De Mafia m syndicaat van de misdaad Aardgasshow Firma G, van de Pol N.V. Ernstige aanrijding Vonnissen voor beulen fiNanÓiêriNgen Voorstellen voor de wemeentraadsvergadering is alleen als er op staat Fruitdrops en diverse andere smaken Veteranentournooi S.E.C. zondag a.s. Waarschuwing van de politie Nationale wielerronde van Soest Medische dienst Keulse pot ontvreemd Diefstal van zak cement Zeepost PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten 1 April 1952 Dodelijke slag voor de Mafia Amerikaanse en Italiaanse po litie leggen beslag op verdovende mid delen (waarde 600 000) en arreste ren de leider van het complot, Frank Coppola. 1 Augustus 1905 Dodelijke slag voor de Mafia De Italiaanse politie arresteert de leiders van een comolot voor de handel in verdovende middelen, waar onder de aanvoerder Frank Coppola. Deze twee berichten maken wel dui delijk dat de slagen, die de Mafia krijgt, nimmer dodelijk zijn. Want de Mafia bestaan niet alleen uit een on bekend aantal misdadigers, maar te vens bij de gratie van een onbekend aantal politici, politie-autoriteiten. za kenmensen en vakbondsleden Het is een internationaal misdaad syndicaat. dat op ieder terrein werk zaam is smokkel van mensen en ver dovende middelen, prostitutie, afper sing. chantage, beroving, moord Men spreekt vaak gemakshalve over de Mafia omdat het beest nu een maal een naam moet hebben. En deze organisatie speelt zeker een rol bij dat deel van de onderwereld, dat uit Italianen (bij voorkeur Sicilianen) be staat. Want, óe bakermat van de Mafia is het lachende eiland Sicilië, in vele opzichten achtergebleven ge bied. MAKELAARS--ENi1- ASSURANTIEKANTOOR ONR. GOEDEREN -. HYPOTHEKEN TAXATIES kreeg per ongeluk een hijs op zijn hoofd. De regels van de Mafia zijn: volkomen loyaliteit aan de organisatie, volstrekte gehoorzaamheid aan de leiders, vol strekte stilzwijgendheid tegenover de politie. Wie gepakt wordt kan rekenen op de volledige steun van de Mafia. De beste advocaten zijn voor hem beschikbaar, borgtocht tot grote be dragen wordt voor hem gestort, moet hij vluchten, dan staat hem een ver blijf ter beschikking, waar hij als ..lammisier" heel genoeglijk onderge doken kan blijven. Slaat hij door, dan is zijn lot beslist. Soms vindt men eerst weken later ziin gruwelijk verminkt lijk. soms vindt men hem helemaal niet meer. Schijn-successen Met de arrestatie van enkele leiders, met de confiscatie van ladingen ver dovende middelen worden alleen maar schijn-successen behaald. Teveel men sen hebben er belang bij - hetzij uit vrees voor een gewelddadig eind, voor het verlies van rijke bronnen van in komsten. voor onthullingen omtrent de manier, waarop zij aan hun wel vaart of hun baantje gekomen zijn, of voor verlies van hun positie - om hun mond dicht te houden. Onder het grote aantal Italianen, dat op een schoen en een slof naar Ame rika kwam. heeft de Mafia haar leiders en handlangers gerecruteerd. Na enkele jaren reden deze lieden in glanzende limousines, bewoond en dure aparte- menten. hadden invloedrijke vrienden en de politie liep met een grote boog om hen heen. Hotels, winkels, reisbu- reaux, speelzalen, theaters, bars, zelfs banken werden gefinancieerd met Ma- fiageld en weer ten bate van de Mafia eplunderd. Vooral in de Verenigde Staten bloeit deze organisatie en zij kan blijven bloeien zolang politiek een broodwin ning is, zolang succes aanzien