SWAGER denk zelfstandig lééf zelfstandig stem zelfstandig: V.V.D. Lijst S Op lijfrente moet belasting worden ingehouden S.E.C. verliest in Harderwijk Geheime fabrieksrechtbank ergert de Britten Onverdiende nederlaag tegen V.V.O.G. 2-3 S.V.V. Volleybal S.E.C. zaterdagmiddag S.E.C. 3-B.D.C. 2 S.E.C.-nieuws ln onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Spreekuur burgemeester Instuif Junior naar Zuidpool BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Het is gebleken, dat men in brede kring niet op de hoogte is van het feit. dat de levensverzekeringsmaat schappijen sinds 1 januari j.1. ver plicht zijn belasting en eventueel pre mies voor sociale verzekeringen, zo als AO.W. ed„ In te houden op lijf rente-uitkeringen. Bovendien moeten degenen, die lijfrente-uitkeringen ont vangen, in verband hiermede de zgn. werknemersverklaring voor de loonbe lasting invullen, opdat de maatschap pijen kunnen berekenen hoeveel moet worden ingehouden. Deze verplichting bestond reeds ten aanzien van pensioenuitbetalingen. Iedere pensioengerechtigde ondervindt dit, doordat hij minder in contanten ontvangt dan het pensioen bedraagt. Op het pensioen is dan al de loon belasting en zonodig de A.O.W.-premie ingehouden. Sinds 1 januari 1966 dienen deze in houdingen in vele gevallen nu ook te geschieden op lijfrente-uitkeringen, dat zijn periodieke, van het leven af hankelijke uitkeringen, die geen pen sioen zijn. Ook tal van lijf rente-trek kers zullen dus voortaan minder in contanten ontvangen dan volgens de polis verschuldigd is. Dat zij in ver band hiermede de werknemersverkla ring moeten invullen, heeft bij veel lijf renteniers verwondering gewekt. Daarnaast hebben de levensverzeke ringsmaatschappijen ook de plicht aan de belastingdienst opgave te doen van uitkeringen op polissen waarvoor een koopsom is gestort, aangezien van de ze uitkeringen een gedeelte - het zgn. intrest-bestanddeel - als Inkomen wordt belast. Onder koopsom wordt in dit verband ook verstaan een pe riodieke premie, die verschuldigd is over een tijdvak korter dan vijf jaar, als mede wisselende premies, waarvan de hoogste meer bedraagt dan het tien voud van de laagste, onder be paalde voorwaarden kan dit interest- bestanddeel volgens het bijzondere ta rief van 20-40 worden belast. Door deze opgaveplicht heeft de be lastingdienst controle op eventuele verzuimen van belastingplichtigen, ver zuimen waarop eerder kan bestaat naarmate men minder op de hoogte is met de fiscale gevolgen van verze keringsuitkeringen Een polis van levensverzekering kan voorzien zijn van de lijfrente-clausule, d.w.z. dat de uitkering gebruikt moet worden voor het kopen van een of meer lijfrenten; de premie voor zo'n verzekering is dan tot 5000,per jaar aftrekbaar van het inkomen. Wordt de uitkering niet voor het ko pen van een lijfrente gebruikt maar in contanten opgenomen of wordt de verzekering afgekocht of beleend, dan moet de maatschappij dit eveneens aan de belastingdienst opgeven. Van al deze opgaven zal de belasting plichtige in de regel mededeling ont vangen van zijn levensverzekerings maatschappij zodat hij weet wat aan de belastingienst is opgegeven. Deze opgaveverplichtingen gelden sinds 1 januari 1965. Veel langer reeds zijn de levensverzekeringsmaatschappijen in verband met de Succesiewet ver plicht uitkeringen wegens overlijden en uitkeringen aan een ander dan de premiebetaler op te geven aan de In specteur der Successie. De nieuwe belastingwetgeving heeft deze fiscale verplichtingen en de daar mede verband houdende administra tieve werkzaamheden