BUREN Ene de Noorman - De strijd om Heidrun 'PxthMwleL Uyten&abcA Johnson overtuigt niet meer op buitenlands front Schilderijen vervalsen Ook Rubens en Dürer Réveillon de Noël Bronch Heffen VERHUUR 25 KORTING J. C. Brouwer en Zn. D. ENGEL M TUSSEN VAN WIEREN Krabbels van Knelis Sefdkredie! Telefoonnummer ziekenauto 5980 SPEEK Lenssen+de Wolff UW SUCCES SS ONZE RECLAME Auto- en Seooterriischool te Baarn TER KENNISMAKING 'n exquise KERSTDINER verzorgen Rouw- en Trouwkleding S.E.C.- nieuws Een bril die goed zit koopt u bij de vakman Ruime keuze MO.VTIREX Uw RECORDER staat klaar bil „DE GOUDEN SNAAR" Stichting Amersfoortse Kredietbank Officiële mededelingen „Het erfgoed van wijlen president John Kennedy wordt door president John son niet zorgvuldig beheerd. Ruim twee jaar na de dood van een van onze grootste staatslieden zijn we weer aangeland op het zelfde punt. waar we in 1960 waren." Deze regels werden dezer dagen in de „Chicago News" gepubliceerd en ze ver tolken vermoedelijk de gedachten van tienduizenden Amerikanen, en nog meer Europeanen. Terwijl Lyndon Johnson ten aanzien van het binnenlandse beleid Kennedy's koers konsekwent heeft doorgetrokken, is hij wat de buiten landse politiek betreft teruggevallen op het inzicht, dat vóór Kennedy de Ame rikaanse politiek bepaalde. Een politiek van star anti-communisme, niet de kans op een boemerangeffect. OOK AMERIKANEN ONTEVREDEN Steeds groter wordt het onbehagen, dat in brede kringen der Amerikaanse bevolking leeft over Johnson's harde, maar zeer ongenuanceerde buitenland se politiek. In Europa is dit onbeha gen. hoewel hier sterk gefixeerd op de kwestie-Vietnam. nog groter. De door Kennedy zo bevorderde ontspannings- politiek dreigt door zijn opvolgers aan de wilgen te worden gehangen. Meer en meer komt de verhouding tussen oost en west. die ten tijde van Kenne dy een lichte ontspanning vertoonde, weer te liggen in de nerveuze sfeer van de koude oorlog. In Europa vangt men ook flarden van de ijskoude politieke wind uit Was hington op. Steeds duidelijker wordt dat Johnson ten aanzien van de N.A.- V O. een andere koers wil varen dan Kennedy, zo hij zijn zin mocht krij gen. Zijn voorganger wilde de N A.V.0 niet langer zien als een instrument tegen het communisme alléén. Ken nedy zag het bondgenootschap als basis voor een statengemeenschap die mogelijk met de communistische lan den op vele niet-politieke terreinen zou kunnen samenwerken. son nu alle latijnsamerikaanse dicta- son nu alle latijns-amerikaanse dicta- ze maar tegen Fidel Castro en de communisten zijn Waar men op het Witte Huis kennelijk geen oog voor heeft is. dat de poli tieke methodes van deze heren in niets verschillen van de communisti sche leiders in Azië en Afrika. Ho«stdrank in tabletvorm. 95ct En Robert? De man die op dit beleid van de Ame rikaanse president scherpe kritiek heeft, is Robert Kennedy. Niet voor niets heeft deze broer van de ver moorde ex-president in november een reis door Zuid-Amerika gemaakt. De politieke betekenis van deze ..privé- reis" werd de afgelopen weken voor pagina-nieuws van alle Amerikaanse dagbladen. Robert huldigt de zelfde politieke principes als zijn broer, en. wetende dat veel democraten Johnson's harde koers verwerpen, accentueert hij zijn eigen ideeën zeer nadrukkeliik in de vermoedelijk niet ij dele hoop. dat hij hierdoor zijn kansen om over drie jaar tot kandidaat voor het presidentschap te worden voorgedragen, aanzienlijk vergroot. Merkwaardig dat president Johnson ter zake van het binnenlands beleid Kennedy's koers wel scherp door trekt Zijn strijd tegen de rassendis criminatie. tegen de armoede en an- de sociale misstanden stempelen hem tot een bekwaam leider van zijn land en zijn volk. Helaas mist zijn buitenlands