MARCHAL - HAARMODE ONZUIVERE DEMOCRATIE GARAGE STAM SOESTERBERG LOCHTENBERG D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Telefoonnummer ziekenauto 5980 Gevestigd Soestdutaen LeeMetiSierg Renanlt dealer Zeepost V.V.Z.-Bingo Boussac modeshow in Baarn Vogelvoedering Dierenbescherming Medische dienst A.G.A.V.S. volleybalteams doen het uitstekend De nieuwe Ned. Herv. kerk U.V.V. in 1965 S.E.C.-nieuws Ds J. Smit doet intrede S.E.C.-honkbal Klaar terwijl u wacht BGVEROL SMEERSTATION F. de Morrée, B. KOOLS, AFWEZIG H. Abbring, geen praktijk. Democratie ls een gevolg van de be schaving, van een zekere mate van ontwikkeling Zonder die ontwikkeling ls een democratisch bestel niet moge lijk. Dat vergeten verwoede democra ten weieens: die menen dan ook. dat ieder volk democratisch behoort te worden geregeerd, of ze daar nu rijp voor zijn of niet. Dat Idee heeft al heel wat strijd en leed veroorzaakt, want het gaat bij vele politieke drij vers altijd meer om 't principe dan om het geluk van de individuele mens. Nu is het vaak zo, dat de beschaving maar een heel dun vernislaag) e is en de daarmee inhaerente ontwikke ling soms erg eenzijdig en dan ls het eigenlijk geen ontwikkeling. Demo cratie is voor de mens een heel moei lijk levenspatroon. Eigenlijk veel moei lijker dan het leven onder een dicta toriaal regiem, althans in het alge meen gesproken. In het laatste geval is er maar één partij, één richting die de koers aangeeft en beslist wat er dient te geschieden en hoe dat dient te gebeuren. Het is daartegenover voor eigen ge zondheid beter geen andere mening te verkondigen en als men dat kan. dan leeft men onder een dictatuur rustiger en dus gemakkelijker dan in een de mocratisch bestel. Maar de mens is een denkend wezen, hetgeen het vormen van een eigen mening veroorzaakt. Hoe ontwikkelder de mens, hoe sterker die eigen mening is, hoe gevarieerder ook. Nu komt echter ook de beschaving een woordje meespreken, hoe meer hij een anderer mening, niet aan de zijne gelijk, kan respecteren: daar zelfs ook waardering voor kan opbrengen. Doch, zoals gezegd, die beschaving is slechts een heel dun laagje. Het blijkt telkens weer voor tallozen erg moeilijk te zijn om het inzicht van anderen te respecteren. Men gaat er dan tegen te keer alsof die ander een gevaar voor de maatschappij is, die men mijden moet. die eigenlijk de mond gesnoerd moest worden, die men belachelijk wil maken, die men bele digt voor zover dit wettelijk mag, die men liefst zo gauw mogelijk afge maakt wil zien opdat de eigen volge lingen toch maar niet meer door deze kwade mening kunnen worden be- Influenceerd. SCHRIKSLAAN 19 SOESTDIJK TELEFOON 3990 bewust of onbewust aanwezig en komt vaak in kleinigheden tot uiting. Zo'n uiting zagen we pas weer in Doe- tinchem, waar een katholieke leraar, die zich kandidaat wilde stellen voor de P.v d.A. werd gedwongen zich terug te trekken. Hier werden partijbelangen van de K.V.P. belaagd. Anderzijds gebruikt men dergelijke middelen ook om voordeel te behalen. Democratisch leven is uiterst moeilijk, feitelijk is het ontwikkelings- en be schavingspeil van de mensheid er nog helemaal niet aan toe. Daarom moeten wc heel erg oppassen, dat het jonge plantje - want dat is het nog - niet door de dictatoriale tendenzen der mensen overwoekerd en verstikt wordt. Hoe meer we de