<i6fl m-r m Erïc de Noorman - De strijd om Heidrun SWAGI Ongehuwdentarief in discussie Vero aderiiui Soester Turn club Nobelprijswinnaar verkoopt kaarten voor het kind I JA VOORSMEREN GARAGE BOSBOOM Nederlandse vrijgezel weinig reden om over fiscus tevreden te zijn Lenssen+de Wolff mjwj Openbare Bibliotheek Soestdijk V.V.Z. won in Utrecht met 1-6 van L.E.V.U. Mixefl Hockevclub B.D.C.-Handbal Eiermarkt S.E.C. won met klein verschil van C.D.N. Klaar tenviil l! wacht REVKROI. SMEERSTATION BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Beer? i" -O <*rp "ir; in r* „Tenslotte zal nog worden nagegaan of het mogelijk Is enige verlaging te brengen in het tarief van de inkom sten- en loonbelasting voor ongehuw- den". Deze passage uit de regeringsverkla ring van 27 april 1965 ligt verscho len in een paragraaf die handelt over de afschaffing van successierechten voor echtgenoten en gezinsleden. Meer dan een miljoen werkende, on gehuwde Nederlandse mannen en vrouwen, die zuchten onder een ook met het buitenland vergeleken onredelijke hoge belastingdruk, heb ben bij het horen van deze zinsnede de oren gespitst. Zal het nieuwe ka binet deze lang verbeide belasting verlaging nog eens werkelijk doorvoe ren 0 De discussies over dit onderwerp zijn het laatste jaar sterk toegenomen, niet alleen omdat de vrij gezellen door sterk gestegen kamerhuren op hogere lasten komen te zitten, maar ook om dat van verschillende zijden wordt be toogd dat in deze tijd van snelle be volkingsgroei het bedenkelijk gaat worden de ongehuwden de belasting gelden bijeen te laten brengen, dte worden aangewend om de grote ge zinnen in het genot van alle mogelijke faciliteiten in de fiscale sfeer te stel len In buitenland redelijke verhouding. Herhaaldelijk hebben de Nederlandse Vrijgezellenbond en de Nederlandse Bond van vrouwen werkzaam in be drijf of beroep, in rekwesten aan de regering steeds op afschaffing van ta rief I der belastingen aangedrongen. De motivering klinkt zeker niet onre delijk, want het is bekend dat in de ze tijd de kamerschaarste pension- en kamerhouders hun prijzen dermate opschroeven, dat vele ongehuwden meer geld nodig hebben om in de noodzakelijke kosten van hun bestaan te voorzien dan menig gehuwde Deze realiteit komt echter in de belasting tarieven allerminst tot uiting naar een van de eerste vier partijen zouden kunnen overstappen, want nog altijd speelt de portemonnaie een gro te rol in de bepaling van de stern- keuze. Dat zullen de andere partijen toch wel heel goed beseffen en daar om zou het ons niet verbazen, wan neer ook in die kring gedacht zal worden aan een verlichting van de be lastingdruk voor ongehuwden. wier sympathie men anders dreigt te ver spelen. Stéënhoff straat 67' Soest Tel: 2169 Bovendien is naar aanleiding van re cente verhogingen der kinderbijslag de vraag opgeworpen, in hoeverre het nog billijk is met het oog op het pro bleem der bevolkingsgroei de onge huwden extra te laten betalen ter be- /ordering van een ontwikkeling, waar aan zij nu juist part noch deel hebben En 't buitenland Steekt het Nederlandse ongehuwden- tarief ongunstig af bij de tarieven, die in min of meer vergelijkbare lan den van ongehuwden worden geheven? Dra. G A Koen heeft hierover in het orgaan „Ongehuwdenbelangen" enkele belangwekkende cijfers gepubliceerd. Uit deze cijfers blijkt ten overvloede, dat de ongehuwden in Nederland aan merkelijk meer belasting moeten be talen dan ln landen als België, west- Duitsland en Frankrijk. Bovendien is het tariefsverschil voor ongehuwden en gehuwden zonder kinderen ln deze landen aanmerkelijk kleiner Daar moet nog aan worden toege voegd, dat dra. Koen bij haar over zicht is uitgegaan van het tarief voor le inkomstenbelasting, zoals dat pas in 1966 zal gelden Voor 1965 en ze ker voor 1964 lagen die tarieven ho ger Nietemin is ook het tarief voor 1966 nog uitzonderlijk hoog in verge lijking met het buitenland. In Nederland moet een ongehuwde met een jaarinkomen van f6000. 11,2 inkomstenbelasting betalen. Een gehuwde zonder kinderen 6.7 Voor België bedraagt dit tarief 6,7 (6,4), voor Frankrijk 5,1% (0%). Bij een inkomen van f 9000— be draagt het tarief in Nederland 15,8 gehuwden zonder kinderen 10.5%). In west-Duitsland betaalt de onge huwde dan 16 maar de gehuwde met kinderen weinig minder, t.w. 14.2% In Frankrijk zijn deze percen tages 8.3 en 3,3 in België 10,7 en 10,2 Hogere inkomens. Bij een hoger jaarinkomen betaalt de ongehuwde in België. Duitsland en Frankrijk minder belasting dan in Nederland, terwijl de voor hem gel dende tarieven weinig hoger liggen dan voor de ongehuwde zonder kinde ren. De percentages voor ongehuwden. resp. gehuwden zonder kinderen bij een jaarinkomen van f 15 000.zijn in Nederland, resp 22,7 en 16.4 in west-Duitsland 20.1 en 18.5 in Bel gië 14,2 en 13.5 in Frankrijk 11.9 en 6.2 in het Verenigd Koninkrijk 23,1 en 19.8 Alleen in het Verenigd Koninkrijk moet de ongehuwde dus bij een jaar inkomen van f 15.000,— iets meer be lasting betalen dan zijn Nederlandse lotgenoot, maar daar staat tegenover dat het tarief voor gehuwden hier ook hoger ligt. FOTO BURG. GROTHE! TEL: 3917 SOESTO'JI Niettemin zijn in de Tweede Kamer al suggesties gedaan om tot een ver dere belastingverlaging voor ongehuw den te komen. De christelijke partijen wilden die realiseren door een bijzon dere aftrek voor oudere ongehuwden. zonder dat nu erg duidelijk werd waarom de oudere ongehuwden wel, f i de jongeren niet. De P.v.d.A. diende een amendement in tot vermindering van het tariefs verschil met 20 Dit amendement werd echter verworpen. Voor stemden behalve de Pvd A alleen de PSP de C.P.N. en de Boerenpartij. Politieke betekenis. Inmiddels staat het voor ons vast, dat de discussies over verlaging der vrij gezellenbelasting ook een politieke be tekenis krijgt. Het onbehagen over de „tariefgroep I" onder de ongehuwden wordt steeds groter. De PvdA plus drie andere, hierbovengenoemde par tijen, zijn voor een verlaging van het tarief De christelijke partijen en de VVD waren tegen. Dit impliceert dat vele ongehuwden bij de komende verkiezingen wel eens Nieuwe aanwinsten Romans. Borowski, Stenen wereld. Bradbury. Fahrenheit 451. De Bre- mond d'Ars, Het vergeten portret. Carmiggelt. Later is te laat Le Carré. Telefoon voor de dode. Van Gent, Spionnen in het web. Gloag. Moedershuis. Harten, Operatie Mon tycoat. Lanoux. Een verlaten strand Lenz, De man in de stroming Reeuwijk. De Kwerulant Smets, Het vierkant. Spark, Juffrouw Bro- dies beste jaren. Boeken