J Gemeentebesturen in armoede Voor uw Geldkrediet De Gouden Snaar Zaterdag geopend „De THtte Pompen*' Stichting Kredietbank DERDE WERELDOORLOG vergeten groepje „VAN BUUREN" S0ESTERBERG Duur uitstapje uit de E.E.G. S0ESTER COURANT L0CHTENBERG U KUNT NIET ALLES WETEN! GARAGE STAM .zen Beëdiging van officieren. sluit wegens vakantie van woensdag tot en met vrijdag Amersfoortse Voor al uw RIJBEWIJZEN Auto- en Scooterrijschool ATTENTIE Als eerste kennismaking en GRATIS Medische dienst. Hulpsecretarie. Benoeming. Bekroning opstel. Kleuters \ierden afscheid. Tafel door café-ruit. Geslaagd b™! ^Sckocmaker K.P.S. thans ongeslagen kamp ïoen. Medische dienst Renault dealer PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten De toestand van de wegen, de aan wezigheid van voldoende onderwijs, de snelheid waarmee aardgas wordt in gevoerd, aan deze verschijnselen of aan het ontbreken van voorzieningen merken wij opeens dat een gemeente bestuur voor ons belangrijk is. Wij realiseren ons dat in voldoende mate. Voor zover er in ons goede land (nog) politieke belangstelling bestaat, concentreren wij die op de centrale overheid, terwijl wij voor alledaagse voorzieningen toch meer op de ge meentelijke overheid zijn aangewezen De jongste kabinetscrisis heeft ons de ogen opnieuw geopend voor de bete kenis van de gemeenten. De overheid zal aan de lokale besturen meer aan dacht en meer geld moeten besteden. Wanneer enkele honderden gemeenten geen behoorlijk sluitende begroting meer kunnen krijgen, dan lijkt er fi nancieel iets mis te lopen Voorbeelden. De snelle ontwikkeling van het ver keer is een zichtbaar voorbeeld van het achterblijven der-lokale overhe den in de daarvoor noodzakelijke voorzieningen. Nu is zo'n explosieve groei moeilijk te voorzien maar in verschillende gemeenten is de achter stand wel erg groot. f'/L' W'J OOK VOOR Ui v.WEEOESTRflRT *,0 TEL436! - SOESTDUK HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN. DRIEWIELERS enAUTOPEDS Voor een goede service staan wij garant. B.S.A. - PHOENIX - PUCH - SOLEX RAP ENZ. Steenhoffstraat 25 - Telefoon 2185 De komst van het aardgas vraagt in vesteringen, dia voor enkele jaren nog absurd leken. Betere zorg voor be jaarden vergt bouw van verzorgings huizen. De ziekenhuizen moeten bij de tijd zijn. Geen enkel college van b. en w. kan voorbijgaan aan de re creatie noch aan de toenemende vraag naar behoeftebevrediging op cultureel gebied. Maar daar moet veel geld in gestoken worden Juist op het moment dat onze aan dacht op de gemeenten wordt gericht, zien wij dat hun kassen leeg zijn en dat het verdraaid moeilijk is om die weer te vullen. De meeste gemeenten wentelen zich in een cumulatie van schulden- en rentelast. f 1600,per persoon In totaal torsen zij ruim 20 miljard aan vaste schuld op hun schouders Dat is per hoofd van de bevolking meer dan 1600,—. Sinds het einde van de tweede wereldoorlog is die schuld verzesvoudigd Er zijn factoren aan te wijzen waar door deze sterke stijging kan worden verklaard. In de eerste plaats moet daarvan worden genoemd de sterke bevolkingsgroei. Deze vergt niet al leen de expansie van allerlei diensten, maar ook ruime investeringen in de woingbouw Er moeten straten komen, riolen worden gelegd en lichtmasten worden opgericht. De scholenbouw moet meegroeien evenals de aanwezig heid van