SWAGER varia S.E.C. behaalde ditmaal de volle winst Actif-B.D.C. 0-2 B.D.C. handbal ZOMERCOLLECTIE DOORSMEREN GARAGE BOSBOOM Voetklachten Van Dam's Schoenen Zonder commentaar Matige wedstrijd ondanks 3-0 overwinning op Donar S.V.V. Volleybal Alex v. Keulen n.v. MANTELS COSTUUMS JAPONNEN DEUX P1ECES BONNETERIE M.H.C. „Soest" dames T oneel vereniging Ons Genoegen Hees-Sportclub Rhenen 2-3 Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEEKSTATION Woensdag klaverjassen S.E.C. S.E.C.- S.E.C. zaterdag orthopedist, de heer B. J. Welmers. Gratis advies XfpmoH\ t WAfluftelaa* nieuws Rijwieldiefstal Vergadering P.S.P. Eiermarkt Het zal 7 ot 8 jaar geleden zijn, dat uw verslaggever, die sedert kort ln Soest gevestigd is. SEC. bij promo tie- of competitie wedstrijden in de buurt van Amsterdam zag spelen. S E C. was torn nog 4e klasser en voor zover mijn geheugen en informaties juist zijn, speelden toen in dit SEC- elftal twee spelers meer, die ook nu nog in het elftal aanwezig zijn en het merkwaardige is, dat die twee spelers, spil Ruttenberg en de rechtsbuiten De Bruin ook zondagmiddag niet al leen de uitblinkers, maar eigenlijk de grondleggers voor de overwinning wa ren. Spil Ruttenberg In de verdediging en de Bruin in de voorhoede. De oud jes deden het dus nog best. Het was in de eerste helft een slechte wedstrijd van beide kanten, hoewel Donar het minst slechte spel liet zien. Er zat in het spel niet de minste opbouw, terwijl slechts zeer weinig spelers, zowel van Donar als van SEC. over voldoende techniek be schikten. Zeker er waren aan beide kanten kan sen, maar door slecht schieten kwa men er geen doelpunten. De linksbui ten Van Berkel. was vooral in de eerste helft zwak, docht na de rust ging het iets beter en daarom was het zo verwonderlijk, dat de zeer goed spelende rechtsbuiten De Bruin voor rust weinig in het spel werd betrokken. De ruststand kwam dan ook met 0-0 en het zag er toen naar uit, dat het voor beide partijen een moeilijke op gave was tot doelpunten te komen. Échter reeds 5 min. na de thee nam S E C. met 1-0 de leiding, deels ten gevolge van een volkomen missen van de Donar-defensie. Duijst was de maker, doch rechtsbuiten De Bruin had hierin een belangrijk aandeel. Het ging nu iets beter met het S.E.C.- veldspel. er werden enige aardige aan vallen opgezet en mede door het feit dat Donar meer op de aanval ging spelen, kwamen er diverse gevaarlijke momenten voor het Donar-doel. Dat wil niet zeggen, dat Donar stil zat. maar de verdediging van SEC. met aan de spits het koele hoofd van spil Ruttenberg en in laatste instantie de prima doelman Van Hattum gaven geen krimp. Het was De Bruin, die naar binnen was gekomen en in het beruchte ge bied ten val gebrachten de door de scheidsrechter terecht toegewezen strafschop werd door Van de Broek in een doelpunt omgezet. (2-0). SEC. speelde hierna een gewonnen wedstrijd daar Donar niet in staat was terug te komen, hiervoor waren te veel zwakke plekken in het elftal. S.E.C. maakte er 3-0 van, maar de scheidsrechter keurde dit doelpunt, ons inziens ongemotiveerd af. Toch kwam S.E.C. nog op 3-0, weder- Slechts twee teams van de Soester Volleybal Vereniging speelden ln de afgelopen week wedstrijden in ver band met de kompetitie van de Ne- VoBo. Het eerste damesteam speelde tegen de dames van M.V.C. 2 uit Gouda. De Soester dames hadden geen sterke start, maar naar mate de wedstrijd vorderde kwamen zij er beter in. Zo was de eerste set voor de dames uit Gouda met 15-12, waarna onze voor zich opeisten. De derde set ging met dezelfde cijfers verloren, maar hierna maakten de S.V.V.