I Wassêcëiïë Couranten bezorgers FaT°Sayl Voor uw BRUIDSREPORTAGE SOESTERBERG SOESTER COURANT Krabbels van Knelis MET RAAD EN DAAD S.V.V. wint eerste, tweede en derde prijs op V.I.O.S jeugdtournooi AVIA Service-station „De Korte Duinen" Judo demonstraties Voetbalwedstrijd Soest-Zeist 2-4 AVIA Service-station „De Korte Duinen?' f 5500,- voor Dorpshuis Feestelijk slot van avond vierdaagse Luchtvaartpionier Koppen 75 jaar Openluchtsamenkomst Officiële mededelingen AVIA Service-station „De Korte Duinen" AVIA Service-station „De Korte Duinen" In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Geslaagden Instituut Houwers Baarn Omgevallen fles, oorzaak van auto-ongeluk Geslaagd Geen voorrang verleend Voor modern DRUKWERK naar DRUKKERIJ SMIT AVIA Service-station „De Korte Duinen" AVIA Service-station „De Korte Duinen" Ineke van Ijken dames kampioen wielrennen 'AVIA Service-station „De Korte Duinen" C. B. Sillevis Smitt, AFWEZIG Vauxhall (Victor) '59, R. WESTRA gevraagd voor Soest-Zuid De jeugdteams van de Soester Volley bal Vereniging waren zaterdag op het toernooi van de rk volleybalvereni ging V.I.O.S. te Amersfoort bijzonder succesvol. Zo wonnen de dames In de leeftijdsklas van 17-20 jaar de eerste prijs, de jongens in de klas van 10 t em. 17 jaar de tweede prijs, terwijl de heren in de klas van 17-20 de derde prijs voor zich opeisten De meisjes in de klas van 10-17 keerden met lege handen naar Soest terug De dames moesten het opnemen te gen Cito, Olympia, Panters en Vlos. In de eerste wedstrijd tegen Cito ging de eerste set met 15-12 verloren. De tweede set was evenwel voor onze voor BENZINE plaatsgenoten met 15-10. De wed strijd tegen Olympia leverde een 2-0 overwinning op. De setstanden waren hier 15-4 en 15-8. De wedstrijd tegen bet team van de organiserende ver eniging had een spannend verloop De Vioe-dames verdedigden zeer goed en de eerste set werd door de S V.V. dames met 15-14 gewonnen, nadat zij met 14-11 hadden achtergestaan De tweede set leverde minder moeilijk heden op en werd met 15-10 gewon nen. De laatste wedstrijd tegen Pan ters bracht een gemakkelijke overwin ning met 15-1 en 15-3. Na afloop van het toernooi mocht de aanvoerster van de rood-witten een prachtige beker in ontvangst nemen. Het meisjesteam moest achtereenvol gens aantreden tegen Cito. Olympia, Vios en Panters Dit team van de rood- witten had het geluk niet aan zijn kant Van de zeven sets die verloren werden gingen er drie met 15-14 ver loren. Zo werd tegen Cito met 15-12 en 15-5 verloren, terwijl tegen Olym pia in twee sets met 15-3 en 15-14 verloren werd. Tegen de Vios-meisjes werd de eerste set met 15-14 verloren, terwijl de tweede set met 15-13 ge wonnen werd. De Panters-meisjes ble ven met 15-14 en 15-9 tegen de S.V.V.l sters in de meerderheid. SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothes traat 45 - Telef. 3917 De heren Ingedeeld met V.I.O.S., Wil- helmina. Panters en C.I.T.O. 2 deden goed werk door in deze poule op de tweede plaats te eindigen achter V.I.O.S. De eerste wedstrijd tegen V.I.O.S. ging resp. met 15-12 en 15-4 verloren, maar tegen Wilhelmina wis ten de rood-witten met 15-9 en 15-4 op beide punten beslag te leggen. De derde wedstrijd tegen Panters leverde de S.V.V.