Van Helsdingen's Eric de Noorman - De strijd om Heidrun Nieuwe van Lindner fabriek n.v. geopend Wat in Zweden en Zwitser land kan, kan hier zeker Telefoonnummer ziekenauto 5980 Het adres voor al uw Voetklachten Van Dam's Schoenen Krabbels van Knelis KANTOORMACHINE- EN MEUBELHANDEL :v,-> liÉ' Hê Wolff Wereldkampioenschappen in Nederland Openbare Bibliotheek Soestdijk Ned. Vrouwen Elektr. Ver. Gemeenteraadsvergade ring Officiële mededelingen orthopedist, de heer B. J. Welmers, VAN DAM'S SCHOENEN Gratis advies I L «Trier'jp.r'nzegt* Awain zacht maar Derde klaveriaswedstrijd Ceramiek van Breugel BURGERUJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Uw fabriek is een sieraad voor de gemeente. Na het uitspreken van deze woorden bracht de burgemeester, door het indrukken van een knop, de nieu we kurken- en verpakkingsindustrie van Lindner N.V., staande aan de Ko ningsweg 10, in werking. Dit gebeurde vrijdagmorgen, toen de heer G. van Holk, commissaris van de vennootschap, alle aanwezigen een welkom had toegeroepen, in het bij zonder de burgemeest, die zich bereid had verklaard het bedrijf officieel te openen. De heer Van Holk zei o.m. dat de firma Lindner in 1835 te Amsterdam opgericht werd als een handel in Hol landse en Spaanse kurken. In 1888. na het overlijden van de heer J. A. Lind ner, werd de zaak voortgezet onder de naam Erven J. A. Lindner In 1920 volgde een fusie met firma's in dezelfde branche en werd opge richt de N V. Amsterdamse Kurken- fabriek. voorheen Erven J. A. Lind ner. Smid en Zier. In mei 1922 trok Lindner zich terug uit de N V en zette de zaken voort als Amsterdamse Kurkenfabriek de Erven J A Lindner. met als vennoten A. J. J. Lindner en A. F F. Lindner. In september 1930 werd de firma omgezet in een N V. en op 12 febru- Bos sr. Naast de metalen flessenslui- tingen (ongeveer 40.000 stuks per dag per machine) vervaardigt men ook kleine metalen doosjes voor drop en zoetstof. De afgelopen week werd het 10.000.000ste doosje Potters gevuld en afgeleverd. Daarna verzocht spr. de burgemeester het bedrijf te openen. Voor mij, aldus de burgemeester, is het een grote gebeurtenis dit mooie bedrijf in werking te stellen. De na tionale welvaart is afhankelijk van de industrie. Soest weerde vroeger de industrie, maar thans beschikken wij over een prachtig industrieterrein, waarop al veel bedrijven zijn geves tigd. Wij hebben met genoegen een perceel grond aan N.V. Lindner ver kocht. U liet ons in spanning, omdat maar uitgebreid werd en wij benieuwd waren hoe het uiteindelijk zou wor den. Thans is het zover en uw bedrijf is een sieraad voor de gemeente en voor het industrieterrein. Ik wens u een goede toekomst. Door een druk op een knop bracht de burgemeester het gehele bedrijf in werking, waarna het werd bezichtigd. Het geheel ziet er keurig en modern uit. Het meubilair voor beide direktiekamers, voor de kantoren en zelfs voor het schaftlo kaal. alles in de modernste uitvoering, is geleverd door Helsdingen's Kantoor- Schrijf-, tel- en rekenmachines Stencil-, adresseer- en frankeermachines Boekhoud- en Planningsystemen KOFFERSCHRIJFMACHINES vanaf 1198.— TELMACHINES vanaf 1298.— Houten en stalen Kantoormeubelen Speciaal adres voor zaal- en cantine-inrlchtingen VRAAGT VRIJBLIJVEND DESKUNDIG ADVIES VOOR UW KANTOORINRICHTING LANGESTRAAT 84 TEL. 13113 b.g.g. 22249 - AMERSFOORT machinebedrijf, Langestr. 84, Amers foort. 