jlyjerko Fugers Rijwielen BUREN* i I FA. F. VAN DEN HOVEN VOOR UW KIND: DampO breekt SOESTERBERG „De Ondergang" Smits Pockethall Boekhandel J. HOPPENBROUWERS BLOUSES DR EINAAR Nieuwe loon- en prijsspiraal ELECTRISCHE GEHOORAPPARATEN VAN ESSEN ATTENTIE Sint Nicolaas in onze zaak op bezoek VAN WIEREN Zonder commentaar ziekenauto 5980 Voetbalprogramma voor zaterdag en zondag mevrmr Stoffels-v. Haaften S.E.C.-nieuws Horloges Wandklokken Schoorsteenklokjes Wokkers Fantasiewekkers Reiswekkertjes Gouden Ringen Gouden, zilveren en doublé sieraden 4-kleuren Ballpoints Gasaanstekers Gero-eassettes schrale hulp rUKUL De Sint komt niet per helicopter S.E.C. A mag geen steken meer laten vallen! Opstelling S.E.C-zaterdag Mixed Hoekev Club Soest B.D.C.-Handbal Officiële mededelingen Dressuur- en springwedstrijden Opendeurdienst 15.90 - 19.90 - 22.50 Uitslag verloting N.P.B. Gevonden voorwerpen. Weekend-exposities Verkoop van vlees Publieke verkoping Bromfietser breekt kuitbeen Batterijen - Snoeren enz. OPTIEK FOTO woensdagmiddag 24 november, zaterdag 27 november en woensdag 1 december, tussen IS en 17.30 uur. Medische dienst PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten Voor zaterdag en zondag zijn voor de plaatselijke junioren- en senioren- elftallen de volgende voetbalwedstrij den vastgesteld. Zaterdag: 14.45 uur: TO.V 1-Hees 1. 14.45 uur: Soesterberg 1-Rubo 1 14.45 uur: V V O O -V V Z '49 1 14.45 uur: Levu 1-SEC 1 14.45 uur: V.V.Z. '49 2-Zuldvogels 3. 14.45 uur: Hees 2-V.V.V.M. 2 14.45 uur: Hoevelaken 3-VV Z '49 3 14.45 uur: SE C. 2-Posthoorn 3. Jeugd: 14.45 uur: SE C A-C.D N A 15.30 uur: B.D C. A-H.V.C B 14 uur: Hoevelaken A-S.E C B 1530 uur: H.VC. E-V.V.Z '49 A 15.30 uur: SE C. C-Quick D 14 30 uur: SEC. a-Vallelvogels a 14.30 uur: Quick b-B.D.C. b. 15.30 uur: Roda a-SE.C. b. 15.30 uur: BD.C. d-Amf. Boys b 14.30 uur: Roda b-V.V.Z. '49 a 14,30 uur: BDC ee-H.V C. t 14.30 uur: Achterveld RS b-BDC t 15.30 uur: Soesterberg B-D E.V B 14.30 uur: Soesterberg a-Jonathan a. 14.30 uur: D E V. b-Soesterberg b 13.30 uur: Soesterberg c-Patrta c. Pupillen: 13 uur: B.D C. 1-H.V.C. 2. 13 uur: SEC. 1-Roda '46 1. 13 uur: Hoogland 1-BD.C. 2 13 uur: Valleivogels-V.V.Z '49 13 uur: S E C 2-H.V C. 3. 13 uur: B D.C. 3-A P.W.C. 3. 13 45 uur: Soesterberg 1-Saestum 1. 13.45 uur: Saestum 2-Soesterberg 2, 13 45 uur: Bunnlk 1-Soesterberg 3. BENT U OOK VOOR EEN GOED FINANCIEEL BELEID Bezoekt dan a s. maandagavond onze bijeenkomst in het Oranje-Hotel, waarin ons 2e Kamerlid zal spreken over „WAAROM ONS TEGENPLAN Aanvang 8 uur. Belangstellenden zijn welkom. Het bestuur van de afd. Soest-Soesterberg van de Volkspartij v Vrijheid en Democratie. Zondag: 14.30 uur: Saestum 1-S.E.C. 1. 1430 uur: BD.C. 1-Barneveld 1. 14.30 uur: Soesterberg 1-Hertha 1. 12 uur: SEC. 3-B.D.C. 2 12 uur: Ultrajectum 4-B.D.C. 3. 14.30 uur: SE C 4-Amsvorde 3. 14 30 uur: B.V.C. 4-Soesterberg 3. 12 uur: V.V.O.G. 3-B.D.C 4. 12 uur: SEC 5-AP.W.C. 4 14.30 uur: BD.C 5-Veense Boys 3. 12 uur: BD.C. 6-Barneveld 3. 12 uur: K.V.V.A. 5-B.D.C. 7. 12 uurB.D C. 8-Amsvorde 6. 14.30 uur B.D C. 10-E M.M. 7. 12 uur: Soesterberg 3-Odijk 2. 