Eric de Noorman - De strijd om Heidrun Bijstand en vermogen Olympia won in Amsterdam twee bekers Europese Oscars voor Russische voetballers Krabbels va" Knelis Hebben degenen met vermogen reeht op bijstand Katholiek Vrouwengilde Officiële mededelingen RATEMURG'S Erkende Auto- en Soooierrijschool Laatste rit najaarseompetitie 1965 G.V.V.V. diende protest in. 5.E.C. A stond met 1-2 voor. Wedstrijd Renswoude-Hees bleef dubbel blank Eiermarkt Een slechte dronk BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming 1 Januari van dit jaar is de Algemene Bijstandswet in werking getreden geen gunst meer m"ar eer^Vecht"01 «"SÏÏVCSïïi gemeenten ^eker iTdf dan dc praktiJk' In schillende gemeenten zeKcr in de kleinere, heeft men zich de geest van de nieuwe wet nog bepaald niet eigen gemaakt en als de nieuwe rechtsnormen bil dl densten van sociale taken al verwarring geven, laat staan bU de burgers die op grond van deze wet verzoeken tot bijstand indienen burgers. Over verschillende wetsartikelen bestaat nogal onzekerheid en daarom lijkt het ons dienstig enkele hiervan eens nader te bekijken ..Bescheiden vermogen" komt niet in aanmerking. Wanneer een bejaarde een verzoek om bijstand Indient, dan moet van gemeentewege worden beoordeeld in hoeverre hij of zij zonder de gevraag de bijstand niet in de noodzakelijke kosten van zijn bestaan kan voorzien Heeft de betrokkene geen ander in komen dan zijn ouderdomsuitkering en moet hij bijvoorbeeld in een bejaar dentehuis worden opgenomen, dan be staat er een redelijke kans dat de ge meente zijn verzoek om bijstand ho noreert Maar hoe staan de zaken, wanneer de om bijstand verzoekende in het bezit is van enig vermogen of dit nu een bankrekening is of het bezit van huizen, effecten en derge lijke Projectie APPARATEN en SCHERMEN Deze vraag is dit jaar in menig ge meente reeds aan de orde geweest. Artikel 7 der Algemene Bijstandswet bepaalt, dat bijstand ook kan worden \erleend „wanneer de aanvrager slechts over een bescheiden vermogen beschikt, dat geen bestemming heeft". Maar, zo lezen we verder in dit wets artikel - het vermogen zal wel een punt van overweging gaan vormen bij de beoordeling van de bijstandsaan vrage, „wanneer de grenzen worden overschreden, zodat het uit oogpunt van verlening van bijstand onaan vaardbaar zou zijn deze uitkeringen buiten beschouwing te laten". Verschillen. De moeilijkheid is nu, dat de wet geen bedragen noemt. Nergens staat dat Ie mand 'n vermogen van 3000 mag heb ben, wanneer hij daarboven komt, er rekening mee moet houden, dat bij een beoordeling van een verzoek om bijstand het vermogen mede in over wegingen zal worden betrokken. Er wordt geen vast bedrag genoemd en dit heeft tot gevolg dat art. 7 in de ene gemeente anders wordt ge ïnterpreteerd dan in de andere. Wordt in gemeente A een vermogen van ƒ3000,- buiten beschouwing gelaten, in gemeente B stelt men dit op ƒ4000,of desnoods 5.000.Dit veroorzaakt natuurlijk wel eens ver warring Eijstandsbehoevenden die bemerken dat in hun gemeente de grenzen laag worden gesteld, mopperen flink en voeren dan aan, dat in gemeente die- en-die de grenzen hoger liggen en dat dus hun gemeentebestuur zich niet aan de wet houdt. Die laatste opmerking is echter ten onrechte. Vrijlating. Vrij vaak is de mening verkondigd iat de minister de minimumbedragen, te hanteren voor de vrijstelling van het vermogen, zelf had moeten vast stellen. Gewezen werd in dit verband Od uitnodiging van de afdeling Soest- dijk gaf mevrouw Riemens. schoon heidsspecialiste, een avond over de hygiënische verzorging van de vrouw. Dat dit onderwerp de belangstelling van de dames had bleek uit de grote opkomst. Behalve