RANG RANG RANG FaTo£bJa9' Berlijn en Vietnam Kosthuis 6% RENTE SLAGER KG Rijwielhandel C. KLOMP Zonder commentaar SPECIALE AANBIEDING Woninginrichting TON BEUKEN Voor al uw FOTO-OPDRACHTEN VOORDEEL-ACTIE! P» 30$ gevraagd Super slagerijen Amersf. Radio- Storingsdienst Wij repareren iedere TV en iedere radio pedicure, voetkundiae en voetmasseuse nette werkkrachten PERMA JALOUÜEëN PERMALUX Gevestigd E.H.B.O.- ziekenauto Zo vlogen de duiven R.K. Openbare Bibliotheek meubelen, o.a. bankstellen, berg meubelen. eethoeken enz. Melkhandelaar ivon kostbare armband voor zijn vrouw Geslaagd Bioscoopprogramma K.P.S. speelde gelijk tegen 170 TD Damesschoenen v.a. 7.90 Herenschoenen v.a. 12.90 Kinderschoenen v.a. 5.90 Tassen v.a. 5.90 H. G. Rupert. AFWEZIG is alleen als er op staat Fruitdrops en diverse andere smaken SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 45 - Telef. 3917 Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Argentinië; ms „Aludra" 11 juli Brazilië: ms Aludra" 11 juli, ms ,.Cap San Antonio" 14 juli en ms ,,Rlo Tu nuyan" 16 juni. Canada: ms ..Canadla" 14 juli en ms „Carmania" 16 juli. Chili: ms „Welmar" 13 juli Kenya, Oeganda, Tanganjika: ms „Je- an Laborde" 11 juli. Ned. Antillen: ms „Jason" 13 juli Nieuw-Zeeland: ms „Schelde Lloyd" 12 juli en ms „Rangitoto" 15 Juli. Suriname: ms „Willemstad" 13 juli. Ver Staten van Amerika: ss „Nieuw Amsterdam" 12 juli en ms „Sloterdijk' 14 juli. Z.-Afrika iRep.) en Z-W.-Afrika' ms „Windsor Castie" 12 juli en ms „Zaan- kerk" 14 juli Het lijkt er op. dat de Oostduitsers Bonn willen dwingen tot erkenning van de D D R. De Oostduitse spelde- prlkken hebben ln Berlijn een opval lende felheid verkregen. De vernleu wlng van de pasjesregeling voor door gang door Ulbrlchts muur verloopt naar en er is geharrewar ook over de bevoegdheden van onderhandelaars over enige transportzaken, die tot dus ver vlot geregeld konden worden tus sen de Oostduitse Reichbahn en de be trokken afdeling van de Bundesbahn De Oostduitse helikopters die boven Berlijn verschijnen, betreffen overi gens niet zoals de vorige speldeprik ken uitsluitend een interne Duitse er gernis: hier is ook sprake van 'n over treding van de viermogendhedenover eenkomst inzake de vroegere rijks hoofdstad En dan gaat men zich af vragen of Moskou op deze manier wellicht niet aan Londen, Parijs en Washington wil duidelijk maken dat Vietnam en Berlijn geen op zichzelf staande problemen zijn. Met andere woorden dat wat spanning in Berlijn teweeg gebracht kan worden om als pressiemiddel inzake Vietnam te wor den gebruikt. Maar vooralsnog is niet duidelijk of de bron van de moeilij heden in oost-Berlijn dan wel in Mos kou moet worden gezocht. gevraagd voor Spaanse werknemer. Brieven onder letter NS of telefoon 3101. van uw geld met een schuldbrieflening N.V. Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. Inl. Alb Hahnweg 23. tel. 3749. voor direct. Hoog loon. Vrije bedrijfskleding Soest - Amersfoort Hilversum - Bussum Aanmelden Kerkstraat 94. H'sum, telef. 43409 Vermeerstraat 81 Amersfoort - Tel. 17177 Gediplomeerd Tel. 02955 nr. 3695 N.V CONIMEX zoekt voor plaatsing in haar prod. afd. Bij voork. mond. soll, da gelijks behalve donderd. van 9.00-17.00 u Woensd. ook van 18.00-19.30 uur Afd Pers.z., Mollerusstr 11, Baar el Gebruikte TELEVISIE TOESTELLEN v a. f150,- met garantie. Gem. beta ling. Erkende Philipsser- vice C. v. d. Berg, Hya- cinthstraat 5. Baarn, te lefoon 02954-4235. Indien U 's morgens tus sen 8 en 12 uur belt 02954-3954 wordt uw kle ding binnen 24 nur vol ledig CHEMISCH GEREI NIGD. opgemaakt en weer als nieuw thuisbezorgd. N V. Chemische Wasserij „IA", Brinkstr. 