is De belastingverlaging gaat per 1 juli a.s. in ril ■mmmM d°°T JacBerg R. DORREN Voor al uw FOTO-OPDRACHTEN GERTJAN EN MAARTJE SOESTER COURANT „VAN BEUREN" DUIZENDEN mm Auto- en Scooterrijsehool „Be Witte Pompen'" Diploma-uitreiking aan geslaagden A an L.T.S. ]\Il Ê\AJ f bijzondere chocolade en de uitzonderlijk frisse mint maken Trim tot S 1 7 Yv een ongewone versnapering, tot een verfijnde verfrissing voor jong en oud. Lenssen+de Wolff Alleenverkoop van dames regenmantels FALCON Heren jc assen Atletiekwedstrijden in de Bedrijfssportcompetitie -Voert». djL j/l© Lvu ^LvOLflAvtljl Schoolvoetbaldag van S.P.S.V. Soester ruiters hadden succes Autobotsing Verkoop Aan gronden Luxe Tasjes vanaf 9.95 KOFFERS Een bril die goed zit koopt u bij de vakman Ruime keuze MONTUREN altijd goed! Vosr si ra RIJBEWIJZEN Auto- en Scooterrijsehool ATTENTIE Als eerste kennismaking Eindelijk zal de reeds zoveel bespro ken verlaging van inkomsten- en loon belasting effect gaan sorteren. Van de reeds door de vorige regering toege zegde belastingverlaging zal met in gang van 1 juli a s. de eerste helft in werking treden. Van de halve verlich ting van totaal een miljard, die is toe gezegd, krijgen wij in 1965 dus de helft toegewezen. Zoals bekend zal de verlichting langs twee wegen merkbaar zijn. In de eerste plaats door verlaging van de be staande tarieven. Met het oog daarop zijn de voor 1965 geldende tarieven in middels verschenen in een bijvoegsel van de Nederlandse Staatscourant d.d 22 april j.1. Wij vinden daarin onder meer de volgende te heffen bedragen: zien deze concessie ook voor de loon belasting geldt, zal er van de inkom sten belasting een deel in feite niet worden geheven, uiteraard tot een be paald inkomen. In de praktijk komt het er op neer dat er van inkomens beneden de nieuwe grens over 1965 gen aanslagen in de inkomstenbelas ting behoeven te worden betaald. twee Groep II kinderen 496.— 240,— Inkomen Groep I 6.000.— 788- 7.000,— 1047,— 680.— 385.— 8.000— 1323.— 881,— 550 9.000— 1629,— 1104,— 737. 10.000— 1943,— 1336.— 939 12.000— 2632,— ƒ1861,— 1401.— 15.000,— 3788.— 2780,— 2233,— OP en TOP TEVREDEN KLANTEN ZIJN HET BEWIJS van de uitmuntende service, de voor treffelijke voorlichting, de accurate le vering en installatie MÉÉR DAN EEN HALVE EEUW GASERVARING UITSLUITEND D il GERENOMMEERDE MERKEN. DJ PRDZBI v.».13a- Demonstratie dagelijks van 6 tot 6 v ln onze nieuwe verwarmingsehowroom, waar U de haarden brandend getoond worden.met deskundige voorlichting. Het VERV/ARMINGSCENTRUM voor Gooi- en Eamlond De tiende penning Tariefgroep I is die voor ongehuw- den. Deze worden nog het zwaarste belast. In de volksmond nomen wij dit de strafklasse. Tariefgroep II wordt toegepast voor echtparen zonder kin deren. Wij zien hierin dat deze groep tot een inkomen van 7200,niet meer zal behoeven te betalen dan de ..tiende penning", die in onze ge schiedenis al zo'n beruchte naam kreeg, maar nu velen als muziek in de oren zal klinken. Het kan verkeren! Het ..doorsnee-gezin" in ons land, dat twee kinderen bezit, mag voor dit jaar een inkomen tot 10.500,genieten voordat het meer dan 10 van zijn inkomen aan deze gevreesde belasting behoeft af te staan Een groot gedeel te van ons volk komt dus om en na bij of onder het tarief van toen pro cent te vallen. Dat is dan voor die velen gemakkelijk te onthouden voor zover er inkomstenbelasting moet wor den betaald. ANNO I I I 1194 0 KAMERBEEK ASSURANTIËN de pijler voor uw verzekeringsplan