Ene de Noorman - De strijd om Keidrun Wandelsportvereniging „Olympia herdenkt haar 10-jarig bestaan 1 Wordt de F-5 straaljager voor de nieuwe onze L.S.K. Oprichter W. A. Suman is nog steeds aktief leider REGNERY H. REGNERY KERSTGFR4K H. REGNERY KERSTPUDDING H. REGNERY IJSTAARTEN D M F, S rosniM Krabbels van Knelis Voetklachten Van Dam's Schoenen MET DE FEESTDAGEN IJSTAARTEN Lenssen+de Wolff B.D.C.-jeugd begon met jubileumfeestviering Inlevering toto no. 18 en 19 vervroegd Geen voorrang verleend Eiermarkt Weggereden na aanrijding met lichtmast MAIVTEÏ. COfl KTAIL- of AVCKYIM B.D.C.-handbal ploeg (dames) kreeg een „presentje1' BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming 1 BATENBlTRfiS Erkende Auto- en Seooterrijjsehool orthopedist, de heer B. J. Welmers. VAN DAM'S SCHOENEN Gratis advies B.D.C.-pupillen leiden in zaalvoetbaltournooi Er zijn maar weinig verenigingen in Soest aan te wijzen, die zoveel succes hebben (gehad) als de chr. wandel sportvereniging ..Olympia", voortge komen uit de bijna 20 jaar oude Christelijke Gymnastiek Vereniging „Olympia". De wandelafdeling, die deze maand haar 10-jarig bestaan herdenkt, heeft in de loop der jaren honderden, mees tal eerste prijzen, bij elkaar gewan deld. Om die prijzen was en is het evenwel niet in de eerste plaats begonnen. Het is zuiver de ontspanning, die men na een week van hard werken in de wan delsport zoekt VAN Nieuwerhoekpleln 6 - Tel. 2774 Dat er bovendien animo ls om zo goed mogelijk te wandelen en dat dit prij zen oplevert, is alleen maar een plezie rige bijkomstigheid. Toch. ondanks dat men niet in de eerste plaats op de prijzen uit is. drukt de „last" van al die successen zwaar. Overal waar de wandelgroepen komen bekijken de tegenstanders ze goed; ze zijn er op gebrand om de Olympianen zo mogelijk zonder prijs naar huis te laten gaan. Anderzijds is dit voor de wandelgroepen een sti mulans om het dan nog beter te doen. Wie ..Olympia" zegt. zegt Suman. De heer W A Suman. de geestelijke vader van deze bloeiende tak van de gym nastiekvereniging. Hij nam de oprich ting van de wandelafdeling voor zijn rekening. Hij is er sindsdien bij ge bleven; hij heeft er nog steeds even veel plezier in als toen hij ermee be gon Dat hebben ook de leden, de trouwe kern, die al jarenlang lid is. Want „ééndagsvlinders" heeft de ver- omging maar weinig gekend Als er leden verdwijnen, is dat meestal om dat ze gaan trouwen. ..Olympia" dus tien jaar deze maand. Het feest rond dit tweede lustrum is echter pas in februari, maart van het volgend jaar. Als het niet zo slaagt als het feest ter gelegenheid van het 5-jarig bestaan, is succes verzekerd. Dan zullen ook wel de honderden prijzen uitgestald worden, een respec tabele lengte als alle bekers, medailles, lauwertakken, obelisken en vaantjes naast elkaar gezet en gelegd zouden worden. ..Olympia" is niet alleen in Soest een begrip Ver daarbuiten spreekt men over de Soester groepen. In vele wed- strijdmarsen behaalden de Olympia nen de eerste prijs. Het was dan ook te verwachten, dat de vereniging onroerende goederen taxaties mm mr hypotheken r assurantiën Dertig jeugdleden van BD C. hebben zaterdagmiddag onder leiding van de voorzitter van de jeugd, de heer P. G. Jansen, jeugdtrainer H. v. d. Lugt en jeugdleider R. Kleinegris. een begin gemaakt met de feestviering ter gele genheid van het 40-Jarig bestaan van de