België Vertrouwen in Wilson 79 ct. kilo. 98 ct. kilo. 3 pond 89 ct. 4 pond 79 ct. ƒ231- Eendracht een schaars artikel VERHUUR 25 KORTING J. C. Brouwer en Zn Autorijschool VAN BUUREN Officiële mededelingen D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM aluminium jalouzieën NU OF NOOIT!! 18 voor 1.50 BAS VAN DE HOEF P.U.E.M. KOELKASTEN KWAK Maatateüer Fa. PET0 radiotoespraak mr. Geertsema, Waarom de V.V.D. Gaat S.E.C. A tweede nederlaag tegemoet? Klaar terwijl u wacht ItlVEISOI SMEERSTATIOX B.D.C. -nieuws Afscheidsavond van C. A. van Uchelen Ned. Vrouwen Electr. Ver. Geslaagd Soest Soest-Zuid „RASCH" WIND. KOU EN REGEN aluminium fochfstrip PERMA R. WESTRA Woningruil Lenssen en De Wol ff AUTORIJDEN leren Autorijschool LASSY SOEST Lochtenberg Extra Andijvie Prima Witlof Heerlijke zoete Sinaasappelen, Pracht Goudreinetten en heerlijke Golden Delieious Mooie Jonathans, al ons Hebt U slechtpassende kleding Onderlinge R.K. Begrafenis Ver. „St. Barbara", Soest Algehele begrafenisverzorging. Uitvoering geheel naar wens en volgens afspraak. Corderius Lyceum te Amersfoort Aangifte van nieuwe leerlingen voor de cursus 1966*1967 We verwonderen er ons al niet meer over. wanneer er ln België politieke strubbelingen zijn. Wat ons (soms) wel verwondert ls, dat men zich daarbij zo heftig op windt. Demonstraties, relletjes, ge vechten met politie, stakingen, staan voordurend op het menu. Want altijd weer borrelt het senti ment naar boven, dat de hoofdrol speelt in de strijd tussen Vlamingen en Walen. Dat België een „kunstmatige staat" ls, behoeft op zichzelf nog geen reden te zijn tot die eeuwige twisten, hoewel taalkwesties bij uitstek geschikt zijn om de gemoederen te verhitten. Maar in Zwitserland zit men met een drietalige bevolking, en daar is zelden of nooit iets aan de hand. In België heeft men echter die twee taligheid ln de aanvang genegeerd. België ontstond uit strijd met Neder land en met hulp van Frankrijk en de stemming was er dus bepaald niet naar. het Nederlands de plaats te ge ven die het toekwam, gezien de meerderheid der (Nederlands spreken de) bevolking. Allerlei motleven speelden daarbij nog een rol. Frankrijk was een cultureel centrum, Nederland betekende in dat opzicht vrijwel niets. Met Frans kon men in een goed deel van Europa terecht, Nederlands speelde geen rol van SERVIES - GLAS - BESTEK, STOELEN, TAFELS enz. enz Met bijlevering van DRANKEN op SERVIES. GLAS EN BESTEK Vraagt onze prijscourant WIJNHANDEL - SLIJTERIJ Steenhoffstraat 64 Telefoon 2651 Vlaams een dialect. De leidende groep ln het nieuwe Bel gië was vrijwel uitsluitend Fransge zind. Frans werd de voertaal. Het Ne derlands, of liever het Vlaams werd beschouwd als een dialect. Dat behoeft niemand te verwonderen, die bedenkt dat zelfs in ons eigen land het on der de bon ton een erezaak was „nim mer Hollands te lezen". Wie dus een beetje hogerop wou, of zijn kinderen een goede positie wilde bezorgen, legde zijn eieren onder de Franse kip. In die tijd kwam de Industrie gewel dig open de industrie was ge vestigd in Wallonië. Vlaanderen was grotendeels agrarisch. Tot laat ln de vorige eeuw trok men zich van het Vlaams niets aan. Rechtgedlngen werden in het Frans gehouden, al verstonden de betrok kenen er geen woord van. Vlaamse militairen dienden onder Frans-spre kende officieren. Vele godsdienstoefe ningen werden ln het Frans gehou den. Het ls vooral ln de litteratuur ge