van levensverze keringsmaatschappijen dus aanzien lijk uitgebreid. BURG. GR0THE5TR.45 TEL: 3917 SOESTDJK aangezien zij geen werknemer zijn. Deze verklaring is echter noodzakelijk omdat de levensverzekeringsmaat schappijen anders niet aan de bij de wet opgelegde verplichting kunnen voldoen. Het zou wellicht aanbeveling verdienen als de belastingdienst in dit geval aan de verklaring een andere benaming zou geven. Indien de lijfrentenier reeds van de zelfde levensverzekeringsmaatschappij een pensioen ontvangt, dienen de in houdingen te worden berekend op ba sis van het totaal van lijfrente en pensioen. De ingehouden bedragen komen voor verrekening met een even tuele aanslag in de inkomstenbelas ting in aanmerking. De inhouding heeft alleen betrekking op lijfrenten. Zij heeft niet plaats wanneer het gaat om andere perio dieke uitkeringen, zoals erfrenten en opvoedingsrenten. Deze uitkeringen, die gedurende een vastgestelde periode geschieden en waarbij de uitkerings duur dus niet van het leven afhanke lijk is, vallen buiten de inkomsten belasting. Inhouding van belasting heeft evenmin plaats als het een lijf rente betreft, die verschuldigd is aan minderjarige personen, of wanneer de lijfrente-uitkering beneden een be paalde grens ligt. Verplichte opgaven. Ook wanneer geen inhouding van be lasting behoeft plaats te hebben en dus ook geen werknemersverklaring behoeft te worden ingevuld, moeten de maatschppijen het jaarlijkse be drag van de lijfrente echter aan de belastingdienst opgeven. r Met drie overwinningen en drie ne derlagen hielden de teams van de Soes ter Volleybal Vereniging de wedstrijd balans van de algelopen week in even wicht. Zo won het eerste damesteam de wed- strijl tegen Jodan Boys met 3-0. De eerste set werd een benauwde 16-14 overwinning, terwijl de tweede set met 15-12 in het voordeel van de rood-wit- ten eindigde. De laatste set werd door onze plaatsgenoten met 15-5 gewonnen. Het tweede damesteam verloor haar wedstrijd tegen Spirit 2 op het nipper tje met 2-1. De rood-witten brachten de eerste set met 15-7 op hun naam, waarna de tweede set met 15-10 ver loren ging. Hoewel in de derde set lange tijd een grote voorsprong geno men werd trokken de Spiritdames toch met 15-13 aan het langste eind. Het eerste herenteam verloor de be langrijke wedstrijd tegen Spirit met 3-2 Het zag er aanvankelijk gunstig voor de S.V.V.-heren uit, want met goed spel wisten zij de eerste en tweede set met resp. 15-6 en 15-12 op hun naam te brengen. Door het grote belang dat een derde setwinst zou betekenen, gin gen zij evenwel te verkrampt spelen, hetgeen tot het gevolg had dat de over winning, die er stellig inzat, met resp. 15-9, 15-12 en 15-10 uit handen gegeven werd. Het tweede herenteam wist in een ma tig gespeelde wedstrijd V.V.A. 3 met 3-0 te kloppen, terwijl het derde team in drie sets van koploper S.S.S. 2 ver loor. Het vierde team wist met 3-0 van V.V.A. 4 te winnen, waardoor het zich van de laatste plaats distancieerde Voor de komende week staan voor de S.V.V.-teams de volgende wedstrijden op het programma Woensdag 23 maart 1966. S.V.V. 2-VI.O.S. 2 (dames). S.V.V. 3-V.V.A. 4 (dames). Wilhelmina 3-S.V.V. 4 (heren). Vrijdag 25 maart 1966 Huizen-S.V.V. (heren). Zaterdag 26 maart 1966 Valbovol 2-S.V.V. 1 (dames). SEC. heeft het in Harderwijk niet tot een overwinning kunnen brengen. Integendeel, het is een nederlaag ge worden, maar het dient gezegd, de Soester hadden minstens een gelijk spel verdiend Het S E C -elftal speelde een veel betere wedstrijd als de laat ste tijd het geval was Er zat meer combinatie in en al direct werden snelle aanvallen opgezet, doch de Soesters waren niet gelukkig met schieten. Zoals het echter meer gaat. het doel punt kwam aan de andere kant na 12 min. toen de rechtsbuiten van V.V.O.G. een hoge voorzet gaf. die eerst werd weggekopt, doch voor de voeten van een Harderwijker kwam en de bal onder de SE C-keeper door in het net schoot. 