's Middags van 15 tot 17 uur hield de direktie receptie, welke door vele vrienden en zakenrelaties werd be zocht. i. - ari werd de heer W. Bos sr. tot direk- teur benoemd. Na een moeilijke periode tussen 1941- 1960, toen de heer W. Bos sr het een mansbedrijf van Lindner had over genomen, kwam er in 1960 opleving. De directie werd toen gevormd door de heren W. Bos sr., J. G. Bos en W. P. H. Bos De heren wierpen zich met noeste vlijt op het bedrijf. In een gehuurde werkplaats aan de Dorre- steinweg te Soest werd begonnen met twee man personeel. In oktober 1960 kon de eerste fabriekshal aan de toen nog niet bestaande Koningsweg worden betrokken, alwaar de drukkerij, gereedschapsmakerij en productieaf deling werden gevestigd. Het aantal werknemers was inmiddels uitgegroeid tot 16. Thans telt het bedrijf 110 werknemers. Op 23 november 1960 overleed de heer onroerende goederen taxaties- n ■r .hypotheken Wkr. assurantiën '^teenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 De heer Matteman, een der vertegenwoordigers van de P v.d.A.-fraktie in de gemeenteraad van Amsterdam, heeft dezer dagen burgemeester en wet houders van onze hoofdstad voorgesteld om de Olympische Spelen 1972 te Amsterdam te organiseren. Dat is een ambitieus plan, want ongetwijfeld zal de organisatie van dit grootse sportgebeuren heel wat meer tijd en geld vergen dan in 1928, toen de Olympische Spelen ook in de Amstelstad werden gehouden. De overwegingen die de heer Matteman hebben geleid tot het indienen van dit voorstel, zouden wij willen wisselen voor een ander voorstel het orga niseren van de wereldkampioenschappen voetballen in ons land, eventueel in 1970, anders in 1974. Zou het geen enorme attractie voor ons land zijn de beste voetballers van de wereld hier aan het werk te zien En beschikt Nederland niet over een voortreffelijke accomodatie, die een eerste vereiste is voor het organiseren van dit spectaculaire tournooi Boeken over allerlei onderwerpen. Van Alphen. Kleine gedichten voor kinde ren. Amesz, Kerststukjes. Baade, De wedloop naar het jaar 2000. Berg, Smalfilmprojectie Berggren, Simbahet paradijs is overal Bom, Volk zonder grenzen. Chaplin, Mijn leven. Clark, De mens ontdekt de wereld Combrink. Vrijetijdsbe steding met Talens artikelen. Dirk- sen Antenne installaties. Eipper, Woeste wereld Elsendoorn, Van Moeras tot lusthof. Evenhuis. Spel in de kerstnacht Franssen, Stereo- fonica Van Heerdt. Nederlandse en buitenlandse ridderorden. Hensel- mans, Villa's en buitenhuizen. Hey- ermans. Toneelwerken. Holm, Kleu rentelevisie zonder formules. De Kroon, Van linieschip tot vliegkamp schip Lagerlöf, Christuslegenden. Van der Meulen-Nulle, Kant Nijkamp. St Nicolaas en Zwarte Piet in kleuterland Nijkamp. Puber, puberteit Parkinson, Oost en West. Van Puffelcn, Reclame en de groei van uw bedrijf. Salzer. 13 metho den om het roken af te leren. - Schaaf en Spaan, Cameroun. Smul ders. Het boek van Sinterklaas. Tournier. Huwelijksmoeilijkheden. White. Lyndon B. Johnson, de vak man Jeugd. Blyton, De vijf en de schat op het Ciuistereiland Bruyn, Erica en de hopsi-flopsi Dulieu, Paulus en de eikelmannetjes. - Het grote boek vol fabels. Lowrey. De avonturen jfan Hondje eigenwijs. Nieuwendijk, ;Op stap met de vogelvriend. - Een *>aar minuten is het stil. Accomodatie en ligging gunstig. Het komt ons onbegrijpelijk voor dat men zich in Nederland wel druk maakt over de eventuele organisatie van de Olympische Spelen, maar dat men niet probeert zich kandidaat te stellen voor de organisatie voor het voetbaltournooi om de beker van Jules Rimet. Natuurlijk, als sportgebeuren zijn de Olympische Spelen spectaculairder. Daar staat tegenover, dat de wereld kampioenschappen voetbal wellicht 'n groter aantal mensen tot enthousias me zal brengen, aangezien voetbal nu eenmaal