Ayo Gurkhali I SOESTER COURANT GERTJAN EN MAARTJE D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM BRUIDSREPORTAGE r „De Gurkha's konen'4 In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOÏGT BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming XfPMiom 't WAfëutzelaai Braspennings won Tempo- avond-wielervierdaagse en premie van Soester Courant Nü al meer dan 300 000 l enthousiaste VW-rijders in Nederland! ca BATEYBURG'S Erkende Auto- en Seooterrijsehool Kooy m B.D.C.-handballers verloren beslissingswedstrijd Krabbels van Knelis Voetklachten orthopedist, de heer B. J. Welmers, VAN DAM'S SCHOENEN. Gratis advies Van Dam's Schoenen Klaar terwijl U wacht BEVEROL SMEERSTATSO^' oor uw Elk jaar. wanneer de zaaitijd achter de rug is. komt een kleine groep Engelse recruteringsofficieren naar het bergland van Nepal. Zij zoeken onder de jeug dige bergbewoners toekomstige militairen ten behoeve van het Britse leger en elk jaar weer hebben zij zeer veel jeugdige Nepalezen bereid gevonden om een verbintenis van vier jaren troependienst bij de Britten aan te gaan. Sedert 1815, toen het voortbestaan van Nepal als zelfstandige staat op het spel stond, heeft Engeland Nepal militaire steun beloofd in ruil voor vier bataljons zogenaamde Gurkha's, Nepalese soldaten die in Britse dienst traden. Van dat tijdstip af telde men onder de vele Britse eenheden vier bataljons koffiekleurige soldaten, klein van stuk. ijzcrsterk, lenig en behendig, waarvan al spoedig de roep uitging, dat zij behoorden tot de beste en betrouwbaarste soldaten ter wereld. In de praktijk bleek wel, dat overal waar Ghurka's wer den ingezet, geen gras meer groeide. De Gurkha zag men in Hongkong, in India, op Korea en in Birma en altijd weer is deze soldaat belast met speciale taken en opdrachten. Keurkorps voor de guerilla Na een nauwkeurige selectie en een strenge medische keuring komen de jonge Napelezen naar speciale Britse opleidingsscholen en krijgen daar ge durende een jaar hun militaire vor ming, gevolgd door een speciale oplei ding aan één der zogenaamde guerilla- scholen buiten Engeland. ls er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier We troffen deze beroepssoldaten bij uitnemendheid thans in Maleisië aan. waar zij Indonesische infiltranten moeten opwachten. Wat ons opviel was wel dat zij door hun morele en gods dienstige opvatting in een oorlog hun handwerk zien en het sneuvelen op het slagveld op de koop toe nemen, bovendien hebben de Gurkha's naam gemaakt als scherpschutters, naam gemaakt ook als uitstekende vechters, vooral van man tegen man. Overdui delijk bleek zulks tijdens de oorlog tegen Japan. China geremd! Het koninkijrk Nepal ls ongeveer zo groot al Zwitserland en wordt om gé ven door landen als India. Tibet, Chi na enz. De hoofdstad ls Katmunda. Het land is moeilijk toegangkelijk en wordt beheerst door de zuidelijke ke tens van het Hlmalaya-gebergte. De bewoners kennen er de sub-tropische hitte en de bitterste koude. De bevol king leeft voornamelijk van de land bouw. Het land bestaat uit bergland en de in het zuiden gelegen broei-hete moerassige laagvlakte. „Teral". GEBOREN: Wendy Linda, dochter van J. G. van der Spoel en Th. C M. Da- viena, Koninginnelaan 152a. Ellsa- beth Maria, dochter van N. J. A. Sijl en J. A M. Koppen. Beetzlaan 3. Irma Catharina Hendrica, dochter van H Kaats en J. J. van Soest, Beetzlaan 66 Richard Emiel Hermann, zoon van R. E. H. Buss en A. Pot, Beu kenlaan 76. Henriette Astrid, doch ter van C. Broekhuis en H. A. van Essen, Koninginnelaan 79. Mathil- da Maria, dochter van R. J