TJUassêêêSfe I Wie is generaal Westmoreland? HULP-ELECTR0M0NTEURS FRANS BOSMAN MET RAAD EN DAAD SOESTERBERG D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Bij is altijd een assistente aan wezig die U met raad en daad terzijde staat. van Weedeslmal 52 BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Heeft U ook zo'n hekel aan die nare was Gaat U dan eens naar de van ÏÜeedeslcajai 52 In onze collectie BRILMONTUREN Fa. iï». F. VOMJT Olympia Volleybal Red Stars 1-U.V.V. 4 Voorstellen voor de gemeenteraadsvergadering van 16 februari a.s. Alex van Keulen n.v. Shot 1 voert de ranglijst aan Artiestenpalet Officiële mededeling Officiële mededeling G. H. J. Rioda ter aarde besteld Inbraak B.D.C.-handbal Eiermarkt B.G.&S.V. Kath. Vrouwengilde Klaar terwijl u wacht BEVER ©L S3IEERSTATIOBÏ Vr,e,d(?iduivcn °P hoofdsteden van de wereld zijn vf Nrawï r'ian T vïl Vietnam elke dae tientallen militairen en burgers. Vo Nguyen ap, de Noordvictnamese minister van defensie, verklaarde een 'r3^ 5 <lc Kuerilla-oorlog in Zuid-iVctnam in een beslissende iL Hk nln! v"1!?3' 's hct get'j sekeerd. Toen heeft Peking, de „h'n r!.„ r".iy,fi! °Pf,°ns een andere gigant tegenover zich gevonden Een vloedgolf van Amerikaans materieel en Amerikaanse soldaten ov" ZP^-V'etnam gegaan 185.000 zijn het er in jannari, 200.000 in februari. 285.000 zuljen er z,jn tegen de tijd dat de moesson nadert. Opperbevelhebber van deze enorme troepenmaeht. die ln elk geval een tweede Dien Blen Phoe wist te voorkomen, Is generaal William Childs Westmoreland (51), een oud-strijder uit Korea. De tactiek van de Vietkong Langs smalle, nauwelijks begaanbare junglepaden. die over kilometers- lan ge afstanden door de stomende moe rassen en door de bergen van Noord- Vietnam lopen, wordt de ganse dag munitie aangevoerd. De bestemming is Zuid-Vietnam, waar de rebellen met grote spoed ontelbare arsenalen aanleggen om weerstand te kunnen bieden aan de Amerikaanse troepen. Naai' schatting opereren ongeveer 175 000 communistische guerilla's op Zuidvietnamese bodem. Het oerbos is hun grootste bondgenoot. Er is een groot leger nodig om hen te verdrij ven Het vechten gaat hier op een stille steelse manier. Van hun schuilhoeken in de rimboe slaan de terroristen toe, tegen militairen en tegen burgers en het vraagstuk is om één voor één GEBOREN: Cornelis Alexander Maria, zoon van P. Dullens en M. C. van den Berg. belden wonende te Bussum, Erinklaan 109c. Mandy, dochter van C Kamphorst en C Kapteln, Beetz- laan 63. Petra Wilhelmina. dochter van G. J. Drost, wonende te Borgholz- hausen in Duitsland en H Zantinge, A van Leeuwenhoeklaan 55. Soester- berg. Marcel Gerardus, zoon van H J. M. Winkelman en A. E. Huitema Hartmanlaan 22. Wilhelbina Jitske, dochter van M. van Schijndel en B. J de Kam. Molenstraat 106. Robert Franclscus, zoon van H. R. Voskuilen en M. J. Notermans. Hobbemalaan 36. Margaretha, dochter van J. Hulken berg. wonende te Naarden, Regenboog straat 17 en I. Kraaij, Beckeringh- straat 27. Harmen Marco, zoon van J Kuil en M. C. de Rooij, beide wo nende de Baarn, Bantam weg 4. Arvid Georg, zoon van D. C. Top en C. M. Spijker, Burg. Grothestraat 52. Doüglas- John, zoon van F. T. A. Loos en J. Made I Ramé, Birkstraat 138. Remco Peroen, zoon van G. H. van Dortmondt en W. M. C. Mes, Duinweg 11. Monique Maria, doch ter van C. M. Graffner en E. Stalen hoef, Prins Bernhardlaan 22. Car- la. dochter van W. M. Out en A. M. Tangermann, Rubenslaan 206. Jo- hannes Antonius, zoon van J. J. Vlal en T. M. J. te Kloese, Amersfoortse- straat 115, Soesterberg. Manuela