RANG RANG I Eric de Noorman - De strijd om Heidrun i EN REIS VERZEKERINGEN NUTS- SPAARBANK "DKJ Wegens vankantie gesloten FUGERS' RIJWIELEN MET RAAD EN DAAD Aan V.V.V.-f iets tocht deden 325 kinderen mee. AVIA Service-station „De Korte Duinen" Wegens geslo- vakantie ten van vrijdag 6 augus tus tot en met zaterdag 28 augustus. OPTIEK Tour de Verenigde Naties met 156 renners in Soest AVIA Service-station „De Korte Duinen" Honkbalkamp van S.E.C. uniek in Europa AVIA Service-station „De Korte Duinen" 2 gewonden bij aanrijding Groot veteranentoernooi van 9 tot en met 18 augustus van S.E.C. Hervatting training S.E.C. AVIA Service-station „De Korte Duinen" is alleen w b\ti:mhkc;s Erkende Auto- en Scooterrijschool Indelingen S.E.C. 1 en 2 Ruit ingeschoten K.P.S. in eindronde zomeravondvoetbal Tas uit handen gerukt AVIA Service-station „De Korte Duinen" Bromfiets gaf geen voorrang als er op staat Fruitdrops en diverse andere smaken AVIA Service-station „De Korte Duinen" Eiermarkt Geslaagd Artiestenpalet BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming AVIA Service-station „De Korte Duinen" Lenssen+de Wolff Ongeveer 325 kinderen hebben meege daan aan de V.V.V.-jeugdfletstocht. De Verenigingen van Vreemdelingen verkeer in Baarn. Bilthoven-De Bilt. Bunschoten-Spakenburg, Soest en Zeist hadden deze tocht voor de vijfde maal in successie georganiseerd. De deelne mers, tussen 12 en 16 jaar. troffen het niethet regende voortdurend Al kort na de start waren ze drijfnat, maar dat drukte de stemming toch niet. voor BENZINE De deelnemers startten in hun woon plaatsen. In Soest stond de jeugd al voor half negen In de stromende re gen te wachten tot ze (om negen uur) mochten vertrekken. De tocht kreeg al gauw de bijnaam ..Speldjestocht", want de jeugd werd met speldjes overladen. Trouwens, ook snoepgoed was ruim schoots aanwezig. Van het plan om de jeugd alle V.V.V.-kantoren van de or ganiserende verenigingen te laten aan doen, kwam helaas niet veel terecht. Het weer gooide roet ln het eten. Onderweg moesten de kinderen mee doen aan enkele handicapwedstrijden. In Zeist kregen ze een ijsje en moes ten ze schieten. In Bllthoven lag er een reep voor de deelnemers te wach ten, maar ook een dikke balk over het Heldemeertie, waar ze over moes ten lopen. In het bos bij kasteel Dra- kestein was een balgooiwedstrijd. Na afloop van de handicapwedstrijden werd het eindklassement opgemaakt. Voor de Jeugd waren er fraaie prijzen beschikbaar. In Baarn kwamen alle 325 fietsertjes bij elkaar. Niet in het bosbad. zoals ln de bedoeling lag, want daarvoor was het te slecht weer. In café-restaurant Astoria was het tenminste droog en kon de jeugd genieten van een film voorstelling. verzorgd door de heer De Vries uit Baarn. Het was tenslotte de heer G Beuken, secretaris van de V.V.V. Baarns Bloei, die de jeugd ont ving, die uitslagen bekend maakte. Deze waren FietstochtI. Joep van Eppen. 2. Conny Vijgen. 3. Ans Cino. 4 Kees van Steendelaar. 5. Jacob van Diermen. Ziekenfondsleverancier Burg. Grothestraat 8 - Soestdijk Telefoon 3859 Uitslag handicapwedstrijd1. Tonny v. d. Velde. 2. Cornelis van Zanten, 3. Tonny Stoelwinter. 