pher, 59 jaar. gehuwd met J. M. van Werkhoven, Rotterdam, Wolphaerts- bocht 321a. Hendrika van der Post, 67 jaar, weduwe van F. J. J. van Zwijndregt, Steenhoffstraat 23. Jo- hanna van Driel, 77 jaar, Amersfoort- sestraat 83b. Hendrik Johan Velle- koop. 63 jaar. gehuwd met M. M. Hinken, Wilhelminalaan 15.

Soester Courant | 1965 | | pagina 5