u FRANS BOSMAN Voor al uw FOTO-OPDRACHTEN t WA fsufie/aai MET RAAI) EN DAAD SOESTERBERG SOESTER COURANT Z.B. Gemeente Soest jonge mannelijke of vrouwelijke administratieve kraeht. JOH. METS Geslaagd voetbaltournooi J.B.T.B. AVIA Service-station „De Korte Duinen" 02955-3367 voor aankoop, inruil/reparatie van uw T.V. AVIA Service-station „De Korte Duinen?' Bedrijfs-vnlleybalteams voor het eerst aan bet net AVIA Service-station „De Korte Duinen" FaTa^a Een ..riks*' voor een onderschrift S.P.S.V.-leden en hun dames maakten uitstapje B.D.C.-handbalheren verloren tweede promotie duel Auto in brand Eerste Soester Begrafenis-Onderneming AVIA Service-station „De Korte Duinen" In onze collectie BRILMONTUREN Fa. II. F. VOIGT AVIA Servicè-statidn „De Korte Duinen" Geen heer in het verkeer Voor modern DRUKWERK naar DRUKKERIJ SMIT Verrassend slot schoolvoetbaltournooi Opvoering door Utile Dulei Bejaardensoeiëteit Drumband-concours A.G.A.V.S. AVIA Service-statiqri „De Korte Duinen" AVIA Service-station „De Korte Duinen" ZONNEGLOREN te Soest a. Jongedame b. Jonge meisjes 89 2 pot Appelmoes. 3/4 liter Gezinsfles Hero Sinas 63 et. en 10 z. K.P.S.-Centraal Beheer De afdeling Bunlk van de Jonge Boe- ren- en Tuinders Bond heeft zondag, middag op de terreinen van de r k voetbalvereniging BD.C. aan de Bos straat het beste gespeeld van de vijf aan het voetbaltournooi van de Soes- ter JBTB deelnemende afdelingen Zij eindigde met zeven punten op de eerste plaats. De organiserende vereni ging bracht het niet verder dan de vijfde, tevens laatste plaats. Om kwart over twaalf werden op bel de velden de eerste fluitsignalen gege ven voor het begin van het tournooi, dat prima op tijd verliep. De Soester J B.T.B. kan dan ook met trots terug zien op het tournooi, dat zich ken merkte door de sportieve sfeer en door de uitstekende organisatie. De deelne mende afdelingen waren dan ook vol lof over het werk van het aktieve J B T B.-bestuur. voor WASSEN Hoogste inruilwaarde bij aan koop van een Erres. Philips en Blauwpunkt. Soesterbergsestraat 20 - Soest Om kwart over vijf was het tournooi ten einde. Er was toen nog geen prijs uitreiking Die vond zondagavond plaats in het St. Josephgebouw, waar een feestavond werd gehouden. De uitslagen luidden: Montfoort-'t Goy 1-0: Bunnlk-'t Goy 0-0: Soest-Hoog- landerveen 0-1: Bunnik-Soest 2-Ö; Hooglanderveen-Bunnik 0-2: Soest- Montfoort 0-3: Hooglanderveen-Mont- foort 1-1: Hooglanderveen-'t Goy 1-0: Bunnik-Montfoort 3-0; 't Goy-Soest 0-0. Door deze resultaten werd de eind stand als volgt bepaald: 1. Bunnik, 7 punten: 2. Montfoort en Hooglander veen, beide 5 punten: 4. 't Goy, 4 punten en 5. Soest, 1 punt De Soester ploeg behaalde dus één punt, dank zij een gelijk spel tegen 't Goy. Uit de uitslagen blijkt wel, dat de Soester voorhoede machteloos was: er werd niet eenmaal gedoelpunt. Des ondanks was de thuisclub in het veld niet zwakker. Enkele ongelukkige te gendoelpunten bezegelden echter het lot over de organiserende vereniging. Niettegenstaande de laatste plaats, kunnen de Soesters terugzien op een geslaagd tournooi, dat zeker een her haling verdient. Dat zal er waarschijn lijk ook wel van komen, want de Coö peratieve Landbouwvereniging Soest" voor DOORSMEREN stelde een wisselbeker, verkleind mo del van de Europa-cup. beschikbaar, die tweemaal achtereen of driemaal in totaal gewonnen moet worden De voorzitter van de J.B.T.B -afdeling Soest, de heer G. Hilhorst, reikte zon dagavond ln het St Josephgebouw de prijzen uit. Hij roemde de sportiviteit tijdens de wedstrijden en bracht dank aan allen, die op enigerlei wijze aan de organisatie van 't tournooi hadden medegewerkt. Hij feliciteerde Bunnik met het behaalde