middelman FaToj5^a3' Overhemdenfabriek Karres De lange winteravonden Voor al uw F0T0-0PDRACHTFN Meningen van lezers SOFSTFm^C Coöperatieve Raiffeisenbank te Soest Centrale Verwarming mon teurs en tweede monteurs BUHRMANN magazijnbediende Ervaren modinettes Drog,-Verfhandel KRAAL Hees-Scherpenzeel 2-2 In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Spelen bij de Kon. Marechaussee BATEMUUG'S Erkende Anto- en Scooterrijjschool Ruitersportvereniging houdt puzzelrit Oliebollen verkoop voor Volksonderwijs S.V.V.-vollevbal B.D.C.-handbal .Martini" bijeen Puzzelrit Volksonderwijs De Soester Vogelvrienden Hockeyclub Soest Eerste prijs voor Olympia-junioren Ledenvergadering Coöp Raiffeisenbank Eiermarkt Personeelsavond Ceramiek van Breugel Pollv Boys speelde gelijk Officiële mededelingen F.A.K.-Soesterberg 1-1 Hervormde kerk 20 jaar St. Michaëlgroep Benoeming koster Mannequin-wedstrijd Collecte dierenbescherming Examen Beiaardensociëteit vraagt WARMTE TECHNISCH BI REAU zijn zo geschikt om zelf te schilderen. Maar doe het dan met de beste verf die er is. «9.75 EXCLUSIEVE MODE BINNEN UW BEREIK TEXTIEL CONFECTIE De technische commissie van voetbal vereniging Hees heeft het aangedurfd het elftal te wijzigen en zaterdag- midag bleek dit een goede besluit te zijn geweest. Een heel ander Hees stond in het veld tegen Scherpenzeel Dlrekt was Hees in de aanval en het had reeds in de eerste minuut 1-0 kunnen zijn als de jonge midvoor Veenendaal een meter voor doel niet over had geschoten. Scherpenzeel trok er toen tussenuit en na vijf minuten kon rechtsbinnen v d. Bovenkamp hoog inschieten (0-1). Is er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Drie minuten later kogelde rechtsbui ten Bosman de bal hoog In de tou wen. zodat de stand weer gelijk was Weer kwam Scherpenzeel terug en met uitstekend kopwerk en verre trap pen werd Hees dikwijls uit positie gespeeld. Dank zij spil Geijtenbeek werd menige aanval van de bezoekers onderbroken Toch wist midvoor G. v d. Weert na 20 minuten Scherpenzeel weer de leiding te bezorgen (1-2). Hees bleef aanvallen en speelde stuk ken beter dan ln vorige wedstrijden Bij een snelle Hees-aanval bleef de verdediging van Scherpenzeel staan voor vermeend buitenspel De scheids rechter liet echter doorspelen en toen was het voor midvoor Veenendaal 'n koud kunstje om de bal langs de uit lopende keeper te jagen. (2-2). Daar mee brak de rust aan Het spel in de tweede helft was aan trekkelijk minder Er werd noncha lant gespeeld en vermoeidheid sprak ook een woordje mee Er werd niet meer gescoord en met het gelijke spel 2-2 mogen belde partijen tevreden zijn. M de kantine van de Kon Mare- Aaussee te Soestdijk werd donder dagavond de eerste klaverjas- en «joelwedstrijd in dit seizoen gehou den De belangstelling was niet zo groot «Is gewoonlijk, maar toch namen 60 klaverjassers en 17 sjoelers deel. De leiding van deze avond was ln handen van de wachtmeesters Groot- »eld en Schiering. De voornaamste uitslagen zijn Klaverjassen 1. G Hafkamp, 4525 p. 2 C W Schothorst (45041 3. G Wil- lemse (4484). 4 J van Hees (4386). 8 J. Dekker (4351) 0 J Jetten (4261) 7. Van Wieren (4176). 8 A. Waaijen- berg (4170). 9 E van Hulzen (4127). 10. Mar. Korver (4114). 11. J J Ver- resen (4108) 12. Mej Groart (4045). De eerst Sjoelen: 1 Koelemay. 583 p. 2 Mevr. Plaatje (549) 3. Hoevers (523 4 Kapitein Koeman (514) 5. Mevr Kraaijenhagen (493) 6 Mevr. Btulvenberg (490). 7 Mevr v. d Veen (485). 8. Meijer (480). 