IVOROL Nederlands Oorlogsgraven Comité bestaat 20 jaar TON BEUKEN TITELATUUR HULP-ELECTR0M0NTEURS FRANS BOSMAN MARCHAL HAARMODE DE WITTE POMPEN aardolieprodukten STEVIGER IN ZADEL SOESTERBERG Meningen van lezers D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM VFRHITUR 25 KORTING J. C. Brouwer en Zn. GARAGE STAM Afscheid Chr. ULO SPEEK Tanden blank-Adem fris Onbetwist de beste tand pasta S.E.C. Woninginrichting jfünp nieuws De nieuwe pensioenwet TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 Toneeluitvoering voor bejaarden van Soest Een bril die goed zil koopt u bij de vakman Ruime keuze MONTUREN Receptie ds Lambers Heerspink Medische dienst A.G.A.V.S. turnde in Bussum Dit jaar 100ste „pilgrimage" en 1000ste Canadees. Klaar terwi jl u wacht BEVEROL SMEERSTATIOX Lenssen+de Wolff mJUJ Ronank dechr Maandagmiddag werd ln de (voor de gelegenheid passend aangeklede gym nastiekzaal van de Chr. Ulo afscheid genomen van de heer A. C van Uche- len, die de pensioengerechtigde leef tijd heeft bereikt. Ruim negen jaar is de heer Van Uchelen als leraar aan de school ver bonden geweest. Het was daarom al leszins begrijpelijk, dat door de lera ren, de leerlingen en het bestuur al les werd gedaan om het afscheid voor de heer Van Uchelen tot een onverge telijk moment te maken. Het hoofd der school, de heer J. W ten Broeke roemde de scheidende le raar vooral om zijn menselijkheid en de liefde, waardoor zijn werk werd gekenmerkt. De heer H. Fennema sprak als voor zitter van de Chr. Schoolvereniging enkele hartelijke woorden van dank. Zijn woorden werden vergezeld door de daad: de spreekwoordelijke enve loppe „met inhoud" De leerlingen lieten een hartewens van de heer Van Uchelen in vervul ling gaan: zij boden een nieuwe fiets aan Marjan Stam vertolkte daarbij de gevoelens van de leerlingen. Nadat nog enkele klassevertegenwoor digers goede woorden hadden gezegd en goede gaven hadden geschonken, bood de heer H. J. van Altena namens de leraren een boekenbon aan. Hij wees daarbij op de zeer sympathieke wijze waarop de heer Van Uchelen zich als collega had doen kennen en op de menselijke wijze waarop hij de leerlingen placht te beoordelen. De heer C. Barnhoom bood namens de schoolkrantredactie aan de heer Van Uchelen het eerste nummer aan van het speciale Van Uchelen-nummer, dat van de schoolkrant was versche nen Dit bevat een volledige biografie van de scheidende leraar. In zijn dankwoord wees de heer Van Uchelen erop dat het afscheid hem moeilijk viel. Toch overheerste de dankbaarheid voor de kracht die hem was geschonken om zijn werk zolang te kunnen verrichten. Hij dankte mede namens zijn v uw voor alle blijken van genegenheid en waarde ring. Het ligt in de bedoeling op een nader te bepalen avond ook oud-leerlingen der school in de gelegenheid te stellen van de heer Van Uchelen afscheid te nemen. Amcrsfoortscstraat 22—24 SOESTERBERG Telefoon (03463) 13 27 Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. Soesterbergsestraat 51B t.o. busstation Soest-Zuid PHILIPS SPECIAALZAAK In Nederland worden de intermense lijke verhoudingen nog steeds erg ver troebeld door allerlei opgeschroefde standsverschillen, die o.m. met name in de absurde wereld van onze titu latuur een hardnekkig leven leiden. Daarom stemt het tot vreugde, dat de regering zich met dit probleem heeft beziggehouden en te kennen heeft ge geven, dat we van dit anachronistisch titelcomplex af moeten. Voor de ijdel tuiten in onze samenleving (en dat zijn er nog heel wat) een zure zaak. Mischien ook voor de buitenlanders, die zich altijd kostelijk vermaakt heb ben met onze ietwa'. kleinzielige eer bied voor de