Links of rechts? SOESTERBERG Dinsdag 24 augustus 1965 44e jaargang no. 63 Uitgave Drukkerij Smit - Soest Bureau voor redactie en administratie Van Weedestraat 29a, Soest Telefoon 2566 - Postgiro 126156 Voorrang van links heeft stellig voordelen Jeugdhonkballers versloegen vaders Gevonden voorwerpen Interessant rapport van Duitse verkeersinstituten Het oog gericht op naamgeving Ongelukken op de Biltseweg Voorstellen voor de gemeenteraad Goed georganiseerd handbal- tournooi van B.D.C. S.E.C.-Plowers trainden vrijdag hard Schrijven aan de voorzitter van de gemeenteraad Ernstige aanrijding Bromfietser kwam ten val S.E.C.-honkbaljeugd klopte landskampioen Sehoten Soesterberg won eigen vliegtuig R.K. bejaarden gaan uit SOESTER OURANT Abonn. p. kwart, f2.50 - per post f3. Verschijnt iedere dinsdag en vrijdag. SEC. niet opgenomen. Einduitslag 14-6 voor S E C De kampioen van Nederland, die in zeer lange tijd geen nederlaag had ge leden, was verslagen! Bij S.E.C. speelden twee Schoten-spe- lertjes mee. Peter van Deenen en Jim- my Syval. Zij waren, met nog een O.V.V.Ö.-spelertje. de enige niet-SE.C. leden in het kamp. Zij waren voor de keus gesteld om met S.E.C. of met hun eigen vereniging mee te spelen, maar zij zeiden zich zó met S E C verbon den te voelen door deze ..mieterse" kampweek, dat zij er de voorkeur aan gaven met de Soesters mee te spelen. De vele toeschouwers konden genieten van groots spel van de toekomstige honkballers Een hartverwarmende wedstrijd, die zowel spelers als toe schouwers heeft doen genieten. De bleesinghonkballertjes. die in het S E C.-honkbalkamp verbleven, speel den een wedstrijd tegen hun vaders op het B D C.-terrein. De beginnende werper voor de blee- singjeugd was Lex Houtzager, die veel ouders met drieslag aan de kant stuur de. De beginnende werper van de vaders was de heer Clippelaar. wiens taak na twee innings overgenomen werd door scheidsrechter Ronnenbergh uit Amsterdam, die ook al een interes sante lezing voor de jeugd had gehou den. Bruine portemonnee met geld, bril, tas met inhoud, zwarte damestas met por temonnee met geld en foto's, wieldop van Simca. beige regenjas, wieldop van auto. wit wollen vest, werphengel, militaire baret no. 962, meisjesrijwiel, grijze portemonnee met geld. Komen aanvliegen oranje kanarie en komen aanlopen Hollandse herder en zwarte hond Het komt de laatste tijd nogal eens voor, dat er in de nieuwsbladen mel ding wordt gemaakt van het feit. dat een ambtenaar van de burgerlijke stand weigert een bepaalde naam te accepteren en in te schrijven. Soms terecht, omdat onze wet nu eenmaal niet toestaat een pasgeborene een uit zonderlijke naam te geven, soms ten onrechte. Nu is het onderwerp „naam geving" vaak een teer punt. Die daar aan twijfelt hoeft slechts te luisteren naar de discussies, die erover kunnen ontstaan Het al dan niet mooi vinden van een naam leidt soms tot hele ge sprekken, maar daarmee is de kwestie niet opgelost. Er zijn mensen, die de ouders op z'n minst ondoordachtheid verwijten door hun zoon of dochter een naam te geven, die later wel eens niet zo prettig voor de betrokkene zou kunnen zijn. :."u zijn daar ook grote verschillen In uiteraard. Er zijn mensen, die zich niet schamen voor hun naam, die er ntegendel trots op zijn. Maar het grootste deel van de „zonderling" ge- naamden zal zich toch niet zo prettig voelen. Niet als hij klein is en met riendjes speelt, niet als hij op school komt en ook niet later als zich ge legenheden voordoen, waar hij zich zowel met voor- als achternaam moet voorstellen. Kort geleden is in de Zaanstreek ie mand teruggestuurd, die zijn dochter Caroelien wilde noemen. De ambte naar van de burgerlijke stand wilde er niet aan: het is geen. bestaande