9 J. J. Kraaij enhagen (469) 10. Mevr. de Rooij (457). GO Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) b.gg 03498-1051 U wordt gehaald en gebracht. v. d. Broek (44). Gerard Kanters (56) Ronald v. Vloten (60). Gosje Wessel (76). Ron Verwoerd (76). Corrle den Hartog (80). Jan Cassander (80) Paul Kok (80) Rob Jansen (86). Bert de Boer (88). Paula v. d. Broek 93 De poedel- en pechprijs gingen naar de gebroeders Vos Burchart met reap 242 punten en een lekke band. In totaal namen 81 deelnemers, waar onder zelfs uit Hilversum (door me dedeling ln het Djinn-pragramma) deel aan de rally. De ruitersportvereniging Soestdijk hield zaterdagmiddag voor haar leden een puzzelrit over 20 1 km. Hieraan namen 22 paren deel. Het voornaamste doel van deze rit was de 44 deelnemers kennis te laten maken met de fraaie Soester bossen en de omgeving. Paarden en berijders(sters) kregen een half uur rust ln het kampeercentrum ..Berkenhof" aan de Zoom waarna de tocht werd vervolgd naar manége Laseur aan de Konlnginnelaan. waar de finish was. 's Avonds kwamen de deelnemers bij een in de zaal van café „Soestdijk", waar de voorzitter, de heer J. K, de Bruin de prijswinnaars bekend maak te Dit waren: 1. De heren Frantzen en Butzelaar. 36 strafp. 2. Mevrouw Laseur en de heer Zaalberg. 43 strafp. 3. Mej. S. Bonstra en mej. R Llgtvoet, 46 strafp 4 De heren Lamark en A. Schimmel, 83 strafp. De prijzen bestonden uit fraaie bekers en legpenningen. Morgen (woensdag 6 oktober) orga niseert de openbare lagere school aan de Molenstraat een ollebollenverkoop- dag ten bate van de viering van het 100-jarig bestaan van Volksonderwijs Meisjes en jongens van deze school zuiden u oliebollen te koop aanbie den. gebakken door bekwaam perso neel van de school. Stelt de kinderen niet teleur Door het kopen van één of meer zakjes helpt u Volksonderwijs een derde vakantieverblijf op Schou wen te stichten. SPECIALIST OP FOTO- EN FILMGEBIED Burg. Grothestraat 45 - Telef 3917 Voor woensdag, 6 oktober a.s staan de volgende wedstrijden voor de SV.V - teams op het programma: 20 45: uur NV.C-SV.V 2 (dames). 20 uur: S.V.V. 3-B G S.V 2 (heren). 20.45 uur: Wilhelmina 2-S.V.V. 4 (h). Voor donderdag, 7 oktober vermeldt het programma: 20 46 uur: S.V.V. 1-Huizen (dames). 20 uur: V.VA 3-S.V.V. 2 (heren) De uitslagen van de gespeelde wed strijden zijn: Dames Jun. 1-Celeritas 4-2 Sen- Amersfoort 2-2 Jun Fldelitas 2-B.D.C. 2 1-2. Asp 2-E.MM. 2 2-0. Asp Ach terveld-B D C 1 2-6 Heren Senioren 1-U.D 3 10-11 Sen. 2-A.A.V 2 10-4. Asp S.D.O -B D C 6-12. De Groninger Vereniging ..Martini" al hier kwam zaterdagavond voor het eerst ln dit winterseizoen bijeen ln één van de zalen van het gerestau reerde St. Josephgebouw De opkomst was niet bijzonder groot Na het zingen van het Groninger Volkslied, volgde een bespreking over een interne aangelegenheid, die tot ieders tevredenheid werd opgelost. De komende winter zal men maandelijks in het St. Josephgebouw bijeenkomen Het goed lezen van een parcours heeft de deelnemers aan de herfstrally heel wat hoofdbrekens gekost. Zaterdagmiddag, precies 2 uur. startte de eerste fietser van deze rally, die de afd. Soest van de Vereniging Volksonderwijs had georganiseerd. Behalve een klein buitje was het weer goed voor een fietstocht. De meesten hebben dan ook kunnen genieten van onbekende plekjes in Soest, waar het parcours langs leidde Velen raakten uit de koers nadat een speldje was uit gereikt Hierna moest men rechts, doch het woord „speldje" moest ergens an- iers gezocht worden. De rekenkamer begon om 4 uur op volle toeren te draaien en het totale aantal strafpunten op de startkaarten te noteren. Als prijswinnaar kwamen uit de bus Menno Jager met 44 strafpunten Eric In hotel „De Kleine Witte" hield de