beleid deze breedheid van visie. En nu de oorlog in Vietnam de gemoederen in de VS. en Europa meer en meer in beweging brengt is het dit beleid, waaraan de kwaliteiten van Lyndon Johnson voornamelijk worden geme ten. En daarom valt het oordel over hem harder uit dan hij op grond van zijn kwaliteiten verdient. Amersfoortscstraot 2224 SOESTERBERG Telefoon (03463) 13 27 Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. van SERVIES - GLAS - BESTEK. STOELEN, TAFELS enz. enz. Met bijlevering van DRANKEN op SERVIES. GLAS EN BESTEK. Vraagt onze prijscourant WIJNHANDEL - SLIJTERIJ Steenhottstraat 64 - Telefoon 2551 Johnson wil de N.A.V.O. alleen zien als een bolwerk tegen het communis me. Dat hij de Russen vooralsnog zo min mogelijk probeert te prikkelen, komt niet voort uit tolerantie, maar om op het Europese continent geen internationale spanningen te veroor zaken. nu zijn land aan het Vietna mese front de handen meer dan vol heeft. Onverzoenlijk John Kennedy was een bekwaam poli- Neus, die zeer konsekwent en onver biddelijk kon optreden (boycot Cuba!), rmar die nooit intolerant genoemd >'nn worden. ..Dat wij op 't ogenblik raast de kwestie-Vietnam geen kwes tie Berlijn hebben, hebben wij te dan- k-n aan Kennedy". zo schreef het wekblad „Newsweek" onlangs. De tetreurde president kon hard optre den. maar zijn grootste verdienste was dat hij het overleg met de communis ten niet uit de weg ging. Symbolisch voor deze bereidheid was het veelbesproken voorstel tot aanleg van een telefoonlijn, die hem in de gelegenheid stelde op ieder willekeurig ogenblik met Chroestsjow te kunnen telefoneren. Steènhöffstraat 67 Soest- Tel. 2169 Het beleid inzake Vietnam, zoals dit door president Johnson wordt gevoerd, is een evident voorbeeld van de wen ding die zich sinds Kennedy's dood in de Amerikaanse politiek heeft voltrok ken. Een politiek, die gekenmerkt wordt door een grote mate van onver zoenlijkheid Een politiek ook. die Johnson bij een groot deel van zijn volk niet bepaald in populariteit doet stijgen. De ..mars naar Washington", door middel waarvan onlangs duizen den Amerikanen van hun ongenoegen over zijn Vietnamese politiek blijk gaven, illustreert het onbehagen, dat terzake in brede kringen van het Amerikaanse volk leeft. Dullus Johnsons starre anti-communistische politiek blijkt vooral uit zijn beleid tegenover Zuid-Amerika. Zijn inter ventie in de Dominicaanse Republiek was een volslagen misgreep. Voorts worden, evenals in de jaren vóór Ken nedy, alle ondemocratische en reac tionaire bewegingen in latijns-Ameri- ka door Washington beschermd en aangemoedigd, als ze maar anti-com munistisch zijn. Zo is Johnson dikke maatjes met de nogal dubieuze figuren, die momenteel de macht in Brazilië inbanden heb ben. Zoals destijds Forster Dulles alle anti-communistische maar ook anti democratische bewegingen in zuidooost- Azië van harte steunde (en de jam merlijke gevolgen van dit beleid zijn nog altijd merkbaar), zo klopt John- Tussen de moeizaam ingekraste rots tekeningen van de holenmensen en de al of niet gewaardeerde schilderijen van Picasso of Dali ligt een lange weg. Deze weg voert langs een schier einde loze schilderijengalerij, die wij te dan ken hebben aan het werk van vele grote schilders en hun minder grote collega's De belangstelling van het Nederlandse volk voor deze vorm van de beeldende kunsten wordt steeds groter, vaak ook dank zij de televisie. Maar soms wordt de argeloze toe schouwer opgeschrikt door berichten over vervalste schilderijen, die jaren in een museum hingen en voor ..ech te" doorgingen. Röntgenstralen onthullen de waarheid Het is zeker geen eenvoudige taak om van een schilderij, dat bijvoorbeeld in de 17de eeuw werd geschilderd, en waarop geen signatuur voorkomt, te