naam. In Veenendaal daarentegen is wel een kindje ingeschreven met als namen Martin Luther King. Onder die naam zal het voortaan gebukt moeten gaan, want al zijn de bedoelingen van de ouders duidelijk en misschien nog zo te prijzen - de baby zal pas later gaan beseffen, wat men hem heeft aange daan. Later, als nog maar weinigen, zich de naam van de Amerikaanse dominee herinneren. De souplesse in dezen van de Ambte naar in Veenendaal is overigens ge makkelijk te verklaren: hij was na tuurlijk z'n hele leven als rassenhater nagewezen, indien hij aan de vader zou hebben gevraagd of het toch maar niet beter zou wezen zijn zoontje ge woon Piet te noemen. De man in de Zaanstreek kon zonder moeite weigeren. Niemand zal hem boos aangekeken hebben, toen hij Ca roelien weigerde in te schrijven. Wet is nu eenmaal wet en al is dat voor de betrokkenen soms niet zo prettig, ze zullen het de man achteraf toch niet kwalijk genomen hebben, dunkt mij. Al zal wel eens het woord „kin derachtig" (zeer toepasselijk in dezen) gevallen zijn. Toch is het goed, dat er ambtenaren van de burgerlijke stand zijn, die de „naamgeving-woede" van de gewone man een beetje in toom houden, want inderdaad, de mensen willen het wel eens te bont maken. Goed, het is hun zaak. maar zij zien daarbij vaak één belangrijk ding over het hoofd: de jongen of het meisje, dat niet zo'n alledaagse naam heeft ge kregen, wordt er later onherroepelijk mee geplaagd. En als er geen ambtenaren van de burgerlijke stand zouden zijn. zouden er nog veel meer „gekke" namen be staan. Een Fidel Castro-fan zou zijn zoon zo noemen, meneer De Groot voelt wel wat voor Mao Tse Toeng en mevrouw De Vries wel iets voor Mal- colm X. Nee wij moeten ons maar niet te veel opwinden over naamsweigering door een ambtenaar, vind ik. Later zal men er de man waarschijnlijk dankbaar voor zijn! KANTMAN. Binnenkort zal het wegverkeer in Zweden omschakelen van links naar rechts. In vrijwel alle landen, met uitzondering van Engeland, de landen van het Britse Gemenebest en Japan, wordt rechts gereden. Toch discussiëren ver- keersdeskundigen nog altijd over de vraag, of links niet de voorkeur zou ver dienen. En zo men rechts wil aanhouden, of men dan toch niet links voor rang zou moeten geven. Het Instituut voor Verkeerswetenschap te Hannover en het Instituut voor Straatverkeerstechniek te Stuttgart hebben het onderhavige vraagstuk de af gelopen jaren uitvoerig onderzocht en in het verslag van dit onderzoek, sa mengesteld door dr. ir. W. Lutter, treft men enkele interessante conclusies aan. Proef met „voorrang links" bepleit Er bestaat nog geen overeenstemming over de keuze tussen „rechts" of „links" in het wegverkeer. Zelfs voor het geval, dat wetenschappelijk zou worden vastgesteld dat links houden de voorkeu/ verdient, mag daarom praktisch niet op een overgang wor den gerekend De voorrang voor rechts is gebaseerd op gewoonterecht, op regelingen in het buitenland, op het algemeen voor geschreven rechts houden en op de voorkeur voor rechts in de menselijke constitutie. Overal waar rechts wordt gehouden, gaat rechts vóór (behalve in Tasmanië. waar links voorrang heeft en in Engeland, waar de voor rang niet wettelijk is geregeld). Uit het onderzoek van de twee Duitse instituten kwam onder meer vast te staan, dat het recht van voorrang door de zwakste verkeersdeelnemers zoals fiets, bromfiets, motor en scoo ter het meest worden genegeerd. Ook is de onvoorzichtigheid waarmee tot stoppen verplichte bestuurders een kruispunt naderen en oprijden, opval lend veelvuldig Van grote betekenis in dit verband is de „remweg", d w z het gebied, waar binnen een tot stoppen verplichte be stuurder zijn snelheid moet verminde ren wanneer hij