zwembaden, sportinrichtin gen, leeszalen en politiediensten. Die investeringen gaan in een sneller tempo nu de woningbouw wordt ver sneld De rijksoverheid gaat er van uit dat de stijging van de gemeente-uitgaven parallel moet lopen met de groei van het nationaal inkomen, die ca. 4 per jaar bedraagt. Belastingen omhoog Zou het blijken dat de gemeentelijke stijging van uitgaven daar wel boven uit moet groeien, ook al om achter stand in te halen, dan moeten die verscheidene gemeenschapsuitgaven ten koste gaan van de particuliere uitgaven. Er moeten bedragen uit de particuliere sfeer worden overgeheveld naar de publieke. In dat geval moeten de belastingen worden verhoogd. Dat kunnen zowel directe als indirecte be lastingen zijn Als wij nagaan dat er in Nederland nog financiële ruimte moet worden gevonden om toegezegde verlagingen van directe belastingen waar te ma ken, dan kunnen wij begrijpen dat 'n belastingverhoging in de sfeer van de indirecte belastingen zal worden ge zocht. Aangezien het nu zittende mi nisterie bij zijn komst heeft verklaard dat gemeenten, het onderwijs en on derontwikkelde gebieden meer geld moeten hebben, zal de komende mil joenennota op dit punt vermoedelijk onaangename verassingen inhouden. Deskundigen zijn van mening dat aan vele gemeenten financieel niet tekort wordt gedaan. Het is nog steeds niet bewezen dat de uitgaven van de la gere overheid bij explosieve bevol kingsgroei naar verhouding meer stij gen dan die van de staat Welke volgorde Men moet echter niet alleen kritisch zijn aan de kant van de inkomsten, maar ook aan die van de besteding Het klinkt vreemd wanneer een bur gemeester ergens vertelt dat in zijn gemeente de drinkwatervoorziening niet in orde is. de straatverlichting onverantwoordelijk slecht en de we gen de toets der veilig-verkeerskritiek niet kunnen doorstaan omdat de ge meentelijke begroting geen uitgaven daarvoor toelaat, als de aanwezige gelden misschien voor een concert gebouw zijn besteed of voor de aan leg van nieuwe speeltuinen. Ook deze laatste voorzieningen zijn noodzake lijk, maar het gaat om het bepalen van de juiste rangorde, waarbij de aanwezige middelen uitgangspunt zijn Het ene gemeentebestuur durft veel meer aan op het terrein van de schul denfinanciering dan het andere. Daar komt bij dat loonexplosies, zoals wij die de laatste jaren gekend hebben, uitgezochte middelen zijn om de ge- meentefmanciën te torpederen Zo'n explosie betekent een extra salaris- post voor bedrijfsleven èn gemeente Het bedrijfsleven gaat in reactie daarop investeringen plegen, die voor de helft op de eigen rekening en voor de andere helft in de praktijk op de overheidsrekening drukken. Daarom kan het bedrijfsleven ook meer voor het aangetrokken geld be talen en raken de overheidsdiensten met hun kapitaalvoorziening in de ellende. Het antwoord. Besparingen op de salarispost, 'n cen traal punt van de kritiek, zijn voor de gemeenten even moeilijk te verwezen lijken als voor het bedrijfsleven bij een krappe arbeidsmarkt. Het salaris peil loopt in de regel achterop en er is bijna steeds onderbezetting. Men mist dan ln zo'n groot bedrijf en dat is de gemeente toch. de aanwezigheid van eerste klas krachten. Dat werkt ook iunest op de uitkomsten. Die onvoldoende aanwezigheid van le klas krachten werkt door tot in het college van