betekent en de middelen heiligt, welke tot dit doel moeten voeren. De waakhonden mogen blaffen - de Mafia-roofkarvaan trekt ongehinderd verder. Voor de vrijheid. Oorspronkelijk was de Mafia een ge heime organisatie van vrijheidsstrij ders. Volgens de legende ontstond zij tijdens de beruchte „Siciliaanse Ves pers" op 30 maart 1282. Het smeulend verzet tegen de Franse overheersers kwam tot uitbarsting toen een dron ken Franse soldaat een Siciliaanse bruid bij de kerkdeur overweldigde. Tijdens haar vlucht kwam zij zo onge lukkig te vallen, dat zij stierf. Drie dagen lang gold de slagzin..Dood aan de Fransen en al wat Frans was, werd opgejaagd en vermoord. Toen Franse troepen ..de orde herstel den", vluchtten de rebellen en vormden hun geheime organisatie, die armen en bedreigden beschermde en de onder grondse strijd voerde tegen de onder drukkers, een strijd, die eeuwen duur de, want al wisselden de onderdruk kers, de onderdrukking bleef. Een ander geheim genootschap, de Carbonari, verleende steun aan Gari baldi bij zijn strijd voor de vrijheid en zelfstandigheid van Italië. Toen dit doel eenmaal was bereikt was er voor p-eheime genootschappen geen taak meer, maar de Mafia was een geves tigde instelling geworden, haar tot geheimhouding en kadaver-dicipline verplichte leden gevoelden er niets voor nette burgers te worden en de ji!°gale strijders werden terroristen, de schrik van het gezag en van de burger bevolking. Allerlei pogingen hen uit te roeien, faalden. Mussollni maakte een grote show met de arrestatie van duizenden Mafialeden (waaronder hij gemaks halve talrijke politieke tegenstanders rekende), maar maakte later dank baar gebruik van de organisatie voor zün politieke doeleinden in Noord- Afrika. Hij was de enige niet. Een van de voormannen, Vito Genovese, bleek over papieren te beschikken, waarin Amerikaanse legerautoriteiten (tijdens de inval in Italië) getuigden, dat de Amerikaanse staatsburger Vito Geno vese als tolk, assistent en in tal van andere functies „van groot nut" was geweest In de oorlog en de liefde is alles geoorloofd en patriot Geno vese had intussen een vrijbrief voor het behartigen van eigen belangen In leder potje De aanvoerders van de Mafia opere ren niet hoofdzakelijk in Italië. Som migen hunner zijn daarheen terugge keerd nadat ze uit Amerika waren uitgewezen, maar onderhielden en on derhouden regelmatig contact met de broeders in de Verenigde Staten. Daar heeft men zich een machtspositie kunnen opbouwen. De Mafia beschikt over enorme kapitalen, op illegale wij ze verkregen, en heeft in tal van sleutelposities haar mannetjes. Politie mannen zijn wel wijzer dan zich met Mafiazaken te bemoeien, want politici en advocaten regelen de zaak en de politieman wordt teruggezet tot de straatdienst in een afgelegen buurt De leiders zelf blijven juridisch buiten schot. Al Capone kon alleen worden veroordeeld op belastingontduiking en alleen langs die weg schijnt bestrijding mogelijk. De recente „onthullingen" over de praktijken van belasting re chercheurs. die met afluisterapparatuur enz. werken, hebben ..een storm van verontwaardiging" ontketend, maar deze mannen hebben moeten leren, de vijand met zijn eigen wapens te be strijden! In ieder potje hebben de gangsters een vinger. Soms maken zij het te bont, zoals de vakbondsleider James Hoffa. die door intimidatie als een tsaar over de „Teamsters"-vakbond