OLDENBARNEVELTLAAN 30 w-» TELEFOON 12141 AMERSFOORT Inspecteur voor Soest-Baarn Van Goyenlaan 154 - Soest Tel. 5514 Inkomstenbelasting Na de genoemde grens van 10.500, begint de progressie al weer behoorlijk te werken want het gezin met twee dinderen is bij 15.000,praktisch al weer tot 15 gestegen. De hogere in- komensgenieters moeten dus meer af zonderen. Volgens de minister van fi nanciën zal hun dat des te gemakke lijker vallen naarmate zij meer ver dienen. Een andere verlichting in de belas tingdruk wordt tot stand gebracht via een verhoging van de belastingvrije voet. Als wij kijken naar de datum van invoering per 1 juli a.s. dan zou over het eerste halfjaar nog belasting vanaf de oude belastingvrije voet moe ten worden geheven en daarna vanaf het hoger gestelde minimale bedrag. Een algemene maatregel van bestuur bepaalt echter dat de nieuwe belas tingvrije voet al bij de invoering van de a.s. belas'i^eve"!'1 Mig zal gelden. In feite betekent dit p?n vroegtijdige verhoging van het belastingvrije in komen tot een bepaald bedrag. Aange- All-risk verzekerd. Gratis theorieles Volledige rijuren. Door het behalen van het Vamor-diploma gerechtigd uw examen bij te wonen. Steenhoffstraat 25 - Tel. 2185 - Soest Loonbelasting Voor de loonbelasting gelden vanaf 1 Juli 1965 tarieven, waarin de helft van de totale belastingverlaging is verwerkt. Ook voor hen geldt dat zij direct beneden de nieuwe grenzen van betaling zijn vrijgesteld. Boven het be lastingvrije minimum is een geleidelijk oplopende schaal van toepassing Een concreet voorbeeld leert ons hier dat tot een Inkomen van 3600.van gehuwden zonder kinderen geen loon belasting zal worden geheven. Daarbo ven zal tot 4200.meer dan de helft van de verlaging worden genoten. Een altijd welkom meevallertje, waarvan wij intusen hopen dat zo weinig moge lijk mensen zullen profiteren omdat deze inkomens voor gehuwden toch wel beneden de voor ons land geldende weistandsgrens liggen. Wanneer wij de nieuwe tarieven door bladeren, valt het nog eens weer op hoezeer de fiscus deelgenoot is ge worden in ons inkomen en dat vooral bij de hogere inkomens de heffing een onzedelijk hoog peil heeft bereikt De vreugde over een verlaging moet bij velen worden getemperd door de we tenschap dat zij veel te laat is tot stand gebracht Weggejaagd Ook bij de nieuwe tarieven moet een ongehuwde met een inkomen van 56.000.de helft afstaan aan de fiscus. Weinigen zullen daar aan toe komen. maar het voorbeeld is teke nend voor de onjuistheid van het al gemeen verloop van de progressielijn. Deze is er op gericht dat energieke mensen met een groot produktievermo- gen bij een stijgend inkomen het land worden uitgejaagd naar een van de weinige in de wereld nog bestaande belasting-oasen Bij nog veel meer flinke mensen, die verstand hebben van geld verdienen, leiden de hoge tarieven er toe, dat zij weigeren nog een hand uit te steken nadat zij een bepaald inkomen hebben bereikt Dit stimuleert de vervlakking, en betekent een premie op de middel matigheid. Daarom is het onze vaste overtuiging dat de progressie in de tarieven van de inkomstenbelasting nog verder zal moeten worden afge zwakt, ook nadat het miljard verlaging in zijn geheel in de tarieven zal zijn verwerkt. Een argument om te ont houden wanneer wij overwegen het zwaartepunt van de heffing meer naar de indirecte belastingen te verleggen. Intussen hopen wij toch maar dat ve len van ons over 1965 erg veel belas ting zullen moeten