IVOROL st. nicolaas- Veel topvoetbal op de beeldbuis De generaal vermomt zijn campagne Steeds meer Yankees naar Vietnam mAmA mrmr OESCHENICEM in overvloed! COMPROMISSEN LOCHTENBERG V.V.V.-nieuws D. ENGEL K.R.0.-DAG Telefoonnummer ziekenauto 5980 Lenssen+de Wolff Droogkappen Haarkrultangen Strijkijzers Snplkokprs Koffiemolens Tlieeliehtesi broodroosters Handmixers Kenkenmaeliines Kenkemvekkers Vloerwrïjvers Stofzuigers Venfilaforkaehels f entrifnges Wasmaeliin^s Waseoinhinafies Wasautomaten Eleetr. klokken Bnitenlantaarns Wand- en Schemerlampen Verlielitings- ornamenten Kerst ver! ielit in g (niemv) Kerstboom verlichting (nienw) Seheerapparaten Scheerspiegels Trouhle-lite Batterijlampen Badiotoestellen Transistor-radio's Platenspelers Versterkers Luidsprekers Televisieapparaten Televisietafels heeft een enorme keuze Uw RECORDER stad k!aar bij JE GOUDEN SNAAR" R.K. Openbare Bibliotheek WW21 Van bam s Schoenen Gevonden voorwerpen UW SUCCES IS ONZE RECLAME Auto- en Scooterriischool Voetbalprogramma voor zaterdag en zondag A U S T 1 N U «i S SPEEK T - 1 N Het Nederlandse voetbalpubliek zal de zevende en achtste december aan zijn trekken komen. Weinig huismoeders zullen dan hun echtgenoten aan het praten krijgen, want op deze beide avonden biedt de Eurovisie de televisie kijkers een verlate Sint-Nocolaassurprise aan in de vorm van twee topduels tussen enkele van Europa's sterkste voetbalformaties. De kijkdichtheid zal deze dagen stellig tot een zeer hoog percentage uitgroeien, want na de slappe vertoningen van het Nederlands elftal snakt elke voetballiefhebber naar een goede wedstrijd. Zijn de duels tussen Spanje en Engeland, en tussen Italië en Schotland beide interessant, ongetwijfeld zal de ontmoeting tussen de twee laatste landen het meest attraktief zijn, aangezien dit een wedstrijd is voor de voorronden van het wereldkampioenschap. De ploeg die wint, zal komende zomer tot de laat ste zestien behoren die elkaar de wereldtitel gaan betwisten. Tanden blank-Adem fris IN DE SCHADUW VAN WERELDKAMPIOENSCHAPPEN Het is een goede gedachte geweest om de wedstrijd Italië-Schotland, die des middags al wordt gespeeld, 's avonds te herhalen, want degenen die 's mid dags moeten werken, willen zich na werktijd best verkwikken aan deze ontmoeting, die in Italië en Schot land reeds weken het gesprek van de dag is. Onbetwist de beste tandpasta onroerendegoederen taxaties hypotheken assurantiën Steephoffstraat 67 Soest Tel. 2169 Italië, dat onlangs in Schotland met 1-0 verloor, staat gelijk in punten met zijn tegenstander, zodat deze wedstrijd vermoedelijk zal beslissen wie mag deelnemen aan het tournooi om de Jules-Rimet beker. Vanwege het ter reinvoordeel ls men geneigd de Itali anen de beste kansen te geven Maak ten zij onlangs ook niet de Polen in met 6-1 en was de nederlaag in Glas- gow niet te wijten aan het feit. dat de Azurri's zich toen geheel op de defen sie toelegden0 Pas in de laatste mi nuut kon de Schotse rechtsback Graig zijn ploeg aan een benauwde overwin ning helpen. Italië, dat in AC. Milan en cuphouder Inter beschikt over de twee sterkste clubformaties van Europa, brengt een elftal in het veld met klinkende na men. De achterhoede, met als sluitstuk de atletische Bologna-doelman Negri. bestaan grotendeels uit spelers van Inter. Guarnerl, de eminente stopper, Burgnich, de vasthoudende rechtsback en de grandioze Fachetti, die met zijn indrukwekkende solo's vaak het hele speelveld bestrijkt en nog goed ls voor een doelpunt ook. De