SWAGER Eric de Noormaf,\ - De strijd omHeidrun Forum op K.V.P.-vergadering Uitstekende organisatie van E.H.B.O. wedstrijd door de afdeling Soest DAMES D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Gemeente zoekt naar oplossing van 't verkeersprobleem Lènssén+de Wolff v, iWAftutzelaai Officiële mededelingen MAATTEL COSTri'M (OIRTAIL- o£ avon»j Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEEltSTATION Negende vogelshow van Vogel vreugde Drs Van Zadelhoff brak een been BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming De afdeling Soest van de K V P heeft vrijdagavond in het Sint Josephge- bouw de vergadering gehouden, waar in kandidaten gesteld werden voor Provinciale Staten Na het huishoudelijk gedeelte beant woordde een forum, bestaande uit gemeente secretaris J. J. J. M, Festen. wethouder A. P. Hilhorst, de fractie voorzitter van de K.V.P in de ge meenteraad. J. H Hom en het raads lid mevrouw M. C P Walter-v. d. Togt. verschillende vragen. ALUMINIUM VOORZETRAMEN met dubbele afdichting Telefoon 02955-4960 of 05908-9399 De voorzitter van de K.V.P.dr. J Walter. verwelkomde de aanwezigen. Hij herinnerde eraan, dat 1965 een jaar is geweest met aanzienlijke ver anderingen in de landspolitiek. De K.V.P staat voor een moeilijke keuze wat de samenwerking betreft, omdat deze zowel met links als rechts mo gelijk is. Het is moeilijk om het juiste midden te blijven volgen en de eigen beginselen tot uitdrukking te blijven bréngen. Drs Schmelzer. fractievoorzitter van de K.V.P. in de Tweede Kamer, heeft gezegd een christelijk democratische unie op prijs te stellen. De beslis sing hierover is echter niet alleen aan de K.V.P. maar ook aan andere par tijen. „We zijn huisgenoten des ge- loofs met de andere christelijke par tijen, misschien weten we elkaar op het praktische vlak van de politiek te vinden", aldus de heer Walter. Wat betreft het provinciale bestuur herinnerde de heer Walter eraan, „dat we daarin op wat onaangename wijze betrokken zijn geraakt doordat wethouders drs. W. G. van Zadelhoff tot Statenlid werd gekozen. Gelukkig wordt zijn plaats bijzonder goed in genomen door de heer Hilhorst, die trouwens geen vreemde in Jeruzalem is en het klappen van de zweep goed kent". Dr. Walter bracht ook nog ter sprake de moeilijkheden die er zijn geweest met de afdeling Soesterberg over de bezetting van de door het aanvaar den van het wethouderschap van de heer Hilhorst ontstane plaats in de gemeenteraad. In overleg werden de moeilijkheden echter opgelost De heer Walter noemde 1965. ondanks dat er geen verkiezingen zijn geweest e-n druk jaar. Er zijn intussen al be sprekingen geweest met de afdeling Soesterberg ter voorbereiding van de komende verkiezingen, voor Provincia le Staten en de gemeenteraad. Al met al wordt het opnieuw een druk jaar. langrijke rol speelde. Vóór 1929 was het zo. dat een gemeentebestuur dreef op de opbrengst van de plaatselijke belastingen Dat is veranderd. Nu ls het zo. dat er haast geen gemeente lijke inkomstenbelasting meer is; er is nu een heel bescheiden belasting gebied. De bron van Inkomsten be staat momenteel uit de uitkering van het Rijk De heer Festen zei te gelo ven. dat het daardoor komt. dat de belangstelling voor de politiek is afge nomen. Hij merkte op. dat het besturen van een gemeente tegenwoordig niet meer mogelijk is op de wijze van vroeger. Als de gemeente zou moeten floreren van geld uit de zakken van de bur gers zou het peil in de gemeente bij zonder laag zijn, de voorzieningen aan scholen zou te wensen overlaten enz. De heer Festen zei, dat de politieke belangstelling zonder twijfel zou toe nemen als er ook nu nog geld bij be trokken zou zijn. dat direkt uit de zakken van de inwoners van de ge meente zou komen. Vroeger hadden de burgers aanmer kingen dat het niet goed ging en dat uitte zich