BURENI Wegverbetering bij Natuurbad (f 80.000) zonder slag of stoot goedgekeurd VAN WIEREN en KALENDERS SMJT'S V.V.V. wijzigde statuten en huishoudelijk reglement DamP0 breekt KNIELAARZEN mrur Voor uw Qeldkredief Gemeenteraadsvergadering Wederom kritiek op de korte voorbereidingstijd voor de gemeentebegroting Ook voor naar Pockethall - Boekhandel Soester pupillen spelen in zaalvoetbaltoernooi Schoenen - Tassen Luxe lederwaren S.E.C.- Overstekende fietser door auto aangereden nieuws S.E.C.-junioren A spelen tegen Soesterberg Lenssen+de Wolff MAMA SPtcK Verlovingsringen Dames-fantasieringen Heren Zegelringen Kandelaars altüdcwai Stishting Amersfoortse Kredietbank Geen voorrang verleend Voetbalprogramma voor zaterdag en zondag TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 P0L1T1ETEL. 4444 Nadat alle raadsleden onder leiding van de voorzitter, burgemeester S. P. baron Bentlnck, een halt uur ln het geheim bijeen waren om te komen tot een latere datum voor de begrotings vergadering i.v.m. de korte tijd van voorbereiding, opende de voorzitter te pl.m. 8 uur de openbare vergadering met gebed, waarna hij mededeelde dat er van dr. D. J. P. Oranje be richt van verhindering was binnen gekomen. Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 De agenda welke hij hierna aan de orde stelde werd er een van ..hamer- stukken". waardoor de vergadering binnen het uur ten einde kwam. 1 Vaststelling van de notulen van de vergaderingen, gehouden op 17 novem ber en 6 december 1965. Goedgekeurd. 2 Ingekomen stukken. a Schrijven d.d 10 november 1965, 5e afdeling nr. 2438/2701. van gedepu teerde staten te Utrecht waarin wordt medegedeeld, dat de op 15 september 1965 gestelde wijziging van de Alge mene Politieverordening Soest is ont vangen. met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen Aldus besloten. b Schrijven van 22 november 1965 van de particulier secretaris van H.K.H. Prinses Beatrix waarin hartelijk dank wordt gebracht voor de gevoelens weergegeven in het op 17 november j l verzonden telegram, met voorstel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. Aldus besloten. c Brief van Gedeputeerde Staten d.d. 3 november 1965 waarbij een af schrift wordt toegezonden van het K.B. van 22 september 1965. nr. 16. houdende vaststelling voor een tijdvak van drie jaren, van het aantal woon wagens dat binnen het gebied dat de gemeenten Amersfoort. Baarn, Bun schoten. Doorn. Eemnes. Hoevelaken. Hoogland. Leusden. Soest en Stouten- burg gezamenlijk omvat, met in gang van 1 oktober 1965 ten hoogste behoeft te worden toegelaten, met voorstel dit voor kennisgeving aan te nemen. De heer H. J. HOM (K.V.P.) vraagt of het teveel aan woonwagens in het regionale woonwagenkamp op reke ning van de gemeente Soest zal wor den afgeschoven. Zijn fractie, aldus spr. maakt bezwaar tegen het mee betalen door de gemeente Soest aan de overbevolking van het overloopkamp In zijn antwoord zegt wethouder DE HAAN (P.v.d.A.) dat het gebruikelijk is dat alle kosten hoofdelijk worden omgeslagen over de deelnemende ge meenten. Ook de eventueel te maken extra kos ten. Spr. zegt dat het bestaande grote overschot momenteel moeilijk ls af te voeren, daar deze maatregel doorkruist werd door een rechterlijke uitspraak naar aanleiding van de processenver- baal die werden opgemaakt tegen de standplaatshouders in het overloop kamp. De rechter besliste dat met afvoeren van de overcomplete kampbevolking moet worden gewacht tot na de win ter. Spr. memoreerde dat er in onze provincie noodzakelijk drie kampen moesten zijn. terwijl we maar be schikken over twee kampen Een goed geoutilleerd kamp is nu eenmaal meer in trek dan een slecht kamp. 3. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet voor di verse voorzieningen t.b.v. de R.K. kleuterschool aan de Mariastraat. Conform besloten. 4. Voorstel inzake de aanleg van een waterleiding t.b.v het perceel Peter van den Breemerweg 2 op grond van de regeling betreffende bijdragen in de drinkwatervoorziening van super- onrendabele percelen Op een vraag van de heer L J DIJK STRA (AR.) antwoordt wethouder K DE HAAN (P.vd.A.) dat in de naaste toekomst een begin zal worden ge maakt met het aansluiten van be paalde onderdelen van onrendabele gebieden op het waterleidingnet. Door het instellen van een dwangbelasting zal pressie worden uitgeoefend op de onwilligen Conform besloten. 5. Voorstel tot wijziging van de „Uit- kerings- e^ pensioenverordening wet houders 1963" Conform besloten. 6 Voorstel tot het verlengen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de ..Zoneverordening Hinderwet" verbonden termijn, tbv een benzine- en gasolie-installatie an nex quick service-bedrijf aan de Birk- straat. Conform besloten. 7. Voorstel tot het benoemen van twee plaatsvervangende leden van de schoonheidscommissie. Tijdens de stemming werden er met het invullen van de stembriefjes veel fouten gemaakt. De oorzaak hiervan was waarschijnlijk dat in één stem ming een candidaat moest worden ge kozen voor de thans bestaande vaka- ture en een candidaat voor een vaka- ture welke gaat ontstaan per 1 janua ri 1966 In de bestaande vakature werd voorzien door de verkiezing van Ir. F, H Klokke te Amersfoort met 11 stemmen voor, terwijl 9 ongeldige stemmen werden uitgebracht, In de open plaats per 1 jan a s. werd geko zen ir G M. Leeuwenberg met even- STEENHOFFSTRAAT HOEK RAADHUISSTRAAT leden voorlichting kunnen putten be treffende zaken waarvoor de raads stukken niet toereikend zijn. Wethouder VAN DE AREND (AR.) antwoordt de heer De Bruin dat alles over dit punt ln de financiële com missie ls besproken en dat deze com missie met de onderhavige begrotings wijziging akkoord ging. Verder ls spre ker het eens met de heer De Bruin dat er in de toekomst een duidelijker om schrijving gegeven wordt van de di verse punten. Pupillenteams van B.D.C, SEC. en Soesterberg nemen morgen deel aan het groots opgezette zaal voetbaltoer nooi. dat de Amersfoortse vereniging Cobu Boys heeft georganiseerd. Niet minder dan 28 verenigingen hebben zich hiervoor laten inschrijven. Dit tournooi komt de allerkleinse voet ballers goed van pas. want voor hen is er in verband met de competitie stop voorlopig geen voetbal meer. Vorig jaar werd het tournooi voor het eerst gehouden. In de sporthal in Amersfoort streden veel clubs om de „Henk de Vries-wisselbeker". die werd gewonnen door Zeist. Het tournooi trok toen veel bezoekers, vooral ook uit Soest, en de verwachting is. dat dit aantal nog overtroffen zal worden. Dat zou de kroon op het werk van de organisatoren zijn. want de opbrengst van het tournooi komt ten goede aan het „Prinses Beatrix Fonds" Dit fonds heeft naast de zorg voor poliopatiën ten ook de zorg voor de spastici. Ie dereen is enthousiast over dit initia tief van Cobu Boys: zo zelfs, dat alle medewerkers, leiders en assisten ten. zelfs de scheidsrechters de nor male entreeprijs zullen betalen. De pu pillen zelf dragen ieder een kwartje per speelmiddag af Er zijn drie wedstrijdzaterdagen. Ie dere vereniging speelt dan drie wed strijden. Ze duren tweemaal drie mi nuten. Er wordt gespeeld in drie pou les, 2 van negen teams en 1 van tien. Het zal zeker niet aan be langstelling ontbreken in de fraaie Amersfoortse sporthal. Het verweer van: het is me te koud op het veld gaat nu niet meer op. Velen kunnen hun zoon aan het werk zien in de ver warmde sporthal. Het is bovendien voor een goed doel. Het ligt ook in de bedoeling om tij dens de competitiestop een zaalvoet baltoernooi te organiseren voor juni oren. Aan dit toernooi, dat in de BXpohal in Hilversum gehouden wordt, neemt o.a. ook S.E.C. deel. eens 11 stemmen voor Ongeldig stem den 6 leden, terwijl 3 leden zich van stemming onthielden. Conform besloten. 