schotse rechts buiten Henderson. een bekwame vleu gelspeler overigens, zal aan deze back. die behalve voetballer ook een bekend atleet ls, de handen vol heb ben Soesterbergsestraat 20a - Tel. 3367 Grote klasse De voorhoede der Italianen wordt ge leld door Inter's rappe afwerker. de door vele cupduels ook hier bekende Mazzola. Naast heh staat 'n man, die wij zonder voorbehoud een der beste voetballers van de wereld noemen, een speler, die In zijn beste vorm aan de allergrootsten als Puskas, Kocsls of Dl Stefano doet denken Het ls de 22-jarlge Giovannl Rivera. de slimme, technische razendknappe linksbinnen van A C Mllan Hij ls het brein van de groen-wltte voorhoede, de man die met zijn slimme passes voortdurend kansen voor zijn mede spelers weet te scheppen. Op de vleu gel wordt hij gesecondeerd door club genoot Barison. Het is echter ook mo gelijk. dat Inter's virtuoze Mario Cor so. die maandenlang met de Italiaanse voetbalbond overhoop heeft gelegen, nu zijn kans weer krijgt. U hoort het, het zijn allemaal spelers van zeer grote klasse, die de Azurri's ln het veld brengen De moeilijkheid ls alleen, van dit voortreffelijke mate riaal een gave eenheid te smeden Geen walk-over Technisch schatten wij de Italianen hoger dan de Schotten, ofschoon hun kanthalf Baxter i Sunderland). een der grootste voetbalstrategen is die wij kennen Boven dien is de Itali aanse achterhoede zeer sterk Wat wilt u. het zijn voor het merendeel Inter-spelers en dat Inter defensief de sterkste ploeg van de wereld ls. wie zou dat durven ontkennen? Toch zal het voor de Azurri's geer walk-over worden De Schotten spelen typisch Brits voetbal. Technisch goed, met veelvuldig gebruik van de diep te-pass, hard, verrassend door een grote fantasie. Wanneer bovendien Denis Law. de eminente schakelspeler van Manches ter United, in de ploeg zal terugkeren, zullen de Schotten het de Italianen heel lastig kunnen maken. Helpen zij trouwens in Roger Hunt van Llver- pool ook niet een bekwaam schutter? Spanje En met deze ontmoeting nog ln ge dachten. zal de volgende dag (8 de cember) Engeland ln Madrid aantre den tegen Spanje Dit is een vriend schappelijke ontmoeting, maar toch evenmin los te zien van de we reldkampioenschappen Beide landen behoren tot de laatste zestien. Zij trachten nu de meest Ideale samen stelling voor hun elftal te vinden. Dat betekent, dat alle spelers zullen knok ken voor hun plaats Spanje heeft ln Barcelona, Real Ma drid en Athletico Madrid uitstekende leveranciers voor de nationale ploeg Maar evenals Italië ls het nog niet goed gelukt van de ploeg een werke lijke eenheid te maken U zult aan Spaanse kant voortreffelijke voetbal lers aan het werk zien Doelman is Betancourt van Real Madrid, ln de achterhoede is clubmaat Zocco een der steunpilaren Nog niet zeker ls of Amanclo van de partij zal zijn. Zo Ja, dat ls alleen zijn spel al uw blik op het televisie scherm waard. Let u ook eens op Pereda, de kwikzilverige Barcelona- rechtsbuiten Een dribbelaar en schut ter, die grote klasse verraadt. En Engeland? Engeland, dat onlangs van Oostenrijk verloor en tegen de Ieren met de hak ken over de sloot won. zit ln de zor gen Gedoodverfd als de komende we reldkampioen. zullen zij alles op al les zetten om door een goed resultaat tegen de Spanjaarden hun zelfver trouwen te versterken Mogelijk zal trainer Ramsey enkele nieuwe spe lers proberen Wij verwachten bij voorbeeld, nu Jimmy Greaves voorlo pig niet mag voetballen dat Arsenal's vaardige schutter Joe Baker een nieuwe