resultaat en reikte ten slotte de beker uit aan d£ aan voerder van de winnende ploeg. De zeer talrijke aanwezigen waren daar na nog geruime tijd gezellig bijeen met de band Ria and the Flamingo's uit Vlnkeveen. De heer M. van Driel, voorzitter van de Evenementencommissie van de Soester Zakenkring. die dit jaar voor de derde maal in successie de Bedrijfs- sportcompetitie organiseert, heeft tot nu toe zijn wens in vervulling zien gaan. die hij bij de opening uitsprak: dat het weer zal mogen meewerken om het sportfeest te doen slagen. Het ls deze eerste van de drie weken droog gebleven Al was het dan niet bepaald warm. Ook vrijdagavond was het droog, toen de volleybalwedstrijden werden gehou den. Die vormden het vierde program ma-onderdeel en werden gehouden op de twee gravel-velden van de Soester Volleybal Vereniging achter het ge meentehuls. Het was er. zoals tot nu toe trouwens bij elk onderdeel van de sportcompetitie het geval is geweest, bijzonder druk. De vele toeschouwers hebben zich best vermaakt bij de 32 gespeelde wedstrijden. Ze stonden ui teraard niet allemaal op even hoog peil, maar dat was. althans voor de mensen binnen de lijnen, ln feite on belangrijk. Voor hen geldt slechts: het deelnemen alleen is al belangrijk, niet het winnen. Al is dat laatste na tuurlijk een plezierige bijkomstigheid en al vechten ze tot het laatst toe voor de eer van hun bedrijf. voor OLIE VERVERSEN SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 45 - Telef. 3917 STEENH0FF5TR 53 TEL 2842 - SOEST Hij ,,'k Had het kunnen we ten Je had er altijd goed de wind onder". Bovenstaand onderschrift werd ingezonden door onze abonné mevr. Visser, Vermeerlaan 24, Soest. De waardebon wordt haar toe gezonden. Bij de dames, die in totaal vijftien wedstrijden speelden, waren de uitsla gen: Pribor 2-Foxboro 1 0-15. Van Kooij-Dalco 2 15-3. Hollandla 1-Ge- meente 4-15. Pribor 1-Foxboro 2 15-10. Pribor 2-Van Kooy 7-15. Foxboro 1- Hollandia 1 15-3. Dalco 2-Gemeente 0-15 Foxboro 2-Dalco 1 12-15 Pribor 2-Dalco 2 15-2. Gemeente-Foxboro 1 14-16. Van Kooij-Hollandia 1 15-4. Dalco 2-Foxboro 1 5-15. Hollandla 1- Pribor 2 15-12. Gemeente-Van Kooij 14-16. In de herenafdeling werden zeventien wedstrijden gespeeld. Hier waren de resultaten als volgt: Foxboro 3-Dalco 2 6-15. Pribor 1-Gemeente 9-15. Cera- mlek-Interlas 6-15. Van Kooij 3-Fox- boro 2 9-15. Lindner-Pribor 2 12-15. Foxboro 1-Van Kooij 1 15-9 Howson- Dalco 1 15-12. Van Kooij 2 Foxboro 4 13-15 Foxboro 5-Howson 15-8. Fox boro 3-Pribor 1 6-15. Gemeente-Dalco 2 15-7. Ceramiek-Van Kooij 3 3-15. Foxboro 2-Interlas 8-15 Lindner-Fox- boro 1 4-15 Van Kooij 1-Pribor 2 15-2 Dalco 1-Van Kooij 15-6. Foxboro 5-Foxboro 4 15-7. Leden van de Soester Politie Sport Vereniging hebben vrijdag met hun dames in een nieuwe bus van de firma Tensen 'n uitstapje gemaakt. Om half acht ging het uit 44 personen bestaan de gezelschap op weg. De tocht was uitgezet door enkele bestuursleden van de organiserende vereniging. De chauffeur, die alle mooie plekjes op z'n duim kent, bracht het vrolijke gezelschap eerst door Amersfoort, naar Amerongen, waar het lastig manoeu vreren was door de nauwe straatjes Vandaar reed men naar Renkum en Oosterbeek. via Arnhem naar Dieren* waar de S.P.S.V.