Erïc de Noorman - De strija om Heidrun Modeshow van Arnould G. de ontwerper Diepeveen sSport-acfenda M Bioscoopprogramma De Witte Pompen" Veiling van boerderij en weiland Ito r«sorH<5r kb»r h" JSn;»?»-" Sport- en spelmiddag B.D.C.-NIEUWS Programma van B.D.C. S.E.C.-NÏELWS V.V.Z.-nieuws ems Stichting AmersfiJirtse Kredietbank 7"ver T<Tra 19.21 van Knelis Ruitersuccessen Ds Lar"iiers Heerspink beroepen Het restaurant van het Dierenpark Amersfoort was woensdagmiddag tot de nok toe gevuld met belangstellen den, die de herfst- en wlnterkleding- show van de Soester mode-ontwerper/ couturier Arnould G, Diepeveen be zochten. Mies Bouman was de charmante pre sentatrice In haar openingsspeech vertelde zei, dat de heer Diepeveen niet alleen voor teenagers werkt, maar ook kleding ontwerpt voor oudere dames Hii vervaardigt kleding tot en met maat 46. De vele aanwezigen, onder wie de echtgenote van de burgemeester van Soest, mevrouw Bertinck, hebben fraaie pakjes en mantels gezien, vooral vervaardigd van bouclé, tweed en gladde stoffen, zoals laken. Opvallend was, dat veel mutsen een stormband hadden. Hoeden en mutsen waren van Co Hovink uit Amsterdam Loek Limburg verzorgde het haar van de mannequins, waarin veel losse stuk ken haar waren verwerkt Opvallend was het. dat de rokken van de japonnen over 't algemeen zeer kort waren Mies Bouman vertelde er echter uitdrukkelijk bij. dat Diepeveen het zelf afschuwelijk vindt, maar dat ze speciaal voor deze show waren in gekort. Mies Bouman vertelde dat de Soester mode-ontwerper voortaan donderdags in zijn boutique aan de Kerkstraat in Soest aanwezig zal zijn om de klan ten te woord te staan. De bestellingen, gedaan tijdens deze modeshow, zijn over twee weken leverbaar De geslaagde show eindigde met de bruid, het traditionele slot. Anthony Quayle ls een van de hoofd rolspelers in de film ..De dood loert tussen Khasba en Khartoem", die tot en met zaterdag in het City Theater is t? zien. Het verhaal speelt in 1880. Arabische fanatici zowel als de za- 1 -owereld hebben zich achter de Nah- di geschaard om generaal Gordon te eletten de slavenhandel de kop in te drukken. Een kleine groep vluchte lingen probeert Khartoem te bereiken, maar onderweg hebben ze talrijke moeilijkheden te overwinnen. Door hun toedoen gelukt het echter paniek e zaaien onder de Arabieren, waardoor het voor Britse troepen mogelijk is de bezette stad te heroveren Zondagmiddag draait de film ..Om het s-ind van Nevada". Maarschalk Barkley iigt opdracht het spoor van de vo gelvrij verklaarde Tom Tanner te vol- HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN. DRIEWIELERS enAUTOPEDS Voor een goede service staan wij garant. B.S.A. - PHOENTX - PUCH - SOLEX RAP ENZ Steenhoffstraat 25 - Telefoon 2185 gen om zodoende de kwart miljoen dollar te vinden, die deze bandiet heeft gestolen en heeft meegenomen naar zijn schuilplaats in de Siërra Barkley ontmoet Tom en maakt hem wijs, dat hij ook door de politie wordt gezocht. Beide mannen besluiten sa men op te trekken, maar later ver andert Tanner van gedachten. Na vee] avonturen gelukt het de maarschalk zijn opdracht uit te voeren, al gaat dat niet zonder slag of stoot. Romy Schneider. Jack Lemmon en David Swift vertolken de hoofdroll'" in de film ..Sam van hiernaast", die van zondag tot en met dinsdag te zien is. Het is een amusante rolprent over een gelukkig gezien, waarvan de man promotie maakt. Dit wordt thuis ge vierd in het bijzijn van een vriendin die 15 miljoen zal erven, echter op voorwaarde dat zij een gelukkig hu welijksleven heeft. En