-ers weer twee punten op door twee setwinsten van 15-5 en 15-14, ter wijl de laatste wedstrijd tegen C.I.T.O. een verdeling van punten bracht. Na melijk een overwinning met 15-6 en een nederlaag met 15-8. De finale om de 3e en 4e plaats werd door onze plaatsgenoten reglementair gewonnen aangezien de tegenstander verstek liet gaan. Bijzonder goed werk deed het jongens team van de Soester Volleybal Vereni ging. De vier wedstrijden in hun poule wisten zij alle vier in winst om te zet ten. Zo werd tegen Olympia gewonnen met 15-1 en 15-5. tegen V.I.O.S. I met 15-5 en 15-14, tegen Spirit met 15-9 en 15-2 en tegen V.I.O.S. 3 met 15-6 en 15-10. De finale om de eerste en twee de plaats leverde een prachtige finale op tegen de veel grotere jongens van de Panters. Vooral verdedigend zeer sterk spelend werd het een volkomen gelijkopgaande strijd. Zowel in de eer ste als de tweede set wisten de S.V V - ers hartstochtelijk aangemoedigd door hun supporters tot 13-13 de stand ge lijk te houden. In beide sets waren de Panters op het beslissende ogenblik evenwel net iets gelukkiger dan de rood-witten, maar de mooie tweede plaats was een zeer mooi resultaat waarmee allen gelukkig waren. De enige wanklank bij dit goed geor ganiseerde tournooi was, dat de wed strijden te laat afgelopen waren. de St. Michaelgroep, de Fakkeldraag sters, de luchtmacht met elf man en vele individuelen. Aan het einde van de laatste dag werd gedefileerd achter de muziekvereniging Soesterberg. Bij het eindpunt, op het feëriek verlichte terrein van de Caro- lusschool kregen alle deelnemers de herinnering aan deze avondvierdaagse Zaterdag stond voor Soesterberg in het teken van de voetbalwedstrijd Soest- Zeist. Voor de aanvang van de wed strijd gaven de beste judoka's van Nederland demonstraties judo te zien. Voorzitter Esmeyer van A.G.A.V.S. heette iedereen welkom, en wel in het bijzonder wethouder De Haan en de directeur van de Sportstichting, de heer Peet. Aan de judodemonstraties namen o.a, deel vijf eerste dans en judoleraren van de N.J.J.B. In de pauze van de voetbalwedstrijd werden weer judodemonstraties ver toond. De heer Westbroek bond de strijd aan tegen 10 judoka's, van wie hij binnen de vijf en halve minuut wist te win nen. Uit spelers van de voetbalelftallen hit Soest en Zeist had men twee geselec teerde ploegen samengesteld, die el kaar in het kader van de feestelijkhe den rond het 35-jarlg jubileum van het Soesterbergse A.G.A V S. ontmoet ten. Wethouder K de Haan, voorzitter van de Sportstichting, verrichtte de aftrap. voor WASSEN king. Te zeven uur wordt een kinder samenkomst gehouden Bij ongustlg weer wordt de samen komst ln de Ichtuskerk gehouden. De actie voor de inzameling der gelden door de Soesterbergse Inwoners gaat gestadig door. De stand is momenteel 5500.Zoals bekend moet door de inwoners een bedrag van f 15.000, worden ingezameld. De Commissie Dorpshuis en het actie-Comité Dorps huis voor de inzameling van gelden trachten zoveel mogeüjk de stortings bewijzen aan de man te brengen. Het ligt in de bedoeling van de Com missie Dorpshuis om na de vakanties een bespreking te arrangeren met de besturen van de plaatselijke vereni gingen om te trachten in september- oktober een gezamenlijke feestavond te organiseren waarvan de baten ten goede komen aan de Actie Dorpshuis. Voor de Soesterbergse avondvierdaagse bestond ook ditmaal weer grote be langstelling. Men bereikte ditmaal een record-aantal