soms in vechtpartijen, maar tegenwoordig is het ook niet goed. want nu moeten de voorzieningen aan de hoogste eisen voldoen. Er wordt niet gevraagd hoe men aan het geld moet komen De Rijksbijdrage is nooit voldoende. We willen alles piekfijn in orde hebben, als het Rijk maar be taalt. Vroeger vroeg men zich af: wat gaat het kosten? Zo zou het nu ook nog moeten zijn Maar dat is niet De vraag met betrekking tot de aan leg van een nieuwe weg door Soest werd beantwoord door wethouder Hil horst. Hij zei, dat het er enige tijd geleden op leek, dat het Rijk z'n keuze had gemaakt voor de weg over de Eng. Dit was vastgelegd in bepaal de voorbereldingsplannen. De gemeen teraad had echter voorkeur voor een weg om de noord. Er zijn veel be sprekingen geweest, en deze hadden o.a. tot resultaat, dat de raad deze keuze heeft laten varen. Het kan nog jaren duren voordat er eindelijk iets gaat gebeuren. Soest moet wel een ander wegennet hebben als aanvulling van het huidige net. Een mogelijkheid is om nu de oorspronkelijk als Rijksweg geplande weg over de Eng als gemeenteweg aan te leggen. De raad heeft hiertoe in principe al besloten AmA taxaties hypotheken. tëenhoff straat 67 Soest -Tel, 216? Nu men bij het Rijk ziet aankomen dat de aanleg van de Rijksweg nog wel jaren op zich kan laten wachten en dat de huidige toestand al onhoud baar is, terwijl dit nog wel erger kan worden, zou het Rijk bereid zijn om een behoorlijke financiële bijdrage te leveren als de gemeente de weg over de Eng als gemeenteweg zou aanleg gen en als ze zou weten te bespoe digen, dat het verkeer op de hoofdwei ontlast wordt. Het Eng-tracé heeft JStEENHOFFSTP 53 - TEL Z8« SOEST uit het jaarverslag van secretaris P. J. van de Breemer bleek, dat de samen stelling van het bestuur door het be danken van drie leden veran derde. De vereniging telt thans 571 le den. De contributie werd van 3,90 op 5.gebracht. De in het voor jaar gehouden ledenwerfaktie bracht 27 nieuwe leden op. Uit het finan cieel jaarverslag van penningmeester M. W Spies bleek, dat er een batig saldo is van ongeveer 700, De heer A. van Vloten bracht verslag uit van de aktiviteiten van de K.V.P - werkgroep. Er is sprake van een regel matige voortgang van de arbeid in de werkgroep. Dit is bijna de enige akti- viteit van de K.V.P in Soest. Vervolgens kwam de kandidaatsstel ling voor Provinciale Staten aan de orde, waarna het forum enkele vra gen beantwoordde. Voordien hadden zowel de heer Walter als de heer Fes ten drs. Van Zadelhoff beterschap toe gewenst De heer Van Zadelhoff heeft bij een val in zijn tuin een been ge broken. Hij zou ook zitting hebben in het forum In zijn inleidend woord zei de heer Festen, dat in de laatste jaren de al gemene klacht geuit wordt, dat er weinig belangstelling is voor de po litiek, ook voor de gemeentepolitiek en het gemeentelijk bestuur. Er zijn tal van redenen voor aan te wijzen. Vroe- ker werd er om de politiek gevochten, vooral omdat het geld hierbij een be- LEGGER DER WEGEN Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter kennis, dat Gedeputeerde Staten van Utrecht bij hun besluit van 25 oktober 1965, afd. 2B nr. 1633/2258. de 2e wijzigingslegger der wegen in de gemeente Soest hebben vastgesteld, met inachtneming van de bij besluit van dit college van 21 juli 1965 in ontwerp vastgestelde wijzigin gen. Ter voldoening van artikel 37 der We- genwet en artikel IC van het wegen- leggersbesluit worden de wegenlegger en de vastgestelde 2e wijzigingslegger voor een ieder ter inzage gelegd van 1 december tot en met 30 december 1965 ter gemeentesecretarie (Afdeling I), geopend op werkdagen van 9 tot 12 uur Uiterlijk tot op de dertigste dag na het tijdstip van het ter inzage leggen heeft iedere belanghebbende het recht tegen de vaststelling van voorschre ven wijzigingslegger bij de Kroon