-dames geen fout meer en met 15-4 en 15-5 werden de vierde en vijfde set in winst omge zet, zodat zij de beide punten mee naar Soest mochten nemen. Het momenteel op de derde plaats staande derde herenteam van de rood- witten trachtte in zijn wedstrijd tegen V.I.O.S. 6 dit laatste team van de tweede plaats te verdringen. Het slaag de hierin gedeeltelijk door de wed strijd met 2-1 te winnen. Om dit team voorbij te streven moet dan evenwel de achterstallige wed strijd in een 3-0 overwinning omgezet worden, hegeen tegen S.S.S. 3 geen gemakkelijke opgave zal blijken te zijn. De setstanden waren: 15-9, 17-15 en 12-15. Voor deze week staan voor de S.V.V. - teams een groot aantal belangrijke wedstrijden op het programma: Woensdag, 16 maart 1966: Spirit 2-S.V.V. 2 (dames). S.V.V. 2-V.V.A. 3 (heren). V.VA. 4-S.V.V. 4 (heren). Donderdag, 17 maart 1966: S.V.V. 1-Jodan Boys (dames). 6 V.V. I-Spirit 1 (heren). S.V.V, 3-S.S.S. 3 (heren). plaatsgenoten de tweede set met 15-6 om door fraai spel en aangeven van de Bruin, waardoor midvoor Verhoeven de bal maar voor het inschieten had. Ondanks de ruime overwinning zal S.E.C heel wat beter moeten gaan spe len tegen sterkere tegenstanders, wil het haar kansen op de titel behouden. Het was een faire en sportieve wed strijd en dat is in deze tijd van voet balverwildering een winstpunt, terwijl de scheidsrechter de zaak goed in handen had. De overige uitslagen in deze afdeling waren: Holland-V.V. O. G. 0-2. Zeist-Fortitudo 1-4. Vriendenschaar-C.D N. 3-2. Baarn-Saestum 1-0. V.V.IJ.-Veenendaal 1-0. ALLE CONCURRENTEN VAN S.E.C. VERLOREN EN GAAT S EC. WEER ALLEEN OP KOP S.E.C. 13-18 Donar 13-13 Saestum 13-16 Fortitudo 12-12 Baarn 13-15 Vriendens. 11-11 Zeist 12-14 V.V.IJ. 13-11 V.V.O.G. 13-14 Veenendaal 13-9 Holland 12-13 C D N. 12-4 Vraag proefrit bij: Automobielbedrijf Amsterdamseweg 29 Amersfoort - Telef. 14243 Iedere zaterdag SIMCA-SHOW SII89C313DD B.DC. heeft zondag ln Hilversum be wezen dat het spel van 2 weken ge leden tegen hetzelfde Actlf een vergis sing was. Deze 2-0 overwinning was een verdiende zege, maar het ver toonde spel was echter nog matig, waaraan het slechte veld wel debet was. B.D.C. had twee invallers in haar ge lederen, namelijk voor v. d. Mast en Brouwer, die respectievelijk werden vervangen door Egbers en Beijer. Egbers, die op de linksbackplaats stond opgesteld, kan op een redelijke wed strijd terugzien. B.D.C. begon de wedstrijd met een fel offensief en hieruit kwamen direct al diverse doelrijpe kansen voort. In de tiende minuut kreeg M v. d. Lugt een pracht van een kans toen hij uit een pass van Westerveld de spil en de keeper passeerde, maar zijn schot werd nog juist door de back met een sliding gekeerd. toont U gaarne haar nieuwe in HILVERSUM Groest 138 Tel. 46241 BAARN Parkstraat sousterrain Tel. 5629 Zondag speelden de dames sen. 1. haar 2e promotiewedstrijd tegen Olympia uit Hilversum. Deze wedstrijd werd gespeeld in de sporthal te