wethouders. De salarissen van deze topfiguren in de gemeenten zijn dikwijls achter gebleven. De bin ding aan het politieke leven maakt deze posten voor velen extra onaan trekkelijk. Hoe kunnen wij dan als burgers verwachten dat ons gemeen telijk apparaat zo soepel loopt als wij wensen, ook in het financiële vlak Bij de geringe belangstelling voor de bezetting van raadszetela ontnemen wij aan de gemeenten de kracht, die zij dringend behoeft. En laten wij al deze factoren eens samen tellen. Na de optelsom vragen wij ons even af in hoeverre wij ons zelf interesseren voor het wel en wee in onze gemeente, ook politiek en bestuurlijk. En dan weten wij spoe dig het antwoord op de vraag waar om de gemeentelijke voorzieningen achter blijven Voor het front der troepen vond woensdagmiddag, in het Kamp van Zeist, de beëdiging plaats van een aantal officieren van de Koninklijke Luchtmacht Voor de beëdiging, overhandigde lui tenant-kolonel J. J. Cramer het door HM. de Koningin geschonken vaan del aan de vaandelwacht, onder com mando van Ie luit. H. J. v. d. Kaa Met muziek van de kapel en het tam boerkorps van de Koninklijke Lucht macht werd het vaandel door com modore J. L. Bosch gedragen naar de plaats waar de beëdiging zou plaats hebben. Te drie uur kondigde de muziek de komst aan van Commodore Bosch ln gezelschap van paradecommandant Majoor C. H. Thiescheffen. Commodore Bosch ging hierna over tot beëdiging tot reserve tweede hiltenant van J. A Balkema uit Hoogezand-Sap- pemeer, H. Bosma uit Velsen, A. Geh- nen uit Amsterdam. A Kuijpers uit Heerlen. W A. Nell uit Werkhoven, W. den Ridder uit Breda, K. W. Kore- vaar uit Bergen ((N.H.), drs D. Kuy- per uit Hilversum en J. H. F. S Huenders uit Maastricht. Commodore Bosch sprak de beëdigden hierna alsvolgt toe Dat u hier staat, hebt u te danken aan de mannen die u voorgingen De feiten waar onze Luchtmacht bij betrokken is geweest, staan op het vaandel, dat HM. de Koningin op 19 mei J.l. aan de Lucht macht schonk. Met de hand aan dat vaandel hebt u de eed of belofte af- STEENHOFFSTRAAT 15 TELEFOON 2132 naar de Steenhoffstraat 6 - Soest (nabij gemeentehuis) Telefoon 02955-2933 Maandag van 2-4 uur n m. Woensdag van 9-12 uur v m. Vrijdag van 5-8 uur n.m. Vietnam vormt niet alleen een bron van discussie in Amerika. China en Rusland het houdt oook de politieke gemoederen in Europa bezig De Brit se premier heeft met veel nadruk ver zekerd, dat een oplossing met louter militaire middelen zoals de V S. voor staan. niet mogelijk is. Wilson ziet de toekomst somber in. Als er geen onderhandelingen komen, zo stelde hij in een opvallend lange rede. moet deze strijd in oost-Azië tot nog krachtiger ingrijpen van de be trokken partijen leiden en leidt het contact tussen Amerikanen enerzijds en Chinezen en Russen anderzijds daar in Zuid-Vietnam onvermijdelijk een derde wereldoorlog in De moeilijkheid is. dat alle pogingen tot onderhandelen tot op heden zijn mislukt, dat de Amerikaanse troepen niet meer terug kunnen als de com munisten in Azië niet mogen oprukken tot in Malakka en In'' India en noem maar op. dal T 1 en China momenteel eendrac samenwerken om de Viet Cong van aoens en muni tie en zelfs van raketten te voorzien en dat Zuid-Azië. ja zelfs Afrika en Australië onbeschermd open liggen voor de rode chinezen als wij Washing ton er werkelijk