goede raad over de verzorging van gelaat, haren, han den en voeten gaf mevrouw Riemens ook tips voor hygiëne In het gezin, zoals een eigen tandenborstel, was handje en handdoek voor elk gezins lid. hetgeen niet altijd gebruikelijk schijnt te zijn. Na de pauze werd één van de dames „behandeld" dwz het gelaat werd gereinigd, gemasseerd met een vette crème waarna rouche. matcrème en poeder werden aangebracht, de ogen en wenkbrouwen enigszins werden bij gewerkt en de lippen aangezet. Het resultaat was verrassend Hierna hadden de dames gelegenheid tot het stellen van vragen De voorzitster, mevrouw Schunselaar, bood mevrouw Riemens bonbons aan en bedankte haar voor de leerzame avond. DRANKWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 20 oktober 1965 bij hen is in gekomen een verzoekschrift van D. de Wildt, van beroep winkelier, wo nende te Amsterdam. Rozengracht 214, om een verlof B in de beneden- voorlocaliteit van het perceel, plaat selijk gemerkt nr. 42 en gelegen aan de Kerkstraat alhier Binnen twee weken na de dagteke ning van deze bekendmaking kan leder tegen het verlenen van deze Vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbren gen Oktober 1963. °m. op de behoefte die ln het bij zonder wordt gevoeld aan het vrijla ten van bepaalde vermogenselemen ten (huis, effecten), die bij eengespaard zijn om aan een moeilijke financiële situatie na pensionering het hoofd te kunnen bieden. De staatssecretaris van maatschappe lijk werk heeft echter onlangs nog betoogd, dat aan het uitgangspunt van de wet geweld zou worden aan gedaan, indien huizen, effecten en ook geld zonder meer worden vrijge laten Een kamerlid van de vaste commissie voor maatschappelijk werk vroeg hem toen of het niet mogelijk is bij de vrijstelling van het vermo gen uit te gaan van de rentabiliteit van bepaalde objecten in plaats van de waarde er van. Voor dit gezichtspunt willen wij plei ten De feitelijke opbrengst vormt daarom een billijker maatstaf, omdat dan wordt uitgegaan van de reële in komsten van een bijstandsbehoevende, zonder dat deze zich van zijn bezit behoeft te ontdoen De staatssecretaris staat echter „hui verig" tegenover dit voorstel. Hij acht de gevolgen in erfrechterlijke zin niet gering, omdat immers de erfgenamen later het voordeel zullen genieten van de instandhouding van het object. Sterk achten wij dit argument niet, want waarom zou men bijvoorbeeld overheidsbijstand niet met de nala tenschap kunnen verrekenen Overbrugging Het komt ook voor dat bejaarde per sonen, die in een inrichting moeten worden opgenomen, niet over voldoen de likwiede middelen beschikken om de pensionprijs te betalen. Iemand heeft bijvoorbeeld hulzen, maar er gaat enige tijd overeen voordat hij over de opbrengst hiervan kan be schikken Kortom, op het moment zelf komt hij geld te kort. Kan hij dan toch een beroep doen op de Algemene Bijstandswet Inderdaad kan dit Betrokkene kan, solang het onroerend goed niet is verkocht of met hypotheek is belast, niet over de middelen beschikken Daarom kan hij aanspraak maken op bijstand, al kan hieraan donr B en W de voorwaarde aan worden ver bonden dat de bijstandaanvrager op korte termijn het mogelijke zal doen zijn bezit te gelde te maken. De in :asu verleende bijstand kan na 11- kwlderlng van het bezit worden ver haald op grond van art. 59 van de Al gemene Bijstandswet. Twee eerste prijzen, dus ook twee grote bekers, waren de beloning voor de twee groepen van de chr. wandel sportvereniging „Olympia" voor de prachtige indruk, die beide groepen maakten tijdens de Kennedy-tocht in Amsterdam Deze tocht trok onge veer 1.000 deelnemers. Tweeëndertig Junioren liepen onder leiding van