dat treft heel slecht, want zij ligt juist mer haar man in scheiding De huisvader stelt zich daarom als haar echtgenoot voor. maar er k^men allerlei complicaties Slechts met de grootste moeite ge lukt het hun de situatie tijdig te red den Zelfs slaagt de pseudo-echteenoot erin. zijn „vrouw" met haar werkelijke echtgenoot te verzoenen, zodat de er fenis voor hun verzekerd is. Een enorm lachsucces, waarin de En gelse komiek Peter Sellers een drie dubbele rol speelt, is de film ,.Dr Vreemdelust of ..Hoe ik mijn twijfel overwon en de Bom leerde liefhebben", die in de woensdagcyclus draait Het is een simpel verhaal: alleen de presi dent van de V S kan de met kernbom men geladen vliegtuigen order geven tot de aanval over te gaan. Het is echter een lagere officier, die dit doet en dan zijn de poppen aan het dansen Uiteraard loopt alles goed af, maar voor het zover is, zal er heel wat afgelachen zijn, want Peter Sellers is op z'n best in de rol van president, RAF-kolonel en Dr Vreemdelust, de man, die tenslotte de situatie redt. Ten overstaan van Notaris Mr. S van 't Eind te Amersfoort werd dinsdag avond in café ..De Gouden Ploeg" pu bliek verkocht een boerderij met enige percelen weiland aan de Birkstraat. Het geheel is vrij van pacht en ont ruimd. Eigenaar P. G. Wantenaar te Soest. Perceel 1 De boerderij met bijgebou wen, erf, tuin, bouw- en weiland, aan de Birkstraat 125a te Soest, groot 1.07.20 H A Ingezet op f 84.000,door D. v. d. Wetering te Hilversum. Afge mijnd met 700, Perceel 2. Grasland, naast perceel 1, groot 2 H A. Ingezet op f 34.000,— door H. M W. van Klooster te Laren. Afge mijnd met 2000,door J. H. Wan tenaar te Soest. Perceel 3. Grasland, N.O. van perceel 2. groot 2.95 H.A. Ingezet op 50.000, door H. M. W. van klooster te Laren Afgemijnd met 2000,door J. H Wantenaar te Soest. Massa perceel 2 en 3 niet gemijnd. Perceel 4. Grasland met hakhout nabij de Birkstraat, groot 1.29. H.A Ingezet op 23.100,door de heer H. J. van Nimwegen te Stoutenburg. Afgemijnd met f 1,door dezelfde persoon Massa percelen 1. 2 en 3 niet gemiind. Perceel 5. Grasland nabij de Blrk- f 15 300,door Van Nimwegen voor straat. groot 1.10.80 H.A Ingezet op noemd Afgemijnd met f 30.— door de zelfde persoon HP9 Massa percelen 4 en 5. afgemijnd met f 10.— door J. H Wantenaar te Soest. Massa percelen 1 tot en met 5 niet af gemijnd. De totaal onbrengst van alle percelen bedraagt f 209.631, Perceel 6. grasland met schaapskooi aan de Ferd Huijcklaan hoek Peter van den Breemerwcr verhuurd als voetbalveld, is inmiddels onderhands aan de gemeente Soest verkocht. De jeugdraden van de gereformeerde- en hervormde kerken van Soest en Soestdijk organiseren a.s. zaterdag middag, om twee uur, verschillende spelen voor kinderen in de leeftijd van 8 tot en met 18 Jaar. Op een terrein aan de Wald. Pyrmont- laan, achter villa Pax zullen honder den kinderen een gezellige middag beleven. De verschillende spelen zijn onder verdeeld in (leeftijd 8-12 jaar): blok jes rapen, koekhappen, zaklopen, kus sengevecht en touwtrekken. Leeftijd 12 jaar en ouder: volleyballen, groot ganzenbord en skelterrace met trap- skelters De christelijke gymnastiek vereniging Olympia verleend haar medewerking. De hoofdlnsoecteur van politie, de heer H. G Scholtmeijer heeft zijn mede werking verleend door het gedeelte Schrikslaan. gelegen tussen Beetzlaan en Wald. Pyromontlaan, tijdelijk af te sluiten. Na afloop gaan de jongste deelnemers naar Credo en de ouderen naar De Rank voor een gezamenlijke brood maaltijd, waarna een programma zal worden afgewerkt. Tot besluit van de Jeugdweek volgt op zondag 19 september, om 19 uur, een gezamenlijke kerkdienst in de Oude Kerk. voorganger is ds P. van Breugel uit Soesterberg week met dubbele cijfers gewonnen Zeer zeker 'n goede training voor beide elftallen. Hoevelaken speelt in de Ve- luwse afdeling. Om vier uur wordt be gonnen. Vooraf spelen de aspiranten van V.V.Z tegen B.D.C. Hiervan ls de aanvangs tijd kwart voor drie. B.D.C.