Erïc de Noorman - De strijd om Heidrun De nieuwe „Paardenkamp" door de burgemeester geopend Vredelievend oogje 't WAftutielaa} DOORSIMEREN GARAGE BOSBOOM 7 september begint de nieuwe cursus „EERSTE HULP BIJ ONGELUKKEN" Een bruidsstoet als een sprookje Ruim 1000 dierenvrienden gaven blijk van belangstelling Klaar terwijl II wacht REYEROL SMEERSTATION uitgaande van de afdeling Soest van de Kon. Nederlandse Vereniging E.H.R.O» Olvmpia met negen teams in NeVoBo competitie Hees verloor de eerste competitiewedstrijd BlUGFRLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming r r Het was in het voorjaar van 1902, dat het bestuur van de afdeling Soest van Nederlandse Vereniging tot be scherming van Dieren in vergadering bijeen kwam Het was een gewone bestuursvergade ring. zoals er zovelen gehouden wor den Maar toch zal het bestuur deze bijeenkomst nooit vergeten Daarin werd immers besloten tot de oprich ting van de stichting ..De Paarden kamp" met het doel voor bejaarde paarden 'n rusthuis te bouwen, waar in zij van een rustige en welverzorgde levensavond zouden kunnen genieten Zaterdagmiddag, toen De Paardenkamp burgemeester, die het stichtingsbestuur twee paarden overdroeg, waarmee hij de Paardenkamp voor geopend ver klaarde. Maar voordat het zover was, hadden de aanwezigen eerst nog naar de toespraak van de heer Wijsmuller en van de burgemeester geluisterd De heer Wijsmuller dankte aan het eind van zijn toespraak alle dieren vrienden die financiële of daadwerke lijke steun hadden verleend. De burgemeester verklaarde met graagte de uitnodiging tot het ope nen van het het nieuwe paarden rusthuis had aanvaard Zó'n veel goeds verrichtende instelling opent hij In 's-Gravenhage zetelt het stichtings bestuur van ,,De Bron', een vereniging die hetzelfde doel nastreeft als dat van De Paardenkamp. De heer Taams, secretaris-penningmeester hiervan, was de volgende spreker. Hij sprak zijn verwondering uit over het feit, dat er toch nog van dergelijke idealistische stichtingen in het leven worden geroe pen, wat hij overigens als een goed teken beschouwde Namens zijn ver eniging bood hij het bestuur van De Paardenkamp een enveloppe met niet minder dan duizend gulden aan' Het bestuur van de stichting Van der Huchtfonds was vertegenwoordigd door mej. C. E Jolles, die hartelijke woor den sprak. Zij complimenteerde het bestuur met deze dag en zei het te waarderen, dat er nog mensen zijn, die zulke mooie dingen nastreven zoals De Paardekamp. Een zichtbaar ontroerde heer Wijs muller bedankte ten slotte alle aan wezigen voor hun belangstelling. ,.Het was groots. Het is echt niet zo, dat ledereen met geld moet komen aan dragen, want hartelijke woorden be tekenen bijna evenveel", aldus de heer Wijsmuller De daarop volgende gebeurtenis stond niet In het programma vermeld: se cretaris C. J. t Hart nam het woord om zijn voorzitter ten aanhoren van iedereen te bedanken voor zijn akti- viteiten ten behoeve van de Paarden kamp ..Niet ledereen weet, wat hij er allemaal voor heeft gedaan. Ik weet dat wel, het was heel veel Van 's mor gens vroeg tot 's avonds laat heeft hij geploeterd en gezwoegd. Een ap plaus is hier wel op z'n plaats", aldus de heer "t Hert De aanwezigen ga ven de heer Wijsmuller een ovatie De belangstellenden kregen daarna een verfrissend flesje limonade, gratis ver strekt door de plaatselijke limonade- fabriek, of een bekertje thee. Daarna begon de rondleiding over het terrein. Men was zichtbaar onder de indruk hoe goed de paarden er verzorgd wor den. De stallen zien er prachtig ver zorgd uit, de dieren krijgen werkelijk de best mogelijke verzorging van mej. Arntz. Daarmee was een nieuw hoofdstuk ge schreven