staat verheerlijken, het eigenbelang ten koste van alles willen doen zegevieren, hoe moeilijker het wordt het zuiver democratisch bestel en inzicht te doen groeien. De vraag is of we die moei lijke opgave wel aan kunnen en dur ven! Renault R 4 Luxe v.a. f 4.495. Dauphine Gordini v.a. f 5.385. Renault R 8 v.a. f 5.960. Renault R 10 Major v.a. f 6.495. Renault R 16 v.a. f 8.650. Caravelle Coupé v.a. f 10.530. Renault Rambler v.a. f 14.450. Nieuwerhoekpleln 1 - Soestdijk Telefoon 2850 En het ls opmerkelijk, hoe groter de eigen partij en dus haar macht is, hoe gedurfder en dictatoriaier men geneigd ls tegen mensen met andere meningen op te treden. Hoe minder men ook kritiek op eigen daden kan verdragen, hoe minder men geneigd is woord tegenover weerwoord te plaat sen voor "eigen kring. Dit geldt zowel op politiek als op kerkelijk gebied, bij alles waar een principe aan ten grond slag ligt. Dat principe wordt als een eigenbelang gekoesterd en wie daaraan raakt wordt als een gevaar voor dat belang gezien. Men poogt hem niet alleen met woor den te overtuigen, maar vaak be strijdt hem met alle ten dienste staan de middelen. Men preekt democratie, maar waar men kans ziet gebruikt men dictatoriale machtsmiddelen om de eigen zienswijze, het eigen belang te doen overwinnen. De hang naar heerschappij is in ieder mens en zeker in principiële groepen Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip vermeld. Australië: ms „Blumenthal" 23 febr. Brazilië: ms „Aldabi" 22 febr. en ms „Aragin" 24 febr. Canada: ms „Prins Willem II" 20 febr. en ms „Kerkedijk" 23 febr Chili: ms „Blrkenstein" 20 febr Kenya, Oeganda en Tanganjika: ms „Pierre Loti" 20 febr. Ned. Antillen: ms „Jason" 22 febr. Nieuw-Zeelandms „Port Victor" 21 februari en ms „Hororato" 25 februari. Suriname ms „Oranjestad" 22 febr. U.S.A. ms „Kerkedijk" 23 febr. Z.-Afrika (Rep.) m i.v. Z -W.-Afrika ms „Pendennis Castle" 20 febr., ms „Alcor" 23 febr. Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de postkantoren. Voor de eerste maal in de V.V.Z.- historie werd dinsdagavond het bin- gospel beoefend. Onder grote belang stelling van leden en donateurs werd, onder de eminente leiding van de heer R. ten Hove, vol animo gespeeld. De prachtige bingo-apparatuur werd beschikbaar gesteld door de Soester Politie Sport Vereniging. Er was een grote hoeveelheid prach tige prijzen, hetgeen het spel aanlok kelijk maakte. Meerderen gingen met taart, kip of andere prijzen huis waarts. Na afloop van het bingoën werd er gedanst op muziek van „The Rythm Pascals". Deze avond heeft er zeker toe bijge dragen dat de band tussen leden en ionateurs werd verstevigd. Uit de ge hele avond bleek duidelijk dat de stemming in de V.V.Z.-gelederen zeer goed is, hetgeen in de toekomst in de resultaten merkbaar zal blijken. Binnenkort zal voor de V.V.Z.-jeugd iets dergelijks worden georganiseerd. Indien er onder de lezers nog voetbal lers zijn die ook de groen-witte V.V.Z. kleuren willen gaan verdedigen, kun nen zij zich als lid aanmelden bij onderstaande adressen. Senioren bij A. v. d. Broek, Dorre- steinweg 29, tel. 5709. Jeugd bij L. Brunt, Thorbeckestraat 29, tel. 5894. Ook aanmelding op de trainingsavon den is mogelijk. Een der belangrijkste internationale modeshows - het modefestival Prin- temps-Eté 1966 van het bekende Fran se huis Boussac de Paris - zal op woensdag 28 februari a.s. gepresen teerd worden in de stoffenzaak van de heer Ralph Polak aan de Laanstraat te Baarn. Deze modemanifestatie, die gebracht wordt door 7 internationale topmanne- quins en toegelicht zal worden door een Nederlands sprekende Francaise, is een bijzondere gebeurtenis omdat Stof- fenhuis Ralph Polak de eerste zaak in Nederland is waar de Etablissements Boussac creaties presenteren van be faamde Franse haute-couture huizen zoals Guy Laroche, Nina Riccl, Car- ven, Maggy Rouff, Madeleine de Rauch en Jacques Helm. Tot nu toe werden de Boussac-shows alleen in hotels en speciaal voor dergelijke evenementen geschikte zalen gehouden. Dat het de heer en mevrouw Polak ge lukt is de voorjaars- en zomercollectie 1966 van Boussac naar Baarn te laten komen danken zij voor een belangrijk deel aan de grote show-oppervlakte van hun zaak. Dat neemt niet weg, dat de belang stelling voor dit mode-défilé, dat twee maal - 's middags om 2.30 uur en 's avonds om 8 uur - zal plaatsvinden, wel zodanig zal zijn, dat de heer en mevrouw Polak ruimte te kort zullen komen om alle belangstellenden een plaatsje te kunnen bieden. De show wordt de cliëntèle van het Stoffenhuis gratis aangeboden. Van heden af zijn toegangskaarten in de zaak, Laanstraat 50, Baarn, verkrijg baar. Nog steeds is er brood een graan nodig voor de vogels, die nog geen voedsel in de natuur kunnen bemachtigen. Het voedsel voor de vogels wordt gaarne in ontvangst genomen op de navolgende adressen Beetzlaan 131, Ir Menkolaan 13. Politiebureau (Van Weedestraat 3), Soesterbergsestraat 59. „De Paardenkamp", Birkstraat 96 en Dierenasiel. Klein Engendaalweg 36. Ook wordt men verzocht zelf de vogels te voederen. MO#. Diep onder de sneeuw hurkt het leven samen, 't Leven met z'n duizenden kleuren en namen, Het wacht op de dag der geboort'. Dor schijnen de velden en zwart zijn de bomen, Maar diep in het hout staat een weelde te dromen, Geen vorst die die droom ooit verstoort. 't Hart van de natuur blijft des winters ook kloppen, Straks rijzen de tulpen en springen de knoppen, En vieren het feest van het licht. Dat hebben de vogels al eeuwen geweten. Dat hebben de mensen zo dikwijls vergeten. Dat zie je zo aan hun gezicht. Maar wie in de winter het voorjaar voelt naken, Ondanks vorst en de sneeuw in zichzelf voelt ontwaken De drift van de stralende geest. Wie - als straks de sneeuw en de koude verdwijnen, In 't zonlicht geloofd heeft bij dichte gordijnen, Geniet van het voorjaar het meest. Even geduld nog en de krachten gaan werken. Dan zult U de waarheid van 't wonder bemerken. Wanneer U het zonlicht weer voelt. Het zaad in de aarde moet stervende leven, Na smart en verdriet wordt de vreugde hergeven, Zo heeft het de Schepper bedoeld. Dokter D. J R. Jellema, Paitzerweg 299, Den Dolder, tel. 03463-1432, neemt ln het a.s weekeinde de dienst waar voor de artsen A. Th. M. Splinter en J. C. Lucas te Soesterberg en W. F. van den Helm te Huis ter Heide. J Het N.E.V.O.B.-team won in Amers foort reglementair met 3-0, daar de tegenstander niet volledig was opgeko men. Het Z.VC.-team versloeg eerst Dalto uit Driebergen met 3-0. en vervolgens werd in eigen huis BZ.O. uit Zeist met 3-1 overwonnen. Het sterke A G A V S.