14.30 uur: E.M.S. 4-Soesterberg 4. SAESTTM-S.E.C. Zondag gaat SEC. de strijd aanbin den tegen Saestum uit Zeist. Velen onder ons zullen zich de laatste wedstrijd nog wel herinneren, kans loos gingen we ten onder en verloren hiermee tevens onze laatste kans op het kampioenschap. SEC. heeft op het klein met pollen bedekte veld van Saestum het nog nooit tot een overwinning kunnen brengen en zal daarom dan ook wel zeer goed op zijn hoede moeten zijn. Saestum. dat op het ogenblik op de derde plaats staat met twee punten achterstand op SE C., zal zijn voor bereidingen reeds ter dege getroffen hebben om S E C. tot een prooi te ma ken. in goud, doublé, staal en chroom. zowel modern als klassiek. ruime keuze. zowel voor dames als heren. verz., doublé en chroom. aparte modellen. enz. enz. Deelnemer St. Nicolaas bonnenaktie. punten, zal zondag naar Utrecht gaan om U.V.V 3 te bekampen. U.V.V. 3 staat op de bovenste plaats en is nog steeds ongeslagen. Dat S.E.C. 2 goede voornemens heeft om van U.V.V. 3 te winnen is begrij pelijk, want dit zou een prachtig re sultaat zijn. Deze keer zullen de jon gens het zonder aanvoerder D. Hooijer moeten doen, maar dit neemt niet weg dat ze er minder voor zullen doen. De wedstrijd begint reeds om 11 uur. Opstelling: doel Van Essen: achter Krijt en Rodermond; midden W. Brouwer, J A Brouwer en Pothoven: voor Evers. Aalberts, De Bruin. E Brouwer en Limburg. Reserve: Rijn- ders. RUWEHANDEN DIIDAI In verband met de weersomstandig heden krijgt Sint Nicolaas ditmaal geen vergunning om per helikopter op Soesterberg te landen. Wel zal hij om half drie op zijn paard een rondgang maken door het dorp. De zeer snelle voorhoede van Saes tum heeft al menig doelpuntje ge scoord in deze competLtie, en zal de achterhoede van S.E.C. nog wel voor enkele zeer moeilijke problemen stel len. Het hoogste resultaat zal dan ook ze ker niet meer zijn dan een gelijk spel. Opstelling: doel Van Hattum. achter De Rooy en Hooijer; midden Van Remmerden, Ruttenberg en Van Breu- kelen voor Dorrestein. v. d. Broek. Verhoeve. Duijst en Van Berkel. Re serve: Hooijer en Hanasbel. U.V.V. 3-S.E.C. 2 S.E.C. 2, dat uit de laatste drie wed strijden vijf punten wist te vergaren en hiermee een voorsprong op de laatst geplaatste club kreeg van vijf S.E.C. 3-B.D.C. 2 S E C. 3, dat de leiding heeft met het Amersfoortse A P W C. 2 treedt zondag al Weer ln het veld voor de returnwed strijd tegen plaatsgenoot BD.C. De eerste keer behaalde S.E.C. een 4-0 overwinning wat een beetje ge flatteerd was doordat de B.D.C.'ers het er bij lieten zitten. Deze keer zal er door S E C uit een heel ander vaatje getapt moeten wor den; anders kan de uitslag wel eens in het voordeel van BD.C eindigen. Afgelopen week won BDC. met ge weldige cijfers van Veensche Boys waartegen S.E.C. onnodig gelijk speel de. Voor B D C. zit er bij een overwin ning nog een kans in om eventueel een gooi naar het kampioenschap te doen. Opstelling: doel Renooij; achter De Jong en De Vries; midden Pureveen, Valero en Cavazza; voor Lenarduzzi, Strumpel, Van Rijn, Lüschen en Veld huizen. Reserve: Wilgenburg. S.E.C. 4-AMSVORDE 3 Bij Amsvorde 3 weten ze wat doel punten maken is, dat heeft S.E.C. 4 niet alleen ondervonden