weest. dat de strijd voor de rechten van het Vlaams tot een hoogtepunt kwam. Maar koning Albert, de solda- tenkoning, was Fransgezind en zijn onlangs overleden vrouw Elizabeth, heeft van de strijd voor het Vlaams nimmer Iets begrepen. Verkeerde taktlek. Aangezien het niet alleen ging om minachting van de taal, maar daar aan inhaerent was een terugdrukken Luistert naar de van voorz. van onze 2e Ka- merfraktie, t.g.v. het partijcongres te Amsterdam op vrij dag 11 maart a.s., van 20.05 tot 21 u„ over Hilv. II (298 m.). Dinsdag 15 maart a.s., om 20.15 uur, spreekt oud-minister Mevrouw Dra. Schouwenaar-Franssen, ln het Oranje- Hotel, alhier, over Belangstellenden zijn welkom. van de Vlamingen, politiek, sociaal en economisch, op het tweede plan, kreeg de strijd een vinniger karakter De afkeer der Vlamingen voor de Wa len was zo groot, dat én in Wereld oorlog I én ln Wereloorlog II bepaal de „activisten" het op een akkoordje met de Duitsers gooiden. De Walen maakten van die gelegen held gebruik om de Vlaamse beweging het etiket ..anti-nationaal" op te plak ken. Vlamingen maakten bedevaarten naar het IJzer-monument te Dixmui- den. waar de Vlaamse Leeuw werd ge zongen. De Walen hebben dit monu ment vernield. Een en ander droeg er bepaald niet toe bij. de gemoederen tot kalmte te brengen Zover ls deze tegenstelling doorgevre ten. dat ze soms het land onbestuur baar maakt. Men kijkt immers niet in de eerste plaats naar wat er uit de bus komt, maar uit welke bus het komt. Wat het Waalse stempel draagt, is alleen al daarom bij de Vlamingen verdacht en omgekeerd. Dat maakt het ook zo moeilijk een Inzicht te krijgen ln de strijdvragen, die thans aan de orde zijn (het artsenprobleem b.v.), omdat het niet uitsluitend gaat om zakelijke tegenstellingen. De Katholieken vinden hun aanhang merendeels bij de Vlamingen, de so cialisten bij de Walen en de libera len zitten op het vinketouw en kraaien op het ogenblik met Waalse haan mee. Bordjes verhangen. Wat de strijd ongewoon verscherpt, is. dat de bordjes verhangen worden. Vlaanderen ls niet langer economisch Opleiding voor luxe auto-, vracht- auto- en Autobusrijbewtjs. Alle Inlichtingen geheel vrijblijvend. Laanstraat 20 - Telefoon 4685 a. van achterlijk, het wordt steeds belangrij ker. In het Walenland daarentegen begint men terrein te verliezen door de (noodzakelijke) sluiting mijnen. Voor de Walen gaat het dus ook niet meer uitsluitend om de hegemonie van het Frans, maar ook om de hegemo nie van Wallonië. Er ls ln de taalstrijd wel vordering gemaakt. Het Vlaams heeft aanzien lijk terrein gewonnen. Maar tot zelfs in de kerk toe spelen de tegenstel lingen en wanneer in Vlaamse bad plaatsen ten gerieve van de Waals sprekenden een Franse dienst gehou den wordt, zorgen de Vlamingen voor weinig verheffende taferelen door heftig te protesteren. Vooral in Brussel spitst zich dit toe, waar het Frans zich hardnekkig handhaaft en waar velen het Vlaams niet verstaan of veinzen het niet te verstaan. Niet het taalverschil op zichzelf schept ln België de verwarring, maar het feit dat men dit taalverschil in het verleden te lang genegeerd heeft en dat een lange periode van discrimi natie zich thans wreekt. Daardoor zijn de mogelijkheden voor politieke samenwerking in België ge ring en kómt ze tot stand, dan kan ieder ogenblik de bom barsten. Men krijgt thans de rekening gepre senteerd ,dle men in het verleden stelselmatig heeft