Louisa Hermina, dochter van C. J. van Rijn en D H. Wegkamp, wonende in een salonwagen bij Amersfoortse- s tra at 78B, Soesterberg. Jacqueline Hermina Maria, dochter van H. M. Birkhoff en D A M. Hommelberg, Prof. Lorentzlaan 125. Cornelia Ma ria. dochter van A Huizen en M. J. Smits, Veenzoom la. ONDERTROUW: John van Doorn, P. M R. Versteeghstraat 27, Bussum en Dirkje Bosman. Klaarwaterweg 11. Antonius Wilhelmus Appelman, Carte- siusweg 83, Utrecht en Louise Hen- drika Gerharda Onwezen, Rubenslaan 93 Johannes Baptist Maria Len- sink, Lt. Koppenlaan 4 en Francina Antonia Maria Melkert. Postweg 35. Soest. Jan Dirk Appelhof, Zwolse- weg 114, Deventer en Johanna Gosina Eysink. Bartolottilaan 21. GEHUWD: Sandrie Datema, Luterse- weg 17, Oud Lutten, gemeente Harden- berg en Neeltje van Dijk, Ossendam- weg 55. Hendrik Gerrit Kaspers, Pr" Lorentzlaan 78, Soesterberg en Meta van den Broek, Rademakerstraat 1. Gijsbertus Lijnsvelt. Molenstraat 129 en Catharina Anna van den Heu vel, Molenstraat 72. OVERLEDENMaria Straver. oud 79 jaar, gehuwd met C Baars, Stadhou derslaan 21. Geertje Blok van der Velden, oud 86 jaar. ongehuwd, Konin- ginnelaan 171. Hendrikus Alexander Joseph Marie Elie, oud 61 jaar, ge huwd met J. A. A. M. Krijger, Lt. Koppenlaan 8, Soesterberi'. Gerard Hendrik Johan Rooda, oud 74 jaar, gehuwd met G. M. Bertels. Gen. Win kelmanstraat 139. Soesterberg. Pie- ter Baptist, oud 61 ja^r, gehuwd met M L. Reiner, Hildebrandlaan 15. Ariën Quick, oud 89 jaar, gehuwd met A. K. Dijkstra. Dalweg 42. Maria Augusta Delforge, oud 66 jaar, gehuwd met J H. C. Rebergen, De Zoom 7. Everardus Cornelis van Breukelen, oud 65 jaar, gehuwd met R A. Ka merbeek, Burg. Grothestraat 5 Jo hannes Coenraad Lammerse, oud 70 jaar, Van Beur 'laan 2. Marcel Bernardus van Doorn, oud 7 weken, zoon van P. W. A. M. van Doorn en C. J H. Scheel. Klaarwaterweg 16. Maria Johanna CasteLj^, oud 90 jaar, weduwe van W van de Geijn, Ver meerlaan 6. Minke Engbertje Baas, oud 7 jaar, Kolonieweg 5. Hendri kus Peter van Woudenberg, oud 17 jaar, Smitsweg 13. 175.000 naalden in een geweldige hooi berg op te sporen. Van de Amerikaanse militairen wordt hier ontzaggelijk veel gevraagd. Soms wel eens te veel. Zo raakten onlangs de manschappen van een vuurbrigade, die wekenlang in de provincies Plelku en Kontum zware gevechten hadden geleverd met de Vietkong zo over werkt, dat ijlings 4000 Amerikanen uit Honoloeloe naar het bedreigde gebied moesten worden getransporteerd ter versterking. Niet gemakkelijk. De Amerikanen hebben het in Zuid- Vietnam, voor zover het de contacten met de autochtone bevolking betreft, al evenmin gemakkelijk. Nguyen Cao Ky, premier van het land. heeft zijn opleiding gehad aan'de stafschool van de Amerikaanse luchtmacht in Alaba- ma, en in sterk Amerikaanse georiën teerd. Maar niet al zijn onderdanen delen zijn vriendschappelijke gevoelens je gens de Amerikanen. In het Zuid- vlenamese leger komt desertie her haaldelijk voor. De animo om tegen de Vietkong te vechten is onder de jeugd bepaald niet groot. In Saigon laten vele studenten zich voor hun tentamens zakken om de dienst te kunnen ontlopen. In de provincie worden de rebellen soms heimelijk door de bevolking ge steund. In het centrale bergland leven de z.g Montagnards, primitieve gro tendeels animistische stammen, die ra dicaal verschillen van de Vienamezen en zich steeds hebben verzet tegen het bestuur in Saigon. De Amerikanen poogden deze bergbewoners speciaal op te leiden voor de strijd tegen de Vietkong. Maar in deze opleidings kampen braken opstanden