Schaatspret op de Peters' Baan Jeu^d was voor een best te vinden „mooi fikkie' Soest toen - Soest nu Onvast welvaartsbeek voor 1966 Het oog gericht op Olympische Spelen T I Dinsdag 11 januari 1988 45e jaargang no. 3 Uitgave Drukkerij Smit - Soest Ituroau voor redaetie en administratie Van Weedestraat 29a. Soest Telefoon 2568 - Postgiro 128158 o-jarig jongetje door auto gegrepen Auto reed tegen lichtmast Eerste bosbrand kwam vroeg dit jaar. S.V.V.-volleybal 5e rit interclubcross A.T.U. Soester pupillen niet in de finales ..The Snobs'" soeelde voor eigen publiek 0^ er de kop Met fiets tegen auto Ned. Christen Vrouwenbond Wedstrijd schoonrijden op Peter's Baarn Geparkeerde auto geramd Gelukkig nieuw jaar Vogellijmer gepakt Eerste prijs voor B. Rademaker SOESTER OURANT Abonn. p. kwart, f 2.75 - per post f 3.25 Verschijnt Iedere dinsdag en vrijdag Het is moeilijker dan ooit om de eco nomische ontwikkeling van ons land voor de naaste toekomst te voorspel len. De geleerden zijn het er minder dan ooit over eens In de eerste Ka mer hield oud-minister Zijlstra een indrukwekkend fihancieel-economisch betoog. waarin hij waarschuwde voor het verwekken van inflatie en crisis Het laatste noemt men tegen woordig verzachtend recessie Senator Zijlstra ziet de inflatie als 'n looninflatie. Hij is van mening dat de geldontwaarding in Nederland niet ge ïnfecteerd wordt van over de grenzen, maar dat wij zelf een inflatie ver wekkend land zijn geworden omdat wij de loonsverhogingen, die worden toegestaan, niet afmeten naar een toenemende produktiviteit. Getracht wordt langs deze weg een herverde ling van het nationaal inkomen tot stand te brengen. Het gevolg is dat de bestedingen worden opgestuwd en de besparingen worden afgeremd. Zijn woorden heb ben niet nagelaten indruk te maken. Eigenlijk gaf minister Veldkamp hem gelijk toen hij constateerde dat het ontwikkelingstempo van onze economie aarzeling vertoont. Helaas bleek hij politiek niet in staat de noodzakelijke »cvolgtrekking te maken en de ver hoging van het minimumloon sterk af te remmen. Het minimum ris minister van sociale zaken nam c' Veldkamp wellicht een juiste be slissing toen hij het minimumloon voor 1966 op 120,per week stelde voor volwassen manlijke werknemers. d:p hier gezien hun leeftijd voor in o?nmerking komen. Uit economisch «■"lichtpunt gezien brengt hij het be drijfsleven echter weer in grote moei lijkheden. Handel en industrie moe ten dit loon betalen ongeacht de pro ductie van de laagst-betaalden. De band met de produktiviteit is hier ,roikomen doorgesneden. N;et alle ondernemingen zijn in verband met zorg de ontwikkeling staat het produktiviteitstekort uit van ons prijsniveau gadeslaan, reserves en winst op te vangen, zo dat de regering voortgaat verdere verschuivingen in ons economisch pa troon aan te moedigen. Enige bedrijfs takken in ons land kunnen een zwaardere druk van de loonzijde niet meer verdragen en in die hoek zullen meer sluitingen als in Deventer en in de mijnen niet zijn te voorkomen. Dit soort bedrijven wordt het slacht offer van doe wijzigingen in de Euro pese produktiestructuur maar ook van de veranderingen in produktietech- niek welke zich in snel tempo vol trekken Het tempo van deze wijzi gingen is moeilijk te bepalen en hier uit is de onzekerheid voor 1966 te verklaren. Ander geluid In dit licht gezien is het geen won der dat minister Vondeling een ander geluid liet horen. Deze bewindsman is van mening dat de orderpositie van de Westeuropese industrie gunstig is en dat onze betalingsbalans een vol doende overschot zal leveren om on- De traditionele verbranding van kerst investeringen te financieren en debomen trekt ieder jaar veel belang- zijn eigen problematiek. De verschuivingen in onze handel en vangrijk zijn. dat wij toch geruime industrie