-ers een bezoek brach ten aan de moderne fietsenfabriek ..Gazelle". De tocht voerde de reizigers verder naar Montferland. In hotel Bruins te Zeddam stond een uitgebreide Gelderse koffietafel klaar. Door de Achterhoek zette men weer koers naar Arnhem, waar een bezoek werd gebracht aan het Openlucht Museum. Daar zijn ka rakteristieke hoekjes opgebouwd, zoals die in bepaalde delen van het land voorkwamen of nog slechts een enkele maal voorkomen. De tijd was te kort om daar alles uitvoerig te bezichtigen. Tegen vier uur verliet men het Mu seum, waar de bus klaar stond voor de reis naar Diepenheim. de plaats, waar het gezelschap het diner zou gebruiken. Hotel Roelofsen is ter plaat se een bekende zaak, beroemd om z'n goede keuken. De heer M. de Wolf zorgde voor passende accordeonmu- ziek tussen de gangen door. Later op de avond kreeg men gelegen heid tot het maken van een dansje, maar om half tien sloeg het klokje van gehoorzaamheid en moest men de bus weer in om de thuisreis te aan vaarden. In de bus werd nog lang nagepraat over deze prachtige tocht, en er werden weer plannen gemaakt voor de uitgaansdag in 1966' Wel een bewijs, dat deze tocht bij de deelne mers in goede aarde is gevallen. Ondanks de goede kans, die het eerste herenelftal van de handbalvereniging BD.C. had om te promoveren, dank zij winst van 10-6 in de thuiswedstrijd tegen Sport Vereent 2 uit Utrecht, ls het 'de Soesters niet gelukt een stapje hoger te komen De returnwedstrijd ln Utrecht werd namelijk met grote cijfers, 3-12, verloren. Een tegenvallend resultaat, vooral omdat de Utrechters in Soest geen grootse indruk achter lieten Maar in eigen huis lieten zij zich van een andere zijde kennen. Wellicht heeft men de strijd toch te lichtvaardig opgenomen, anders is de zware nederlaag moeilijk te verklaren Wanneer de Soesters verdedigend sterk zouden hebben gespeeld en met flit sende uitvallen zich kansen hadden weten te scheppen, was de winst zon der twijfel niet in Utrecht gebleven, want zo'n grootse Indruk maakten de gastheren ook niet. Het werd deson danks een dikke nederlaag, ln plaats van een zege of gelijk spel, waaraan de Soesters al voldoende zouden heb ben gehad om te promoveren. Nu zal een beslissingswedstrijd moeten uitma ken wie van de twee verenigingen pro moveert. In het eerste kwartier overheersten beide defensies. De belde doelverdedl- gers lieten zich in die periode niet passeren. Totdat Sport Vereent de score wist te openen (1-0). De vervan ger van Jan van Velzen, Ton Valk, bracht de partijen op gelijke voet, maar de vreugde over deze gelijkma kende treffer was van korte duur. De thuisclub nam voor de tweede maal de leiding, maar weer was het Ton Valk, die gelijkmaakte (2-2). Toch gingen de Utrechters de rust met een voorsprong in, dank zij twee treffer. (4-2). Na de hervatting gold voor B D.C. het parool: we hebben niets te verliezen, alles te winnen De Soesters schonken daarom meer aandacht aan de aanval len dan aan de verdediging. Dit was een kolfje naar de hand van de Utrechters, die zonder al te veel moeite de score konden opvoeren. B D.C. pro beerde nog wel tot doelpunten te ko men, maar het bleek, dat zij mlsgere- kend hadden. De verdediging schoot ln haar taak tekort en zo kwam het, dat Sport Vereent na de hervatting nog liefst achtmaal scoorde, tegen B D.C. eenmaal, dank zij Valk. Indien de blauw-witten hun kans op promotie willen behouden, zullen zij toch uit een ander vaatje moeten tappen in de beslissingswedstrijd dan zij zondag in Utrecht deden. Zondagmiddag, omstreeks kwar^ over drie, werd middels de sirene brand alarm gegeven. Het bleek, dat op de Raadhuisstraat een Volkswagen, toe behorende aan de heer W N.. ln brand was geraakt. Met behulp van emmers water blusten omwonenden het vuur, zodat de brandweer, uitgerukt met een nevelspuit, niet behoefde te blussen De hee N. verklaarde dat in de auto een blik benzine had gestaan. Bij het nemen van de bocht was het blik om gevallen, waardoor de benzine eruit liep. Plotseling ontstond brand, die het Interieur van de wagen zwartbla- kerde. De schade wordt geschat op 500,—. Dir. H. W. Velllnga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) voor