de meest geliefde sport is. Zeker in ons land, waar deze sport meer bezoekers trekt dan alle andere sporten tesamen. Tot dusver zijn er zeven tournooien om de wereldtitel gespeeld. Drie in Zuid-Amerika en vier in Europa. Vol gend jaar zullen dat er vijf zijn, want zoals bekend zal in 1966 Engeland als gastheer van 's werelds sterkste voet bal equipes optreden. In 1930 werd voor de eerste maal dit tournooi gehouden. De organisatie was toevertrouwd aan Uruquay, dat daarop grond van zijn prestaties (2 maal olympisch kampioen) aanspraak kon maken Het reusachtige stadion in Montevideo werd het strijdtoneel van het toen nog altijd bescheiden aantal landen, dat zich voor het tournooi had laten inschrijven In 1934 was Italië aan de beurt. De voorronden worden gespeeld in Milaan, Genua. Turijn, Florence, Bo- logna en Napels, de halve eindstrij- de voorrondes deel te nemen. Dat be tekent een volle Amsterdamse of Rot terdamse kuip bij elke wedstrijd die Nederland speelt. En deze deelneming maakt dit voetbalfestijn nog eens ex tra aantrekkelijk voor de Nederlandse voetballiefhebber. Ons inziens kan Nederland een derge lijk tournooi zeker organiseren. Wij hebben zelfs veel voor op landen als Zweden, Zwitserland en Chili, die dit tournooi eerder hebben georganiseerd. Hopelijk zal de K N.V.B pogingen in deze richting ondernemen. den en de finale te Rome. In 1938 trad Frankrijk als organiserend land op. De voorronden werden in verschil lende Franse steden gespeeld, een van de halve finales (Italië-Brazilië 2-1) zelfs nog te Marseille, de finale tussen Italië en Hongarije tenslotte in Parijs. Grote capaciteit. Na de oorlog trad Brazilië als gast heer op. Dat was in 1950, toen Uru quay ten tweede male wereldkampioen werd. In 1954 kwam Zwitserland aan de beurt, in 1958 Zweden, in 1962 Chi li. En vooral de organisatie van de laatste drie tournooien moge ons te denken geven. Want wat in Zwitser land. Zweden en Chili kon, dat kan j in Nederland zeker Onze stadion- accomodatie is beslist beter dan in deze landen, en op Zweden en Chili heeft Nederland zijn gunstige ligging voor. Wat de veldaccomodatie betreft wij j bezitten het Feijenoord- en het Olym- pische stadion (capaciteit elk 63.000, toeschouwers), een bezit dus. waarop noch Zwitserland noch Zweden kunnen j bogen, zelfs Frankrijk niet eens. In deze steden zouden de halve finales I kunnen worden gespeeld, en in een van beide de finale. Stelt u voor, een wedstrijd als Brazilië-Engeland in Rotterdam of Italië-west-Duitsland in Amsterdam Wij zouden niet eens veel buitenlanders nodig hebben om het stadion gevuld te krijgen, want en kele jaren geleden liep het Rotter damse stadion bij een wedstrijd tus sen Athletico Madrid en Tottenham Hotspurs al bijna vol. En - dat hebben wij zeker voor op j vele voetballanden - daarnaast be schikken wij over een aantal kleinere stadions, waar een redelijk aantal toeschouwers de wedstrijden kan bij -1 wonen. Veel kleinere stadions. In de Goffert in Nijmegen en De Vliert in Den Bosch zouden 30.000 be zoekers getuige kunnen zijn van ver schillende wedstrijden. Het stadion Diekman in Enschede doet er weinig voor onder. Het oude terrein van Ra- pid J.C. in Kaalheide mag er ook zijn, en in het hoge noorden zouden nog eens 20.000 toeschouwers het prachtige stadion van het eens zo glo rieuze Be Quick kunnen bevolken. In Utrecht kan het stadion Galgen waard 24.000 bezoekers bergen en dan rest nog het Sparta-kasteel en het sportpark te Geleen. ün Chili trok de wedstrijd tussen En geland en Hongarije 12.000 personen. Wij verwachten, dat een soortgelijke wedstrijd in