WAAR GOK VRIJDAGSAVONDS "TERECHT KUNT RENTE TOT 4U NUTSSPAARBANK Lrïc de Noorman - De strijd om I m s Charmante modellen op modeshow in het St. Josephgebouw 1 U IJBmm Krabbels van Knelis D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM r- S.E.C.-zaterdag van 2-0 via 2-3 naai- 4-3 zege Lenssén-i-de Wolff 1 Grote autoshow in Soesterberg Vijftien geslaagden van biienteeltcursus Pedicure- inrichting „ANJO" Drie-jarig jongetje door auto gegrepen In onze collectie BRILMONTUREN Fa. I». F. VOIGT T enniskampioenschappen 1965 Verdienstelijk gelijkspel van B.D.C. 2-2 Markt vroeger gesloten Veenendaal was sterker dan Hees Uitslagen B.D.C.-handbal S.P.S.V. „Koninklijk" mme Klaar terwijl U wacht IÏEVFROL SMEERSTATÏOX BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Het mode-atelier „Soestdijk" hield vrij dagavond in het geheel gevulde Sint Josephgebouw een mode-show voor het rersoneel -en genodigden. Het was de eerste show sinds tien jaar geleden het bedrijf in Soestdijk werd geopend. De directeur van het Soester atelier, de heer L. Pama, sprak na de ont vangst met koffie en gebak een wel komstwoord, waarna hij de speaker, c e heer L Tiessen, mode-ontwerper uit Zmsterdam, begroette en aan het pu bliek voorstelde De heer Tiessen hield eerst een korte inleiding, alvorens de modellen „met een klein, gebrekkig praatje" zoals hij het zelf noemde, te begeleiden. Drie mannequins, Ellen, Francies en Tineke, presenteerden ver volgens de in totaal 82 verschillende modellen. Het is duidelijk, dat er ver schil is tussen kleding en mode. Kleding is iets wat je aantrekt om het niet koud te hebben. Mode betekent deel hebben aan de geest, aan het le vensgevoel van de tijd waarin je leeft. Alles wat zich in die tijd afspeelt, merk je direkt in de mode. Ook de techniek, de ruimtevaart, is van invloed: die zorgt voor lichte, me taalachtige tinten, die de Parijse cou- Nadat het eerste zaterdagelftal van de voetbalvereniging SEC de eerste wed strijd op een ongelukkige manier ver loor, maar de tweede uitwedstrijd met fraaie cijfers (5-2) tegen Dolderse Boys won. is ook de derde wedstrijd in winst omgezet, al gaven de groen- •vitten beide punten nog bijna uit handen. De thuiswedstrijd tegen B.V.C. uit Bilthoven leverde een 4-3 over winning op. De thuisclub had al na drie minuten succes, toen spil Van der Veer de bal opbracht en op tijd A. Hodde lan ceerde Deze speelde de bal naar de rechtsbinnen Vink. die met een hard s^hot de B.V.C.-doelman voor de eer ste maal'passeerde (1-0». Gestimuleerd door dit succes trok SE C. energiek ten aanval. In de zevende minuut leide dat tot het tweede Soester doel punt. Sengers gaf vanaf de zijlijn een voorzet. Hodde reageerde direkt en bracht met een keihard schot de stand op 2-0. Verder werd er voor rust niet meer gedoelpunt. In de tweede helft was 't spel min der dan in de uitstekende eerste helft In de eerste fase deed S.E.C het kalm aan. deze taktiek bleek al spoedig niet de juiste te zijn. want in twintig minuten tijds was de 2-0 voorsprong in een 2-3 achterstand omgezet. Al na vijf minuten scoorde de gasten 2-1. tien minuten later gevolgd door de gelijkmaker (2-2). S E C. lanceerde wel enkele mooie tegenaanvallen, maar het verrassende ontbrak toch in de combinaties. Kramer kopte van dicht bij de bal zo hard in de richting van het doel op de grond, dat het leer juist over de lat stuitte. B.V.C. gaf de moed niet op en het zag z'n volhouden beloond met de derde treffer (2-3). Doelman Van Rossum ging bij dit doelpunt niet