33. Baarn TE KOOP Opel Blitz '58 met platte bak, nieuw gespoten f 950,Opel Rekord '61 f 2650.—. Opel Rekord '58 f 1350,-. Ford Zodlac '57 f 750, Deze wagens verkeren ln prima staat. Inruil en financiering Beckeringh- straat 12A. tel. 3513. TELEVISIES te huur van af f20.per maand Er kende Philipsservice C. v. d. Berg. Hvacinthenstraat 5, Baarn. tel. 02954-4235. TE KOOP aangeboden plastic golfplaten. 67 cm breed, 10 lengtematen, in glashelder, geel en groen, decoratief provlel 3.40 u strekkende meter. Hard board f 1.60 per m2. kl. maten voor vloerbedek king fl.40 per m2. Hard houten voordeuren uit voorraad en op maat ge maakt. Grote sortering raamkozijnen. Plastic ri ool (12V& cm) f4.10 per meter. Plastic dakgoten. 3 soorten scherpe prijs. Eenvoudige montage. Plas tic electrapijp 0,20 p. m. Per 100 meter f 15, Granieten aanrechten, douchebakken, Ocriet la- vets (2 maten), keuken hangkastjes. Enkele en dubbele garagedeuren. Ge galvaniseerde golfplaten, alle maten uit voorraad. Roestvrij stalen aan rechten, ook op maat ge maakt Nijhof. Jac. van Lenneplaan 15, Baarn. telefoon 3462. VOOR DE TUIN o.a. Afri kanen en Agaratum 12 ct. Petunla 20 ct. Salvia en lage Dahlia's 25 ct. Ge raniums in kleuren fl,-. Voor de kamer o.a. Be gonia 50 ct. Geraniums en Primula f 1,Hibis- cus f 2.50. Anthuriums f 4,Gloxinia, Ster van Bethlehem. Achimenes enz. Kwekerij E. v. Oest, Oude Grachtje 17, tele foon 2142. A. J. Heins N.V., Middel- wijkstraat 28, Soest, te lefoon 2336 Uw adres voor kunstmest, grasza den, bestrijdingsmiddelen, bloembakken, voederhuis jes enz. enz. Zaterdags geopend. Vraagt vrijblijvend in lichtingen- Diverse pastel kleuren, sierlijke smalle bovenbalk, ragfijne lad derkoorden. waardoor maximale doorkijk. Laag in prijs. Langdurige garantie. Inlichtingen Van Weedestraat 43 t.o. gar. Alblas tel. 5434, b.g.g. 03490-14369 AUTOMOBIELEN. Opel Rekord '62 f 3650,—. Volkswagen de Luxe '62. met roldak f 2750,—. Daf 750, '63 f3250.-. Daf 600, '61 f2100.-. Volks wagenbusje '61. 10 zit plaatsen f3150,-. Fiat 600 D. '61 f 2450,—. Ford Taunus 17M. '61 f2150.- Ford Anglia '61 f 2650,-. Ford 12M, '61 f 2250.-. Ci troen ID. '60 f 1650,-. Ci troen 2 CV, '62 f 1650.-. Morris Minor '58 f 1250,-. Volkswagenbusje '60, 10 zitplaatsen f 1650,-. Ford Anglia '57 f 850.-. Opel Kapitan '57 f 950.-. Fiat 600, '58 f1250,- Flat 1100 '60 f 2450,-. Daf 600, '61 f 1850,-. Inruil en directe financiering mogelijk. Autohandel J Sukel, Farklaan 39, Soest, tele- fouii 2515. Tijd. adres Pr. Bernhardlaan 18, tel. 5980 UW le klas rijwiel-reparatie ADRES uw nieuwe rijwiel VOOR alle rijwiel-accessoires Voor de zelfde adres en telefoonnummer ten go;de combinatie doelpuntte (2-2) In de laatste zeven minuten werd fel gestreden om de winst met K.P S. als de grootste kanshebber, maar de in spanningen werden niet beloond. De postduivenvereniging „De Zwa luw" hield een vlucht vanaf Corbell, afstand 444 km. In concours 143 dui ven, die te 5.30 uur in vrijheid werden gesteld met N W wind. De eerste duif arriveerde om 