van 654 deelnemers Deelgenomen werd door wandelclub Wing van de Johannesstichting, het astma-centrum, de sportvereniging Laetitia met drumband, A.G.A.V.S. met drumband, terwijl ook alle scholen door een groep vertegenwoordigd wa ren.. Voorts zagen we de welpen van Na tien minuten werd de stand 0-1 voor Zeist, door een hard schot van Ravenswaay. Na 20 minuten maakte Van de Hengel (Soest) gelijk (1-1). Vlak voor de rust wist Soest een voor sprong te nemen door een hard schot van Duyst (2-1). Zeist begon de tweede helft met een veldmeerderheid. Roodbeen bracht de stand op 2-2, Slangeland op 2-3 en Van Schalk op 2-4 Aan het slot van de wedstrijd dankte voorzitter Esmeyer het bestuur van de voetbalvereniging Soesterberg. die voor de organisatie van de wedstrijden had gezorgd. Hij overhandigde de heer Preusser een herinneringsvaantje. Ook scheidsrechter Kersten, een oud-Soes- terberger. alsmede de grensrechters, ontvingen allen een herinerlngsme- daille. Ook de heer Staphorst ontving een vaantje. De judoka's ontvangen t.z.t. nog een herinneringsmedallle. Het was een prachtige sportmiddag. De luitenant-kolonel-vlieger B D. G. Koppen, oud-Soesterberger, die thans in Bloemendaal woont, viert vandaag zijn 75ste verjaardag. Vele ouderen zullen zich de toenmaals nog luitenant Koppen herinneren, naar wie een der lanen op Soesterberg werd ge noemd, de luitenant Koppenlaan. Zijn naam bleef niet tot Soesterberg beperkt, want door zijn beroemde vlucht met de Postduif in 1927 naar het voormalige Nederlands-Indlë, kreeg deze vlieger een wereldvermaardheid. Dat was in die dagen een gevaarlijke onderneming, toen de luchtvaart alleen nog maar op boord-apparaten koerste. Negen dagen duurde de heenreis en tien dagen de terugreis. Bij zijn thuiskomst wachtte hem en zijn kameraden Frijns en Elleman een grootse huldiging, waarbij allen met de Orde van Oranje-Nassau werden be giftigd. Ook de beroemde Harman-Tro- phy voor 1927 werd hem toegekend, e<=n hoge onderscheiding, die alleen de belangrijkste luchtvaartpioniers ten deel valt. Hij werd ook tot erelid be noemt van de Ligue Internationale des Aviateurs. Morgenavond te acht uur, wordt op het terrein van de Ichtus Kerk, een openluchtsamenkomst gehouden, waar in zal spreken ds D W. Veldkamp uit Hilversum, het muziekcorps ,,Soli Deo Gloria" uit Weesp verleent medewer- ONDERWIJS Burgemeester en wethouders van Soest brengen, ter voldoening aan het be paalde ln artikel 76 van de Lager-on- derwijswet 1920, ter openbare kennis, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 9 juni j.1. medewer king heeft verleend als bedoeld in ar tikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 ten aanzien van het verzoek van: a. het bestuur van de Stichting Engen- daalschool te Bilthoven voor het aan schaffen van filmstroken en naslag werkjes voor de vakken aardrijkskun de, geschiedenis en biologie t.b.v. de Van der Huchtschool voor g.l.O; aan de P. Potterlaan; b. het r.k. Schoolbestuur te Soestdijk voor de aanschaffing van leermiddelen in verband met de invoering van het vak handenarbeid op de Mariaschool voor g.l o. aan de Mariastraat c. het bestuur van de vereniging „De school met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van meubilair en leermiddelen t.b.v. de Savornin Loh- manschool" voor g.l.o. aan de Drie- hoeksweg. Soest, 18 juni 1965. WEDEROPBOUWWET Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij voornemens zijn om aan H. W van Asch, Helling- weg 12. alhier, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bou wen van 3 dubbele woonhuizen met 6 garages, op het perceel, gelegen aan de Olijkeweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C, nummers 2544 ged. - 2545 ged. zulks ln afwijking van het uitbreidingsplan in onderdelen voor gronden in Soest-Zuld. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden ln 124 en gelegen aan de Amersfoortse- van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvrage betrek king hebbende stukken liggen gedu rende diezelfde termijn ter gemeente secretarie ter inzage Soest, 18 juni 1965. DRANKWEI Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 16 juni 1965 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van J. Bouvy, van be roep restaurateur, wonende te Soester berg, Amersfoortsestraat 124. om een verlof A. In de benedenlokaliteit van het perceel, plaatselijk gemerkt nr de gelegenheid om binnen een termijn straat aldaar. Binnen twee weken na de dagtekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbrengen. Soest, 18 juni 1965. Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 10 juni 1965 bij Gedeputeerde staten van de provincie Utrecht ls ingekomen een verzoekschrift van F. M. Pels, Van Lijnderilaan 10. Soest, van beroep pen sionhouder, wonende te Soest, om een hotelvergunning in de rechterbeneden voorlokaliteit van het perceel, plaatse lijk gemerkt nr. 10 en gelegen aan de Van Lijndenlaan aldaar. W'AT HBBRLUK PffT IK WE0R TUD VDOfc UEMERÉKHÉ6,HÜ UC IHDEWmi&TTE Wfó at HBTG0BP mcuiiG SWOU) WIS IE pm VOOR «NGÉ2Iurn? IGÉBRUIK MENSEN/ jMfKNlNESTES^ P4TK0 UIK.INEÖfUU ITTlSAUÏS SCHÖN 1 \"éN MOO&j VOLGENDE WEEK— VAN WEEDE8TRAAT 52 Telefoon 5229 Geopend van 8 uur v.m. tot 7 uur n.m. Maandag- en vrijdagavond tot 9.15 uur. U bent dan om 10 uur klaar. Zaterdagmiddag tot 4 uur. VAl* DINSDAG 22 JUNI 1965 voor DIESEL OLIE voor OLIE VERVERSEN Binnen twee weken na de dagtekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbrengen. Soest. 22 juni 1965. is er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Er komt zo langzamerhand al enige tekening in het bovengrondse metro station Zuidplein te Rotterdam. Overzicht van de bouw Op de voorgrond links de plaats waar de wagens vanaf de Mijnshereniaan het station zullen binnenrijden. Daarachter komen de perrons. De treinen zullen na het sta tion doorrijden naar een dra transfer en komen via het rangeerterrein (midden-rechts) terug. Ajje 't mlng vraogt dan mok zelge dak eschrokke bin van wat ikke van de week in de kraant eleeze het. De veur- zltter van de E H.- B O -vereenlging Soesderbarreg hettut op de Jaor vergao- jerln ezeid: Mlnse, denkterom, aster E H B O.-minse "aan de deur komme mit de kelektebus, goojt d'r noeng es gin knoop in. Toen Knelis dat las, wier ie eerst meraokels kwaod, maor toen dacht ik ke bie me zelluf, Knelis dat hellupt toch nie. kalium maor. rustig blieve. Maor schriefter wel een stukkie over, waant is 't nie droevug? Laon wullie eerluk weeze. Ikke zou wel us wille zien hoe de min- se, die een knoop in de kellektebus douwe, zouwe kieke as zullle vriedags es in plaots van geld een paor knoope in d'rluu loonzakkie zouwe kriege. Re ken d'r op da zullle raor zouwe staon te