kon regeren en als een vorst leven van de contributies van zijn onderdanen, maar het heeft ontzaglijk veel moeite gekost deze ar rogante tiran achter de tralies te krij gen. De New Yorkse havenarbeiders zaten volledig onder de duim van Frank Costello en zijn gangsters. Wie niet meedeed, viel in de haven of De heer H. C Lensink, Sinnemaplein 9 te Soesterberg heeft ontheffing ge vraagd van hot bepaalde in de „Zo neverordening Hinderwet" voor het oprichten van een betonwarenfabriek op een perceel aan de Sportweg te Soesterberg. B. en W. stellen voor geen ontheffing te verlenen daar genoemd perceel voor een deel valt in het bestemmingsplan „De Oude Tempel" en voor het overige deel in het plan voor gronden gelegen in het landelijk gebied. Bovendien is over het perceel van de heer Lensink de toekomstige rondweg geprojecteerd. ONBEWOONBAAR VERKLAARDE WONING In de raadsvergadering van 17 februari j.1. werd besloten de woning Nieuw- straat 8 onbewoonbaar te verklaren. Daar nog geschikte woonruimte voor de huidige bewoners ontbreekt, stellen B. en W. voor de ontriumingstermijn met 1 jaar te verlengen tot 24 septem ber 1966. Bovenstaand een hoekje van de zeer goed verzorgde intieme aardgasshow, welke de firma G. v. d. Pol N.V. in haar prachtige showroom aan de Stecn- hoffstraat heeft opgesteld. Verschillende van bovenstaande modellen worden U brandend getoond. Deze expositie van de firma Van de Pol alsmede het aardgas-cadeautje van het gasbedrijf zal ongetwijfeld vele aankopen tot stand brengen. Vrijdagmorgen om 7.15 uur reed de 19-jarige A G. M. uit Soest met z'n rode sportwagen over de Van Weede- straat in de richting Amsterdam. In de flauwe bocht Van Weedestraat- Burg Grothestraat begon de wagen te slippen en te slingeren en maakte een gehele slag om. Daarbij raakte hij de 19-jarige wiel rijder N K. uit Soest, die op het rij wielpad reed. De jongen werd met fiets en al een einde weggeslingerd en viel op straat. Hij liep een grote hoofdwond op en brak zijn rechter onderbeen en werd met de E H B O.-ziekenauto naar „Zon negloren" overgebracht. De wagen van M. schoof na de botsing nog een eind door en kwam in de Bak- kersweg tegen een muur tot stilstand, die zwaar werd beschadigd Volgens M. had hij slechts met een snelheid van 50 km per uur gereden. Het veteranentournooi van S.E.C. gaat zondag a.s. op de beide S.E.C. velden om 12 uur van start. Acht deelnemende teams zullen de toeschouwers van 12-5 uur hun kun nen tonen. Er wordt gespeeld in twee poules. In poule 1 spelen Donar (Hilversum), B.D.C. (Soest), Victoria (Hilversum) en S.E.C. In poule 2 zijn ingedeeld: AP.WC. (Amersfoort). C.D.N. (Driebergen), Utrecht en S.E.C. Inzet is de „Sporthuis Kareisen tro fee", terwijl er verder nog drie bekers beschikbaar zijn. Het programma luidt: Poule 1. Veld 2. 12-12.30 B.D.C.-'Victo ria. Veld 1 12.35-13.05 S.E.C.-Donar. Veld 1. 13.10-13.40 BD.C.-Donar. Veld 1. 13.45-14.15 Victoria-S.E.C. Veld 2. 14.55-15.25 S.E.C.-B.D.C. Poule 2. Veld 1. S.E.C.-A.P.W.C. Veld 2. C.D.N.-Utrecht. Veld 2. Utrecht-SE C. Veld 2. A P W C.-C.D.N. Veld 1. S.E.C.- C.D.N. Veld 2. A P.W C.