DIESEL OLIE is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier voor BENZINE De bromfietser C. v. W. uit Baarn reed op de Konlnginnelaan in de rich ting van de Biltseweg terwijl uit te genovergestelde richting een auto na derde, die geheel links reed Van W week zoveel mogelijk naar rechts uit. stootte tegen de trottoirband en sloeg tegen een boom. Van W. liep verwondingen op en de brommer werd zwaar beschadigd. De autobestuurder, die het ongeluk zag gebeuren, reed door. ONKRUIDBESTRIJDINGSMIDDEL. Kunt u mij een recept geven van een bestrijdingsmiddel voor onkruid tussen grint? vraagt E. L Antwoord: Er zijn zeer veel onkruid bestrijdingsmiddelen c q. alles doders. dus die alle onkruid doden, maar niet voor gebruik tussen planten. Het is ondoenlijk merken te noemen, door de grote hoeveelheden merken, maar ook in deze rubriek verboden, daar de een zich achtergesteld voelt bij de ander. Het beste is een keus te doen uit de vele merken alles dodende oliën, of b.v. Atrasin met haar merken. Gebruiksaanwijzing bij aankoop bij een goed gesorteerde handelaar in der gelijke zaken. In de meeste gevallen gebruikt men het aloude middel Si- marin. Bij toepassing van deze midde len ls het noodzakelijk de planten langs de kanten van het grint af te schermen met papieren zakken e.d. Zij zijn ook alle min of meer giftig. Ge bruik op het mondstuk van de slang een spuitkap! Ook wordt wel land- bouwzout gebruikt, gewoon uitge strooid, liefst als het onkruid wat vochtig is. Wat vel ennlet haden verwacht, ge beurde ln de slotfase van het Soester- bergse schoolvoetbaltournooi, toen de Carolusploeg de nog ongeslagen Titus de ploegen waren gelijk geëindigd en Brandsmaschool met 1-0 versloeg Bei- nu moest de verlenging uitkomst brengen. Met een mooi schlt bereikte de Titus sprong. Zo behaalde de TBS., zij het Brandsmaschool nu een 1-0 voor niet ongeslagen, op het nippertje nog de kampioenstitel. Op eervolle wijze kon de Carolusploeg de wisselbeker af staan aan de kampioen 1965. Voorafgaande aan deze wedstrijd wist de Christelijke school als eerste te scoren in de wedstrijd tegen de Open bare school. Na de rust werd echter de gelijkmaker gescoord en strafschop pen moesten beslissen wie de derde plaats zou veroveren. De Openbare school won dit duel. Eindstand: 1. Titus Brandsmaschool. 2. Caroluschool. 3 Openbare school. 4. Christelijke school. Met een plezierige opvoering van het romantische blijspel „Een meisje om te stelen" van Jack Popplerwell ln een vlotte vertaling van Wim Kubbenga heeft de plaatselijke toneelvereniging .Utile Duld" in de afgelopen week het toneelseizoen besloten. In de ge zellige smaakvol ingerichte zitkamer van een luxe flat ln Londen - met om. de omnibus van Plet Bakker ln de boekenkast - stapelden de verwik kelingen rond een lieftallige inbreek- ster zich hoog op: de onwaarschijn lijke romantiek rond de hoofdfiguren Penelope en David zorgt uiteindelijk voor het overigens wel te verwachten gelukkige slot. Deze belangrijke rollen waren bij Cecile Verhoekend en Wout van Beek in goede handen: vooral eerstgenoemde had met haar geslepen maniertjes en een aardig aangemeten dialectisch spraakje het publiek vol ledig op haar hand, zonder daarbij in overdrijving te vervallen. Wout van Beek speelde over het algemeen bij zonder vlot. maar kwam kennelijk in moeilijkheden, toen de meester-inbre- ker Shawn in de persoon van Koos Franken op de planken kwam: deze speler sprak afschuwelijk plat en viel echt uit de toon Een uitnemende butler-typering kre gen we van Kees Zewald te zien en te horen, terwijl ook Jan van Sta veren de rol van Sir George verdien stelijk vertolkte, al struikelde