8 Voorstel tot aankoop van grond ge legen aan de Birkstraat van mevr. J. Meerding-v d. Broek c.s b Voorstel tot aankoop van grond gelegen nabij de Laanstraat in het Soesterveen van mevrouw B. de Bruin- van Asch Conform besloten.. 9. Voorstel tot wijziging van de ge meente- en bedriifsbegrotingen voor het dienstjaar 1964 De heer L. J. Dijkstra (AR.) is in ver band met deze wijziging van de be groting gebiologeerd door de grote bedragen die gemoeid zijn met stede- bouwkundige plannen van onze ge meente. Soreker vraagt zich af of wij moeten blijven gebruikmaken van dit zeer kostbare advieswerk, danwel een ander bureau moeten inschakelen of een andere werkwijze moeten volger Nadat wethouder J VAN DE AREND (AR.) een verduidelijking gaf van de begrotingsbedragen en de overschot ten hiervan, kreeg de heer Dijkstra een antwoord van de VOORZITTER op het laatste deel van zijn vraag. Spreker zei dat het ontwerpen van de stedebouwkundige plannen van de ge meente Soest steeds werden verricht door het bureau van Ir. Van Embden. Ook dit bureau heeft vele medewer kers waarover het werk verdeeld is. Het stedebouwkundig werk is in han den van de heer Roorda van IJzinga en B en W vinden dat dit werk door hem op lofwaardige wijze wordt ver richt. Hij heeft een goede visie en B en W. zijn volledig tevreden. Spr. meent dat verandering geen voordeel zal opleveren daar het honorarium landelijk gelijk is. Veel tijd zal er no dig zijn om in te werken. Spreker ziet geen rede tot verandering, daar de heer Roorda van IJzinga tot volle tevredenheid werkt. De heer DE BRUIN (V.V.D.) vindt de agendastukken over deze begrotings wijzigingen aan de sumiere kant. Hij vindt een uitgebreidere toelichting wenselijk en herhaalt zijn eerder ge daan verzoek tot uitgave van een ge schrift, b.v. een maal per drie maan den of half jaar, waaruit de raads- Dit punt werd aangehouden. 10. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor de aansluiting op de rio lering van gemeentewoningen. Dit punt werd aangehouden. 11 Voorstel tot het verlenen van ont heffing van het bepaalde in artikel 1 van de „Zoneverordening Hinderwet" voor: a. het wijzigen van een bestaand ben zinestation aan de Kerkstraat nr. 58. b het uitbreiden pn wijzigen van een fabriek aan de Koninginnelaan Conform besloten 12. Voorstel tot verhoging van het be drag. waartegen de gemeente tegen fraude enz. is verzekerd. Conform besloten. 13 Voorstel tot wijziging van de re kening-courant-overeenkomsten met de Nederlandse Middenstandsbank N.V. kantoor Soest, en de N.V. Bank voor Nederlandse Gemeenten. Conform besloten 14. Voorstel tot aanvulling van de af schrijvingstabellen voor het bedrijf gemeentewerken en het woningbedrijf Conform besloten 15. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor 't aanleggen van een parkeerhaven langs een gedeelte van de Schaepmanstraat. Conform besloten. 16 Voorstel tot onbewoonbaarverkla- ring van de woning Bakkersweg 6. Conform besloten. 17. Voorstel tot vaststelling van de bezoldiging van de ambtenaren van de burgerlijke stand. Conform besloten 18. Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 aan: a. het R.K schoolbestuur te Soest voor de aanschaf van leermiddelen tb.v. de R.K meisjesschool voor v.g.l.o.; Conform besloten. b het R.K. schoolbestuur te Soest voor de aanschaf van meubilair t.b.v. de Bonifaciusschool voor g.l.o. Conform besloten 19 Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen t.b.v. de openbare school voor v.g.l.o te Soest-Zuid. Conform besloten. 20. Voorstel tot het verpachten van gronden voor het jaar 1966 aan: a. diverse personen; b. Th. Wigtman. c. a. A. G. van 't Klooster, b. R. P. Hilhorst. Conform besloten. 21. Voorstel tot het verstrekken van een uitkering ineens over 1965 aan het daarvoor in aanmerking komend gemeentepersoneel. Conform besloten. 22. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aanleg van voor- en achtertuinen op het terrein bij de 56 flats aan de Prof. Lorentz- laan. De heer B. H. A. E ELBERTSE (K.V.P.) zegt erg tevreden te zijn met de gang van zaken, doch merkt op dat d. de Oude Utrechtseweg van J. H Brinkman. Conform besloten. 25. Voorstel tot het aangaan van een pachtbeëindigingsovereenkomst met de heren G. Mulder en P van der Steeg voor het kippenvermeerderingsbedrijf aan de Beukenlaan. 26. Voorstel tot het beschikbaarsteller van een krediet voor verbetering van de Van Weerden Poelmanweg nabij het natuurbad. Conform besloten. 27. Voorstel tot vaststelling van het bedrag per leerling voor het jaar 1965 als bedoeld in artikel 34, lid 4, van het Besluit buitengewoon lager onder wijs 1949 en het verlenen van een voorschot als bedoeld in artikel 35. lid 6 van dat besluit voor het jaar 1965 beiden tb.v. de school voor blo. aan zeer moeilijk opvoedbare kinderen. B. en W. stellen voor dit bedrag te bepalen op 154.—. Conform besloten. 28. Voorstel tot het verlenen van een zakelijk recht aan d. P UE.M N.V te Utrecht voor het leggen van twee hoogspanningskabels. Conform besloten. 29. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor aanschaffingen en voorzieningen t.b.v de school voor b.l.o. voor zeer moeilijk opvoedbare kinderen. De aanschaffingen en voorzieningen worden geraamd op 12.150,—. Conform besloten. Nadat de agenda was afgewerkt deelde de voorzitter mede. dat naar aan leiding van verzoeken van raadsleden om de begrotingsvergadering uit te stellen tot een latere datum, waardoor er meer tijd beschikbaar komt voor de noodzakelijk geachte voorbereiding, het niet mogelijk is deze vergadering uit te stellen, daar er o.m. op de keuzedag van 30 december a.s. nie mand beschikbaar is voor de notulen. Spreker beloofde dat B. en W. zullen trachten te bevorderen dat volgend jaar de begroting eerder behandeld kan worden. De heer BERKELBACH VAN DE SPRENKEL (AR.) zegt niet gelukkig te zijn met de gang van zaken dit jaar. Spr zegt: alle raadsleden zijn. naast hun dagtaak, enkele uren per maand raadslid, waardoor een verant woorde voorbereiding zeer moeilijk wordt als de stukken te laat doorko men. Ook mevr S. M POLET (P.v.d A.) ls deze mening toegedaan en zegt dat B en W weten dat aan het einde van elk jaar de begroting behandeld moet worden ..U bent dit jaar beslist te laat begonnen". Hierna sloot de voorzitter de verga dering. In restaurant ..De Kleine Witte" werd woensdagavond een algemene leden vergadering gehouden van de Vereni ging tot bevordering van het Vreem delingenverkeer „Soest". De vergade ring stond onder leiding van vice- voorzitter J. C. Brouwer, omdat voor zitter J. v. d. Arend in zijn funktie van wethouder de gemeenteraadsver gadering bijwoonde. Öp 1 mei 1966 bestaat de vereniging 60 jaar Dit feit zal gevierd worden met een ledenbijeenkomst in een grote tent. waar een