de heer W A. Suman tien kilometer. Op deze afstand waren in totaal tien groepen vertegenwoordigd. Vijf groepen liepen vijftien kilome ter daarbij waren ook de achttien senioren, die onder leiding van de heer L. Vogel wandelden De route voerde voor het grootste gedeelte door de Slotervaart, een flatwijk in Amsterdam Op weg naar Amsterdam reikte de heer Suman in de bus enige onder- scheldingen uit aan de leden, die een bepaalde afstand hadden gelopen. Het speldje voor 500 kilometer was voor Wilma Goor, Dlnl Schlebaum, Bep Strumpel. Stijntje van Veer en Cordeetje Catsman. allen junioren. Bij de senioren kreeg mej W Strum pel het speldje voor 1 000 kilometer. De leider van deze groep, de heer Vogel, kreeg de onderscheiding voor 2.000 kilometer Om zeven uur zaterdagavond kwam de bus met de enthousiaste Olympia- nen .in Soest aan Op de Paulus Potterlaan stonden veel ouders en belangstellenden te wachten Er werden bloemen aangeboden en toen ging het. begeleid door de Olympia- drumband. en met fakkels via de Rubenslaan. Molenstraat en de rijks weg naar het huis van de heer Suman aan de Veldweg. De heer Hesslng. voorzitter van de wandelsportvereniging, feliciteerde beide groepen met het fraaie succes Leider W. A. Suman met één van zijn junioren, na de bloemenhulde, aan het hoofd van de groep, tussen de falk- kels en de vlaggen. en zag terug op de resultaten, die Olympia in het seizoen 1965 behaal de. Hij hoopte, dat ook in 1966 weer veel prijzen zullen worden behaald Spreker dankte de twee leiders, de heren Suman en Vogel, voor het vele werk. dat zij voor Olympia ook ln het afgelopen seizoen weer hadden verzet. Hij dankte ook de drumband voor de muzikale ontvangst, waarna een luid hoera-geroep klonk. Olympia heeft met deze mars. de tiende achtereenvolgende ln de hoofd stad. het seizoen besloten Op de zaterdagen 27 november, 18 december. 15 Januari en 19 februari, wordt ln Soest de door Olympia georganiseerde Winterserie gehouden. CO Gedlpl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) b.gg, 03498-1951 wordt gehaald en gebracht. De deename aan deze rit was weer vrij goed. Ook Wim Schaeffer was weer aanwezig. De 12 groten gingen van start voor een uur en tien ronden, terwijl de ad- spiranten weer 25 ronden reden De jongelui gingen met 2ijn vijven van start Speelde vorige week Ries van Breukelen de hoofdrol, nu was het Cor van Leijenhorst die de lakens uitdeelde. In de 8e ronde liet hij zijn twee mak kers in de steek - de andere twee la gen toen al op achterstand - en ge leidelijk vergrootte hij zijn voorsprong. Hij won gemakkelijk. Uitslag 1. Cor van Leijenhorst, 29 km in 50,25 min. 2. Ko van Zijtveld. 3. Ries van Breukelen John v d. Berg en Harm Hees gaven op. Bij de groten waren het Eddy de Lan ge en Henk Smeekes. die in de 3e ronde op avontuur uittrokken. Jac. v. d. Berg demarreerde ln de 8e ronde. Hij wist vier ronden lang een kleine voorsprong te behouden, maar in de 12e ronde pakte het peloton hem te rug. Een ronde later gingen Eddy Bijl, Jaap v. d. Broek en Wim Schaeffer Parijs De Russische voetballers Yasjin (links) en Voronln hebben ln de Franse hoofdstad de Europese Oscars voor 1964 van de sportjournalisten in ontvangst mogen nemen. er tussen uit. In de 17e ronde viel Wim terug en was Jac. v d. Berg op weg naar de koplopers, maar werd te ruggehaald. In de 20e ronde probeerde Eddy de Lange het, tevergeefs ech ter. evenals de poging van Gerrit van Ruttenberg ln de 22e ronde. Herhaaldelijk werden er nog ontsnap pingspogingen ondernomen, maar alle met hetzelfde resultaat. Zes ronden voor het einde streken de twee kop lopers op het peloton neer. maar Ed dy de Lange flitste er meteen tus sen uit en wist een 150 meter te ne men. die hij tot het einde wist te verdedigen en zo de derde plaats vei lig stelde. Gert de Weerd, die ln de 3e ronde pech kreeg en na herstel met 4 ron den achterstand weer aan de strijd deelnam, won de spurt van het pelo ton. maar werd door zijn achterstand laatste. De spurt van de koplopers won Eddy Bijl met gering verschil van Jaap v. d Broek. Volledige uitslag 1. Eddy Bijl, 50 km ln 1 uur 17,40 min 2. Jaap v d. Broek. 