Amersfoort Twee nerveuse ploegen traden aan en men kon geen weddenschap r.fsluiten op de einduitslag. BD.C. won de toss en kwam in het bezit van de bal. Direkt trok men naar het doel van Olympia en na enig heen en weer spelen trof Anny Wigtman doel met een keihard schot. Deze 1-0 voorsprong gaf B.D.C. moed door te drukken en na van wissel- speèlster te zijn veranderd trad Mieke van Leeuwen, de goalgetter, in het strijdperk. Met haar oerharde schoten maakte zij er 2-0 en 3-0 van in de 12e minuut. Olympia echter kon zich nu aan het tempo van B.D.C. optrek ken en wist ook met een fraai schot keepster Mary v. d. Deijssel te passe ren. Met een stand 3-1 kwam de rust. In de 17e minuut, de wedstrijd duurde tweemaal 15 minuten, wist Wil Ver laan, met een zacht, doch zeer geraf fineerd schot de Olympia keepster te verschalken. (4-1). De wedstrijd van zondag, dames 1- Amsterdam 2, belangrijk voor de be zetting van de tweede plaats op de ranglijst, is geëindigd in een 2-2 gelijk spel. Reeds na 'S minuten kwam Soest op 1-0 door een doelpunt van Stans Hop penbrouwers uit een pass van Cockie de B' irs. Daarna speelde Soest enigs zins ongeïnteresseerd verder en kreeg Amsterdam gaandeweg een overwicht dat resulteerde in een doelpunt van de midvoor van Amsterdam (1-1). Na de rust bleef Amsterdam de toon aangeven. Een doelpunt kon niet uit blijven en het werd dan ook spoedig 2-1 voor Amsterdam. Hierna werd Soest wat agr ssiev en vlak voor het einde maakte Loes de Vink uit een scrimmage er 2-2 van, met welke stand Soest tevreden mocht zijn. Wanneer de Soester dames wat feller hadden gespeeld en meer overleg had den getoond bij het afgeven der bal len, zou een overwinnig zeker mogelijk zijn geweest. Met deze uitsla? blijft Soest op de 2e plaats, maar Hilversum kan. wanneer zij zondag heeft gewonnen, één punt op Soest zijn ingelopen. SOEST 2-S.C.H.C. 2-# Ondanks het gemis van twee speel sters. heeft Soest het gepresteerd met 2-0 van een volledige tegenstandster te winnen. SOEST 3-KAMELEON Wat Soest 2 heeft gepresteerd, heeft Soest 3 nog beter redaan. Met 9 speel sters hebben zij een grote overwinni: j weten te behalen (7-0), Olympia echter sloeg terug en bracht de stand op 4-2. Nu kwam Anny Wigtman weer in het veld en trof meteen doel in de 20e minuut. De andere speelsters van B.D.C. wilden ook laten zien wat zij konden en Diny Hilhorst bracht de stand op 5-2. Lucas scoorde daarna weer een doelpunt op zeer goede wijze Stand 6-2. Met een aanval met speelsters- als Anny Wigtman, Mieke van Leeuwen, Nel Brons en Thea Spijker was er voor Olympna geen houden meer aan en in de laatste minuut kwam de stand op 7-2, waarmede het einde en een overwinning kwam. Daar B.D.C. op 6 maart van Olympia verloor met 3-2 en thans won, zal er een beslissingswedstrijd nodig zijn welke waarschijnlijk zal worden ge speeld op 2 april. Ook de dames jun. 1 lieten van zich spreken in de promotie en behaalden de eerste wedstrijd tegen Eendracht uit Vleuten met een overwinning van 9-0. De tweede wedstrijd werd gespeeld tegen R.H.C. uit Rhenen en werd ge wonnen met 7-0. De derde wedstrijd tegen Aurora uit Werkhoven werd ge wonnen met 8-0. Aanvoerster en keepster Diny Kok wist haar doel schoon te houden, ter wijl zij haar speelsters tot het uiterste aanvuurde. In 3 