hoogedelgestrenge, wel edelgeboren en hoogwelgeboren heren, om der wille van wier ij delheid wij zo dikwijls in agenda's en titulatuur zaten te bladeren, wanneer wij het ongeluk hadden hun een brief te moeten schrijven. Met de diktste boe ken kwamen we er vaak nog niet uit, want hoe schrijf je een medicus aan, die tevens baron is? Men zou op die manier haast vergeten, dat al die hooggestrengen en welgeborenen ook gewone mensen waren, al koesterden sommige onder hen hiervoor wel eens andere gedachten. Het is een gelukkige gedachte om nu eindelijk eens alle hiërachie en feo dalisme uit onze titulatuur weg te vagen. Na zoveel eeuwen kouwe druk te wordt het tijd, dat we met onze beide benen op de grond gaan staan. BAARN-S.E.C. De steeds weer opnieuw uitgestelde wedstrijd Baarn-S.E.C. zal a.s zondag zoals het er nu uitziet, dan toch ein delijk gespeeld worden. Veel is er reeds over gesproken, menige uitslag voorspeld maar alles is tot nu toe nog steeds een vraag-teken gebleven. Als we de stand bekijken, is er een verschil van 5 punten tussen Baarn en S.E.C.maar dit wil niet veel zeg gen want een streek-derby geeft al tijd iets verrassends te zien Baarn heeft zijn elftal na de laatste paar nederlagen op diverse plaatsen gewij zigd. Teruggekomen zijn o.a. Thomassen, een oud bekende bij het Baarn-publiek en Ben Burgman ook niet onbekend. Verder schijnen er spelers van plaat sen verwisseld te zijn. Dettmer, die de gehele competitie linksbuiten stond is nu als rechtsbinnen opgesteld, ter wijl Vondeling naar links is gegaan. Dit alles maakt het voor Baarn niet eenvoudiger, maar de Baarn-supporters zullen hun favorieten ongetwijfeld tot het uiterste opzwepen, waardoor het voor S.E.C zeer moeilijk zal wor den. Met een gelijkspel zullen de groenwlt- ten geen gek figuur slaan. S.E.C. 3-B.D.C. 2 S.E.C. 3 heeft nog steeds de leiding in haar afdeling, maar na de inval van de vorst is er door sommige spe lers weinig of niet getraind. Dit is erg jammer, want hierdoor zullen ze weer de boot missen Twee spelers sloegen in het verleden geen training over maar blijven nu helemaal weg. iets wat onbegrijpelijk is bij deze stand Gelukkig zijn de gelederen versterkt met twee nieuwe knapen die er heel veel voor over hebben. WildenburL en Hoek trainen zeer goed maar er moet nog heel wat aan geschaafd worden. Hopelijk zullen deze twee knapen voor de andere jongens een voorbeeld zijn, om alsnog te komen trainen en zo doende een elftal te vormen dat zich voor de laatste acht wedstrijden voor honderd procent zal inzetten Voor de strijd zondag tegen onze overbuur zou den wij een overwinning voor B.D.C. durven voorspellen, waarmee dan tevens een einde zal komen aan de leidende positie ln de afdeling. FORTITUDO 2-S.E.C. 2 S.E.C 2 bezet een zeer bescheiden plaats op de ranglijst al moeten we hier wel bij vermelden dat uit de laatste drie wedstrijden vijf punten zijn behaald. De meeste spelers hebben goed ge traind, zodat de resultaten nog wel iets beter zullen worden. Om in Cu- lemborg te winnen moet er wel gevoet bald worden. Aanvoerder Dik Hooijer, Jaap Brouwer en Wout de Bruin, die reeds een paar jaar meelopen, kunnen hierover meepraten. We verwachten dat bij de opening van het clubhuis de stand op de rang lijst er wel Iets anders uit zal zien dan nu. Voor zondag geldt het motto: met elf spelers het veld in, en knokken op een nette, sportieve wijze tot de laatste minuut. S.E.C. 4-AMSVORDE 3 Zoals de stand laat vermoed, is er weinig hoop voor het vierde om van de Amersfoorters te winnen Bij de lagere elftallen is echter van alles mogelijk Een gelijk spel zou een prachtig resultaat zijn. S.E.C. 5-APW.C 4 Voor deze wedstrijd valt weinig krachtsverschil te verwachten. De rou tine van onze oudjes zou wel eens doorslaggevend kunnen zijn. Nieuw S.E.C.