genegeerd en nu het op betalen aankomt, ls het ruzie Op 31 maart kunnen de Britten aan de stembus uiten hoe ze over een goed Jaar labourbewlnd denken. Waar schijnlijk rekent premier Wilson niet ten onrechte dat ze zijn magere lager huis meerderheid van drie zet-lo door een forse van tussen de honderd en twee honderd zullen vervangen. Feit is tenslotte - de opiniepeilers tonen het aan en ook de recente bijverkie zing ln Hull-noord - dat labour zeer behoorlijk op de conservatieven voor ligt. Toch zou het verkeerd zijn de voor keur voor de socialisten alleen te ver klaren uit het Inderdaad enorme on vermogen van de conservatieve leiders als Heath om ook maar de minste geestdrift voor de oppositie te wekken. Wat de Britten voorshands het beste getroffen heeft in Wilson en zijn ploeg is hun vertoon van bekwaamheid en ook van moed om de zaken aan te pakken. Dat Wilson de spoorwegsta king voorkwam zonder te capituleren voor looneisen, was op zichzelf niet zo'n geweldig mirakel, maar het toon de wel dat met loon- en prijsbeleid echt ernst werd gemaakt. En dat dit kabinet beslist niet over zich laat lo pen, ook niet door de bevriende vak beweging. Wllsons optreden tegenover Rhodesië ls geen groot succes. Het conservatieve geroep om een gesprek met Smith is niet erg reëel, maar Intussen is Wll sons olie-embargo nutteloos geworden door de particuliere tankkolonnes die uit Zuid-Afrlka naar de rebellerende kolonie rijden. Wilson zet toch zijn eigen Idee door. wat er ook gebeurt Wellichtis dit vertoon van vasthou dendheid - zo men wil karakter - wat de Britten aanstaat ln hun premier. Ondanks alles zo goed en zo kwaad het kan doorzetten ls altijd een ty pisch Britse sport geweest. Indruk heeft waarschijnlijk ook ge maakt hoe hij duidelijk en beslist een lijn heeft getrokken onder de militaire verplichtingen die Londen nog op zich laadt. Engeland heeft uit zijn kolo niale tijd enorme verantwoordelijkhe den overgehouden, die het met zijn leger, vloot en luchtmast moest waar maken. GEEN DAGSLUITING WINKELS Burgemeester en wethouders van Soest gelet op het bepaalde in artikel 12, lid 1 van de Winkelsultlngswet 1951: maken bekend, dat de In de veror dening als bedoeld in artikel 4, lid 1 van de Winkelsluitingswet 1951, voor geschreven halve dagsluitingen niet zullen gelden in de week van 6 tot en met 12 maart 1966. Soest, 4 maart 1966 MARKT Burgemeester en wethouders van Soest vestigen er de aandacht op, dat op grond van de Marktverorder.lng op donderdag 10 maart 1965 in deze ge meente geen markt zal worden gehou den. Soest, 4 maart 1966. GEMEENTESECRETARIE EN KANTOREN GESLOTEN Burgemeester en wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat de gemeentesecretarie, het kantoor van de gemeente-ontvanger, de hulpsecre tarie te Soesterberg en de kantoren van de takken van dienst op donder dag 10 maart de gehele dag voor het publiek gesloten zullen zijn. Voor spoedgevallen betreffende de gas- voorziening kan men zich telefonisch wenden tot het gasbedrijf (telefoon nummer 4258). Indien telefonisch geen gehoor wordt verkregen dient een briefje in de brie venbus van de woning Lange Brink- weg 40 of 42 te worden gedeponeerd. Tevens wordt bekend gemaakt dat op die dag geen as en vuilnis door de gemeentelijke reinigingsdienst zal worden opgehaald. Sost, 4 maart 1966. c1 c De A-junioren van S.E.C. en Huizen spelen zaterdag, om 15.30 uur, te Hui zen de belangrijke wedstrijd om uit te maken wie boveriL. komt te staan. De eerste wedstrijd we-d door de groen-witten met 2-1 gewonnen. Beide elftallen hebben een wedstrijd verlo ren. Huizen verloor van S.E.C., de Soes- ters leden verlies tegen E.M.M. Huizen speelde bovendien een keer gelijk te gen V.V.IJ. De tegenstander van zaterdag heeft dus één punt achterstand op SE C. Als Huizen zou winnen, komt het der halve aan de leiding en dan zal het voor de S E C.