1-0. S.E.C. was echter niet ontmoedigd en bleef energiek aanvallen Na 30 minu ten zwenkte Duist naar buiten, zette voor, de spil liep over de bal heen en De Bruin, die voorrien al mooie kan sen had gekregen, miste nu niet (1-1), dus was de strijd weer volkomen open Er kwamen nog wel kansen, maar de stand bleef tot de rust ongewijzigd. Na de thee een ongelukkig doelpunt, doordat spil Ruttenberg uit een hoge voorzet de bal in eigen doel werkte. 2-1 voor V.V.O.G. en even later werd het zelfs 3-1, dus zag het er voor S.E.C. donker uit. Verhoeven moest uitvallen, waarvoor Evers inviel, die rechtsbuiten ging spelen en De Bruin midvoor. SEC kwam toch weer terug en Duist ver kleinde de achterstand tot 3-2. Toen was er nog ongeveer 15 minuten te spelen en er was dus nog van al les mogelijk, maar wat SEC. ook probeerde, de stand bleef ongewijzigd en de Soesters moesten de punten In Harderwijk laten, hoewel zij minstens een gelijkspel hadden verdiend. DE SPANNING KEERT WEER VOLOP T^RUG Het ging ditmaal niet zoals de laat ste tijd herhaaldelijk was gebeurd, dat de concurrenten ook een veer heten. Integendeel alle koplopers won nen. Hier zijn de uitslagen; Veenendaal- Donar 1-2. Fortitudo-Holland 2-3. C D N.-Zeist 0-1. - Saestum-Vrien- denschaar 2-1 V.V IJ.-Baarn 1-2. De stand is thans; S.E.C 14-18 Donar 14-15 Saestum 14-18 Fortitudo 13-12 Baarn 14-17 Vrlendens. 12-11 Zeist 13-16 V.V.IJ. 14-11 V.V.O.G. 14-16 Veenendaal 14-9 Holland 13-15 C.D.N. 13-4 Uit het bovenstaande blijkt, dat de kopgroep praktisch uit 7 clubs bestaat, daar zelfs Donar^ nog niet uitgescha keld is, hoewel wh in Donar zeker geen kampioenskandidaat zien. De overige 6 verenigingen zullen ech ter nog hard om de titel strijden en het krachtverschil Is maar zeer ge ring. Vraag proefrit bij: Automobielbedrijf ALEX v. KEULEN n.v. Amsterdamseweg 29 A'foort - Tel. 14243, Iedere zaterdag SIMCA-SHOW c1 O B.V.C.-S.E.C. 1-3 SE C. is afgelopen zaterdag op bezoek geweest bij B V.C., waar S.E.C. vol gens verwachting zou gaan winnen, ondanks dat B.V.C. een doeg is waar je nooit van op aan kunt En dat bleek ook wel gauw in de wedstrijd. Beide ploegen begonnen zeer slecht en er zat totaal geen verband in. Toch was het B.V.C. dat zich het eerst herstelde en de score kon openen. Dat gebeurde in de 22e min. Een ver meend buitenspel doelpunt, maar de goed leidende scheidsrechter wees on verbiddelijk naar de middenstip. 1-0. Het spel werd ruwer en menige tackle was echt niet netjes meer. Zo ge beurde het in de 36e min. dat de half- speler Beijer op onreglementaire wijze tegen de grond werd gewerkt maar binnen het beruchte gebied, waarvoor dan ook terecht een penalty werd toegekend. S E C. had gelijk kunnen komen, maar de kans werd niet benut, de strafschop werd over geschoten. Het werd rust en B.V.C. ging met een 1-0 voorsprong de kleedkamers opzoeken. Na het beginsignaal van de tweede helft was het voor SEC. na 6 min. dan toch raak. De achterhoede van E.VC. werd door goed samenspel van S E C. opengetrokken en het was Sen- gers die op het juiste moment het gat in sprintte en voor S.E.C. kon scoren.1-1. Het spel van S E C. werd in de tweede helft veel beter dan in de eerste helft en ook de conditie begon een woordje mee te spreken. S.E.C. beschikte over meer uithoudingsvermogen en B V.C. zakte af, vooral toen na 21 min. spe len de goed spelende Rademaker de bal op maat kon geven aan de goed opgestelde A Stalenhoef, die in de uiterste bovenhoek schoot, ongrijpbaar voor de doelman. 