Eri'c de Noorman - De strijd om Heidrun doorsmfren Vijf aanslagen op Nasser Monument in Neuengamme Voetklachten Van Dam's Schoenen MET RA FM DAAD .SOF^TERBERG GARAGE BOSBOOM Krabbels van Knelis Telefoonnummer ziekenauto 5980 Pr, Bernhardlaan 18 Mohammedaanse overvalcommando's bedreigen zijn leven Lenssen+de Wolff le rit cross-comnetitie orthopedist, de heer B. J. Welmers. VAN DAM'S SCHOENEN Gratis advies ln onze collectie BRILMONTUREN Fa. P. F. VOIfiT Kindermidrlag van de Soester Bestuurdersbond Mixer! Hockev Club Soest Vaststelling contributie hijenhoudersvereniging Ds Vroegop neemt beroep aan Soesterberg verloor van Limvio met 1-0 D.E.V. Avint van Soesterberg Drie middagen voor beiaarden Eiermarkt Klaar tcnvijl U Avacht BEVEROL SMEERSTATIOX BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 POLITIE TEL. 4444 In het korte tijdsbestek van 29 juni tot en met 21 augustus van dit jaar werd in totaal maar liefst vijf maal gepoogd president Nasser uit de weg te ruimen De aanslagen werden alle op het laatste nippertje verijdeld, maar waarschijnlijk uitgevoerd door lieden die deel uitmaken van de „Dju alla", de verzetsorganisatie van het zich noemende - Egyptische - „Nati onaal Front dat wordt geleid vanuit het neutrale Zwitserland, Bekend werden ons de navolgende ge vallen, In de nacht van 28 op 29 ju ni van dit jaar wisten lijfwachters van de president een gewapende over val te verijdelen op diens buitenver blijf in Alexandria, waar Nasser op het moment vertoefde. De overvallers maakten gebruik van machine-pisto len. maar wisten in het nachtelijk duister te ontkomen, terwijl een ogen blikkelijk ingestelde achtervolging geen enkel resultaat opleverde E - !axafies vhv- hypotheken-' r Hf assurantiën,". •JSteenhoffstraat 67 Soest TeU.2169; Op een dag, ln het midden van de daarop volgende maand {juli 19651 werden door leden van de Egyptische veiligheidsdienst in Caïro gearresteerd en ingesloten een zekere Hoessein Tawkif, die aan het hoofd stond van een groep, welke deel uitmaakte van de berucht geworden „Djualla" Tawfik bleek ook de man te zijn, die in 1948 de Egyptische minister-pre sident Noekraschi Pasja neerschoot De onder leiding van Hoessein Tawfik staande partisanen hadden tot taak om op 23 Juli j.1. president Nasser die op die nationale feestdag in de Bakristraat in Caïro een parade van het leger zou afnemen, middels een helse machine van het leven te be roven. Bommen. Op de 26ste juli d a.v. werden door de politie op het allerlaatste moment springstof ladingen ontdekt en verwij derd. die waren aangebracht op de spoorlijn Caïro-Alexandria. De daders hiervan - leden van de ..Djualla" - die zich in de onmiddellijke omge ving van de plaatsen des misdrijfs ophielden konden worden gearresteerd. Tijdens het daarop volgend verhoor kwam aan het licht, dat de verzets lieden er van op de hoogte bleken te zijn. dat Nasser die dag per spoor van Caïro naar Alexandrië zou gaan voor het voeren van besprekingen en het houden van een redevoering. In aansluiting daarop werd door de politie een bom gevonden onder het sprekerspodium aanwezig ln het ge- douw, waarin Nasser die dag in Alex andria het woord zou voeren. Op 21 augustus van dit jaar werden voor de tweede maal springstofladin gen opgespoord op de spoorlijn Caïro- Alexandria. Ook op die dag zou het