toe zouden kunnen bewegen de strijd te staken. L Een vaak vergeten groep in vele moderubrieken is 002e kinder schare beneden de tien. Er zijn tal van kranten die aiierleï mode snufjes presenteren voor de z g. teen-agers en voor de jonge vrouwen, maar de jongeren en de ouderen worden vaak ver waarloosd. En het zijn juist dje kleine robbedoezen die otvs de meeste kledingzorgen baren. Ze stoeien immers zo graag, dat ze ook sneller slijten dan oudere broers of zusters, die al een beetje zorg aan bun uiterlijk gaan besteden. Ze glijden en klimmen, stoten en scheuren. En vinden we emdelvjk deugdelijk materiaal om het een lange tijd uit te zingen, dan zijn ze er in een wip weer uitgegroeid Heel wat moeders zoeken daarom naar niet te dure. maar toch sterke kinderkleding. Nu is dat met de tegenwoordige stoffen al eenvoudiger geworden dan vroeger. Wat dacht u bijvoorbeeld van een jongenspakje, gebreid uit I00ró terlenka texturé Wie mocht menen, dat gebreide pakjes niet zo lang meegaan, kan met deze speciale kunstvezel andere ervaringen opdoen. De knaap op de foto draagt het in blauw. De zakjes, het kraagje en de sluiting zijn rood afgebiesd, zodat het toch geen effen effect geeft. Het meisje met het namaak tennispakje, draagt een pittig rood pullovertje over de wel overal verkrijgbare plooirokjes. Er kan een hoog gesloten bloes onder worden gedragen. Die pullover is gebreid van terlenka tricot en daardoor warm en wollig, echt heerlijk voor de jongste om zich behaaglijk in te voelen. Deze pullover heeft eenvoudige boorden in de zelfde kleur, een V- hals en lange mouwen. Heerlijk om even aan te schieten na het spel of bij winderig weer. De confectionair Azet in Mijdrecht beeft er nuttig werk mee verricht deze kinderkleding in d« handel te hreneen naar Eikenlaan 1 - Telefoon 4685 Soest Onze wagens zijn all-risk verzekerd EéN BIJLES (60 min.) EéN THEORIELES UI1M I IV (120 min.) gelegd, hetgeen trouw aan de koningin betekent. Als u geroepen wordt het gezag te handhaven, ook bij vrede, moet u pa raat zijn, daarvoor hebt u trouw be loofd. Wij willen een oorlog voorkomen, daarom zijn wij lid van de NAVO U bent ook verplicht bulten dienst hulp te verlenen aan b.v. de politie, Ik feliciteer u allen met uw benoeming tot officier, ook uw ouders, echtgeno ten of verloofden. Daarna klonk het Wilhelmus In de officiersmess werd aan de nieuwe officieren een sigarenaansteker met ineerlptle aangeboden. Dokter A. Th. M Splinter. Amersfoort- sestraat 3. Soesterberg. tel. 03463-1432. neemt in het a s weekeinde de dienst waar voor de artsen J. C. Lucas te Soesterberg. W. F. van den Helm te Huil ter Heide en D. J. R. Jellema te Den Dolden. Dokter A. J. W Hagedoorn, Oude Tem pellaan 6. tel. 03463-517, neemt de dienst waar voor dokter L. H Brandt te Den Dolder. Volgende week neemt dr. Brandt de dienst waar voor dr. Hagedoorn. De hulp-secretarie te Soesterberg is tot en met 2 augustus alleen geopend dinsdag 27 juli en donderdag 29 juli, telkens van 9 tot 12 30 uur De gemeenteontvanger houdt zitting maandag 26 Juli, van 10 tot 12 uur. Per 27 september a s. is aan de Ca - rolusschool te Soesterberg benoemd mej. E Geels te Amersfoort. In het laatst verschenen nummer van het schoolkrantje van de St. Carolus- school alhier staat een verhaal van de leerlinge der school. Irma Kollman over ..Het