betalen, want dat betekent dat wij een goed jaar zullen beleven. In het voormalige Huize Sint Joseph aan de Steenhoffstraat. dat momen teel onderdak biedt aan de leerlingen van de lagere technische school totdat het nieuwe schoolgebouw aan de Mo lenstraat in gebruik kan worden ge nomen, zijn begin deze week de di ploma's uitgereikt aan de geslaagden van de drie-jarige en twee-Jarige ver volgcursus. De heer mr. Ch. C. M. Collard uit Baarn, voorzitter van de school, hield een korte toespraak tot de geslaagde leerlingen. Hij zei oa.: ,,Wij zijn hier bijeen aan het einde van jullie school tijd. Jullie hebben de school met goed gevolg doorlopen en jullie, maar ook wij, mogen daar trots op zijn. Ik mag dan ook op de eerste plaats dank brengen aan de leraren en de direc teur voor hetgeen zij jullie hebben bijgebracht. Zij hebben hun tijd en arbeid aan jullie gegeven. Daardoor is het mogelijk, dat wij thans aan een groot aantal leerlingen het diploma kunnen uitreiken. Het had een nog groter aantal kunnen zijn. als allen maar hun best hadden gedaan. Som migen hebben dat niet gedaan. Zij za gen blijkbaar niet ln, dat de leraren er niet voor zichzelf staan, maar voor de leerlingen. Het is in jullie belang om de lessen zoveel en zo goed mo gelijk te volgen. Alleen dan kunnen jullie goede vakmensen worden in de ze maatschappij. Er zijn leerlingen, die het diploma best haden kunnen halen, maar door nonchalance zijn ze niet geslaagd. De heer J. Koudijs. directeur der school, onderstreepte daarna de woor den van de heer Collard. Hij zei ver der oa.: ,,Er zijn jongens, die denken dat ze er al zijn, omdat ze een brom fiets hebben. Maar zij zullen het nog moeilijk krijgen Want er wordt meer van jullie gevraagd dan alleen maar een bromfiets. Jullie moeten dik wijls een offer brengen door driemaal per week de school te bezoeken. Het diploma is een bewijs van Jullie capa citeiten. Degenen, die het deze keer niet hebben gehaald, kunnen volgend jaar terugkomen in onze nieuwe school, die binnenkort geopend zal worden". De heer Koudijs memoreerde ten slotte de prestatie van een aantal buiten landse scholieren. „De Antillianen on der jullie hebben bewezen, dat ze wel iets in hun hoofd en handen hebben. Daardoor, en door hard werken en stu deren. hebben deze jongens het di ploma behaald. Zij hebben het ten volle verdiend." Daarna ging mr. Collard over tot het uitreiken van de diploma's aan: Drie-jarige cursus A. Metaalbewerken: P. H. van Arnhem, J F. Bekker, A. H J. Demming, R Doekemeyer. P. J. M. Nijenhuis, J. Spil en R. A. de Zoete. Metselen: J. C. Bon en J. H Fakkeldij Schilderen: J Jansen. Timmeren: D van Dorresteln, C. H. van Essen. W A. van Breukelen, J. v. d. Broek. C. G A. E. Hilhorst, A. Hogenaar, G. G Kuyer en A. Ruizendaal Twee-jarige vervolgcursus B Metaal- bewerken: J. Cornelisse en O. P. M 't Lam Metselen: P. M. van Kempen KIN6FA0 RIEKEN TONNEMA NV. SNECK C HOCOLADE-M INTS t ij cl e l ij k met 1 JAARGETIJDE SPELDJE Uit serie ven 4 B ij tube van f 1.- schaar; P M. van Kenpen (vijfde klas metselen), een waterpas: H. Oos tende (vijfde klas schilderen), twee plamuurmessen. onroerende goederen taxaties v - MarHpr hypotheken r assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Jet.-21.69 Hofleverancier van Z.K.H. de Prins der Nederlanden Kleermakerij voor dames en heren Ontvangen de nieuwste modellen in Terlenka, Tergal. Tweed enz. in katoen, Terlenka, Tweed enz. F. C. Kuyperstraat 28 - Telef. 