Egyptische staatshoofd van zijn bui tenverblijf ln Alexandria per trein naar Caïro reizen, om vervolgens per auto naar het vliegveld in de nabij heid van Cairo te rijden. Het lag in de bedoeling van Nasser gevolg te geven aan de uitnodiging van koning Feisal van Saoedie-Arabië om deel te nemen aan een bespreking, die ge houden zou worden ln Dzjedda, met als voornaamste agendapunt de door Egypte verloren oorlog ln het nabu rige Jemen Het reisplan na Dzejja werd in ver band met de reeds gepleegde verzets acties gewijzigd en Nasser maakte de daarop volgende reis per boot. Terug gekeerd van de besprekingen verbleef hij nog acht en veertig uur in zijn hoofdstad, alvorens voor een bezoek naar Moskou af te reizen In die 48 uur gaf hij tevens het be vel tot het houden van hernieuwde, grootscheepse razzia's in het land. baarbij werden ongeveer zesduizend arestaties verricht. Onder de arres tanten bevond zich onder meer een lid van de lijfwacht van Nasser, ge Met prachtig najaarsweer werd de eerste rit van het nieuwe cross-seizoen geopend. De deelname was goed en er gingen 16 renners van start. De 11 amateurs en nieuwelingen re den 8 ronden (ongeveer 20 km) en de adsDiranten 3 ronden (pl.m. 7 km.) km). Dat oude liefde niet roest, bleek uit de deelname van Menz^ v. d. Broek en Wout van 't Klooster, terwijl de publieke belangstelling ook vrij goed was Na de start kwam Gerrit Ruttenberg terug met een lekke band en startte na verandering van wiel oonieuw, dus met een flinke achterstand Bij de eerste doorkomst had Harry Visser de leiding, gevolgd door Jac v. d. Berg. Jaap v. d Broek, die in deze eerste rit een prima indruk achterliet als crosser, en Rik Hees. De adsp. Arle Bakker (de adspiranten waren een halve minuut later gestart) kwam als 5e door en Jan W de Lange als 7e. Cor van Leiienhorst, Henk Smeekes en de pas 12 jaar oude Harm Hees konden het tempo nog niet volgen. Eddy de Lange, die van de 9e plaats oprukte naar de 5e, zag een boom te laat en kon deze niet helemaal ont wijken, hetgeen hem weer op achter stand wierp. Jac v. d Berg, die zo prima begon, gaf in de 6e ronde de pijp aan Maar ten Menze v. d Broek en Rob v. d. Kuilen stapten in de 4e en 5e ronde af. Na zijn pech wist Gerrit Rutten berg in de 4e ronde de kop te berei ken en de leiding over te nemen. Vier renners zetten de anderen op een ronde achterstand. Uitslagen amateurs en nieuwelingen 1. Gerrit Ruttenberg. 8 ronden. 20 km in 57 min 2 Jaap v d. Eroek, 3. Rik Hees 4. Harry Visser 5, Rob de Haas. 6. Wout van 't Klooster 7. Eddy de Lange 8 Gert de Weert. Adspiranten 1. Ar ie Bakker. 2 Jan W. de Lange 3. Cor v Leijenhorst. 4. Henk Smeekes 5 Harm Hees. naamd Ali Ismail-el-Favumi, die als de beste schutter bekend staat. Deze wachter bleek ondermeer deel uit te maken van de Moslembroederschap en tot taak te hebben om Nasser bij zijn terugkeer uit Dzjedda uit de weg te ruimen. Kort daarop werd door de Egyptische autoriteiten de alarmtoe stand afgekondigd, met de opzet te komen tot een betere en afdoende be strijding van de in het land opere rende verzetsgroepen. Nationaal front. In het Zwitserse Berner-Oberland werd op een winterse namiddag in de maand januari van dit jaar een or ganisatie opgericht die zich het „Na tionaal Front" noemt en blijkt te be staan uit een groot aantal Nasser vij