Meisje en het Beest dat onlangs door de K R O-schoolradio bekroond werd en in zijn geheel voor gelezen voor de radio. De kinderen van de Christelijke Kleu terschool ..Prinses Marijke'' hebben hun afscheidfeestje gevierd De klein tjes waren 's morgens verkleed naar school gekomen, waar de leidsters veel pret met hen maakten en zij op lek kers werden getrakteerd Er werd o m een optocht gehouden en een filmpje gedraaid. Des middags half vijf waren de oudste kleuters bijeen. Liefst 59 kinderen gingen de school verlaten Voor hen werd ook een film vertoond en er werden enige spelletjes gedaan. Tot sloot een pannekoekfeest. waarbij allen als kabouters verkleed waren. De hoofdleidster, mej. De Haan heeft inmiddels afscheid genomen in ver band met haar reis naar Israël. Mej. Scheffelaar uit Zeist zal haar plaats innemen Woensdagavond kreeg café-houder W aan de Birkstraat bezoek van enige woonwagenbewoners, die reeds teveel hadden gedronken. W wilde hen niet schenken en verzocht hen de zaak te verlaten Hieraan voldeden de heren, maar toen zij buiten waren vloog een tafeltje, dat op het terras stond, door de ruit De politie hield hen even later op de Birkstraat aan. De dader. H D werd naar het bureau overgebracht. Van de Da Costaschool, Prins Bern- hardlaan 11. slaagden voor het toe latingsexamen van het Corderius ly ceum (Amersfoort) Joke Mulder. Harry Roetman en Jenny van Vliet. Voor het Geref. Lyceum (Amersfoort) Ineke Dekker Voor het Baarns Lyceum Bart Blom berg. Eddie Klein.Marleen Tervoert en Marietje de Vries Alle kandidaten zijn hiermee geslaagd Sinds de Fransen vertoornd wegliepen van de Brusselse conferentietafel Is in de E E G. hoegenaamd niets veranderd. Wellicht is achter de schermen wat gesproken - door Spaak en Luns toen ze in Parijs waren - maar voorlopig geldt nog de door president De Gaulle gelaste boycot, die voorlopig verdere ontwikkeling onmogelijk maakt. Als dat zo zou blijven, doemt uiteindelijk het einde van de Europese Gemeen schap aan de horizon op, een voor uitzicht dat vooral Franse industriëlen en landbouwers met schrik hebben ge signaleerd Parijs kan niet uit de Euromarkt zonder ernstige economische schade te lijden Maar dat zelfde geldt ook voor de anderen, zij het wellicht in doorsnee in iets mindere mate. De resultaten van de E E G. springen niet zo direct in het oog, maar ze zijn er niet te minder om. Sinds het begin is de handel der zes leden onder ling met 166 procent gestegen. 190 miljoen. Dat is niet vanzelf gegaan, maar te danken aan het feit dat de douane rechten na 1958 geleidelijk met ze ventig procent zijn verminderd en vele beperkende bepalingen (contingen- teringen» totaal zijn afgeschaft Dat hield in dat fabrieken in alle zes landen konden gaan werken op een potentiële markt van 190 miljoen mensen, wat voor Nederlandse bedrij ven dus betekent een zestien keer zo grote thuismarkt. Voor Frankrijk is deze vermenigvuldi ging niet zo groot, maar ln wezen veel belangrijker. Bijvoorbeeld de auto industrie kon slechts concurrerend werken als de series groot waren, want hoe meer exemplaren er worden ge maakt hoe lager de kostprijs per stuk. Wanneer nu de thuismarkt zou terug vallen van 190 miljoen op een kleine vijftig milljoen dan houdt dat in dat de series kleiner moeten worden en de produktie navenant duurder, wat dan bovendien nog