r.k. voetbalvereniging, in mei van het volgend jaar. De volgende jeugd bij eenkomsten hebben op 28, 29 en 30 december en in de week na nieuwjaar plaats. Voordat de spelmiddag begon, moes ten de jongens eerst een totoformulier invullen. De wedstrijd werd gespeeld met twee ploegen. Won de ene. dat leverde dan een „eentje" op. ging de andere met de eer strijken dan bete kende dat een „tweetje". Zo bleef de spanning er tot het einde toe in. De jeugd (tot 12 jaar) moest verschillen de opdrachten uitvoeren en vragen be antwoorden De heer Jansen was spel leider, daarin op geestige wijze bij gestaan door de heer v. d. Lugt. ter wijl ook de heer Kleinegris zijn aan deel leverde. Na twee uur spelletjes doen, was de zaak bekeken en was het grote toto- formulier ingevuld. De jeugd kon daarna vergelijken en de besten kre gen een prijs. De eerste prijs was voor Henk Klein, de tweede voor Toon Fugers, de derde voor Piet Persoon en de vierde voor Lex Bergers. Zij had den allemaal acht uitslagen goed voor speld. maar door een raadspelletje werd deze volgorde verkregen Na afloop kreeg de jeugd nog een traktatie aangeboden, waarna een ein de kwam aan deze geslaagde middag, waarop de jeugd zeer heeft genoten. Onze gemeente telt ruim 2500 perso nen die aan de Sporttoto deelnemen vla de diverse Soester sportverenigin gen. Wij willen de Soester poolliefhebbers nog even attent maken op het feit dat toto no. 18 deze week i.p.v. tot uiter lijk vrijdagavond tot uiterlijk donder dagavond, 18 uur. kan worden inge leverd. Hetzelfde geldt voor toto no. 19. die de week daarop zal worden gespeeld. Een en ander vanwege het Kerstfeest en de oudejaarsviering. steeds meer uitnodigingen zou krijgen Het werden er op 't laatst zoveel, dat de heer Suman wel eens moet meede len, dat het echt niet kan. In december 1955 is de groep opge richt. Sommige leden van toen hadden voor de oprichting al driemaal met succes aan wedstrijdmarsen deelgeno men Die resultaten zijn In feite de aanleiding geworden tot het oprichten van deze afdeling van de gymnastiek vereniging. In de loop der jaren werd Olympia overal een gevreesde tegenstander. Het ls zelfs eens gebeurd, dat een groep die aan een wandelmars deelnemen zou. waarin ook de Soester wandel groep meeliep, zich terugtrok „De le prijs is toch al voor Olympia". zo zei men. De Avondvierdaagse was de eerste mars. waarin de nieuwe vereniging meeliep. En met succes, want de heer Suman en zijn jongens en meisjes kwamen niet met lege handen uit Baarn naar Soest: De groepsprijs was hun beloning Die groepsprijs was een stimulans De leden wilden ook mee doen aan de altijd sterk bezette Stan- VOOR daardmars in Amersfoort. De heer Suman had er aanvankelijk een zwaar hoofd in. maar het resultaat was on verwacht goed: de eerste prijs. Twee jaar na de oprichting had „Olympia" aan 22 officiële wedstrijd marsen deelgenomen; die leverden niet minder dan 21 eerste prijzen op. Daar kwamen nog twee tweede en twee derde prijzen bij. Dat was moge lijk. doordat enkele malen twee groe pen deelnamen. Geen wonder, dat an dere wandelverenigingen steeds meer op „Olympia" gingen letten De sleutel tot het succes is echter niet moeilijk te vinden; liefde voor de sport en de wil om het zo goed mo gelijk te doen. „Olympia" is geen strakke" vereniging, maar de heer Suman verwacht wel van zijn pu pillen, dat zij zich voor de volle hon derd procent inzetten. De