Amsterdam. Enschede of Den Bosch wel wat meer toeschouwers zou trekken. Zelf deelnemen. De ligging van ons land is zeker niet ongunstig. Dat wel veel bezoekers uit België, Frankrijk, Engeland en vooral west-Duitsland zouden mogen ver wachten, ligt voor de hand.. Als er al 20.000 Duitsers naar Rotter dam komen om Köln tegen Liverpool te zien spelen, hoeveel duizenden oos terburen zou men dan niet mogen verwachten, wanneer de Mannschaft hun kandidaatschap voor de wereld titel zouden gaan stellen? De trein-, boot- luchtverbindingen met Nederland zijn uitstekend, en wan neer men evenals destijds in Chili het tournooi houdt in begin juni. is de toeristenstroom nog niet op gang ge komen, zodat er ook ruimschoots ho- telaccomodatie voorhanden is. Dat bij voorbeeld de middenstand van een en ander flink kan profiteren, staat na tuurlijk vast. Bovendien zou het Nederlandse elftal dan eindelijk ook eens mee kunnen doen aan het tournooi. Het organise-- rende land behoeft immers niet aan Ondanks het gure weer waren zeer vele leden van de N.VE.V., afd „Eem- land", naar zaal Brandpunt" geko men. De voorzitster mevrouw Van Veeren, verwelkomde de talrijke aan wezigen en in het bijzonder een ca baretgroepje van huisvrouwen uit Amersfoort. Geestig en met veel humor brachten deze dames allerlei aspec ten, die de huisvrouw in haar dage lijks leven ondervindt voor het voet licht. Haar theevisites en bridgemid- dagen en ontmoetingen in restaurants. Kostelijk was de scène, warln een huisvrouw op filmster Gina wilde ge lijken, doch uiteindelijk toch liever een mollige moeke werd en de me vrouw, die niets wilde gaan kopen, doch met een peperdure hoed thuis kwam. Er werd veel gelachen om de komische tafrelen. De middag werd besloten met een dankwoord van de voorzitster aan de speelsters en de pianiste, die de zang prettig begeleidde. Op 25 november komt Majoor Bos- schart van het Amsterdamse Leger des Heils, in zaal „Credo" aan de Julia- nalaan, spreken over haar menslievend werk. Hoofdzakelijk voor de behandeling van de begroting komt de raad onzer ge meente weer in openbare zitting bij een op maandag, 20 december a s. De vergadering vangt aan te 9.15 uur en wordt des middags te 14.30 uur voorgezet. De agenda luidt: 1. Voorstel tot vaststelling van de begroting der gemeente en die der be drijven en tot goedkeuring van de begrotingen van het openluchtthea ter, de sportstichting en de Malva- hoeve voor het dienstjaar 1966. 2. Voorstel tot vaststelling van het bedrag per leerling voor het jaar 1966: a. als bedoeld bij artikel 55 bis van de Lager-onderwijswet 1920 voor gewoon lager, uitgebreid en voortgezet gewoon lager -onderwijs. b. als bedoeld bij artikel 34, lid 4, van het „besluit buitengewoon lager onder wijs 1949" voor het buitengewoon la ger onderwijs. 3. Voorstel tot vaststelling van het getal wekelijkse lesuren vakonderwijs aan de openbare scholen voor g.l.o. en u.l.o. voor het jaar 1966. r BESTEMMINGEPLANNEN TER INZAGE De burgemeester van Soest maakt, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Or dening bekend, dat vanaf 24 november 1965 gedurende één maand ter ge meente-secretarie. afdeling algemene zaken, geopend op iedere werkdag van 9-12 uur, de volgende door de raad de zer gemeente op 17 november 1965 vastgestelde bestemmingsplannen ter inzage zijn gelegd a. het bestemmingsplan „Colenso 2", regelende de bestemming van gronden gelegen ten noorden van de Noorder- weg: Zaterdag 11 dee., tot 12 uur, houdt de zitting bij op gebied van SCHOENEN. STEUN ZOLEN. BEUGELS enz. Uitsluitend op afspraak, telefonisch of aan de zaak. Dit wordt U