over allerlei onderwerpen. Ais- berg, Zo. werkt de transistor. Eyseneck. Wat is uw IQ? Good rich. Mythen uit de oudheid. Go- vaart. Simon Vestdijk. Greshoff. Verzamelde gedichten. Groenveld Het grote bijenboek Gronefeld, Zo zijn de dieren. Haasse. Leeste kens. Hammes. Edelstenen. Van der Hoeven. De Engel en de blinde man. King. Waarom wij niet langer kunnen wachten. Kolarz, Mijn fa milie in Moskou. Van Leeuwen, Be knopt overzicht van de letterkunde. Machines (Parool Life). Mees. Phi lips Willem van Oranje. Meyers. Het woord. Oomes. Antoon Coolen De Piïlecijn. Stijn Streuvels Schade van Westrum, Groeten uit Amsterdam. Schevill. De Medici, heersers over Florence Schmid-Tannwald. Po- zuzovergeten in het oerwoud Ste- denspieeel Taylor. De val van de vorst0'"huizen Tokay. Het mense lijk lichaam Tsjou. Hersensooeling in Peking Van Veenendaal. Ze vlo gen als vogels. Van Vlierden. Wil lem Elsschot. Van der Werf, Be stemming maan. O In hotel De Kleine Witte hield de Soester Turnclub haar jaarvergadering onder voorzitterschap van de heer P. Ekel. Hij verwelkomde in zijn ope ningswoord de zestien aanwezigen en "ei, dat de vereniging een stormachtige eriode aan het afsluiten is Volgens '?m zal het leed binnen korte tijd zijn geleden. Ten aanzien van het lei dinggevende korps deden zich proble men voor: „er was in de technische hoek bijna geen rust in het beleid", aldus de heer Ekel. Hij herinnerde eraan, dat men prak tisch het hele jaar bezig geweest is om bestuursleden voor de vacante plaat sen te zoeken. Volgens hem zal de vereniging nu spoedig alle moeilijk heden te boven komen. Ondanks alle onrust in de Soester Turnclub had dit geen terugslag op het ledental, dat vrijwel stabiel bleef Mede daardoor kan het afgelopen seizoen niet ongun stig worden genoemd De heer Ekel las vervolgens het jaar verslag van secretaris L Houkes voor. die zijn bestuursfunktie in verband met vertrek moest neerleggen. Daaruit bleek, dat de vereniging momenteel 330 V.V.Z. moest in Utrecht de strijd aan binden tegen LE.V.U. Met de storm in de rug was L.E.V U. het meest aanvallend, maar toch wist V.V.Z. na 12 minuten spelen de score te openen. Linkshalf v. d. Bosch loste van zeker 20 meter een schot dat doel trof. 0-1 Nog voor de rust kreeg L.E.V.U. de gelijkmaker. Hiervoor was echter de hulp nodig van spil H. van Kooij, die een weggekopte bal door de storm in eigen doel zag verdwijnen Rust 1-1. Na rust was V V.Z. oppermachtig Ge steund door de storm was het Schaap die de stand op 1-2 bracht, waarna Demmers het 3e doelpunt scoorde. Vervolgens trof midvoor Hamert twee maal het LE V.U-net (1-5) en links buiten Ruizendaal maakte het halve dozijn vol. 1-6 Door de nederlaag van Baarn en het gelijke spel van Eminent Boys. gaat V.V.Z nu alleen aan de kop van de ranglijst. Verdere uitslagen: V.V.Z. 2 won van T O V 2 met 4-2. In deze wedstrijd werd H Onderstal van V.V Z. dermate gewond, dat hij naar „Zonnegloren" moest worden vervoerd, waar de wond aan de lip werd gehecht Andere uitslagen zijn: BW "-V.V.Z. 4 4-0. Asp.: Quick-V.V.Z. 0-3. Pup.: V.V.Z.