kans zal krijgen. Centervoor Peacock (Leeds) zal zeker hard wer ken en veel schieten, want zijn plaats is in gevaar Dat zelfde geldt voor Manchester's Conelly, die de laatste tijd uit vorm was Beide wedstrijden zijn ook daarom zo interessant, omdat hier twee spelty pes tegenover elkaar zullen staan Ho pelijk zullen de harde Britse profs en de athletische zuiderlingen het Neder landse voetbalDubliek datgene bieden, wat het binnen onze landsgrenzen niet te 7'en krijgt: technisch goed en spectaculair voetbal c President De Gaulle acht het beneden zijn waardigheid een echte verkie zingscampagne te voeren: hij heeft op een moment dat hem behaag de - de Fransen meegedeeld dat hij zich herkiesbaar stelde van zijn kant had hij zijn plicht gedaan en de be volking behoefte er eigenlijk alleen nog op gewezen te worden dat zij van hun kant de hunne moesten doen. dat is op hem stemmen Daarvoor was nog een televisie-optreden vastgesteld op 3 december en dat moest maar ge noeg zijn Waarschijnlijk acht de generaal de verkiezingscampagne van anderen ei genlijk ook maar verspilde moeite, want natuurlijk wint - zoals het be hoort - de man die Frankrijk zijn glo rie teruggaf. Dat de tegenkandidaten dan toch een beetje televisietijd krij gen is niet meer dan een tegemoetko ming aan het gebruik dat er toch iets van een campagne moet blijken, an ders lijkt een verkiezing niet echt. Het is waarschijnlijk ook een verras sing voor de generaal geweest dat de campagne (van de anderen dus) meer is ingeslagen bij de Fransen dan men had verwacht Het heeft ook die an deren. vooral Mitterand en Lecanuet. de kandidaten van links en respectie velijk het midden, waarschijnlijk ver rast. Uit nood aangegrepen campagne elementen als de geboortebeperking bleken alras overbodig er kon echt over politieke zaken gesproken worden zoals Europa, de NAVO. en of die dure „grandeur" nu echt wel zijn geld waard is. Geen illusie. Dat hun kritiek op de politiek van De Gaulle dermate aansloeg zal noch Le canuet. noch Mitterand de illusie ge ven dat ze van de generaal kunnen winnen. Dat dit niet het geval is. wis ten ze tevoren. Maar een overwinning van De Gaulle moet zeer klinkend zijn. anders is ze in feite een neder laag voor de man die zich beschouwt als de ziel van zijn land En zoals het er nu uitziet kon zondag de overwin- Op het verkiezingscongres van de Par tij van de Arbeid, dat afgelopen week end te Nijmegen werd gehouden, heeft drs. Nederhorst de samenwerking met de K.V.P. redelijk genoemd Er zou sprake zijn van een naar elkaar toe groeien Die indruk werd enkele da gen tevoren bij de belastingdebatten gevestigd, toen de K.VP het rege ringsbeleid nog eensgezinder heeft ge steund dan de socialisten. De fracties van beide partijen hebben dientengevolge nogal wat kritiek van hun aanhang moeten verstouwen, want natuurlijk wordt licht de indruk gewekt dat de twee regeringspartners sommige van hun principes overboord zetten om toch maar die samen werking in stand te houden en voor alles een regeringscrisis te ver mijden Zo kan men het inderdaad bekijken. Men stelt zich dan echter negatief op Zo kan men ook van een huwelijk zeggen: nou ja. ze blijven bij elkaar door angstvallig conflicten te vermijden, omdat beiden opzien te gen een echtscheiding en alle misère die daaraan vastzit Men kan zich ook positief opstellen Dan zal men moeten erkenen, dat in Nederland geen enkele regeringscoa litie mogelijk is. wanneer de verschil lende partijen, die in dit kabinet ver tegenwoordigd