kieke, net zo raor as die E.H B.O - minse. Waant is ut nie een bietje kingderaachtig om die minse. die dat kolluktere veur niemendaal doen mlt een knoop weg te stuure? Ikke vraog ming af waveur minse dat eigenluk binne die dat durreve. Ikke zou 't nie durreve, ikke zou nie eens op de ge dachte ekomme zijn. Maor goed. genoeg ter over. Ikke wil allenig maor effe wieze op de kellekte die deze week veur de Soester E H B O. ehouwe wordt. D'r het een stukkie over in de kraant estaon. waorin 't een en taander stong over de meraokels mooie dlnge die de E H B O. doet. Ne- tuurlek nie alle mooie dinge, want d'r binne d'r zoveul. da zou een heule pa- ginao beslaon om dat allegaor te ken- ne opschrleve. Noeng binne d'r me- schien minse die zeige wullie zien haost nooit wat van de EH.B.O. Dan zeig ikke: Minse, wees blie. Waant as 't aandersom zou weeze zou 't nie bes weeze. Waor of nie. Waant de E.H.B.O. die verleent eerste hnllup bie onge- lukke en as wullie noeng maor gin ongelukke maoke dan zien wullie ok nie veul van de E H B O. En dat ls toch zeeker de bedoeling. Maor wullie kenne vaok genog wat zien van de E.H.B.O. Soest wordt mit de dag drukker en d'r gebeure dus ok veul meer ongelukke. Dan komp de ziekewaoge d'r bie en die is van de E H B O. Een meraokels mooie waoge, mot ikke zeige, een zlekehuus op wiele, Voor het Uniepraktijkdiploma Machl- neschrijven slaagden de dames A. L Blomberg, J. J. I. C. Ansems,. F. E. v d Borden, F. Deijs, C. de Greef. E. Klomp, H Ch. I. Meun. I. Schaafsma, J. A v. Sloten, F. Teeken, M v. d. Werfhorst, en de heren: A. v. Buuren, B. v. d. Leij en G. Zwaan. Hetzelfde diploma Stenografie Neder lands werd behaald door de dames J. K. A. Kampman, M P. Th. Natter, A C. M. v. Scheppingen en A. v. d Vuurst. Gistermorgen, te 7 30 uur, reed de chauffeur J. G B. van de firma Kok alhier met een vrachtauto over de Soesterberg. Nabij het openluchtthe ater wilde hij een omgevallen fles met olie, die in de cabine stond, over eind zetten. Hij verloor daarbij de macht over het stuur en botste tegen een lichtmast en een boom De vooras brak hierdoor en de voorzijde van de auto werd totaal ingedrukt. De bestuurder liep een shock op, maar kon naar huis worden vervoerd. De wagen moest worden weggesleept. Voor het toelatingsexamen voor de rijks h.b.s. te Amersfoort slaagde Roe lof Schutrup. Voor het toelatingsexa men voor het Baarns Lyceum slaagden Carolina Dikkentman, Edie van de Hoef en Joke Laribij. Allen leerlingen vande openbare lage re school aan de Beetzlaan. Zaterdagmiddag reed de bromfietser G P. v. A. alhier vanaf de Van Strae- lenlaan de Koniginnelaan op, waarbij hij geen vooraang verleende aan de auto bestuurd door G T. J. v. M., even eens alhier. Hij viel en liep lichte verwondingen op. Bromfiets en auto werden licht beschadigd. BETEKENIS GEZEGDE. Kunt u mij meedelen wat de oorsprong en bete kenis is van „de laatste loodjes wegen 't zwaarst?" vraagt A. B. Antwoord: De spreekwijze „de laatste loodjes wegen het zwaarst" is ontleend aan het afwegen van koopwaar, waar bij de het laatst opgelegde loodjes (kleine gewichtjes) de doorslag gaven. 