andig gezinde personen en groepen van Egyptische oorsprong en van mo- hamedaanse godsdienst. Hierin werden gelijktijdig opgenomen de bond „Vrije officieren", bestaande uit een groot aantal Egyptische officieren die onte vreden zijn met het beleid van Nas ser en dit vijandig gezind zijn; de organisatie van Egyptenaren in bal lingschap „Vrij Egypte", alsmede de zeer fanatieke „Moslembroedschap", 'n organisatie van z.g Panislamieten, op gericht in 1929, welke zich voorname lijk richt tegen Christenen en Joden, voorstandster is van een theocratische [slam-staat, deze met geweld van wa penen willen vestigen, met gelijktij dige stichting van het „kalifaat". De Moslembroederschap heeft buiten Egypte haar vertakkingen in Arabië, Marokko, Algiers, Tunis, Tripolis, Bar- ka. de Soedan, west-, centraal- en oost-Afrika, Syrië, Mesopotamlë, Per- zië, Turkije, India en Indonesië. Het aantal moslems wordt op 240 mil joen geschat. De genoemde organisa ties, hecht aaneengesloten ln het „Na tionaal Front", beschikken over eigen financiële middelen en afkomstig uit de hiervoor genoemde landen. Uit dit geld in fondsen samenge bracht en gestort op Zwitserse ban ken, wordt de verzetsbeweging van het Nationaal Front, de „Djualla", die uit ongeveer 5.000 leden bestaat, on derverdeeld in groepen van elk tien man, betaald Deze mohammedaanse verzetsbeweging van het zuiverste wa ter (fel anti-Nasser, anti-joods en an ti-christelijk ingesteld) beschikt over eigen wapen- en munitieopslagplaat sen en de leden zijn uitstekend op geleid en geïnstrueerd. Miljonairs. Met de dagelijkse leiding zijn belast de Egyptische courantenmagnaat en miljonair Aboelfath, diens broer Hoes sein Aboelfath, de advocaat dr. Ah- raed Fahny en de gewezen Egyptische Zaterdag 4 dec., tot 12 uur, houdt de zitting bij op gebied van SCHOENEN. STEUN ZOLEN. BEUGELS enz. Uitsluitend op afspraak, telefonisch of aan de zaak. Dit wordt U aangeboden door Torenstraat 5 - Soest - Telefoon 3473 politicus en miljonair Moestafa el- Maraghi, die zelf wisselend in Zwit serland en Frankrijk verblijven Militante leden van de Moslembroe derschap beroofden in 1948 de toen malige minister-president van Koning Faroek I idie regeerde van 1936-1952), Noekraschi Pasja, van het leven, ten gevolge waarvan de broederschap bui ten de wet werd gesteld en verboden. Na het overnemen van de macht door generaal Naguib. die zich met hulp van het leger van Faroek I ontdeed (1952) en weer werd opgevolgd door Nasser. herkreeg de Moslemorganisatie haar bestaansrecht Dit duurde tot 1954, het jaar waarin door aanhan gers der beweging gepoogd werd om Nasser van het leven te beroven en diens regiem te vernietigen. In aan sluiting daarop vonden in Egypte grootscheepse razzia's plaats ten ge volge waarvan een groot aantal leden der organisatie werd ingesloten. De moslembroederschap telt vooral veel aanhangers onder de studenten, de geleerden, de hogere ambtenaren en onder de officieren van leger, vloot en luchtmacht. Hamburg In het voormalig concentratiekamp Neuengamme is een monu ment onthuld ter nagedachtenis van de tienduizenden mensen, die er tus sen 1938 en 1945 om liet leven zijn gekomen. In Neuengamme hebben vele inwoners uit Putten het leven gelaten. Het gedenkteken bestaat uit een 27 meter hoge kolom en een kunstwerk van Francoise Salmon (voorgrond). In een lange rij marmeren platen staan de namen van 31 landen, waaruit de slachtoffers afkomstig waren. Koning Hoessein waarschuwde, op de hoogte gebracht door rapporten van zijn geheime dienst, de Egyptische ïtaatschef voor het bestaan van com plotten ln zijn land Deze waarschuwingen waren juist en kwamen overigens precies op tijd. Het optreden van de Jordaanse koning dwingt des te meer bewondering af, laar door zijn persoonlijke vijand reeds bij herhaling gepoogd was om de Jordaanse vorst van het leven te doen beroven, omdat zijne majesteit het met de gevoerde politiek van Nas ser inzake de V.A.R in het geheel niet eens was ts er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Ruim honderd kinderen en begelei ders (sters) van leden van de Soester Bestuurdersbond hebben zaterdagmid dag in ,,De Rank" een gezellige mid dag gehad De heer A Brand, voor zitter van de S B B. opende de middag en zij blij te zijn. dat zovelen gehoor hadden gegeven aan de uitnodiging. „De Clema's hebben met clownerie, acrobatiek en enige spelletjes de kin deren een heerlijke middag bezorgd. Aan het slot van de middag kreeg ieder kind nog een verrassing Zondag speelden de dames van Soest 1 tegen A.M.V.J. welke club onderaan de ranglijst staat. Deze A.M.V.J -da mes waren er op gebrand om Soest een nederlaag toe te brengen, hetgeen echter niet is gelukt. Door het enigste doelpunt, in de eerste helft gescoord door Loor v. d Sterren, behielden de Soester dames hun kans voor het kampioenschap Somstijds stonden alle dames van A.M.V.J. voor eigen doel. zodat er geen doorkomen aan was. De overige uitslagen luiden; Heren 1- Gooi 2 4-2. Dames: Soest 2-Kampong 4 5-3. - Soest 3-Kampong 10 3-0. Op 12 november vergadert de afdeling Soest van de Vereniging tot Bevor dering der Bijenteelt in Nederland, in gebouw ,.De Rank". Het bestuur heeft de 'eden voorge steld de contributie definitief op tien gulden per jaar vast te stellen. Op 11 maart j.1. verhoogden de leden tussentijds de contributie tot li en gulden, dit gebeurde op basis van vrij willigheid Het bestuur acht het rede- ijk. de contributie tien gulden per tear te laten bedragen. Na de pauze zal de heer O. de Vries uit Hilversum een lezing houden met als onderwerp Het maken van kunst zwermen onder ongunstige omstan digheden, zonder de koningin te zoe ken, Tevens zullen er dia's vertoond worden. Het programma begint om acht uur. HUWELIJK IN BUITENLAND. Met welke bedoelingen gaan trouwlustigen in Engeland trouwen? En ook wel in België? Gelden in bovenbedoelde lan den niet dezelfde wettelijke en more le verplichtingen als hier in Holland? Antwoord; De reden waarom sommige personen in Engeland gaan trouwen is waarschijnlijk omda men in Enge land met 21 jaar geen toestemming van de ouders meer behoeft Dit is ook zo in vele andere landen van Europa. In het plaatsje Gretna Green 1n Schotland kan men met 18 jaar trouwen zonder toestemming van de ouders, maar tegenwoordig worden deze huwelijken in andere landen niet meer erkend. Ook in België kan men trouwen met 21 jaar zonder ouder lijke toestemming Als men echter in een ander land dan het geboorte land gaat trouwen, moet men eerst enige tijd in dat land gewoond heb ben In België is bovendien geen wo ningtekort. wat misschien ook een aanleiding kan zijn. INKOMSTENBELASTING. Hoeveel