13.14 33 uur en bereikte een snelheid van 954.60 meter per mi nuut. Laatste prijsduif 13.47.38 Uitslagen: Wlgtman-Roest 1 12 14 16 20 26. G. Rijksen 2 3 4 8 13 18. J. Wij- nijds 5 23 24 V Reijerse 6 15. R. Vos- kullen 7 11 17 25. J. v d Brakel 9 10. Ph. H Kok 19 Gebr. Van Klooster 21 C. van Soest 22 C v d Hoek 27. Jac. Stalenhoef 28 P. Duijst 29 De vereniging „De Vriendschap" hield eveneens een vlucht vanaf Corbell. waaraan 112 duiven deelnamen. Eerste duif 13.06 04; snelheid 974,29 meter per minuut. Laatste prijsduif 14 31.18 uur Uitslag G. Hooij er 1 5 11 12 13 C Vaessen 2 8 A. Meesters 3 W Nleu- wenhuls 4 6 14 C Bokma 7 17 22. H v. d. Hoef 9 C. Kaats 10 15. E Veer man 16 19. J. G. Kamerbeek 18. W. Al tenaar 20 C P. Jak 21 Nieuwe aanwinsten. Romans. Baardman. Wijze vrouw. Barclay. De scheidsmuur. De Beau- voir. Niemand is onsterfelijk. Ber- glus, De vervalser. Beuving, Vergif. Boudler-Bakker, Honger - De straat. Brophy. De onsterfelijke sergeant. Bulthuis. Nocturne der zeven spinnen. De Céspedes, Het verboden schrift. Cllfford. De brug over de Nam Toeng. - Let op het vo geltje - Vlucht naar de grens. Colette. Saha, de kat. Davenport, Het bestendig beeld. Dennis. Mijn on tembare tante Mame. Déry. Niki; Szabo. De andere Esther. TolstoJ, Huwelijksgeluk. Wallace, De vier rechtvaardige mannen. Walschap, Zuster Virgllla. Wren, Beau geste. Britse dames blijken de meest brei- lustige ter wereld te zijn Er wordt namelijk per hoofd van de bevolking Jaarlijks 408 gram breiwol gebruikt Achtereenvolgens komen dan Neder land met 318 gram. Frankrijk met 272 gr.. Australië met 227, Duitsland. Japan en België met 180 gram en Italië met 136 gram. De prijs voor de vierdelige uitgave van Karl Marx ..Das Kapital" is ln Rusland van 62 tot 16 Kronen gedaald Radio Praag gaf hierbij het commen taar. dat er thans naar de werken van Marx „door verschillende oorza ken" minder vraag was. Een 77-Jarig parlementslid van de Britse Labourpartij heeft voorgesteld om jeugdige misdadigers niet meer naar verbeteringsgestichten te sturen waar zij alleen maar verbitterd worden op de maatschappij, maar hen te la- Met het oog op de nieuwe collectie meubelen, moeten wij plaats maken in onze showrooms. met langrijke kortingen op courante modellen Zie de etalages. Soesterbergsestraat, t.o. busstation, telefoon 2180 Die Nederlanders, die dezer dagen vanuit het warme Italië via de Sustenpas in Zwitserland terugkeren naar het miezerige weer van Nederland, krijgen op de pas al een voorproefje van hetgeen ons deze winter wel weer te wachten staat: Een sneeuwdek van een deci meter. Gelukkig zijn de verbrande huid en de auto verwarming wel tegen deze koude verrassing opgewassen. Een patrouille van het Zuidkoreaanse leger heeft dezer dagen deze tweemans duikboot in de rivier de Hen ontdekt. Het scheepje, 5 meter lang, twee meter hoog, met een gewicht van ongeveer twee ton, is naar men aanneemt tijdens de oorlog in Japan vervaardigd en kortgeleden door de Noordkoreanen gebruikt. Maandagmiddag heeft de echtgenote van melkhandelaar N M. Schoonder- beek, Woestijgerweg 7 te Amersfoort, een prachtige gouden armband ont vangen. die haar man voor haar had verdiend. Toen de heer G. Krulmer namens de N V. Bottelmij ..Het Gooi" te Soest mevrouw Schoonderbeek het kostbare geschenk aanbood, was haar reactie: ..Ik kan u wel om de