-Utrecht. De finale wordt gespeeld van 16.20- 16 50 uur. Twee Soester scheidsrechters, de he ren L. Posthurpa en W. J. Bührman jr. en twee Baarnse scheidsrechters de heren G. Bouma en D. van Lambalgen, zullen het tournooi leiden. Het team van S.E.C., dat in poule 1 is ingedeeld, heeft als aanvoerder Joop Belt en bestaat uit de volgende 13 spe lers: Harm Adams. Nico Baltus. Joop Belt. Hans de Boer. Cas Meeder, Jan van Valk, Mello Beekink, Ad Veldhui zen, Tonny Dasselaar, H Schmitz, Joop Wijnands. Jan v. d. Hoed en Ab Groenestein. Het team van S.E.C. dat in poule 2 uitkomt heeft aJs aanvoerder Eb Karei sen en wordt gevormd uit de volgende spelers: Jan v. d. Brink, Eb Kareisen, Ben van Diermen, Wim van Pure- veen, Joop Westerveld, Kees van het Klooster, Cor de Bruin. Roel ten Hove, Reier Koster, Jan Veldhuizen, Jan van de Broek. Joop Wis en Henk Brouwer. De oude S.E.C.-glorie zal op deze dag met de andere sportvrienden trachten er een schitterende sportdag van te maken. Na afloop van de wedstrijden zal voorzitter M. Wilhelm de prijzen uitrei ken. Zondag zullen tevens de nieuwe kleed kamers in gebruik genomen kunnen worden. Het is verboden op of aan de weg een motorrijtuig of rijwiel, al of niet met hulpmotor, dat niet door sluiting of op een andere wijze voor onmiddellijk De heer De Groodt, die 40 jaar in dienst is geweest van het gevangenis wezen en de psychopatenzorg, heeft te kennen gegeven, dat hij een voor stander is van herinvoering van de doodstraf, omdat men hiemee zijns inziens de toenemende criminaliteit op agressief en sexueel terrein het beste zou kunnen bestrijden Het is altijd weer verbluffend te con stateren hoe sommige mensen heel lang werkzaam zijn geweest op een bepaald gebied en in al die jaren nog niets hebben geleerd. Elke gewone po litieagent, die de moeite neemt maan delijks enkele criminologische tijd schriften te lezen, zou de blijkbaar vol slagen onwetende gevangenisdirecteur kunnen vertellen, dat in landen waar de doodstraf wel bestaat, de criminali teit óók toeneemt. Montereau, Frankrijk. Jacques Melzassard (rechts), voorzitter van een hen- Wat „insiders" zich terecht wel heb- gelsport-vereniging, heeft een visschool voor kinderen opgericht. Opgewekt ben afgevraagd is. hoe men ooit tot cn vol strijdlust begeeft een klas jongens in de leeftijd van 7-15 jaar zich een gezonde hervorming van ons ver- langs het Marolles kanaal, waar de meester hen de kneepjes van het vissen ouderde, nog in primitieve 19de eeuw- zal bijbrengen. se ideeën wortelend0 'rnvr,T1' gebruik ongeschikt is gemaakt, onbe heerd in stilstand te hebben. Zo luidt art. 90 van de Algemene Po litieverordening van Soest. In verband met het bepaalde in dit artikel zal de politie in de komende dagen streng optreden tegen het onafgesloten laten van bromfietsen en rijwielen. Tevens zal aandacht worden besteed aan het parkeren van motorrijtuigen op trottoirs en andere voetpaden, het geen eveneens verboden is. Zondag houdt de wielerclub Tempo de nationale wielerronde van Soest, voor nieuwelingen en aspiranten De aspi ranten. in totaal 41. w.o. Arie Bakker, Jan Willem de Lange, Henk Smeekes, B Cardol (winnaar van vele aspiran- tenritten), Wil Kotterer, De Ruiter, Andijk en vele anderen, gaan om 13 uur van start op de Koningsweg in het industrieterrein. Om 14.30 uur gaan de nieuwelingen van start, eveneens op de Koningsweg, w.o. Jac. v. d. Berg. Rik Hees, Johnny Visser, Rob v. d. Kuilen. Arie Koenen, Piet Soesterman. Raymond de Zoete en anderen. De flnisch is ook op de Koningsweg. zal kunnen komen, wanneer daar lei dende taken zijn toebedeeld aan men sen, die nog halsstarrig zich vastklam pen aan opvattingen, die men nu juist