zeggen van wie het nu precies is. Al lerlei factoren spelen daarbij een rol. De gebruikte verfstoffen, de penseel streek. compositie en onderwerp van een bepaald doek geven wel aanwij zingen. maar bepaalde tegenstrijdig heden beweren het tegendeel. Daarbij komt nog dat er bewust vervalst wordt. Het is haast ongelooflijk met welk een precisie vervalsers soms kans zien zelfs experts te misleiden. Pas de laatste tientallen jaren is er een nieuw hulpmiddel bijgekomen in de vorm van het doorlichten met rönt genstralen van een vermeend meester werk, waardoor de vervalsing vaak kan worden aangetoond. Zó kon men destijds van 35 schilderij en en tekeningen, die werden aange boden als Van Gogh's. aantonen dat ze vals waren, hoewel de schilder ze perfect had nagebootst. De werken werden gevonden in een Zwitserse villa, maar men is nooit de ware schil der er van op het spoor gekomen. Han van Meegeren Ook Nederland heeft zijn meester vervalser. Een miskend schilder. Han van Meegeren maakte zich kwaad over de afbrekende beoordeling van zijn werk. dat hij zijn kunnen wilde gaan bewijzen door een Vermeer te schilde ren, die zo natuurgetrouw was, dat de zelfde mensen die zijn eigen werk ge durig kraakten, er in zouden vliegen Na veel experimenteren, ook met de craquelé (het nabootsen van de barst jes in een oud doek) en de samenstel ling van de oude verfsoorten, lukte hem dit zo goed. dat hij later de grootste moeite had te bewijzen dat de „Vermeer" van zijn eigen hand was. Hij werd zelfs gedwongen in de aanwezigheid van een expert een nieuwe te schilderen. Toen pas was men overtuigd. Nu maakte Van Meegeren het de ex perts ook wel heel moeilijk, want niet alleen leek de verfsamenstelling gelijk aan die van Vermeer, maar hij com bineerde details van drie schilderijen van Vermeer tot één nieuwe. Hoewel dit optreden natuurlijk niet valt goed te praten, vooral omdat hij zelfs de signatuur van Vermeer er onder had Van Meegeren wel degelijk een vak man moest zijn. en een kunstenaar om tot een dergelijk werk in staat te BOSSTRAAT 5 - TELEFOON 2543 kunnen wij voor een beperkt aantal gasten Rustige, sfeervolle zalen met behaaglijke open haardvuren Uitgelezen wijnen uit eigen kelder MENU's OP AANVRAGE (liefst tijdig) Vooralsnog beperkte logeergelegenheid AMSTERDAMSESTRAATWEG 36 - BIJ EMMABRUG TELEFOON (02954) -3638 handen invulde. Toch ondertekende hij, met zijn eigen naam, zo'n werk. Niemand wist het waarschijnlijk, maar ook zijn leerlingen hebben dit nooit als vervalsing gezien. Gossaert, een Vlaamse meester, verwerkte in zijn werken soms gedeelten van schilde rijen van Jan van Eyck, een schilder die honderd jaar voor hem zijn triom fen vierde. En Dürer De meesteretser Dürer had onder zijn tijdgenoten een indrukwekkend aan tal navolgers, die hun nabootsingen voor zijn werk verkochten. Niet in de laatste plaats om financiële redenen sleepte Dürer zo'n man voor de rech ter. Alles wat hij bereikte was dat de man gedurende een tiental jaren zijn werk niet mocht kopiëren, maar daar na zoveel hij wilde. De rechters zagen de man zeker niet als een onverlaat, integendeel, zij hadden zelfs bewondering voor zijn kunstige vervalsingen. Onze voorouders hadden dus wel een enigszins andere kijk op deze zaken, en misschien niet geheel ten onrechte. gezet, moet men wel bedenken dat zijn. Ook Rubens Dat het begrip vervalsen ook anders kan worden." zal duidelijk zijn uit het volgende Van de grote Barokschilder Rubens is veel werk bewaard gebleven, waar zijn signatuur onder staat, ter wijl we toch niet weten, wat precies van hemzelf is. Rubens werkte met veel leerlingen in zijn atelier, waarvan de bekendste wel Anthonie van Dyck is geweest Had de schilder nu veel opdrachten die vlug afgeleverd moesten worden, dan