3 Eddy de Lange. 4, Rik Hees. 5. Jac. v. d. Berg. 6 Aad Post. 7. Ger rit Ruttenberg. 8. Arie Bakker 9. Wim Schaeffer. 10. Gert de Weerd. De totaaluitslag van de najaarscom petitie werd Klasse A 1 Aad Post, 15% punt. 2. Rik Hees (15). 3. Eddy Bijl (13%). 4. Jac. v. d Berg (8). 5 Eddy de Lange (7). 6. Jaap v d Broek (6). 7. Gerrit Ruttenberg (6). 8. Arie Bak ker (5). 9. Henk Smeekes (4). 10. Wim Schaeffer (3). 11. Wessel Hees (1). 12 Gert de Weerd (1). 13. Jan W. de Lange (1). Adsplranten B 1 Cor v. Leijenhorst 33 punten. 2. Roes van Breukelen (32). 3 Ko van Zijtveld (21). 4. John v. d. Berg (9). 5. Harm Hees (8). SEC-junioren A heeft het Zater dag niet gemakkelijk gehad in de uit wedstrijd tegen G.V.V.V. A in Veenen- daal. De eindstand was 1-2 voor S E C. Of die gehandhaafd zal blijven, ls nog een vraag. De thuisclub diende namelijk een protest in tegen een beslissing van de scheidsrechter. Hij had voor haken door spil Dorre- stein een vrije schop toegekend, maar G.V.V.V. was van mening, dat de overtreding binnen het strafschopge bied was begaan en wilde een straf schop hebben. De vrije schop leverde niets op. Het protest maakt heel wei nig kans, omdat de beslissing van de scheidsrechter onherroepelijk is. Door het te laat arriveren van het SEC.-team begon de wedstrijd al 20 minuten later dan was vastge steld. Er werd daarom niet gerust, maar in één ruk doorgespeeld, negen tig minuten lang G.V.V.V. begon zeer sterk met enkele gevaarlijke schoten. Na tien minuten was het raak. Dor- restein kreeg de bal verkeerd op de schoen en Kamphorst was kansloos. (1-0). Door dit doelpunt ging het meteen beter in de S E C -ploeg. Na 23 minuten gaf kanthalf Veenendaal een goede Dass aan Van Boeijen. die niet aarzelde, maar ln- en raak schoot (1-1) Na 25 minuten had Van Boeijen zich bij de hoekvlag vrij gespeeld. Hij gaf een effectvol schot op doel. maar de bal belandde tegen de paal. Na de rust kwam er nog meer vaart in de wedstrijd. Vooral de uitblinkers. Vee nendaal en Van Boeijen, verzette bergen werk Na ongeveer tien mi nuten gaf Van Boeijen een mislukte pass naar De Jong. De G.V.V.V.-spil maakte echter de fout op zijn doel man terug te spelen. De Jong onder schepte de bal en schoot via de paal in (1-2). Na 20 minuten kopte Dorrestein uit een hoekschop van Hardeman uitste kend in, maar de bal werd keurig gestopt. Hierna werd het nogal eens gevaar lijk voor het S.EC.-doel G.V.V.V. zet te alles op alles om gelijk te maken, maar de groen-witte achterhoede hield goed stand Bovendien was Kamphorst goed op dreef Na een half uur was Van Boeijen doorgebroken, maar hij schoot tegen de lat Vijf mi nuten later floot de arbiter voor de laatste maal. nadat zich het incident had voorgedaan, waartegen G.V.V.V. een protest indiende. Het eerste elftal van Hees had zater dagmiddag de moeilijke opgave om in Renswoude de club met die naam te bekampen. Beide partijen waren practisch even sterk, maar wanneer Hees de opgelegde kansen had kunnen benutten, waren de beide punten mee naar Soest gegaan. Hees was steeds ln de meerderheid maar het juiste schot ontbrak. Wel wist Bosman een doel punt te maken, maar dat werd door de arbiter afgekeurd. De tweede helft gaf een zelfde spel- beeld te zien. Wel schietkansen maar geen doelpunten. Eén punt ging dus mee naar Soest. Op de Amersfoortse eiermarkt wer den aangevoerd 32 500 stuks in prij zen van 16.