uit. team iets terug, waardoor Cito een 2-1 voorsprong kon nemen. De 4e set werd door Olympia gewonnen en ook de be slissende vijfde set werd uiteindelijk door de Soester heren met 16-14 ge wonnen, maar voor het zover was had het er alle schijn van dat Cito aan het langste eind zou gaan trekken. In tegenstelling tot, de voorgaande sets werd er nu wel ,Tnor leden punt gevochten. Cito kwam op 14-1 i, maar dat bleek net niet voldoende, want Olympia kwam goed terug en zette de achter stand om in een 16-1' overwinning. Het eerste damesteam behaalde een royale zege op het Woerdense Valbovol 2 met 3-0. Door deze zege houden de Soester dames de nek-aan-nek-race prachtig vol met de overige kam pioenskandidaten Shot uit Culemborg en Vios uit Amersfoort. Deze 3 teams voeren de ranglijst aan met evenveel punten, Het tweede damesteam leed een 2-1 nederlaag tegen S.S.S. en het derde herenteam kon het niet bolwerken te gen Spirit 2, dat met 3-0 won. Het programma voor deze week luidt: Donderdag, Amersfoort' 18.3Q u. Olympia b-Spirit (jongens j.). 18.30 u. Olympia A-L.E A. (jongens j.). 20 uur Olympia 3-V.V.A. 4 (dames). Gevangen genomen rebellen worden naar een interneringskamp gebracht. Oir H VT Vellinga Korte Brinkweg 28 Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) Tegen alle soldaten, die in Vietnam aankomen, zegt generaal Westmore land: „Wij werken hier zeven dagen per week en een 60-urlge werkweek is het minimum. Westy Deze beproefde vechtjas, in de wan deling „Westy" genoemd, is even hard staat elke oohtend om zes uur op. ont bijt in de badkamer, doet dan een uurtje aan sport, en verlaat omstreeks 8 uur zijn vjlla van twee verdiepingen te Saigon voor een bespreking met z,n militaire staf. Bij zijn ondergesohikten ls „Westy" bijzonder populair Hij benadert zijn manschappen met een grote dosis tact en toont een warme belangstelling voor de menselijke kanten van de oorlogs voering. Hij is in alle hospitaals, waar Ameri kaanse en Zultvietnamese soldaten worden verpleegd, een vaste bezoeker en met een helicopter reist hij naar alle bedreigde gebieden in Vietnam, waar hij niet alleen met de officie ren oveleg pleegt, maar zijn mannen eveneens bemoedigend toespreekt. Bij invasies. Generaal Westmoreland. die in 1936 reeds de Pershingprijs won voor zijn militaire leiderskwaliteiten, vocht tij dens de tweede wereldoorlog ln Tunis en op Sicilië als commandant van een artillerie-bataljon. In juni 1944 nam hij deel aan de ge ruchtmakende landing op de Nor- mandische kust en onderscheidde zich op de Europese slagvelden, totdat hij op een landmijn stapte en dienten gevolge voor lange tijd werd uitge schakeld. In 1952 trok hij als commandant van het 187ste regiment van het Ameri kaanse leger naar Korea. Als jongste generaal-majoor van het leger werd hij daarna voor vele taken van het Pentagon ingezet en in augustus 1964 door Mc Namara naar Vietnam ge zonden als top-adviseur van de Zuid vietnamese strijdkrachten en als com mandant van de 6.000 Amerikaanse adviseurs, die destijds in Vietnam verbleven Toen het Amerikaanse troepencontingent aanzienlijk werd uitgebreid, werd Westmoreland be noemd tot opperbevelhebber. Zevende vloot. Een kleine 200.000 Amerikanen en on geveer 500.000 Zuitvletnamese militai ren vormen de laatste barrière tegen Giaps geraffineerde guerillatactiek. Nauw betrokken bij deze oorlog ls de machitge Zevende Amerikaanse vloot, sedert begin augustus 1965 de torpe- dobootjager Maddox (2200 ton) in de golf van Tonkin door drie Noordviet- namese torpedoboten werd beschoten. De