vereniging „De Soester Vogelvrienden" vrijdagavond een bijeenkomst, waarin de heer L A J. ten Bokum uit Bilt- hoven een lezing hield over Inlandse vogels en ln het bijzonder wildzang De heer ten Bokum noemde het waanzin, dat de Vogelwet zo erg wordt doorgevoerd, dat beschermde vogels niet in een volière mogen worden ge houden. daarin zijn ze het best be schermd Er zijn ongeveer 360 soorten vogels in Nederland, waarvan er velen zijn beschermd. Hij sprak speciaal over de kweekbare Inlandse vogels, die ln een volière tot broeden overgaan. Volgens spreker kan iedere vogel in een vo lière en is daar houdbaar. Men leert de natuur beter kennen en waarderen als men een vogel ln 'n vo lière kan bestuderen en hun levens wijze leert kennen. Spreker toonde tijdens zijn lezing ve le opgezette vogels. m Dames: Eecbtrop (Beverwijk)-Soest 1 2-1. In deze wedstrijd waren de Soester da mes veel sterker, maar Eechtrop speel de met 12 man (11 speelsters en de scheidsrechter). De rust ging in met gelijke stand (0-0), waarbij Soest een paar doelpunten werd onthouden. Daarna scoorde Eechtrop kort na el kaar twee doelpunten Een kwartier voor tijd wist Loes de Vink er 2-1 van te maken. Tegen de beslissingen van de scheids rechter werd protest ingediend bij de K.N.H.B De overige uitslagen zijn: Dames: La ren 3-Soest 2 6-0. Soest 3-Maarn 1 3-3 Heren: Kampong 4-Soest 1 0-3. Soest 2-Kampong 7 1-3. Soest 3-Laren 6 1-15. Soest-veteranen-Pinoké 1-4. Aan de zaterdag in Baarn gehouden Dudok de Wit-wandeltocht namen 1087 wandelaars deel. Ook de beide groepen van de chr wandelsportver eniging „Olympia" deden mee. Onder leiding van de heer W. A Suman lie pen 24 junioren vijftien kilometer. Zij wonnen op deze afstand de eerste prijs. Er waren drie prijzen beschik baar Twaalf senioren liepen onder leiding van de heer L Vogel. Zij kon den geen prijs bemachtigen De tocht voerde de deelnemers langs het her tenkamp. de watertoren en door een groot deel van het Koninklijk Domein Het was een uitstekend georganl- sseerde mars. Blijkens een ln dit blad opgenomen advertentie houdt de Coöp Raiffeisen bank Soest de algemene vergadering op vrijdag 8 oktober a.s. in café „De Gouden Ploeg". Wegens bedanken door de heer J J. Koelman moet een nieuwe voorzitter worden gekozen, waarvoor kandidaat zijn de heren J. R, van Poppelen en P A Wantenaar Bij verkiezing van de heer Van Poppelen. die lid is van de raad van toezicht, moet een nieuw lid voor deze raad worden gekozen, waarvoor candidaat zijn de heren M. H. A. van Veeren en J. Kok. Redactie Soester Courant. Mijne Heren. Naar aanleiding van het bericht in uw krant van vrijdag, 1 oktober j.l„ be treffende het ongeval overkomen aan een leerlinge van de v d. Huchtschool. zou ik willen opmerken, dat het nog geenszins vaststaat dat de 11-jarige A. H. de fatale steen geworpen heeft. Een groep van ongeveer 7 jongens heb ben stenen gegooid en er moet nog uitgezocht worden wie de werkelijke dader ls. Dat er een bericht over dit ongeval ln uw krant verschijnt is begrijpelijk, maar, hangende het onderzoek, maak Ik bezwaar tegen het noemen van na men. Met dank voor de plaatsing. hoogachtend. H. T. H. HUYINK Van de Veldeplantsoen 7. Van politiezijde deelt men ons mede, dat geen onderzoek meer gaande ls omdat uw zoontje tijdens het onder zoek heeft gezegd de fatale steen te hebben geworpen Red. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 32000 stuks ln prijzen van 15.75 tot 1 16,50 Mlddenprijs 16,25. Prijs per kg 2,58. Je eerste van een serie van vier kla- verjasavonden vond donderdagavond plaats ln de kantine van Ceramiek van Breugel. Precies 80 dames en he ren bonden de strijd aan Uitslag: 1 G Burgwal. 