bij de eerste wedstrijd tegen hen, maar ook de andere verenigingen Amsvorde 3 staat boven aan de lijst en S.E.C 4 onderaan. Dit betekent auto matisch een nederlaag maar een ge waarschuwd man telt voor twee en zo zal Amsvorde zondag geen elfman tegenover zich vinden maar twee entwintig leeuwen die als het niet anders kan met een dragelijke neder laag het veld zullen verlaten. Hopen- lijk, en het ziet er Inderdaad naar uit, kunnen we over alle spelers die in dienst zijn dit weekeinde beschikken Opstelling: doel Bakker: achter Van de Heijden en Hoek; midden Kanters. Baltus en Westerveld; voor Heijnen. Ten Hove, Dasselaar, Lagemaat en Van de Linden. Reserve Pluut. Het A-juniorenelftal van S.E.C begint zaterdag aan het tweede deel van de competitie. Het eerste gedeelte werd fraai afgesloten: als leider van de af deling. Als de groen-witten het in de resterende wedstrijden net zo goed doen als tot nu toe het geval was, hebben ze goede kansen op het kam pioenschap. Zaterdag staat om kwart voor drie de thuiswedstrijd tegen C.D.N. A uit Drie bergen op het programma. De eerste wedstrijd werd een Soester zege 15-3). Toch zal de SEC.-ploeg het niet gemakkelijk hebben, immers, de C D N.-voorhoede is één van de wei nige, die kans heeft gezien het de S.E.C -defensie werkelijk lastig te ma ken. De waarschuwing van geen fouten te mogen maken, moet voor S.E.C. A. voldoende zijn om te winnen! L.E.VU 1-S.E.C. 1: doel Van Rossum; achter A Hodde en J Vervoerd; mid den W. Kraay, Staal en G. Beijer; voor C. v. d. Veer. A. Stalenhoef, Sen- gers, Kramer en Vink. Reserve S Tuenter en N. Baptist. Programma voor zondag: Thuis: 14 uur: heren, oSest 1-H'sum 4. 12.30 uur: dames. Soest 2-SC.H.C. 2. 11 uur: dames. Soest 2-S.C.H.C. 4. 11 uur: heren. Soest 4-Beverw. 1 Uit: 13.30 u.: dames. Maarn l-Soest3 12.30 uur: heren. S C.H.C 6-Soest 2. 12.30: heren vet., H'sum B-Soest. In het komende weekend worden de volgende wedstrijden gespeeld: Zaterdag, sporthal Amersfoort. 18.35 u dames asp.. Leusden-B D.C. 1. 19 10 u.: d. jun.. Leusden 2-B.D.C. 2. Zondag, sporthal Amersfoort 13.25 uur: dames sen.. B.D.C-U.H.V. 16.15 u d asp. Fidelitas 2-B D C 2. 16.50 uur: heren asp.. Fidelltas-B.D.C. 14 uur: heren sen.. B.D.C.-Achilles 2. BESTEMMINGSPLAN De burgemeester van Soest maakt be kend dat door de raad dier gemeente op 17 november 1965 is verklaard dat een bestemmingsplan zal worden voorbereid c.q. herzien voor de ge deelten der gemeente welke op de bij het desbetreffende besluit behorende kaart in rood zijn aangegeven en waarin de volgende gronden vallen: a. de percelen, gelegen langs het Kerk- pad en de Lange Brinkweg, voorzover niet opgenomen in het bestemmings plan Landelijk Gebied, het bestem mingsplan Lange Brinkweg, zijnde het in voorbereiding zijnde bestemmings plan „Lange Brinkweg II": b. het gebied, gelegen rondom de oude N.H Kerk en nabij de Torenstraat, voorzover dit gebied niet is opgeno men in het bestemmingsplan voor gronden, gelegen ln Soest-Zuid of ln het bestemmingsplan voor gronden langs de Rijksweg, zijnde het in voor bereiding zijnde bestemmingsplan ..Kerkebuurt". c de gronden, begrensd door de Prins Bernhardlaan, de Talmalaan, de