-team behaalde in de eerste set een overtuigende 15-1 zege, doch was er In de tweede set kennelijk even uit, want de Zeister Volleyballers versloegen A.G.A.V.S. met 11-15. De derde en vierde set waren echter weer volledig A.G.A.V S -aangelegenhe den. en werden voortreffelijk met 15-1 en 15-3 gewonnen. Zowel het eerste als het tweede team blijven uitstekend ln de running voor het kampioenschap in hun afdelingen. Hedenavond speelt AGAV.S. 2 thuis tegen Dijnselburg uit Zeist, een van de geduchtste tegenstanders, waarmede de Soesterbergers een spannend duel tegemoet gaan. Het N.E.V.O.B O -team moet woensdag 23 februari in Amers foort uitkomen tegen het Hooglandse S.V H. Morgenmiddag hoopt de Ned. Hervorm de gemeente van Soesterberg haar nieuwe kerk in gebruik te kunnen ne men. Het fraaie kerkgebouw is gele gen in het centrum van Soesterberg en werd in de tijd van een jaar geheel en al opgebouwd volgens de plannen van het architectenbureau Ir R. D. Blecker. terwijl de heer Th C. Stui- venberg als medewerkend architect met de uitvoering en de leiding van de bouw werd belast Voor de zeer solide bouw zorgde het aannemersbedrijf Verschuur uit Zeist. De nieuwe kerk vormt met de bijge bouwen een geheel, waarbij toch de kerk zelf domineert met de ruime kerkzaal, plaatsbiedende aan 300 kerk gangers met bovendien de uitbrei dingsmogelijkheid van nog 150 zit plaatsen. In de kerkzaal valt de aandacht direct op het liturgisch centrum, verlicht door het indirecte daglicht. De bijgebouwen omvatten een ge meentezaal met een royaal podium, waar gemeenteavonden georganiseerd kunnen worden en voorts bestemd is voor recepties, bcjaardenbijeenkom- sten en andere activiteiten ten behoe ve van de kerkelijke gemeenschap Als men door de hoofdingang met de door zuilen ondersteunde luifel bin nenkomt. ziet men de royale hal, een ruime garderobe met toiletten en een keukentje. In de lange gang langs de kerkzaal zijn de kamers voor de predikant en de kerkeraad, het ca- thechlsatielokaal en de bibliotheek. De zij ingang aan de Plesmanstraat verleent toegang tot de grote jeugd- zaal en het toneel. Aan de buitenzijde domineert de kerk als hoogbouw, met de toren, waarin twee klokken zijn aangebracht. De bij gebouwen met de overdekte rijwiel stalling aan de achteringang zijn uit gevoerd in laagbouw. De centrale verwarming ln de vorm van oliestook werd geïnstalleerd door de firma Kersbergen uit Utrecht, ter wijl de firma Van Geet uit A'foort de electrische installatie verzorgde. Dat de Unie van Vrouwelijke Vrij willigers, afd. Soest, in 1965 actief is geweest, blijkt wel uit het uitgebreide j aarverslag. Het bejaardenwerk heeft steeds de volle aandacht van deze afdeling. Op tijden die zich daarvoor lenen, zoals ter gelegenheid van Pasen, nieuwjaar. Sinterklaas en Kerstmis werden de bejaarden bijeengebracht op ontspanningsmiddagen waar zij ook op een traktatie werden onthaald. Laten we ook niet vergeten, de bejaar- dentocht. die ditmaal op 22 juli werd gehouden. Het werk voor de bejaardenontspan ningen moet bekostigd worden uit de ontvangsten van donateurs, daar de gemeente Soest nog steeds niet tot het verstrekken van subsidie is overgegaan Diverse ontspannings- en culturele middagen werden gehouden waarbij diverse artisten optraden Er werd zelfs aan bejaardengymnastiek ge daan. terwijl U.V.V.