in beroep te gaan Het beroep-schrift moet zijn gericht aan de Kroon, doch worden ingediend bi] de Commissaris van de Koningin Tan de provincie Utrecht. Soest, 29 november 1965. In dien U voor de komende feestdagen uw garderobe nog met een exclusieve wilt verrijken, dan kunt U in onze verrassende collectie het juiste vinden Parkstraat/Leestraat - Baarn - Telefoon 5629 Groest 138 t.o. Hotel Gooiland - Hilversum - Tel. 46241 mogelijk, want als de raad en het ge meentebestuur bij alles wat ze moes ten doen kijken, hoeveel geld er is en wat belangrijk is. dan zouden er voor zieningen achterblijven. Men gaat er van uit: Dit is nuttig, dus nodig en het moet er komen Als er geen mid delen voor zijn, klagen we bij 't Rijk, aldus de heer Festen. De eerste vraag sloot op het betoog van de heer Festen aan. ze betrof de begroting voor 1966. die niet sluit. Er is een beroep gedaan op de saldi- reserve De volgende vraag betrof de mening van het forum over de onder linge concurrentiestrijd tussen de openbare nutsbedrijven, zoals gasbe drijf en P.U.E.M. Men zei, dat men soms wel eens de indruk krijgt, dat deze bedrijven elkaar vliegen afvan gen en men achtte dit niet juist. Over eventuele winst van het gasbe drijf zei men, dat dit een soort indi recte belasting voor de gasverbruiker zou ziin. Men moet de tarieven zo laag mogelijk houden Anderzijds hoeft het niet zo te zijn. dat de tarieven in onze gemeente lager moeten zijn dan in andere gemeenten. Als men de tarie ven enigszins gelijk houdt en er zou winst gemaakt worden, dan zou dit niet onjuist zijn. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraal 105 - Soest - Telef 3256 nog steeds de aandacht en het zou best kunnen gebeuren, dat met behulp van Rijksgeld dit plan als gemeente plan zal worden uitgevoerd. De heer Hilhorst zei, dat de huidige situatie in Soest geen dag meer ver antwoord is. Hij constateerde, dat ie dere poging van de gemeente óm iets op verkeersgebied voor de inwoners te ondernemen onherroepelijk wordt af gewezen. Het gemeentebestuur is zich hiervan bewust en er is al gedacht aan een andere oplossing. Die zou kunnen liggen in het verbreden van de Lange Brinkweg en het doortrek ken van deze weg tot aan de Barto- lottilaan ter afronding van de bebou wing van Soest. Als het zou lukken de spoorbrug op de scheiding van de Korte en de Lange Brinkweg te verbreden en door het instellen van eenrichtingsverkeer, dan zou de hoofdweg wel eens minder druk kunnen worden. Het zou een aanzien lijke verlichting van de huidige rijks weg kunnen betekenen. Het forum sprak zijn teleurstelling uit over het feit. dat er geen rooms- katholiek bejaardentehuis in de ge meente is Hierover werd ook een vraag gesteld. Éénderde deel van de Soester bevolking is katholiek. Dit is het deel dat nu achteraan komt. Er is een speciale commissie, die zich bezighoudt met het probleem van de verzorging van r.k. bejaarden en het mogelijk stichten van een tehuis voor deze groep mensen. Er is al eens een ontwerp geweest. Op de Eng wordt het tehuis Molenschot gebouwd. Daar ko men bejaardenflats bij. Het is de be doeling. dat er. in samenwerking met de r.k. woningbouwvereniging Sint Joseph, een flat ter beschikking zou komen voor r.k. bejaarden Men was van mening, dat de huidige bejaardenverzorging voor rooms-ka- tholieken de haren te berge doet rijzen. Huize Sint Joseph en Mariën- burg zijn verdwenen en er is niets voor in de plaats gekomen. Het is niet zo. dat de commissie hier geen aandacht aan heeft geschonken. Er is naar gestreefd om hier een katholiek bejaardencentrum gevestigd te krij- Overweldigend was de belangstelling vrijdagavond in het St. Josephgebouw. waar de afdeling Soest van de Konink lijke Nederlandse Vereniging ..Eerste Hulp Bij Ongelukken" de jaarlijkse wedstrijd om de Tempo-wisselbeker organiseerde. Er