vrijuit. S.E.C. begon na deze onverwachte tref fer te begrijpen, dat het uit een ander vaatje zou moeten tappen om nog tot succes te komen. Het tempo werd ver hoogd en het was maar goed. dat de groen-witten niet alles op de verdedi ging lieten aankomen, maar zelf fel ten aanval trokken Hiermee hadden ze uiteindelijk succes en bleef de winst in Soest. Na een half uur loste rechtsbuiten Stalenhoef van af de zijlijn een schot, waaruit de bal over de verbaasde B V C-doelman in het net verdween (3-3). Zeven mi nuten voor het einde stelde Stalenhoef met een doelpunt uit e n voorzet van Kramer de zege veihg (4-3) Het was een aantrekkelijke wedstrijd met mooi spel van beide zijden. Sleenhpffstraat 67 Sol !st' .Tel. 2169 turier Courrèges brengt in super mo derne racketachtige modellen. Opval lend was het. dat de jassen nogal aan de lange kant waren. Ook de politiek speelt een rol. In de tijd van veel oorlogen, zoals thans het geval ls. verschijnen officierskragen en epauletten op de schouders. De sport oefent altijd zijn Invloed op de kleding uit De combinatie-kledlng zal er altijd blijven. De cultuur brengt de lange splitten in de mode. de publici teitsmedia. zoals film. televisie en mo de-pers. brachten tegelijkertijd heel nonchalante, koele en harde kledingén heel romantische, schalkse, mysterieus vrouwelijke kleding in de mode. Ellen. Francies en Tineke presenteer den In vlot tempo de meest uiteenlo pende modellen jassen, waaronder een aantal in camel Klassiek, maar heel charmant. Vroeger werd camel bijna alleejj maar door oudere vrouwen ge dragen. tegenwoordig ziet men er vel jonge vrouwen mee lopen. Het is ge makkelijk te dragen bij alle soorten en kleuren kleding My Fair Lady deed de „Audrey Hep- burn"-jas ontwikkelen en Napoleon zal wel nooit gedacht hebben, dat zijn typische kraag nog eens op een dames- jas zou prijken. Een beetje vreemd aandoend, maar exclusief en zeker charmant. Ook opvallend was. dat veel jassen wat kraag en manchetten betreft waren afgewerkt met bont. Er waren jassen, kort, lang en driekwart en mantel pakjes met rok of broek ln licht en donkere kleuren. Over 't algemeen koopt tachtig procent van de Neder landse meisjes donkere kleuren, ter wijl eenzelfde percentage van de ou dere vrouwen juist de lichte kleuren prefereren. Bijzonder mooi was het model „Austin". Voor de pauze werden 54 modellen ge toond, na de pauze 28. De heel L. Pama reikte ten slotte aan zes geslaagden voor het diploma Vak opleiding Confectie, dat onder toe zicht van het ministerie van Onderwijs en Wetenschappen staat, een zilveren speld en het met bloemen versierde diploma uit. Het was een geslaagde show met fraaie modellen, die de han den van het publiek talrijke malen op elkaar brachten. Velen hebben in het afgelopen week einde gebruik gemaakt van de gelegen heid de grote autoshow van Speek's Automobiel Maatschappij N.V. aan de Amersfoortsestraat te Soesterberg te bezoeken. De show was georganiseerd omdat dit bedrijf is aangesteld als dealer van Austin personen- en bestelwagens. Een twintigtal auto's werd getoond, waar onder het nieuwste type. de Balanza 1800. De wagens stonden opgesteld in de showroom en in de als showroom In gerichte werkplaats, terwijl ook enkele types buiten stonden. Het bedrijf be schikt over 15.000 vierkante meter be drijfsruimte. waarvan ongeveer de helft is bebouwd. Het niet bebouwde gedeelte dienst als parkeerruimte en opslagplaats. De show was ingericht om de eerste vestiging van een Austin-dealer in de ze omgeving