in het boek van de Soester dierenbescherming. Een hoofdstuk, dat wel veel gelezen zal worden, want het verteld van alle dierenvrienden, die de stichting van De Paardenkamp heb ben voorbereid, gerealiseerd en instand gehouden. Namen van mensen als voorzitter Wijsmuller en secretaris 't Hart. Ze hebben de hulde verdiend, want ze hebben het gedaan enkel en alleen met het doel om oude paarden, die hun hele leven hebben geploeterd, een rustige levensavond te bezorgen. Wij wensen het bestuur van de stich ting De Paardenkamp het beste toe voor de toekomst! De burgemeester draagt de 20-jarige schimmel over aan het bestuur van De Paardekamp. door burgemeester mr S P. baron immers niet iedere dag Hij betreur- Bentinck werd heropend, kwam die vergadering nog eens ter sprake Het was een feestelijke bijeenkomst, die in de garages van de N.V. Tensen werd gehouden en waarvoor onver wacht grote belangstelling bestond ruim duizend dierenliefhebbers waren gekomen om de heropening van De Paardenkamp mee te maken en eens te zien hoe het nu staat met de be huizing en de bewoners. Veel vlaggen wapperden zaterdagmid dag omstreeks kwart over drie aan de op dat moment zeer drukke Birk- straat, waaraan de nieuwe Paarden kamp is gelegen. De belangstellenden verzamelden zich in de garages van Tensen, waar de voorzitter van de Soester dierenbescherming, de heer P M. Wijsmuller, een welkomstwoord sprak. Hij vertelde bovendien iets over de totstandkoming en de ont wikkeling van De Paardenkamp. STEENHOFFSTR.53 .- TEL t Z84Z SOEST Na die vergadering besloot men direkt aan het werk te gaan. Zelfstandig, want men had besloten, dat het de stichting, gevormd door de zittende leden van de Soester dierenbescher ming. onafhankelijk zou staan van de dierenbescherming Het is de secretaris, de heer C J. 't Hart geweest, die met het plan op tafel kwam en aan de uitwerking ervan veel heeft gedaan. Hij vindt het wreed, dat oude paarden, die hun le ven lang hard gewerkt hebben, wor den vetgemest om tenminste nog voor de slacht te kunnen dienen. Hij rustte niet, voordat zijn plan, het stichten van een bejaardentehuis voor deze dieren, tot in de puntjes was uitgewerkt. De Paardenkamp kwam er. Op 14 april 1962 opende burgemeester Bentinck het rusthuis aan de Klein Engedaal- weg. Het was niet veel meer dan een houten gebouwtje met een stal en kantoorruimte. Maar het werd al spoe dig duidelijk, dat men hiermee niet zou kunnen verder werken Binnen 'n jaar waren er namelijk al zes paar den Lang heeft het bestuur zich zor gen gemaakt over de financiën, maar het heeft kunnen rekenen op de me dewerking van een groot aantal die renliefhebbers, die op alle mogelijke manieren trachtten te helpen De Paardenkamp groeide na verloop van tijd uit z'n jasje ..Het dorp" werd groter maar met die groei hield de aanwas van weidegronden geen ge lijke tred Toen bovendien de heer S. DeUmers, die het terrein had af gestaan en die de dierenbescherming altijd erg heeft geholpen, de grond wilde verkopen, keek het bestuur om naar een andere geschikte ruimte Het viel aanvankelijk niet mee. maar het lukte toch De boerderij Vossenveld aan de Birkstraat kon worden aan gekocht en daarmee was het voort bestaan van De Paardenkamp verze kerd. Zaterdag was het dan zover, dat na een verbouwing van enkele weken de nieuwe Paardenkamp kon worden ge- Qpend Dat gebeurde weer door dej de het, dat de voorleiding van de be woners van het tehuis, twaalf paarden en twee pony's, niet kon doorgaan. De politie zag zich genoodzaakt dit programma-onderdeel te verbieden ln verband met het gevaar voor de be langstellenden. De heer Bentinck zei vol lof te zijn over het initiatief van de stichting