kunnen wel dermate om- tijd geconfronteerd worden met om- scholingsproblemen en verliezen aan geschoolde produktiekracht, die geen rendement meer geeft. Dit kan een groot aantal gezinnen in moeilijkhe den brengen, waardoor een evenwich tige verdeling van de welvaart niet al leen verstoord wordt maar tevens een infectiehaard wordt geschapen voor 'n omvangrijker teruggang. Op de drempel van 1966 worstelen wij derhalve met een twijfelachtige visie op het komende jaar Die twijfel is niets anders dan een kenmerk van de waarheid Wil men zekerheid dan hou- de men zich aan de veilige kant. He laas heeft men de speculatieve zijde gekozen op hoop van zegen Bus gemist Drie aspècten van ons economisch be stel vragen op korte tijd bijzondere aandacht In de eerste plaats snelle en doelmatige scholing van krachten voor bedrijfstakken, die in het geïn tegreerde Europa aan Nederland goede kansen bieden. Met een nogal royale verhoging van het minimumloon heeft men o.i een kans gemist om vele on geschoolden daar met de neus op te drukken. Het mede-verantwoordelijk heidsgevoel voor de versterking van produktieve kracht wordt door mini mumloonbescherming in een land met een gespannen arbeidsmarkt niet be vorderd In de tweede plaats moet er vooral internationaal een aantal maatrege len worden getroffen om de inflatie te beteugelen Elk land geeft het bui tenland daarvan de schuld maar er is duidelijk dat de gehele wereld met deze financiële ziekte is besmet Nie mand weet een goede oplossing, ook minister Vondeling niet Hij hoopt met een verdere verhoging van de be lastingen resultaten te verkrijgen, maar ais hij die niet gepaard doet gaan met beperking op rijn minst vertraging van de overheidsuitgaven, is daar geen heil te verwachten. In de derde plaats moeten wij in dit rWX--"- -I-vI-v. In de hand De beste omschrijving, die van het ..in de hand houden van de prijzen"' kan worden gegeven, is deze dat zij per jaar niet meer dan 5 Tc stijgen. Een toenemende weerstand van de on dernemers tegen het bestaande prij- zenregiem leert ons dat de regering het aan dit prijzenfront bijzonder zwaar te verduren zal krijgen. Bezienwij de economische problema tiek van ons land tegen de achter grond van de aanstaande verkiezin gen. dan krijgen wij de indruk dat Zondagochtend, in alle vroegte, was het voor het bestuur van de IJsvereniging ..Peter's Baan" een moeilijke beslissing. De baan wei open of niet open Op verschillende punten van de baan heeft men met drie volwassen personen op één vierkante meter geprobeerd of het ijs hetrouwbaar genoeg zon ziin voor een zondagse toevloed avn schaats liefhebbers In verband met de dikte van het ijs besloot men de toevloed wat af te remmen en alleen de leden kaarthouders toe te laten. Hiermede heeft men bereikt dat vele honderden leden van een zonnige ijsmiddag konden genieten, terwijl men geen risico liep van een stukgereden baan na enige pret, met alle risico's van dien. De vorst in de komende dagen zal bepalen of de ijspret van langere duur zal zijn. er in de loopp van 1966 harde waar heden zullen moeten worden gespro ken. Wij gaan het jaar 1966 in met gematigd optimisme, maar het is de vraag of wij er met een volle lach of met een sombere blik afscheid van zullen nemen. Veel zal afhangen van de wijze waarop wij als enkeling be reid zijn tot produceren tegenover de hoge consumptieëisen, die wij in door snee stellen. Mikken wij doelbewust op een verdere nivellering van inkomens dan kunnen wij niet anders dan bedrogen uitko men. want nog nimmer heeft een speculatie op de solidariteit van een volk er toe geleid dat de besten in hun prestatie de minder goede mee slepen het gaat steeds omgekeerd, met als resultaat vertraging of terug gang in het welvaartspatroon. onlopende verteringen te betalen. Voor de E.E.G in zijn totaliteit is dit misschien juist, maar het geeft Ne erland geen voldoende garanties voor Toen de heer B H alhier zaterdag avond per auto op de Prins Hendrik laan reed, gaande in de richting Ju- lianaplein. stak plotseling het 8-jarig jongetje M. B juist voor de ouder lijke woning, de rijweg over. Hij werd door de auto gegrepen en met hoofdwonden is de knaap per EH B.O.