het concurrerend exporteren naar landen buiten de EEG. moeilijker maakt. ZVz miljard. Een ander frans voorbeeld de agra rische export steeg van 1960 tot 1964 met 250 Op de wereldmarkt was die stijging nog geen veertig procent. De voorlopig ingezouten financiering van de landbouwafdeling betekent dus vooral voor de Franse boeren dat de hoop op betere inkomsten vervliegt. Tenzij de schatkist de strop over neemt. wat de regering dan ongeveeT twee en een half miljard gulden zou kosten. Niet bepaald een aantrekkelijk vooruitzicht vo^r ministers van finan ciën. De overige vijf hebben er natuur lijk op de zelfde wijze belang bij het zestal compleet te houden, zij het dat deze door samen te blijven toch altijd een nog aanzienlijker markt overhouden dan de generaal wanneer die het zo ver mocht laten komen dat hij uit de gemeenschap stapt. Het valt moeilijk te voorspellen wat voor economische offers De Gaulle desnoods brengt om een hem onwelge vallige politieke ontwikkeling tegen te gaan. Maar zuiver redelijk gedacht zou het nu zo'n beetje de tijd worden voor het smeden van een compromis om de E E G. verder te laten draaien. VAN VRIJDAG S3 JULI 1965. PHILIPS SPECIAALZAAK Van Weedestraat 72 - Tel. 2792 MAKELAARS- EN ASSURANTIEKANTOOR ONR. GOEDEREN HYPOTHEKEN ASSURANTIËN FINANCIERINGEN TAXATIES Badpakken, die in zee zijn gebruikt, moeten na het uitspoelen een paar uur in zuiver water staan om de schadelij ke invloed van he^ zeewater te voor komen. Grasvlekken kunt u verwijderen door wat natriumboraatpoeder op de vlek te legden m daar kokend water over heen t" 1 ten Daarna uitspoelen met schoon ar. Verse grasvlekken kunt u beha* met alcohol. Als u I rel. knijp dan de sla blaadjes i 1 wassen niet uit. De voedingsstof f Mij ven behouden als u de bladeren stuk voor stuk uitslaat of droog zwaai) in 'n doek of slamand- je. Een hardnekkige vlek op rieten meube len behandelt u met mentolspiritus En verchoomde meubelen kunt u van roest ontdoen met ia een autohandel verkrijgbare roestverdrijvende poets)- middelen. c c Nadat vorige week reeds het kampioen schap door K.P.S was behaald, moest woensdagavond de laatste wedstrijd worden gespeeld tegen Centurion (mi litairen) te Amersfoort. De wedstrijd werd bijzonder sportief opgevat en omdat Centurion niet vol ledig was, stond K.P.S. haar reserve Elshof af. zodat de thuisclub toch met 11 man kon spelen. De militairen waren er bijzonder op gesteld K.P.S een nederlaag toe te brengen. De eerste helit was dan ook geheel voor Centurion. K P.S. dacht blijkbaar zeer gemakke lijk te winnen Zo gemakkelijk ging het echter niet. want er moest in de tweede helft zwaar om worden ge speeld. Na een kwartier nam invaller Elshof vbor Centurion een hoekschop en linksbinnen Zwanenburg gaf keeper Kollerie het nakijken (1-0) Tot de rust bleef Centurion in de meerdér- heid. Na de hervatting bleek dat K P.S. on geslagen wilde blijven We zagen nu een sneller spel en ook het midden veld was in handen van de Paleisman nen. Centurion kwam er feitelijk niet meer aan te pas Na 10 minuten scoor de linksbuiten Venenkamp van dicht bij de gelijkmaker <1-1). Zes minuten later gaf midvoor Bisschops een opge legde rans aan Venekamp. die hij danr' oenuue <1-2). Na Unuten spek werd het 1-3 cioor -H s"u Oe kuiter uit een diept i s:.; van a el ten Hove. De oi3r\\ ming v.as nu een feit. Op zaterdagmiddag. 