-sters zieken en bejaarden bezochten Dankbare mede werking had het U.VV. van de auto mobilisten. die de bej; arden van huls haaiden en terugbrachten. Speciale activiteiten waren de orga nisatie van de Anjercollecte, het opha len van de busjes voor de Johannes Stichting, de verkoop van de Pro Ju- ventute-kalenders en de verkoop van kinderpostzegels. Is het nog nodig u te verzoeken dit mooie werk te steunen door u op te geven als donateur De secretaresse van het U.V.V. is mevr. J. C. Wessels Boer-van Mens, Spar renlaan 7, tel. 3757. Ten gevolge van het slechte weer heeft de wedstrijdleiding van de senioren elftallen besloten geen aanschrijvings- kaarten te verzenden. Mocht het weer nog plotseling veranderen, dan zullen alle spelers persoonlijk door een elf talcommissielid op de hoogte gesteld worden. TRAINING S.E.C. Zondag zal i.v.m. de wereldkampioen schappen schaatsenrijden niet de trai ning om 12 uur maar om 11 uur plaatsvinden, vooropgesteld, dat er geen competitie-wedstrijden gespeeld zullen worden. EERSTE BINGO-AVOOND VAN S.E.C. IN CLUBGEBOUW Hedenavond zal de sportvereniging S.E.C. haar leden van de takken voet bal, honkbal en softbal in de nieuwe cantine ontvangen voor het houden Ds J. Smit zal op 20 februari afscheid nemen van de Hervormde Gemeente van Werkendam en de week daarop, zondag 27 februari, 's middags om half drie. zijn intrede doen als eerste predikant van de Hervormde Buiten gewone Wijkgemeente alhier, na 's morgens bevestigd te zijn door ds A. O Zijlstra van Amersfoort, in een dienst, die om tien uur aanvangt. Ds Smit wordt de opvolger van ds J. Fokkema, die op 27 januari zeer plot seling in Amersfoort is overleden. In 1961 werd ds Fokkema predikant- voorganger van de Hervormde Gere formeerde Evangelisatie te Soest, die kort daarna een noodgemeente werd en thans een buitengewone wijkge meente is. Tot zijn overlijden diende ds Fokkema deze buitengewone wijk gemeente als hulpprediker. Ds Smit werd op 5 juni 1923 te Rot terdam geboren. Hij studeerde theo logie aan de Rijksuniversiteit in Utrecht. Nadat ds Smit in 1952 was toegelaten tot de evangeliebediening in de Nederlandse Hervormde Kerk, werd hij op 17 april van datzelfde jaar bevestigd als predikant van de Her vormde Gemeente van Groot Ammers. In 1960 verwisselde Ds Smit deze ge meente met die van Werkendam. - MAKELAARS- EN ASSURANTIEKANTOOR ONR, GOEDEREN HYPOTHEKEN X ASSURANTIËN FINANCIERINGEN TAXATIES - SOESfÉRBE.RGSESTRAAT 8 .SOEST TELEFOON 2064 ,;B, G. G 02950 17727 t". De afdeling S E C.-honkbal zal maan dag 21 februari haar jaarvergadering houden in de canti van S.E.C.-voet bal aan de Bosstraat. Deze vergadering is daarom belang rijk. omdat enige bestuursleden af treden en niet herkiesbaar zijn en hiervoor nieuwe bestuursleden moeten worden gekozen. van een bingo-avond. Het zal een waar feest worden op deze eerste bingo avond. want het S.E.C.-bestuur heeft als attractie voor een enorme prijzen- schat gezorgd. Zoals bekend komt de bingo-avond in de plaats van de jaar lijkse carnavalsavond, die dit jaar door financiële omstandigheden geen door gang zal vinden. Bingo-master Wout de Bruin, die voor zijn vereniging het spel heeft ontwor pen, zal deze avond zijn kunnen tonen voor de S E.C.-familie. De avond zal worden geopend door S.E.C.-voorzitter M. Wilhelm. Voor de bezoekers, die per auto naar de Bosstraat komen nog het volgende. Stalling voor auto's is niet geoorloofd voor de S.E.C.