-junioren een moeilijke opgave worden om Huizen van de bovenste plaats te verdringen, omdat het niet te verwachten is. dat Huizen nog een nederlaag zal lijden. S.E.C. zal het zaterdag heel moeilijk krijgen, want het meespelen van doel man Kamphorst en de voorhoedespe lers De Jong en Van Boeijen is nog niet zeker. Eerstgenoemde heeft een nekspiertje gescheurd, beide anderen zijn ziek. Ook spil Dorresteln ls ziek en het is al zeker, dat hij in ieder geval niet van de partij kan zijn. Een geduchte tegenslag voor S.E.C., dat tegen een sterk Hulzen moet uitko men, waarin waarschijnlijk drie eerste elftalspelers meespelen. De voorlopige opstelling van SEC. luidt: doel Kamphorst; achter Hui- zinga en v. d. Hoed. midden Veenen- daal. Bosman en Nijhuis; voor Har- deman, Van Boeijen, De Jong, Luyte- laar en v. d. Brakel. Bosman heeft de spilplaats van Dorrestein overge nomen, Nijhuis is z'n vervanger. De stand in de afdeling van S.E.C. A luidt thans: Dat het dat doet is de voornaamste verklaring waarom ook na het ver dwijnen van het „Imperium" Enge land nog steeds inderdaad een van de voornaamste factoren ln de wereldpo litiek ls. Wilson zegt dat dit goed is, maar tot op zo grote hoogte als fi nancieel verantwoord is: een plafond net zo goed als voor de wegenbouw, het onderwijs en alle andere belang rijke zaker De herziening van de militaire opzet houdt ln dat de vloot zijn vliegdek schepen niet krijgt, dat Aden onver wacht vroeg wordt ontruimd en nog zo het een en ander Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste kla9 smeermiddelen. Blrkstraat 105 - Soest Telef 3256 Marinemensen en anderen lopen boos weg en alom klinkt enig misnoegen dat een grote Britse traditie wordt opgeofferd, maar Wilson gaat door. En hii verstaat de kunst dat zo te doen aat men hem daarom niet ver oordeelt, maar respect koestert voor de man die kennelijk bereid is voor de harde heelmeester te spelen, die - en dat besef leeft nu wel sterk in Groot-Brittanië - hard nodig ls. Wat labour tot dusver heeft aange boden zijn voornamelijk beloften en de inzetten tot daden, maar nog wei nig concreets. Dat de socialisten desondanks toch al een zo sterk gestegen vertrouwen ge nieten is de persoonlijke triomf van de politicus en tacticus Harold Wilson. Huizen SEC. B.V.C. G.V.V.V. C.D.N. 10-17 9-16 9-12 8-9 10-8 De Meern E.M.M. J.S V V.V.IJ. 10-8 8-6 9-3 Huizen heeft das de minst gepasseer de achterhoede, terwijl de voorhoede het meest van alle clubs scoorde. Een moeilijke opgave voor S.E.C. in Huizen en het is dan ook waarschijnlijk, dat de groen-witten een nederlaag tege moet gaan. Een gelijkspel zou al een grote verassing zijn. D.W.S.V.-B.D.C. BDC gaat zondag a.s. naar Utrecht om de strijd aan te binden tegen D W.S.V. De thuiswedstrijd is door B D.C. met 2-1 gewonnen. In deze wedstrijd scheen D.W.SV. over een sterk team te beschikken, doch dit viel later anders uit De Utrechtse ploeg viel ln het com petitieverloop tegen en staat momen teel met 2 punten voorsprong op de hekkensluiter op de 10e plaats. Op papier moet BDC. deze wedstrijd ln volle winst kunnen omzetten, maar de blauw-witten waren de latste 2 wedstrijden ook wat van slag af. Om geen grotere achterstand op leider P VC. te krijgen, zullen de B D.C.