meer bekendheid te ge ven. Het bedrijf was al dealer van de Mercedes Benz (bedrijfswagens) en Saab. De N.V. verzorgt de verkoop van de Austin o a. in Soest, Amersfoort. Doorn, Leusden. Maarssen en Wijk bij Duur stede. Er is ook nog een vestiging van het bedrijf in Tiel, die een deel van de Betuwe bestrijkt. Vrijdag, zaterdag en zondag was er regelmatig bezoek aan de show in Soesterberg. waaruit wel blijkt, dat Speek's Automobiel Maatschappij N V. door het dealerschap van de Austin op zich te nemen in een behoefte voorziet. Vrijdagavond vond ln geböuw de Rank de eindles plaats van de beginners cursus. die de afdeling Soest van de Vereniging tot Bevordering der Bij enteelt in Nederland had georgani seerd. Er namen aanvankelijk zeven tien cursisten deel. van wie er later twee afvielen. De overige vijftien slaagden allen met glans. De cursus omvat vier theorie- en twaalf prakti sche lessen. In maart begonnen de theorielessen, in mei de praktijklessen. De werkzaam heden in de praktijk bestaan hieruit, dat half mei wordt begonnen met het afnemen van een zogenoemde kunst zwerm. Dit is een raambroed met ko ningin. Tevens wordt op deze praktische les sen het inzetten van kunstraat en het reisklaar maken juist voor een be langrijke drachtperiode gedemon streerd Ook het inwinteren van de volken en vooral niet te vergeten de werkzaamheden, die in het voorjaar noodzakelijk zijn om een goede ho ningoogst te waarborgen mits het weer meewerkt, werden behandeld. Dat de cursisten alle lessen goed hebben gevolgd blijkt wel hieruit, dat zij allen slaagden. De heer Van Aarst, Rijksbijenteeltconsulent. zag de be langrijkheid hiervan ook in en was persoonlijk naar Soest gekomen om de diploma's uit te reiken. Er werden twee films vertoond. ..Bijenhouden met succes" en een natuurfilm, en dia's, die de cursusleider, de heer Grijze, in het afgelopen cursusjaar heeft ge maakt. Na afloop van deze eindles bood de heer Van Ee namens de geslaagde cursusleden aan cursusleider Grijze een Medisch gediplomeerd Oude Utrechtseweg 12 Telefoon 4441 boekenbon aan. Voorzitter Van Breu- kelen besloot de avond met een dank woord aan de heer Grijze voor de wij ze van lesgeven en aan de heer Van Aarts voor diens aanwezigheid. Voor de afdeling Soest heeft deze cur sus een goede ledenwinst opgeleverd. Het aantal leden steeg hierdoor name lijk met vijftien van 32 tot 47. In een onbewaakt ogenblik werd zon dagmiddag het driejarige zoontje van fam. W. op de Birkstraat door een auto gegrepen Het knaapje kwam plotseling de straat op. De automo bilist W T alhier, zag het gevaar, hij remde krachtig, maar kon niet voorkomen dat het knaapje werd ge grepen. Het knaapje werd naar Zon negloren overgebracht is er zeker een naqr uw Heus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier De jaarlijkse onderlinge kampioen schappen van de L.T.C. „Soest" zijn bijzonder succesvol verlopen voor me vrouw C Felix-Schut en de heer A. Sprangers Beiden wisten zij drie ti tels op hun naam te brengen. Mej Y. Hofman en de heer G W. Geytenbeek wisten beslag te leggen op drie tweede plaateen. Bij de jeugd werd H Lelieveld drievoudig kampioen. Uitslagen halve en hele finales Senioren, dames-enkelspel Mevr. C. Felix-mej. T. Mirck 6-0 6-3 Mej Y. Hofman-mej. L. v. d. Berg 6-4 6-0. Mevr Felix-mej. Hofman 3-6 6-1 6-1. Senioren heren-enkelspel A Spran- gers-T Sprangers 6-3 6-1 G W Gey- tenbeek-J H van Breukelen 6-4 7-9 6-2. A. Sprangers-G. W Geytenbeek 6-4 6-4. Gemengd dubbelspel Mevr. Felix en A Sprangers-mevr