verlaten wil. Wanneer men op het departement van justitie werkelijk ernst wil maken met een sanering van ons gevangeniswezen, zal men toch in de eerste plaats moeten bedenken, dat men de leidende taken zal dienen toevertrouwen aan mensen met durf, visie en een breed inzicht in de per soonlijkheid van de misdadiger Te veronderstellen, dat men in de ge vangenis een modern regiem kan in voeren met directeuren, die voor invoe ring van de doodstraf pleiten, is even dwaas als te menen dat men een chris telijke politiek zou kunen voeren met een regering, waarvan een communist president is. De artsendlenst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: H J Stroband, H. Blaeckweg 14, tel. 2434 en J. W Tervoert, Beatrixlaan 1. tel. 2705. Tandartsen. Zaterdag en zondag van 13 00-13 30 uur P. ten Berge, Steenhoffstraat 69. Apotheek. Zaterdag en zondag apotheek „Soest- dijk". Dinsdag, woensdag en donder dag apotheek ..Soestdijk". Maandag en vrijdag apotheek „Soest". Woensdag na 21 30 uur apotheek Soest. Oranje-Groene Kruis. Zr Veldhorst, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele Kruis Zr. M. v. Loon, Saenredamplantsoen 15, tel. 5425, b.g.g. 03490-17172. Groene Kruis. Zr. Boom, Braamweg 51, tel. 4365. Uit de voortuin bij de woning van me vrouw R. v. R. aan de Birkstraat, heeft een dief een grote Keulse pot ont vreemd, die als bloempot werd ge bruikt. De bloemen liet hij achter. Dinsdagavond, te ongeveer 23 uur, zag patrouillerende politie op de Soester- bergsestraat, twee manspersonen, die, lopende naast hun rijwielen, daarop iets vervoerden. Bij aanhouding bleek, dat zij een zak cement vervoerden, die zij hadden ontvreemd op een bouwwerk aan de Dennenweg. Tegen beide werd procesverbaal opgemaakt. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. Dc data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld Argentinië: ms „Cap San Augustin" 1 sept. Australië: ms ..Baradine" 2 sept. en ms „Tirranna" 4 sept. Brazilië: ms „Alnitak" 29 aug. ms .Arabella" 30 aug. en ms „Eemland" 4 sept. Canada: ms „Broriver" 1 sept. en ms Franconia" 4 sept. Chili: ms „Burgenstein" 29 aug. Indonesië: ms „Dortmund" 29 aug. Ned. Antillen: ms „Ladon" 31 aug. Suriname: ms „Willemstad" 31 aug. Verenigde Staten van Amerika: ms „Kerkedijk" 1 sept. Z.-Afrika (Rept en Z-W-Afrika ms „Windsor Castle" 29 aug. en ss „Aag- tekerk" 1 sept. Het Auschwitzproces in Frankfort is - in eerste instantie - geëindigd met zes veroordelingen tot levenslang, elf vrijheidsstraffen van vier tot veertien jaar en drie vrijspraken Prompt is commentaar gekomen dat dit te soepele vonnissen waren en het was zeker niet zo dat deze teleurstelling alleen achter het ijzeren gordijn is geuit. Ieder beseft dat de in Auschwitz be gane onmenselijkheden gewoon alle begrippen van menselijke justitie te boven gaan en dat daardoor geen enkele straf ocit in redelijke relatie kan staan tot wat hier werd misdre ven. De teleurstelling is waarschijnlijk het grootst daarover dat niet alleen de maximumstraf kregen die een Duit se rechter kan opleggen: levenslang, die een beul als Boger wellicht duizend keer heeft verdiend, maar de met vier jaar bestrafte toch wel één maal Hoe ook de vonnissen waren uitge vallen. altijd zou er een dergelijk ge voel van onbehagen zijn geweest. Verheugend in deze samenhang is slechts dat West-Duitsland - zij het dan wel zeer laat, maar dat is toch beter