4. Meintje Koe- lewijnj 5. Marcel Ulerle. De bijeenkomst in Astoria werd oa. bijgewoond door vertegenwoordigers van de organiserende V.V.V.'s. Een at tractie was het voor de jeugd, dat zij met de pont over de Eem moest wor den gezet. Het was dinsdagmiddag een drukte van belang bij café De Viersprong aan de Birkstraat, toen daar omstreeks half twee een lange stoet fietsers en een aantal volgauto's halt hielden. Het waren de 156 deelnemers aan de nationale Jeugdtour De Verenigde Na ties, die in Soest het middageten ge bruiken. De rennertjes waren op weg naar Am sterdam en kwamen uit Driebergen, waar ze 's morgens gestart waren voor de tweede rit. Deze rit was wel een heel bijzondere, want ze zouden in het Olympisch sta dion in Amsterdam finishen. Een ge wone aankomst evenwel, want de rennertjes blijven de gehele Tour bij elkaar rijden. Het klassement wordt opgesteld naar de prestaties van de voor OLIE VERVERSEN ls een bord eten. Wie het meeste eet, heeft de bergetappe gewonnen". Nadat de jongens genoeg hadden ge geten. stapten ze weer op de fiets. Voorop de radiowagen, die de komst van de rennertjes aankondigde. Het was een lang, veelkleurig lint, dat uiteraard veel belangstelling trok. Van 16 tot 25 augustus organiseert de honkbalvereniging S.E.C.-Plowers een kamp, dat uniek in Europa is. Daar zullen namelijk de jeugdleden van deze vereniging een week lang verblijven en zich uitsluitend met de honkbal- sport bezighouden. Deze kampen zijn in Amerika veel te vinden, maar ln Europa niet. S.E.C.-Plowers ls de 1ste vereniging, die het Initiatief neemt tot het organiseren van een kamp voor bleeslng (jeugd) honkballers. Als het experiment slaagt, zal de Soester ver eniging volgend jaar een nationaal honkbalkamp houden. De S.E.C.-Plowers-jeugd komt bij el kaar met het doel het honkbal beter te leren spelen en begrijpen. De kampstaf bestaat uit de heren F. Houtzager. R. v. d. Gaast, R. Hofman en B. Tlnlin. De jeugd verzamelt zich op maandag 13 augustus bij het Hees clubhuis, waarin zij gedurende de kampweek gehuisvest zullen zijn. Ze wonen in de kantine en slapen in de kleedkamers. De jeugdige honkballers zullen de trainingen normaal houden op het S.E.C.-honkbalterrein op de B.D.C.-velden aan de Bosstraat. voor SUPER BENZINE Ze zullen de beschikking hebben over het beste trainings-, honkbal- en pro- tectiemateriaal, dat er momenteel te krijgen is. De training wordt gehouden aan de hand van een schema, dat in Amerika speciaal voor bleesing-honk- ballers werd samengesteld en beproefd. Dat is gebeurd door Mickey Mc Con- nel, hoofd van de technische afdeling van ..The Little League", een grote Amerikaanse honkbalbond. De deelne mers krijgen, ook dank zij de heer Mc. Connell. de beschikking over splinter nieuwe honkbalpakken Naast de trainingsbijeenkomsten zul len er drie wedstrijden worden ge speeld. Op dinsdag-, donderdag- en za terdagmorgen ontmoet een S.E.C.-blee- singteam een Amerikaans negental van de vliegbasis Soesterberg. Voorts zullen er overdag en 's avonds honk- bal-instructlefllms worden vertoond. Het kamp mag door belangstellenden worden bezocht, zowel de training als de filmvoorstellingen. Op de Paulus Potterlaan in de richting van de Pieter de Hooghlaan reed de bromfietser A P. T. uit Soest. Hij reed de P. de Hooghlaan op, maar lcreeg daarbij niet voldoende voorrang van de wlelrijdster mevr. J. N. W.