Goedkoop en J. Schoute 6-3 6-1 Mej Hofman en G. W Geytenbeek-mej v. d. Berg en J Faber 6-3 6-2. Mevr. Felix en A Sprangers-mej Hofman en G W. Geytenbeek 6-3 6-2 Dames dubbelspel Mevr Goedkoop en mevr. Felix-mevr Schoute en mevr. Twijssel 6-2 6-1 Mevr Thiellier en mevr Hofman-mevr Groart en mevr. Van Mourik 6-3 6-1. Mevr. Goedkoop en mevr. Felix-mevr Thiellier en mej. Hofman 6-1 6-4 Heren dubbelspel A. Sprangers en T. Sprangers-A Schuuring en E Schuu ring 6-2 6-2 J H. van Breukelen en G W Geytenbeek-J Faber en E de Bruin 6-3 6-1. A. Sprangers en T. Sprangers-Van Breukelen en Geyten beek 8-6 6-1. Junioren (alleen de finales) Mej T. Mirck-mej. M de Bruin 4-6 6-3 6-2 H. Lelieveld-A Notenboom 6-2 6-2. Mej, M de Bruin en H Lelieveld-mej. Mlrck en A Notenboom 4-6 6-1 6-4 Mej. M de Bruin en mej. Mirck-mej. Van Roomen en mej. N ten Brink 6-0 6-0 H Leliefeld en A. Notenboom- H Kuiphof en H. Vervat 6-1 6-0 B D.C heeft de uitwedstrijd tegen Hoogland met een 2-2 gelijk spel be ëindigd Het was een mooie wedstrijd B D C was overwegend sterker en dat resulteerde na zeven minuten in een doelpunt van midvoor Jan Beijer. die uit een voorzet inschoot (0-1). Hoogland bood felle tegenstand soms genaard gaande met hard SDel. Na een half uur spelen bracht Hoogland de stand uit een vrije schop op 1-1 De bal ging via de handen van doelman Smink in het doel Kort voor rust wist BDC weer aan een voorsprong te komen door een doelpunt van rechtsbuiten Marcel v. d Lugt, 1-2. Na de rust een zelfde soelbeeld. een sterker B D C en een fel vechtend Hoogland, dat nog geen enkele zege had behaald. Tien minuten voor het einde kreeg Hoogland een strafschop toegewezen, omdat rechtshalf Martin van Asch een sliding toepaste in het strafschopgebied Het was een cor recte sliding, doch de scheidsrechter, die al meer vreemde beslissingen had genomen, zag hier een overtreding in en kende Hoogland een penalty toe. Het schot werd in eerste instantie door doelman Smink gestopt, doch de terug springende bal werd alsnog ingescho ten 2-21Het is overigens een ver dienstelijk gelijkspel, daar het veld moeilijk te bespelen was door de glad heid. Door dit gelijke spel blijft B.D.C. lijstaanvoerder met één punt voor sprong op P VC. uit Utrecht Deze ploeg heeft echter een wedstrijd min der gespeeld. Wij vestigen er nogmaals de aandacht op. dat de op donderdag in Soest te houden markt gedurende de maanden september tot en met mei wordt geslo ten te 1 uur. Hees. dat zich vorige week herstelde van twee geleden nederlagen, heeft zaterdagmiddag ln Veenendaal het on der spit gedolven en met 4-1 vérloren Het begon met een overwicht van de gastheren, en na tien minuten was het reeds 1-0. Hees gaf zich echter niet ge- vonnen en vijf minuten later depo neerde linksbuiten G. de Bree de ge lijkmaker in de Veenendaalse touwen. Hees kon echter niet doordrukken, daar was de Veenendaalse verdediging te hecht voor. Even voor rust werd het 2-1 voor Veenendaal. zodat de thuis club met een kleine voorsprong aan de tweede helft kon beginnen. Niet ontmoedigd speelde Hees verder, maar toen de thuisclub er even later 3-1 en vervolgens 4-1 van maakte, was Hees een geslagen ploeg Er werd bij zonder hard gezwoegd, maar zoals het dikwijls gaat met een achterstand, wil dan niets meer lukken en zo verging het Hees ook. Heren sen.: Spirit 2-B.D.C. 1 2-14. - B.D.C. 2-Olympia 8-3. Heren jun.: Atilla 2-B D.C 1 7-3 Dames sen B D.C. 1-Fidelitas 1 2-4. Dames jun B.D.C. 1-E.M.M. 1 4-0. - B.D.C. 2-S.V.A. 1 2-9. Dames asp.: B