2803 Palthe-agentschap Meubelmaker: L. C. Hilhorst. Schilde ren: E H Butzelaar, H Oostende en N. P M Kaats Timmeren: L. R. Ad vocaat. J. J. Krelsen en L M. v. d. Laan. Elektrisch lassen, beginners: H. J. B Jansen, C. J. Hofman. R. de Haan, J. Smeenk, P. Vedder. H. v. d. Velde. A G. Altena, J. L. Zwlers, B. Agellnk, J. Diphoorn en C. Drost. Electrisch lassen, gevorderden: D. Bos, G. H van Putten, R. Rombley, J. H. Bazur, A erasinus. E C. Goodings, E. Jansen L C Richardson, C. Adamus, M. de Bruin en C. H. van Delden. Er waren bovendien extra prijzen te verdienen. Die werden gewonnen door J. Wallet (eerste klas), een waterpas: P. Smit (tweede klas timmeren), een blokschaaf: G. Slechtenhorst (derde klas autotechniek), een baco-sleutel, mej. M. Tak (derde klas autotech niek), een baco-sleutel; A. Hogenaar (derde klas timmeren), twee beitels; A. 't Lam (vijfde klas metaal), een De Bedrijfssportcompetitie 1965 werd woensdagavond voortgezet met de at letiekwedstrijden De onderdelen wa ren: 80 meter hardlopen dames; hon derd meter hardlopen heren; hoog springen heren, verspringen dames, kogelstoten dames en 1500 meter hard lopen heren. Het publiek was weer in grote getalen opgekomen en heeft kunnen genieten van enkele aantrek kelijke wedstrijden, waarbij de deel nemers elkaar geen duimbreed toega ven. Na afloop van de wedstrijden werd voor de winnaars en winnaressen op de nummers waarop geen vervolg is, de prijsuitreiking gehouden. Met een toepasselijk woord reikte de voorzitter van de Evenementencom missie van de Soester Zakenkring, de heer M. van Driel. de prijzen uit. De uitslagen waren: Dames, 80 meter hardlopen. Ie serie: 1. Gerda Groe- neveld (Pribor), tijd 12.2. 2. Rijkje v. d Brugge (Dalco) 12.2. 2e serie: 1. Ineke Epskamp rDalco) 12.1. 2. Janny Kamerbeek (Pribor) 12.5. 3e serie: 1. Jolanda van Roe (Foxboro) 12.4. 2. Mea Kriek (Dalco) 12.5 4e serie: 1. Renee Ockeloen (Ceramiek) 12.3 2. Lida Petersen (Pribor) 12.5. 5e serie: 1. Wllly Gerritse (Dalco) 12.5. 2. Ja- nette v. d Berg (Foxboro) 12.8. 6e -serie: 1. Dora v. d Hoed (Foxboro) 12 2. 2. Hanny v. d. Berg, (Dalco) 13.3. Heren, 100 meter hardlopen, le serie: 1. Hans Bovee (Van Kooij) 13. 2. Rin- ze de Haan (Llndner) 14 5. 2e serie: 1 Hans van Dam (Foxboro) 12. 2. Hen drik v. d. Worp (Gemeente) 13.2. 3e serie: 1. Joop Vredenbregt (Dalco) 12.7 2. Jan van Kooij (Van Kooij) 13.1. 4e serie: 1 Anton Reurink (Fox boro). 2. Rudi Essenberg (Van Kooij). 5e serie: 1 Mario Gorda (Ceramiek) 13. 2. Henk de Koning (Dalco) 13.1. 6e serie: 1. Wim v. d Breemer (Van Kooij) 14.3. 2. Anton Regout (Foxbo ro) 14.5. 7e serie: 1. Tj. Wijma (Van SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 45 - Telef. 3917 <Vt>0<w i Ondertussen keken tante Neel en de kinderen vertwijfeld rond. „Oh jammerde tante, „nu zijn we het spoor helemaal kwijt geraakt, mis schien vinden we ze nooit meer terug. Die arme dieren, ze zullen vast ver dwalen." „Wat is er aan de hand, tante Neel, zoekt u Lorre en Pedro misschien....?" hoorde ze een vrien delijke stem vragen. „Ja, ja mijnheer de politieagent," hijgde tante: „hebt u Lorre gezie Oh. vertel toch vlug waar ze zijn." Nou wees maar gerust, ze zitten vast al rustig in uw huiska mer. hoor tantetje, de rakkers vlogen rakelings langs me heen. Eigenlijk moeten ze op de bon. want ze hebben de maximum-snelheid van het dorp overschreden," lachte de politieagent met een knipoogje. Doch zijn gezicht betrok toen hij bemerkte dat niemand zijn laatste woorden had gehoord, want