hij wel vaak over zijn woorden. Rechercheur Piagon was toevertrouwd aan de geestig acterende John van den Berg. die de rol van de onnozele poli tieman goed weergaf met een kos telijke mimiek. De kleinere damesrol- len van Lady Warren en Helen Chand- ler werden door Sonja de Goede en Riet de Goede op charmante wijze .ver tolkt. Wout Bakkenes tekende weder om voor de regie, waarbij hij de di verse komische scènes goed benut had, waarvan echter slechts een weinig talrijk publiek in Huis ten Halve heeft genoten. Op donderdag 3 juni a s., des avonds half acht komt het huisvrouwenorkest uit Utrecht een muzikale uitvoering geven voor de algemene bejaarden- sociëteit in de Gereformeerde kerk aan de Rademakerstraat. Het door A.G.A.V.S. georganiseerde drumband-concours is voor de jubile rende vereniging een groot succes ge worden, daar zij zelf de Henny van Ginkel-trofee won. Op het zon overgoten veld aan de Kampweg defileerden de zeven drum bands om half twee voor het bestuur en het talrijke publiek. Voorzitter Esmeyer opende het festijn en deelde mede dat in het kader van de jubileum-festiviteiten van het 35 jarig bestaan van A.G.A.V.S. dit drum band-concours werd gehouden. De heer Esmeyer memoreerde dat de ouders van Hennv van Ginkel - het door een noodlottig ongeval omgeko men lid van de drumband - een prachtige trofee - met goud ingelegd - voor dit concours als wisselbeker ter beschikking hadden gesteld Ter nagedachtenisaan Henny van Ginkel werd één minuut stilte in acht genomen Het eerst was aan de beurt de drum band van de Vrijwillige Brandweer uit De Bilt. Het gericht marcheren, op tijd begin nen en ook precies op tijd ophouden liet bij enige verenigingen helaas te wensen over. De jury, bestaande uit de heren W. Helmink, Ermelo; H. H. Kluln, Gors- sel en H. Smeding hadden een moei lijke taak. In afwachting van de uitslag door de jury werd door alle deelnemers geza menlijk een mars geslagen. De uitslag werd 1. A.G.A.V.S., 145 punten, tamboer- maitre prijs 28 punten. 2. Gym. Ver. Irene, Bilthoven, 137.3 en 25 pnt. 3. Vrijw. Brandweer, De Bilt, 136.9 en 25% pnt. 4. Drumband De Nach tegaal, 136 6 en 22 pnt. 5 Drumband Jeugdhond Transvaal. Utrecht, 132 en 24% pnt. 6. G.V Lycurgus, Wilhel- mina, Bolsward, 125.7 en 26% pnt. 7. Wavo, Waarder. 120.3 en 24 pnt. Toen bekend werd dat A G A V S. de eerste prijs, alsmede de wisselbeker had gewonnen, brak een gejuich uit onder het publiek Voorzitter Esmeyer ging daarna over tot uitreiking van de prijzen en tot Marijke Blom. de tamboer-maitre van A.G.A.V.S., sprak hij een extra woord. Iedere deelnemende vereniging alsmede de juryleden kregen een prachtig herinnerlngs-vaantje uitgereikt. De drumband van A.G.A.V.S. maakte 's avonds een extra rondgang door het dorp. VAN DINSDAG 1 JUNI 1965 voor MENGSMERING* 'M voor SUPER BENZINE Hetzij, dat wij leven, Hetzij, dat wij sterven, Wij zijn des Heeren. Rom. 14 8. Het heeft de Heere he den behaagd plotseling tot Zich te nemen mijn Meve vrouw en onze lieve moeder en groot moeder, YMKJE VONK. geboren Meima, ln de ouderdom van 65 jaar. Soestdijk J. VONK Soestdijk H A KAMPHORST- VONK J. KAMPHORST Nijmegen P VONK H. VONK-LUCAS en kleinkinderen. Soestdijk, 29 mei 1965. Burg. Grothestr. 