D.C-Olympia 2-2. - S.D.O. 2-B D.C. 2 1-2. Op 16 september heeft de Soester Politie Sport Vereniging de Konink lijke goedkeuring op haar statuten verkregen. Hoofdkant. Amersfoort 9 uur v.m. - 8 uur n.m. Bijkantoren 7-8 uur Effecten - Vreemd geld - Verzekeringen Kosteloze overboekingen Amersfoort - Baarn - Nijkerk - Scherpenzeel Soest - Rijdend Bijkantoor Wanhopig slaat Halfra de ogen ten hemel. Voor hem de koningin, onge naakbaar in haar trotse verontwaardi ging Half naast, half achter hem staat Awain. gereed om zich op hem te wer pen wanneer hij de mond opent. Wat moet hij doen? Zwijgen! Wat kan hij anders doen? Hij kan toch niet in het bijzijn van de knechten over deze zaken spreken? Voorwaar, zegt Winonah fel. waarlijk trouwe dienaren heeft de koning' En gij. heer Awain0 Nauwelijks merkbaar schudt deze het hoofd. Ook de k nin'in kan van hem niet verlangen, dat. hij de laster over Eric herhaalt. Zijn. eer gedoogt het niet. Met een ruk keert Winonah zich tot de wapenknechten. Breng hen weg! zegt ze gebiedend. Beiden' In de kerker zullen zij hun verstand terugvinden. Zonder de beide mannen nog een blik waardig te keuren, schrijdt de konin gin weg In het halfdonker van de vochtige kelder, die als gevang'nis pleegt dienst te doen. worden de beide tegenstanders aan hun geüachVm overgelaten. Mae- deloos laa'- \wain zich op de bank zin- -i !-i -t d'nker voor zich uit. Ook dit moet hem overkomen, denkt hij bitter. Aan Heidrun mag hij niet denken en wanneer hij voor zijn ko ning opkomt, dan. Halfra maakt een beweging om zich naast hem te zetten, maar de niet zeer reine bank doet hem zich afwen den met een beweging van afkeer. Met zware stappen gaat hij de kleine ruim te rond Hij werpt een veelbetekenen- i de blik op de tralies, die het kleine j venster versperren. 1 Stenen en ijzer, mompelt hij boos. een edelman in een hok onder de grond! Geen tafel, geen stoel, geen licht.huiverend trekt hij de schou ders op. Aha, zegt hij hardop, maar wél een spin' Kwalijke dieren! Spinnen, met hun vele poten en hun draden.... Draden om anderen in te vangen' Wat doet de mens schrikken van zulk een klein schepsel? Angst? Of argwaan jegens zijn bedoelingen? Er zijn ook menselijke spinnen' onderbreekt Awain zijn gedachten Hij ziet zijn tegen stander doordringend aan Ook Wo- gram's burcht schijnt voor hun webben uitgekozen, herneemt hij. Het komt mij voor. heer Halfra, dat wij elkaar wel iets te vertellen hebben! Die spin brengt mij op de gedachte, dat wij wellicht samen die spin wel in die burcht kunnen verscheuren,, om op heldering te brengen. Ajje 't ming vraogt mok zeige dak heul nie gemarrekt heb dattut veurrugge week harrefst ge- worde is. Wulüe hebbe de heule zoe mer niks aanders as naor weer ehad Be- halleve toen ut veu- rugge week harrefst wier, toen most de zon zo hoognodig schiene. Noeng vin ikke da netuurluk merakkels. maor ik vin. datte zon van de zoemer dan maor wa meer had motte schiene ln plaots van veurugge week. toen d'r toch nlemaand vekaansie meer had Toch waor d'r nog veul minse. die d'r die paor zoemerse daoge op uut etrok- ke binne Ikke bin d'r ok uut eweest maor ikke bin nie veerder ekomme dan ut baankje teuge over de Ouwe Kar- ruk. Daor heb ikke al die meraokels mooje daoge ezeete Daor was ikke een soort V V V waant d'r waore op zo'n daag altied wel een paor minse die ming de weg vroege Dongderdaag stopte d'r ok een ot.ome- biel veur ming. De bestuurder kwaam d'ruut en vroeg an ming hoe hie op de Beukelaon kon komme. Hie vroeg uit in 't