een collega met voor rang ziet. Aannemende, dat bij voor rang voor rechts een bestuurder die voorrang moet geven doorrijdt tot on geveer het midden van de kruising, bleek dat ln dat geval de beschikbare „remweg" 17 korter is dan bij voorrang van links. Dat zou er dus voor pleiten rechts voorrang te geven. Minder zicht Een belangrijke maatstaf is ook het zicht. De onderzoekers kwamen hier tot de conclusie, dat wanneer het uit zicht wordt belemerd door een andere auto, het uitzicht bij voorrang voor rechts slechts gunstiger is over een lengte van 6-13 meter. Stopt de be stuurder, die voorrang moet geven, vóór het kruispunt, dan is het zicht in alle gevallen bij voorrang voor links gunstiger. Andere voertuigen kunnen het uitzicht ernstig belmmeren, vooral voorgangers! In dat geval is het zicht naar links 200 ruimer dan naar rechts. Tegen liggers hinderen echter het uitzicht naar links voor 80 Kruisende voer- tuien nemen het zicht naar rechts al leen weg, wanner zij van links naar rechts rijden, rnaar de mate van be lemmering is geringer dan die welke door tegenliggers in het gezicht naar links wordt veroorzaakt. En de voetgangers? Volgens het onderzoek van de twee verkeersinstituten biedt „links gaat voor" voor het voetgangersverkeer ook een gering voordeel, omdat een be stuurder. wil hij het zelfde uitzicht naar rechts hebben als naar links, de oversteekplaats ongeveer 1 meter op moet rijden. Tenslotte menen de onderzoekers dat Op de Biltseweg vonden zaterdag drie ongevallen plaats, waarbij aan een bromfiets en drie auto's schade werd toegebracht. Op de kruising Biltseweg- Rijksweg verleende de automobiliste mevr. C. v. d. B -Z. uit Driebergen geen voorrang aan een bromfietser, toen zij vanaf de Rijksweg de Biltseweg wilde oprijden De bestuurder van de brom- Amersfoort. reed tegen de auto en Amersfoort reed tegen de auto en kwam ten val. Hij kreeg lichte verwon dingen. maar z'n bromfiets werd zwaar beschadigd. De andere twee ongevallen gebeurden kort na elkaar op de Biltseweg bij de Koninginnelaan De uit Bilthoven ko mende automobilist A. S. uit Laren zag op de Koninginnelaan een Volkswagen stilstaan, die het verkeer over de Bilt seweg voorrang verleende. Toen de de heer S. de kruising naderde, reed de Volkswagen plotselig de weg op. Om een aanrijding te voorkomen, week de heer S sterk naar rechts uit, maar reed daardoor door het houten bord --- - met het opschrift „Wielrijders-over- hP7,t il i rechtsgevoel stekeplaats" Zwaar beschadigd kwam vnor laar «faan hoitol1 /iee? J:01? iziin aut0 tegen een achter dit bord oor Iaat gaan. hetgeen dus leidt tot staande boom tot stilstand. dellijke invoering van voorrang voor links te bevorderen. Maar uit het voor gaande mag men toch wel afleiden, dat de praktiche waarde van de thans geldende regel „rechts gaat voor" sterk voor discussie vatbaar is. De voordelen van voorrang voor links lijken ons on betwistbaar en zouden in elk geval een resieuze proef rechtvaardigen. DOORTREKKING EIKENLAAN De N V. Chemische Industrie „Rand stad" heeft zich bereid verklaard tot het aangaan van een ruiling van gron den aan de Eikenlaan, zulks in ver band met de doortrekking van de Eikenlaan. N V. Randstad zal afstaan een perceel grond groot 86 ca, terwijl de gemeente afstaat twee percelen grond totaal 506 ca. De ruilkavels zijn gewaardeerd op res pectievelijk 344,en 2024,zo dat Randstad zal moeten bijbetalen 1680.—. In de kosten van aanleg van wegen, riolering, groenvoorziening, straatver lichting en brandkranen zal Randstad bovendien bijdragen een bedrag van 12156,—. ONDERWIJS Het R.K. Schoolbestuur van de paro chie Soest heeft aan de gemeente me dewerking verzocht voor de aanschaf fing van 6 nieuwe gastoestellen en 6 veiligheidssets ten behoeve van de R.K. meisjes v.g.l.o.