wedstrijden 24 doel punten voor 0 tegen. In 13 wedstrij den in totaal 85 voor en 6 tegen, in derdaad ook een unikum. Door deze overwinning krijgt BD.C. dames jun. 1 het recht mede te dingen naar de titel van jeugd-landskam- pioen. Verdere uitslagen waren: Heren sen. B D.C. 2-H.H.C. 3 7-8. Heren jun B.D.C. 1-Fidelitas 2 7-12. Heren asp. B.D C -Amersfoort 5-5. Dames asp. B.D.C.l-D E S. 1 4-2. As. zondag begint de tweede helft van de veldkompetitie en voor B D C. zijn de volgende wedstrijden vastge steld: 12 uur, dam. jun. B D.C. 2-Celeritas 2. 13 uur, heren jun. B.D.C.-Oranje. 14 uur, heren sen. BD.C. 1-H.H C. 3. 12.15 u., dam. jun. Celeritas 1.-B.D.C. 1. 13 uur, heren sen, Olympia 2-B.D.C. 2. O O De toneelvereniging „Ons Genoegen' geeft as. zaterdag, 19 maart, des avonds 8 uur, in het St. Josephgebouw een opvoering van het blijspel in 3 bedrijven „Zeeman pas op" door Ph King en Falkland Cary. Hierna vuurden de B D C.-voorwaart se n nog diverse goede schoten af op het Actjf-doel, maar deze gingen net over of naast, of werden gestopt. Tien minuten voor de rust ving Wes terveld de bal op en gaf deze goed door aan rechtsbuiten Wigtman. Deze gaf een scherpe voorzet en het was Beijer die het laatste tikje gaf (0-1). Dit bleek later ook de ruststand te zijn. In de tweede helft ging B.D.C. direct weer in de aanval. Na zes minuten spelen verhoogde v. d. Lugt de B.D.C.- voorsprong toen hij een pass kreeg van Beijer, na goed voorbereidend werk van D. Dorresteln en Westerveld (0-2). Hierna verslapte het B.D.C.-spel en kwam Actlf meer ln de aanval, maar nu bleek dat de B.D.C.-defensie hecht was. Vooral v. d. Hengel. Bakker en Voet speelden goed, terwijl in laatste instantie doelman Kok zijn doel op keurige wijze schoon hield. B D.C. kreeg nog wel enkele mooie kansen, maar te slap schieten was er de oorzaak van dat de Soesters niet meer scoorden. Na 20 minuten raakte rechtsbinnen Beijer geblesseerd en werd vervangen door Jan Dorrestein. Deze speler kreeg na vijf minuten een mooie kans toen hij goed doorbrak, maar hij wachtte iets te lang met schieten Tien minu ten voor het eindsignaal brak v. d. Lugt weer door en passeerde spil Van Welij en keeoer Koks opnieuw, maar door hef effectvolle veld kwam de bal verkeerd op zijn schoen en zijn schot ging net over de lat Even voor 'iet einde kreeg Actif op de rand van het strafschopgebied een vrije trap toegewezen, maar doelman Kok redde in uitstekende wijze. Zodoende bleef die 2-0 voorsprong ongewijzigd ln deze matige wedstrijd. Woensdagavond zal B D.C. in Hilver sum een lichtwedstrijd spelen tegen de betaalde jeugd van Hilversum. Hees had ongetwijfeld tegen koploper Rhenen minstens een gelijkspel ver diend en de kleine nederlaag kan dan ook-,zeer eervol genoemd worden. Er ontwikkelde zich een aardige wed strijd met van beide kanten behoorlijk spel. Hoewel Hees in de beginperiode iets sterker was, nam Rhenen na 15 min. door haar midvoor de leiding. Lang beleefde zij hiervan geen plezier, want reeds na 10 min. was de stand weer gelijk. Midvoor Bosman was de maker, na goed voorbereidend werk van Van Es en De Bree. Nog voor de rust wist Van Es, die de uitblinker was in de Hees-voorhoede, de stand op 2-1 te brengen met een orachtig doelpunt. Rust 2-1. Na de thee schroefde Rhenen het tempo op en hoewel Hees ook nog wel kansen kreeg, maakte Rhenen gelijk (2-2). Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Birkstraat 105 - Soest - Telet. 3256 S E C. 2-0, door goed inschieten van A. Stalenhoef. In de tweede helft ging het beter, S.E.C. schakelde over op een hogere versnelling, waarop de gasten geen antwoord hadden. Levu hield nog wel stand, maar in de 18e min. was het weer raak door een goed genomen corner van C. Vink en weer was het Sengers, die het net deed trillen met een strakke kopbal (3-0). Zes minuten laten was het weer Sengers, die hard inschoot, maar dit doelpunt werd afgekeurd wegens bul ten spel. Nu had S.E.C. de smaak te pakken en alles drong op naar de helft van Levu. Na een korte onderbreking wegens een blessure werd het spel hervat door middel van een scheidsrechterhal, en ook hier was de attente Sengers bij en het werd 4-0 voor SE C. Vanaf de middenstip ontstond direkt weer aanval op aanval en nu was het A. Hodde. die een doelpunt maakte 5-0. In de 37e min. was het weer raak (6-0), ook nu weer door Sengers, die er deze middlag blijkbaar niet genoeg van kon krijgen De halfspeler Beijer vond ook dat hij nog zijn steentje moest bijdragen en na een lange rush over de helft van het veld kon hij de bal afgeven aan de goed opgestelde C.Vink, die de rtand op 7-0 bracht. Een voor SEC. zeer verdiende over winning. Wie weet wat er allemaal nog uit de bus komt. POSTHOORN 3-S.E.C. 2 2-3 S E C. 2 heeft weer eens een overwin ning aan de reeks toegevoegd. De mannen van S E C. hadden er goed zin in. want er werd direct aan de aan val gebouwd en niet zonder succes. Posthoorn werd In de verdediging ge drukt en in de 18e min. was het de snelle linksbuiten L. Tolboom, die, na een lange rush over het veld, de keper het nakijken gaf. 1-0. Maar S E C. vroeg meer. Onder slech te weersomstandigheden gaven zij goed voetbal te zien en in de 42e min. was het weer Tolboom, die met een hard schot de keper van Posthoorn nogmaals passeerde (2-0). S E C. bleef echter zo lang Juichen, dat de verdediging nog niet draalde toen Posthoorn tot een tegenaanval over ging en hier moest wel een doelpunt uit voortkomen Het was de binnen- speler De Bruin, ook nog door een fout van keper Kramer, die overigens zeer goed werk verrichtte, kon scoren (2-1). Na rust hadden de gastheren schijn baar een snellere aanval ln stelling gebracht, waartegen de S.E.C.-verde- dlging niet het juiste antwoord had en waardoor het reeds na 2 min 2-2 werd. Het spel ging over en weer, maar in de 65ste minuut maakte Van Loon het winnende doelpunt voor SEC. uit een afstandsschot (3-2). S.E.C had misschien meer verdiend, maar het is toch wel een bevredigende uitslag geworden. As. zaterdag komt Posthoorn 3 bij SE C. 2 op bezoek. Morgenavond, 16 maart, zal er voor de tweede maal ln de kantine aan de Bosstraat gespeeld worden. De vorige avond is een groot succes geweest. Er was een opkomst van ruim 50 klaverjassers. On niet in tijdnood te komen, wordt men vriendelijk verzocht bij binnen komst direkt naar de persoon te gaan die belast is met de registratie. Hiermede wil men trachten de grote toeloop, die altijd om 8 uur ontstaat te voorkomen. Als een ieder aan dit verzoek voldoet, zal deze ook ongetwijfeld weer druk bezochte avond goed en op