Hollaands. waant ut was een Bel- lug uut Vlaondere Ikke zeej: dan riej u "effe afferuut. dan keer ie in de Karrukstraot en zo veerder D'r kwaam een bezorrugde frons op 't veurhoofd van de otomobelist Hie vroeg of ut nie kon zongder afferuut te rieje. Noeng begon ikke te fronse „Jao meneer." zeej hie .gezien ik dees voiture sjuust als okkasie gekocht heb, kan ik nog nie achterooit raien, al- lenig voorooit" P S. Ikke kan al die minse, die ming een brief eschreve hebbe over ut stuk- kie waorin ikke schreef da ikke Kne- liao op de traansfurliest zou laote zette as zie nie veur vaars brood zou zorrege geruststelle Die minse sehreeve allegaor zo onge veer van: Knelis, wullie wille joe waor- schouwe. da da zomaor nie gaot. Straaks kommie nog in de kaast te- rech en wa dan0 Wullie gin stukkle meer in 't Soesder kraantje, waant dan kwam jie narreges meer Maor ikke mot eerluk zeike: Ikke meende d'r niks van, heur. Da weet Kneliao ok wel. En as ikke ming war- rekeluk us zo kwaod zou maoke, da ikke van plaan bin omder op de traansfurliest te zette, dan zou ikke zo'n hooge prles vraoge da niemaand heur zou kunnen koope O jao. da's waor ok: ikke krieg noeng iedere daag vaars brood! Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 Soest - Telef. 3256 GEBOREN: Christina Franske doch ter van S Jong en M C. van der Bas, Zwaluwenweg 5. Elisabeth Martha Maria, dochter van P W. A. van Heng- stum en H. M. J Brouwer Vosseveld- laan 18. Henri Jan. zoon van J. Mulder en C J M. Raatgever. Hartweg 5 Anita Margaretha dochter van Th A. Smink en J Th Butzelaar, PaU- lus Potterlaan 24. Marinus Johan- nes Nicolaas. zoon van N. J. Voet en G. A. Boeren. Jac van Looylaan 16. Jan Alexander. zoon van J A B van Klooster en E ten Hoven. Molenstraat 119. Arnoldus Alphons. zoon van N. P A Kortekaas en S. J Michielsen. Vermeerlaan 77. Christine dochter van M. N. de Broeder en I. M Engel. Van Govenlaan 166. ONDERTROUWD: Willem Richard Kuh. Wernerlaan 19. Hilversum en Ma ria Hendrika Olie. Stadhouderslaan 64. Maas Jan Plantagie. Bakkersweg 9, Barneveld en Trijntje Wopkjen de Boer, Insingerstraat 59 Rudolph Johan Wiebren Reïnouts van Haga, Wassenaarsestraatweg 75 Katwijk en Carolina Faber, Beetzlaan 51. GEHUWD: Gerardus Johannes Schrij vers. De Genestetlaan 9 en Jacoba Johanna Dorrestein. Wijnand Top- laan 4. Hendrikus Theodorus Wou ters. Bakkersweg 4 en Maria Anna Ca- tharina van Schalkwijk Kerkplein 5. Robert Philippus Daniël le Clercq. Amersfoortseweg 232. Apeldoorn en Cornelia Margaretha Veerman, Klaar- waterweg 24. Robertus Meilof Akse, Stadhouderslaan 23a en Petronella Cornelia Troost, Koekoekweg 1 Hendrikus Adrianus Bok, Laanstraat 87 en Johanna Mauritsa Bruin, Peli- kaanweg 18. Angelo Balsamo. Birk straat 47 en Jannetje Duijst, Klaar- waterweg 102 Dir H W Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie. Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Geertruida Koerselman, 79 jaar. weduwe van S D. Wanrooij, Ir. Menkolaan 19. Friedrich Christ- tian Wilhelm Borcherding. 78 jaar, weduwnaar van M. Snip, Erica weg 14. Marinus Michiel Sips. 81 jaar. echt genoot van M. J. Ch. Vos. Van Gooy- enlaan 16. Maartje Stolk. 61 jaar, Dokter Rupertlaan 24. Peter Nico laas van Oort, 15 jaar. de Genestetlaan 8. Anna Schol, 83 jaar, weduwe van K. Boon, Insp. Schreuderlaan 114. Jacobus van Herwaarden. 83 jaar. we duwnaar van A. Briedé, Kerkpad N.Z. 11. Wilhelmus Gerardus van Roo men, 74 jaar, echtgenoot van M va» Logtestijn, Grote Melmweg 2a.

Soester Courant | 1965 | | pagina 5