-school aan de Steen- hoffstraat. met dien verstande, dat iy3 van de te maken kosten vóór rekening van de gemeente komt. B. en W kun- nun zich met dit verzoek vereniging en vragen hiervoor een crediet van 560,—. Op Schiphol vertrokken maandagochtend de gezinnen van twee Italiaanse arbeiders terug naar hun geboorte grond. De foto toont het hartroerende afscheid van Ferdinando Chioccare en zijn vrouw Maria Theresia en de kinderen Antonio en Paola. Rechts de heer Pasquale Napolitano, wiens gezin eveneens naar Napels vertrok. voorkeur van voorrang voor links. Bij een onderzoek blek dit evenwel bij De politie was nog met het geval be- UHUC16UCR uicjs. uiu evenwel dij zware verkeersbelasting ondoelmatig ag» toen °P dezelfde plaats een tweede t-, i /-> »-i <"r 111L- rr/r»Kr,„ r-d/s TT1 UT ITn/,» De deskundigen komen uiteindelijk tot de conclusie, dat bij rechts verkeer beide voorrangsstelsel reden van be staan hebben. Er zijn niet voldoende gegronde argumenten om de onmid- De S E.C.-Plowers-honkbaljeugd werd vrijdagochtend na het ontbijt in twee ploegen verdeeld, nadat er een stevige warming-up training was gehouden. De werpmachine en de badding-tee werden constant gebruikt. Aan de an dere zijde van het S.E.C-honkbalveld op het B D C-terrein hielden de jon gens een infield-practice. Na anderhalf uur wisselden de ploegen, 's Middags koos de kampstaf veertien spelers uit, die tegen landskampioen Schoten zouden spelen. Deze veertien „all-stars" weiden, onder leiding van de heer R Hofman, stevig getraind, de overigen ruimden het kamp, in de kantine van de voebalvereniging Hees, op en maakten het B D.C.-veld schoon. De pitchers en catchers werden goed onderhanden genomen. De catchers werden speciaal op het blokken van lage ballen getraind. Daarna volgde een feestelijke maaltijd, die kostelijk bereid was. Door de heer Wil Ham B TinJm werden 's avonds films vertoond Onder deze films was er één van S E C.-speler Billy Tinlin uit het Ted Williams honkbalkamp in Amerika. Op een van de andere films konden de jeugdige honkballers zich zelf aan het werk zien. Ze waren na melijk bij een van de wintertrainingen gefilmd. De fouten werden tenslotte besproken, waarme een einde kwam aan de laatste avond in het zo uit stekend geslaagde kamn I ongeluk gebeurde. Mr. F. W. uit Voor burg kwam met zijn auto uit de rich ting Bilthoven, en zag mensen op de weg staan, waarvoor hij krachtig afremde. De auto raakte aan het slip pen en gleed recht op het groepje kijkers toe. Hij stuurde daarom weer naar links, waardoor de auto een kwart slag draaide en met de rechterzijde tegen een uit de richting Baarn ko mende auto botste. Een inzitttende van deze auto, mevr. J. T uit Huizen, werd bij de botsong ernstig aan haar linkerbeen gewond. Zij kreeg vermoe de lijk een gebroken knieschijf. Het derde jeugd-handbaltournooi, dat B.D.C. zondag organiseerde is volko men geslaagd Het was jammer, dat in de nacht van zaterdag en zondag veel regen was gevallen, waardoor het speelterrein aan de Birkstraat hoek Ferd. Huijcklaan erg glad was gewor den. Alle deelnemende verenigingen t.w. Alg. Hagner T.S.V. uit Hagen (Dld.). Ges- telse Boys, Eindhoven; Oranje Wit, Helmond. E H V. Eindhoven; Ath- leta. Utrecht; DS.O, Utrecht. U.D., Utrecht; B.S.V., Blaricum: DES., Zeist; Laren uit Laren; B.H.C., Bus- sum en B.D.C Soest, waren opgeko men. Om 11 uur sprak de voorzitter van B.D.C. het welkomstwoord en dc voorzitter van de Duitse club bood hem een marmeren standaard met plaquette aan, hetgeen op hoge prijs werd gesteld Er zouden 75 wedstrijden worden ge speeld, op drie velden, duur van iedere wedstrijd 2x7 minuten. In de namiddag, toen de regen weer bij stromen neerviel, besliste het bestuur en de jury, dat 19 wedstrijden niet meer gespeeld zouden worden De beslissing moest komen door het ne men van strafworpen Ieder team mocht vijf worpen doen. De prijzen vielen ten deel aan: Poule A, heren junioren: 1. Oranje Wit. 2. Laren. 