Brouwer en A. A Sukel, Laanstraat 86. Jan Peter, zoon van P J. de Moes en A. B. Roorda, Rubenslaan 216. Evertje, dochter van J. van Leijenhorst en G. Hofman, Postweg 4. Carla Yvonne. dochter van W. K. E. G. Lenting en J. M. Vernout, Stadhouderslaan 15. Janneke Engelina. dochter van J. A. G Stokkel en H. Achterberg. Plesman- straat 323. Cornelia, dochter van J. Altena en M. C. van Moorst, Veenzoom 2a. Adrlana Tanneke. dochter van E. Westeneng en E T. de Jonge. Heu- velweg 14. Karolien Margriet, doch ter van F. C. Diks en C. M. Wurkum, Acacialaan 2. Samuel Joseph, zoon van O. J. Prinsen en M. D. W. van Oevelen, Kerkpad N.Z. 63. Johannes Hermanes. zoon van B. G. Morsing en J. G. M. Schild. Thorbeckestraat 39. Jasper, zoon van J. Edelenbosch en C. J. van Walree, Eikenlaan 11. ONDERTROUWD: Nico Wouter van den Berge, Oude Ebbingstraat 53a, Groningen en Christina Louise Jean- nette Berghauser Pont, Soesterbergse- straat 127. Adelbrecht Eberhard van Calck, Pelikaanweg 11 en Felice Elviere Venema, Schulpkamp 35 II, Nijkerk. GETROUWD: Henricus Johannes Ber- nardus van der Heijden, Rembrandt- laan 41, Hilversum en Cornelia Ma ria Rademaker, Laanstraat 44. Wil lem Adriaan Roose, Eikstraat 41, Amersfoort en Alida Ekhart, Heideweg 57. Karei Stiphout, Birkstraat 90 en Jette Wedderkopp, Steenhoffstraat 79. Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crehiatle, Transport (Rouwkamer) Wijlen Nehroe van India kende de waarde en de gevechtskracht van de Gukrkha's, eigenschappen die ruim een jaar geleden vooral naar voren kwamen tijdens de verbitterde ge vechten van man tegen man in de grensoorlog tussen de legers van rood- China en die van India. Nehroe deed toen geen beroep op Amerika en En geland, doch wendde zich om mili taire hulp tot de koning van Nepal en deze zond.... Gurkha's. De Indiase strijdkreet: „Ayo Gurkhali" (de Gurkha's komen) was voor de Chi nese soldaten het sein voor een over haaste vlucht. De rode soldaten van Mao weten, door bittere ervaring wijs geworden, dat het voor hen veiliger was om terug te trekken op veilige, goed bewaakte en te verdedigen stel lingen. daar in het onoverzichtelijke vijandelijke gevechtsterrein, vol moe rassen, snelstromende riviertjes, on doorzichtige en veelal doornige strui ken en geboomte, de Gurkha's dank baar gebruik konden maken van alle natuurlijke hindernissen Hun werkwijze Reeds menigmaal werd een niets ver moedende tegenstander door een in ac tie zijnde Gurkha geruisloos bespron gen en eveneens geruisloos neergesto ken met de traditionele kukri, de Gur- kha-dolk (lengte 40 cm.) of er viel plotseling een schot, afkomstig uit een terrein wat even tevoren nog was „uitgekamd". Het schot werd veroor zaakt door een karbijn van een Gur kha in dekking en de kogel trof de STEENHOFFSTP 53 TEL Z84Z SOEST tegenstander altijd ln het hoofd of ln de borststreek. Het schot van een Gur kha betekende altijd de dood. Veldmaraschalk lord Slim, die tijdens de tweede wereldoorlog de bloedige veldtocht in Birma leidde en onder wiens bevel de Gurkha's aan de zijde der gealliëerden opereerden, kon van zijn soldaten vele staaltjes van moed, doortastendheid, zelfopoffering en ge vechtswaardigheid vertellen. De Gurkha ls al scherpschutter vóór hij kennis maakt met de militaire dienst; hij leert dat thuis reeds. Vij andelijke wachtposten en eenzame schildwachten weet hij geheel onhoor baar te nadreen en te bespringen en de kukri doet dan eveneens onhoor baar de rest. De Chinezen weten, dat de Gurkha's nimmer gevangenen ma ken, dat is er bij hen niet bij. Wie door deze Nepalezen wordt