7 augustus as. moet K P Smet de kampioenen uit de afdelingen Hilversum. Utrecht en Zeist, in Utrecht spelen om het dis- tHcts-kampioenschap, dat K P.S reeds tweemaal heeft behaald. Doktoren. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: H van Dorssen. K. Bergstraat 3. tel. 2119 en H G. Rupert, Burg. Grothe- straat 49, tel. 2388. Tandartsen. Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur J. Rijks, Heideweg 41. Weekend- en avonddiensten apothekent Zaterdag en zondag apotheek „Soest- Zuid". Dinsdag, woensdag en donder dag apotheek ..Soestdijk". Maandag en vrijdag apotheek Soest- Zuid Woensdag na 21.30 uur apotheek Soest-Zuid. Oranje-Groene Kruis. Zr. Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 2902. Wit-Gele Kruis. Zr. M. van Loon. Saenredamplantsoen 15, tel. 5425, b g g. 2001. Groene Kruis. Zr. Van Schaik. Duinweg 37, tel 4130. OPGAVEN voor volgende WEEK i Doktoren. J. Borst. Talmalaan 37. telef. 4662 en G van Beurden, Steenhoffstraat 12, tel. 2667. Tandartsen. Zaterdag en zondag van 13 00 tot 13.30 uur O. J. Notterman, Julianalaan 47a. Apotheek. Zaterdag en zondag apotheek „Soest dijk". Dinsdag, woensdag en donder dag apotheek Soestdijk". Maandag en vrijdag apotheek „Soest-Zuld". Woens dag na 21.30 uur apotheek „Soest-Zuid" Oranje-Groene Kruis. Zr. D. Veldhorst, Bosstraat 29, tel. 4610 Wit-Gele Kruis. Zr. C. Bijlard, Saenredamplantsoen 15, tel. 5425. b.g.g. 2001. Groene Kruis. Zr. Boom, Braamweg 51, tel. 4365. Renault R 4 van f 3995,af, Renault Dauphine van f4600,af Renault R 8 van t 5595,af Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850 HERVORMDE KERKEN. Oude Kerk. 8.45 uur gezinsdienst 10 uur ds H. van Arkel v. Driebergen. 19 uur ds K. van Llere Tijdens de morgendienst kleuteroppas. Emmakerk. 10 uur ds K van Liere. 7 uur ds D. M. Jalink Tijdens de morgendienst kleuteroppas. Heeskapel. 10 uur ds D M. Jalink. Zonnegloren. 10 uur ds N. H. van Zanten v. Soest. Ichthus Kerk. 10 uur ds J. Fokkema 17 uur ds J. Fokkema. GEREFORMEERDE KERKEN. Juiianakerk. 9.30 en 5 uur Dr. G. P. Hartvelt van Hilversum. Wilhelminakerk. 10 en 5 uur ds A. Vos van Baarn. GEREFORMEEERDE KERK. Eltheto. 8 30 uur ds A R Bosman van Gnjps- kerk. 3 uur ds J. H \eefkind van Buitenpost CHR. GEREFORMEERDE KERK. 10 en 6 uur ds Zeggelink van Woerden. GEREF. GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. Woensdag 28 juli, 7 30 uur. ds Verhoef van Barneveld VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. Afd. van de Ned. Protestantenbond. 10 uur Mej. C. E. Jolles. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Van Weedestraat 19. Geen kerkdienst zie Baarn. ADVENTSGEMEENTE. 10 uur Bijbelstudie. 11 uur Leesdienst. BAARN. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. 10.30 uur ds W F. Sehröder. KERK SOEST, Steenhoffstraat. H Missen te 7.30, 10.45 en 12 uur. Hoogmis te 9 uur. 's Avonds 7 uur lof. In de week de H. Missen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK. B. Grothestraat. H Missen te 7 30. 10 45 en 12 uur. 9 uur Hoogrrp* In de week -ezonderd woensdag en zaterdag) i Missen te 7.45 uur en 8 30 uur \7 nsdag en zaterdag te 7 45 en u KERK M 1 Z., St. Willihrordusstr. H Missen te 7.30 uur en 11 uur 9 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur Lof

Soester Courant | 1965 | | pagina 9