tijd ver lopen. Er zullen weer 4 wedstrijden van 12 maal spelen gehouden worden. Een handicap voor Hees was, dat H de Bree zich wegens spierpijn moest laten vervangen door Veenendaal. Een blunder in de Hees-verdediging had tot gevolg dat Rhenen de leiding nam (2-3) en hoewel Hees nog wel alles op alles zette om een gelijkspel uit het vuur te slepen kwam hierin geen verandering meer. S.O.V.A. 2-HEES 2 1-3 Hees 2 behield op fraaie wijze de leiding door met 3-1 van Sova 2 te winnen. Zij heeft nu 6 punten voor sprong. HEES 3-DOLDERSE BOTS 6-1 Commentaar overbodig. Een royale overwinning, die Hees 3 op de 2e plaats van de ranglijst brengt met 4 punten achterstand op de koploper. S.E.C.-LEVU 7-0 Eindelijk is S.E.C. er dan ln geslaagd de volle winst binnen te halen en weer 2 punten aan de lijst toe te voegen. De wedstrijd was nog maar 6 min. oud toen de goed doorgelopen A. Sta lenhoef hard tegen de paal schoot, de bal terug sprong en de goed meegeko men H. Sengers kon hard inschieten, 1-0. Levu, dat met 10 man speelde, gaf echter goed antwoord op de S.E.C. - aanvallen, doch die werden door te lang treuzelen iedere keer weer door de goed werkende achterhoede, waarin A. Staal uitblonk, weggewerkt. Het spel van S.E.C. werd zienderogen minder en enigszins tegen de verhou ding in werd het in de 29e min. voor nieuwe kaartje, eveneens meedoen aan de nog in dit seizoen te spelen toto's De geregistreerde S.E.C. toto-leden zal deze week een nieuw registgatiekaartje ter hand worden gesteld met het ver zoek dit zo snel mogelijk ingevuld weer ln te leveren. Een vlotte inleve ring bevordert namelijk dat U in au gustus meteen weer aan de nieuwe toto kunt deelnemen. PUPILLENTRAINING OP DONDERDAGAVOND De pupillentraining van S.E.C. zal a s. donderdagavond weer worden hervat onder leiding van trainer Jacques Krijt. De training voor de jongste S.E.C -leden (10-12 jaar) wordt op deze avond ge houden van half zeven tot half acht. OPGAVE NIEUWE LEDEN Met het voorjaar op komst is opgave van nieuwe leden weer mogelijk, hetsekretariaat Nachtegaalweg 10 of Jeugdleden kunnen zich opgeven bij de jeugdsekretaris F. Krete, Rubens laan 29. Bij de opgave gaarne meteen de 4,keuringsgeld meebrengen, op dat zo snel mogelijk tot medische keuring kan worden overgegaan. Ook bij de zaterdagafdeling is inschrij ving van nieuwe leden mogelijk bij de zaerdagvoorzitter, de heer A Brug man, Rubenslaan 73 of bij de zater- d-agsekretaris de heer J. Vervoerd. Van de Veldeplantsoen 59, of bij het se- kretariaat, Nachtegaalweg 10. VERSTERKING S.E.C.-ZATERDAG VOETBAL S.E.C zaterdag is versterkt door de verleende overschrijving van de ex- S.V.M. Boys le elftal speler A v. d. Schagt, diev orheen als halfspeler uit kwam. Door zijn verhuizing naar Soest is dit voor S.E.C.-zaterdag een welkome aan winst. W. PURE VEEN 25 JAAR BIJ „ZONNEGLOREN" Oud eerste elftal speler W. Pureveen, thans grensrechter van het eerste elf tal, zal donderdag a.s. 25 jaar in dienst zijn van het ziekenhuis Zonnegloren. Pureveen wordt een receptie aange boden op donderdag 17 maart a.s„ aan vang 16 30 uur, in de recreatiezaal. Natuurlijk zal ook SE C. op deze re ceptie vertegenwoordigd zijn. Zaterdag 2 april, tot 12 uur. houdt de zitting bij VAN DAM'S SCHOENEN. op gebied van SCHOENEN. STEUN ZOLEN BEUGELS enz Uitsluitend op afspraak, telefonisch of aan de zaak. Dit wordt U aangeboden door Torenstraat 5 - Soest - Telefoon 3473 STEENHOFFSTR.53 - TEL Z84Z SDE5T S.E.C. TOTO-ADRESSEN INGESCHAKELD BIJ LOTERIJ-ACTIE Ook de SEC. toto-adressen in Soest zijn thans ingeschakeld bij de grote S E.C.