-K., die op deze laan in de richting van de Talmalaan reed. Door de aanrijding viel de wielrijdster, evenals haar 4- jarlg dochtertje dat bij haar achterop zat. Dokter Borst verleende de eerste hulp, waarna beiden met de politie auto werden thuisgebracht. Fiets en bromfiets werden beschadigd. KERKSTRAAT 3 SOEST TELEFOON 2030 Zondag 29 augustus as. organiseert S.EC. een groot veteranentoernooi, waaraan 8 teams zullen deelnemen. Om 12 uur wordt op beide velden aan de Bosstraat gestart met dit toernooi, terwijl de finale om half vijf zal wor den gespeeld. Inzet is de Sporthuis Kareisen Trofee, een prijs die meteen eigendom wordt van de winnende ploeg. De navolgende acht teams zullen om deze prijs strijden Victoria (Hilver sum), Donar (H'sum), B.D.C, (Soest), SEC. (met twee teams), A.P.W.C. (Amersfoort), C.D.N. (Driebergen) en Utrecht. De wedstrijden duren tweemaal één kwartier zonder rust. Gehoopt wordt dat S.E.C. op deze dag reeds de beschikking zal hebben over de nieuwe kleedkamers. Voor dit toer nooi zijn Soester scheidsrechters uit genodigd. In poule 1 zijn ingedeeld Donar, B.D.C., S.E.C. en Victoria. In poule 2 Oude S.E.C.-cracks als Joop Belt (48), spelen A.P.W.C., C.D.N., S.E.C en Utr Cor de Bruin (49), Eb Kareisen (46), Joop Westerveld (44) en vele anderen zullen op deze dag hun techniek ten toon spreiden aan de huidige voetbal Iers. Deze sportdag belooft voor de ve teranen een prachtig evenement te worden. Na een rustperiode van bijna twee maanden zal de S.E C.-trainer W. Boer boom hedenavond de onder zijn hoede staande S.E.C.-spelers weer gaan klaar stomen voor de ln september a s. weer aanvangende competitie. Om 7 uur ls het voor S.E.C -zaterdag- en -zondag- seniorenspelers verzamelen geblazen op de Bosstraat. Aangezien tot 15 augus tus niet van de velden gebruik kan worden gemaakt, zal de training de eerste weken in de nabij gelegen Soes ter duinen plaatsvinden. Voor conditie training een prachtige gelegenheid. Voor de op 11 augustus (woensdag) te spelen avondwedstrijd (nederlaagwed strijd om het Koningin Emmamonu- ment) heeft S.E.C. van de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport dis pensatie gekregen en mag dus drie da gen eerder van het terrein gebruik gemaakt worden dan contractueel ls overeengekomen. Het trainingspro gramma voor de S.E.C.-elftallen ls voor de weken voordat de competitie begint vol. Na 11 augustus thuis tegen Qulck staan voor zondag 15 augustus a s, op het programma wedstrijden van S.E.C. 1 en S.E.C. 2 tegen het Amsterdamse Z.SG.O. Woensdag 18 augustus as. wordt gespeeld tegen H.V.C. (avond wedstrijd). Voor 15 augustus is het programma voor de lagere elftallen SE C 3—A.P.W.C. 2, A.P.W.C. 4—S.E.C, 4 en SEC. 5A.P.W.C. 5. Aanvang al le wedstrijden 12 uur. Zondag 22 augustus vermeldt het pro gramma voor de S.E.C.-teams B.D.C 2—SEC. 2 te 12 uur, S.E.C. 3—B.D.C 3 te 12 uur en B.D.C. 4—S E C. 4 te 12 uur. Zaterdagavond 28 augustus gaat S.E.C. op bezoek in Uithoorn om te spelen tegen de derde klasser Uithoorn ln een llchtwedstrijd. Zondag 29 augustus zijn de 2 S.E.C.- velden bezet voor het spelen van het grote veteranentoernooi, waaraan acht teams zullen deelnemen. Oude S E C.-cracks zullen op deze dag de groen-wltte kleuren verdedigen te gen ploegen van B.D.CA P.W.C., Vic toria. Donar. C.D.N. en Utrecht. Zondag 5 september speelt S.E.C. 1 thuis tegen V.D.O. uit Uithoorn. Even eens zal dan S.E.C. 2 spelen tegen V.D.O. 2. Zondag 29 augustus zal een S.E.C.