en wenste de bestuursleden succes bij de verwezenlijking van hun verdere plan nen. Dat velen De Paardekamp een warm hart toedragen had hijzelf ook ondervonden. Van een mevrouw uit Vlissingen had hij honderd gulden gekregen, te besteden voor de stich- tin. Een andere paardenliefhebber had hem een grote zak met ontelbare suikerklontjes cadeau gedaan, uiter aard met de bestemming Paardekamp. ..Geef de paarden er maar niet te veel van, want teveel is natuurlijk niet goed", aldus de burgemeester. Hij zei, dat hij ervan overtuigd is, dat het stichtingsbestuur en De Paarden kamp op steun en de sympathie zal kunnen blijven rekenen van iedereen, die zich het lot van de oude paarden aantrekt De officiële opening, die hierna volg de, had een passend karakter de burgemeester droeg het 28-jarige paard van een petroleumman en de 20-jari- ge schimmel van een hogeschoolrijd ster aan het stichtingsbestuur over. De heer Wijsmuller sprak een dank woord. waarin hij de belangstellen den verzekerde, dat de paarden door mej. Erna Arntz uitstekend verzorgd worden Hierna kwamen nog verschillende sprekers naar voren Allereerst de heer Van de Roemer, lid van het hoofdbe stuur van de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Dieren. Hij fe liciteerde de heer Wijsmuller en het gehele bestuur met deze dag en zei, dat hij de stichting van harte toe juicht. ,,Het woord dierenbescherming wordt hier werkelijk in de praktijk ge bracht". zo besloot hij zijn toespraak Namens het hoofdbestuur van de Ned. Vereniging bood hij de stichting een enveloppe met 250,aan. Hij wenste het bestuur ten slotte veel succes toe bij z'n verdere plannen ten aanzien van de stichting De Paardenkamp. Als een soort wetenschappelijke sport helden zijn Cooper en Conrad op aarde verwelkomd nadat ze het duur- record ruimtevlucht voor de V S had den veroverd. Dat record van acht dagen zal overigens wel spoedig door de Russen worden verbeterd - of die vestigen een nieuw door met drie per sonen omhoog te gaan - maar dat is nu zo belangrijk niet meer. Juist fcet feit dat de titels op en neer kunnen gaan is een bewijs dat de Amerika nen verlost zijn van hun prestige kwetsende achterstand. Dat is het sportieve aspect De weten schap komt eraan te pas omdat de vlucht van de Geminl V tenslotte een stap was ln de race naar de maan Men gaat nu na hoe een mens lang durige gewichtloosheid ondergaat Hij schijnt er zich wel een beetje bij aan te passen En technisch kunnen de Amerikanen voorlopig puzzelen op de brandstofcel, die kennelijk dit keer nog niet goed genoeg was om er alle proeven die od het programma ston den. mee uit te voeren Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan Vakkundig personeel Eerste klas smeermiddelen Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Maar wat minder ter sprake komt is minstens zo belangrijk. De Gemini V moest ook zes opdrachten verrichten, waarvan tevoren niets bekend is ge maakt en het ligt voor de hand dat die speciaal op verzoek van het mi nisterie van defensie zijn ingelast Dat trouwens ook bijzondere belangstelling heeft voor wat de astronauten van bo venaf konden waarnemen, speciaal van de raketlanceringen die bij hun pas seren werden uitgevoerd op de basis Vandenberg en elders. Oog en lens Zowel de Russen als de Amerikanen zijn over en weer zeer nieuwsgierig naar wat de ander op zijn gebied uit spookt En dat lijdt geen twijfel of de onbemande capsules die zo nu en dan worden opgelaten - Samos van de VS Kosmos van de U.S.S.R - zijn bestemd om zo vaak mogelijk over het gebied van de ander te draalen en zo veel mogelijk vast te leggen op de film. die dan op de een of andere ma nier weer teruggebracht