-Rhoda 0-0. leden en twintig donateurs telt. Voor het eerst, in de S T C -geschiedenis werd de Koninklijke Goedkeuring ver kregen op de reglementen en statuten. De nieuwe leiding bestaat thans uit mej. A. Heesbeen mevrouw A Egt- berts en de heer W. Egtberts. De Soester Turnclub deed het verzoek om gebruik te mogen maken van de nieuwe turnzaal in de Lagere Techni sche School, maar de aanvraag werd later ingetrokken Het bestuur heeft besloten om te wachten totdat te zij ner tijd de zaal in Soest-Zuid gereed komt. Uit het financiële verslag bleek, dat er een nadelig saldo is van f 408.66. De begroting laat een nadelig saldo van 500.— zien. Bij de bestuursverkiezing trad de heer P Ekel als voorzitter af. Hij stelde zich wel verkiesbaar als secretaris. Het bestuur werd op negen leden gebracht. De heer P Ekel werd zonder hoofdelij ke stemming tot secretaris benoemd. Eveneens zonder stemming werd de heren J. de Kruyff en W. Egberts als nieuwe bestuursleden gekozen en de heer P. Süruit herkozen. De heer Ekel. die op 22 november 35 jaar lid is van de Soester Turnclub. waarvan 25 jaar als bestuurslid, zei bij de introductie van de heer W Schun- selaar, die door het bestuur kandidaat was gesteld voor de voorzittersfunktie, dat ..nieuw bloed" in het bestuur ook nieuw leven in de vereniging kan brensen. Bij de stemming werd de heer Schun- selaar. die zes iaar geleden ook al deel uit gemaakt heeft van het STC- bestuur, gekozen met 14 stemmen voor. tegen en 1 onthouding Het bestuur had voorgesteld een leden donatie in te voeren ten bedrage van een gulden voor leden van zestien jaar pn ouder en twee kwarties voor leden tot zestien iaar. Deze jaarliikse bij drage is bedoeld als tegemoetkoming in de kosten van administratie Een eventueel overschot zal in de „lief en leednot" worden gedaan Verder werd besloten epn aantal verplichtingen vast te stellen voor leden, die voor tijdig willen bedanken. Het tussentijds bedanken moet zoveel mogeliik worden voorkomen Het be stuur is dan ook van plan dit slechts in gevallen van forse majeur toe te staan. Een lid. dat tussentijds bedankt, 's verplicht de contributie over het lopende kwartaal te voldoen, evenals de bondscontrlbutie en de nieuw inge stelde leden-donatie. Het bestuur vindt het aantal van twin tig donateurs veel te weinig en wekte de leden op nieuwe donateurs te win nen. Ook het ledental moet omhoog. m onhoudbaar te passeren. S E C had de leiding heroverd en zou deze niet meer afstaan Wel zette CD.N alles op alles, maar het hechte verdedlgingsblok van S.E.C. wist van geen wijken. V/el wer den nog enige hoekschoppen cadeau gedaan, maar die leverden niets op. Toen de scheidsrechter voor het laatst floot, had S.E.C. de zware, maar spor tieve strijd met 2-1 gewonnen Dames 1 speelde zondag tegen het eerste dames team uit Hattum in de tweede ronde van de bekerwedstri >d. die door dames 1 met 1-0 werd ge wonnen door een treffer in de tweede helft van Stans Hoppenbrouwers. De Soester dames waren de gehele wed strijd in de meerderheid, maar wisten van de geboden kansen niet te profi teren Steeds drone m°n te ver op. zodat voordurend alle 22 soeplsters op een hebt stond1 De rust. brak aan met gelijke stand 0-0 Daarna weer een fpl aanval1°~d So°st, en pen stug verdedigend Hattum Er was steeds gewir-war vo°r het doel van Hattum, waarin uiteindelijk Stans Honpenbrou- v/ers haar kans schoon zag met een hstlg balletje So°st de leirünc be zorgde Bii dat ene doelpunt bleef het en de Soester dames plaatsten zich hierdoor in de volgende ronde Her°n 2 speelde ook een bekerwedstrijd en we) tep-n Asvion Door het gelijke spel 2-2. werden de heren uitgescha keld voor de volgende ronde. Uitslag heren "«Wpnw B.M.H.C.