- combinatie deelnemen aan het Loco- motieftoernooi van P VC. in Utrecht. voor DIESEL OLIE bij de Amersfoort - Baarn - Nijkerk - Scher- penzeel - Soest - Rijdend bijkantoor CO Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) U wordt gehaald en gebracht. Voor de zaterdagvoetballers, die even eens ln september aan de competitie gaan deelnemen, ls een oefenprogram ma in voorbereiding. De indelingen van S E C. I en 2. belde spelend in de K.N.V.B., zijn bekend Voor S E.C. 1 is de afdeling waarin gespeeld zal worden een Interessante, maar ook een zeer zware. Behalve de teams van het vorige seizoen C D.N. (Driebergen), Holland (Utrecht), Sae- stum (Zeist). Veenendaal, Vrienden schaar (Culemborg). WIJ (IJssel- stein) en Zeist, zal S.EC. in het ko mende seizoen ontmoeten de oude ri vaal „Baarn". Baarn degradeerde vorig seizoen uit de tweede klasse. Ongetwijfeld ls de indeling van S.E.C en Baarn in één afdeling voor het pu bliek interessant, want het belooft in leder geval een paar spannende wed strijden. Andere nieuwelingen in deze afdeling zijn Donar (Hilversum) dat de plaats van Victoria (nu spelend in de Amsterdamse afdeling) ln zal ne men. het gepromoveerde Fortitudo uit Culemborg en het eveneens gepro moveerde V.V.0 G. uit Harderwijk. Voorspellingen in deze uitermate zwa re afdeling zijn moeilijk te doen. Zeist en Holland zullen ongetwijfeld een belangrijke, rol gaan spelen, maar ook het Hilversumse Donar beschikt over een hecht team. Hoe S.E.C het zal gaan doen is eveneens moeilijk te voorspellen. De groen-witten zullen praktisch met hetzelfde team aan treden als vorig seizoen en uit de ko mende oefenwedstrijden zal blijken of er wijzigingen zullen worden aange bracht in de bekende formatie. Veel zal afhangen van de training ln de komende weken. S.E.C. 2 speelt in de reserve derde klas se met eveneens een aantal nieuwe teams: H.M.S. 2 (Utrecht). Nijenrodes 2 iBreukelen), Ultrajectum 2 (Utr.). U.V.V. 3 (Utrecht) en Veenendaal 2 De heer Van B. deed bij de politie aangifte, dat tijdens zijn afwezigheid wegens vakantie een slaapkamerraam op de bovenverdieping was ingescho ten. De politie, die vermoedt dat de ruit met een buks werd Ingeschoten, heeft de zaak ln onderzoek. K.P.S., de ongeslagen kampioen in de zomeravondcompetitie district Amers foort, zal zaterdag a s. op het sport complex Zullenselaan in Utrecht (even voorbij de Elinkwijkterrelnen) mee dingen naar het algehele kampioen schap zomeravondvoetbal district Utr. K.P.S. is Ingedeeld ln poule B met de kampioenen van de districten Utrecht B, Barneveld en Harderwijk. Tegen deze drie teams worden wedstrijden gespeeld van 2 maal 20 minuten. De winnaar van de poule speelt tegen de winnaar van poule A. De nummers 2 van iedere poule spelen om de derde en vierde plaats. De wedstrijden van gen aan om 2 uur. Mevrouw Van V. uit Soest liep op de Dalweg om naar de kerk te gaan. Zij werd door een tweetal jeugdige brom fietsers, die vanaf de Steenhoffstraat de Dalweg opreden, van de weg af ge drukt. Zij kon zich bijtijds in veilig heid stellen door tussen de bomen te springen. Toen de bromfietsers gepas seerd waren, liep zij verder. Even later kwam het tweetal evenwel terug, toen vanaf de Dalweg. Zij na derden mevrouw Van V. dus van ach teren en voordat ze er erg in had, rukten de jongens haar het handtasje uit de handen. In het tasje zaten o m een kerkboek, sleutels en haar porte monnee. De bromfietsers verdwenen op de Steenhoffstraat in de richting Amers foort. De politie werd gewaarschuwd, die een onderzoek instelde, maar men kon de jongens niet meer achterhalen. voor DOORSMEREN De 18-jarige bromfietser