-tenue voor lagere elftallen Zondag zullen S.E.C. 2 en 3 spelen Ln het nieuwe tenue, t.w. groen shirt met witte V, witte broek en groene kousen. De lagere elftallen 4 en 5 zullen vol gende week in het nieuw gestoken zijn. OPSTELLINGEN S.E.C. 1. Doel Van Hattum; achter De Rooij en Hooijer: midden Van Remmerden, Ruttenberg en Van Breu- kelen: voor Hanasbei. v. d. Broek, Verhoeven, Duijst en Van Berkel. S.E.C 2. Doel Van Essen; achter Hooijer en Rodermond; midden Brou wer. J. A. Brouwer er Pothoven; voor Dorrestein, v. d Hoek, De Bruin, Lüschen en Van Limburg. S.E.C. 3. Doel Bakker; achter De Jong en De Vries: midden Wildenburg, Valero en Pureveen; voor Lenarduzzi, Strumpel, Evers, Van Rijn en Veldhui zen. S.E.C. 4. Doel Renooij: achter Bal- tus en Van Klooster midden Cavazza, Ten Hove, v. d. Linden; voor Heijnen, Dasselaar, Servellen, Lagemaat en De Jong. S.E.C. 5. Doel v. d. Vaart; achter Wiss en Hoed; midden Meeder, Belt en v. d. Steen; voor Kareisen, v. d. Brink, Piepenbroek, Westerveld en Vermont. Standen van de S.E.C.-elftallen S.E.C. 4 A'foortse B. 4 5-4 AP.WC. 3 6-10 K V V A. 4 6-4 Amsvorde 3 6-8 SE C. 4 5-2 Hoogland 2 6-8 Quick 5 6-2 H.V.C. 4 4-6 S.E.C. 5 V.VO.G. 3 5-5 Amsvorde 4 6-10 B.D.C. 4 6-5 S.E.C. 5 5-7 Veensche B. 3 1-0 A P,W C. 4 5-6 B.D.C. 5 5-0 V.V.Z.A, 3 5-5 Belanghebbenden verwijzen wij naar een in dit blad opgenomen adverten tie, waarin de afdeling Soest van de Nederlandse Bond van Gepensioneer den de aandacht vestigt op de nieuwe Pensioenwet, die op 1 januari 1966 in werking is getreden. Doel van deze bekendmaking is. om de pensioengerechtigden opmerkzaam te maken op de nieuwe bepalingen, waaraan zij nu recht op pensioen kunnen ontlenen in gevallen, waar voor geen pensioen kon worden ver kregen volgens de vroegere pensioen wetten. Een der belangrijkste bepalingen van de nieuwe wet heeft betrekking op de diensttijd die aanspraak geeft op pen sioen. Voorheen moest men 7 of meer voor pensioen geldige dienstjaren hebben om voor pensioen in aanmerking te komen. Die bepalingen zijn herzien, zodat nu iedere gewezen ambtenaar van de overheid (Rijk, provincie, ge meente, waterschappen en nog enkele andere semi-overheidsdiensten) voor pensioen uit het pensioenfonds voor de burgerlijke ambtenarer in aanmer king kan komen, die 5 of meer dienst jaren heeft gehad. S.E.C. 1 Vriendensch. 8-8 S.E.C 9-14 Firtitudo 9-8 Holland 9-13 V.V.IJ. 9-8 V.VO.G. 9-11 Donar 9-7 Saestum 9-10 Veenendaal 9-5 Zeist 8-9 C.D.N. 9-4 Baarn 9-9 S.E.C. 2 Veenendaal 2 6-6 U.V.V. 3 7-12 Hercules 3 7-6 Ultra jee turn 7-11 Nijenrodes 2 7-5 H.M.S. 2 6-8 S.E.C. 2 7-5 Fortltudo 2 7-8 Vriendens. 3 6-0 Zeist 3 8-7 S.E.C. 3 Amers. Boys 3 7-5 S.E.C. 3 6-10. N.S.C. 2 7-4 A.P.W.C. 2 6-9 Veensche B. 2 7-4 Baarn 3 7-9 V.V.Z.A. 2 7-4 B.D.C. 2 7-9 EKKEND INSTALLATEUR De overheid beschikt et over de na men en adressen van deze personen en overweegt nu op welke wijze de aandacht op deze nieuwe wettelijke regeling kan worden gevestigd. De Ne derlandse Bond van Gepensioneerde oud-ambtenaren en hun weduwen en wezen, welke rond 70.00" leden telt, meent thans reeds de behulpzame hand te kunnen bieden. Het ligt in de bedoeling van het bestuur van de af deling Soest om. na ontvangst van verzoeken om inlichtingen, kontakt met de betreffende personen op te ne men, teneinde hen zo goed mogelijk te kunnen adviseren. Voor verschillende gevallen is één jaar tijd gegeven voor indiening van een verzoek bij de directie van het Pensioenfonds. Er is daarom wel enige spoed gewenst voor wie meent in de termen