- Soest 4-n De gespeelde wedstrijden eindigden als volgt: Dames asp. B D.C. 2-Laren 2, 4-2. Dames sen. BD C.-Laren 3-1. Heren sen B D C.-Laren 2 18-2 Dames iun. B D.C 1-Splrit 2-4. Heren jun Oranie-B D C. 18-7. Dames asp. Fidelitas-B D.C. 1 1-8 Papa Ibra Tall uit Senegal ontwierp voor UNICEF een kaart in fascinerende kleuren „Het wondere woud". Het Kinderfonds van de Verenigde Naties. Unicef, heeft de Nobelprijs voor de Vrede 1965 gekregen Ieder een. die iets met Unicef te maken heeft, is natuurlijk heel bli] met de erkening van zijn vredeswerk en met de geldprijs van ongeveer f 200.000. Alle financiële bijdragen zijn welkom, want het Fonds heeft heei veel geld nodig om de bestaande noden te kun nen lenigen. Een van de middelen om aan meer geld te komen, is de verkoop over de hele wereld van de nu al zo bekende UNICEF-wenskaar- ten Cedereen kan zijn steentje bijdragen door UNICEF-kaarten te kopen. Dat is geen liefdadigheid, want U krijgt voor uw 5.tien heel mooie, dub bele kaarten met tien enveloppen. De kaarten zijn ontworpen door kun stenaars met wereldnaam. Vorig jaar werden er in Nederland bijna één miljoen kaarten verkocht. Dit jaar moeten het er véél meer zijn. anders moet UNICEF zijn hulp inkrimpen. Het motto van deze actie is Groet een vrind en help een kind Er is ook weer een prachtige week agenda met tientallen kleurenrepro- dukties. De prijs daarvan is 7.50. U kunt een vouwblaadje met gekleur- Het bestuur zou graag zien. dat het vóór 1 januari 1966 vierhonderd be draagt. Dit ook al ir verband met de hoogte van de gemeentelijke subsidie Wat het werkprogramma voor het nieuwe seizoen betreft zal een keuze moeten worden gemaakt uit het or ganiseren van onderlinge wedstrijden, vaardigheidsproeven, een dualmeet. een ouderavond. een feestmiddag. de avondvierdaagse, een teenerbal. een filmvoorstelling of deelname aan ray on- of kringuitvoering De wijziging van het lesrooster werd nog niet doorgevoerd. Dit was voor gesteld in verband met opheffen van het zgn. keurturnen Dit probleem zal nader worden besproken. Evenmin ging men over tot het opnieuw instellen van een Jeugdraad. De vorige raad is destijds opgeheven wegens gebrek aan leiding Er ontstond hierover een dis cussie. waaraan de heer Schunselaar een einde maakte met de opmerking, dat dit initiatief hiertoe zijns inziens uit de jeugd zelf moet komen Hij zei te betwijfelen of er wel behoefte aan een jeugdraad bestaat Het plan ging ten slotte de ijskast is. Wel zei het bestuur de wens van de aanwezigen zoveel mogelijk te zullen uitvoeren ten aanzien van verbetering van de pro paganda. de afbeeldingen van de verschillende kaarten en de agenda aanvragen bij het Nederlands Comité UNICEF. Ban- kastraat 128, Postbus 1857. Den Haag, giro 7515. telefoon 070-545809 C.D.N. uit Driebc-rgen was zondag op bezoek bij S.E.C. en het is een aan trekkelijke en spannende strijd gewor den. die door een groot aantal belang stellenden werd bijgewoond Men heeft waar voor zijn geld gekregen