Soes ter Engweg en de Rubenslaan, zijnde het in voorbereiding zijnde bestem mingslaan „Talmalaan-zuid"; d. gronden, gelegen nabij de Ossen- damweg. Soesterbergsestraat en Ver lengde Kolonleweg, zijnde het in voor bereiding zijnde bestemmingsplan tot herziening van het bestemmingsplan „Ossendamweg" e. de gronden, gelegen op de Soester Eng, voorzover die gronden niet zijn opgenomen in bestemmingsplannen voor gronden, gelegen op deze Eng, zijnde het in voorbereiding zijnde be stemmingsplan „Stadscentrum en Zuidhelling Soester Eng"; f. gronden, gelegen in het Soester- veen, voorzover niet opgenomen in het bestemmingsplan Soesterveen I of het bestemmingsplan voor gronden gelegen nabij het Soesterveen d.d. 18 februari 1959, zijnde de verdere ln voorberei ding zijnde bestemmingsplannen „Soesterveen" Het genoemde besluit met de daarbij behorende tekening ligt ter gemeente-secretarie, afdeling Algemene Zaken, geopend op werkda gen van 9-12 uur, voor een ieder ter inzage. Soest, 19 november 1965. Zondag hield de j.r.v. Foxhunter wed strijden in Manegé René. Om half tien 's morgens werd gestart met dressuur voor gevorderden. Onder de kritische ogen van de beide juryleden, de heren De Best en Weyman reden de twintig combinaties hun proeven. Zij kwamen tot de volgende eindstand: 1. Mleke Baars op Lapelouse 135 pun ten 2. De heer Andriessen op Sporty (132%). 3. Sonja Stroom op Falco (131%). 4 René Bervellng op Falco (130). 5. Nel Landzaat op Amerant (128). 6. Jozien Oranje op Shylock (124%). 7. Arja van Soest op Sporty (110V4). 8. Robby Engelse op Fllcka (106%). Hierna kwamen de beginnelingen aan de beurt. Zij reden een gewijzigde B 1 proef De zes prijswinnaars waren: 1. Roy de Wildt met Shylock 117% punten. 2. Rob Balvers met Faun (115%). 3. Kas- ja Mens met Shylock (115%) 4 Teets van Gorcum met Shylock (114%). 5 Francien Schutte met Flicka (111%). 6. Peter Verlinden met Sporty (110). De verdere uitslag was: 7. Mieke Nie- werth. 8. Ineke ten Broeke 9. Janien Schamstra 10 Marian Beek. 11. Coen Houtkamp 12 Ellen van Leeuwen thans f 12.50 Reserveer tijdig een exemplaar bij: Steenhoffstr. hoek Raadhuisstr. Telefoon 2761 's Middags werd hPt springconcours voor beginnelingen gehouden Win nares van dit concours werd Mieke Baars op Lapelouse met 0 strafpunten. Bij de gevorderden werd Sonja Stroom met Sporty eerste na drie barrages, tweede werd Nel Landzaat op Flicka en derde Robby Engelse op Flicka. Pas toen de hindernissen boven één meter kwamen vielen de laatste twee af. De vierde prijs werd gedeeld door Jo zien Oranje op Shylock en Hugo Bak huizen op Kobus Nel Landzaat op Shylock en de heer Andriessen op Kobus. Nadat de laatste van de 14 combina ties gereden had. werden de 4 prach tige wisselbekers door het bestuur uitgereikt. De verdere prijzen beston den uit de gebruikelijke rozetten en glazen. Zondagavond, 7 uur, wordt in de Oude Kerk een Opendeurdienst gehou den, waarin zal voorgaan Ds J Muur- ling uit Heerde. Het Evang. Zangkoor ..Sursum Corda" verleent medewerking Men zie de advertentie in dit blad. flanel en Bel-O-Fast VAN WEEDESTRAAT 80 SOESTDIJK De prijzen vielen op de volgende nummers: 22 91 94 98 116 118 208 290 