-AMERSFOORTSE BOYS B.D.C. moet zondag tegen Amersfoortse Boys spelen, hetgeen een zware opgaaf ls, want B.D.C. heeft in de laatste jaren niet van de Boys kunnen win nen. Blijkens de prestaties van Amers foortse Boys (2 wedstrijden gespeeld, 1 punt) denken de Boys er wat ge makkelijk over. maar daar moet B.D.C. toch maar niet te veel op rekenen. Als B.D.C. zondag net zo speelt als te gen Kampong, dan zitten er wel 2 punten in, maar ziende naar de re sultaten van de tot nu gesneelde wed strijden zullen de Boys zeker trachten van BDC. te winnen B D c. 1-Amersfoortse Boys 1. 2 30 uur N.SC 2-BDr 2. uur Holland 3-BDC 3. 12 uur B D C. 4-Amsvorde 4. 12 uur BDC, 6-B DC, 7. 2 30 uur (12 uur ls aangevraagd.) HOLLAND-S.E.C. Na de kansloze nederlaag van jl. zon dag thuis tegen Zeist gaat het SEC- team zondag op bezoek bii Holland in Utrecht. Opnieuw een moeilijke opgave voor het S E C.-team. dat in deze wedstrijd echter weer de beschikking heeft over Duyst. Dorrestein heeft de rechtsbuitenplaats moeten afstaan aan Hanasbei en hopelijk zal door deze wijzigingen het verband in de voor hoede worden verbeterd. Middenvoor De Bruin en linksbuiten Van Berkel hebben zich. ondanks het minder goede spel tegen Zeist, nog weten te hand haven Ondanks het feit dat de op stelling van -SEC. od papier sterker liikt dan de ploeg van jl zondag. gelo ven wii toch niet in een Soester zege. De Hollandploeg was vorig seizoen een der toonaaneeve^den en S E C verloor thuis gedecideerd en speelde uit for- tuinliik eeliik Het Hollandteam won bovendien de eerste wedstrijd zondag jl. uit van Veenendaal met 2-1 Vertrek bus 13.15 uur vanaf Bos en Duin. WEDSTRT.TDPROGR AMMA VOOR ZATERDAG EN ZONDAG Zondag. Holland 1-S.E.C 1, 2 30 uur Zeist 3-S.E.C. 2. 12 uur. SEC 3-Amf Bovs 3. 12 uur. V.V.Z.A 3-SE.C. 5. 12 uur Zaterdag. Dold. Boys 1-SEC 1. 3 uur Junioren SE C A-Patria A. 4 uur S E C. B-Hoevelaken A. 4 uur. SEC. a-Ouick a. 2.45 uur. SE C b-Roda '46 a, 2.45 uur. PuDillen: K V.V A 1-S.EC. 1. SEC. 2-APW.C. 4. K.V.V.A. 4-S.E.C 3. WEDSTRIJDEN S.E.C.-RESERVETEAMS S E C. 2 gaat na de slechte start tegen Veenendaal 2. waarvan thuis met 3-1 werd verloren, op bezoek bij Zeist 3 Opnieuw een moeilijke opgave voor de S E C -reserves, aangezien ook de Zeist- reserve-teams dit seizoen van bijzon dere kracht schijnen te zijn Zeist 2 won zondag j.1. met 11-0 van Velox 4 terwijl Zeist 3 verraste door een 3-1 zege op H M S 2 Gevreesd wordt daarom dat het niet zo best draaiende S E C-resmveteam ook zondag, om 12 uur. in Zeist een moeilijke strijd tegemoet gaat. °f zor gen de mannen van aanvoerder Dik Hooyer voor een verrassing? S E C. 3 ging wel bijzonder goed van start door B D C. 2 met niet minder dan 4-0 te verslaan Een onverwachte zege, maar verdiend gezien het goede spel van SEC. 3. dat voor rust twee maal scoorde en na rust nog twee maal het vijandelijke doel vond Voor zon- da" echter e°n moeiliike strijd. Thuis wordt om 12 uur aangetreden tegen Amersfoortse Boys 3. De mannen van Wim de Vries staat een moeilijke strijd te wachten, maar ongetwijfeld zal door het team weer met volledige inzet worden gespeeld, zodat een gun stig resultaat mogelijk moet zijn SEC. 5 start voor de eerste wedstrijd uit tegen V.V.Z A. 3 in Amersfoort. De mannen van Eb Kareisen ontmoeten een onbekende tegenstander maar zul len toch wel kans zien. gezien de ster ke opstelling van S.E C. 5. één of zelfs twee punten binnen te halen. OPSTELLING S.E.C.