zijn, niet tot een com promis komen. Compromissen kunnen soms heel vervelend zijn, maar ze vor men de basis voor alle menselijke samenwerking Zonder compromissen is ons land trouwens niet regeerbaar. ning van De Gaulle wel heel behoor lijk zijn. maar er vèr van blijven dat hij kan zeggen zie Je wel, ik spreek en handel namens de hele natie. Deze gang van zaken heeft enige merkwaardige gevolgen gehad. De lan cering van de eerste Franse kunst maan werd ijlings vervroegd Verge leken met de kolossen die Russen en MAKELAARS- EN* ASSURANTIEKANTOOR -V"- ONR, GOEDEREN HYPOTHEKEN ASSURANTIËN FINANCIERINGEN taxaties .- Amerikanen in een baan om de aar de brengen is die Franse kunstmaan nog maar een dwerg, maar technisch is en blijft het een hele prestatie, zo al niet om het te kunnen doen, dan wel om er de kosten voor over te hebben. Dat de Franse regering er in derdaad zoveel geld tegenaan wil gooi en is minder om de ruimtevaart, dan wel omdat voor het vervoer van Fran se kernbommen nu eenmaal raketten nodig zullen zijn. De vervroeging van deze lancering gaf De Gaule nog eens de gelegenheid om nog eens extra voor de televisie camera's te verschijnen en de Fransen er aan te herinneren dat mannen als Mitterand en Lecaneut hem dan wel een man van het verleden noemen, maar dat hij dan toch maar Frankrijk technologisch aan de spit-s brengt no. Het isolement. Een andere kritiek op De Gaulle die zijn twee voornaamste tegenstanders uiten, is zijn Europese isolement Ook dat slaat meer aan dan men verwacht Had. Voor een deel spreken hierbij economische motieven mee de land bouw vreest het verlies van een hoog nodig afzetgebied, de industrie ducht eveneens marktverlies. En plotseling komt nu uit het Elysée vriendelijker geluid ten opzichte van de E.E.G Er wordt gesproken over 'n Europese top na de verkiezing van 5 december: dat het aanbod dermate vaag is dat de andere vijf er weinig waarde aan hechten is dan iets wat minder doordringt tot de Fransen. Bovendien zegt De Gaulle op de mys terieuze manier die hem eigen is. dat Engeland toch best wel in de EB G kon worden opgenomen. Met andere woorden een markt voor agrarische en industrie-produkten er bij. Niemand ziet wat er dan wel ver anderd is sinds de zelfde De Gaulle de Europese deur voor de Britse neuzen dichtklapte en voorlopig hecht men zeker in Engeland nog maar weinig aan de in vele alsen en wanneers verpakte tegemoetkomendheid. Waar schijnlijk is ook dit weer een manoeu vre voor binnenlands gebruik. Een vermomde campagne die de generaal eigenlijk niet wil voeren. JUWELIER -HORLOGER I UËGEMAAT AUTOVERHUUR liE VCinflFI N.V. Eamneaeerweg 22. Baarn, tel.: 02984-3100 Ib.g.g.43441 Hoeveel man troepen we naar Viet nam zullen moeten sturen, is nu niet te zeggen, we weten Immers niet wat de tegenpartij zal doen. Die ietwat mismoedige uitspraak deed de Ameri kaanse minister van buitenlandse za ken Dean Rusk voor de televisie. Er zijn nu een 160 000 soldaten van de V S in Vietnam, het zullen er bin nenkort een tweehonderdduizend zijn en dat is nog geenszins de uiterste grens En als het aan de Noordviet- namezen ligt. zullen opperbevelhebber Westmoreland en zijn generaals spoe dig tot de conclusie komen dat ze eigenlijk veel meer troepen nodig heb ben dan Washington kan sturen zon der dat de bevolking het zat wordt Nieuwe aanwinsten. Boeken over allerlei onderwerpen Aaf- jes, Dooltocht van een Griekse held Andrews. De razende race. Peking- Pariis 1907 Australië en Nieuw- Zecland (Parool-Life landenseriei