-ziekenauto naar Zonnegloren vervoerd. Zondagmorgen kreeg de politie de mededeling, dat een lichtmast, staan de aan de Koningsweg, in de afgelo pen nacht door een auto was aange reden De armatuur lag op straat en de lichtmast was verbogen De politie vond enige onderdelen van de auto, o a glas van een koplamp en enige letters, waaruit was op te maken, dat men te doen heelt met een Morris Ox ford. De autobestuurder heeft zich tot op heden niet gemeld De Morris moet aan de voorzijde zwaar beschadigd zijn. Het vriesweer van de eerste dagen heeft ervoor gezorgd, dat het in bos en heide bijzonder droog is. Dat is in de nacht van vrij da1' op zaterdag ge bleken. toen de le melding van een bosbrand doorgegeven werd. Die woed de op een terrein langs de spoorlijn Soestduinen-Amerfoort. Een bromfiet ser ontdekte de brand om kwart over één. De politie stelde een onderzoek in en slaagde erin met behulp van eigen materiaal het vuur te blussen. De brandweer behoefde zodoende niet op te treden, al kwam een inmiddels gewaarschuwde brandweerman wel poolshoogte nemen. Het vuur is ontstaan, doordat een des middags aangestoken vuur om vuil te verbranden, niet goed gedoofd bleek te zijn. De vlammen in de bijna ver brande stapel takken en het tuin afval laaiden 's nachts weer op, waar door een perceel jonge dennen in brand raakte. Toen het vuur werd ontdekt, stond de strook bos in lich terlaaie. De politie heeft niettemin kans gezien het vuur te doven en de smeulende resten doeltreffend af te dekken. stelling, natuurlijk vooral van de zijde der jeugd, die best voor een ..fikkie" te vinden is. Ook zaterdagmiddag be stond het merendeel van de kijkers uit kinderen, sommigen vergezeld van hun ouders. Ze stonden er al lang voor drie uur, het tijdstip waarop de stapel bomen in brand zou gaan. Er waren twee stapels: één op een terrein in Soest-Zuid. vlak bij het oude spoor wegstation. en één op het Nassau- plantsoen. De jeugd had z'n uiterste best gedaan om zoveel mogelijk kerst- Met uitzondering van het eerste da mesteam moesten alle teams van de Soester Volleybal Vereniging de eer ste week van het nieuwe jaar in actie komen voor het spelen van kompeti tiewedstrijden. Zo moest het tweede team van de dames het opnemen tegen een van de koploopsters t.w. S.S.S. 1 uit Bar- neveld. Werd de eerste set met ruim verschil verloren, in de tweede set hadden de S.V.V.-dames lange tijd de leiding Een 13-9 voorsprong bleek evenwel nog niet voldoende om de set op hun naam te brengen. Doordat ook de derde set verloren ging konden de dames geen enkel puntje mee naar Soest nemen. Het derde damesteam verging het ook al niet beter tegen de derde uitgave van het Amersfoortse V.I.O.S. Ook hier moesten de S.V.V.-dames de volle winst aan hun tegenstandsters laten. Het eerste herenteam kon het in Woerden tegen Valbovol 2 niet bol werken. Zowel aanvallend als verdedi gend toonden de Woerdenaren zich sterker en met een 3-0 nederlaag moesten de rood-witten de thuisreis aanvaarden. Het tweede team deed het beter tegen S.S.S, 2. Door zowel de eerste als de tweede s^t in winst om te zetten was de overwinning voor onze plaatsgeno ten. De derde set moesten zij evenwel aan hun Barneveldse tegenstanders late-n. niettegenstaande lang 'n grote voorsprong behouden kon worden. Het derde herenteam verspeelde zijn aansluiting met de kopgroep in de derde klas. In drie sets moesten de rood-witten in S.S.S. 3 hun meerdere erkennen, waardoor zij in de midden moot blijven hangen. Het vierde team verraste het Baarnse BG. S V 2 door met een 2-1 over winning naar Soest terug te komen De eerste en tweede set werden in winst omgezet waarna de derde set verloren ging. Voor de komende week staat alleen voor het 2e herenteam van de rood- witten een wedstrijd op het program ma en wel voor donderdag. 