-ers zich in deze wedstrijd volledig moeten geven, waartoe de blauw-witten wel bereid zijn. De rekenen op een Soester overwinning. De concurrenten P V C E.M.M. en Barneveld zullen de winst waarschijnlijk ook wel weer binnen weten te halen. De B.D.C.-opstelllng is nog niet be kend. Het tweede B.D.C.-team heeft een vrije zondag. CELERITUDO 4-B.D.C. 3 B D C 3 gaat zondag ook naar Utrecht en zal het vierde team van Celeritudo proberen te verslaan. B D.C. 3, dat zondag een ongelukkige nederlaag leed tegen Velox 5, krijgt het nu weer moeilijk, daar Celeritudo ook over een goede ploeg beschikt. Toch zullen de Soesters zich niet gauw gewonnen geven en we verwachten daarom ook een gelijkspel. De opstelling van B.D.C. Is: doel Pronk: achter A. Hilhorst en J. v. d. Deijssel: midden H. Hilhorst, F. v. d. Hengel en A. v. d. Breemer: voor T. Bunnik, W. v. d. Mast, E. Westerveld, J. v. d. Meulen en H. Wouters. B.D.C. 4-V.V.O.G. 3 B.D.C. 4 krijgt V.V.OG. 3 op bezoek. Het moet tot de mogelijkheden beho ren om V.V.O G. 3 te verslaan, daar de uitwedstrijd met 7-5 werd gewonnen. Dit wil niet zeggen dat de B.D.C.-ers het rustig aan kunnen doen, want in de uitwedstrijd stonden de Soesters tien minuten voor tijd met 7-2 voor en de 7-5 uitslag bewijst wel dat de Hardewijkers tot het laatste fluitsig naal blijven voetballen. De opstelling ls: doel G. de Beer: ach ter W Schimmel en P, Hooft: midden C Wolfsen, A Brouwer en W. Rade- maker. voor M v. Dijk, G Hilhorst, J. Beijer, E. Bodewes en Dorresteln. B.D.C. 6-ACHTERVELD I Voor de zoveelste maal moet B D C. 6 tegen Achterveld aantreden Laten we hopen, dat de wedstrijd dit keer wel doorgaat. Een B.D.C.-overwinning ligt wel in de lijn der verwachtingen. QUICK G-B.D.C. 7 BDC. 7 moet zondag tegen hekke- slutter Qulck 6 spelen, dus mogen we wel een kleine overwinning verwach ten. B.D.C. 8-K.V.V.A. 6 BDC. 8 treedt aan tegen KV.VA 6, die in de middenmoot staat geklas seerd, terwijl B D C. 8 op een na de laatste plaats staat. Met een gelijkspel mogen de Soester tevreden zijn. VICTORIA 10-B.D.C. 10 De BDC.-veteranen gaan zondag naar Hilversum om het elftal van Victoria te bekampen. Een gelijkspel of een kleine overwin ning mogen we van de blauw-witten wel verwachten. Het programma van BDC. luidt: Zaterdag. A.P.WC. A-B D C A. 4 uur. V.V.V.A. A-BD.C B, 4 uur. B D.C. C-Amsvorde B, 4 uur. B.D.C. D-S.E.C C, 4 uur Geen wedstrijden voor de aspiranten. Zondag. D.W.S.V. 1-B.D.C. 1, 2.30 uur. Celeritudo 4-B.D C 3, 12 uur. B D.C. 4-V.V.O G. 3, 12 uur. BD C. 6-Achterveld 3, 2.30 uur. Qulck 6-B.D.C. 7, 12 uur. UDC. 8-K.V.VA. 6, 12 uur Victoria 10-B.DC. 10, 2.30 uur. B.D.C. 2, 5 en 9 zijn vrij. De onlangs gepensioneerde onderwijzer van de chr ulo school de heer C. A. van Uchelen heeft enige dagen geleden afscheid genomen van oud-collega's, oud-leerlingen en ouders van leerlin gen. Deze afscheidsavond werd gehouden in het wijkgebouw van de Her-ormde Mlddenwijk en werd zeer druk be zocht. Als voorzitter van het schoolbestuur opende de heer H Fennema de bij eenkomst en herinnerde er aan, dat het afscheid van de school reeds had plaats gevonden, doch ook wilde men de thans