Bak. Ik kan zelf repareren en maken Baldwin. De eerste wereldoorlog Bergsöe. Astronomie voor iedereen. Beroepen voor meisjes in de medische en verzorgende sectoren Den Bes ten. Stroomgebied Bloem. Verza melde gedichten. De Bock. Nu hoort, ik zal een nieuwe zang begin nen Boddens Hosang. Bescherm u zelf Borgers, De Muze viert feest Brasser, Onze boot Van Bussel. Radio- en televisietechniek De cel, (Parool Life wetenschapserie) Cor- nellssen. De taaie rooie rakkers. Parool Life natuurserie. De dierenwe reld van Australië - De dierenwereld van Europa en Azië Dominlcus, Portret van Zwitserland. Eipper. Woeste wereld Elema-Bakker. Hoe kleed ik mij? Eppens-Van Veen, Emailleren. Van Eysden, Moderne woninginrichting. Faber. De jonge volwassenen Flanaghan, De eerste negen maanden van ons leven. Goodrich. Mythen uit de oudheid De grote werken der mensheid. Ter Haar. De geschiedenis van de Franse Revolutie - De geschiedenis van het Romeinse Keizerrijk Van Haaren, En toch uw kind.... Van Halem. Solex doe-het-zelf boek Heys. Scheikunde thuis. Huber. Spelend vouwen. Japan Parool Life landen- serie). Keuzekamp-Roovers. Het kleine kind in de flat Lenz. 'n Ap pel voor Teil MacGregor. De ge schiedenis van Rome. Machines. Parool Life wetenschapserie. Men schaar. Verenigde Naties Meijer. Van Israëlieten tot Israëliërs Mor- riën, Dromen met open ogen Nie- geman Brand. Woninginterieurs. Oldenziel Kruissteekjes. Van Oor schot, Elektriciteit thuis Ouwe hand. Verrassende vakanties Paa- pe. De Geuzen Petiet, Vlekken - boekje. De Roey. Hugo Claus. Ruytenschildt. De waterkant van Ne derland. Salomonson-Keezer In potjes.en pannetjes Sanders- Woudstra. Het zieke kind. Savory. Natuurkunde thuis Schroevers, Mu seumstukken Schulte Nordholt. De Verenigde Staten. Sebastian. Ope ratie tegen de wanhoop. Sivananda. Yoga voor U Sluyser. Daar zaten wij. Starobinski. Geschiedenis van de geneeskunst Synge. De ont dekking van de wereld. Tadema Sporry. De geschiedenis van Egypte. Tliole Beishuizen, de geschiedenis, van het Morgenland Timmers. At las van de Nederlandse beschaving. Tunley, Jeugd, misdaad, chaos. Héél hun leven gezonde voeten, door Torenstraat 5 - Telefoon 3473 Wij zijn 's woensdagsmiddags geopend. Vermeij. De belangrijkste artikelen uit de wegenverkeerswet en het wegenver keersreglement ten behoeve van allen die aan het verkeer deelnemen. Visser, 'n Fles Chianti. Vriends, Het houden van tropische vinken in volière en kooi. De Vries Reilingh, Oostenrijk. Van Vriesland, Spiegel van de Nederlandse poëzie. Weet je nog wel? Weet je nog wel de jaren dertig? Wertenbroek, De mens als man en vrouw. Wolfgang, Skiën en hoe te „wedeln". Wonde ren der moderne techniek. Zaterdag: 14.30 uur: Bunnlk 1-Soesterberg 1 14.30 uur: B V.C 1-V V.Z '49 1. 14.30 uur: FAK 1-SE.C 1 14.30 uur: V V.Z '49 2-Hees 2. 14.30 uur: Hees 3-V.V.J. 4. 12.45 uur: S.O.V A. 3-V V.Z '49 3 14.30 uur: SEC. 2-TO V 4 14.30 uur: Soesterberg 2-V.V.Z. '49 1. Jeugd: 15 15 uur: BDC. A-A.P.W.C A 15.15 uur: SEC B-Amsvorde B. 15 15 uur: Roda A-B D C B 15.15 uur: Achterv. R.S.