te vallen om pensioen te ontvangen. Woensdagmiddag gaf de toneelclub ..Huisvrouwentoneel" van de afdeling Baarn-Soest en Omstreken van de Ned. Ver. van Huisvrouwen, in het Verenigingsgebouw aan de Steenhoff- straat, een toneeluitvoering voor de bejaarden van Soest. Alleen al het feit, dat er personen zijn te vinden, die zich inzetten en hun vrije tijd willen opofferen om onze Wegens steeds meer uitbreiding van onze activiteiten vragen wij voor direct enige Aanmelden tot 6 uur Soesterbergsestraat 20A. Na 6 uur Vondellaan 21. ELECTROTECHNISCH INSTALLATIEBUREAU Telefoon 3367, na 6 uur 4111 SCHRIKSLAAN 19 SOESTUIJR TELEFOON 3990 ouden van dagen prettige middagen te bezorgen, verdient alle waardering. Het blijft n.1. niet alleen bij zo'n to neelmiddag, want de ouden van da gen verzamelen zich ook nog op ver schillende kaartmiddagen. Alleen al het feit dat deze mensen elkaar van tijd tot tijd nog eens zien is voor hen al een belevenis. Mevrouw M Wesseling opende de middag en moest tot haar spijt me dedelen, dat mej. Stella de Boer door ziekte niet aan het programma kon medewerken, zodat het optreden met de pianiste mej. Ank Castelijns helaas moest vervallen. Ook een der bestuurs leden, mevr. Butzelaar was ziek. Nietemin luisterden de aanwezigen aandachtig o.a. naar twee voordrach ten van Annie Schmidt, getiteld ..Ten bate van...." en ,,De herdenking", resp. voorgedragen door de dames Jeanne Bruin en Letty Herwig. De piano-intermezzi werden uitstekend verzorgd door Ank Castelijns. Na de pauze werd een vrolijke één- akter „Rhapsodie in rood" opgevoerd, geschreven door Barbara van Kampen en de meaespelende dames L de Roos- J. Bruin. C. Schouten, B. Beusink, T. van Doorn, L. Herwig en T. Collard kunen met genoegen aan de opvoering terugdenken Al met al een geslaagde middag. Leverancier van alle ziekenfondsen Ter gelegenheid van zijn 25-jarig ambtsjubileum op woensdag 9 februari a.s., zal op die dag aan de jubilaris door de kerkeraad een receptie wor den aangeboden in het gebouw „Cre do" aan de Julianalaan, welke receptie duurt van 19 tot 21 uur. Reeds meer dan 25 jaar het goed koopste adres voor Bij grote afname van Petroleum of Hulsbrandolie no 1 speciale prijzen. Wij leveren uitsluitend merkprodukten Premier Wilson kan weer rekenen op een meerderheid van drie - na de vervulling van nog een vacature haast zeker vier - stemmen in het Britse Lagerhuis. Dat is het eerste voor hem gelukkige resultaat van de tussen tijdse verkiezing in het district Hull- noord. Bovendien kreeg daar de li berale kandidaat verschrikkelijk klop. zodat de meerderheid van labour over de conservatieven in het district op eens bleek verviervoudigd. Voor de oppositiepartij bepaald ook geen groots resultaat. Wanneer in het land de opinie der kiezers net zo uitvalt als in Huil, zou Wilson bij verkiezingen op een meerderheid van wel een honderd La gerhuiszetels kunnen rekenen. Of hij in maart echter de Britten naar de stembus zal roepen, daarover laat hij zich niet uit. In ieder geval is zijn positie nu zonder meer al behaaglij ker geworden. De oppositie zal het niet licht op een regeringsnederlaag laten aankomen bij een stemming in het Lagerhuis. Als een ding duidelijk is gebleken, dan is het wel dat de con servatieven meer te vrezen dan te hopen hebben van algemene verkie zingen en de liberalen nog veel meer Beide partijen zijn naarstig aan het werk om nieuwe kracht op te doen, ook de conservatieven die in hun nieuwe leider Heath teleurgesteld zijn. Een tweede prettig resultaat voor Wil son was in Huil dat de uiterst linkse vleugel van labour daar geen voet aan de grond kreeg. Dat maakt het hem mogelijk de