namen zeven ploegen deel. De tweede voorzitter van de organi serende vereniging, de heer H E J Smit, verwelkomde de ploegen en be langstellenden. Een speciaal woord van welkom was er voor de afdeling Eemnes, die pas kortgeleden is op gericht. maar die niettemin de moed op bracht om aan deze wedstrijd deel te nemen Het wedstrijd-ongeval met de bijbe horende puntenlijsten was samenge steld door de Landelijke Organisatie Tot uitbeelding van Slachtoffers (Lo tus). De jury bestond uit de doktoren Rip. IJff en Borst. Elke ploeg moest hetzelfde ongeval behandelen Ze moesten eerste hulp verlenen aan slachtoffers, leden van Lotus, waarvan de heer W van Dier- men alhier leider is in het district Utrecht. De wisselbeker is beschik baar gesteld door de Ren- en Tourver eniging Tempo. De ploeg uit Bilthoven won deze be ker en bovendien een definitieve be ker De leider van de Soester ploeg, de heer Doornekamp, werd winnaar van de leidersprijs. Bij het ongeval waren twee slacht offer. Bij het ophangen van een schil derij vraagt de heer des huizes, die op een trapje staat, zijn vrouw om het schilderij aan te geven. De vrouw gaat op de tweede trede van het trapje staan, maar door het gewicht raakt het. scharnier los. waardoor de trap opënklapt. De vrouw valt heel onge- met haar been tussen twee traptreden in, waardoor een open fraktuur van het onderbeen ontstaat. De man komt versufd overeind, er loopt wat bloed langs zijn gezicht. Hij v/eet niet hoe hij op de grond is te rechtgekomen. De vrouw vertelt pre cies wat er met haar gebeurd is. De ploegen konden in totaal 295 pun ten verdienen, de leider 88 punten. Ze konden punten verdienen door de uit voering van het onderzoek, de behan deling. de blijvende controle, het ge ruststellen van de slachtoffers enz. Het publiek volgde de verrichtingen met grote interesse. Nadat iedere ploeg de opdracht had uitgevoerd en de to taalstand bekend was, maakte de voor zitter van de Soester E.H.B.O., dr W. J. Schutte de uitslag bekend. Alvorens tot de prijsuitreiking over te gaan, bedankte hij eerst de juryleden. Zij kregen ieder een taart aangeboden. Dokter Rip had voordien een nabe schouwing gegeven van de verrichtin gen en ook zijn collega's IJff en Borst gaven hun visie. De uitslag was: 1. Bilthoven, 198 punten. (Wisselbeker plus definitieve beker), 2. Soesterberg 184. 3. Soest 174. 4. Zeist 145. 5. Amersfoort 140. 6. Baarn 124 7 Eemnes 84 punten. De ploegleiders behaalden de volgende resultaten: 1. Soest (de heer Doorne kamp). 53 punten. Hij ontving een medaille. 2. Bilthoven (leidster), 51 punten. Soesterberg (leidster), even eens 51 punten. 3. Zeist (leidster), 51 4. Baarn (leidster) 48. 5. Eemnes (leidster) 46. 6. Amersfoort (leidster) 45 punten. Het was een zeer geslaagde en uitste kend georganiseerde wedstrijd, die door veel belangstellenden werd be zocht. Vrijdagavond opende de bondsvoor zitter de heer Ceulen uit Zaandam, de negende expositie van ..Vogelvreugde" de heer A. Th. van Klooster noemde het een voorrecht zoveel leden en be langstellenden welkom te mogen toe roepen. Ditmaal zijn er minder kana ries ingezonden, aldus spr., maar dat komt vermoedelijk doordat in de flats beter tropische vogels kunnen worden gehouden. Van deze vogels waren veel meer inzendingen. Volgens de bondsvoorzitter, de heer Ceulen. is dit de zesde maal. dat hij een tentoonstelling van Vogelvreugde opent en hij doet het steeds met ple zier. Bij Vogelvreugde heerst een ware vriendschap en die kweekt men tege lijk met de vogels. Spreker is vorige week in een gemeente geweest waar een gemeentelijke subsidie werd ver leend aan een vogelllefhebbersvereni- ging. Misschien ligt het ook op de weg van Vogelvreugde om de gemeente Soest een subsidie te verzoeken. Spr. hoopte, dat Vogelvreugde veel bezoekers en veel nieuwe leden mocht boeken en