-loterij met als hoofdprijs de Volkswagen 1500 (waarde ƒ7.280, Bij de S.E.C.-toto-adressen kunnen zij, die een lot wensen af te nemen, naam adres opgeven, waama een S.E C.-func- tionaris t.z t. het lot zal aanbieden. Iedere vrijdagavond zal men bij S.E.C. de toto-adressen afgaan en de geno teerde namen <n adressen opnemen. Zoals bekend zal het bedrag ad 30, door de S.E C.-mensen in 10 maande lijkse termijnen van 3.worden opgehaald De loterij loopt in de voorverkoop, tot dat namelijk de Ministeriële goedkeu ring wordt verkregen, uitstekend en S.E.C. hoopt dat thans ook de mensen die nog even wilden wachten met het bestellen van een lot, thans hiertoe zullen overgaan. NIEUW FOOLADRES S.E.C, Met ingang van deze week kunnen de S E.C.-poolers in de omgeving van de Molenstraat het poolformulier inleve ren bi] het nieuwe S.E.C.-pooladres W. Koelewijn, Soester Engweg 58. De zaak van de heer Koelewijn is gelegen op de hoek Soester Engweg-Molenstr. REGISTRATIE TOTO VOOR SEIZOEN 1966-1967. Bij de S.E.C. toto-adressen in Soest zijn thans gedeponeerd de nieuwe re gistratiekaartjes (kleur zacht groen) geldig voor het seizoen 1966-'67. Poolers, die nog niet geregistreerd waren, kunnen, na invulling van het In Amersfoort werd aangehouden een uit het Jongensinternaat in Den Dol- der ontvluchte jongen D. J. N Het bleek dat hij in Soestduinen een rij wiel ontvreemd had. Op vrijdag 18 maart a.s. belegt de Pacifistisch Socialistische Partij een openbare vergadering in hotel „De Gouden Ploeg". Spreker is de heer M. Polak. Na de pauze bestaat gelegenheid tot het stellen van vragen aan een forum, waarin o.a. Ir. J. D Hoepelman. kan didaat voor de Provinciale Staten van Utrecht, zitting zal hebben. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 40.000 stuks in prijzen van 13.tot 14— Middenprijs 13,70. Prijs per kg 2,17. De 22-jarige Ernest Arnold uit Londen, die wegens een overtreding moest terechtstaan, gaf als beroep „Afvalloloog" op. Toen de rechter hem om enige nadere omschrijving van zijn werk vroeg, bleek het, dat hij vuilnisophaler was. Een cabaret iri Parijs stelt in zijn telefooncellen een bandopname be schikbaar, waarop het lawaai van schrijfmachines en telefoons-op-de- achtergrond te beluisteren valt. Deze „service" is bestemd voor mannen, die vanuit het cabaret met hun echtge note bellen. In Heywood hebben inbrekers zich toegang weten te verschaffen tot de plaatselijke zondagsschool. De buit was zeer gering, maar toch wist men circa 60 ballpoints te bemachtigen. De inscriptie daarvan luidde: „Moge de Heer Uw zonden vergeven". In het hoofdportaal van de Dom te Ravenna in Italië is een bord aan gebracht met de woorden „Het is ver boden met de fiets door de kerk te rijden". Dat was noodzakelijk gewor den. omdat de weg via het hoofdpor taal naar een zijpoort de inwoners een grote omweg bespaart. Voetgangers mogen uiteraad de kortere weg via de kerk wel benutten en doen dat dan ook veelvuldig.

Soester Courant | 1966 | | pagina 3