heer Suman ls er (terecht) trots op, dat in de afgelopen tien jaren bijna geen uitvallers zijn geweest In Maarsbergen bijvoorbeeld, waar bijna elke deelnemende groep een lid kwijt raakte, bleef ..Olympia' voltallig en dat leverde de 58 Wandelaars in de brandende zon niet alleen de eerste prijs, maar ook de toevoeging „met lof van de jury" op. Het aantal prijzen breidde zich zo constant uit. dat de gymnasten er een beetje jaloers op waren. Ze staken de koppen bij elkaar en besloten een se nioren-wandelgroep op te richten De heer D van de Kamp uit Soesterberg was de eerste leider. Wel was het succes in het begin niet zo groot als van de „wandel-wonderkinderen", G S uit Amersfoort verleende op de hoek Birkstraat-Ferd. Huijcklaan met de door hem bestuurde auto geen voorrang aan de Soester autobestuur der J. M.. die op Je Birkstraat reed De botsing was zo hevig, dat een meisje, die in de auto van S. zat door dr Stroband moest worden verbonden Zij had een diepe hoofdwond opgelo pen. Op de hoek Vinkenweg-Nachtegaal- weg verleende de autobestuurder B A de V uit Korteahoef die op de Nachtegaalweg reed, geen voorrang aan mej B B alhier, die per auto genoemd kruispunt passeerde Bij de botsing leden beide auto's veel schade, maar er deden zich geen persoonlijke ongelukken voor Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 37.500 stuks in prijzen van 19,75 tot 21.— Middenprijs 20.25 Prijs per kg 3.22. maar het gaat ten slotte om het ple zier. De Soester wandelgroepen hebben al tijd veel succes gehad, ook de senio ren. Enkele malen behaalden zowel junioren als senioren het kampioen schap van Midden-Nederland, maar een paar jaar geleden schafte men dit af. Van Amsterdam tot Waddenoyen. van Apeldoorn tot Geldermalsen, overal zijn de Olympia-groepen graag ge ziene gasten. Anderzijds is het zo. dat veel groepen graag naar Soest komen als er hier een mars wordt georgani seerd. De Paleis Soestdijktocht. die de vereniging jaarlijks organiseert, groeit dan ook steeds meer uit tot een evene ment van betekenis. Aan wie de wandelvereniging haar successen te danken heeft? In de eerste plaats aan de heer Suman, die werd bijgestaan door zijn dochter mej. W A Suman. schoonzoon H Albertus en thans de heer L. Vogel. Zij hebben samen met nog een aantal anderen op wie men nooit vergeefs een be roep doet. „Olympia" groot gemaakt De heer Suman zou echter graag zien, dat de groepen nog wat groter wer den. Als volgend voorjaar „Olympia" feest viert, zullen de leden zeker niet na laten om de heer Suman hulde te brengen voor het belangeloze werk, dat hij nu al tien jaar verricht. Veel werk, want aan de voorbereidingen voor wandelmarsen e.d. gaat veel vooraf. Niet alleen bij de leden zelf. ook bij de ouders van de leden is belangstel ling. Kortom, er heerst bij „Olympia" een sfeer, die wel tot successen moet leiden. De uitstekende prestaties van de junioren en de senioren zijn er het duidelijkste bewijs van De Republic F-84F Thunderstreek straaljagers van de Nederlandse en van de Belgische luchtmacht zijn zo langzamerhand aan vervanging toe. Er zal een nieuwe straaljager moeten komen om deze Streaks te gaan ver vangen. Het ziet er naar uit dat de Northrop F-5 de beste kansen maakt. Nederland en België hebben samen ongeveer 200 van deze straaljagers nodig. Het is mogelijk dat Fokker wordt ingeschakeld bij de produktie van deze toestellen, hoewel