aanwezigen nog gelegenheid geven van de heer Van Uchelen af scheid te nemen. Vele oud-collega's en oud-leerlingen maakten dan ook gebruik van deze gelegenheid om waarderende woorden aan het adres van de heer Van Uche len te richten. De heer W Immer2eel bood namens de oud-leerlingen de scheidende onder wijzer een oorkonde en een tuinstoel aan, mej. T Blankestein namens haar klas een hoofdsteun voor de auto. de heer J. W van Steendelaar een Ingelijste foto, terwijl mej J. de Boer en de heer H. Frank de heer Van Uchelen verrijkten met een tuin tafel en sigaren. Een aantal 'Dto's kwamen uit handen van het Instituut Brandsma te Bus- sum, waaraan de heer Van Uchelen van 1940-1956 verbonden was. Er waren oud-collega's uit Hilversum. Baarn en Pijnacker, die leuke oude herinneringen ophaalden. De heer Van Uchelen dankte allen voor deze voor hem onvergetelijke avond en het stemde hem tot grote tevredenheid, vooral om het feit zijn oud-leerlingen nu zo te zien, waaruit bleek, dat hij toch voor hun Iets be tekend heeft. In de zaal van „Chr. Belangen" te Baarn werd door de vele aanwezige leden van de N.V.E.V., afd. Eemland, een lezing gegeven. De vice-voorzitster, mevr. Geytenbeek- Harmsen verwelkomde de heer Van Mourik, vertegenwoordiger van de „Di- do" aluminiumfabriek en zijn assis tente mevrouw van Vaalen De heer Van Mourik verhaalde hoe uit boxit erts, dat in Suriname uit rode aarde gewonnen wordt, alumi nium gefabriceerd wordt. Over de ge hele wereld komt het gebruik van alu minium op de tweede plaats. Aluminium wordt gebruikt in de in dustrie (vliegtuigen), doch ook in huishoudelijke artikelen wordt veel aluminium verwerkt. Het ls soepel-puur metaal, zuiver, smaakloos, reukloos, niet schadelijk, voorkomt schimmelvorming en laat geen licht door. Daarom wordt alu minium gebruikt voor filmrolletjes en omdat het de warmte binnen houdt en de koude buiten, wordt dit mate- riaals toegepast in bungalows. Voor huishoudelijk gebruik wordt dit artikel in de handel gebracht als aluminiumfolie 0.025 mm dik en in rollen van 10 meter in plastichouder met scharnier. Dit artikel is uitermate geschikt voor het bewaren van levens middelen in de koelkast en voor het braden en bakken van alle gerechten en voor het persen van kledingstuk ken. Na afloop van deze bijeenkomst dank te mevr. Geytenbeek namens de leden de heer Van Mourik en mevr. Van Vaalen voor deze interessante lezing onder aanbieding van de gebruikelijke attentie. Op 30 maart hopen de leden van de N.VJE.V. een bezoek te brengen aan de „Bijenkorf" en de fa. Bols te Am sterdam. Voor het Uniepraktijkdiploma machi- neschrijven slaagden de dames C. E. Hofman, B M. van Iperen, L. S. M. Snabel en I. E. Windle: voor hetzelfde diploma stenografie Nederlands de dames J. M. v. d. Bere. G. Corbey en J. W. A. Rosbergen. Het associatiedi ploma handelscorrespondentie Frans werd behaald door de heren H. Knot- nerus en A. Majoor; voor handelscor respondentie Nederlands door mej. S. Hofstra en de heren S. P. J. Gelij- steen en J. J. M. Schothorst; voor handelscorrespondentie Duits en Spaans resp. de heren R. Edwards en G. de Rooy. Te bouwen royale helften van dubbele HERENHUIZEN met garage en tuin, gun stige ligging. Koopsom 70.000,-. Modern vrijstaand LANDHUIS met sch. (gar. mogelijk) en ruime tuin. Bev. L-vormige ka mer met parketvloer, luxe keuken, betim merde hal met open trap, w c„ kelder kast. 3 slaapkamers, balcon, douche met toilet, 4 vaste was tafels, zolder. In pr. staat. Koopsom 85.000,-. Op eerste stand gel. BOUWTERREIN (hoekperceel) voor bouw van een bun galow. Goedgekeurde tekening aanwezig. Koopsom 62.000, incl. gemeentekosten. Mak. en Ass.kantoor Burg. Grothestraat 53 Soestdijk - Tel. 2002 Zorgt dat U er ln huls geen last van hebt Onze kan er tegen. Slechts f 1.38 per meter. Speciaal adres ook voor Van Weedestr. 