-SEC, C. 14.15 uur: Qulck D-BD.C. D 15.15 uur: B D C E-Roda B 15.15 uur: Soesterberg A-C.D N B 15.15 uur Valkenhelde C-Soesterb. B. Die opzet blijkt niet alleen uit de complete veldslagen die nu gevoerd worden en die in niets meer lijken op guerilla-strijd. De (voor de Ameri kanen door een fout van de inlich tingen dienst van de generale staf al desastreus verlopen) slag ln de Ia Drang-vallel is er een voorbeeld van hoe de Noordvietnamezen hun best doen zoveel mogelijk troepen in ge vechten te binden, waarbij bliksem acties op vllegbases e d er dan nog eens de nadruk op moeten vestigen dat ook elders nog troepen beschik baar moeten blijven. In de rug Daarbij komen dan acties in het na burige Laos, waar de regeringstroe pen in hun strijd tegen de commu- nlstissche Pathet Lao al een tijd steun hadden van wat Amerikaanse piloten. Daar blijkt het potentieel van de te genstander plotseling versterkt door Noordvletnamese bataljons. Een eerste kreet om hulp in de vorm van wa pens ging al naar Washington. Het volgende wat men verwachten kan - wanneer mocht blijken dat de regeringstroepen van Laos het niet aankunnen - is een verzoek om mili taire assistentie. En kunnen de VS die dan weigeren? Het wordt een beetje onzinnig om pal te staan in Vietnam en intussen in het buurland Laos de rode opmars in de rug rustig te laten doorgaan Een volgend punt is dan Cambodja Een merkwaardig geregeerd land met als president Sihanoek. die nogal vaak de neiging heeft aan de Chinese lei band te lopen Hij ontkent dat de Noordvietnamezen via zijn grondge bied troepen hebben gestuurd naar het Vietnamese strijdtoneel Maar zo hij al de wil had dergelijke troepen bewegingen tegen te houden, dan nog had hij daartoe niet de middelen. Ook in strijd Voeg daar aan toe dat hij al sinds jaar en dag een meningsverschil over zijn territoir heeft zowel met Zuid- Vietnam als met Thailand en dat er nuberichten komen over gevechten tussen Thais en Cambodjanen. Noord- Vietnam is ongetwijfeld bereid Siha- noeks zijde te kiezen en moeten dan de VS ook niet de zijde van hun bondgenoot in de S E A T O. Thailand kiezen als de strijd daar ook al weer uitgToeit boven de kracht van de plaatselijke legioenen. Kortom: vanuit Hanoi wordt met man en macht gestreefd naar een zodanige uitbreiding van het gevechtsterrein, dat steeds meer Amerikaanse troepen nodig zullen blijken Ho Tsji Minh gokt er daarbij op dat de vooral op Amerikaanse universiteiten gebleken onwil van vele jongeren om in Viet nam te gaan vechten daardoor zoda nig wo^dt aangewakkerd dat de rege ring in Washington onder een onweer staanbare pressie komt het Zuidoost- aziatische avontuur maar liever op te geven. Zoals de Amerikanen pogen de Noordvietnamezen duidelijk te maken dat ze de strijd om Zuid-Vietnam niet kunnen winnen, waarmee ze hopen te bereiken dat Hanoi dan maar liever onderhandelt, zo poogt Hanoi de Ame rikanen duidelijk te maken dat het militair avontuur waarin ze zich stor ten. omgekeerd hun krachten te boven gaat Geen van beiden verwacht op het slagveld zelf de overwinning nog te behalen, dat is ook onmogelijk De enige kans is de tegenstander te de moraliseren. te beroven van het ge loof dat hij een langere adem heeft dan de vijand. Dat streven had Rusk op het oog toen hij zei dat er nu iets van te zeggen viel hoeveel Amerikanen nog naar het strijdtoneel zouden moeten worden gezonden Het konden er nog wel eens heel veel zijn. Dat de decembermaand de maand van de verrassingen ls. hebben ook wij op ons VV V-kantoor gemerkt en wij zijn blij, dat we er iets van kunnen vertellen, omdat er 10 aardrijkskunde pakketjes klaar liggen, die wij mogen verdelen onder meisjes en jongens, die belangstelling hebben voor het samen stellen van plakboeken. Leeftijd van 10-12 jaar Een lieve kindervriendin in Soest heeft deze pakketten bij ons besteld om ze dus aan 10 kinderen, die van aard rijkskunde houden, uit te reiken. Of Sinterklaas haar dit ingefluisterd