W. J. H. uit Soest reed op de Waldeck Pyrmontlaan in de richting van de Nassaulaan met de bedoeling deze in te rijden. Hij stak echter zonder uit te kijken de Jullana- laan over en verleende daarbij geen voorrang aan de automobilist J. K uit Soest, die ln de richting van de Soes ter Engweg reed. De bromfietser werd gegrepen en tegen het wegdek ge smakt Dokter Stroband verleende de eerste hulp en constateerde een lichte hersenschudding en een gekneusd lin ker onderbeen. Met de politieauto ls de jongeman naar huis gebracht. r-—nrpj-*-? voor WASSEN zijn de oude bekenden van het vorige seizoen. Nieuw zijn dé gepromoveerde teams Hercules 3 en Zeist 3, terwijl ook is toegevoegd Fortitudo 2 uit Cu lemborg. Op de Amersfoortse weekmarkt wer den aangevoerd 26.000 eieren van 15,25 tot 15,85. Middenprijs 15,70 Prijs per kg 2.49 Voor het diploma 5-jarige cursus van het Bouwtechnisch Instituut te Amers foort slaagden onze plaatsgenoten P H. B. Koppen, Joh. A. L. M. Schalkx en H. Th Wouters. Alliance Fran?aise. Zoudt u mij het doel en het adres van de vereniging Alliance France" willen geven? Geeft men daar Franse cursussen vraagt C. B. Antwoord Het doel van de „Al liance Frangalse" is het verspreiden der Franse cultuur en taal. Men geeft er ook Franse cursussen. Het adres luidt Instituut Francais, Museum plein 11, Amsterdam, tel. 020-718719 Huiseigenaar. Ik bezit een groot huis dat ik aan een oude heer ver huur, die een huishoudster bij zich heeft inwonen. Aan dit huis zit een zeer slechte serre. Kan ik deze serre nu zonder meer laten slopen om ver dere onkosten te voorkomen Zo niet, waar moet ik mij dan vervoegen Ook staan bij dit huis grote slerbo- men, die de zon tegenhouden en vocht inbrengen, dus het huis een slechte hoedanigheid geven. Deze wil ik ook laten verdwijnen. Kan dat ook zonder aanvraag vraagt d B Antwoord Voor u aan het slopen van de serre begint zult U eerst over leg met de huurder moeten plegen. Hij heeft per slot van rekening een huis met serre gehuurd Bent U het eens geworden, dan moet U zich wen den tot de afdeling bouw- en woning toezicht en vergunning vragen om de serre te mogen slopen. Ook voor het vellen van bomen moet u een vergun ning hebben van de gemeente. Artiestenpalet, ae organisatie die be langeloos programma's brengt in nu. meer dan 120 tehuizen en inrichtingen voor zieken, herstellenden, bejaarden, gedetineerden e.a„ komt om. in be jaardencentrum „Braamhage" en in ziekenhuis „Zonnegloren" te Soest. In laatstgenoemd ziekenhuis-sanato rium zullen op 19 augustus optreden het van TV bekende Paul Kolling Trio, accordeoniste Vera Simone, de Rotelly's met telepathie en Let ja de Goede. Declamatrice Maria Maatman-Kamp huis uit Soestdijk gaat op 17 augustus met Tineke Kusters, zanger Paul Rood- sant, pianist Carel van Heelsum en The Pretty Gir«s naar het Prins Hen drikoord in Lage Vuursche. Bij de ruim 200 belangeloos medewer kende solisten en ensembles zijn ook Rob de Nijs en The Lords, Sandra, Tony Roos, Ciska Peters en Ben Stene- ker. Week van 19 t.m. 24 juli. GEBOREN Franclscus Antonlus, z. v. A. L. M. Wissink en M. W. Kamps. Gen. Winkelmanstraat 29. Daniël Peter Herman, zoon van J. B. Len- slnk en I. M. Müller, Chrlstlaan Huy- genslaan 129. Carolien Marie, doch ter van J. C Kijzer en C. Vendrlk, Soesterbergsestraat 22a. Guillaume Hubertus Paulus, zoon van H J A. Koppes en H J. M. Lemmens, Ples- manstraat 285. Philip