— tot 16,75. Midden- prijs 16,40. Prijs per kg. 2.60. Moeizaam krabbelde de oude knecht, die voor de gevangenen pleegt te zorgen, overeind. Pijnlijk grijpt hij naar zijn hoofd. Het lijkt wel of er lood in zit, zo zwaar is het Het bonst en hamert van alle kanten. Wat is er met hem gebeurd Is hij niet eten gaan brengen aan die twee edele heren Maar hoe komt hij dan hier buiten de kerker Het laatste, wat hij zich herinnert is toch, dat hij juist binnen was gekomen. Achter hem komen Awain en Halfra voorzichtig te voorschijn. Al» het waar is wat zij vermoeden, mogen zij niet langer wachten. Heeft Draga werkelijk Pum-Pum opgesloten Dan moeten zij ingrijpen, voor de wachter alarm slaat. Maar de oude wapen knecht heeft helemaal geen aandacht voor wat er om hem heen gebeurt. Hij pakt zijn speer op en maakt met zijn logge hand het luikje in de kerkerdeur open. Half voorovergebo gen kijkt hij naar binnen. Wel alle wel alle.... stottert hij. Bevend strijkt hij zich over de baardstoppels van zijn kin, die van schrik net zo recht op zijn gaan staan als de paar verdwaalde haren, die zijn gladde bol nog rijk ls. Hij kijkt recht in de ogen van Pum-Pum. De kleine man is woedend op zichzelf, omdat hij zich door die vrouw met haar stekende ogen zo heeft laten overbluffen. Hoe had hij ook kunnen denken, da* zij de deur voor zijn neus dicht zou werpen, nadat hij haar nog geholpen had de wachter naar buiten te slepen Wat heeft Draga eigenlijk met dit alles te ma ken Hoe komt hij hier uit Boos kijkt Pum-Pum om zich heen maar het knersen van het luikje in de deur leidt zijn aandacht af Kwaadaardig kijkt hij naar het brede gezicht van de wachter met zijn grote schrikogen Wat moppert die man toch allemaal Dwergen stamelt de man, - een dwerg inplaats van edele heren. Toverij Verder komt hij niet Pum-Pum ziet hem de ogen nog wijder opensperren. Dan. met een schrille kreet, is het gezicht plotse ling verdwenen. Angstig kijkt Pum-Pum naar de deur Wat gebeurt er duurbuiten Ajje 't ming vraogt mok zeige dak niei meer zo best van geheuge bin. Maor ik heb een kleinzoon en da's gewoon een 1 waandelende aa- gendao Hie het een kop as een iezere pot en toch ls hie pas twaolluf jaor. Maor hie is aal me- raokels bie de haand, da hettie van zien opao meejekrege Veurugge week vroeg hie an mlng „Opao. wanneer is nong eindeluk die uuttestelde spuut- baalwedstried en die wedstried veur kingders, die de braandweer nog zouw houwe En ik mot eerluk zeige, ik stao nie gauw mlt een mongd vol taande maor daor wist ik gin aant- woord op. Ik veur mlng was die wedstriede aal laan* vergeete. maor die kleine jonges ongthouwe ut best. Toen hie ut zee. herinnerde ik ming weer. dat hie op vief mei teuge zesse aoves tuus kwaam as een verzope kaat. Hie was dri*fnaat. van oneder tot bove. Maor vond ut zelluf heulemaol nie arreg, waant hie bad bar veul schik ehad, zee die. Ik vroeg an um ..En. heb jie nog wat ewonne maor hie zee „Ewon- ne, ewonne ooao. ik bin nie eens an de beurt eweest. d'r binne nog vieftug kingdere veur ming en 't is nog laang nie affelope Toen hie da ezeid had. begreep ik nie hoe hie zo naat ekomme was. Ik heb ut um ok nie evraogd D'r zal wel een of aandere spuutgaast eweest weeze, die teveul naor links of naor rechts ericht het Da kaiie verwaachte bie zo'n wedstried en demonstraosle. Tk mot zeige da ming kleinzoon 't heu lemaol nie leuk vond. da hie niet mee het kenne doen Maor de vollegende dag klaorde zien gezicht aal op, waant toen sting d'r in de kraant, da