295 353 399 413 569 588 617 628 631 683 688 695 697 723 759 906 963 988 1161 1193 1195 1243 1348 1367 1379 1391 1407 1425 1602 1623 1699 1908 1910 1940 1943 1954 2031 2047 2052 2308 2477 1491. De prijzen zijn af te halen bij mevr. Meurs, Dalweg 2. Damesportemonnee met geld, twee spoorkaartjes. bruine portemonnee met geld. bedelarmbandje, tas met sportartikelen, hondenpenning, pukkel met schoolboeken, zwarte portemon nee met geldsbedrag, bruine ketting, bril, twee witte truitjes, blauwe want, grijze glacé handschoen, zwarte vul pen, paar rolschaaten, bromfiets, da mesrijwiel, grijze herenjas, grijze wol len handschoen, muts. portemonnee met geld. brander, grijze stofjas, drie sleuteltjes ln etui. kinderhandschoen, rood kinderschoentje, handschoen, bos sleutels, dameshorloge, weekend-tas, hondenriem. bruine suéde handschoen, bruine damesportemonnee met geld, doos met schoenen, gouden dames- armbandhorloge. Komen aanlopen zwart poesje, zwart wit poesje, fox-terrier en klein hondje. Inlichtingen aan het politiebureau. De Soester kunstschilder Wim Wijn man exposeert, gedurende 5 week ends, ln zijn kunstzaal „La Griviandi", Kolonleweg 14, nieuwe werken. Gelegenheid tot bezoek bestaat op 20, 21, 27 en 28 november en 4, 5, 11, 12, 18 en 19 december van 14 tot 17 uur. Zaterdagmorgen. 9 uur. heeft er aan het gemeentelijk slachthuis verkoop van vlees plaats aan de houders van de kaarten: geel no. 101 tot no 250, en grijs no 1 tot no. 25 De meest besproken man in de af gelopen week was dr Einaar. de ge volmachtigde minister van Suriname. Zijn spiritueel optreden tijdens het de bat over de toestemmingswet terzake van het huwelijk van prinses Beatrix en Claus von Amsberg zal men niet licht vergeten, Dr Einaar heeft de Ne derlanders een stukje zelfkennis bij gebracht op een wijze, die ons alle maal heeft aangesproken. De Nederlanders staan bekend als een nuchter volk. Iedereen geloofde in de ze karakteristiek. En nu zijn wij in derdaad ln velerlei opzicht wel een nuchter denkend volk. Maar dat be tekent niet dat wij onze emoties al tijd in de hand zouden hebben. Integendeel, onze hokjesgeest duidt er op dat wij onze emoties soms niet op creatieve wijze kunnen uiten, dat wij wel weten waar we tegen zijn, maar op de vraag waar we nu eigenlijk vóór zijn, slechts een vaag antwoord kun nen geven. Deze zwakheid willen we dan van onszelf dikwijls niet zien en daaruit vloeit vermoedelijk ook de be hoefte voort om toch maar vooral die „image" van een nuchtere volksaard op te houden Dr Einaar heeft in een beminnelijk, ironisch betoog ons deze waarheden fijntjes onder de neus gewreven. „Jongens, kijk nou ook even naar je zelf, dan heb je geen zin meer nog zo'n kouwe drukte te maken" Zie hier wat de Surinaamse minister eigenlijk wilde zeggen. Hij heeft ge lijk. In het fabriceren van kouwe drukte zijn de Nederlanders ware meesters. Veel tegenstelling in ons kleine land worden kunstmatig opge roepen en in stand gehouden Wij worden hier niet graag op gewezen Maar dr Einaar heeft dat gedaan op een wijze, die ons toch in onze waar de liet Hij heeft ons door. maar houdt niettemin van ons. Daarom is deze liefde wederkerig De vrije