Robbert-Jan, zoon van J. Spaans en L. E. Steen, Oranjelaan 11. Yvonne, dochter van A. van der Schagt en C van Gin- kel, Insingerstraat 55 René Aer- nout, zoon van B R. Batenburg en A. W. M. Sukel, Beatrixlaan 2. Lambertus, zoon van L. WiUlgenburg en A G. van Dijk, Christiaan Huy- genslaan 111. Gabriëlle Marle-An- ne. dochter van J P J. van der Zeijst en M. L. Dlllenseger, Meidoorn- weg 2. Herman Anne, zoon van W. H. van Schalk en S G Hlelkema. Ko- lonieweg 6a. Hillegonda, dochter van M. van den Broek en G J. B. van den Heuvel, Hartmanlaan 9. Edwin James, zoon van L. Thomas en Intanijah, Birkstraat 133. Mar- celllnus Maria, zoon van A. S. J. Hout man en M. G. Janssen, Antonie van Leeuwenhoeklaan 179 Elisabeth, dochter van G. R. Boksteijn en E. D. Daalhof, Antonie van Leeuwenhoek laan 21. Raymond, zoon van H. G. van Ee en M. Wijnands, Postweg 44. ONDERTROUWD Antonlus Johannes Maria van der Linden, Kapelweg 91, Amersfoort en Adrlana Johanna Ma ria Brouwer, Soesterbergsestraat 117. GEHUWD Hendrikus Hermanus van der Veen, Groest 138, Hilversum en Antonia Johanna Petronella van der Wardt, Eikenlaan 37. Hendrik San- dlfort. Molenstraat 93 en Eugenie Zim- mermann, Troelstrastraat 15. Ger- rlt Willem Geijtenbeek. Julianalaan 39 en Hillegonda Paullna Veenendaal. Hildebrandlaan 6 Josephus Hen drikus Vredenbregt. Thorbeckelaan 34. Baarn en Wilhelmina Hendrika Lam- berta Voet, Schrlkslaan 60. Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie. Transport (Rouwkamer) voor MKXGSMERlriG onroerende goederen - taxaties hypotheken ■rir assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Tel 2169 jeugd, niet alleen op de fiets, maar ook bij een aantal handicaps. In het Stadion moesten ze bij voorbeeld al lemaal een strafschop nemen, terwijl niemand minder van Pieters Graaf land op het doel stond. De rennertjes moesten zelf ook proberen een straf schop te stoppen. Niet van mede-ren ners. maar van Feijenoord-linksbuiten Coen Moulijn. Wie de beste resultaten behaalde, kreeg de meeste punten. We hadden een kort gesprek met de leider van de Tour, „ome Joop" Le gerstee uit trnhem Hij heeft veel plezier ln dit ..werk". ..Het ls fijn als je weet. dat je de jeugd een plezierige vakantie bezorgt", zei hij, ..En in deze Tour heeft iedereen gelijke kansen. Het komt niet alleen op fietsen aan. Natuurlijk, er wordt wel eens gesprint, er v den grasbaanraces gehouden, maar het k ,<u toch hoofdzakelijk aan op andere prestaties We kennen bij voorbeeld ook bergetappes. Eén col 6. De vreugde over de terugkomst van Erlc vindt haar hoogtepunt in een luisterrijk feestmaal in de grote rid derzaal van Wogram's burcht. Het is een uitgelezen gezelschap dat zich aan de lange tafel zet en met welbehagen de smakelijke preisoep verorbert, die als voorgerecht is opgedragen. Een trotse Wlnonah, die geen moeite doet om haar blijdschap te verbergen, zit aan de rechWhand van de koning aan het hoof'1 in de tafel. Wendir en Ewoud n-i-olaatscn in rond het vorstelijk pa... Opgewekte gesprekken I flitsen over de tafel, kwinkslagen doen telkens weer het gelach opklateren. Met graagte grijpen de gasten naar de volle bekers. „Uw ervaringen als mijn plaatsver vanger boezemen mij grote belangstel ling in", zegt de koning tot Wendir. ,.Gij moet mij daar veel van vertel len, opdat ik weer van alles op de hoogte kom I" Wendir's mond vertrok ln een flauwe glimlach. „Vrouwe Winonah was zo vriendelijk