verrast, krijgt niet eens meer de tijd ook maar om hulp te roepen. Spartaans Wetlke eigenschappen bezit de Gurkha dan wel en vanwaar komen deze, zo vroegen we ons - terecht - af. De (Spartaanse) eigenschappen van deze soldaat zijn als het ware te danken aan een combinatie van wezensken merken, die de Nepalees bij zijn ge boorte reeds meekrijgt. We denken ln het bijzonder aan het klimaat met de broeihitte en lijnrecht daartegenover de bittere koude, waarmede hij wordt geconfronteerd al iets onontkoom baars. De bevolking leeft ln hoofdzaak van de landbouw, die wordt uitgeoefend in de open lucht. Wegen en vervoermid delen zijn in dat land onbekend, al les gaat daar te voet en voor een voetmars van een zestig kilometer per dag draalt een Nepalees zijn hand niet om. Het lichaam wordt daardoor gehard In weer en wind en de bewoners zijn, mede tengevolge van de voeding, be staande uit rauwe groenten en wat vlees en per dag 2 porties rijst ln wa ter gekookt, taal gespierd en lenig. De Gurkha ls klein van postuur (1.50 m) en een uitstekende bergbeklimmer. De mannen groeien op met het geweer ln de hand en de kukri ln de gordel en zij weten belde wapens uitstekend te benutten, vooral ln de regelmatig terugkerende gevechten met de, het land afstropende roversbenden uit de nabuurlanden. Soldaat worden ls voor iedere Gurkha een geheiligde traditie en het uniform draagt hij gaarne en met ere. Hij acht dat een noodzake lijkheid, ook al omdat zijn vader het ook droeg. Het militair zijn groeide uit tot een familietraditie. In de tweede wereldoorlog dienden ln de Engelse legers ongeveer 200.000 Gurkha's, warvan er 24.000 in gevech ten tegen de vijand sneuvelden. Nu zijn Gurkha's naar Maleisië gekomen om in de eventuele strijd met Indo nesische Infiltranten ln te grijpen, waar dit van hen wordt verlangd: hard, onhoorbaar en doeltreffend. Piet Braspennings, rijdende voor de E M. Jaarsma-ploeg uit Hilversum, heeft de avond-wielervierdaagse van de Soester ren- en toervereniging Tempo gewonnen, die vrijdagavond op het parkoers in 't Hart werd besloten. Hij heroverde daarmee de oranje trui op Gerrit Vianen, die het ere-trlcot donderdagavond om de schouders had gekregen, nadat Braspennings het dinsdag- en woensdagavond had ge dragen. Jammer was het, dat Braspennings de oranje trui min of meer zonder slag of stoot won, doordat Vianen ver stek moest laten gaan. Hij moest na melijk zaterdag in Wlesbaden (Dld.) rijden en kon daardoor vrijdagavond niet in Soest starten. De vierde en laatste etappe werd ge wonnen door C. Leunis (Kopak Zoete lief). Frans v. d. Ruit uit Amsterdam (Hilhorst, Soest) was zonder twijfel de meest strijdlustige renner. Hij ging twaalf keer als eerste over de streep en legde daardoor beslag op vele pce- mles. Braspernlngs was steeds ln de voorste gelederen te vinden, maar waagde geen ontsnappingspoging. Dat was niet noodzakelijk, omdat hij geen concurrentie te duchten had van Via nen. De Brabander wachtte op z'n beste kans en die kwam pas tegen het einde Hij won weliswaar niet, maar zijn derde plaats was voldoende voor de eindoverwinning. Braspennings werd bovendien .honderd gulen rijker, be schikbaar gesteld door de Soester Cou rant, doordat hij ook als eerste ein digde ln het honderd gulden-klasse ment. Van de Ruit won twee tuinstoe len, beschikbaar gesteld door sporthuis Eb Kareisen. Het door horlogerie Van Wieren geschonken polshorloge kwam definitief in het bezit van Frans Stoots van de Avia-ploeg. R. van Smirren (Handelshuis) werd winnaar van het fototoestel van fotograaf P. Swager De door garage Van Kooij be