aangeboden door Torenstraat 5 - Soest - Telefoon 3473 b. het bestemmingsplan „Soestereng- weg", regelende de bestemming van gronden, gelegen tussen de Albert Cuyplaan en de Soesterengweg, de Talmalaan en de Molenstraat. Soest, 23 november 1965. X De spanning is voelbaar in het ver trek. De samenzweerders houden de adem in. Een slag in het gelaat. hoe zal Heidrun getroffen worden door de wraak van de trotse Wendir? Langzaam brengt Wendir de hand aan zijn wang, waarop zich een rode plek aftekent. Awain voelt, hoe zijn spieren zich samentrekken. Het kan hem niet schelen, wat er van komt, maar als Wendir het waagt het meis je iets te doen, dan.... Maar Wendir laat slechts een zacht lachje horen. Bijna liefkozend laat hij de vinger toppen over de punhfke vang glijden, Met ijzige minachting keert Heidrun zich van hem af en schrijdt waardig het vertrek uit Wendir keert onmid dellijk terug tot de zaak, die hen be zighoudt: „Gij kent nu de bijzonder heden!" zegt hij, „weldra hoort ge meer" In het halfdonker van hun slaapvertrek overleggen Halfra en Awain wat hun te doen staat. „Ge hebt gelijk gehad!" zegt Halfra in ruiterlijke erkenning. „Ik ben ak koord met uw plannen. Wat zullen we doen?" beslist. „De koning waarschuwen, dus zo snel mogelijk hier vandaan. „Maar." voegt hij er aan toe. „Heidrun moet met ons mee en Pum-Pum. En dan de burcht uit!" Maar in een ander vertrek schudt op ditzelfde ogenblik Likar onwillig het donkere hoofd. Misprijzend ziet hij Wendir aan. „Ik vertrouw die twee niet.... Een cipier neergeslagen, een krijgsknecht omgekocht en dan plotseling hier Ik meen, dat ge niet goed hebt ge daan heer Wendir* in hun aanwezig heid zo breedvoerig over uw plannen te spreken! Wendir maakt een lucht hartig gebaar. „Ge ziet spoken, vriend Likar!" zegt hij goedgemutst. Maar zo gemakkelijk laat de ander zich niet overtuigen. „Misschien spoken van vlees en bloed!" zegt hij duister „Wat gebeurt er, heer Wendir, indien ik misschien toch gelijk heb?" „Dan ligt hun lot in mijn handen!" glimlacht de ander en hij laat zijn dobbelstenen rammelen. „Dan weten ze te veel en komen ze deze burcht niet levend meer uit!" Ajje 't ming vraogt mok zeige da ik en Kneliao 't meraokela spietug vingde da ut Sittie Teejaoter vort gaot. Wullie mochte d'r graog komme, maor zoas utter noeng uutziet is da volleged jaor nie meer meugeluk. D'r komme te wei nig minse meer naor de fillums kieke en ik begriep best da zullie van ming en Kneliao allenug nie kenne bestaon. Kneliao en ik hebbe nog us wa herin- deringe an vruger oppehaold. „Weet jie nog Knelis, da wullie mekaor d'r hebbe lere kenne?" vroeg ze. Jao. da zal ik nie meer wete. Allenig, toen wast nog gin biuskoop. Eerst was ut hotel Ockhuuse en laoter wier ut pas een biuskoop. Carlton heette ut geleuf ik en d'r was ok een densing bie. Die was bove. D'r speelde ok een bentje, de Exalto Sex Devils heette ut. 't Kan ok Sax Devils met een a eweest zijn van saksefoon, maor da weet ik nie meer en Kneliao ok nie. Wulle hebbe d'r saome heul wa over de daansvloer ezwierd, en ik kon heu- legaor nie daanse Maor dan nam ik eerst een borreltje, da was toen nog nie zo priezug as noeng, en dan ging ut best. De minse klaapte d'rluu haande stuk as wullie zo an't zwiere waore, maor zullie wiste dan ok nie da Kneliao ming in evenwicht hield Maor een mooje tied was ut. Daanse kan ik nog steeds nie, maor das noeng ok nie meer nodug. Allenig de poppe, die heb je bie ongs tuus nog wel us an 't daanse. Maor da komp allenig deur Kneliao. Wullie hebbe ongze bruuloft d'r ok nog evierd. daor in Carlton an 't Laange End. 