6025 p, 2, G Rodermond 14923). 3 J J van Koo peren (4904). 4 L. A Roest (4875). 5 Staal (4814). 6 De Held (4780). 7. Kerkhof jr. (4778). 8 De Graaf (4766). 9. Mej D Kamerbeek (4726) 10 Van Woerkom (4723). 11 Pots 4661) 12 B 't Lam (4603). Polly Boys speelde zaterdagmiddag een voetbalwedstrijd tegen een elftal van een betonvlechtersbedrijf uit Den Bosch, die op het K.P S-terein werd gespeeld. Voor de rust waren de Boys belangrijk sterker en door midvoor Sakkers ging dan ook met 2-0 de rust ln. Na rust scoorde Sakkers wederom (3-0), maar daarna maakten de te genstanders in korte tijd 3 doelpunten, waardoor de eindstand 3-3 werd. Dit was ook wel de juiste verhouding, omdat de gasten in de tweede helft beter spel te zien gaven WEDEROPBOUW WLT Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend dat zij voornemens zijn om aan Fennis-Bussum Bouw- en Ex ploitatie Mij N V te Bussum. op haar daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de We- deropbouwwet vergunning te verlengn voor het bouwen van twee bedrijfs panden met zes woningen, op het perceel, gelegen aan de Steenhoff- straat, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A. nummer 3393. zulks in afwijking van het bestemmingsplan Rijksweg. Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in de die nen. De op de bouwaanvrage betrek king hebbende stukken liggen gedu rende diezelfde termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage Soest, 5 oktober 1965. ZATERDAGVOETBAL. ADVENDO—SOESTERBERG 3-3. De uitwedstrijd van Soesterberg tegen Advendo is met 3-3 gelijk geelndlgd Aanvankelijk was het een op- en neer gaande strijd, waarin de beide par tijen elkaar in evenwicht hielden. Maar tenslotte gelukte het Advendo om ln een goed opgezette aanval de verdediging te verschalken en de score te openen 1-0. Met deze stand brak ook de rust aan. In de tweede helft ontwikkelde Soesterberg een sterk of fensief met het gevolg dat linksbuiten Rombout als spoedig gelijk maakte 1-1 en midvoor Willems met twee treffers de stand verhoogde tot 1-3. Het leek of Sooesterberg een glorieuze overwinning zou behalen, doch de te genpartij wist zich zodanig te herstel len, dat zij kans zag de achterstand in te halen. 3-3. In deze stand kwam geen verandering meer. VOETBAL. In een uitwedstrijd heeft Soesterberg 1-1 gelijk gespeeld tegen FAK Het krachtsverschil was niet groot. De wed strijd had een mat verloop, vooral voor de rust Het ontbrak belde clubs aan stootkracht om de aanvallen op de Juiste wijze af te werken. Voor de rust werden geen doelpunten gemaakt In de tweede helft kwam men meer tot actie. Dit had tot gevolg dat na een fors opgezette aanval rechtsbuiten Grootgeest een doorbraak wist te forceren en Soesterberg aan de leiding bracht. 0-1 Wederzijdse aanvallen hadden hierna geen succes daar bij beide partijen de defensie in goede vorm was. Het gelukte FAK echter om vlak voor het einde gelijk te ma ken. Onder de leden van de Hervormde ge meente te Soesterberg is een vrijwtl- ligersactie gestart, die werkzaamheden verricht welke door fabrieken en derge lijke worden uitbesteed. De baten hier van komen ten goede van de kerk bouw. De eerste van naar men hoopt een reeks overeenkomsten is gesloten met een firma die haar reclame fol ders in een envelop laat steken. Aan deze arbeid wordt overdag, ofwel 's avond thuis deelgenomen De opbrengst wordt geraamd op enige duizenden. Voor nadere inlichtingen en voor deelname kan men zich wenden tot mevrouw G Kastelijn-Evers, Prof. Lorentzlaan 25, tel. 1228 Het particu lier adres