schikbaar gestelde honderd gulden voor de renner, die het presteerde om een ronde uit te lopen, kon niet worden toegewezen, omdat geen der renners het zover kon brengen. Het bleef een levendige strijd voor de toeschouwers, die met honderden naar het parkoers waren gekomen. Jammer genoeg deed zich ook deze avond weer een valpartij voor, waar van ook ditmaal weer het Tempo-lid Gerrit Ruttenberg de dupe werd, waar door hij de strijd moest staken. Hij verspeelde door die val de kans op een goede plaats ln de eindklasse ring. De gehele avond golfde het peloton op en neer en als er eens een renner een uitlooppoging waagde, werd hij prompt teruggehaald door de jagende meute. Tenslotte gaf iedereen het op en bleef men in het peloton. Toen er nog toen ronden voor de boeg waren, trok Braspennings er tussenuit Hij kreeg echter gezelschap van Leu nis, Koevermans en Boom en met nog één ronde te rijden lag alles weer bij elkaar. Een pelotonsspurt moest tenslotte de beslissing brengen. Het resultaat was: 1. C. Leunis (Kopak-Zoetelief2. S. Koevermans (Hotel Soestdijk): 3. P. Braspennings (Jaarsma); 4. B Boom (TBS. Soest): 5 J. Fransen (Jaars ma Hilversum): 6. A. Veenendaal (Ra- dio-T.V. Europa, Hilversum): 7. K. Renes (Hilhorst Soest); 8. L. de Groot Oorlog in Vietnam. Voor de niet-Vietnamezen is de komende regentijd een bijna onoverkomenlljke plaag, maar de bewoner van het land ls er mee vertrouwd. - Zo bereiden de Amerikanen zich dagelijks voor op een verhoogde aktiviteit van de Vietcong, die deze buitengewoon natte periode zeker zal weten uit te buiten. (Procar Soest); 9. J. Wuurman (Hotel De Soesterduinen)10. J. de Ruiter (Procar). Eindklassement (persoonlijk): 1. P Braspenings (Jaarsma): 2. J. Fransen (Jaarsma); 3 S. Koevermans (Hotel Soestdijk». 4. C Leunis (Kopak-Zoete lief); 5. L de Groot (Procar); 6. B Boom (TBS); 7. A. Veenendaal (Ra- dio-T.V. Europa); 8. P. van Dijk (Po- lynorm); 9 B Wijdenes (Hilhorst); 10. C. Broekman (Jaarsma). Eindstand ploegenklassement; 1. Jaars ma Hilversum. 67 punten2. Radio TV. Europa. Hilversum (50); 3 Ko pak-Zoetelief (39) 4. Procar (30). 5 Hotel Soestdijk (29); 6. Het Handels huls (20): 7. T.B.S. Soest (14); 8. Hil- Am&tsfoort Cg LSJ Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) U wordt gehaald en gebracht. VAN DINSDAG 15 JUNI 1965 SOEST Automobielbedrijf 02955) OVERLEDEN: Slmon Prins, 71 jaar echtgenoot van T M. E Balvers, Schoutenkampweg 51. Margaretha Agnes Maria Herder, 1 jaar Schou tenkampweg 49 Rijk van 't Land. 68 jaar. echtgenote van J. van Beek, Ruysdaellaan 14 Trientje Hekkema, 68 Jaar. weduwe van H H. van Oijk, Bosstraat 2. Elvlre Henriette Kes- sing. 67 jaar. weduwe van J. J de Kanter. Nassaulaan 20. Johanna Hendrika Jacoba Elmers, 93 jaar, we duwe van P. Onrust, Julianalaan 66. „Maartje wil je asjeblieft het deurtje openmaken," piepte Pedro smekend. ,,Ik wil eruit" ..Och arm dier," zei Maartje vertederd en vlug liep ze naar hem toe. Opgelucht sprong Pedro uit de kooi. „Nou, lk vind het niet aardig van Lorre." fluisterde Pedro, „om een onschuldig eekhoorntje in een koot op te sluiten." „Och, Lorre plaagt graag. Pedro," troostte Gertjan. „hij meent het niet zo." Door al het lawaai was iedereen vergeten dat er nog een le vend wezen in de kamer was. Doch plotseling hoorde zij het kanariepietje, dat zijn mooiste liedje zong. Lorre was de eerste, die het kleine vogeltje ont dekte. Verontwaardigd over deze In dringer krijste hij: „Wie ls dat kleine mormel, en wat moet hij hier. Hij kan niet eens praten." Lorre was bang dat hij de liefde van tante Neel met dit zangertje