C.D.N. liep direkt hard van stapel en vooral de bewegelijke midvoor Bos was gevaarlijk. Deze omspeelde in de 10e minuut spil Ruttenberg en ging alleen op Van Hattum af. die op zijn beurt op Bos toeliep Dit was technisch goed gezien: nu ging het schot van Bos naast. Toen S E C wat meer vat op het SDel kreeg, werden enige goede aanvallen opgezet. Na 20 minuten liep Duijst door op een ver naar voren geplaatste bal. was even vlugger dan de uitlo pende keeper Achterberg en met een goed schot vloog de bal laag in het C.D.N. doel. S.E.C. leidde met 1-0 Keer op keer kwamen de voorhoede- spelers van C.D N. in actie en vooral linksbuiten Donkervoort was erg ge vaarlijk. Midvoor Bos werd door spil Ruttenberg goed in bedwang gehouden Toch kwam Bos er eenmaal door. maar keeper Van Hattum was eerder bij de bal. Beiden kwamen ten val maar Bos wa5 eerder ter been dan Van Hattum. Van Hattum omvatte zijn benen, maar dat ontging de goed leidende scheids rechter niet. Spil Engelenburg ont fermde zich over de strafschop en de bal verdween in de linkerbenedenhoek. Stand gelijk. 1-1. C D.N speelde verwoed verder en Van Hattum moest enige malen redding brengen, dat hem goed afging. Beide ploegen kregen nog wel scoringskan sen. maar de rust brak aan met de gelijke stand. 1-1 Daarna kreeg C.D.N. de harde wind mee. Verre trappen van de C.D.N.- verdedigers waren dikwijls te hard, zodat spil Ruttenberg of keeper Van Hattum er wel raad mee wisten. De S.E.C.-voorhoede kwam nu gevaar lijk opzetten, maar zij liepen menig maal ln de door de C.D.N. opgezette buitenspelval. In de 20e minuut had de kleine v. d. Broek de bal onder con trole en liep door. Met een harde, lage schuiver wist hij keeper Achterberg Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 32.000 stuks in prijzen van f 16.75 tot f 17.40 Middenprijs f 17.25. Prijs per kg f 2,74. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staa" Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Reeds heeft Awain z'n zwaard half uit de schede als de deur open zwaait. Maar als hij de ranke gestalte in de deuropening herkent schuift hij het wapen verlegen terug. Het ls Wino- nah. De Koningin kijkt roerloos naar de drie mannen. Een golf van verbazing spoelt over haar heen. Zij is naar de vertrekken van Pum-Pum gekomen omdat zij het haar oude vriend de vreemde gebeurtenissen, de geheim zinnige sfeer die over de oude burcht hangt, wilde besprekenen nu vindt zij hem hier met de twee edelen die zij enkele uren geleden naar de ker ker verbannen heeft. Halfra ziet haar verwondering. „Ver geef ons. Hoge Vrouw...." zegt hij aarzelend." Ik begrijp, dat u dit be vreemdtehmaar er waren redenenehgewichtige rede nen." ..En welke zijn deze redenen dan wel, heer Halfra?" Ze spreekt zacht. Maar haar grote, donkere ogen weerspiegelen de angst en de onzekerheid die haar kwelt Halfra kucht hulpeloos. Hoe kan hij haar vertellen, dat zij verdacht wordt Weer is het de bedachtzame Awain die begrijpt wat er gebeuren moet. Zwij gen heeft geen zin meer „Vergun mij dat ik openhartig ben Hoge Vrouwe Ge kent mij als een trouw dienaar van koning Eric. Ge weet dat ik alles zal doen om uw huis te dienen. Dan zult ge ook begrijpen, dat ik mij de geruchten die thans over u de omloop doen wilde