verklaarde de expositie voor geopend. De hoofdprijzen werden even later door de heer Ceulen uitgereikt. De heer H. Elschot won de hoofdprijs voor de mooiste kanarie van het ge heel. Verder werd Elschot kampioen met roodschimmel, kampioen duo en kampioen derby. Kampioen gepigmen- teerd werd A. Arends met rood-agaat en kampioen trio. Kampioen puppy-klasse Saffraanvink werd P v. d. End alsmede kampioen tropen en kampioen kruising roodkop amandine en bandvink. A. de Kruijf werd kampioen kruising sijskanarie en kruising sijs-kanarie. Kampioen diamand duif jeugdklasse) werd de 8-jarige C J. Stigter. Deze won ook de kampioens-wisselbeker. Kampioen parkieten werd J. Stigter met 81 punten. De tentoonstelling mocht zich in een groot aantal be zoekers verheugen. Drs. W. G. van Zadelhoff, oud-wet houder van Soest en thans lid van Provinciale Staten, heeft vorige week een been gebroken bij een val. De heer Van Zadelhoff werd naar het zieken huis Zonnegloren gebracht, waar ope- tatief moest worden ingegrepen. Door dit ongeval kon de heer Van Zadel hoff uiteraard niet aanwezig zijn op de vergadering van de K V.P., die vrij dag werd gehouden. Hij zou zitting hebben in het forum. gen, maar dit is niet gelukt. Er is momenteel contact met de stedebouw- kundige ter bespreking van de moge lijkheid om in het Soesterveen een tehuis te bouwen. Misschien kan er aan de Bosstraat iets gebeuren. De gemeente streeft ook naar het bouwen van bejaardenhuisjes. Er staan er al op de Kruisweg en op de Korte Hartweg zijn er enkele in aan bouw. Het is de bedoeling om op de Eng, bij Molenschot, een tweetal flats te bouwen (24 woningen). Eén zou er dan ter beschikking komen van het christelijke bejaardencentrum en een van St. Joseph. Men noemde het een bedroevende omstandigheid, dat er na het opofferen van huize Sint Joseph en Nieuw-Mariënburg nog steeds niets gebeurt voor de r.k. bejaarden. Er moet nu met spoed worden gewerkt aan een oplossing van dit probleem, aldus het forum. Een vraag over riolering wera tot te vredenheid beantwoord, maar met be trekking tot het aardgas zegde de heer Hom toe. aan de commissie het probleem te zullen voorleggen, dat er sprake is van drukvermindering en dat niet op regelmatige tijdstippen. Hij had er al eens eerder iels over gevragd. maar uit een rapport (met veel cijfers) van de directeur van hei gasbedrijf bleek, dat dit niet mogelijk is. De aanwezigen verzekerden hem echter, dat dit wel degelijk het geval is. Ze zeiden niet veel vertrouwen re hebben in cijfers, want dit is volgens hen niet in een rapport te verklaren. De heer Hom zal opnieuw dit pro bleem te berde brengen. Mevrouw Walter-v. d. Togt gaf de ver zekering. dat een gasstoring, 'zoals die zich onlangs voordeed o.a. in Fries land. in Soest niet kan voorkomen. Ze wees er daarbij op, dat de storing zich daar voorgedaan heeft, terwijl het net nog niet helemaal gereed was. In Soest is dit wel het geval, en men heeft bovendien alle mogelijke maat regelen genomen. „Het is in Soest goed voor elkaar", aldus mevrouw Walter. Dr. Walter bedankte ten slotte het forum en sloot de bijeenkomst met gebed. .Blijft gij hier staan!" fluistert Awain dringend, en bliksemsnel duikt hij weg achter de muur. om buiten het ge zichtsveld te komen van de persoon die de trap afdaalt. Wie het ook mag zijn, hij zal Halfa zien en op hem toelopen en dandan is het beter, denkt Awain grimmig, dat hij de aanwezigheid van een tweede man hier beneden niet beseft. Dan komt de verrassing.... Onbewogen kijkt Halfa naar de gestalte, die dreigend met getrokken zwaard, de trap afkomt. Li- kar! Natuurlijk Likar, Wendir's ver knochte handlanger Nader en nader komt hij. Halfa ziet zijn ogen onheil spellend flikkeren. „Wel. wel1" zegt Likar sarcastisch, onze jongste me destander! Wat voert u kerkerwaats. heer samenzweerder? Wilt ge