8. De teraardebestelling zal D V. plaats hebben woensdag 2 juni as., om 2 uur, op de Her vormde begraaplaats aan de Veldweg te Soest. .Tops Edelgebak, Biltho- Iven, heeft plaats voor OVENIST, le bedienden, i2e bedienden, 3e bedien de en een leerling. Solli- [citaties te richten aan 'onze zaak. Julianalaan 6b, tel. 03402-2894. Top's Edelgebak, Biltho ven. heeft plaats voor VERKOOPSTERS. Hoog loon. 5-daagse werkweek. Reiskostenvergoeding. Sol licitaties te richten aan onze zaak. Julianalaan 6b, tel. 03402-2894. Gevraagd voor 2 halve dagen per week nette HULP. Mevr. Van Emrik, Stadhouderslaan 150. TE HUUR voor bejaard echtpaar in centrum van Soest, kamer, slaapkamer en keuken. Br. onder let ter EE 54, bur. S Crt. Top's Edelgebak, Biltho ven. zoekt voor de och tenduren een CHAUF FEUR. Wij denken hier bij aan een gepensioneer de heer, welke zijn vrije tijd nog rendabel wil ma ken. Sollicitanten kunnen zich met onze zaak in verbinding stellen Julia nalaan 6b, tel. 03402-2894 Aankomen vliegen GOUD FAZANT (haan). Te be vragen Soesterbergsestraat 97A, tel. 5413. Te koop gladharige FOX- TERRIER (reui, goede rattenvanger. Tel. 02955- 4660 Nette HULP gevr. voor winkel en huishouding, voor enkele dagen p wk. Zaterdags vrij. Banket bakkerij Maison Verkley, Van Weedestraat 76, tele foon 2823. In de hope des eeuwi gen levens ls heden zacht en kalm ontsla pen onze Innig gelief de moeder, groot- en overgrootmoeder, ELISABETH JOHANNA OOSTENBRUGGE, geboren Oosterbeek, in de gezegende ouder dom van bijna 86 jaar Uit aller naam N. STRUMPEL §oest, 30 mei 1965. Eigendomweg 105. De teraardebestelling zal D V. plaats hebben op donderdag 3 juni as., om 2 uur nam., op de Herv. begraafplaats aan de Veldweg te Soest. In de CENTRALE STERILISATIE komt plaats voor met gevoel voor netheid en accuratesse, die, na een lnwerkperiode, de leidingheb bende broeder zo nodig kan vervangen. Liefst niet jonger dan 21 jaar. Extern. voor het schoonmaken en Inpakken van de spuiten en naalden. Extern. Sollicitaties gaarne zo spoedig mogelijk aan de adjunct-directrice, Soesterbergsestr. 125, Soest. Wegens sterfgeval FIRMA STRUMPEL, Eigendom weg 105, DONDERDAG de gehele dag GESLOTEN. Scholier, in bezit van ty pediploma. bz.a. voor TYPEWERK thuis. Brie ven onder no. 777 bureau Soester Crt. 100 gram CASSELER RIB 89 ct. VOOR EEN SLAATJE Tube MAYONNAISE van 69 ct. voor 64 ct Blikje GROENTEMELANGE 47 ct. Bij de boodschapppen vers gebrande PINDA'S van 50 voor 39 cent. VOOR GOEDE LEVENSMIDDELEN Te koop gevraagd oude en moderne SCHILDE RIJEN. Br. onder letter FR 51 bur S.Crt. TE KOOP N S U. super max motor. In staat van nieuw. Lombokstraat 4 Baarn. Het K P S. voetbalteam treedt woens dagavond op het terrein Biltseweg aan voor het spelen van de vierde compe titiewedstrijd tegen Centraal Beheer, het vorig seizoen gepromoveerde team De Paleisvoetballers behaalden uit de drie gespeelde wedstrijden de volle winst, maar zullen tegen de C.B.-ploeg op felle tegenstand stuiten. Aangeb. ZIT -SLA APK A - MER met volledig pen sion. Br onder no. 776 bur. S Crt. TE KOOP 2e hands Phoe- nix bromfiets met Sachs motor, 1962-er. In goede staat. F Lieshout. Talma laan 8. Soest Door het verbindend wor den van de enige uitde- lingslijst is het faillisse ment van G. VOORNEVELD, voorheen wonende te Soest, doch thans wo nende te Dell, geëindigd. De curator Mr. J. E. B. v. Julsingha. Plompetorengracht 15, Utrecht. j; Torenstraat 13 Birkstraat Op de afdeling interne zaken van de gemeen tesecretarie kan worden geplaatst een Het bezit van het diploma u.l.o. of een daar mede gelijk te stellen opleiding strekt tot aanbeveling. Zij. die binnenkort voor een dergelijk di ploma examen moeten doen, kunnen even eens solliciteren. Salaris nader overeen te komen. Sollicitaties binnen 10 dagen na de verschij ning van dit blad in te zenden aan de ge meentesecretaris. Gelegenheid tot persoonlijke aanmelding bij de chef van bovenvermelde afdeling, 's mor gens tussen 9.00 en 12.00 uur. Gevraagd nette in delicatessenzaak, leeftijd pl.m. 16 jaar. Goed loon Met vakantieplannen wordt reke ning gehouden. VAN WEEDESTRAAT 90 TELEFOON 2404

Soester Courant | 1965 | | pagina 7