ontmaskeren. „Welke ge ruchten?" Winonah doet onwillekeurig een stap naar voren. „De geruchten betreffendelandverraad. Maje steit". Winonah wordt doodsbleek. Zij wan kelt - maar als Halfra toeschiet om haar te ondersteunen wenkt zij hem terzijde „Ga verder, heer Awain." fluistert ze. „Ik ben blij nog een vriend te bezitten als gij. die niet schroomt mij de waarheid te vertellen!" „Maar het zijn helemaal geen waarheid?" barst Pum-Pum driftig uit. ..Het zijn gemene leugens van Rechter Wendir om u ten val te brengen en zelf te regeren. Ik hebben zelf gehoord' Ha' En ik horen nog veel meer ook Vol spanning kijken allen naar de dwerg. .Spreek Pum-Pum!" mompelt Winonah. „Wat hebt ge nog meer vernomen GEBOREN: Renger Egon Heinz, zoon van E. H. W. van Looijengoed en J. A. Aartsen, Dalweg 153. Ester en Rudi, dochter en zoon van A. de Heus en A. de Ruiter. Laurusstraat 28, Amersfoort. Remco Jacob, zoon van G. Dus- schooten en M. van Utrecht, Gen. Win kelmanstraat 41. Johannes Andreas Cornelis. zoon van C R. J Bosboom en H F J. Wouters. Nieuweweg 34a. Ingmar zoon van J Verbon en C. van der Velden. Gen. Spoortstraat 39. Marije. dochter van J. A E Stol- tenborgh en D van Weerden. Colenso 8 Wilhelm Johan zoon van R Tim merman en J. Bl^emert. Antonie van Leeuwenhoeklaan 20? CTinne Si- grid. dochter van H Blokdijk en H. J. ten Hoopen. Noorderweg 6. Mar tin. zoon van L C. Ruttenberg en G. r c. Onmeer. Rubenslaan 61. Gerrit Wilhelmus Lucas, zoon van L G Lever wonende te Utrecht en .T Laneman. Korte Fartweg 23 Auke]ina. d°chter van J. W Mulder en A Tabav. Simon Stevinlaan ^7 Maria Johanna, dochte^ van T L. M Mimnen en J. van Elfen, Prof. Lore^tzlaan 51 Monloue Anna Maria, dochter van B W J. Vonk en M J van Achthoven. Lanee Bnnkweg 45 Petra Paula Ingrid. dochter van N van der Mo len en P van den Hoorn. Win kelmanstraat 5" ONDEHtRGUV71^ Darl Willem Mfred Schmale De Bazelstraat 17 Hilver sum er Adriana Hoeve. Den Bliehiaan 32 Gerr't Stavast. Rubenslaan 3 en Johanna Geertruida Maria Semper. Koningsweg 2. Baarn Gerardus Maria van de Grift Birkstraat 76 en Richarda T pwina Maria Hilhorst Mo lenstraat 157 Robert Clasinus Bun- gener. Anna Paulownalaan 28 en Zwaantie Wieldraaiier Vredehofstraat 11 Martinus Franciscus Maria van Rijn. Regentesselaan 2 Baarn en The- resia Henrlca Wilhelmina Maria van der Sander Dorresteinweg 30 GEHUWD- Hendrik van Alnhen. Van Govenlaan 28 en Myrthe Schmalge- meijer. Molenkade 18. Duivendrecht gem Ouder-Amstel. Richard van Beek, Braamweg 44 en Hendrik0 Jan- tina Vorstenberg. Braamweg Hendrikus Johannes van der Wardt. Eikenlaan 37 en Hpndrika Antonia An na Vrakking. Beetzlaan 4. Dir H W Vellinga Korte Brinkweg 23 Soestdnk Telefoon 2731 Begrafenis Crematie Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Anthonie Olieman, oud 74 jaar. echtgenoot van J C. Revet, Leeuwerikweg 23. Hendrikus Rolle- man. 74 jaar, echtgenoot van M. J. Snabel. Beetzlaan 77 Gesina Maria Mulder. 67 jaar. Julianalaan 9. Hen drik de Bree. 55 jaar. Oude Grachtje 14. Rosalina van Kints. 91 jaar, weduwe van C. G, van Gulden. Nieu- werhoekplein 10. Maria Peternella van Kleef. 73 jaar. weduwe van P. Kramer, Nieuweweg 87. Petrus Cor nelis Maria van Doorn, oud 1 jaar. Mo lenweg 6.

Soester Courant | 1965 | | pagina 5