tante Neel en de kinderen zag hij nog juist in de verte om een hoek verdwijnen. „Nou", mompelde hij bars „die tante Neel durft. Morgen zal de hele stad er over praten," en hoofd schuddend vervolgde hij zijn weg. Maar tante dacht niet aan morgen. „Zouden ze werkelijk thuis zijn," hijg de ze, toen ze haar huisje in de verte ontwaarde. „Wat een heerlijke beesten toch." Kom tante, nog eventjes vol houden!" riep Maartje, die zag dat tante's snelheid begon te minderen. „Ja.pufte tante Neel. „Jullie heb ben makkelijk praten; ik ben zo jong niet meer." Eindelijk stonden ze voor de deur. en popelend van nieuwsgierig heid stak tante de sleutel in het slot. Kooij) 13.4. 2 Wim Reemers (Pribor) 14.7. 8e serie: 1 Jan Verhoeve (Dalco) 12.7. 2. Bert Scheurwater (Lindner) 13.4. 9e serie: 1. Wim Rijnders (Fox boro) 12.4. 2. Lambert Ruttenberg 12 7. Heren, hoogspringen: 1 Albert Haars- ma (Progress) 1 50 m. 2. Jan de Boer (Foxboro) 150 m. 3. Wim Rijnders (Foxboro) 1.55 m Dames, verspringen: 1. Mea Kriek (Dalco) 3 99 m. 2. Gerda Groeneveld (Pribor) 3.98 m 3. Renee Ockeloen (Ceramiek) 3 89 m. 4. Truus Berkhof (Progress) 3 83 m. Dames, kogelstoten1 Coby Scheur water (Pribor) 6 78, m 2 R°nee Ocke loen (Ceramiek» 7.15 m. 3. Rijkje v. d Brugge (Dalco) 7.41 m Heren, hardlopen over 1500 meter: 1. Klaas van 't Klooster (v d. Pol) 4.21.8. 2 Piet Maloor (PTT.) 4.29.8. 3. Joop Vredenbregt (Dalco) 4.38.8. 4 Cees Broekhulzen (Dalco) 4.49.9. 5 Lambert Ruttenberg (Van Kooij) 4 57.9. De twee eerstgeplaatsen van elke se rie gaan over naar de halve finale. Er zijn per onderdeel, zowel voor dames als herer. drie prijzen beschikbaar. De atletiekwedstrijden worden van avond. weer op de BD.C.-terreinen, beëindigd. Voor de achtste maal in successie heeft het bestuur van de So°ster Po litie Sport Vereniging de schoolvoet- baldag georganiseerd, die op dinsdag na pinksteren gehouden wordt. De wedstrijden worden gespeeld op de terreinen van B D C. aan de Bosstraat. Het steeds groter wordend aantal in schrijvingen heeft de organisatoren ertoe gedwongen de wedstrijden, die tot nu toe altijd tweemaal tien minu ten duurden, te bekorten tot tweemaal zeveneneenhalve minuut. Het aantal inschrijvingen, groter dan vorig jaar ondanks het niet meedoen van de christelijke en openbare scholen uit Soesterberg en de v.g.l.o.. bedraagt 19. In poule A zijn ingedeeld: St. Willi- brordusschool. Van de Huchtschool. Beetzlaanschool. St. Josefschool, Da Costaschool. Mariaschool, Groen van Prinstererschool en de St. Carolus- school uit Soesterberg De indeling van poule B: Inslnger- school, St. Ludgerusschool, Margriet- school, Savornin Lohmanschool. St Bonifaclusschool. Soest Centrum-school (voormalige school Kerkebuurt) en de Titus Brandsmaschool uit Soesterberg In poule C spelen de r k. U L O de chr. ULO., de openbare U.L.O. en de LTS. Eemland. Het bestuur van SPS.V heeft de hoofden van de scholen, die in poule C uitkomen verzocht zo mogelijk al leen leerlingen van de eerste en twee de klassen aan dit tournooi te laten deelnemen. De eerste wedstrijd begint om acht uur. de laatste finale-wed strijd vindt plaats omstreeks tien voor half zes. Er is door het uitgebreide programma (er moeten niet minder dan 58 wedstrijden worden gespeeld) geen pauze, zoals in voorgaande Jaren wel het geval was De organisatoren, van wie de heer R ten Hove. tweede secretaris van S P.S.V. de grote ani mator is. hebben nog overwogen een half uur eerder te beginnen, maar zijn ten slotte