hiervoor nog geen beslissing is genomen. Proefvluchten in Vietnam De Northrop F-5 ls een toestel waar in men grote verwachtingen koes tert. Onlangs is een squadron bestaan- worden gekozen. Onze luchtmacht heeft ook belangstelling voor de nieu we tweemotorige Italiaanse straalja ger: de Fiat G-91Y. Lockheed heeft op papier bovendien een ontwerp voor een kleinere uitvoering van de Star- fighter Maar het ziet er toch wel naar uit dat de Northrop F-5 de beste kansen maakt. We zijn benieuwd of we deze ranke straaljager straks met het rood-wit-blauw van onze Konink lijke Luchtmacht in ons luchtruim zullen kunnen zien vliegen. De F-5 is door tal van luchtstrijd krachten besteld en in gebruik geno men Op het ogenblik vliegt het toe stel bv. in de luchtmachten van Noor wegen. Griekenland en Turkije. Aan vankelijk werd de machine aangeduid als de N-156 „Freedom Fighter", maar deze naam hoort men om een of an dere reden nooit meer. De F-5 haalt een snelheid van 1600 km per uur en kan klimmen met een snelheid van 34.000 voet per minuut Zijn plafond bedraagd 55 000 voet. De de uit twaalf gecamoufleerde F-5's naar Vietnam overgebracht waar deze op het ogenblik operationeel worden beproefd, De F-5 heeft twee straalmo toren en kan van ongeprepareerde grasvelden starten en landen. Hij heeft geen speciale vliegvelden met kilometerslange betonbanen nodig, zo als de Starfighters en de Thunder- streaks. De bewapening van de F-5 wordt ge vormd door twee 20 mm kanonnen in de slanke rompneus. terwijl onder de romp en vleugels wel 6300 pond aan bommen en raketen kunnen wor den meegevoerd De F-5 vervoert zelfs méér betalende lading per pond vlieg tuiggewicht dan welk supersonisch ge vechtsvliegtuig ook De twaalf F-5's die onlangs naar Zuid- Vietnam zijn overgevlogen, werden tij dens de vlucht getank door grote vier motorige KC-135 straaltankers. Direct na aankomst in Vietnam werden de machines bewapend en tegen de com munisten ingezet. Eindhoven had primeur Nog niet zo lang geleden is een F-5 op de vliegbasis Eindhoven geweest om voor onze Koninklijke Luchtmacht te demonstreren Het gaat er nu maar om welke straaliager uiteindelijk zal eerste Thunderstreaks van onze lucht macht zijn in Eindhoven al waarge nomen met de kentekenen van de Turkse luchtmacht. Dit betekent dat onze Streaks - die N.A.VX).-eigendom zijn - naar Turkije gaan. Op Volkel zijn de Streaks al vervangen door Starfighters. Zullen in Eindhoven straks de F-5's hun intrede doen bij onze tactische luchtstrijdkrachten? De politie heeft de Soester B B op gespoord, die zaterdagavond op de klaarwaterweg met de door hem be stuurde auto een lichtmast omver reed Zonder zich bekend te maken was de man weggereden. Het bleek, dat hem door de aanrijding bijna alle tanden uit de mond waren geslagen wordt een duur ritje In dien U voor de komende feestdagen uw eirderobp ring met een exclusieve wilt verrijken, dan kunt U in onze verrassende collectie het juiste vinden. Parkstraat/Leestraat - Baarn Telefoon 5629 Groest 138 t.o. Hotel Gooiland - Hilversum - Tel. 46241 Het eerste dameselftal van BD.C heeft zondagmiddag niet over gebrek aan geluk te klagen gehad, want de strafworp. die de scheidsrechter in de Amersfoortse sporthal F. D.C toeken de was een presentje Het betekende voor de Soester dames het winnende doelpunt (2-1) in deze wedstrijd, die beter in een gelijk spel had kunnen eindigen. In de