van de voorganger van de hervormde kerk ln Soesterberg ds. A Vroegop, zal eerstdaags worden gewij zigd Men zal hem dan kunnen be reiken op de Professor Lorentzlaan 20 Het telefoonnummer 1525 blijft onge wijzigd. Nadat eerder de reünisten een gezellig feest hadden gevierd werd het vierde lustrum van de St. Michaëlgroep op een feestelijke en gezellige manier ge vierd in het eigen clubhuls „De Dub beldekker" Na de Eugarlstieviering ter ere van St. Michaël de schutspatroon van welpen en verkenners, volgde een filmprogramma met als grote sterren Donald Duck. Pluto en Micky Mouse, terwijl ook de „Nieuwe Burgemeester" echt in de smaak viel Een stevige maaltijd bracht de smul papen van het zomerkamp ln herinne ring. zodat de welpenhorde en lucht- verkenners weldoorvoed huiswaarts konden keren. Oubaas Koeken, akela Rensink, aalmoezenier De Wit en de overige leiders en leidsters zagen ook dit onderdeel van de lustrumviering weer als bijzonder geslaagd De heer Borstel, koster bij de Hervorm de kerk te Soesterberg. Is met ingang van 1 oktober J.l als koster benoemd bij de Hervormde Gemeente van Oud- Loosdrecht. Voor de mannequinwedstrijden, die vanaf vrijdag 1 oktober op de vrijdag avonden worden gehouden ln de Chanair Club te Soesterberg. bestaat zon grote belangstelling, dat de vrij dagavonden ln de maand oktober zijn volgeboekt Alle dames en meisjes, die daarvoor Interesse hebben, kunnen deelnemen Bij voldoende deelname zijn de hoofdprijzen vier vakantiereizen naar Majorca. Kopenhagen, Londen en Parijs. De mannequin-wedstrijden worden muzikaal omlijst door het showorkest van Gerard Klarenbeek en met zang van Margot Fleury In de week van maandag 4 oktober (dierendag) tot en met zaterdag 9 oktober wordt een collecte voor de dierenbescherming gehouden Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde voor het propaedeutlsch exa men theologie de heer W Doorne- weerd te Soesterberg. We herinneren er nog even aan dat de eerstvolgende algemene bejaarden- sociëteit wordt gehouden in het zaal tje van de Gereformeerde kerk aan de Rademakerstraat op donderdag 7 okto ber e.k. De heer Streefkerk zal dan einge films vertonen. MEISJE zoekt voor en kele middagen per week werk, babysit enz. Tele foon 5705 Flinke WERKSTER gevr voor 1 of 2 ochtenden p week. Mevr de Vries, Ju- lianalaan 21, tel 3957. Meisje zoekt VRIENDIN, 15 of 16 jaar. liefst beet je artistiek type. Br. on der no. 905 bur. S C. Te koop gevraagd moder- Flinke HULP in de huis- ne KINDERWAGEN. Te- houding gevraagd voor lefoon 2266 hele dagen Hoog loon Mevr Hey. Steenhoffstr. Te koop aangeboden Cl-25, Soest. TROëN 2 CV 750.- Weedestraat 84 Van Heden overleed plotse ling onze beste vader, behuwd- en grootva der, PIETER DE HAAN, weduwnaar van Geertje Baas, ln de ouderdom van 85 Jaar. K. DE HAAN P J DE HAAN- BIMMEL GELIEN PIET JOKE NEL ANNELIES Soest, 4 okt. 1965 „Groot Engendaal" Dalweg 42 Correspondentieadres Bonifaciusstraat 3. De teraardebestelling zal plaats hebben don derdag 7 oktober, om 11.00 uur, op de be graafplaats der Ned Herv. Gemeente aan de Veldweg te Soest. Bij vonnis van, de Arr - Rechtbank te Utrecht werd P. C. DE BRUIN Akkerweg 10 te Soest, in staat van faillissement verklaard, met benoe ming van de E A. Heer Mr D van Zeben tot Rechter-Commissaris en van ondergetekende tot curator Mr. J W. KOELMA. Curator. Utrechtseweg 101. Amersfoort, EEN KLEINE HERINNE RING voor een gTote zaak. Woensdag 6 okto ber Ichthuskerk, 8 uur Boodschap voor U. We verwachten U gaarne Brengt anderen mee. Ruim een maand gele den liet ik mijn paars rode REGENJAS ergens hangen Waar?0 Veld kamp. Eigendomweg 