13 januari a s t.w. S V V. 2-V.I O.S 5. bomen te verzamelen De brandweer leed er nog een schepje bovenop door er een grote hoeveelheid celluloid aan toe te voegen, zodat het een spectacu laire brand werd. Beide stapels brand den als fakkels Metershoge vlammen joegen de lucht in. gepaard gaande met een zware rookontwikkeling. Toen het gebeurd was. zorgde de brandweer voor de nablussing. De jeugd was dit keer wel op tijd voor Swiebertje, ook al omdat de verbranding een uur eer der begon dan vorig jaar, toen velen al lang voordat de laatste vlammen waren gedoofd naar huis waren ver trokken om Swiebertje te zien. Zater dagmiddag konden ze van beide eve nementen ten volle genieten! Met prachtig winterweer werd nu in de Soester duinen gestart. Toch viel de deelname wat tegen n.1. 13 amateurs. 10 nieuwelingen en 4 aspiranten, die respectievelijk 10. 8 en 4 ronden van ongveer 180 meter moesten afleggen. Door de vorst konden de renners bij na het gehele parkoers fietsende af leggen. waarodoor er snelle tijden werden gemaakt. Bij de amateurs ontbrak Cor Rutgers, zodat Gerrit Ruttenberg vanaf de eer ste ronde onbedreigd de kop kon ne men en deze rit op zijn naam kon brengen. De overige renners moesten meer strijd leveren. Na diverse wisse lingen tekende de volgorde zich na vier ronden toch wel af en werd de uitslag: 1. Gerrit Ruttenberg 10 r., 18 km ir. 34.43 min 2. Cor Hardeman 3. H Langelaar. 4. Cor Faber 5. T Schouten 6. Teus v d. Tol 7. V Hue- ders. 8. Wil van Barneveld. 9. Arie Koenen. 10. Eddy de Lange Bij de nieuwelingen ontstond vijfmaal een andere koploper, doordat het vier tal Hees, Mooi. Pos en Dekker de eer ste vier ronden vlak bijeen bleven. Na de vierde ronde nam Pos de leiding met Bakker aan zijn wiel. gevolgd door Mooi en de na pech goed terug komende Jaap v. d. Broek. Ook Rik Hees scheen pech gehad te hebben, maar wist toch weer de 5e plaats te bereiken. Uitslag: 1 Daaf Pos, 8 r., 14.4 km in 32.40 min. 2. Arie Bakker. 3 T. Mooi. 4. Jaap v. d Broek. 5. Rik Hees. 6 H. Zeeman. 7. E de Graaf. 8. R ten Have. 9. J. Zeeman Bij de aspiranten waren Cor. v. Leij- enhorst en Jamin, die samen de an deren in de steek lieten Van Leijen- horst moest in de laatste ronde de eer aan Jamin laten. Uitslag: 1. M Jamin. 4 r.. 7.2 km in 14.45 min. 2. Cor v. Leijenhorst. 3. J. W de Lange. 4. Henk Smeekes. Pupillen van de voetbalverenigingen 5.E.C.. B.D.C. en Soesterberg zijn er niet in geslaagd de finale te bereiken van het in de Amersfoortse sporthal door de vereniging Cobu Boys geor ganiseerde zaalvoetbaltournooi Soes terberg had nog de beste kansen, want die eindigde in poule B op een gedeelde eerste plaats, samen met Zeist, de winnaar van vorig jaar Soesterberg nam de beslissende straf schoppen slechter, zodat Zeist in de finale kwam. Overigens valt het te betwijfelen of het niet bereiken van de finales als een teleurstelling gezien moet worden. Op de laatste wedstrijddag namelijk ontstond aan het eind van het tour- nooi onenigheid over de door de orga nisatoren gegeven einduislag. die op nieuw Zeist als overwinaar aanwees. Daartegen werden veel protesten in gediend, gezien de uitslag van de finale, die ten slotte door strafschop pen bereikt moest worden. De wed strijdleiding legde de protesten echter naast zich neer. zodat het tournooi een onbevredigend slot kreeg. De uitslagen van de zaterdag gespeel de wedstrijden luiden: Soesterberg- G V.V V. 1-0 Hooglanderveen-S E C. 0-1; A.P W C -B D.C. 2-0 S E C-Wou denberg 0-1 Soesterberg-Valleivogels 1-0; B.D C.