zou moeten delen en hij werd verschrikkelijk jaloers. Angstig kroop het kanariepietje ln een hoekje. Nu werd het tante Neel toch te mach tig. „Lorre," riep ze kwaad, „nu ls het genoeg! Wees niet zo brutaal, en kom onmiddellijk hier." Lorre gehoorzaam de niet, maar krijste verder: „Dat beest hoort hier niet, ga weg lelijke fluitketel, je kan helemaal niet mooi zingen." „Lorre, hou je kalm," kwam tante streng. „Dit is een lief klein vo geltje, dat ik van Maartje heb gekre gen, je mag niet zo lelijk doen anders krijg je straf, versta je me,...?"" horst (14); 9. Avia 1210. Polynorm (12). Het was me] Tineke van Ijken uit Baarn. dameskampioen wielrennen van Nederland, die Braspennings fe liciteerde met zijn eindzege en hem de overwinntngskus gaf. Daarmee was een einde gekomen aan deze zo ge slaafde avond-wielervlerdaagse. Tempo-voorzitter A J. Lamens be dankte aan het slot van het festijn alle medewerkers, die dank zij hun energie en liefhebberen in belangrijke mate hebben bijgedragen tot het wel slagen van deze vierdaagse. Het ls het eerste herenteam van de r.k handbalvereniging B D.C. weer niet gelukt een stapje hoger te komen op de competitieladder. De blauw-wltten verloren zondag de op „Bokkedulnen" ln Amersfoort gespeelde besllsslngs wedstrijd tegen het Utrechtse Sport Vereent met het kleinst mogelijke ver schil 0-7) Het ls jammer, dat het de Soesters op nieuw niet ls gelukt de eerste afdeling binnen te gaan Al eerder zagen zij de deur juist voor hun neus dichtgaan, nadat zij het kampioenschap hadden behaald. Ook zondag kregen de blauw-wltten een dergelijke teleurstelling te ver werken. Nadat zij ln de eerste wed strijd ln de promotiecompetitie met 10-6 hadden gewonnen, verloren zij de return-wedstrijd ln Utrecht met groot verschil. Daar hadden zij echter dui delijk met een Inzinking te kampen. De verwachtingen voor zondag waren dan ook hoog gespannen. Aanvoerder Jan van Velzen had zelfs zijn vakantie onderbroken voor het meespelen van deze belangrijke wed strijd. Hij had echter geen geluk, want al kort na het begin van de wedstrijd moest hij wegens 'n blessure de kleed kamer opzoeken. Peter Tool kwam de ongelukkige B.D.C-er vervangen. De Soesters wonnen de toss en gingen dlrekt in de aanval. De Utrechters konden hier aanvankelijk weinig te genover stellen en het enthousiasme van de blauw-wltten werd a] spoedig beloond. Van Velzen had geluk met een hard schot, waartegen de Sport Vereent-doelman geen verweer had. Vlak na deze stimulerende treffer moest Van Velzen zich laten vervan gen. De Soester ploeg kreeg even een terugslag, waarvan Sport Vereent pro fiteerde (1-1). Invaller Tool bezorgde zijn ploeg opnieuw de leiding, maar weer zagen de Utrechters kans de stand op gelijke voet te brengen (2-2). B D.C. liet het er niet bij zitten en ontketende een fel offensief. Eerst maakte Ruud Surstedt er uit een straf- worp 3-2 van, waarna hij korte tijd later voor 4-2 zorgde. Valk bracht zijn club schijnbaar op rozen (5-2), maar de blauw-wltten kwamen bedrogen uit. De Utrechters bestookten onop houdelijk het B D C.-doel en hadden daarmee succes. Tweemaal moest de b'.D.C.