-ELFTALLEN S.E.C.-HOLLAND. Doel Van Essen, achter Krijt en A Hooijer midden De Roov. Ruttenberg en Van Breukelen voor Hanasbei. Van de Broek De Bruin Duyst en Van Berkel Reserves Van Limburg en Dorrestein ZFT^T 3-S.E c. 2. Doel Van Hattum achter T Hooijer en Rodermond. mid den Van Remmerdon. W Brouwer en J. A Rrouwer voor Verhoeve. E Brou wer. F^ers. Löschen en Van Rijn. Re serve Wilgenburg S.E.C. 3-AMERSFOORTSE BOYS 3. Doel Renoov; achter De Jong en De Vries midden Pnreveen. Valero en Pothoven voor Lenarduzzi Strumpel. Bazoer Fünders en Veldhuizen. Reser ve Van Klooster. V.V.Z.A. 3-S.E.C. 5. Doel Van de Brink achter Klooster en Hoed: midden Ten Hove. Belt en Meeder; voor Dasselaar. Kareisen, Baltus. Westerveld en Pie penbroek. Reserves Wiss en Hooijer. Voor morgen is voor V.V.Z geen com petitiewedstrijd vastgesteld. Reden waarom een vriendschappelijke wed strijd wordt gespeeld tegen Hoevela ken. Het lijkt een niet te onderschatten te genstander, want zij hebben vorige KAMERBEEK ASSURANTIËN de pijler voor uw verzekeringsplan v. OLDEN8ARNEVELTLAAN 30 TELEFOON 1 21 41 AMERSFOORT Inspecteur voor Soest-Raarn Van Goyenlaan 154 - Soest Tei 5514 naar de '4*OilS Steenhoffstraat 6 (nabij gemeentehuis) Telefoon 02955-2933 Maandag van 2-4 uur n m Woensdag van 9-12 uur v n Vrijdag van 5-8 uur n m Soest Opstelling B.D.C. 1 Doel A Smink: achter A. Voet en Th v. d. Mast midden M. v. Asch. A v d Hengel en B Bakker: voor M v d Lugt. J. v d Lugt. J Beijer. J Brou wer en J Westerveld Reserves G. de Beer en G Egberts B.D C 2 gaat naar Nijkerk om de strijd aan te binden tegen N.SC 2. Ook een zware opgaaf, vooral als we het slechte resultaat zien tegen S E C een week geleden, waarvan de oorzaak moet worden gezocht in te egoistisch spel. Wn verwachten dan ook niet dat B D C zondag één of twee punten mee naar Soest zullen brengen Opstelling B.D C 2 Doel W Schimmel, achter W. v. d. Breemer en E Wester veld. midden J. Spoelstru. H v. d Lust en R Brouwer voor F v. d. Kant. E. Bodewes. R Kleinegries. D Dorrestein en C Verkerk. Reserve W v. d. Hengel. B.D C. 3 gaat in Utrecht bij Holland op bezoek, waar ook een zware wed strijd wacht Door blessures van enkele spelers en verhindering van nog en kele spelers, mogen wii niet veel suc ces verwachten Opstelling BDC. 3. Doel T Pronk: achter A Hilhorst en J Schut: mid den C Hilhorst. A. Roest en H Wou ters voor H. Hilhorst. J. Vermeulen, G Kok, A v. d. Breemer en W Rade maker. Reserve A Wagner. Opstelling BDC 4 Doel H ten Haaf: achter Th van Vulpen en H Huvgens midden B O Schimmel. C. Clarisse en F. v d Breemer voor W v d. Mast. F Bo^pwes. R Balvers T Jansen en W Hdborst Reserve O. Bodewes. 3 ntp aouariumvereniging ..Zilver Tetra" hield dp perste bijeenkomst in het nieuwe winterseizoen. Zilver Tetra viert volgend iaar haar 3e lustrum en heeft ^e nieuwe ontwikkelingen in de na oorlogse aquartumkwnde tenvolle mee beleefd Mede hierom was als SDreker uitgeno digd de heer S D Koning, die een Wing over deze ontwikkeling hield on- dT de titel ..Het aestethische aqua rium" Aan de hand van een 100-tal dia's werd het wel en wee van een mir1Hel°Tote vereniging in het cen trum des lands gedurende 15 jaar ge volgd Beginnend bij hopeloos verou derde bakken met stenen kabouters rn