't Was geleuf ik de enug- ge keer, dat utter warrekeluk druk eweest is, waant toen was iedereen d'r. Gart en Piet en Klaos en weet ik wie aal nie. Zellufs uut Hooglaand en Eemnes waore de minse ekomme. Veur en na die tied is ut eigeluk nooit druk eweest, waant vreuger ginge de minse nie bie bosjes naor de biuskoop. En an de pries kan uit ok nie elege hebbe, waant die was laog. In 't kefee heb ik ok nog wel us ezete. Ik dronk ter raanjao mit een rietje (en mit Sefietje), maor daor praot ik maor liever nie over, waant daor weet Kneliao niks van. As de kraant komp, stop ik die wel weg, waant aanders komp ze d'r toch aachter en dan bin ik weer de segaor. Maor ok 't kefee hettut teslotte nie kenne redde, 't Is jaamer, maor d'r is niks meer an te doen. Of toch wel? Aster noeng us een meheer komp om ut te kope. Veur twee ton kajje terecht. Ik heppet er aal mit Kneliao over ehad, maor ze zee: Knelis, doe ut nie, waor motte wullie de kippe laote? Meschien kan de gemeente d'r iets an doen. zo'n kaans kriegt ze nooit weer. As Haarderwiek, da veul kleiner is dan Soest, een heul nieuw Kultereel Centrum ken laote bouwe waorom kenne wullie in Soest da dan nie? Ik hoop. dattut blief bestaon en wie eigeluk nie? c In de kantine van Ceramiek van Breu- gel werd de derde van de vier wed strijden in klaverjassen gespeeld. Ook deze wedstrijd was weer sterk bezet, n.1. met 76 spelers en na een spannende strijd kon de heer Steketed de prijswinnaars bekend maken. De 10 hoofdprijswinnaars zijn: 1. A. Overgoor. 4916 p. 2. G. van Drie (4891). 3. C. Daselaar (4838). 4. G. Heere (4825). 5. Mej. Van Dolder (4783). 6. H. de Vries (4779). 7. H. Mulder (4772). 8. P. Schalkwijk (4761). 9 K W. Postema (4733). 10. H. Duijst (4717). Verder waren er nog 20 prijs winnaars. GEBORENAdriana Ageta, dochter van L. A. Zeggelaar en D M. van der Zweep, Nieuwstraat 28. Maria Lamberta, dochter van L. Oosten, wo nende te Ede Gld., en M. J. de Jong, Andriesstraat 7. Richardus, zoon van J. van Agterveld en G. van Es sen, Soesterengweg 48. Elko, zoon van A. H. Smid en C. Verweij, Becke- ringhstraat 26. Anja Elisabeth, dochter van J. de Bree en E. A. Al- bers, Beukenlaan 15. Astrid Vinan- da, dochter van B. N. Kareis en J. Bacas, Amersfoortsestraat 91. In- grid, dochter van S. Laseur en J. C. van der Veer, Weiksloterweg W.Z. 39. Martha Maria, dochter van J. G. van den Brem er en M. P. A. de Jong, Birkstraat 137. Hector Johannes, zoon van H. J. Jansen en G. E. van 't Hoenderdal. Andriesstraat 23. ONDERTROUWD: Eduard Jan Wi- cherts, Statensingel 102 c, Rotterdam en Louise Christine de Zoeten, Barto- lottilaan 25. Anthony Peter Sistilha, Wilhelminalaan 16b en Marijke Ma- rianna Brouwer, Soesterbergsestraat 125. Marten Marius van den Bor. Oosterstraat 109, Baarn en Julia Alida Agnes van der Veer, Beetzlaan 69. GEHUWDWilhelmus Wouterus van Roomen, Grote Melmweg 2a en Theo- dora Maria de Bruin, Oude Grachtje 4. Gerardus Maria van de Grift, Birkstraat 76 en Richarda Lewina Maria Hilhorst, Molenstraat 157. Jo hannes Hendrlkus Antonius van der Schoot, Casimirstraat 17, Eindhoven en Johanna Antoinette Wilhelmina Maria van de Berg, Kerkpad z.z. 96. Gerrit Stavast, Rubenslaan 3 en Johanna Geertruida Maria Semper, Koningsweg 2, Baarn. Dix. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Teletoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) OVERLEDEN: Corneli van Egmond, 84 jaar, weduwe van J. A. Seppen, Insp. Schreuderlaan 2. Egbert, Spijker, 77 jaar Rembrandtlaan 11. Henrl Karei Frederik Meijer, 69 jaar, weduwnaar van E. F, Burlag» Fr ankenslag 158, Den Haag,

Soester Courant | 1965 | | pagina 5