3 B.D.C. 1 4. Hagner. Poule B. heren junioren: 1. E.H.V 2. B.H.C. 3. B.D.C. 2. 4 U D. Poule C. heren aspiranten: 1. U.D. 2. Oranje Wit. 3. B.D.C. 4. Laren. Poule D, dames junioren: 1. Oranje Wit. 2 E H.V. 3 BD.C. 4. B S.V Poule E. dames junioren: 1. Athleta. 2. Gestelse Boys. 3. Laren. 4. B D.C. Poule F. dames junioren: 1. U.D. 2. E.H.C. 2. 3. BDC. 2, 4. D S.O. Poule G, dames aspiranten: 1 Oranje Wit. 2. U.D. 3 BD.C. 4. Laren. Poule H. dames aspiranten: 1. Athleta. 2. B S V. 3. Gestelse Boys. 4 B.H.C. Poule I. dames aspiranten: 1. Oranje Wit. 2. E.H.V. 1 3. U.D. 4. B.D.C. 2. Poule J, dames aspiranten: 1. Laren 2. 2. DES 3. DSO 4. E.H.V. Poule K. meisjes aspiranten: 1 BD.C. 2 B.H.C. 3 DSO. Tenslotte speelde B.DC. 1 (heren) nog een erewedstrijd tegen Hagner (Dld.), die door Hagner met 1-4 werd gewon nen. Na afloop bood de aanvoerder van BD.C. zijn Duitse collega een herin neringsvaantje in de Soester kleuren aan Door de heer J K. de Bruin, lid van de gemeenteraad, is het navolgende schrijven gezonden aan de voorzitter van de raad onzer gemeente: Edelachtbare Heer. 21 november 19G2 inzake het tracé van een weg over de Soester Eng en naar het Koninklijk Besluit van 21 juli 1965 inzake het Streekplan voor de Utrecht se Heuvelrug, verneem Ik gaarne van u of u bereid is uw schrijven van 15 oktober 1962 aan de bewoners en/of eigenaren van de opstallen en/of gron den die bij het tracé betrokken waren, ter uitvoering van genoemd Koninklijk Besluit schriftelijk in te trekken of bereids één en ander reeds gedaan heeft. Toelichting: In de raadsvergadering van 21 novem ber 1962 is medegedeeld dat op verzoek van Gedeputeerde Staten van Utrecht 250 ingezetenen van Soest zijn aange schreven in verband met het Ln af wijking van het door Gedeputeerde Staten vastgelegde ontwerp streekplan nieuw opgenomen tracé van een weg over de Soester Eng. In het Koninklijk Besluit van 21 juli 1965 is het streekplan voor de Utrecht se Heuvelrug goedgekeurd met uitzon dering van en derhalve goedkeuring is onthouden aan onder andere: de ge projecteerde tracés van de Rijksweg lb. zowel die noordlijk van het stede lijk gebied der gemeente Soest, als die van de Soester Eng (KB. 21-7-1965 pagina 190). Op de hoek Kastanjelaan-Ossendam- weg had gisteravond, te ongeveer 8 uur. een ernstige aanrijding plaats. Een lesauto van E alhier, welke be stuurd werd door A. H. M. v. Wonder toezicht van mej. M. L. E reed vanaf de Kastanjelaan de Ossendamweg op, terwijl een taxi van C. K.. bestuurd door J W. v A. vanaf de Nieuweweg en de spoorwegovergang eveneens de Ossendamweg inreed. Doordat de lesauto juist de Ossen damweg opreed werd deze zo hevig in de flank gereden, dat de linkerzijde geheel werd ingedrukt. Van W brak hierbij zijn linker pols, mej. E liep een lichtte hersenschud ding op en mej. E J. S.. die juist les had gehad en even naar huis werd ge bracht, een zware hersenschudding en een gekneusde heup. Alle 3 personen werden naar Zonne gloren gebracht, maar mej. E. kon na behandeling naar huis gaan- De taxichauffeur liep geen letsel op. maar zijn wagen was aan de voorzijde danig beschadigd. Op de hoek Eikenlaan-Verl. Kolonie- weg liepen enige meisjes, die van het handbaltournooi van BD C. kwamen, in de richting van station Soest-Zuid. Vier bromfietsers naderden en een van hen, de Soester H M. raakte een meisje aan haar arm. Het gevolg was, dat de bromfietser de macht over zijn stuur verloor en met een smak op straat viel. Zijn kleding en de brom- Onder verwijzing naar de besprekingen 1 fiets werden beschadigd. Haagse politie, Indonesiërs en Papoea-jongeren waren maandagochtend bij de Indonesische ambassade in een heftig gevecht gewikkeld, nadat de Papoea-jongeren hadden getracht een petitie aan te bieden i.v.m. neerslaan van een opstand in Nieuw Guinea. het Dat het door S.E.C.