eerste helft waren beide ploe gen tegen elkaar opgewassen. Tot tref fers kwam het in de eerste helft niet. De beide achterhoedes waren goed op dreef, maar vooral het schieten van de voorhoedes liet veel te wensen over De Amersfoortse dames namen na de pauze de leiding, maar de gasten kwamen spoedig daarna weer op ge lijke hoogte, 1-1. Met het einde in zicht, besliste de scheidsrechter dat een strafworp ge nomen moest worden in het voordeel van BDCwaardoor de Soester ploeg de (eind)stand op 2-1 kon brengen Een wat geflatteerde zege. GEBOREN: Bart. zoon van E. J. Wij- develd en M. Voogd, Wilhelm lnalaan 28. Sonja, dochter van J E van Groenestein en H. L Croon. Schouten kampweg 43. Adrianus Cornelis, zoon van J J. P van der Meulen en H M. J Nijenhuis. Pr Hendriklaan 80. Louter Cornelis Adriaan, zoon van H A Scheepens en A Ph. H. van Oldenborgh, Christinalaan 11 Jelle, zoon van O. J Buisman en V. E. van Velsen. Van Goyenlaan 40 Roelof Jan Abraham, zoon van IJ H Hans- ma en M. W van Zon. Antonie van Leeuwenhoeklaan 57 Marion. doch ter van C A de Bruin en M. P M Kerkhof. Akkerweg 10 Julius Edu- ard. zoon van J. E Cairo en F. G Heimenberg, Beatrixlaan 40 Michel, zoon van C Lagemaat en M. Luppens. Nachtegaalweg 16 Robertus Adria nus Petrus, zoon van G. A B. Tol boom en J. P A Smit. 2e Heeserlaan tje ongen. Ursula Sabina Zilla, dochter van H J Demmers en C G Haage. Steenhoffstraat 80. Wilhel- mina Emma, dochter van D A Ka merbeek en E. A. van Dolder, Van Goyenlaan 48 ONDERTROUWD: Manus Bouwhuis, Resedastraat 28. Hilversum en Aleida Hendrika Maria Hooijschuur, Korte Hartweg 6. Petrus Smit. Zwaagdijk Oost 43. Hoog Karspel en Johanna Bernardina Sanders. Nieuwerhoekplein 10. GEHUWD: Edmond Frans-Kees Nies- sen. Koningsweg 23. Arnhem-Schaars- bergen en Alberta Voorneveld. Van Goyenlaan 27 Gerbrand Theodorus van Putten. Molenstraat 124 en Louise Kokelaar, Steenhoffstraat 79 Cor nelis Verspuy, Jan Steenlaan 1 en Eli- sabeth Maria Messersmid, Rembrandt- straat 16. Delft Robert Clasinus Bungener. A Pau- lownalaan 28 en Zwaantje Wieldraaij- er. Vredehofstraat 11. Rudolph Jo- han Wiebren Reinouts van Haga. Was- senaarsestraatweg 75, Katwijk en Ca- rollna Faber, Beetzlaan 51 David van der Veen, Mijdrechtstraat 20, Utrecht en Irene Maria Arïna van der Laan. Kerkstraat 72. Eduard Jan Wicherts. Statenstingel 102C. Rotter dam en Louise Christine de Zoeten, Bartolottilaan 25. OVERLEDEN: John William Brommel, 2 jaar. Des Moines. 26-SE-Bc 11. Iowa, U S A. Lukas Munsterman, 57 jaar, echtgenoot van H J Blazer. Steen bokstraat 5. Haarlem. Maria Agnes Cecilia Goddijn, 70 jaar. Nieuwerhoek plein 10 Aartje Jansen. 74 jaar. echtgenote van J. van Raaij. Vosse- veldlaan 1. Marinus Didericus Maas- sen, 36 jaar. Korte Hartweg 4. Pau- lus van de Meeberg, 67 jaar, echtge noot van M. W. de Jongh, Buntweg 20 Willem Frederik Stomp, 80 jaar. weduwnaar van A. M. van Es. Van Maarenstraat 7 Henri Mijsberg. 82 jaar. echtgenoot van M. Hesselink. Tromplaan 9. Hilversum. Trijntje Onrust. 79 jaar. echtgenote van W. Stoffels. De Beaufortlaan 4 Dirkje ten Dam. 77 jaar. echtegnote van J Zeldenrust, Koninginnelaan 87. Jo- hannes Wilhelmus Suyling. 