kon het gebeuren dat hij zijn beste leerlingen alvast de figuren, de achtergrond en andere details liet schilderen, terwijl hijzelf alleen de koppen en moeilijke gedeelten als de v.h Joh van Keeken Laanstraat 55 - Baarn Telefoon 2783 Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 BAARN-S.E.C. Afgelopen zondag heeft SE C. met veel kunst en vliegwerk op een goed te be spelen veld twee kostbare punten uit het vuur gesleept. De weersomstandig heden waren bijzonder slecht en door de hevige rukwinden was er van goed voetbal geen sprake. Al met al is het ondanks de grote financiële strop toch een gelukkige dag voor S.E.C. geworden, welke nog vergroot werd door de nederlaag die concurrent Saestum leed tegen Donar Het voetbal dat onze voorhoede deze middag liet zien. was niet van groot gehalte en we zullen dit maar toe schrijven aan het weer. Door het afgelasten van enkele wed strijden heeft S.E.C op het ogenblik een voorsprong gekregen van drie punten op Holland met één gespeelde wedstrijd meer en op Baarn zelfs vijf punten. Het spreekt vanzelf dat Baarn moet winnen om de aansluiting met de kop groep te behouden en ze hebben, ge zien het spelen voor eigen publek, de beste kansen. Deze derby, waar al wekenlang ieder een naar uitziet, zal de penningmees ter van Baarn wel een genoeglijke dag bezorgen, door het vele publiek dat deze wedstrijd ongetwijfeld zal trek ken Bij de wedstrijd S.E.C -V.V.IJ. hebben de spelers van Baarn hun tegenstan ders reeds goed opgenomen Een voorspelling voor zondag is moei lijk te geven, we rekenen op een gelijk spel of een kleine nederlaag. FORTITUDO-S.E.C. 2 Voorlopig zal er voor de S E.C.-elftal len na de gespeelde wedstrijd Fortitu- do 2-S E C 2 een einde komen aan de tripjes naar Culemborg S E C 2 zal moeten trachten om de voorlaatste plaats over te doen aan Fortitudo. wat meteen zou betekenen dat zowel Fortitudo als Vriendenschaar op de laatste twee plaatsen zouden staan Maar zover is het nog niet. ons tweede is nog lang niet uit zijn benarde posi tie en zal zich hiervoor dan ook vol ledig moeten inzetten Wel werden uit de drie laatste wed strijden vijf punten behaald, maar dit zou juist aanleiding geven om het wat gemakkelijker op te vatten voor zon dag. met alle gevolgen van dien Aanvoerder Dik Hooyer zal zijn man nen voor dat deze het veld ingaan nog wel een hartig woordje toespre ken. Tevens hebben we zondag de beschik king over Aalberts. bij de jongens van het tweede beter bekend onder de naam „Corso", die. zoals de zaken er voorlopig voorstaan, in de toekomst nog wel eens van zich zullen laten horen. S.E.C. 5-VEENSE BOTS 3 S E C. 5. dat slechts één puntje ach terstand heeft op koploper Amsvorde 4. gaat het zondag opnemen tegen Veense boys 3. Veense Boys 3 heeft één wedstrijd ge speeld en verloren met 8-1. Hieruit zouden we kunnen afleiden dat het voor ons vijfde geen probleem zal wor den om twee punten rijker te worden. Het vierde elftal heeft evenals het derde een vrije dag. OPSTELLING ELFTALLEN 5.E.C. 1. Doel Van Hattum. achter De Rooij en A Hooijer, midden Van Remmerden, Ruttenberg en Van Breu- kelen; voor Hanasbei. Van de Broek, Verhoeve. Duijst en Van Berkel. Re serve Krijt en Dorrestein. S.E.C. 2. Doel Van Essen; achter Hooijer en Rodermond midden Brou wer, J. A Brouwer en Pothoven; voor Evers. Aalberts. De Bruin. Lüschen en Limburg. Reserve Strumpel en Veld huizen. S.E.C. 5. Doel Bakker; achter Van Klooster en Hoed: midden Meeder. Baltus en Westerveld; voor Dasselaar. Ten Hove; Kareisen. Van der Steen en De Jong. Reserve Wiss. Leverancier van alle ziekenfondsen Ajje 't ming vraogt mok zeige dak aal- tied de offesjele me- dedelinge lees in de kraant. waant daor- deur blieft een mins een bietje op de hoogte van watter zo in