mij haar volle vertrouwen te schen ken". anu-.voorcit hij met een hoofse neiging van het hoofd voor de koning, die op haar plaats tussen de koning en hem wat achteruit geleund is om het gesprek niet te storen. „Zijn er geen moeilijkheden geweest vraagt Eric. „Slechts de gewone dingen meent Wendir. „De dienaren komen het ge braad brengen' voegt hij er aan toe en hij grijpt naar het korte brede mes, waarmede men de vleesschotels eer pleegt aan te doen. Eric's aandach- word' afgeleid do-v een h: Pronk, die acir de tafel op h Glimlachend dankt hij voor de hem gebrachte huide Een zachte opmer king van Ewoud, aan zijn linker zijde, doet hem opzien. „Het feestgedruis belette mij u te volgen", zegt hij tegen Ewoud. „Wat wilt gij mij zeggen Ewoud ziet hem aan. „Luid spreken past niet onder alle omstandigheden," zegt hij met een flauwe glimlach. Eric buigt zijn hoofd tot hem over. „Veroorloof mij U de raad te gever uzelf van de toestand in het rijk t- overtuigen 1 Men spreekt van dingen. OVERLEDEN Harmina Hendrika Kliphuis, 39 jr., Cantonlaan 9, Baarn Marie Jeanette Caroline Rapmund, 94 jaar, weduwe van G. Breitner, Veldm. Montgomeryweg 24. Maria Hout veen. 87 jaar. weduwnaar van J. van Klooster. Birkstraat 4 Gerrit Ma- rinus van den Berg, 68 jaar, echtge noot van T. Tholenaar, J de Wittlaan 229, Arnhem. Week van 26 t.m. 31 juli. GEBOREN Eric Ronald, z v. F. de Zoete en J. M. Niesten, L. Brinkw. 44. Jacob Adrianus, zoon van TJ Kooi- stra en P. A. H. van der Wal. Hart- weg 7. Marit Karin, zoon van R. Sobel en H. Eggink, dr. Rupertlaan 50. Gerarda Maria, dochter van J. G Tolboom en M. G. Hilhorst, Nieu- weweg 86. Cornelia, dochter van C. D. Pouw en J Verwoerd, Driftje 6 Diana Maria, dochter van P H J. A. de Jong en L Gulmans. Antonie v. Leeuwenhoeklaan 169 Theodorus Johannes, zoon van J G. Th. Gerrits en Th G. H Terpstra. Aagje Deken laan 29. Esther Alisa. dochter van J. A Hardorff en H. C van Asselt, Beckeringhstraat 14 Maria Adria- na. dochter van H G. van Dorre- steijn en H. A Ebbenhorst, Nieuwe- weg 44. Bastiaan Roelof, zoon van G E Munter en H. C. A. Grasmeijer, Dalweg 93. Evelien, dochter van R Eggink en T. Nierop. Irenelaan 31. Wietske Elisabeth, dochter van J. Kuus en H. van den Berg. Stadhou derslaan 54. Yvonne Elisabeth, d v G. J Verkerk en L. Th. M. Wispe- laar, Van Weedestraat 64. ONDERTROUWD Peter Paul Elemer Kiss, Rademakerstraat 71 en Anna Maria Antonia Schagen, Plesmanstraat 111. Hendrik Ferdinand van Nieu- wenhuizen. Koningstraat 28. Zand poort en Hendrika Maria Wilhelmina de Bruin. Rademakerstraat 6 Jan Hendrik Anthoon Anderiesen, G. van Amstelstraat 95. Hilversum en Mariët- te Johanna Louise van Hall, Koekoek- weg 8. Evert Laseur, Lindenlaan 17, Baarn en Cornelia Leertouwer, Molen- traat 137. Jan Herman ten Dam, Lange Dijk 89, Gorinchem en Catha- ina Hendrika Molenaar. Kampweg 52. Pieter Burgerhout. Gen. Winkelman- traat 59 en Jacoba Jenny Pijper, Ge- ïeraal Winkelmanstraat 61. OVERLEDEN Pierre Henrl Bottel- oerghs, 77 jaar, gehuwd met J Klink, Oranjelaan 6 Gerhard Johannes Wilhelm van den Brink. 56 iaar, echt genoot van J A. A Huisink, Kerk- dwarsstraat 4. Wilhelmina Alida Brugman, 65 jaar. Anna Paulowna- 'aan 17. Johanna Josephina Maria ^rritse, 75 jaar, Kerkstraat 14. --^orus Antonius Simons. 78 jaar, "-vr^nt van A A". F S-u -•mijn, - Anr.a de Beer, h i K. van Nim- I .gen, Molenstraat il.

Soester Courant | 1965 | | pagina 3