Zevende Vloot, die in het weste lijk deel van de Stille Oceaan pa- trouileert. telt ca. 60.000 manschap, pen. De kern wordt gevormd door 3 aanvalsvliegdekschepen Constellation, Bon Homme Richard en Ticonderoga) en een anti-onderzeeëersvliegdekschip. Er maken in totaal 3 kruisers, 40 tor pedojagers, 12 onderzeeërs en een groot aantal landingsschepen deel van uit. De vloot beschikt over 655 vlieg tuigen. De havens van Singapore, Bangkok en Saigon staan open voor de Zevende Vloot, die onder comman do staat van adminraal Roy L. John son. De tegenpartij. De Noordvietnamezen kunnen tegen over dit geweld 16 torpedoboten, 30 ka- noneerboten en 50 patrouillevaartui gen stellen. Dat is dus bepaald on voldoende om de Amerikaanse Vloot te verontrusten. Maar To Tsji Mlnh, Giap en de zij nen hopen ook niet op een overwin ning te water. Hun kracht ligt in de offensieve guerillatactiek. die de vijand dwingt zijn leger in onderdelen te splitsen, zodat dienst numerieke meer derheid niet meer de doorslag kan geven. In die tactiek was de Vietkong tot dusver geslaagd tot de Amerikaanse staf tot de conclusie kwam dat tegen over deze tactiek een snel transport moest komen naar de bedreigde pun ten. Grote troepenmachten worden nu in allerijl van de ene plaats naar de andere gevlogen en uitgestrekte ge bieden worden na elke aanslag uitge kamd. Als gevolg daarvan moesten de Noordvietnamezen besluiten met hun leger de guerilla's te hulp te snellen, teneinde weer zoveel mogelijk Ameri kaanse manschappen te binden. En zo breidt de oorlog zich uit als een olievlek en raken er steeds grotere le gers en steeds meer mensen slaags ln zuid-oost-Azlë. 20.45 uur B G S.V -Olympia 2 (h.1. Zaterdag, Utrecht: 14 uur S.OS. 2-Olympia 1 (dames). 10.30 uur S.V.V (U)-Olympia 1 (h.) ls er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier heren: Cangerous A 10-18 9-14 ABC. A 12-18 11-12 Midland B 11-16 12-10 Taveno B 11-16 14-8 Red Stars A 10-8 2 7-2 S.V.E. B 11-6 9-0 S.V.S. A 10-2 2e kl.: B.C.H A 9-0 OVERWINNINGEN VOOR OLYMPIA DAMES EN HEREN Zowel het eerste dames- als het eerste herenteam hebben de afgelopen week voor overwinningen gezorgd. Het eer ste herenteam behaalde een krappe 3-2 zege op het bezoekende Cito 2. De wedstrijd had een tamelijk een tonig verloop. Beide teams speelden betrekkelijk ongeïnteresseerd. Na een vlotte eerste set van Olympia viel het Het eerste team van Red Stars speelde in de sporthal te Amersfoort tegen U.V.V. 4. Het is een zeer moeilijke wedstrijd geworden voor de Soester heren. U.V.V. 4 was bijzonder sterk en daar werd Red Stars bijna de dupe van. U.V.V 4 begon goed. het was al spoe dig 16-8 en de ruststand werd 19-15 voor U.V.V.. In de tweede helft vocht Red Stars hevig voor de winst en dat gelukte, waardoor de wedstrijd met 44-39 door Red Stars werd gewonnen. De standen van de heren en junioren zijn thans: 2e kl. A Leguana Red Stars ABC 2 U.V.V. 4 Nijenrode USS 3 Junioren ONDERHOUD SCHOOL B en W ontvingen een verzoek van het R K. Schoolbestuur te Soesterberg, de bestaande mastiekbedekklng in de goten van het schoolgebouw van de Tttus Brandsmaschool te vervangen. De school heeft veel overlast van lek kages. De dlrekteur van gemeentewer ken heeft geconstateerd, dat deze klachten gegrond zijn en stellen B. en W voor de door het schoolgestuur ge noemde kosten van 1500,toe te staan. VERKOOP VAN GROND De heer P. van Rouwendaal, Hartweg 40. alhier, verzoekt een stuk grond ter grootte van pl.m. 45 m2, gelegen aan de Hartweg hoek Groen van Prinstererstraat. te mogen kopen. B en W. stellen voor deze grond voor Vraag proefrit bij: Automobielbedrijf Amsterdamseweg 29 Amersfoort - Telef. 