-Hoogland 0-1 Soesterberg- Spakenburg 1-0, S.EC.-BD.C 0-0. De eindstand luidt: Poule A: Hoog land 6-11: A P W C. 6-8: K V.V.A. 6-8; B.D.C 6-6 Hoevelaken 6-6; Wouden berg 6-6 SEC 6-5 Odi 6-4. Hoog landerveen 6-3; Rhoda 6-3. Poule B: Zeist 6-8 Soesterberg 6-8 Zeist wint door strafschoppen)H V.C 6-7; Quick 6-7; Schemenzeel 6-7; Spa kenburg 6-6; IJsselmeervogels 6-6; GV.V.V. 6-4; Valleivogels 4-1. Voor het eerst heeft de succesvolle beatband ..The Snobs" in Soest ge speeld en het succes was al even groot als elders het geval is In hotel Eemland verzorgde de band een dans avond. waarop veel danslustigen aan wezig waren. Zij hebben naar harte lust kunnen twisten, shaken en andere moderne dansen kunnen uitvoeren. ..The Snobs" is een uitstekende band (niet voor niets staat er binnenkort een grammofoonplatenopname op het Drogramma) die het publiek al snel tn de stemming wist te brengen. Een teleurstelling voor de organisa toren was het. dat niet over de grote 7aal van Eemland beschikt kon wor den en dat de bezoekers het in de kleine zaal moesten doen. Overigens deed dat geen afbreuk aan de animo, waarmee het jeugdige publiek hier danste Uit verschillende gesprekken bleek wel. dat het ontreden van ..The Snobs" ook bii het Soester publiek in goede aarde is gevallen. .The Snobs" heeft met dit eerste op treden in Soest eer in gelegd. Het succes van dit debuut voor „eigen publiek" zal er ongetwijfeld voor zor gen, dat er een volgend keer nog meer danslustigen komen. Ze kunnen dan terecht in de grote zaal en dat is echt geen overbodige ..verhuizing", gezien het aantal bezoekers van za terdagavond. Nederland is een sport-minded land. Ondanks zijn geringe oppervlakte zijn de prestaties van z'n bewoners soms van wereldformaat. In Europees ver band blazen Nederlandse sportlieden eveneens een verdienstelijk partijtje mee Niet ten onrechte wordt dan ook vaak beweerd, dat sportlieden vaak betere ambassadeurs van ons land zijn dan de ambassadeurs zelf Een goede ..ambassadeur" van ons land zou ook het organiseren van de Olympische Spelen zijn. Amsterdam, de stad waar voor het eerst in de Nederlandse sportgeschiedenis de Olympische Spelen gehouden werden (in 1928, het dankt er z'n Olympisch Stadion aan), voelt er veel voor om in 1972 de Spelen binnen z'n grenzen te hebben. Een stoutmoedig plan, dat niet gemakkelijk te realiseren zal zijn, om dat de daarvoor benodigde accomo- datie ten enen male ontbreekt Ook de verbindingen met Amsterdam zijn onvoldoende om te verwachten bezoe kersstromen vlot te verwerken. Voor de bouw van een stadion, van sporthotels" en vele andere voorzie ningen. voor het creëeren van nieuwe verbindingen etc. is een bedrag van 800 miljoen gulden nodig dat is er nu nodig, maar hoe zal dat het volgend jaar zijn 0 Een miljard gulden is dan ook bepaald niet te laag geschat. Dit is een bedrag dat ..zomaar" op tafel moet komen. Niet uit de (ongevulde» beurs van Amsterdam, want dat kampt al met grote tekorten De stad heeft dan ook een beroep gedaan op de regering voor het leeuwenaandeel van dit bedrag. De verantwoordelijke mensen in Den Haag staan voor een moeilijke be slissing. De Olympische Speler in Am sterdam zou zeker een goede reclame voor ons land zijn. al beweren ande ren, dat men daaraan niet teveel waar de moet toekennen. Toch is het niet onbelangrijk. De V.V.V. van Amsterdam juicht de plannen dan ook toe. Toch zijn er veel nadelen aan de even tuele organisatie (als Nederland zich inderdaad candidaat stelt, moet het zich vóór 20 januari opgeven) vooral wat de financiën betreft Achthonderd miljoen gulden, daar slaap je eerst nog wel eens een nachtje over. De vlieger van: „Over een paar jaar heeft Amsterdam de accomodatie, die men nu eventueel gaat