het darrep ebeurt en veraan- dert. De burgemeester en wethouwers hebbe bieveurbeeld noeng weer een maotregel enome („gelet op ut bepaolde in aartiekel vief, zesde lid van ut Wegeverkeersreglement". zo schrieve zullen d'r ble). waordeur, ak ut goed eleeze hep. d'r iets mlt de straote op ut Haart gaot ebeure. Op de Troel straostraot, de Schaep- manstraot, de Groen van Prinsterer- straot en de Thorbeckestraot komp een waachtverbod of zullie worde in één richting heulegaor eslote verklaord veur aale gemoteriseerd verkeer op meer dan twee wielle. Ik mot eerluk zeige, da ik d'r persoonluk heulegaor gin bezwaor teuge hep waant ut ister ok meraokels nauw Ik mag nog wel us op ut fietsie naor Soesdiek rieje en dan zo deur 't Haart weer terug naor Kneliao Maor ik kaan ut beter nie doen, waant gedurig kan 'k nie tusse de otomebieïe deur komme en dan mok weer aafstaape. Iedere keer ak zo fiets, kom ik te laot tuus. Van aal die keere dak aaf mot staape netuurluk. Maor Kneliao wil 't nooit geleuve. Gelukkig mot ze noeng wel waant ze begriept ok best. da de gemeente nie zomaor zeit van: daor wille wullie gin waoges of moterbak* fietse meer hebbe. Binne dartug daoge kunne d'r be- zwaore innediend worde, maor as da ebeurt zalle die toch wel ongegrongd of nie ontvaankeluk verklaord worde. Affing, hoe 't ok weeze maag, de bur- regemeester en de wethouwers hebbe van hullie besluut naor verschillende instaansies aafschrifte estuurd. Gaart en Arie hebbe ok een waogetje, maor veur hullie gelde aai die bepao- linge nie. denk ik. waant zullie hebbe gin aafschrift ontvaange. Ik ok nie, maor ik hep dan ok gin waogetje. Ik hep allenig een fietsie. En Kneliao netuurluk. Vier instaansies hebbe 't besluut van 't kullege van B en W. in aafschrift ontvaange. Ok Gedeputeerde Staote hebbe d'r één ekrege. Das dan merao kels jaomer veur die minse; die magge noeng ok niks meer op al die straote, waorveur aal die maotregele enome binnen D'r binne al minse in 't dar rep, die de leeje van Gedeputeerde Staote noeng Gedupeerde Staot neume. D'r zalle wel een heuleboel minse weeze. die 't heulegaor nie leuk ving- de. Zullie vraoge zich aaf, waor zullie d'rluu otomebiel veurtaon motte neer zette. 't Zaal de Koninginnelaon wel worre; wa zal 't daor druk worre. Meschien kompter daor dan ok wel een waachtverbod of éénrichtingsver keer. De enugge, die aal die besluute van B en W heul nie arreg vingde, binne de minse van de verkeersborde- febriek. Die verdiene graog. dus die vingde, datter nog veul meer verbooje motte komme waorveur borde nodug binne. En 't zietter naor uut, da zullie ut nog meraokels druk zulle kriege, waant de straote op de Eng binne zeker nie op de toekomst annelegd, waant die binne net zo smaal as op 't Haart Zouwe burgemeester en wethouwers en aale aandere veraantwoordelukke minse. noeng us nie gelet op ut We geverkeersreglement. maor op de huu- dugge situaasie op 't Haart, daor an edaacht hebbe in 't plaan Soesder- veen? Zouwe daor breejere wege ge projecteerd weeze of nie? Ik bin d'r baang veur. Verkeersbordefebriek. maokter nog maor een paor bie! Ze zalle heus wel van paas komme. ongderhaand' 0^B4Vv naar de •Vhoiis Steenhoffstraal 6 - Soest (nabij gemeentehuis) Telefoon 02955-2933 Maandag van 2-4 uur n m Woensdag van 9-12 uur v m Vrijdag van 5-8 uur n.m. In een onderdeel van een seconde springen Halfa en Awain in het zadel en wanneer de eerste krijgsknechten de weinige meters hebben afgelegd die hen nog scheiden van de ruitergroep. hagelen de zwaardhouwen van de beide edelen op hen neer Op alles be dacht, grijpt Halfa de teugel van Hei- drun's paard. Opzij, onwaardige!" buldert hij en dreunend komt zijn zwaard neer op de helm van de krijgs knecht, die naar de teugel van Halfa's paard grijpt. „Ruim