14243 Iedere zaterdag SIMCA-SHOW Wegens steeds meer uitbreiding van onze activiteiten vragen wi] voor direct enige Aanmelden tot 6 uur Soesterbergsestraat 20A Na 6 uur Vondellaan 21. ELECTROTECHNISCH INSTALLATIEBUREAU Telefoon 3367, na 6 uur 4111 de prijs van 180.aan de heer Van Rouwendaal te verkopen onder enige nader te bepalen voorwaarden VERVANGING COMMISSIELEDEN Door de ontslagname van de heer C. C van Weert als lid van de raad dezer gemeente, dient te worden voor zien in de daardoor ontstane vakature in de zowel agrarische als de finan ciële commissie. In overleg met de fractie van de P vd A. stellen B n W. voor in de agrarische commissie te benoemen de heer P Grift en tot lid van de finan ciële commissie mevr. P M van Kleef- Beck, beiden lid van de P.v.d A -frak- tle. Het is Shot 1 gelukt de eerste helft van de competitie ongeschonden door te komen de laatste wedstrijd werd met 7-3 gewonnen van Quick 4. J. Scheffer won 3 wedstrijden. Wiss 2 en Van Doorn 1 en het dubbel werd ook door Shot gewonnen. Het eerste team is nu het hoogst ge klasseerde in de afdeling '.et Gooi en heeft een voosrprong van 4 punten op haar naaste concurrent Quick 2. Het ziet er dan ook naar uit dat Shot 1 hoge ogen gaat gooien in de eerste klasse Het2eteam staat op de 5e plaats met 8 punten vóór en 'n tegen. Het 4e team staat op de 4e plaats met 8 punten vóór en 7 tegen. Het 5e team voert in de 4e klasse ook de ranglijst aan met geen enkel ver lies punt Dit jonge team. met als spelers P H van Dijk, A Cornelisen en P de Gans, vechten ook voor het kampioenschap. Het programma voor vrijdag luidt: Victoria 1-Shot 1. Shot 2-Qulck 5. Shot 4-Hogerheide 6 Shot 5-Quick 11. KELDER. Zoals u zich zult herin neren was het 19 december een ont zettende regendag. Onze kelder die sinds de bouw van het huis in 1957 steeds kurkdroog is geweest begon op 20 december toen het buiten al weer droog werd in eens water door te laten op plaatsen tussen muur en vloer. Dit blijft nu zo Elke dag ruim een grote emmer dweilen wij op. Nu zou Ik graag willen weten of er kunst matig druk uitgeoefend is bijv. door wegpompen op een andere plaats en verder wat wij nu moeten doen. Of moeten wij wachten tot dit in het voorjaar misschien beter wordt! vraagt Th. G. E. S. Antwoord: Waarschijnlijk heeft de buitenmuur al enkele jaren water doorgelaten, die stenen zijn namelijk nog al poreus. Die ontzettende regen van van december zal waarschijnlijk de oorzaak geweest zijn dat nu ook de binnenmuur niet meer waterdicht was en de regen gelegenheid kreeg door te druppelen in d^ kelder. Om nu van dat dweilen elke dag af te komen, zou u misschien een gat kunnen ma ken in de binnenmuur, zodat het wa ter in een keer tussen de muren uit in de kelder kan komen. Als het weer in het voorjaar wat droger wordt zult u er waarschijnlijk geen last meer van hebben. Wij moeten u dit ant woord echter onder voorbehoud geven, daar wij niet op de hoogte zijn met de gehele toestand. Artiestenpalet komt maandagavond 7 februari weer met een programma in Sanatorium Zonnegloren Belangeloze medewerking verlenen de van radio en grammofoonplaten bekende zan geres EUis de Waal. pianist Joop Ger- rits. cabaretière Mieke van Ingen met voordracht, Harry Elling met zijn Philieorda, de van radio en t v. be kende Portland Singers met folksongs en Robert Steyl, de eerste Neder landse zanger van eigen Nederlandse songs, van wie dezer dagen de tweede grammofoonplaat verschijnt. DRANKWET Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 