dan nooit - deze uitvoer ders van de door Hitier bedachte verdelgingspolitiek voor de rechtbank heeft gebracht en hen heeft berecht volgens de normen van een rechts staat Nog verheugender zou het daar bij zijn geweest te bemerken dat van de mentaliteit die de nazimisdaden mogelijk heeft gemaakt, geen spoor meer te bekennen was. Wanneer men echter verneemt dat bij een ander der gelijk proces iemand de verdachten een diner wenste aan te bieden, dan is dit toch een verschijnsel dat meer tot nadenken stemt dan hoe deze vonnis sen zijn uitgevallen. Zuldsingtl 3 Amersfoort HERVORNIDE KERKEN. Oude Kerk. 8.45 uur gezinsdienst. 10 uur ds H. Roest. 19 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kleuteroppas. Emmakerk. 10 uur ds J. Mettau. H. Doop. 7 uur ds D M. Jalink. Tijdens de morgendienst kleuteroppas. Ileeskappl. 10 uur ds J. Fokkema Zonnegloren. 10 uur ds D M Jalink. Ichthus Kerk. 10 uur ds I Kok van Zegveld 17 uur ds J. Fokkema GEREFORMEERDE KERKEN. Julianakerk. 9.30 en 5 uur ds S de Jong. Wilhelminakcrk. 10 en 5 uur ds A A v. d Hoorn van Vreeland. GEREFORMEEERDE KERK. Eltheto. 8.30 uur dienst 2.30 uur ds Wielinga van Veenendaal. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 en 7 uur ds Seggelink van Woerden. GEREF. GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. Woensdag 1 sept7.30 uur. dr Schip- aanboord van Apeldoorn. VER. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN. Afd. van de Ned. Protestantenbond. 10 uur ds E. v. Loenen (N.H.) van Amersfoort Braamhage. 19 uur mej. C. E Jolles. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Van Weedestraat 19. 10.30 uur ds A. J. Oostenrijk van Hil versum. ADVENTSGEMEENTE. Zaterdag. 10 uur Bijbelstudie. 11 uur ds P de Raad. BAARN. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. 10.30 uur ds H. C. Valeton EVANGELISCH LUTH GEMEENTE. 10.30 uur ds J. v. d. Blink van Over- veen KERK SOEST. Steenhoffstraat. H. Missen te 7.30. 10 45 en 12 uur. Hoogmis te 9 uur. 's Avonds 7 uur lof. In de week de H Missen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK. B. Grothestraat. H. Missen te 7 30. 10 45 en 12 uur. 9 uur Hoogmis In de week (uitgezonderd woensdag en zaterdag) H Missen tP 7 45 uur en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7 45 en 9 uur KERK SOEST-Z.. St. Willïbrordusstr. H Missen te 7.30 uur en 11 uur. 9 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur Lof. Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te be danken. doen wij het langs deze weg In het bijzonder het bestuur van B.D.C., het zangkoor Can tate Domino en het Mo tet- en Madrigaalkoor voor de prachtige uitvoe ring, alsmede allen die de dag van ons 25-jarig hu welijksfeest tot een on vergetelijke gemaakt heb ben. Fam. ROEST. Beckeringhstraat 31. Gevr. LEERLING-VER KOOPSTER Stichtse Schoenenhulzen, v. Wee destraat 44, Soest. BROMFIETS te koop. vastgestelde prijs 250, Puch, Plagge, Vondellaan 15, Soest. Te koop prima KOLEN HAARD merk Brandaris, zonder gebreken, koopje 1 75.Co van Woerkom. Nachtegaalweg 22, telef. 4797 Huize het Oosten, mod. rusthuis voor bejaarden te Bilthoven. vraagt voor intern een HULP in de huishouding, leeftijd tot 30 jaar; 45-urige werk week. Soll.adr. Rubenslaan 1, Bilthoven, tel. 03402- 3745. Flinke WERKSTER gevr. voor donderdagmiddag. Plasweg 60. Soest-Zuid. GRASMACHINE te koop. Scnolten, Middelwijkstr. 