bezwaren van die kant gemakkelijker te negeren en zijn eigen gematigde gang te gaan. Wilson Is nu voor een groot deel al bevrijd van de benauwende situatie dat hij een pre mier is die door een kleine pech al weer aan de kant kan komen staan. Het kan de kracht van zijn bewind alleen maar ten goede komen en het werd tijd dat de Britten eens een stabiele regering kregen, al was het alleen maar vanwege de kwestie-Rho- deslê. Dokter A. Th. M. Splinter, Amers- foortsestraat 3, Soesterberg, tel. 03463 1432, neemt het a.s. weekeinde de dienst waar voor de artsen J. C. Lucas te Soesterberg, W. F. van den Helm te Huls ter Helde en D. J. R. Jellema te Den Dolder. Dokter A. J. W. Hagedoorn, Oude Tem pellaan 6, tel. 03463-517, neemt op belde kerstdagen de dienst waar voor dokter L. H. Brandt te Den Dolder. JOKE LOOTS NUMMER ééN In een wedstrijd tegen D.O.S. in Bus sum is A.G.A.V.S. het nieuwe jaar met succes begonnen. De wedstrijd had een vlot verloop. De meisjes van A.G.A.V.S. imponeerden vooral bij de vrije oefe ningen en brug ongelijk. Ingrid Drenth had het onerelukje van de evenv/ichts- balk te vallen, hetgeen haar punten kostte. Hierdoor verviel zij zelfs naar de derde plaats in de algemene rang schikking Joke Loots en Mieke Ver poorten bekam'pten elkaar met slechts het aller kleinste verschil. Joke Loots wist in de individuele rangschikking de eerste plaats te bemachtigen, ter wijl Mleke Verpoorten met slechts 0,3 punt verschil tweede werd Bij de meisjes van 9 tot en met 11 jaar wist Betsy Ottens de eerste prijs te behalen, Greetje Wesseling werd tweede en Yvonne Loots derde De totaal uitslag van deze wedstrijd was A.G.A.V.S meisjes 9 tot 11 jaar 122.95 punten. DOS meisjes 9 tot 11 jaar 109.60 punten. A.G.A.V.S. meis jes 12 tot 16 jaar 129,55 punten. D.O.S. meisjes 12 tot 16 jaar 118,05 punten. Op 12 februari a s. neemt A.G.A.V.S. deel aan wedstrijden te Breukelen. Ook mijns inziens heeft dhr. Becker een verkeerde indruk van een officier geestelijk erzorger ir het leger Het burgerpersoneel in een kazerne wordt gelijkwaardig behandeld als een onderofficier Hij heeft toegang tot de onderofficierskantine, op tijden dat er geen onderofficieren zijn Een geestelijk verzorgingsofficier heeft toegang tot de off kantine/mes. met als gevolg dat hij dagelijks ln kontakt komt met officieren. Dit is wel de gelijk belangrijk in verband met zijn werk. Wat betreft de verhouding geestelijk verzorger-soldaten zei onze dominee tijdens de eerste g.v.-les: ..Mijne he ren, staar je niet blind op di° ster en balk op mijn schouder ant ik voel me helemaal geen militair. Die din gen voel ik alleen maandelijks in mijn portemonnaie. Wie het leuk vindt mij organiekte groeten - of als er een Hoge Piet it de buurt is - mag dat gerust doen. dan groet ik gewoon te rug. Maar je mag ook ..Hoy" zeggen en dan zeg ik ook ..Hoy". Het vervolg en de humor van het ver haal laat ik maar achterwege. Het komt toch hierop neer, dat na dat ene uurtje iedere jongen denkt: „Die man is een mens, waar ik met m'n moeilijkheden terecht kan" Volgens mij heeft het beslist geen voordeel als de geestelijke verzorgers „burgers" worder Dpi. sld J G. SMITS gelegerd in een andere kazerne t: Ede. KI. Engendaalweg 4, Soest. Dinsdag j.1. was het 20 jaren geleden, dat het Nederlands Oorlogsgraven Comité, dat grote bekendheid geniet wegens zijn jaarlijkse „Klaproosdag" en plechtige Dodenherdenkingen, zijn werk van piëteit en vriendschap be gon. Het comité werd geautoriseerd door de toenmalige minister van Oor log. Zoals bekend, staat het Ned. Oor logsgraven Comité onder Hoge be scherming van H M. de Koningin. Dank zij de gulheid van het Neder landse