wordt naar de aarde Hpt nadeel van dit auto matisch kijken is overigens dat de camera's telkens slechts een moment opname maken van een beperkt ge bied en ook dat aan lens en film nu eenmaal grenzen zijn gesteld. Cooper en Conrad daarentegen konden een tijdsverloop blijven kijken en de indruk bestaat dat zij meer zagen dan een fototoestel, tot in kleine details als het kielzog van een schip Boven dien konden zij de camera's met tele lenzen richten op gebieden waar ze iets interessants vermoedden, terwijl de mechanische spionnen in de ruimte slechts een overzicht maken. De proeven van Cooper en Conrad werden offlclee.» genomen in de VS. en Afrika met grote tekeningen op de grond, maar ongetwijfeld hebben ze geen blinddoek voor gehad toen ze over het grondgebied van de sowjet- unie en vooral dat van China zeilden Waarschuwing Er is een speciaal belang bij het waar nemen van raketlanceringen De V S. nemen proeven met zeer gevoelige ap paratuur die reageert op de hitte van de vlammen die een Intercontinentale ballistisch projectiel van de grond af stoten Zo kan een ruimtecapsule een waarschuwingsstation worden voor een raketaanval' Die twee waarnemingen - met het oog en met fijne instrumen ten - maken het voor de V S. zowel als de U S S R. mogelijk vrij precies aan de weet te komen wat de ander en ook Peking precies uitvoert Raketten opslaan in ondergrondse si lo's ls mogelijk maar de bouw van raketbases camoufleren niet: daar ko men veel mensen en machines aan te pas en er worden enorme hoeveelheden grond verzet De ruimtevaart ver schaft beiden een inzicht ln hetgeen de ander kan En dat dit werkt kan men onder meer aflezen uit de vrij accurate voorspellingen uit Washington over Chinese kernproeven. De cursus bestaat uit 26 lessen gedurende de maanden september tot en met april, onder leiding van dc Soester artsen, met aan sluitend examen voor het Eenheidsdiploma EH.B.O. De lessen worden gegeven in het St. Josephgebouw aan de Steen hoffstraat. Cursusavond dinsdagavond. Aanvang 8 uur precie- einde 10 uur precies. Voorwaarde tot deelneme is het lidmaatschap van de afdeling Soest OPLEIDING GESCHIEDT KOSTELOOS. Inleggeld ƒ1.50. Lidmaatschap ƒ9,— per Jaar Theorieboekje ƒ3.90 Tevens ontvangt U (vanaf 1 januari) maandelijks het leerzame er. Interessante landelijke contactorgaan „De Voorpost van de Dokter" Aanmelding kan geschieden aan het secretariaat, Kerkpad Z.Z. 69. telefoon 3692, Soest, of op de eerste lesavond op 7 september a s Inschrijving na 15 september is niet meer mogelijk. Het merkwaardige is dat nog maar een tien jaar geleden president Eisen- hower op een Geneefse conferentie liet voorstellen dat V.S. en U.S.S.R. we derzijds eikaars grondgebied vanuit de lucht zouden controleren als middel om elkaar onmogelijk te maken een onverhoedse aonval te beginnen. De Russen wezen dit toen af. Nu doen sa tellieten dit werk voorzien van camera's en mensenogen en ze gaan dit op nog groter schaal doen, getuige het Ame rikaanse plan voor een ruimtelabora torium, dat onverbloemd ls aangekon digd als voor militair onderzoek. Zo werken de ruimtevaarders mee aan het streven een oorlog te voorkomen door de geheime voorbereidingen ervoor onmogelijk te maken. Donderdag aanstaande gaat de volley balcompetitie ln Amersfoort weer van start Olympia neemt dit jaar deel met totaal negen teams, te weten drie damesteams, vier herenteams en twee jongens jeugdteams De twee eerste teams komen uit in de gwestelijke overgangsklasse het tweede dames team ln de eerste-, en het derde da mesteam in de tweede klas Bij de he ren spelen zowel het tweede, het derde en het vierde team in de eerste klas De twee jeugdteams gaan of spelen in