mag men nu per jaar verdienen om vrij te blijven van inkomstenbelasting. De een vertelt van 12.000.en de ander f 10.000.per jaar. Wat is nu juist? Antwoord: Uw vraag heeft kennelijk betrekking op de zogenaamde aanslag- erens voor ioontrekkenden. Degenen die niet in loondienst zijn. betalen reeds bij vele lagere inkomens inkom stenbelasting. De aanslaggrens be droeg nu ln 1964 10.000.en is met ingang van 1965 tot 12.000,—. ver hoogd. RENTEZEGELS. Als een man altijd rentezegels heeft geplakt en hij komt voor zijn 65ste jaar te overlijden, wie krijgt dan het geld Van de renteze gels? Of blijft dif bedrag staan tot de vrouw 65 jaar is? En als beiden overleden zijn. krijgen dan de kin deren het geld? Antwoord: Wat er met het geld van de rentezegels zal gebeuren wanneer de man die hiervoor had' geplakt, vóór zijn 65ste jaar overlijdt, is nog niet te zeggen. Evenmin of de kinde ren recht op dit geld kunnen doen gelden, wanneer zowel de man als zijn vrouw voor hun 65ste jaar over lijden Deze materie is namelijk nog niet bij de wet geregeld. De minis ter heeft hierover advies aan de SE R. gevraagd en deze materie zal nog worden uitgewerkt in een wetsont werp. dat aan de leden der Staten- Generaal ter goedkeuring zal worden voorgelegd, U zult dus nog even ge duld moeten hebben tot dat een en ander wettelijk is geregeld. In de morgendienst van zondag J.1. deelde ds A Vroegop mede, dat hij het beroep van de Hervormde Ge meente van Grootegast en Doezum heeft aangenomen. Het zondagvoetbal boekte voor Soes terberg een negatieve uitslag door in de uitwedstrijd tegen Limvio met 1-0 te verliezen. De partijen wogen goed tegen elkaar op. doch hun goed opge zette aanvallen strandden voor de rust alle op de hechte verdediging Zo ging de rust in met de 0-0 stand In de tweede helft werd rechtsachter Klip vervangen door Odijk In de aan vankelijke opstelling was een veran dering gekomen door de intrede van- de nieuweling Wolters 't Zag er naar uit. dat er ook na rust geen doelpun ten zouden worden gemaakt Het was daarom een verrassing dat mldvoor Doppenberg vlak voor het einde Lim vio een 1-0 voorsprong bezorgde. Tn de uitwedstrijd tegen D.EV werd Soesterberg met 3-0 verslagen. Daar de belde clubs tegen eukgar opgewas sen waren, had niemand gedacht dat het zo slecht voor Soesterberg zou af lopen. De aanvallen van Soesterberg werden met Inzicht opgezt doch ze hkdden geen succes tegen de hechte verdedi ging. Het geluk was met D E V., dat bij de overrom reiende aanvalten al voor de rust twee maal het -doel vond (2-0). In de tweede helft maakte DEV al sooedig het derde doelpunt In de 3-0-stand kwam geen verande ring meer Van de rk beiaardersoci|teit zijn drie gezellige middagen in 't'"zich't: op dinsdag 9 november, dinsdag 23 no vember en dinsdag 7 december. Het bestuur heeft ervoor gezorgd dat dit weer voor alle bezoekers amusante bijeenkomsten zullen worden Aan vang 14 uur. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 30 000 stuks in prijzen van f 18.tot 18.75. Middenprijs 18,40. Prijs per kg 2.94. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 Ajje 't ming vraogt mok zeige, dak nie weet watter mlt de Soesderbargsestraot ebeurd is 't Is me- raokels wa zullie daor mee uutehaold hebbe. Ik geleuf, da de kruusing Soes- derbargsestraot-Ei- kelaon een kruusing eworde is tusse een zebrao-paad en een reklaome-meheer van een of aander waasmiddeL 't Eén is nog witter daan 't aander. Ik heb utter mit Kneliao over ehad en ze zeit Kom. dan gaon wullle saome kieke, meschien hoort ut wel bie- de Sinterklaosaaksie Nong. wullle d'r heen We hebbe d'r zowaat een uur estaon. alles goed be- keke, maor wullie konde d'r gin wies uut worde. Trouwes, de gemeente en de pellsie ok nie. ajje 't ming vraogt, waant d'r binne daogeluks een paor hoge here anwezug. De ene keer staon zullie op deze hoek, de aandere keer op die hoek. En maor wieze en maar paase en meete mit grote staape. Ik gao d'r nong iedere daag kieke, waant ut dichtsbtestaonde sirrekus staot toch aaltied nog een haandjevol kieleme- ters veerderop. schaat ik. Affing, Kneliao en ik hebbe ons best edaon. Wullie hebbe alle stlppe, blok- ke, paorelellpipidums of hoe die dinge ok magge heote an mekaor prebere te paase en zo, maor 't lukte nie Een legpuzzel is ut in ieder gevaal nie. t Liekt meer op een startbaon veur een ruket Kneliao zocht ut daoluk in 't reklaomevlaak. „Zeker een of aander waasmiddel", zee ze. „Kiek maor, ik heb hier een vlaak en da'8 lekker witter dan da van joe. Ik bin ok mlt de minse die d'r in de buurt'wonen weeze praote. „Knelis. zeje die. 't ziet ons deur al da wit gfeüh en geel veur de oge". Ik kan ming da best veurstelle, waant ajje 't' ming vraogt loopt d'r een streepje deur de Soesderbaregsestraot. Maor aal mit aal weet ik nong nog nie of ik veur aal die dingen mot stoppe of nie. Of allenlg maor veur de vier- kaante driehoekjes en veur de drie- hoekugge vierkaantjes Ajje' de Eikelaon uitkomp en je stopt veur t eerste witte gevaal, dan bin je d'r nog laang nie. Waant net ajje weer op wil staape. ister aal weer een streep, -t Is net Wimbeledon. Toen ik teuge Kneliao zee. dattut niks van reklaome zou weeze. zeit ze „Maor dan, is-uit zeker een speelplaots veur kingdere, Kiek maor, dit is een hin- kelbaon" En ze wou geliek beginne, maor lk zee „Kenlao, nie doen. Je weet hoe de jongeluu van teugeswoor- dig binne. as ze een rokkie zien". Affing. ik heb aal ezeid. da wullie d'r nie uutkomme binne Maor meschien bipne wullie nie zo bie de tied as die minse van de gemeente en de pelisie, waant ut zal allegaor wel een bete kenis hebben. Ik geleuf nie. da ter op zet in 't spel is. zoas de ene meheer zee,- .Knelis", zee die, .,as wulie op een naaeht zo zouwe schildere, zouwe wullie een bekeuring kriege wegens ordeverstoring of zo", Hie docht ok nog an warruk, van provo's, maor da gëTëtffik ök nie. Maor meschien kan iemaand ming us schrieve. wa de oplossing is van dit kr uuspuntpuzzel Dank zij de zijdelingse hulp van de koningin kunnen Awain en Halfa zonder verdere moeilijkheden de burcht verlaten. Als enkele uren na hun vertrek de zonnestralen door de ochtendnevel breken, hebben zij Wo- gram's burcht reeds ver achter zich gelaten. Met Pum-Pum bij Awain voor in het zadel rijden de mannen voort, tot zij de zandweg bereiken, die hen naar Wendir's vesting leidt. Hier sturen zij hun rijdieren het woud in en op een beschutte plaats stijgen zij af. Awain spreekt met Pum-Pum af, dat hij zich in het woud zal ver bergen tot de avond van de volgende dag. Wanneer Halfra en Awain dan niet terug zijn is er iets mis gegaan en moet kost wat kost