hals vallen. Ik heb nog nooit goud gewonnen. Wat zal m'n man óók blij zijn I" De routeverkoper van Coca-Cola en Fanta, de heer J van Manen, bood haar nog een boeket bloemen en voor haar man een doos sigaren aan Het echtpaar toonde zich bijzonder gelukkig met rlcze verrassingen. De Fanta-wedstrijd, waaraan de heer Schoonderbeek met zoveel succes voor zijn vrouw heeft deelgenomen, is op gezet door de gezamenlijke bottelaars van Coca-Cola en Fanta ln ons land. Onze plaatsgenoot J. A F. Bunck slaagde aan de HT.S te Utrecht voor bouwkunde of. Een hondeleven achter het IJzeren Gordijn. Drewltz, De schok. Van Dijk-Has. Ik heb alleen maar toege keken. - Het rustpunt - De zilveren bel. Ferrars, Moord in de eerste graad. Ferrier, Waren ze maar groot! Glaskin. Vlucht naar Land- fall. De Graaff. Werkend wacht ik Grau, Zweep van zon en zee. Heinrich. De holle berg. - Reis naar het onzekere. Helman, Orkaan bij nacht. Hemlngway. De oude man en de zee. Hermans, De donkere kamer van Damocles Kafka. Het proces. De Landell. In 't hol van de tamme leeuw - De kantélen kantelen. De Lannoy. Katharlna. Lartéguy, De huurlingen. Laudy, De wereld is mijn vaderland. Marsh. De in specteur was getuige. Marshall. Gele kaarsen voor Parijs - Een meisje uit LObeck - De verdeelde vrouw. MU- ner. Hatari1 Mines. De andere kant. Nesclo. De uitvreter, - Titaantjes - Dichtertje. - Mene Tekel. Newhafer, Onder gouden vleugels; marinejagers ln de Pacific. Oosterbroek-Dutschun, Dageraad - Langs een omweg. - Spreekuur der liefde. Oosterloo, Sander. Philips. De doolhof. Plaidy. Het leven van Isabella van Castiiië. Plevier, Het bevroren hart. Moskou. Van Praag, Dag zonder einde. Reding. Noem mij geen nik ker. Van Ree, Applaus. Renault, De koning moet sterven. Rlcher, Tl-Coyo en zijn haal. Rinser, Jan Lobel uit Warschau Shaw. De Jonge leeuwen. Shute, De laatste oever. Slauerhoff. Het verboden rijk. So- derholm, Caroline. Spark, De vrij gezellen. Stelnbeck. De Parel. Tot en met zondag draalt ln het City Theater de film „Warenhuis op stel ten" met in de hoofdrol Norman Wis dom. Wie al eens meer een film heeft gezien met deze komiek weet. dat er weer 90 minuten amusement te wach ten staan. In deze film is Normans grootste wens om etaleur te worden van het warenhuis, waar hij nu nog als bediende werkt. Maar door allerlei lachwekkende situaties is hij meer aan de buitenkant dan aan de binnenkant van de etalage. Het zou te ver voeren alle dolle voorvallen te vermeiden, maar uiteraard loopt ook in deze film alles goed af. Samen met Sally, het meisje van de grammofoonafdellng. op wie Norman verliefd is geworden, weet hij een groepje oplichters te ont maskeren. Zondagmiddag „John Slaughter schiet weer raak", een titel die voor zichzelf spreekt. Texas-ranger Slaughter is ge wond geraakt bij een bankoverval, die de beruchte Barko-bende heeft uitge voerd. Slaughter heeft de plechtige eed gezworen de dood te wreken van zijn vriend, die tijdens de overval door Barko's vrouw is neergestoken. Dat ge beurt ook, maar niet nadat er een he leboel vechtpartijen aan te pas zijn gekomen, waarbij veel wordt gescho ten. Het verhaal zou niet compleet zijn. als Slaughter niet een meisje had I leren kennen, met wie hij later trouwt. „De vrouw die hij begeerde" is de titel van de film, die van maandag tot en met woensdag draait. Een mijnwerker, die