mis schien uw eh.... toekomstig verblijf alvast verkennen of komt ge soms voor de eh.... dwerg?" Hij laat plotseling de spottend-slepende toon varen en vraagt fel: ..Waar is die vriend van u?" Halfa kijkt de man onverstoor baar in de ogen. Achter Lika's drei gende gestalte ziet hij Awain aan sluipen. Maar meteen vaart er een schok door Likar. Heeft het zacht ge rucht van Awain's nadering zijn oor getroffen of leest hij onraad in Halfa's ogen? Met de snelheid van een panter keert hij zich om, het zwaard in de vuist vaster omklemd, om deze tweede tegenstander het hoofd te bieden. Nu gaat het door Halfa heen. Neen. het zwaard blijft in de schede. Niemand zal ooit van heer Halfa kunnen zeg gen, dat hij een vijand van achter doorstoken heeft! Zelfs deze misdadige opstandeling niet' Met ijzeren kracht laat hij zijn vuist neerdalen op het donkere hoofd vóór hem. „Slaap! Heer Likar!" zegt hij doordingend, „en droom van het oordeel des konings, dat u treffen zal!" Nog eens en nog eens slaat hij toe GEBORENDiana Elisabeth, dochter van A van der Veer en A. Jacobi, Saenredamplantsoeen 45. Aleida Wilhelmina, dochter van C. H. Wes- teneng en N. Evers. Nieuweweg 33. Caroline Maria, dochter van B. Scheurwater en M. Altena, Hartweg 38. Christina Helena Maria, doch ter van M. A. M. Winkeler en C. M. H M. Koper. Schoutenkampweg 151. Robert Hendrikus, zoon van H. H. Butzelaar en A. I. J. Bakker, Korte Brinkweg 49. Theodora Johanna Josephina. dochter van Th. A. Sukkel en J. F. M. Merts, Simon Stevinlaan 118. Mare, zoon van A. Verwoerd en H. T. Moree, Harderwijk. De Witten- hagen 29 Richard Antoine, zoon van M. Kramer en S. J. M. van der Geest, Van Goyenlaan 64. Enid Isolde. dochter van E. H. J. A. J. van Soest en C. G. C. van Vloten, Foekenlaan 16. Johanna Magde- lena, dochter van L P. Bik en M. Matthijsse, Soesterbergsestraat 110. Marko Hendrik Arie. zoon van R. M. Voskuilen en E. Kaats, Beetzlaan 04. Petrus Anthonius Maria, zoon van P. C. Kuijer en W. M. Hilhorst, Kerk- pad z.z. 17 Willemijn, dochter van H. M. Jonker en E. B Pott, Prins Hendriklaan 42. Karin Emma, dochter van A C. J. Boomhouwer en S. G. M. van Hattum, Heuvelweg 30. ONDERTROUWD: Jan Dirk Abraham van Velsen, Middelwijkstraat 26 en Maria Josephina Roest. Middelwijk straat 26. Adolf Robert Torn, Ples- manstraat 26 en Johanna Josephina Lieven. Dotterbloemstraat 42, Ensche de Gerbrand Theodorus van Put ten, Molenstraat 124 en Louise Koke laar, Steenhoffstraat 79. GEHUWD: Johannes Jacobus Nesse laar. Gruttolaan 13 te Zeist en Gijs- berta Johanna Christina Maria Vonk, Lange Brinkweg 21. Geurt Adrianus van Ek. Gen. Winkelmanstraat 51 en Jantje Timmerman. A. van Leeu wenhoeklaan 203. Gidion Verkade, Middel wijkstraat 75 en Antine Wesse- line Brouwer, Middelwijkstraat 75. Philip Koffrie. Noorderstraat 55. Baarn en Gerritje Bolmers, Braam weg 88. Cornelis de Vries. Amsteldijk-Zuid 36, Amstelveen en Johanna Spruit, Veen- zoom 9. Huibert Zondervan, M. H. Trompstraat 1, Utrecht en Jacoba Antonia Maria Gijtenbeek, Gen. Win kelmanstraat 86. Tij men Koelewijn, Oosterstraat 16. Bunschoten en Bar- bara Alijda Everarda van der Lugt, Klaarwaterweg 19. Petrus Marinus van Rijn, Gen. Winkelmanstraat 40 en Maria Berta Elbersen, Gen. Spoor straat 32 O O Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) OVERLEDENMaria Hartman. 83 jaar. weduwe van Johannes Jacobus van Schadewijk. Korte Brinkweg 33. Anton Raven, 44 jaar. echtgenoot van Jeane Melany van Hulst. Simon Stevinlaan 83 Geurt Langelaar, 93 jaar, weduwnaar van Aaltje van der Zande. Nieuweweg 104. Jeannette Clara Hillegonda Burink. 61 jrNieu weweg 104. Elis de Ruig. 96 jaar. echtgenote van J. C Holmes, Becke- ringhstraat 34. Hendrika Franclsca Kluizenaar, 66 jaar, weduwe van Hem- mo Johan Berkhoudt, Nieuwerhoek- plein 10. I

Soester Courant | 1965 | | pagina 5