bruggetjes volgden de aanwezi gen de vooruitgang tot zij bij de ver- mi gin gskam pioen waren aangeland Besproken werden o.a opbouw en aan leg terrassen, rangschikken van plan ten naar kleur en bladvorm met dui delijke voorbeelden, het vervaardigen van achterwanden, goede en foute Gramstorig gaat Halfra met grote stappen door de gangen. Dat het nu juist deze Heidrun moet zijn. die hem hindert in zijn voornemen de konin gin op de hoogte te brengen Heidrun. ■die toch. Het is onuitstaanbaar, dat dit alles kan geschieden, zonder dat Vrouwe Winonah het weet. Maar hij zal het wel bekend maken. Hij l?at dit niet zo maar doorgaan! Heer Awain. roept Halfra verheugd. anneer hij de gestalte van de neer slachtige edelman ziet aankomen. Wacht een ogenblik! Vele gewichtige 'aken heb ik u mede te delen. Luste loos blijft Awain staan. Wat kan Hal fra te vertellen hebben, wat hem be lang inboezemt? Gewichtig treed Halfra nader. Dit prachtige slot. zeel hii verheer lijkt, maar dan laat hij zijn stem da len en kijkt Awain met on - .ucii'S aan: Hoe had ik kunnen denken, wel ke vreselijke dingen zich binnen deze trotse muren afspelen! Awain weet niet hoe hij het heeft. Welke vreselijke dingen bedoelt gij? vraagt hij. Die arme koningin* roept Halfra mee warig uit, zo onschuldig en zo trouw en toch.... wij moeten het haar ver tellen. het mag haar niet verzwegen worden Wat vertellen? vraagt Awain scherp, verklaar u nader! Van de koning' zegt Halfra. O. hoezeer had ik dit voor onmogelijk gehouden. Hoe torenhoog heb ik de koning ver heven in mijn gedachten en in mijn woorden! Hoe welning had had ik kunnen vermoeden, dat hij Verklaar u nader! dringt Awain aan. Een argwanende blik is in zijn ogen gekomen en de afwezige dromerigheid schijnt van hem afgevallen, nu daar zijn vorst in het geding wordt ge bracht. Halfra ziet wel de verandering in Awain's houding. Hard. denkt hij. moet het voor deze trouwe dienaar zijn de waarheid te vernemen Maar mag hij zwijgen? De koning besteedt meer aandacht aan jonkvrouwe Heidrun dan de eer van Vrouwe Winonah gedoogt, zegt hij met vaste stem. Ik meen, dat wij haar moeten waarschuwen, nu onmiddellijk. Zwijg, roept Awain uit. Hij ziet Halfra strak in de ogen. Gij beledigt onze koning, gij tast zijn naam aan! Met een flitsende beweging trekt hij zijn zwaard: Voor de koning! roept hij uit. Halfra toont zich in het geheel niet uit het veld geslagen. In een wijde boog doet hij zijn zwaard opspringen uit de schede: Voor de koningin! Strak zien de tegenstanders elkaar in de ogen.... De zwaarden kletteren op elkaar Ajje 't ming vraogt mok zeige. dak al- tied mit belang stelling de gemeen- teraodsverslaoge lees. Nie allenig van Soest, maor ok van aandere plaotse. Ak maor hallef kan. gao ikke zelluf naor zo'n vergaojering toe, maor 't kan netuur- luk nie altied En daorom lees ikke ln ieder gevaal altied de verslaoge Ikke vin da interessaant. waant zo bleef Je een bietje op de hoogte van watter allemaol in 't dorp gaot gebeure. D'r veraandert trouwes toch al zoveul, waor ikke niks vanaaf weet. dak die verslaoge nie graog zou misse Noeng mok eerluk zeige. da de ge- meenteraadsvergaojeringen bie ongs over 't allegemeen nie veul aordige dinge te heure geeve Meestaal worde de veurstelle goedekeurd. al beurt ut ok wel, datter deur raodsleeie over csproke wordt Da Is maor goed ok. aanders zou ut allemaol een dooje boel blieve Maor toch zou ikke wel us wille datter wat meer te beleeve en te laache zou weeze. Wa da betreft zou ikke eigenluk in Zeelaand motte woene In un ploatsje da Renesse heet 't Leit op Schouwe- Duuvelaand. 