-plowers georga- seerde jeugdhonkbalkamp vruchten heeft afgeworpen, bleek misschien wel het duidelijkst op de laatste dag, za terdag. De jeugdspelers uit Soest moes ten aantreden tegen de bleesing (is jeugd) landskampioen Schoten. Deze wedstrijd was met groot enthousiasme tegemoet gezien. De Schoten-spelers begonnen zeer sterk en de eerste Slagman. Neve, be gon al met een daverende 2-honkslag. De tweede slagman. Mol, leverde ook een honkslag. Daarna kwam de eerste nul. want de tweede honkman Bertie Smit stopte een grondbal en gooide daarna perfect aan op het eerste honk Neve en Mol echter konden scoren Grandin kwam met 4 wijd op het od 't tweede honk, want de volgende slagman. Van de Velde, kreeg ook 4 wijd. Dat betekende, dat twee honken bezet waren. Maar de S.E.C.-werper Pim Brugman gooide hierna 2 keer 3 slag en het gevaar was geweken. Het „All-Star"-team van het honkbal kamp was vervolgens aan slag. Jimmy Syval (gastspeler) ging met 3 slag aan de kant. De tweede slagman, Eddy de Clippelaar, ging uit na een grond bal geslagen te hebben. Bertie Smit kwam door een fout van de korte stop op het eerste honk. Hij kon sco ren na een 3 honkslag van Pim Brug man. Deze kon zelf ook scoren door een fout van bet tweede honk. Josje Vreeswijk kwam met 4 wijd en kon scoren: daarna konden de Soester honkballertjes een 7-2 voorsprong ne men doordat de Schoten-werper een inzinking kreeg De tweede innigs konden de Schote naren niet scoren. Twee mensen gin gen met 3 slag aan de kant, de derde werd uitgevangen door eerste honk man Frans Nauwelaerts. Pim Brug man kwam weer als eerste aan slag voor S.E.C. en hij scoorde door een schitterende home-run. Jos Vreeswijk werd uitgemaakt tussen het derde en het vierde honk. Hierna konden Van Deenen (gastspe ler), Waterreus. Vreeswijk en Syval voor de S E C -Plowers-ploeg scoren. De stand werd hierdoor geheel onver wachts 12-2 in het voordeel van de Soesters. De derde innings leverde twee punten op voor de Haarlemmers. De derde inings sloegen Peter van Deenen en Pim Brugman een home-run. De stand was nu liefst 14-4 voor de groen- witten! In de vierde innings konden de Scho tenaren nog twee punten scoren. De gelijkmakende slagbeurt werd door Voor de zesde maal werd door de v.v. Soesterberg het jaarlijkse vliegtuig- tournooi voor A-junioren georgani seerd, waraan door vijf verenigingen werd deelgenomen. Een der sterkste elftallen was het Bussumse S.D.O., dat vorig jaar het vliegtuig had gewonnen en ook ditmaal weer een goede kans had. De beslissende wedstrijd S.D.O.- Soesterberg werd echter door de Soes- terbergse junioren met 2-1 gewonnen en daarmede veroverde de thuisclub de trofee, evenals in 1962. De uitslagen waren: Soesterberg-Mi- nerva 2-0. Minerva-K.V.V.A 0-0. K.V.V.A.-Bunnik 3-0 S D.O.-Bunnik 2-0. Soesterberg-K.V V A. 1-1 Minerva- Bunnik 4-0 S D.O. Minerva 2-1. Soes- terberg-Bunnik 4-1. S.D.O.-K.V.V.A. 3-1 en Soesterberg-S.D.O 2-1. Eindstand: 1. Soesterberg. 2 S.D.O. 3. K.V.V A. 4. Minerva. 5. Bunnik Op dinsdag 24 augustus maken de be jaarden van de Katholieke bejaarden- societeit een extra uitgaansmiddag. Vertrek om 13 uur vanaf 't Zwaantje. Zij. die zich nog niet hebben opgegeven kunnen dit alsnog doen aan het adres: Sterrenbergweg 4 Soesterberg. tel. 1316. De kaartmiddag op 31 augustus gaat gewoon doe

Soester Courant | 1965 | | pagina 1