van dit plan afgestapt. De christelijke school Soesterberg en de openbare school Soesterberg doen dit jaar niet meer. omdat zij al heb ben deelgenomen aan het schoolvoet- baltournool ln Soesterberg. De wisselbeker in poule C kwam vo rig jaar definitief ln handen van de r.k. ULO. Soest, zodat er dit jaar om een nieuwe wisselbeker wordt gestre den. De wisselbeker bij de lagere scho len kwam vorig jaar voor de eerste maal in het bezit van de Groen van Prinstererschool. die het kleinood dit jaar dus verdedigt. Behalve de wissel- prijzen zijn er in de afdeling van de lagere scholen nog zes prijzen be schikbaar, terwijl er voor de deelne mende elftallen in poule C nog twee prijzen te verdienen zijn. Verschillende Soester ruiters behaal den het afgelopen weekend fraaie suc cessen. Harry Hartman behaalde te Benne- kom met „Flscherln", in het Jeugd- springconcours B, de tweede prijs. Paul Wilten werd met „Fiola" tiende in L. In het internationaal jeugdtournool „FIT" te Amsterdam, werd Harry Hart man met „Flscherln", in dressuur B 2, tweede. Paul Wilten werd met „Schwa- dro" in ring 2 tweede. Cees Keurllngs met „King Master" derde en Ans Wil ten met „Fiola" zevende. In dressuur L werd Cees Keurlings met „King Master" derde. De vierde plaats was voor Harry Hartman met „Flscherln" Paul Wilten werd met „Schwadro". vijfde, Ans Wilten met „Fiola" zeven de en Rob Goedbloed met „Ninius Ghlum II", achtste. Paul Wilten plaatste zich in het inter nationaal springconcours met „Fiola" op de tweede plaats en met „Schwa dro" werd hij zevende. Bij het inter nationaal afval-springconcours werd Paul Wilten met „Fiola" vierde, terwijl hij bij het jacht-springconcours vier de werd met „Fiola" en zesde met „Schwadro". Bij het nationaal springconcours werd Cees Keurlings met „King Master" derde. In het equipe-springconcours, eindigde de equipe waaraan Paul Wil ten deelnam, met „Fiola" op de vierde plaats. VAN VRIJDAG 4 JUNI 1965 W. v. d K uit Amersfoort reed met zijn auto over de Hildebrandtlaan ter wijl uit de Vosseveldlaan de bestel auto van H J. E. alhier naderde. Deze nam de bocht naar de Hildebrandlaan te scherp, waardoor hij in botsing kwam met de auto van v. d K. Beide wagens werden beschadigd. Ter behandeling in de raadsvergade ring van 9 juni a.s. doen B. en W. voorstellen tot de navolgende grond- verkopen: Aan Branson Europa N V 10.800 aan de Industrieweg voor 335.000, L. R. Noteboom, Eikenlaan 79, Soest, 685 m2 aan de Hildebrandlaan voor 13.700, Th. W. Polet, Emmalaan 16, Soest, 555 m2 aan de Hildebrandlaan voor 10.000,—. Ir. N. H. van Wijk. Hildebrandlaan 2. 361 m2 aan de Hildebrandlaan voor 7220,—. J. M. Banda, Van Goyenlaan 84, 380 m2 aan het Nassauplantsoen voor 8500.—. J. Dijkstra. Schrikslaan 72, 413 m2 aan het Nassauplantsoen voor 9000, A. Lagerwerf, Van Lenneplaan 1. 446 m2 aan het Nassauplantsoen voor 10.000,—. A. H. Hilgers, Stadhouderslaan 148. 561 m2 aan het Nassauplantsoen voor 12.500,—. Eigen reparatie-inrichting. SCHOENHANDEL EN LUXE LEDERWAREN Koninglnnelaan 76 - Tel. 4145 in diverse kleuren en hakhoogten voor 17.90 Tevens weer keus uit Slingback9. Verder grote keus ln tasjes tegen populaire prijzen. Voor uw vakkantie in verschillende maten. Contant zegels, ook voor uw reparatie. Leverancier van alle ziekenfondsen Ga nqqrSP'JKER SOI 26 naar Eikenlaan 1 - Telefoon 4685 Soest Onze wagens zijn all-risk verzekerd O EéN RIJLES (60 min.) EéN THEORIE' ES SRATIS 120 urn

Soester Courant | 1965 | | pagina 9