-ingang. De auto's kunnen geparkeerd worden op het grote parkeerterrein tegenover de S.E.C.-ingang. SOESTER INDUSTRIE SCHENKT S.E.C. INVENTARIS. Bijzonder verheugd was het SE.C.- bestuur toen bekend werd, dat de Me- taalwarenfabriek „Medi" aan de Kost- verlorenweg de vereniging S.E C drie kasten schonk voor de kleedkamers. Bovendien werd een grote kast voor de bestuurskamer tegen een minimale prijs aan S E C. geleverd. Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telef 3256 De S E C.-cantine, Jie thans practlsch geheel voltooid is, zal hedenavond een tachtigtal SJE.C.-leden ontvangen voor de bingo-avond. SE.C.-lid Jan Meerdlng leverde zijn vereniging geheel gratis de bestuurs tafel, terwijl een ander S.E.C.-lid, de S E.C.-coördinator bij de bouw. D. H. Tuenter niet achter bleef en een prachtig tafelblad voor de bestuurs tafel leverde. Het schoonmaakbedrijf Joop Keja was enorm actief en werkte 2 dagen lang met een bezetting van drie personen geheel belangeloos in de S.E.C-can tine, waardoor deze en de bestuurska mer er thans schitterend verzorgd uitzien. In de S.E C.-cantine zullen voortaan voor de S E C.-leden verkrijgbaar zijn voetbalkleding in de clubkleuren als shirt (groen met witte V). witte broe ken en geheel groene kousen. Als cantinebeheerders zijn voor SE.C. aangesteld de heren J. van het Kloos ter en A. W. van Veenendaal, in druk ke weekends bijgestaan door de resp. echtgenotes. Tijdens thuiswedstrijden van S.E.C. 1 zullen de cantinebeheerders assisten tie ontvangen van de dames van se niorenspelers en bestuursleden. Voor de ingang van de nieuwe S.E.C.- ingang zal een lichtpunt voor de be zoekers worden aangebracht. Gesterkt door de genademiddelen der H. Kerk is heden zacht en kalm, nog vrij onver wachts, van ons heengegaan, onze innig ge liefde moeder, behuwdmoeder, oma en zuster, KLARA SCHöNWELSKI, weduwe van G. v. d. Berg, In de leeftijd van 62 jaar. Uit aller naam KINDEREN EN KLEINKINDEREN Soest, 16 februari 1966 Ossendamweg 54 boven De H. Mis van Requiem zal voor haar ziele- rust aan God worden opgedragen op maan dag 21 februari a.s., om 11.30 uur, in de pa rochiekerk van de Heilige Familie te Soest. Daarna de begrafenis in het famliegraf op de r.k. begraafplaats aan de Steenhoffstraat aldaar. Rozenkransgebed zaterdagavond om 7.30 uur, Ossendamweg 54 boven te Soest. Op 15 februari ls, na een langdurig geduldig gedragen lijden, van ons heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, behuwd-, grootmoe der, zuster en behuwdzuster, PETRONELLA HEISE, weduwe van Jacob Dekker, ln de ouderdom van 82 jaar. 's Gravenhage, Soest, 's Gravenhage, Klazienaveen, A. G. DEKKER CH. DEKKER-ZUURDEEG P. DEKKER P. A. DEKKER-SMITS LIENEKE JAAP J. DEKKER J. HEISE L. HEISE-LEEGSTRA F. OOSTERKAMP-HEISE Zeist, Soest, 18 februari 1966 Inspecteur Schreuderlaan 90 Condoleantiedres Bosstraat 35. De teraardebestelling heeft heden in stilte plaatsgehad. Vrijdag 11 maart hopen onze lieve ouders en grootouders, L. VAN HORNSVELD en A. VAN HORNSVELD-SPEK, hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Soest, Beckeringhstraat 30. TER OVERNAME aange boden wieg, ledikantje, dekentjes, wollen baby reiszak en flinke com mode. Van Wijk, Hilde- brandlaan 2, Soest. iVie kan ons HELPEN Welk persoon kan ons (geven) (lenen) verhuren pl.m. 25 stoelen en 6 ta fels voor onze