-doelwachter zwichten voor har de schoten, waarmede de stand op 5-4 kwam. Daarna was het rust. In de tweede helft werd het beginof- fensief van Sport Vereent B.D.C. nood- lotttg. Na vijf minuten brachten zij de stand ln evenwicht, na tien mi nuten hadden zij zelfs een 5-6 voor sprong en wisten zelfs tot 5-7 uit te lopen. Van der Helden wist de achter stand tot 6-7 te verkleinen, maar van af dat moment zijn de Soesters er niet meer aan te pas gekomen, althans wat doelpunten betreft. De Utrechters trokken als het ware een muur op voor hun doel en er was voor de Soesters geen doorkomen meer aan. Zij probeerden het nog wel met verre schoten, maar de Utrechters hielden stand. Zij waren dan ook bij zonder blij met het laatste fluitsig naal. dat voor B D.C. de trieste afloop betekende van de zo uitstekend ver lopen competitie, waarin de Soesters ongeslagen bleven met fraaie doelcij- fers. Ajje 't mlng vraogt dan mok zeige dak heul nle blie btn mit die nije straot die tegeover Eemlaand op de hoofdweg uut- komp. D'r gebeure daor hoopies onge- lukke, Je ken d'r zo gezelt gewoon op waachte. Nee, die nije weg vin ikke heulegaor niks. Kiek, Knelis gun die minse die op de barreg rongd de waotertoore woone netuurlek best da zullfe mit d'rluu waogetjes of stoomfiets of weet ikke veul waor nog meer mee op de hoofd weg komme, maor ikke vin ok datter veul meer ongelukke gebeure aster meer weege op de hoofweg uutkomme. Ikke bin nie zo meraokels veul op straot, maor ikke heb al een paor keer een ongeluk ezlen, dat daor op die straot ebeurd ls Kiek. da gaot zoo. Ikke rle mit mlng otomeblel op die meraokels mooie weg. Bar breed, meraokels mooi asfaalt en haost gin zlestraote. Ikke druk effe op mlng gaaspedaol. da ken best da stukkle tot de hoofweg. Kiek. en dat ls noeng Juust zo stom as wat. Waant as Ikke an 't end van de straot bln, stao'k zo maor veur de hoofweg. Ikke mot meraokels op me rem gaon staon om op tled te kenne ho houwe en ikke mot ok nog es goed naor rechts kleke. maor daor zie Je haost niks. waant daor staot een knots van een huus veur. Jao, en daor hebbie 't noeng. Ikke ken nle alles tegellek. Ikke ken nie geilek denke van: Knelis, dekterom, noeng moj je remme. naor links kieke of daor gin wandelaors om 't hoekie van 't huus komme, kleke ofter gin kin- üere op fietsjes rleje en ok nog es naor links kleke of daor niks ankomp, gin flets of brommert, waant die heb- be veurrang. Da valt nie mit om daor allegaor te- geliek an te denke, veural nie as je nog hard riet ok. En dan ister nog wat. 't Verkeer op de hoofweg het netuurluk veurrang, das zo klaor as een klontje. Maor noeng binne d'r hoopies otomebillste, die heul nie waachte veur 't fietspad en veur 't waandelpad. Die rleje gewoon deur en die waachte wel, maor dan op 't veuls te kleine stukie tusse de hoofdweg en ut fietspad. Dan staotter nog een flink stuk otomeblel op 't fietspad en ajje daor as fletser of bromfietser nle op bedacht bln, dan kejje 't wel schudde, waant dan gao je teege de vlaakte. Of je riet teuge de aachterkangt van die waoge an of je stuurt inene naor rechts om die otomeblel te ontwleke en je knotst teuge de stoeprangd. Hoechtum. De Prins Bernhardlaon ls ok zo'n weg, mooi breed, maor daor kleke de mees te wel uut, waant daor is 't hol van de leew De pelisfe fster vlak bie aster wat nie goed gaot. Trouwes, .daor is ok een beeter uutzlcht Daor is uit nog aan- ders as teugeover Eemlaand. Knelis het zich laote wies maoke dat ter nog meer nije weege komme, die op de hoofdweg uutkomme. Asdat waor ls zou ikke zelge: Laote wullle noeng es rustig naodenke veurdat we al die planne uutvoere. Waant blnne al die nije straote die ongelukke wel waord? Ieder zaterdag tot 12 uur houdt de zitting bij op gebied van SCHOENEN, STEUN ZOLEN, BEUGELS enz. Correctiemiddelen uitsluitend op re cept van de H.H. doktoren. Dit wordt U aangeboden door Torenstraat 5 - Soest - Telefoon 3473 Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg Grothestraat 45 - Telef 3917 -dl

Soester Courant | 1965 | | pagina 6