43. Soest Tel 5434 of tel 14369 Amersfoort koopt LOMPEN. IJZER, PAPIER en METALEN Telefoon 3288 Nieuweweg 59 - Soest Zaterdags na 4 uur GESLOTEN Te koop centraal ge legen WONING (helft van een dubbel woon huis), bevattende o.m. 4 kamers etc. Kleine voor- en grote achter tuin. Koopsom n.o.tk. In ruil gevraagd klei ne parterre (huur) flatwoning bij voor keur omgev. Colenso. Makelaars Telefoon 2169 In OPEL-REKORD I Telefoon 5211 Soest. Zonnig gel. royaal mod. WOONHUIS m. schuur en mooie tuin. Ind.ruime zlt-eetk., hal. keu ken, kelderk., drie slaapk., douche, vas te trap naar zolder. (Op erfpacht.) ƒ49.000,—. Fraai gel. luxe drie kamer HOEKFLAT m. gar. en berging. C.v. ollestook. Zeer royale kam. Groot zonnig balkon. 57.500,—. Gunstig gel. helft v. dubb. VILLA met schuur en tuin. C.V. oliestook. Ind. 2 ka mers, hal, luxe keu ken, kelder, 3 slaap- kam., badk., balkon. Zolder met kamer. 65.000,—. Mak. en Ass.kantoor Soesterbergsestraat 8 te Soest, telef. 02955-2064 en 5404. b g g. 02950-17727 ALLEEN ZATERDAG WEGENS ENORM SUCCES NOG STEEDS Verder volop verse SPINAZIE - RAAPSTEEL TJES - KASSLA - KOMKOMMERS enz. enz. TEGEN DAGPRIJZEN EN 'T IS WEER BIJ Soesterbergsestraat 13 - Telefoon 2923 MODERNE COIFFURES KERKSTRAAT 44 TELEFOON 2175 BIJ ONS TE ZIEN. Ook in 18 termijnen van 13,85 per maand. ELECTROTECHNISCH INSTALLATIEBUREAU RADIO - TELEVISIE - KOELKASTEN Soesterbergsestraat 51c - Soest - Tel. 2379 Wij maken het op de juiste maat en mo derniseren dames- en herenkleding (Geen Japonnen Wij maken van uw ouderwetse twee-rij cos- tuum 'n modern één-rij Ook mantelcostuums HEBT U STOF Wij maken hiervan een vlot maatcostuum. SOEST - Torenstraat 10 - Telefoon 4498 HILVERSUM - Havenstraat 101 - Tel 45235 Sinds 1932 Directeur J. M. A Lustenhouwer, koster, Vredehofstraat 5, Soestdijk. telefoon 2327 B J v d Linden. Koster H. Familie Soest-Z„ Soesterb.straat 49, Telefoon 2490 A Epskamp, Koster Petrus en Paulus te Soest Kerkplein 3, Telefoon 4715 Christelijk Lyceum voor Amersfoort en omgeving Lambert Heynricsstraat 23 - Tel. 03490/15748 Afdelingen Gymnasium A en B, HJB.S. A en B. M.M.S. (Middelbare school voor meisjes, klassen 3, 4 en 5) en H.A.V.O. (Hoger Alge meen Voortgezet Onderwijs, alleen klas 2). voor de eerste klas vóór 1 april a.s. voor de tweede en hogere klassen Gymnasium en H B S., de tweede klas HA.V.O., de derde en hogere klassen M.M.S. vóór 1 mei a.s. Ook leerlingen, die nog een examen moeten afleggen aan de school, die zij thans bezoe ken (b.v. u.l.o.), behoren zich vóór 1 mei aan te melden en niet eerst het resultaat van hun examen af te wachten. Aangifte kan geschieden aan de school 's woensdags van 14.30-15.30 uur of in bij zondere gevallen na telefonische afspraak. Ook kan worden volstaan met Invulling en Inzending van een aanmeldingsformulier, dat op verzoek wordt verstrekt door de ad ministratie van het lyceum of (voor de eerste klas) door het Hoofd van de Lagere School. Rector Drs G. J. H. von Meyenfeldt. I

Soester Courant | 1966 | | pagina 3