de derde klas of in een nieuw samen te stellen jeugdklasse. Het belooft in alle klassen een bij zonder fraaie strijd te worden Daar een groot aantal nieuwe teams en verenigingen zich hebben aangemeld is een prognose nauwelijks te geven Maar dat het tweede herenteam en het tweede damesteam hoge ogen kunnen gooien, daarvan zijn wij wel Degenen, die zaterdagochtend bijtijds uit de veren waren, zagen zaterdag ochtend een stijlvolle bruidsstoet door ons dorp trekken. Het betrof hier de gloriedag van de heer W. P. Ch. v. d. Kuvlen en mej. Joh H du Mee, die met de wederzijdse familie in stijlvolle witte koetsen en een dito Jan Ple zier" op weg waren naar de ambtenaar van de burgerlijke stand, om in de echt te worden verbonden Het was een sprookjesachtig geheel. Helaas moest het bruidspaar en gevolg gebruikmaken van de achteringang van ons mooie raadhuis daar de sloper juist vrijdagmiddag begonnen was van de raadhuistrap een puinhoop te maken, in verband met de verande ringen welke dc straatzijde van ons raadhuis ondergaat. Het zou de cineas ten en de fotografen heel wat waard zijn geweest, indien de sloper tot maandag met zijn werk had gewacht. Betreffende deze drukkende schattin gen, Vrouwe, zegt Wendir met ge maakte verlegenheid, vraagt men zich af of de koning wellicht verplichtin gen heeft aanvaard, die niet het rijk ten goede komen, persoonlijke ver plichtingen. Met een bevelend ge baar legt de koningin hem het zwij gen op Uw woorden boezemen mij geen be lang in! zegt zij Gij kunt terugkomen wanneer de koning zelf hier is om deze opmerkingen te herhalen Gij hebt nu mijn toestemming om u terug te trekken, Heer Wendir' Draga wacht hem op m zijn vertrek en aan zijn van woede vertrokken ge zicht ziet ze onmiddellijk wat er ge beurd is. Weggestuurd? vraagt ze spottend, een reden te meer om voort te gaan! Zijn eigenlijk de geschenken al aangeko men! zegt hij nadrukkelijk. Een wrede lach komt om zijn lippen als hij daar aan denkt en hij gaat voort: Voor waar, die zullen hun uitwerking niet missen! Mmkomt Draga spottend, van avond krijg ik bezoek. Half ra! Ge kent hem toch wel° Groot, luidruchtig en met goede ogen voor mij Ze lacht veelbetekenend, maar Wen dir haalt de schouders op Wat wilt ge met die man? Grootspreker, pluimstrij ker. met het hart vóor'op de tong! Juist daarom kan hij ons van nut zijn! zegt Draga zegevierend. Met een cynisch lachje laat zij haar broeder alleen om zich te kleden voor Halfra's bezoek. Ja! Zij zal hem een waardige ont vangst bereiden' 's Avonds komt Halfra op bezoek. Nau welijks kan hij zijn vreugde verber gen. want nooit had hij gedacht door Draga te worden uitgenodigd. Mijn oog verlamt mijn tong! zegt Halfra hoffelijk. Uw schoonheid ligt als een parel gevat in de gulden omlijsting van dit vertrek, waar uw geest de vorm aan heeft gegeven. Welaan - hij slaat smachtend de ogen ten hemel - eer en genoegen bereidt gij mij buiten alle grenzen! Vanonder haar halfgesloten oogleden werp de vrouw hem een lange blik toe. Met een bestudeerd-langzame beweging verandert ze iets aan een haarlok Een innige voldoening gaat door haar heen Goed zo, Heer Halfra, denkt ze, kijk uw ogen maar uit! Werp u maar aan mijn voeten, dat past mij uitste kend. overtuigd. Het programma voor donderdag a.s. ziet er als volgt uit: Dames. 8 uur S V V. 3-Olympia 3. 9.30 uur Olympia 2-BG S.V. 1. Heren. 8 45 uur Vlos 2-Olympla 2. 