de koningin gewaarschuwd worden. De dwerg stemt toe. En terwijl Awain en Halfra met een omweg naar de burcht rij den, zoekt Pum-Pum een plaats uit vanwaar hij Wendir's burcht in het oog kan houden. Inmiddels naderen de edelen de eer ste borstwering van houten palen. ..Wij wensen heer Wendir te spreken." zegt Awain tot de beide gapende krijgsknechten, die hun wantrouwend tegemoet treden. „Heer Wendir is niet aanwezig, „luidt het stugge antwoord. „Wij zullen op hem wachten." zegt Awain beslist, en onder de indruk van zijn optreden laten de wapen knechten hem zwijgend door. Een donker uitziende man komt over de smalle brug van de binnenste gracht op hem toe. 4 „Likar!" zegt Awain. die hem wel eens op Wogram's burcht heeft gezien. „Wij zijn ontvlucht uit de koningsburcht. De koningin had ons doen opsluiten, maar wij zijn ontsnapt Likar neemt de beide edelen een vpor een op. :.*v- „Ontsnapt!?" herhaalt hij. Een wan trouwend licht blinkt in zijn ogen. Kort afgebeten komt daarna zijn vraag: ..Hoe is u dat gelukt met uw paarden?" GEBOREN: Jorge, zoon van G G R. Labadie en C Alexander, Prins Hen- driklaari 52. Elisabeth Bernardina, dochter van C. J. Seegers en E G. M. Mulder. Talmalaan 36. Maaike, dochter van Th. Sluis en J. M. SpaaiL Amersfoortsestraat 7. Marcel Sjoerd Alexander. zoon van P L. Walraven en G. C. van der Eijk, Pias- weg 16. Laurens Gordianus, zoon van J P Keijner en S. Sayers, Birk straat 138. Rosina Henrica. doch ter van Th A B H. Venus en J vaH 't Klooster. Duinweg 23. Hillegonda Gerharda. dochter van G van Bar- neveld en M. Knol. Ruysdaellaan 11. Christina. dochter van L van de Hel en _T. Bosma, Rubenslaan 117. Patricia, dochter van W. T. van den Brink en L. P Baptist. Gallenkamp Pelsweg '28 Anna Cornelia. doch ter van A Pronk en A M Beemer, Vah Lenneplaan 9. Nicolaas Petrus, zoon van A. J v. d. Berg en B C. Huigen. Buntweg 11. ONDERTROUWD: David van der Veen, Mijdrechtstraat 20, Utrecht en Irene Maria Arina van der Laan, Kerkstraat 72. Hidde Jongstra. Soes- terbergsestraat 122 en Theodora Wiï- helmina Maria van Winden, Olijkeweg 26. Tijmen Koelewijn. Oosterstraat 16. Bunschoten en Barbara Alijda Eve- rarda van der Lugt, Klaarwaterweg 19. Cornelis de Vries. Amsteldijk-Zuid 36, Amstelveen en Johanna Spruit, Veenzoom 9 Wilhelmus Wouterus van Roomen. Grote Melmweg 2a en Theodora Maria de Bruin, Oude Grachtje 4 GEHUWD^ Laurentius Cornelis Ple- terse, Groenestraat 38. Nijkerk en Hendrika Catharina Christina de Wit, Koninginnelaan 55 Antonie Jo- hannes Tempelaars. Neuweg 128. Hll- versurp en Corneli? Francina van Vel- zen, Insingerstraat 30. Rossum. 20 laar. Prof Lorentzlaan 47. Dir H VT Vellinga Korte Brinkweg 28 Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie. Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Foemiakl René van Geertje van Houten. 79 jaar, ge huwd met W. A. G Kuljpers. Van Goyenlaan 21. Petrus Hubertus Le- jeune. 77 jaar, weduwnaar van H. J. F Meijer. Molenstraat 2. Johanna Hendrika van Lunteren. 90 jaar. we duwe van Y. .Groeskamp, Koninginne laan 111 Leendert Prins. 74 jaar. echtgenoot van M. C Starink, Bosstr. 3. Gerritje van de Poll. 70 jaar. weduwe van M H. R. van der Weide. Vosseveldlaan 6. Anna Johanna Meeuwissen. 63 jaar. echtgenote van J. van Breukelen, Heuvelweg 3.

Soester Courant | 1965 | | pagina 3