kaartavon den. Inlichtingen P.T T. ontspanningsvereniging, Rubenslaan 73. WONINGRUIL. Wie wil onze zes-kamerflat met c.v., huur 110,p. mnd. (alles inbegr.) ruilen tegen een eengezins-woning Hogere huur geen bezw. Br. onder letter KD175 bur. van dit blad of te lefoon 4327. WERKSTER gevr. voor 1 ochtend per week. Mevr. Edelenbosch, Eikenlaan 11, Soest. Te koop vrijst. WONING (ƒ65.000,met gr. gar. en tuin. Leeg te aanv. Ook gen. ruil met kleine vrijst. woning elders. Br. onder letter KR 50 bureau Soester Crt. Albert Heijn N.V. vraagt voor de vrijdag en/of za terdag mannelijke en vrouwelijke PARTTIMERS Inlichtingen kunt u ver krijgen bij de bedrijfs leider. de heer F. Has- lingshuis, Eemnesserweg 44. Baarn, Telef 02954- 2863. Wegens vertrek aangebo den CORTINA 1200, aug. '65. 9.500 km gelopen. 4750,Eikenlaan 4, tel. 5139. Grote gemeubileerde KA MER te huur met gebr. van keuken en douche Steenhoffstr. 79, Soest. Gevraagd flinke HULP in de huishouding, één of 2 halve dagen per week. Bilderdijklaan 29. tele foon 4603. Huisvrouw zoekt THUIS WERK, onverschillig wat. Br. onder no. 134 bureau Soester Crt. TE KOOP Fiat 500 D Gi- ardiniera. bwj. '61 ƒ1100. Hillman Minx, bwj.'56. m. radio 600,-. Van Mil, Dorresteinweg 72. Zater dags tussen 10-6 uur. Telefoon 5409. HULP in de huishouding gevraagd voor 1 a 2 och tenden per week. Van de Heuvel, Kerkstraat 22. Te huur aangeboden KA MERS met gebruik van keuken en douche. Br. on der no. 133 bur. S.Crt. Te koop aangeboden Er- res GROOTBEELD T.V. met tweede net. 250,-. Meidoorn weg 20. Te koop gevraagd vrijst. HUIS (vrije vestiging), bev. ca. 4 kamers. Brie ven met opgave van prijs en verdere bijzonderheden onder letter P.V. 47 bur. Soester Crt. Te koop gevraagd goede OLIE HAARD met tank van circa 200 ltr. Br. on der no. B. 6 van dit blad. Engelse jongen zoekt ie mand voor LESSEN in 't Duits. Eenmaal per week. Tel. Soest 2352. Voor het drukken en produceren van verpak kingsmaterialen vragen wij MEDEWERKERS tot de leeftijd van 45 jaar. Door de verschillende plaatsingsmogelijkheden kunnen wij in overleg pas sende funkties aanbieden Vakkennis is niet nood zakelijk, de mogelijkheid voor opleiding tot vakman is aanwezig. Vraagt eens geheel vrijblijvend inlich tingen bij onze afdeling Personeelszaken Strabo. Dolderseweg 107-109. Den Dolder of tel. 03402-3141. Gevraagd een VOEGER voor het voegen van drie bungalows. Br. onder let ter P.G. 9 bureau S Crt. 1946-1966. 20 JAAR Hu manistisch Verbond be tekenden 20 jaar strijd voor menselijke rechten 20 jaar strijd voor vrij heid en verdraagzaamheid BLOEMZADEN - grasza den - groentezaden dahliaknollen - gladiolen. Tuintoko Van Drie, Am- sterdamseweg 139, Amers foort, telefoon (03490) 17031. 1946-1966. In de 20 ja ren van z'n bestaan schiep het Humanistisch Verbond een wijdvertakt apparaat voor geestelijke verzorging, in het bijzon der voor buiten-kerkelij- ken. BLOEMBAKKEN - vazen tuinschalen - potten, in aardewerk, asbest, plastic en hout. Tuintoko Van Drie, Amsterdamsew. 139 Amersfoort, tel. (03490)- 17031. GRASZAAD m. garantie- certificaat. Groente- en bloemenzaden. Tuingids gratis op aanvraag. A. J. Heins N.V., Middelwijk straat 28, Soest, tel. 2336. BOMEN - heesters - co niferen - rozen - vaste planten - perkplanten - haagplanten enz. Tuinto ko Van Drie, Amsterdam- seweg 139, Amersfoort, te- telefoon (03490)-17031. 