baan!" roept hij weer en opnieuw bijt een van Wen- dir's handlangers in het zand. Maar Awain laat zich ook niet onbetuigd De tanden opeengeklemd, een grim mige flikkering in de ogen. vecht hij zich zwijgend een doorgang door de kerels, die zijn paard omringen. Links en rechts vallen ze neer en het ge kreun van de gewonden mengt zich met Halfa's zegevierende strijdkreten en de woede woorden, waarmee Likar zijn mannen tracht aan te sporen. Vergeefs. Met ijzeren kracht laat Awain zijn zwaard neerkomen op de laatste man die hem nog durft te naderen en door de bres in de gele deren van de vijand, die daardoor ontstaat, kunnen Halfa en Heidrun vooruitschieten, de vrijheid tegemoet. Nog zwaait Awain zijn wapen, maar dan geeft ook hij zijn paard de spo ren, achter de anderen aan, in een wilde ren door het duister van de nacht. Stampvoetend van woede ziet Likar hen verdwijnen. Het kost tijd om uit de verslagen krijgsknechten nog een paar uit te zoeken, die in staat zijn de achtervolging in te zet ten. En wanneer zij eenmaal in het zadel zitten, vernemen ze nog slechts zwakjes het doffe hoefgedreun van de paarden der vluchtelingen. Likar's knechten mogen hun rijdieren op nog zo ruwe wijze tot steeds gTOter spoed aanzetten, het nachtelijk duister legt om de groep van Halfa en Awain een beschermende mantel, die ook door de wildste verwensingen van Likar niet kan worden doorboord. Eindelijk, op een stille plek in de wouden, geeft Awain het sein om af te stijgen. Ver ruimd ademen zij op. „Langs de uiterste rand van de diep ste afgrond!" zegt Halfa wijds en Awain knikt. „Met het hoofd erbo ven!" zegt hij kort. „Gelukgewenst!" „Wij nu meester Eric helpen kunnen!" zegt Pum-Pum opgetogen. Heidrun slaat plotseling de ogen op en ziet Awain met onsteltenis aan „De koning" zegt zij en haperend voegt ze er aan toe: Mijn brief.... heer Halfa zeide toch.... Wendir wil de koning daarmee treffen?" „Ja!" zegt Awain, „daarom werd gij bedrogen" „Maar", stamelt Heidrun, „mijn brief heer Wendir hééft die brief nog!" HINDERWET Burgemeester en wethouders van Soest brengen, overeenkomstig het bepaal de in artikel 9. lid 1. sub b. der Hin derwet. ter algemene kennis, dat ter inzage zijn gelegd verzoeken met bij lagen van: a. D. de Wildt, Rozengracht 214, Amsterdam, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting bestemd voor het bakken van voe- dings- en genotmiddelen in oliën en vetten, op het perceel Kerkstraat 42, Kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H, nr. 7327. b. NV Mercurius, Golfkartonindu strie, Kostverlorenweg 16-18 te Soest, om een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergunning tot het fabri ceren en verwerken van golfkarton op het perceel Koningsweg, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie G, nr. 4820. c. Esso-Nederland N.V., Zuid Holland laan 7. Den Haag, om vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een inrichting bestemd tot het opslaan en afleveren van motorbrandstoffen alsmede tot het verrichter*, van service-werkzaamheden aan motorvoertuigen, op het perceel Beukenlaan 27, kadastraal bekend ge meente Soest, sectie H. nr. 5927. Gedurende tien dagen na dagtekening van deze bekendmaking bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwaren tegen het verlenen dezer vergunningen in te brengen bij het geemeentebestuur. Bovendien zullen op dinsdag 28 de cember a a.s.. des voormiddags, resp. te 10.00, 10.30 en 11.00 uur. in het gemeentehuis openbare zittingen wor den gehouden, alwaar mondeling be zwaren tegen de inwilliging van deze verzoeken kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter gemeentesecretarie kennis nemen van de terzake ingeko men stukken. Soest, 10 december 1965.

Soester Courant | 1965 | | pagina 5