9.30 uur Olympia 3-Vios 3. Het elftal van Hees, dat dit seizoen voor het eerst in de tweede klasse za terdagmiddagvoetbal speelt, kreeg di rekt een zware tegenstander, n.1. Ter- schuurse Boys. Hees had enige inval lers en een nieuwe keeper, die bepaald zwak was. Nadat Terschuurse Boys een 0-2 voorsprong had genomen, trapte Jekel in eigen doel en even later werd het zelf 0-4 door de snelle midvoor Met deze stand ging de rust in. Ter schuurse Boys kwam goed terug en het werd zelfs 0-5. tot Herman de Bree de eer redde en de stand op 1-5 bracht Jan Sakkers, die steeds bewegelijk is in de voorhoede, miste nu zijn ge vaarlijke schoten. Toch kon hij met een goed schot de eindstand op 2-5 brengen. GEBOREN: Laura Felicia. dochter van H Smit en M. R. van den Bosch, Ru benslaan 146 Johannes Cornelis, zoon van L. van den Berg en M. C. W T. van der Heijden. Dorpsplein 5. Astrid Yvonne. dochter van J. L. van Dommelen en C G. Voortman, Talmalaan 34. Ellen, dochter van L de Ruiter er G T Botman, Ru benslaan 86 Paul Peter, zoon van R. C. van den Brink en M. Antheu- nlsse. Stadhouderslaan 44. Adriana Hendrika. dochter van S. de Graaf en C. J. Beijer. Korte Hartweg 24. Jan Erik, zoon van E. J. van der Krol en H. J. den Hartog. Smitsweg 21. An- tonie. zoon var K van 't Klooster en A. G. M Lok, *>rins Bernhardlaan 8a. Sander. zoon van H. van den Broek en T. Veltman. Beckeringhstraat 22. Angelica Catharina Johanna, doch ter van J H. J. Broeke en C J. Werk meester, Heuvciweg 25. Jan, zoon van A. de Radder en J. J. Tanis, Beetzlaan 71. Wouter Jan Korstl- aan, zoon van J K. W. Kraaijeveld en C. A. Huijzer. Van Goyenlaan 78. Johanna Gepke, dochter van K. J. Vegter en G. J. Schuuring, Van Goyen laan 103. ONDERTROUWD: Gerardus Johannuf Schrijvers, De Genestetlaan 9 en Ja- coba Johanna Dorrestein, W. Toplaan 4. Hendrikus Adrianus Bok, Laan- straat 87 en Johanna Mauritsa Bruin, Pelikaanweg 18 Jan Helmich Hen drik Knol. Schaerweydelaan 182 Zeist en Gerbrigje van den Berg. Vinkenweg 45. Jan Willem Frederik Groenen dijk, Miasstrait 83huis, Amsterdam en Cornelia Petronella van Oostende, Schaepmanstraat 53. Robert Phi- lippus Daniël 1 e Clercq, Amersfoortse- weg 232, Nw Millingen gem. Apeldoorn en Cornelia Margaretha Veerman, Klaarwaterweg 24. Hendrikus The- odorus Wouters Bakkersweg 4 en Ma ria Anna Catharina van Schalkwijk. Kerkplein 5 Eduard van den Heu vel. Woestijgerweg 42 Amersfoort en Antonia Maria Schouten, Klaarwater weg 48. GEHUWD: Jacobus Johannes Maria Bertrums. Dommelstraat 54, 's-Herto- genbosch en Jacoba Jacomina Johanna Schut, Birkstraat 118a. Adelbrecht Eberhard van Calck, Pelikaanweg 11 en Felice Elviere Venema, Schulpkamp 35 II, Nijkerk. Evert Laseur, Linden- laan 17 Baarn en Cornelia Leertouwer. Molenstraat 137. Sergio Lenarduzzl, Nieuweweg 29a en Marijke Maria Uit- terwijk. Kerkpad N.Z. 49. Albert Cornelis van Tol. Noordse Bosje 38a Hilversum en Lijntje Anna Maria van den Broek, Koninginnelaan 103 Willem Pieter Chrlstiaan van der Kuij- len. Schenkkade 227. 's-Gravenhage en Johanna Hendrika du Mee, Regen- tesselaan 8. Dir H W Vellinga Korte Brinkweg 28 Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie. Transport (Rouwkamer) OVERLEDENHartog Mozes van Beek. oud 81 jaar. echtgenoot van R G van Kooten, Braamweg 85. Alida Jo hanna Baas. Cl jaar, Zuidkade 211, Waddinxveen. Johanna WUlemina Hovestad. 83 jaar. weduwe van A. de Munnik. Nieuweweg 101. Jan Tans, 57 jaar. echtgenoot van L. A Keus. Ossendamweg 28. Willem van den Hoek. 72 jaar. echtgenoot van E. J van Hornsveld. Oude Utrechtseweg 27. Jan Troots. 69 jaar. echtgenoot van W Gouda. P. Potterlaan 5. Johan Frederik Simon Ballet de Sint Simon. oud 79 jaar. echtgenoot van A. H. E Guiting. Woestduinstraat 39 I. Amster dam. Johanna Wilhelmina van Baarzel, 55 jaar, echtgenote van M. G P C Ciölina. Hoofdstraat 16B, Baarn. Gerarda Margaretha Wege- rif. 81 jaar. echtgenote van E H. B. Kraal, Talmalaan 32. m

Soester Courant | 1965 | | pagina 5