showprogramma zal worden opgevoerd en met een re ceptie. De bedoeling van deze vergadering was om de statuten en het huishoudelijk reglement te wijzigen en aan te pas sen aan de situatie, zoals die in de afgelopen 30 jaar is gegroeid De sta tuten werden voor 't laatst in 1938 frPWÜ7i?d. de kracht van een verkoudheid bij Vader, Moeder en Kind mssa SCHOENHANDEL EN LUXE LEDERWAREN REPARATIE-INRICHTING Koninginnelaan 76 - Tel 4145 DAMES, wij hebben voor U weer in diverse uitvoeringen. Wij verstrekken Contant zegels, ook voor reparatie. eniging toch moeilijk wel „ja" zeggen. Ruim een half uur werd gediscussi eerd over artikel 10, dat handelt over de bestuursverkiezing Enkele leden drongen aan op het toevoegen van de bepaling, dat ook de vergadering kan didaten naar voren kan brengen. Dit vooral gelet op de bepaling ..De voorzitter benoemd door de algemene vergadering op voorstel van het be stuur" Enkele leden waren van me ning. dat hieruit niet voldoende dui delijk is. dat ook de vergadering kan didaten kan stellen. De heer Scholtmeijer noemde dit laat ste vanzelfsprekend Hij wees erop. dat er in de afgelopen 59 jaar nooit moei lijkheden met betrekking tot dit punt zijn geweest. Niettemin stemde hij in met een wijziging, waardoor het be treffende gedeelte thans luidt: „De voorzitter wordt in funktie gekozen door de algemene vergadering. De voordracht bestaat uit één of meer personen". Na de puntsgewijze be handeling van de statuten begon men aan het behandelen van de 24 artikels van het huishoudelijk reglement Dit was in tien minuten bekeken. De Aardoliebelangertmij had geschre ven. op enkele artikelen een opmer king te willen plaatsen, maar dit zal ze doen op de jaarvergadering. De vergadering machtigde ten slotte het dageliiks bestuu- tot het verrich ten van de nodige handelingen, het tekenen van de vereiste stukken en het aanbrengen van verandering in de statuten De heer Brouwer sloot ver volgens de bijeenkomst, nadat de heer De Graaf nog dank had gebracht aan het bestuur, met name de heer Scholtmeijer. voor het vele werk. dat het wijzigen van statuten en huis houdelijk reglement met zich brengt en dat door het bestuur tot een zo goed einde ls gebracht Bij een aanrijding op de Kerkstraat raakte dinsdagmorgen de 62-jarige S van G uit Soest gewond, toen hij met de fiets aan de hand de straat over stak en werd aangereden door een per sonenauto. bestuurd door mevrouw J van G uit Soest Van G had zich door de mist in de afstand en de snelheid van de auto vergist. Ondanks krachtig remmen, kon de bestuurster een aanrijding niet meer voorkomen De man werd tegen het wegdek geslingerd en kreeg een hoofd wond. verwondingen aan een hand en ^kele gekneusde ribben Dokter Stro band verleende eerste hulp. waarna het slachtoffer met de politiewagen naar huis werd gebracht SJS.C.-VRIENDENSCHAAR Hopelijk zal de schade welke de SJS.C- kas geleden heeft tegen V.V.IJ. ver effend worden tegen Vriendenschaar zondag a.s. Door het vreselijk slechte weer was er maar een handje vol belangstellen den naar de wedstrijd komen kijken, die gelukkig toch nog gewonnen werd door S.E.C. op het laatste nippertje. Gezien het vertoonde spel van S.E.C., dat de laatste tijd niet meer zo over tuigend speelt als voorheen, kan de komende wedstrijd tegen Vrienden schaar wel eens een bittere pil wor den. Als koploper heb je steeds weer op nieuwe een tegenstander tegen over je staan die. of zelf een goede kans heeft, of het een eer vindt de boven ste te verslaan Nog niet zolang geleden heeft S E C. met 3-2 van Vriendenschaar uit ge wonnen zelfs zeer verdiend S E C kwam weliswaar tweemaal ach