28, Soest. Te koop prima Philips RADIO, beslist zonder ge breken, spotgoedk. 50, Co van Woerkom. Nach tegaalweg 22, tel. 4797. Gevr HULP in de huis houding. voor drie mor gens per week, van 8.30 tot 12.30 uur, bij jong gezin in moderne flat. Co- lensopark 21. tel. 5848. TE KOOP een Interno kolenccnvector en Calmi Compita oliehaard. Oran jelaan 13. Gevr. HULP voor 1 mor gen per week. Mevr. Blok dijk. Noorderweg 6. Nette HULP gevr. Mevr. -,n. Heuvel weg 22. THUISWERKSTERS gevr. In het bezit van een zig zag-naaimachine. Ont- werpatelier d'Oude Merck- lap, P. C. Hooftlaan 32. TE KOOP pr. Jaarsma oliehaard 175,dres soir, 4 stoelen en 2 fau- teuls (eiken), met keurige bekleding 75,3 cra- po s samen f 30.twee 1-pers. Engelse ledikanten met Auping spiralen en bedden 30.1 Solex 70.1 Kapteyn 20, Nachtegaalweg 16. 500 WECKFLESSEN, dlv. maten, a 10 ct. Konin- ginnelaan 100. Ter overname gevraagd klein OLIEKACHELTJE, met tank en afvoer. Park laan 22. Soest, tel. 3890. Te koop HEINKEL Tou- rist, z.g a.nvan oct. '64 Julianalaan 30. TE KOOP bruin-leren he renjas, grote maat, z.g.a n f 50,en 10 verpleegsters- scnorten a 1.50 per stuk. Van Goyenlaan 114. TE KOOP Beckers kolen haard met frontcirculatie. In zeer goede staat. Te vens te koop onderdelen van kippenfarm. Parklaan 1. Alleen zaterdagsmor gens. TAUNUS 15 m '57 station car, met radio en belas ting Olievrij 385,Ko- ninginnelaan 100. WERKSTER gevr. 1 za terdagochtend per mnd. Alb. Cuvplaan 97. na 7 u. Te koop aangeb nieuwe zw. verzilverde CASSET-I TE. modern model. Geheel compleet 250,Br. on der letter G.V 33 bur. S. Crt. TE KOOP Batavus brom fiets en accoordeon, 80 bas. Laanstraat 40. TE KOOP gevraagd: Lin- guaphone cursus en gram mofoonplaten alle toe ren Brieven Postbus 1184, Den Haag. India's student zoekt net KOSTHUIS Br. onder letter R 27 bur. S C. Te huur gevr. in Soest- Zuid. ruime ongemeubi leerde ZIT-SLAAPKAMER of zit- en slaapkamer met kookgelegenheid. Aanbie dingen P C. Hooftlaan 32, 'tel. 4463. Te koop PAPEGAAI, grijze roodstaart, prachtige jon ge vogel. Begint te pra ten. Met nieuwe kooi ƒ175,—. Tel. 070-836080. THUISWERK gezocht on verschillig wat. Br. onder no. 855 bur. SC. TE KOOP luchtcompres- .sor op ketel; compl. Yale takel (3 ton). Cirkelzaag- 'asje met motor 220 V. Polijstas op voet met mo tor. Koninginnelaan 100. TE KOOP gevr. tegeltjes, porcelein. kristal, koper werk, tinnen borden, schaaltjes, maatkannen, klokken, porceleinkastje, karaffen enz. Kopen ook Indische voorwerpen. Br. Postbus 4010, Rijswijk Z.H. HULP in de huish. gevr. voor 3 ochtenden per week. Mevr. Asperslag, Rembrandtlaan 23. Aan beschaafde werkende dame wordt gemeubelde ZIT-SLAAPKAMER en vrije ingerichte keuken aangeb. op goede stand. Br. onder nr. 856 bur. S.C. Mooie ZIT-SLAAPKAMER aangeb. voor 1 of 2 pers Br. onder nr. 854 bur. S.C WERKSTER gevr. voor 2 halve dagen per week. Mevr. Gijzen, Steenhoff straat 9. Te koop wegens aanschaf cv, Davonette OLIE HAARD, z.g.a n. Tel. 4147 Te huur gem. of gestoff. KAMERS per 1 september. Br onder leter P 27 bur SC OPPAS gevr. voor 2 kin deren. Tevens hulp in de huishouding, op woens dagmiddag van 2 tot 4 u. of 3 tot 5 uur. Noomen, Acacialaan 8. MERCEDES 190 D '61. in pr. staat, met 2 nieuwe banden. Wald. Pyrmontl. 22, tel. 5721. Te koop nieuwTe FIAT 1500 comfort, 2l2 maand oud. 16.500 km. Eventueel met bruikleen gasinstalla tie. Tel. 5954. Soest.

Soester Courant | 1965 | | pagina 5