12, Soest. Nette jongeman zoekt m spoed goed KOSTHUIS Br. onder no 907 bureau Soester Crt Goede betrekking aange boden aan zelfst HU^P in de huishouding, liefst voor dag en nacht, meer- lere hulp aanwezig, eigen kamer met radio, oliest Veel electr huish. appa raten aanwezig. Ook ou der iemand komt in aan merking Hoog loon Soestdijkseweg 123 Noord Bilthoventel 03402-4004 NV Biscuitfabrieken Meursing, Smallepad 5-7. Amersfoort. Wij hebben prettig en afwisselend werk voor een aantal MEISJES en jonge vrou wen Door een nieuwe loonregeling kunnen wij een zeer aantrekkelijk loon garanderen Kom eens informeren, het zal U beslist meevallen. U kunt dagelijks terecht v 8 uur v.m. tot 8 uur n m Te koop Koelstra KIN DERWAGEN en witte ro tan wieg Tel 5635 NV Biscuitfabrieken Meursing. Smallepad 5-7 Amersfoort In verschil lende afdelingen h^bbnp wij Dlaats voor flinke JONGENS Ook vragen wij enkele ouderen met enige kennis van het bakkersvak. voor onze Biscuit- en Wafelafdeiine Wij bieden 'n goed loon Aanmelden dagelijks van 8-5 uur. TIMMERLIEDEN, metse laars. opperlieden en grondwerkers gevr. voor onderhoudswerk te Soes terberg. Voor geschikte krachten vast werk Fa L van de Pol en Zonen. Tienhovenseweg 29. Ha- gestein. tel 03472-203 b.g.g. 369 - 268 WONINGRUIL Aangebo den te Utrecht 3-kamer flat met c.v (Kanalen eiland) Gevr woning of flat te Soest of omgev Brieven aan C v. d Laan. Magelhaenlaan 50, Utrecht. Mevrouw Van Woerden, vraagt wegens huwelijk der tegenwoordige. HULP in de huishouding, liefst voor halve dagen; andere regeling ook- mogelijk Den Blleklaan 77. Huize Hees, Soest. tel. 2442 Oproeping tot bijwoning van een Af.GEMENE LE DENVERGADERING. te houden op vrijdag 8 okto ber 1965, des avonds om acht uur, ln het café „De Gouden Ploeg". AGENDA 1 Opening 2. Notulen der Vergadering van 29 april 1965. Verkiezing van een bestuurslid, wegens het be danken van de heer J. J Koelman In verband met deze vakature stelt het Be stuur, onder goedkeuring van de Raad van Toe zicht, als kandidaten 1 de heer J R. van Poppelen. thans lid van de Raad van Toezicht 2 de heer P. A. Wantenaar. Birkstraat 127, Soest 4. Verkiezing van een lid van de Raad van Toe zicht, indien de heer J R. van Poppelen tot bestuurslid wordt gekozen. De Raad van Toezicht stelt als kandidaten 1 de heer M H A. van Veeren, Candldaat- Notaris, Stadhouderslaan 126, Soest. 2. de heer J. Kok, drogist, Nieuweweg 12, Soest. Eventuele mededelingen. Rondvraag. Sluiting Namens het Bestuur, J J BROUWER, vlce-voorzitter A. F. KUYPER, secretaris. Biedt zich aan HULP in de huishouding voor één hele of enige halve dagen per week. Br. onder no. 906 bureau Soester Crt. DENKT U AAN WOENS DAGAVOND, 8 uur. in de Ichthuskerk Spreker Ds T. Poot van Drieber gen. Zang „Sursum Corda". Hartelijk welkom ■w+b voor directe Indiensttreding (óók loodgieters met belangstelling voor montagewerkzaamheden LAANSTRAAT 46 - BAARN - TEL. 2861 Wij vragen voor direct een in bezit van rijbewijs, ter opleiding tot vertegenwoordiger. Goede sociale voorzieningen. 3 weken vacantie. prima salaris, eigen vervoer van en naar huis. Sollicitaties aan Berensteinseweg 38 Tel. 02950-11434 Hilversum DAT IS VOOR HOUT, MUREN, BEHANG. Vraagt onze expert bi] U thuis voor een advies. Ook voor alle GEREEDSCHAPPEN Van Weedestraat 20 Telefoon 2374 Franse import I Een deux piece die „une vraie parisienne van u maakt Afgewerkt met vlotte epauletten en een „wispel turig" cein tuurtje. 40% viscose, 60% wol, 100% warm en sterk. Laag uitgesneden revers. Slank afkledend. Leren knopen Torenstraaf 19, Tel. 2424 SOEST

Soester Courant | 1965 | | pagina 2