heeft? We weten het niet. Het meisje of de jongen, die tot de gelukkigen wil behoren, kan maandag- of woensdagmiddag op ons kantoor komen vertellen, dat zij of hij dol graag aan de slag wil gaan om een mooi aardrijkskundig plakboek samen te stellen. Je moet zelf komen, niet je broertje of zusje sturen of denken: moeder doet het wel voor me. We willen de ijverige plakkers zelf zien. Als u nog zint op een verrassing voor een jongens- of meisjeskamer, komt u dan eens kijken naar onze mooie ge- illustreerde kaart van de provincie Utrecht. Een leerzame en alleraardig ste decoratie en niet duur' Witte kinderwant rode sjaal dames tasje met inhoud, geel-groene muts, passer, wollen kinderdas. combinatie tang yale sleutel, grijze poncho, kin- derpyama, zwarte dameshandschoen, lichte dameshandschoen. grijze kin dertas. rijksdaalder, broche, ring met twee sleutels rubberlaars, paraplu, oorbel, schooltas, elastiek in zakje, lipssleutel aan ring Komen aanlopen rood-bruine hond, jonge boxer en zwart poesje- Inlichtingen verkrijgbaar aan het po litiebureau. BOSSTRAAT 5 - TELEFOON 2543 Nadat de voetbalcompetitie enige we ken heeft stilgelegen in verband met het slechte weer, is er verschuiving in het programma gekomen. De oor spronkelijk voor zondag a s vastge stelde wedstrijd tussen Baarn en S E C komt daardoor te vervallen Na zaterdag j.1. worden in de dis tricten Utrecht en Zeist (Soesterberg) geen wedstrijden voor pupillen meer vastgesteld Bovendien zullen tijdens de zgn. winterstop (in de periode van 15 december tot en met 15 januari 1966) in de afdeling Utrecht geen competitiewedstrijden worden vast gesteld. behoudens een klein aantal eventuele inhaalwedstrijden. Deze wedstrijden zullen, zo nodig, worden vastgesteld voor de zondagcompetitie op de zondagen 19 december. 9 janu ari 1966 en 16 januari: voor de zater dagcompetitie op de zaterdagen 18 december en 8 en 15 januari 1966 Bij goed weer zullen de Soester voet balelftallen de volgende wedstrijden spelen: Zondag: 14.30 uur: S.E.C. 1-V.VIJ. 1. 14.30 uur: Actlf 1-B.D.C. 1. 14.30 uur: VBO. 1-Soesterberg 1. 14.30 uur: B D C. 2-N.S.C 2 12 uur: Amersf. Boys 3-S.E.C. 3 12 uur: BDC. 3-HolIand 3. 12 uur: S.E.C. 4-Amersf. Boys 4. 12 uur: B.D.C. 6-B.D.C. 7 12 uur: BDC. 8-Hooglanderveen 3. 14.30 uur: BD C. 10-Victoria 10 14.30 uur: Aurora 2-Soesterberg 3. 12 uur: Soesterberg 4-Austerlitz 3 N.V. Amersf oorfsestroat 22—24 SOESTERBERG Telefoon (03463) 13 27 Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. De KRO heeft zaterdag j.1 haar 40-jarig jubileum gevierd met een 16 uur durende televisieuitzending. Weinigen zullen de gehele dag voor hun beeldscherm hebben gezeten. Er waren ook programma's bij die men best kon missen Maar er werd het kijkerspubliek ook een aantal uitzen dingen voorgeschoteld die bewijzen dat ook in ons land uitstekende pro gramma's gefabriceerd kunnen wor den. Het hoogtepunt kwam overigens een dag later met een integrale uit voering van Blzet's Carmen Jammer alleen, dat men Willem Son- neveld naar zo'n ongelukkig tijdstip had gedirigeerd. Zijn briljante show had men ln zijn geheel op het scherm moeten brengen en Catherina Va- lente kwam voor velen te laat aan bod. Maar hoe het zij. het zou ons toch niet verbazen dat de kijkdicht heid op deze ..K R O.-dag" het grootst ls geweest tusen half zes en zeven uur. toen Wim Sonneveld ons op onna volgbare wijze liet zien. hoe groot de macht is van een mens die de humor in zijn hart heeft meegedragen

Soester Courant | 1965 | | pagina 14