bouwen, tóch nodig", gaat niet op Daar zouden im mers andere gemeenten onder lijden. De schaarse middelen voor uitbreiding van de accomodatie moeten zo eerlijk mogelijk verdeeld worden, dunkt mij. In ieder geval getuigen de plannen van initiatief en durf. Nederland zou er een uitstekende beurt mee kunnen maken. Dat doen nu alleen nog maar de resultaten van de sportlieden in het buitenland. Nederland zou door de organisatie van de Olympische Spelen in 1972 kunnen laten' zien. waar een klein land groot in kan zijn 1 KANTMAN. Gistermiddag, half vijf. reed de 15- jarige scholier H. M. S. per fiets op de P. v d. Breemerweg in de richting Soest. Op de Spoorovergang kwam er iets tussen zijn voorwiel waardoor dit vastliep. De knaap ging over de kop en bleef naast de spoorstaven bewusteloos liggen. Een passerende automobilist vond de jongen en uit op hem gevonden pa pieren kon hij opmaken waar de jon gen woonde Hij heeft hem met zijn auto naar de ouderlijke woning ge bracht. De huisdokter constateerde een zware hersenschudding. De automobilist is onbekend gebleven. C Toen de 13-jarige J K uit Baarn gistermorgen, te 8.15 uur. komende uit de F. C. Kuijpersstraat per rijwiel de Van Weedestraa1" overstak, werd hij gegreoen door een personenauto, bestuur ddoor de heer W L. K. uit Amersfoort. De jongen, die op weg was naar een school alhier, liep een schouderfrac tuur en een hersenschuding op. Per E H B.O. zekenauto is hij overgebracht naar het ziekenhuis te Baarn. De afd. Soest-Zuid, houdt haai le denvergadering op woensdag 12 jan. a.s in Eltheto, Driftje 4a. Aanvang 8 uur. Dr D. P R Keizer uit Hilversum zal spreken over „Moderne geneesmid delen en het gebruik ervan". Op donderdag 13 januari a.s houdt de afd. Soestdijk haar mandelijkse vergadering in gebouw Crede Aanvang 8 uur Spreekster voor deze avond is mevr. Roethof-Ensing (journaliste), die zal spreken over „Sociaal werk en vrou wenverenigingen op Curacao". waarbij kleurendia's zullen worden getoond. Onder auspiciën van het Gewestelijk District Gelderland zullen a.s. vrijdag, aanvang 's morgens te 11 uur. wed strijden worden gehouden in schoon rijden. A.s. zaterdag wordt, ijs een weder dienende, een lange afstandswedstrijd over 50 km verreden. Men zie hiervoor de advertentie in ons blad van vrijdag a.s. Terwijl H. v d. K. alhier zaterdag middag met een auto op de Klaarwa- terweg achteruit reed, botste hij te gen de daar geparkeerde auto van mevr. G. A W.-P. eveneens uit Soest. Beide wagens werden zwaar bescha digd. Het bleek de politie, dat v. d. K. niet in het bezit was van een rijbewijs en ook niet was verzekerd. Tegen hem werd procesverbaal opgemaakt. Bij de politie kwamen klachten bin nen van enige grote bedrijven, maar ook van particulieren, dat onbevoeg den. namens de gemeentelijke vuilnis ophaaldienst, de gelukwensen voor 1966 kwamen aanbieden De dienst van gemeentewerken waar schuwt tegen deze handelingen, daar het personeel van deze dienst zich met dergelijke praktijken niet bezig houdt. Een Soester politieman betrapte in de bossen bij de Cokes-Centrale twee manspersonen, die bezig waren met lijmstokken en vangkooitjes vogels te vangen, voornamelijk putters. Het ble ken E. C. G. v. N. en P. D. uit het woonwagenkamp Amersfoort te zijn. Na hun aanhouding nam Van N. de vlucht, maar hij kon later worden aangehouden. Tegen belden werd procesverbaal opge maakt. Lijmstokken en kooitjes zijn inbeslag genomen In het „Delfts Blauw-tournooi" heeft de Soester kapper B. Rademaker in de patroonsklasse dameskappen de eerste prijs behaald. Hij won deze jaarlijkse wedstrijd voor de tweede maal in suc cessie. In de equpe-wedstrijd werd de equipe van Zeist, waarin behalve de heer Rademaker ook mej. Kistema- ker en de heer Melief uitkomen, ook eerste.

Soester Courant | 1966 | | pagina 1