loonvorming, zoals die door de vakbonden wordt voorgestaan, heeft niet de instemming van een meerder heid van de Sociaal Economische Raad. Dat blijkt uit een advies, dat dit college dezer dagen aan minister Veldkamp heeft voorgelegd. Hoewel de vooruitzichten voor 1966 niet ongun- Ten overstaan van notaris mr. 3 van 't Eind te Amersfoort, werd dinsdag avond. in De Gouden Ploeg, publiek verkocht: Perceel 1 Het woonhuis met stenen schuur en tuin aan de Insingerstraat 58 te Soest, groot 13.90 are. Her per ceel, vrij van huur en onbewoond werd ingezet op 27 500,— door de heer M. de Jong te Soest. Niet af gemijnd. Perceel 2. Het perceel grasland aan de Veenzoom, gelegen naast perceel 1, groot 16.40 a werd Ingezet op 4800. door de heer C. van Esch te Soest Niet afgemijnd. De percelen 1 en 2 werden daarna in massa geveild en gemijnd met 800.door de heer H. A van Veen alhier, die koper werd. Terwijl de 37-Jarige A R. v. d. H. al hier op het fietspad langs de Stad houderslaan naast zijn bromfiets stond, kwam de 16-Jarlge J W A. K alhier per brommer aangereden en bij het passeren raakte de pedaal van zijn bromfiets het linkerbeen van v. d. H., dat brak De jeugdige brom fietser maakte een lelijke val en liep een hersenschudding op. Beide zijn per E H B O-ziekenauto naar Zonnegloren gebracht. Voor partlculeleren en Z.F.-leden. BIRKSTRAAT 2 Splitsing Soesterbergsestraat stig zijn, zullen werkgevers en vak bonden het gevaar van een loon- en prijsspiraal voor ogen moeten houden. Dit gevaar is nu des te groter, aan gezien de verhoging der Indirecte be lastingen onvermijdelijk tot prijsstij gingen zullen leiden, die op hun beurt weer tot looneisen aanleiding zullen geven Bovendien staan als gevolg der overspannen arbeidsmarkt de werkne mers ln 'n dusdanige positie, dat bij volledig vrijlaten der lonen rekening moet worden gehouden met overtrok ken looneisen, die een inflatoire wer king zouden kunnen ontketenen Daarom wil de S.E.R in een nieuw, vrijer loonsysteem de teugels niet te ver laten vieren. Wel zal het huidige strakke systeem van goedkeuring van c.a.o.'s een stuk soepeler kunnen wor den, maar niettemin moeten alle c a.o 's aan het college van rijksbe middelaars ter goedkeuring worden voorgelegd. Het spreekt vanzelf, dat in de ko mende maanden dit advies van de SJE.R onderwerp van felle discussies zal worden. De vakbonden mogen dan bij de SE.R nul op het rekwest heb ben gekregen, bij de komende loon onderhandelingen staan de werkne mers stellig in een sterke positie en de looneisen zullen dan ook wel niet mals zijn. Men behoeft geen profeet te zijn om te voorspellen, dat de loon onderhandelingen dit jaar heel moei zaam zullen verlopen. VERRASSING VOOR DE KINDEREN. KONINGINNELAAN 25 TELEFOON 2663 Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 KINDERFIETSEN (ook race). SKELTERS, VLIEGENDE HOLLAN DERS, DRIEWIELERS. AUTOPEDS, ROLSCHAATSEN. HAAKMAN DEN, TASSEN, PONCHO'S (ook geruit). KERKSTRAAT 3 SOEST TELEFOON 2030 Deelnemer St. Nicolaas bonnenaktie. De Deense Jeugd heeft een middel gevonden om op eenvoudige wijze van het roken af te komen. Zij lopen thans op straat, sabbelend op een speen en het schijnt voor velen