1 Nederlandse Jood was een honderd ste Ned. pond. ofwel 10 wigtjes. Het Amsterdamse lood stond gelijk aan één tweeëndertigste Amsterdamse pond of 1,5440 "nieuwe looden". In veel plaat sen hebben nog afwijkende maten en gewichten bestaan. voor SUPER BENZINE maor ikke zou d'r veur gin goud ln wille lelge. Maor die ziekewaoge mag ons dan vaok an het werk van de E H B O. doen denke. d'r binne netuur- luk nog veul meer dinge die de EHBO. doet. Allegaor meraokels mooie dlnge, de meedemins hellupe. Gellukkug binne d'r steeds meer minse die van 't nut van de E H B.O. over- tuugd raoke. Daor bin ikke blie om waant zullie doen ut heulegaor veur niks. Gewoon omda zullie de minse wille hellepe. Dat doen zullle zongder belooning. De mooiste belooning veur die minse is aster deur zullie toedoen weer een mins beeter is geworre. die n ongeluk ehad het. En een meraokels mooie belooning zou ut ok weeze aster deze keer us heulegaor gin knoope in de kellektebusse zouwe zitte. Zalle wullie ofspreeke, da wullie da nie meer zalle doen? En as wullie ut mes- schien toch nie kenne laote, laote wul lie dan denke da de E.H.B O ok ons hellupt as dat noodig moch weeze. En die hullup is toch mees waord dan een knoop. Waor of nie? voor DOORSMEREN Voor het eerst in de geschiedenis van de Nederlandse wielersport werd ln ons land gestreden om het dames-wieler kampioenschap van Nederland. Dat ge beurde zondag op het circuit van Zandvoort. De eerste titelhoudster werd mej. Ineke van IJken uit Baarn, die in de sprint won van mej. B Hage uit Sint Maartensdijk. Zij legde de af stand van 42 km af in 1 uur 12 minu ten en 3 seconden, hetgeen neerkomt op een gemiddelde van 36 km per uur. Mej. Van Ijken is in Soest geen onbe kende. Men kan haar op geregelde tij den in aktie zien op het parkoers van Tempo in Soestdijk. waar zij dapper haar rondjes draait. Zij is voor geen kleintje vervaard en menig wielrenner heeft dit moeten ondervinden. Mej. van IJken traint veel en heeft daarbij meer dan eens gezelschap van haar verloofde, Ben Heusinkveld, die zelf een verdienstelijk wielrenner is. voor,. MENGSMERING Op 19 juni is plotse ling van ons heenge gaan onze beste broe der, zwager en pleeg zoon, JAN JACOB RIP, op de leeftijd van 34 jaar. Uit aller naam J. W. RIP Soest-Zuid, Oude Utrechtseweg 25 De teraardebestelling vond heden plaats op de Hervormde begraaf plaats te Soest. Te koop gevraagd een ln goede staat verkerende PLATENSPELER in kof fer. Br. onder letter S.R. aan bur. Soester Crt. Te koop AUSTIN A 50. In goede staat. Vondellaan 1. !Te koop HEINKEL scoo ter, moet weg wegens (aanschaf auto. 575, Steenhoffstraat 12b. Gevraagd gevorderd DA MESKAPPER of kapster voor Salon Robert Aan melden Van Goyenlaan 198, na 19.30 uur. Zenuwarts. 23 t.e.m. 28 juni. Waarnemer J. G. SCHNITZLER, Zenuwarts, De Bilt, tel 030-60894 KINDERMEISJE gevr. boven 16 jaar, tevens voor lichte huish. werkzaam heden. 's Middags van 13.30 tot 17.30 uur. (Za. en zo. niet). Goed sala ris. Verdere hulp aanwe zig Foekenlaan 12, Soest- Zuid. Tyresoles Ned. N.V. vTaagt voor haar modern bedrijf te Naar den flinke mnl. WERKKRACHTEN voor uiteenlopende werkzaam heden. Goede sociale voorzieningen. Aanmelden dagelijks van 8-5 uur aan de fabriek, Amsterdamse- straatweg 7, Naarden. WONINGRUIL. Aangebo den te Doetlnchem koop huis. bev. kamer ensuit-e, keuken, kelder. 