ter te staan maar werkte de achter stand goed weg. Zondag belooft het echter een spannende return te wor den daar dit elftal van Vriendenschaar over zeer snelle spelers beschikt. Aan een uitslag voorspellen zullen we ons maar niet wagen. Nummer twee op de ranglijst „Hol land" speelt thuis tegen Zeist en dit treffen belooft wel wat om over te denken Bij een verlies van Zeist ls de achterstand te groot geworden om voorlopig nog een kans te maken zo dat ze zeker voor honderd procent zullen voetballen Al met al zien we dit weekend in de derde klasse weer spannende wedstrijden tegemoet. SEC. 2-VRIENDENSCHAAR 2 Voor S E C 2 zondag een zeer belang rijke wedstrijd. Vriendenschaar, dat op de laatste plaats staat met vijf punten achterstand op concurrent S E C zal alles in het werk stellen om deze achterstand tot drie punten terug te brengen. Mede kandidaat Fortitudo 2 speelde twee weken geleden tegen Zeist 3 en won met 7-2, hierdoor is de stand van S E C. 2 weer iets verslechterd. Het afdelingsvoetbal ligt voorlopig tot half januari stil, alleen het vierde elftal zal zondag een inhaalwedstrijd spelen tegen H.VC. 4. OPSTELLING DER ELFTALLEN SEC 1 Doel Var. Hattum: achter De Rooy en A Hooijer: midden Van Remmerden. Ruttenberg en Van Breu- kelen; voor Hanasbei. Van de Broek, Verhoeve. Duijst en Van Berkel. Re serve Fodermond. SEC 2 Doel Van Essen: achter Krijt en D Hooijer: midden Brouwer, J A Brouwer en Pothoven voor Dor- restein. Evers. De Bruin. Lüschen en Limburg. Reserve Valero. SEC 4 Doel Bakker: achter Wil denburg en Hoek: midden Baltus, Ser- vellen en Cavazza: voor Heinen, Van de Steen. Dasselaar Lagemaat en Veldhuizen Reserve Vermont. De junioren A-elftallen van SEC en Soesterberg benutten de vrije zater dag voor het spelen van een vriend schappelijke wedstrijd Deze wordt ge speeld op het terrein van de v.v. Soesterberg. Aanvang half drie. Beide elftallen voeren in hun afdeling de ranglijst aan. zodat het ongetwij feld talrijke publiek een aantrekke lijke wedstrijd staat te wachten Over een uitslag valt moeilijk iets te voor spellen, maar die is ten slotte ook helemaal niet belangrijk. De opstelling van S E C. luidt Doel Kamphorst achter Huizinga en v d Hoed midden Veenendaal Dor- restein en Bosman voor HardemafL Drost. De Jong. v Boeijen en v A Brakel Reserve J Luytelaar. onroerende goederen taxaties hypotheken assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Tel: 2169 er tegenover de uitgaven van 35 mille voor de tuinen niet gesproken wordt over een geldelijke bijdragen van de bewoners- Spreker informeert naar de mogelijk heid tot aanleg van parkeerhavens in de toegangswegen tussen de flats, waarop wethouder A P HILHORST (K.V.P.) zegt. dat dit niet mogelijk is. Conform besloten. 23. Voorstel tot verkoop van grond gelegen achter woningen aan de Oran je laan aan diverse personen. Conform besloten. 24. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen gelegen aan: a. de Eigendomweg van mevrouw P. H. Ramselaar-Appelhof b. de Parklaan van mevrouw E van de Broek-Lammertse c. de Nieuweweg van A. Hogenes: Secretaris H G. Scholtmeijer vertelde een en ander over de wijzigingen. Hij deelde mee, dat van een lid een be dankje was binnengekomen. „Nu u ertoe overgaat om koninklijke goed keuring aan te vragen, wat ik niet nodig vind, meen ik als lid te moeten bedanken", aldus dit lid Hij wist blijkbaar niet, dat die koninklijke goedkeuring er in 1911 al was De NV Aardoliebelangenmaatschap- pij had een brief gezonden met daarin enkele opmerkingen over de statuten en suggestie voor veranderingen. Met artikel 2. „De vereniging stelt zich ten doel de