de kingders die op vief mei nie an de beurt eweest waore, van de noemer een keer zouwe kenne meedoen. Waant on vief mei was ut allemaol een bipt.ip uuf de haand eloope De prieze hebbe zullie ln ieder gevaal bewaord, eeleuf ik Een heule braandweérwaoge vol hebbe zullle overehouwe, zee ming kleinzoon, maor da zal wel een bietje overdreve weeze. Noeng was ik van de week mit um an't waandele en wullte lope op de Soaarelaon en daor zien wullie een naor hoopies ouwe otobaande en een ouwe otomebiel staon Ik zeg teuge 't kleine iong ..Kiek, de provo's binne zeker weer an de gaang eweest", maor da was nie zo. Waant een paor king dere die d'r an 't speule waore, zeeje da d'r een waoge van de braandweer was eweest. die de spulle daor neere- leid had. Gin rooje waoge. maor een vraaebtwaoge mlt allenig een bordje Braandweer" En toen vroeg mlng kleinzoon ..Opao, noeng gaot ut vaast gauw ebeure". Maor zo was ut toch nie. waant dins- daeaovend hebbe de braandweerluu d'r zelluf meejespeuld 't Waas een soort heDoening daor in de duune. Zullle hebbe zich d'r ln leder gevaal goed kwaod emaokt. zullle hebbe daor be- hoorluk staon schuumbekke. waant d'r laag een heleboel schuum. Affing. ik heb ming kleinzoon beloofd dakter om zou vraoge hoe ut noeng eigeluk mlt de veurbereidLnge zit. As zullie 't van 't jaor nog wille houwe mot de inschrieving noeng toch wel beginne Messchlen zeige zullle bie de braandweer „Wedstriede Wullie weete narreges van". Dan zelg Ik ,,'t Het ln de kraant estaon. Maor me- schlen het ut orgenesaosiecomletee ut nie eleeze". Ming kleinzoon hoop noeng maor. de ut spuutfeest nog deurgaot, maor flt denk dattut mit St. Juttemis ls. E. v. d B alhier had reds te veel aan Bacchus geofferd doch ging nog een café in de Laanstraat binnen. Omdat de caféhouder hem weigerde te schen ken werd de man kwaad, waarom hij buiten de deur werd gezet. In woede trapte hij daarna een deurpaneel Ln. De politie bracht de man over naar het bureau, waar hij zijn roes kon uitslapen. GEBOREN Petrus Adrianus Bernar- dus, zoon van B G van Blokland en J M. J Tolboom. Wleksloterweg O Z. 39 Susette Diana, dochter van D Duits en N van Ekeren. Van de Vel- deplantsoen 57. Bernardus Hendri- kus. zoon van H P Rademaker en W. Camper, Kerkpad Z.Z. 33 Auke, zoon van J C. Jongbloed en A, Meijer, Beatrixlaan 26 Petrus Anthonius, zoon van A. W A. Keijzer en C. J. Jurgens, Bonifaciusstraat 16 Taco Martin, zoon van W Tel en T. Rudol- phus. Birkstraat 132 Astrid Cor- nelia Bernadina, dochter van H Th de Groot en W. Th M van Dort, Buvs Ballotlaan 35. Karei Paul. zoon van J. D van Scharrenburg en P A van der Schans. F. C. Kuyperstraat 18. ONDERTROUWD Antonle Johannes Tempelaars. Neuweg 128, Hilversum en Cornelia Francina van Velzen, In- singerstraat 30. GEHUWD Willem Richard Kuh, Wer- nerlaan 19. Hilversum en Maria Hen- drika Olie. kantoorbediende Stadhou derslaan 64, Soest Hendrik Corne- lls Tesser. Chr Huygenslaan 61 en Anna Ros. Chr. Huygenslaan 61 Jacob de Bruin, Peijerstraat 65. Echt en Alida Johanna Maria Rasch, Van Straelenlaan 29 Johannes Berle- mon, Oude Tempellaan 4 en Alida Vlargaretha Willems. Slmon Stevinlaan 25. Hijman Tokkie. Prof. Lorentz- laan 36 en Dina Janna van den Broek. Hoevelakenseweg 115, Barne- veld-Terschuur. Mahmoud Ravana Azar. Pelikaanweg 2 en Adolphina Eli- sabeth Maria Nijssen, Pelikaanweg 2 Dir H W. Vellinga Korte Brlnkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis Crematie, Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN Dirk Jacob Lodewijk Veijenbergh. 80 Jaar. Aagje Dekcn- aan 32. Jan Gijsbert. Burghout. 71 aar, gehuwd met T. Galler, Sinnema- plein 3.

Soester Courant | 1965 | | pagina 3