een zeer goede remedie te zijn. In de Verenigde Staten lijdt tach tig procent van de bevolking boven de vijftig aan een bepaalde vorm van rheumatiek Van hen kunnen er circa 350.000 niet meer werken, wat naar schatting per jaar anderhalf miljard dollar aan gederfd loon kost. De olie in Schoonebeek wordt aan getroffen op een diepte van 650-900 meter, die in West-Nederland op een diepte van 700-2000 meter De diep te van de gaslaag ln Slochteren is 3000 meter. In Dwingelo werd door de Neder landse Aardolie Maatschappij eens een zeer kostbare boring opgezet, die ging tot een dieote van 3797 meter De totale opbrengst was 200 liter olie Op het bureau van gevonden voor werpen in Baltimore werd een dames hoed afgegeven In de hoed ontdekte men een briefje, waarop stond: „Leg s v p. deze hoed niet bij de gevonden voorwerpen, want ik zou zo graag willen dat mijn man mij eindelijk een nieuwe koopt." De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: J W Tervoert, Beatrixlaan 1. tel 2705 en H van Dorssen, Korte Bergstraat 3, tel. 2119. Tandartsen. Zaterdag en zondag van 13.00-13.30 uur J. Rijks. Heideweg 41. Apotheek. Zaterdag en zondag apotheek „Soest- dijk". Oranje-Groene Kruis. Zr. Bettenhause, Bosstraat. Wit-Gele Kruis Zr Van Loon, Saenredamplantsoen 19, tel. 5425, b.g.g. 03490-17172. Groene Kruis. Zr. Boom, Braamweg 51. tel. 4365 HERVORMDE KERKEN. Oude Kerk. 9 uur gezinsdienst. 10 uur ds K. Koopman van Zeist. 19 uur opendeurdienst. ds J. Muurling van Heerde met medewerking van Sursum Corda. Tijdens de morgendienst kleuteroppa* Emmakerk. 10 uur ds J. Mettau. 19 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kleuteroppa* Heeskapel. 10 uur ds K. van Liere. Eltheto. 10.15 uur jeugdkerk. Zonnegloren. 10 uur ds D. M. Jalink. Ichthus Kerk. 10 uur ds J. Fokkema. 16.30 uur ds G. Spilt van Utrecht. GEREFORMEERDE KERKEN. Julianakerk. 10 en 5 uur ds H. J. Lambers Heers pink. Wilhelm inakerk. 10 en 5 uur ds C. M. van der Loo. GEREFORMEEERDE KERK. Eltheto. 8.30 uur ds W. Borgdorff van Baarn. 3 uur dienst. CHR. GEREFORMEERDE KERK. 10 uur ds P. de Smit. 7 uur ds Bouw van Eemdijk. GEREF. GEMEENTE. Kleine Rembrandtzaal. 10 en 5 uur leesdienst. VER. v. VRIJZ. GODSDEENSTTGEN. Afd. van de Ned. Protestantenbond. 10.30 uur ds W. Leerink. Dodenherden king en avondmaal. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE. Van Weedestraat 19. 10.30 uur drs. W. J. Manger. ADVENTSGEMEENTE. 10 uur bijbelstudie. 11 uur ds P. de Raad. BAARN. DOOPSGEZINDE GEMEENTE. 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE 10.30 uur ds A J. Oostenrijk, vlootpre- dikant te Hilversum de kracht vaneen verkoudheid ■MH bij Vader, Moeder en Kind if KERK SOEST. Steenhoffstraat H Missen te 7.30. 10.30 en 12 uur. Hoogmis te 9 uur 's Avonds 7 uur lof In de week de H Missen te 8 en 9 uur KERK SOESTDIJK. B. Grothcstraat. H Missen te 7 30. 10 45 en 12 uur 9 uur Hoogmis In de week i uitgezonderd woensdag en zaterdag) H Missen te 7 45 uur en 8 30 uur Woensdag en zaterdag re 7 45 en 9 uur KERK SOEST Z.. St. Willlbn.rdusstr H Missen te 7 3C uur en 11 uur S uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur Lol.

Soester Courant | 1965 | | pagina 3