21 januari 1966 bij hen is ingekomen een verzoekschrifte van A. G. de Meij, van beroep banketbakker, wonende te Soest. Soesterbergsestraat 41 om een verlof-B vergunning in de beneden voor- en achterlokaliteit van het per ceel, plaatselijk gemerkt nr. 41 en ge legen aan de Soesterbergsestraat al daar. Binnen twee weken na de dagtekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemees ter en Wethouders inbrengen Soest, 28 januari 1966. DRANKWET Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 25 januari 1966 bij hen is ingekomen een verzoekschrift van mevrouw G. W Laseur-Jansen, zonder beroep, wo nende te Soest, Koninginnelaan 173, om een verlof A in de foyer van de binnenmanege van het perceel, plaat selijk gemerkt nr. 173 en gelegen aan de Koninginnelaan aldaar Binen twee weken na de dagtekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verlenen van deze vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemeester eri Wethouders inbrengen. Soest, 1 februari 1966. Vrijdag werd het stoffelijk overschot begraven van de heer G H. J Rooda, die op 74-jarige leeftijd overleed. De overledene, die als musicus en mu ziekleraar grote bekendheid verwierf, was o.a. leider van het jeugdorkest in de dertiger jaren. Hij was mede muziekleraar aan het pensionaat St. Louis te Amersfoort en Katwijk de Breul te Zeist. Hij heeft zich ook bezig gehouden met het samenstellen van handleidingen en oefeningen. Een Amerikanse uitgave werd zelfs be krond. Zaterdagavond tussen 5 30 en 6 uur ls er ingebroken bij de familie S. aan de Amersfoortsestraat te Soesterberg Nadat de keukendeur werd geforceerd, heeft de dader het gehele huis door zocht, doch moest zich tevreden stel len met een klein bedrag aan wissel geld. Hedenavond, te 8.05 uur, wordt te Utrecht, in de Bernhardhal, de wed strijd Spirit 2-B.D.C. 1 (senioren) ge speeld. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45 000 stuks in prijzen van 11.tot 12,Middenprijs 11,50. Prijs per kg 1,83. Pater v. Voorst tot Voorst s.j. leidde de jaarlijkse verdiepingsdag die door ruim 30 dames werd meegemaakt. Na de ontvangst met koffie sprak mevr. G. Smit-Rasch namens de voorzitster een welkomstwoordje, waarna de le conferentie werd gehouden, met als onderwerp: ..Hebben wij mensen el kaar nodig?" Als sociaal wezen heeft de ene mens de andere nodig. De maatschappij is Ingesteld op mensen, niet op de en keling. De mensen hebben elkaar no dig om uit te groeien tot zekere vreug de: vreugde over gegeven hulp, over verleende troost. De mensen hebben elkaar nodig om voor en met elkaar te bidden als kinderen van God. De mens moet dan ook niet te veel ln de beslotenheid van het gezin leven, maar ook bezorgd zijn voor de gees telijke. materiële en morele welstand van de medemens en dit doen uit sympathie en bezorgdheid voor de medemens. In de middagpauze genoten de dames van een gezellig en goed verzorgd diner. Het onderwerp van de middagconfe rentie luidde: „Hebben de mensen God nodig?" De mens dient zijn hele leven te richten op God. om blijvend medemenselijk te zijn. ook als dit of fers vraagt, b.v. in het huwelijksleven, bij de opvoeding van de kinderen enz. Het onderwerp werd van alle kanten belicht en er werden vele vragen ge steld en beantwoord. Hierna volgde een H Eucharistievie ring als besluit van deze mooie dag die gehouden werd bij de eerw. Zusters van O. L. Vrouw aan de Heideweg Geen langdurige wachttijd daar er 2 sraeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256

Soester Courant | 1966 | | pagina 3