1946-1966. De dienst gees telijke verzorging van het Humanistisch Ver bond is werkzaam onder arbeiders, studenten, mili tairen, emigranten, in gevangenissen, ziekenhui zen enz. T.V. SERVICE voor alle merken. Reparaties vlug, veilig en vakkundig. C. v. d. Berg, Hyacinthenstraat 5, Baarn. Telefoon 4235 (02954). Voor verkoop van alle Philips artikelen Reigerstraat 16, Baarn. TANDARTS, Dr. Rupertlaan 74, Soestdijk Behandeling volgens afspraak. Telef. 5611. Zenuwarts, Anna Paulownalaan 48, Amersfoort, tot en met 6 maart. Tandarts, van maandag 21 februari tot en met vrijdag 25 februari, Voor spoedgevallen plaat- lijke tandartsen. De curator in het faillis sement van P. C. DE BRUIN, Akkerweg 10 te Soest, maakt bekend, dat de enige uitdelingslijst heden door hem werd gedeponeerd ter griffie van de Arr.-Rechtbank te Utrecht en van het Kan tongerecht te Amersfoort, om aldaar gedurende 10 dagen ter kosteloze inza ge van de crediteuren te liggen, Mr J. W. KOELMA Curator Amersfoort, 18 febr. 1966 Utrechtseweg 101. Te koop antieke zware BOEKENPERS. Gevr. een vergrotingsapparaat, de fect geen bezwaar. Ru benslaan 33 in. Voor JONGENS die de la gere school hebben door lopen ligt in de verpak kingsindustrie de kans om een goed betaald vak te '.eren Naast de praktische opleiding in het bedrijf bestaat de mogelijkheid om gratis een 3-jarige aanvullende vakopleiding te volgen op de Amster damse Grafische School. Vraagt eens geheel vrij blijvend inlichtingen bij onze afdeling Personeels zaken Strabo. Dolderse weg 107-109. Den Dolder, of telefonisch 03402-3141. Bent U een ervaren NAAISTER Dan kunt U goed verdienen en prettig werken op ons rokkenate lier. Hoog vast loon. Co- gema. Witte Paardstraat- je, t.o. Molenstraat, tel. 4456. Wie heeft twee KAMERS (liefst ongemeubileerd) met keuken of gebruik er van. voor dame alleen? Br. onder no. 132 bureau Soester Crt. Op enige afdelingen van ons kantoor kunnen wij plaatsen jeugdige admi nistratieve MÉDEWER KERS (STERS). Mulo-di ploma gewenst, maar niet noodzakelijk. Vraagt eens geheel vrijblijvend inlichtingen bij onze af deling Personeelszaken, Strabo, Dolderseweg 107- 109, Den Dolder of telefo nisch 03402-3141. Gevraagd BANKETBAK- KERSBEDIENDE in zaak waar veel valt te leren en waar het prettig werken is. 5-daagse werkweek. Maison Verkley. v. Wee destraat 76, tel. 2823. Te koop prima STAL MEST. E. Westeneng, te lefoon 3606, Soest. 1946-1966. In de komen de jaren zal het huma nistisch vormingsonder wijs op de middelbare scholen ingang vinden. De opleiding voor leer krachten is in volle gang. RIETMATTEN - tuinhek ken - gaas en draad - palen - stokken enz. Tuintoko Van Drie. Am- sterdamseweg 139, Amers foort, telefoon (03490)- 17031. Wat het Hum. Verbond deed en bereikte was in het belang van alle bui ten -kerkelijken in Neder- and. Geeft het Verbond uw steun Wordt lid Inlichtingen bij Mej. L. de Vries, Acacialaan 13 en P. J. Becker, Duinweg 15, tel. 4889. REPRODUKTIEKANTOOR Kok-Staal, Prins Bern- hardlaan 46, telefoon 2433. Stencilwerk, Typewerk, Foto-copieerwerk, Schrijf werk. Aan de rand van de duinen prachtig vrijst. LANDHUIS m. gar. en pl.m. 3000 I m2 tuin. Voorzien v. I c.v. oliestook. I 110.000,—. Mak. en AssJcantoor Soesterbergsestraat 8 te Soest, telef. 02955-2064 en 5404, 1

Soester Courant | 1966 | | pagina 3