door zijn prestaties als rugbv-spe- ler plotseling populair wordt, heeft een weduwe lief. maar het gelukt hem slechts voor korte tijd wat warmte in haar leven te brengen Hij overlaadt haar met cadeaus, maar aan de andere kant behandelt hij haar onmenselijk. De vrouw wordt ziek en sterft. Frank Machin is bedroefd en lijkt een versla gen mens. Maar de volgende dag rent hij weer onder het hysterische gejoel van de menigte het rugby-veld op en is hij weer slechts de simpele held, die overdonderd wordt door het ge schreeuw van het publiek. K P S heeft woensdagavond aan het elftal van 170 TD de handen vol gehad en de Soesters hebben het dan ook niet tot een overwinning kunnen brengen Ze mochten zelfs nog heel blij zijn met de 2-2 eindstand, want de gasten zijn voortdurend sterker geweest. Ze namen de leiding en wisten de 0-1 stand tot de rust te handhaven. Na de pauze evenwel kwam de thuisclub enkele keren gevaarlijk dicht bij het doel van de TD-keeper. die tweemaal moest zwichten De gasten konden na een half uur de balans weer in even wicht brengen en ondanks dat belde ploegen daarna nog fel om de volle winst hebben gestreden, lukte het geen van belde. De ruim 200 toeschouwers zagen op het terrein aan de BUtseweg een snelle wedswtrijd, waarin 170 TD beter op dreef was dan K P.S.. De Jeugdige don kergekleurde gasten waren steeds Iets vlugger bi) de bal dan een K P 3 -er, waardoor herhaalde malen verrassende situaties voor het doel der thuisclub ontstonden. De palelsvoetbaliers kwa men er ln de voorhoede weinig aan te pas. omdat de twee TD-backs hun mannetje stonden. Bovendien was doelman Sahetapy uitstekend in vorm. De gasten hadden na ruim een kwar tier eindelijk succes. De jonge mldvoor Van Dusschoten kreeg ln vrije positie de bal toegespeeld en hij maakte geen fout. 0-1 TD voelde zich door deze treffer gesterkt en ging fel ten aan val. De K.P S.-achterhoede zag echter kans de situatie meester te blijven, zodat er geen doelpunten meer vielen voor de rust. SCHOENHANDEL EN LUXE LEDERWAREN Konlnginnelaan 76 - Tel. 4145 Contant zegels ook op onze reparatie. K P S„ dat goede kampioenskansen heeft, zou na de rust uit een ander vaatje moeten tappen en deed dat ook. TD moest zich volledig geven om de Soester aanvallen het hoofd te kunnen bieden Tweemaal moesten de gasten het antwoord schuldig blijven. Na tien minuten pleegde linksbuiten Sattijn een rush langs de lijn en tegen het schot dat volgde had de TD-doelman geen verweer (1-1). De toeschouwers gingen er eens recht voor zitten en wa ren nauwelijks van hun vreugde be komen, of ze konden alweer juichen. Het was Jongepier, die zijn ploeg de leiding bezorgde (2-1). Van der Veer van K.P.S. raakte gebles seerd. waardoor het elftal gewijzigd moest worden. TD nam het heft ln handen, ondanks dat K.PS. ook nog fraaie kansen kreeg, o.a. bij vrije schoppen, die werden toegekend, om dat mldvoor De Ruiter enkele malen te fors werd aangevallen. Ze leverden echter geen succes op. De gasten had den ln de 28ste minuut eindelijk suc ces, toen linksbuiten Van Haassen uit ten werken op speciaal voor dit doel aangepaste schepen. Zij zullen moeten zwoegen en onderworpen zijn aan een strenge discipline, maar tevens de wereld en het leven leren kennen. Arts, xan 13 tot 24 juli. Plaatselijke artsen nemen waar.

Soester Courant | 1965 | | pagina 9