4 slaap kamers. schuur en tuin. Gevr. huurhuis te Soest Haareweg 77. Doetinchem Zware BIGGEN te koop Schoutenkampweg 1 Leerlingen van 15 tot 17 jaar geniet eerst van een betaalde bedrijfs vakantie alsvorens te gaan werken MEISJES die zich in het modevak willen begeven bieden wij na een ge slaagde proeftijd van 2 weken een doorbetaalde vakantie van 14 dagen om daarna opgenomen te worden in ons gezellig rokkenatelier. Cogema. Witte Paardstraatje, t.o. Molenstraat, tel. 4456 Te koop BRLTIDSJAPON, lang, maat 42. 2e Hee serlaantje 4A. TE KOOP zg.a n. 4-pers. tent, luchtbed, leren jassen (2 dames, 1 he ren), moderne Mutsaerts kinderwagen. Na 6 uur. Rembrandtlaan 11. Soest dijk. Te koop aangeb. IERSE SETTERS. Geb. 12-5-'65. Te bevr. Den Blieklaan 30, tel. 5124. Na 20 uur Te koop BROMFIETS, merk Typhoon 60. Wijnand Toplaan 1. Soest Te koop aangeboden HAARD Meidoorn weg 11. P. de Ruyter Zn. te Baarn vraagt MANNEN voor ploegendienst in de chocolade-afd (hoofdza kelijk inpakken». Goed loon plus premie plus; ploegentoeslag. Werkkle-OP goede stand WOON- ding vrij, koffie en theejRUIMTE te huur voor gratis, volledige reiskos Aangeboden gem. KA MER. warm en koud wa ter. z. pension, gebr. bad kamer Tel. 02955-3602. Prins Hendriklaan 80. a.s. echtpaar of dame alleen. Br. onder no. 800 bureau S Crt. tenvergoeding. 4 vacan- tietoeslag, kerstgratifi catie. gratis De Ruytec's'- artikelen. Melden aan fa-'Te koop prima CON- briek d'Aulnislaan 15. SUMPTIE-AARDAPPELEN Wie wil nog voor de be- drijfsvakantie van atelier veranderen en zodoende tweemaal vakantie-uitke ring ontvangen Ervaren MACmNESTIKSTERS bieden wij een gezellige werkkring, goede beloning en 14 dagen vakantie- uitkering bij het indienst- treden. Cogema, Witte Paardstraatje t.o. Molen straat, teL 4456. Aangeboden ZIT-SLAAP- KAMER met volledig pension. Br onder no. 799 bureau SCrt. Te koop EYSINK motor, 125 c.c.. met J.L.O mo tor, zonder gebreken en met 2 reservebanden. Birkstraat 56. Soest. Gevraagd HULP ln de huishouding, twee of drie ochtenden p week. Maas, Schoutenkampweg 123, tel. 4637. Goed tehuis gezocht voor jong POESJE, dol op Fe- lix vleesbrokjes. Stadhou derslaan 56. Soestdijk. AANGEBODEN Jaarsma oliehaard met vat. 100. Kolenkachel 10. Rook- stoel 15.Plasweg 60. Na 7 uur. Voor enige morgens per week HULP in de huis houding gevraagd. E A. Rademaker. Kerkstr. 44, telefoon 2175. TE KOOP geen antiek maar wel oud. kruiwa- genwiel, als lamp op te hangen, eetstel. Mechelse stijl, theekastje, zeer mooi. antiek theeblad, marmeren klokje, opoe's klokken ..hang". losse stoelen B J. Jasperse. Nieuweweg 15. Soest. Wegens overcompleet te koop aangeboden met schuifdak en veel accessoires, in uitsteken de staat van onderhoud, billijke prijs Birkstr. 73. tel. 2157 ina 19 uur). Baarn (tel. 02954-4651). Voor tijdelijk woonruim te gevraagd voor jong ECHTPAAR. Vrouw gene gen huishoudelijk werk te verrichten. Br onder no. 787 bur. S.Crt. 20 ct. per kilo J B. Lan ser. Soester Engeweg 8. telef. 2557. koopt LOMPEN. IJZER. PAPIER en METALEN Nieuweweg 59 Soest Telefoon 3288 Zaterdags na 4 uur GESLOTEN TE KOOP kolenhaard, merk Beckers, oliehaard met tank en leiding. 2 butagaskachels met fles-, sen, een petroleumkachel. Alles zo goed als nieuw. Bevr. Stadhoudersl. 116, Soestdijk, tel. 4854. 2 nieuwe orig. Oost. KLEDEN te koop, maat 110-170, per stuk f 40. Staringlaan 28. Te koop GITAAR met toebehoren, ƒ40,Thor- beckestraat 18. voor dinsdag- en vrijdagmiddag. Goede beloning Adm. „SOESTER COURANT". Van Weede- straat 29A. telefoon 2566

Soester Courant | 1965 | | pagina 5