't Is een meraokels aor- dig plaotsje. nie te groot, en 't leve gaotter zo z'n gewone gang. D'r gebeu re weinig schokkende dinge en mees- taal is utter bar rustig Maor aaf en toe kejje d'r wel wa beleeve Ikke het in un kraant ut gemeente- raodsverslaag eleeze van de raod van Renesse en daor laas ikke iets wat ikke in ongze kraant nooit zal leeze. In Renesse. zo bliekt uut da raodsver- slaag. komme nogaal wat raate veur. Noerg is da nie zo meraokels. waant die komme bie ongs ok veur en ok in Leewaarde, kortom overaal Maor in Renesse ligt de zaok tog effe aanders: daor lnope die beeste in de huuze. 't Verslaag gaot dan veerder mit de mededeling, datte minse daor ut goed weete op te vaate Eén van de raodslee.je zee. datte bees- 1es bie een paor minse op taofel kwao- me zitte toen zullie an ut teedrinke waore As da waor is wat die meheer ezeid het. en waorom zou die er om liege dan bewiest da wel. da de dier tjes al aordug opnenoome binne in de familiekring. En ikke zeig altied maor zoMit een raat op taofel is altied nog heeter as mit een luupaord op schoot. Tot zoveer vin ikke 't raodsverslaag nraachtiug. Tkkn mot netuurluk gin raate in ming hnus en veur de minse in Renesse vin ikke 't ok nie zo lollug Maor as nieuws is ut biezongder. waant wullie denke allemaol. da zoiets in Hollaand nie meer mcuceluk is Ut end van 't ver- haol vin ikke echter nie zo leuk. waant net noen? uit allemaor een bietie goed begint te gaon en de minse in Rnhesse heul an die beesies beginne te wanne, mot de gemeenteopzicht^r Pen cursus raatebestriejing gaon vollege. JUWELIER. - HORLOGER •an Weeieslralt-40 Soest lel.4361 punten van getoonde aquaria Vooral voor de vele nieuwe leden van Zilver Tetra was dit gedeelte van de lezing zeer instructief. Na de pauze werden speciale proble men aangesneden als verlichting en verwarming, voederproblemen in de winters enz. Tot slot werd als lid van de Propagan- dacommissie benoemd de heer J J. M. van Engelen, deze zal samen met de heer J Verduin - die zijn sporen op dit gebied verdiend heeft - een inten sieve ledenwerfactie ter hand nemen. POLDERSE BOYS-S.E.C.-ZATERDAG Na de onfortuinlijke start van S.E C - zaterdag gaan de mannen van voorzit ter Brugman het zaterdag a.s.. 3 uur. in Den Dolder opnieuw proberen om tot succes te komen Het team heeft in deze wedstrijd weer de beschikking over de steunpilaren Sengers en Staal Dolderse Boys te slaan is echter geen eenvoudige opgave en het zou al bij zonder gunstig zijn voor de S.E.C.- zaterdaggers als een gelijkspel kon worden weggesleept De opstelling van S E C is wat gewijzigd en in het team maakt zijn entree de voormalige SEC zondagvoetballer Baptist, die als back zal opereren. De volledige opstelling tegen Dolderse Boys luidt: doel Van Rossum achter Bantist en J Verwoerd, midden J. Beijer. C v d. Veer en A Staal: voor Stalenhoef Van Loon. A Hodde. Sen gers en Kramer. Het 2e S E C.-zaterdagteam is aan de Bond opgegeven en zal worden inge deeld Het is niet bekend of de S E C.-zater dagreserves zaterdag a.s. al in het veld komen. In ieder geval zullen de reserve S E C.- zaterdagvoetballers op zaterdag a.s. de eerste competitiewedstrijd spelen. Geslaapd voor het toelatingsexamen Ruiterdiploma A: mej. N. Landzaat en mej. S Stroom. Beiden werkzaam bij Manege René, waar zij hun opleiding hebben geno ten. De gereformeerde kerk van Joure (Friesland) heeft een beroep uitge bracht op ds H. J. Lambers Heerspink alhier, ter vervulling van de tweed* predikantsplaats te Joure.

Soester Courant | 1965 | | pagina 7