bevordering van het vreemdelingenverkeer naar en in de gemeente Soest" was zij het in zoverre niet eens, dat ze dit te beperkt weer gegeven acht. Volgens haar zouden de aktiviteiten kunnen worden beperkt als alleen maar over de gemeente Soest gesproken wordt. De heer Scholtmeijer. die alle wij zigingen met enthousiasme verdedig de. wees in dit verband op artikel 4. waarin duidelijk tot uiting komt op welke wijze de vereniging het in arti kel 2 omschreven doel tracht te berei ken. Gelet hierop meende hij te mogen zeggen, dat er van een remming van de aktiviteiten geen sprake zal zijn. Het artikel werd ten slotte onveran derd goedgekeurd. Meer tijd vergde de discussie over ar tikel 6. Het op de vergadering aan wezige lid de heer De Graaf was het met de Aardoliebelangenmij. eens. dat leden, die door het dagelijks bestuur als lid worden afgewezen, ergens an ders een mogelijkheid moeten hebben dan bij het bestuur om in beroep te gaan. In feite gaat hij nu in beroep bij de instantie, die hem heeft afge wezen. De heer Scholtmeijer wees er echter op. dat het dagelijks bestuur uit drie en het voltallige bestuur uit op z'n minst negen leden bestaat. Het kan dus best zijn. dat de overige bestuurs leden het niet eens zijn met het dage lijksbestuur en dat het beroep van het betreffende lid toch gegrond verklaard wordt. Maar het bestuur zal slechts in gevallen, waarin dit niet anders kan, tot deze maatregel overgaan. En als het bestuur besluit om een lid niet te accepteren, dan kan de ver- Amersfoortecstraot 22—24 SOESTERBERG Telofoon (03463) 13 27 van 3 tot 3 mm breed, o.a. Tanja. Sonja en glad. Graveren klaar terwijl U wacht. Ga naarSP'JKER TEL. 2 9 8 2 S0ESTERBERG5E5TR 26 Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. naar de Steenhoffstraat 6 - Soest (nabij gemeentehuis) Telefoon 02955-2933 Maandag van 2-4 uur n.m. Woensdag van 9-12 uur v m. Vrijdag van 5-8 uur n.m De Amersfoort P. de B verleende als bestuurder van een vrachtauto geen voorrang aan de scooterrijder H. G. uit Soest. G. werd aangereden en klaagde over pijn in de borst en aan het rechterbeen. Dokter Borst verleende eerste hulp en op zijn advies werd het ziekenhuis Zonnegloren, slachtoffer overgebracht naar het Het ongeluk gebeurde op de Rubens laan De vrachtauto reed in de rich ting ™n de Paulus Potterlaan en ver leende geen voorrang aan de van rechts komende scooter. Het voetbalprogramma wordt steeds magerder, nu de zgn competitiestop ln de afdeling Utrecht is begonnen. In de periode van 15 december j.1. tot en met 16 januari 1966 zullen geen competitiewedstrijden worden vastge steld behoudens een klein aantal eventuele inhaalwedstrijden. Die wed strijden zullen, zo nodig, worden vast gesteld voor de zondagcompetitie op de zondagen 19 december 1965 en 9 en 16 januari 1966 en voor de zater dagcompetitie op de zaterdagen 18 de cember 1965 en 8 en 15 januari 1966. Het programma luidt: Zondag: 14 30 uur: SEC 1-Vriendenschaar 1. 12 uur: H V.C 4-S E C. 4 12 uur: Amsvorde 6-BD C 8. 12 uur: BDC. 10-De Zebra's 7. 12 uur: C.D.N. 6-Soesterberg 4. Zaterdag: 14.30 uur: SEC. 2-Posthoorn 3. 14.30 uur: V.V.Z. '49 4-Hercules 3. Jeugd: 14.30 uur: Soesterberg C-Soesterberg B. Wat betreft de pupillen zullen tot na dere aankondiging ln het distriet Utrecht voor pupillen geen wedstrij den meer worden vastgesteld. Ook voor aspiranten en junioren ligt de competitie voorlopig stil. In de afde ling Junioren A2 van het district Amersfoort, waarin BD.C. A uitkomt, zal anderhalve competitie worden ge speeld; dit betekent dus. dat B.D C elke tegenstander driemaal zal ont moeten.

Soester Courant | 1965 | | pagina 11