volk kan het Ned. Oorlogsgra ven Comité vaders, moeders, broers en zusters, weduwen en eventueel andere bloedverwanten van in Nederland ter aarde bestelde geallieerde militairen in staat stellen de graven hunner dierbaren te bezoeken. Sinds 1946 heb ben van deze mogelijkheid rond de 42.000 Canadezen, Britten, Amerikanen en anderen gebruik gemaakt. De buitenlandse gasten worden ln de gezinnen van Nederlanders, die zich daartoe vrijwillig beschikbaar stellen, ontvangen. Transport in Nederland, maaltijden en excursies komen geheel voor rekening van het Ned. Oorlogs- graven Comité. Bezoekers die dit be hoeven kunnen gedeeltelijke of gehele vergoeding krijgen van reiskosten van hun vaderland naar Nederland. Nie mand behoeft omwille van financiële problemen weg te blijven. Het aantal deelnemers is gevarieerd De grootste „pilgrimage" vond plaats ln 1956, toen 500 Britse gasten, in aanwezigheid van Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard en de Her tog van Gloucester aanwezig waren bij de onthulling van een monument voor 1163 gesneuvelde Britse mili tairen te Groesbeek. Tot dusverre kwamen als gasten van het Ned. Oor logsgraven Comité naar Nederland ongeveer 35.000 Engelsen, 999 Canade zen, 500 Amerikanen en 5500 gasten van andere nationaliteiten. In het ko mende voorjaar zal de 100ste „pilgri mage" plaats vinden, ee groep uit Canada, waarbij zich de 1000ste Ca nadese gast zal bevinden Reeds 20 jaren maakt het Nederlandse volk dit belangrijke werk van piëteit en vriendschap met andere volken mogelijk, dank zij de opbrengst van de collecte op „Klaproosdag". De open bare verantwoording van deze gelden vindt jaarlijks plaats in „De laatste Post", publicatie van het Ned. Oorlogs graven Comité. Het 20-jarig bestaan van het Ned. Oorlogsgraven Comité is geen gebeur tenis die feestelijk herdacht zal wor den. Doel en wezen van het N.O.G C zijn daartoe minder geëigend. Wel Geen langdurige wachttijd daar er t smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 mag bij dit werk thans, meer dan ooit, even wo: ïen stilgestaan. Het is name lijk nodig er nog geruime tijd mee door te gaan. De ervaring leert, dat het brengen van een bezoek aan het graf van een in de tweede wereld oorlog gesneuvelde echtgenoot, vader, zoon of broer altijd een hartewens is van een onnoemelijk aantal men sen. Te weten en te hebben gezien, waar hun dierbare rust, betekent een vertroosting, die anderen zich nauwe lijks kunnen indenk Het betekent veelal een leniging van oude smarten, die tot rust voor hart en ziel leidt. Honderden plaatselijke comité's en duizenden collectanten die hun be langeloze, vrijwillige medewerking aan het Ned. Oorlogsgraven Comité geven, verdienen een ere-saluut voor hun menslievend werk. Zij zijn het die het Stichtingsbestuur de mogelijkheid bie den jaar-in-jaar-uit aan het buiten land te tonen, dat het Nederlandse volk zijn bevrijders, die hun leven hebben geofferd voor ons, nooit zal vergeten. onroerende goederen" taxaties hypotheken assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 CHEMISCHE-EN WIT WASSERIJEN HAALT GRAAG UW WAS OP MAANDAG EN BRENGT DIE VRIJDAG SCHOON THUIS TELEFOON 08380 8050 van SERVIES - GLAS - BESTEK, STOELEN. TAFELS enz. enz. Met bijlevering van DRANKEN op SERVIES. GLAS EN BESTEK. Vraagt onze prijscourant WIJNHANDEL - SLIJTERIJ Steenhoffstraat 64 Telefoon 2551 Renault R 4 Luxe v.a. f 4.495. Dauphine Gordini v.a. f 5.385. Renault R 8 v.a. f 5.960. Renault R 10 Major v.a. f 6.495. Renault R 16 v.a. t 8.650. Caravelle Coupé v.a. f 10.530. Renault Rambler v.a. f 14.450. Nieuwerhoekplein 1 - Soestdijk Telefoon 2850

Soester Courant | 1966 | | pagina 9