64 jaar. echtgenoot van M C. van Hasselt, Bonifaciusstraat 4. C O Dir H W Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie, Transport (Rouwkamer) Heer Halfa heeft menigmaal voor hete vuren gestaan en nog nooit is hij voor enig gevaar teruggedeinsd. Maar nu. deze vliegende galop met de ko ning, is het de eerste keer. dat hij aan zijn eigen kracht begint te twijfelen, telkens weer dreigt hij achter te ko men. maar met koppige verbetenheid houdt hij vol. omdat hij juist deze proef wil doorstaan. Want deze Eric kent hij nog niet. Als vergroeid met zijn rijdier schijnt hij vleugels te hebben gekregen. In een razende jacht gaat het door de wouden en langs de velden, over greppels en door struik gewas. Het is alsof hij in deze duize lingwekkende vaart de woede wil doen uitvieren, die door hem heentrilt, nu het verraad van Wendir hem duide lijk is Iedere hoefslag brengt hem nader tot die kleine grimmige be waakte burcht, waar hij het hart van de samenzwering weet. Nader tot dezelfde plaats die jonkvrouwe Hel- drun een dag vroeger bereikt heeft in haar uiterste poging om toch nog de gevolgen van haar misplaatste goed gelovigheid tegenover Wendir te voor komen. Zo flink als zij zich in deze vroege morgen heeft gehouden bij het afscheid van Halfa en Awain. zo klein voelt ze zich nu. enkele uren la ter slechts, nu ze weer het domein van Wendir moet gaan betreden. Hoe doorzichtig schijnt haar zelf nu het verhaal, waarmede zij de dobbelende rechter weer gunstig zal trachten te stemmen. Maar het moet, er is geen keus! Beslist zet zij zich over haar gedach ten heen en rijdt tot voor de poort van Wendir's slot. Verbaasde uitroe pen van de krijgsknechten begroeten haar. Maar die verrassing duurt niet lang. Weldra drommen de kerels om haar heen en verwensingen klinken op, terwijl een van de wachters Hei- drun's paard ruw bij de teugel grijpt en een ander haar met onheilspellende blik beveelt af te stijgen. En dan ver schijnt, gewaarschuwd door het ru moer. de sombere Likar, die Heidrun met een gemene grijns brutaal op neemt. Ze doet alsof ze het niet merkt en zegt: „Breng mij naar heer Wen dir! Het is mij gelukt uit de handen van mijn ontvoerders te ontsnappen. Ik wens de rechter over hen in te lichten!" Tergend langzaam knikt Li- kar het hoofd. „In te lichten", herhaalt hij temerig om. met de plotselinge overgang die hem eigen is, er op scherpe toon aan toe te voegen: „Maar dan de waar heid! De allerkleinste leugen zult gij bezuren, jonkvrouwe en wat mijzelf betreft.ik geloof u maar half!" Ajje 't ming vraogt mok zeige dak ut heul nie arreg vind datter op de hoofd weg verkeersborde neerezet binne Ik bedoel die nelje, waor nog gin waoge teuge annereeje is. Je haolt die neije d'r zo uut, waant die aandere binne krom of bescKaojugd. Die borde binne ok mooie objecte veur de jongeluu, die 1'r nogaal us mit steene teuge angoo- e. Maor da is mit die neije borde nog nie ebeurd, aal zal 't wel nie zo blieve Die borde binne d'r om an te duuje. dat ter 'n waachtverbod is. Nie laangs de heule weg netuurluk, maor een paor stukkies. Bie huuze, die een bietje uut- steke. Die binne d'r, waant vreuger hadde zullle in Soest bliekbaor heule- gaor gin kiek op roojliene en zo De dregisterie van Kraol ister een veur- beeld van en ok de snekbar. En daor binne noeng juust die borde eplaotst. Op de Soesterbarregsestraot majje bliekbaor ok nie overaal stilstaon, waant daor binne perrekies annelegd: meroakels mooje perrekies. mie boome d'rin of bloemestruuke 't Zal over een paor jaor wel meraokels mooi weeze, allenig ik bin baang, daije over een paor jaor de lichtmaast nie meer ziet, beulegaor verschole in de blaore van de boom Ik zeig, dak blie bin dat de gemeente paol en perrek gaot stelle an 't perkere laangs de hoofdweg, waant d'r binne al heul wat ongelukke deur ebeurd. Een otomebielpurtier da plotseling opegaot. minse die zomaor uut de waoge staape en al zuk soort dinge meer komme veur. En da's veural naor op de plaotse waor toch al zo weinig ruumte is. Toch vraog ik ming aaf. ofter laangs de hoofdweg ok nie beter perrekies hadde kenne komme. Da's veul mooier dan aal die borde, die je vaok nie eens ziet Ik weet netuurluk wel. dajie mot uutkieke. maor mit aal die druk te ontgaot je wel us waat Kiek. en waster noeng zo'n perrekie eweest, dan zou da nooit gaon Waant daor lette wullie wel op Ik praot nong netuurluk een bietje maakeluk, waant, zo zulle de minse zeige. Knelis die denkt er zeker nie an hoeveul da kost. al die perrekies. En ik mot eerluk zeige. ik weet ut nie. Ik hepter wel annedaacht heur. maor die borde koste toch ok geld en die binne Iaang niet zo mooi. En 't oog wil toch ok wat, waor of nie? Ik heb netuurluk Kneliao tuus maor op straot zou een mooi blommetje ok nie mis- staon. Affing. die perrekies komme d'r ne tuurluk nooit- d'r komme veul meer borde bie dan perrekies Maor ik zie toch graog een bietje meer verfraojing van 't darrep. 't Kan makkeluk, al zal 't een paor cente meer koste dan borde. Op de hoofdweg zou 't in ieder gevaal nie onaordug staon. Maor de kaans om utter een bieje antrekkeiii- ker te maoke. het het riek veurbie laote gaon Jaamer heur Hoe laang zou't dure veurdat die borde kepot egooid binne of omver ereeje? 00 GedipL A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 i02955) b.gg 03498-1951 VERWARMDE LESAUTO U wordt gehaald en gebracht. Zaterdag 8 jan tot 12 uur, houdt de zitting bij op gebied van SCHOENEN. STEUN ZOLEN. BEUGELS enz. Uitsluitend op afspraak, telefonisch of aan de zaak. Dit wordt U aangeboden door Torenstraat 5 - Soest - Telefoon 3473 De ploegen van de voetbalverenigingen S E C., B D C. en Soesterberg, die deel nemen aan het zaalvoetbaltournooi, dat het Amersfoortse Cobu Boys in de Sporthal in de keistad houdt, hebben het er in de eerste ronde niet slecht afgebracht. De pupillen van BD.C. kwamen het best voor de dag door na de eerste wedstrijddag de eerste plaats in poule A te bezetten. SE C staat hierin op de achtste plaats. In de poule spelen tien ploegen Soesterberg komt uit in poule B. sa men met acht andere verenigingen. De pupillen uit het vliegdorp staan na de eerste dag op de zevende plaats. Maar er kan nog van alles gebeuren. Zaterdag werden in totaal 43 wed strijden gespeeld voor een zeer talrijk publiek. Dat het moeilijk is om in het korte tijdsbestek van twee keer drie minuten doelpunten te scoren, bewijzen de vele 0-0 uitslagen: 22 van de 43 wed strijden eindigden met blanco stand In totaal nemen 28 negentallen deel aan dit tournooi, warvan de opbrengst ten goede komt aan het Prinses Bea trix Fonds. In poule A leidt B D.C. met 5 punten uit 3 wedstrijden en met de doelcijfers 3 voor en 0 tegen. SEC. bezet de achtste plaats met 2 punten uit 3 wedstrijden en de doelcijfers 0 voor en 1 tegen. In poule B staat Soesterberg met 2 punten uit 3 wedstrijden als zevende geklasseerd, eveneens met als doelcijfers 0 voor en 1 tegen. De volgende (en laatste) ronde word* gespeeld op 8 januari.

Soester Courant | 1965 | | pagina 11