1-2 voor SE C S.E.C bleef aanvallen en het doel van B V.C. werd zwaar onder vuur geno men. S.E.C wilde meer en de tegen aanvallen werden door de zeer goed optredende A. Staal met de backs zeer goed opgevangen. De tijd draaide door en op de valreep, er was nog twee minuten te spelen, was het we derom de onruststokende H S^ngers die nogmaals ue achterhoede van B.V.C. omspeelde en dit bekroond zag met nog een doelpunt voor S.E.C. 1-3. Met deze stand kwam het einde van deze over het algemeen stevige ont moeting. S.E.C. 2-POSTHOORN 3 8-1 De returnontmoeting tussen S.E.C. en Posthoorn heeft S.E.C. met grotere cijfers kunnen winnen dan vorige week bij de gasten thuis. Na een krapoe 3-2 overwinning van verleden week hebben ze nu wel hun superioriteit laten zien. Het was in de 14e min. al raak uit een voorzet van R. Dobbcn dat S.E.C. de leiding kon nemen. Het was Van Loon die de keper Dasseerde met een rustige boogbal (1-0). In de30e min. was het na vele aanvallen over en weer dat L. Tolboom, die op het ogen blik in een uitstekende conditie ver keert, na 'n solo de bal hard inschoot. Deze werd gekeerd door de doelman van Posthoorn, die de bal niet klem- vast kreeg en nu was het R. Stalen hoef die beheerst inschoot. 2-0. Na de rust was het al direct weer S.E.C. dat de toon aangaf en het was weer Van Loon die een voorzet op maat afgaf aan R. Stalenhoef en het derde doelpunt was een feit. 3-0. Posthoorn bleef anvallen en 13 min. na rust mocht ze een corner nemen, welke zeer scherp werd voorgezet en van de borst van de uitstekende back Verwoerd verdween de bal over de doellijn 3-1. Direct na de aftrap weer een S.E.C - aanval, maar nu was de Posthoorn keeper er eerder bij. Zijn doeltrap was echter zo slecht dat het de voorspeler Dobben geen moeite kostte de bal weer op te brengt i en het 4e doelpunt voor S E C. te noteren. 4-1. Vijf minuten later kwam het mooiste doelpunt van de wedstrijd Het was weer de linksbuiten L. Tolboom, die een solo ondernam, de achterhoede omspeelde, de keper uit zijn doel lokte, deze heel listig omspeelde en de bal heel rustig ln het doel deponeerde. 5-1. Toen was het de beurt aan ,"an Del den om ook eens een doelpunt te ma ken. hetgeen ook lukte. 6-1. Wederom was het Van Loon die de keeper kon passeren het was 7-1. Er was nog maar 5 min. te spelen, weer stand was er niet meer en voor de laatste maal was het R. Dobben. die nog één doelpunt maakte 8-1. Met deze stand kwam het eindsignaal van de goedleidende scheidsrechter. Door spannende en zeer sportief ge speelde wedstrijd eindigde met een 0-0 stand. Voor S E C. 3 betekende dit meer winst dan voor de B.D.C.-ers, aangezien S.E.C. 3 door dit resultaat drie punten op de BD.C.-reserves voorbleef met nog vier te spelen wed strijden. S.E.C kreeg het het eerste half uur zwaar te verduren tegen de B D.C.- ers, maar kon de score desondanks blank houden. Keeper Bakker betekent een aanwinst voor S E C. en bijgestaan door de ver dedigers De Vries. Wildenburg en Va lero werden de B.D.C.-aanvallers steeds weer een halt toeroepen. Na rust was S.E.C. eerst sterker, maar ook hier geen doelpunten. Aalberts was wel handig, maar kon toch niet sco ren. S.E.C. 3 staat nog een zwaar program ma te wachten, want er staan nog slechts uitwedstrijden op het pro gramma. Zondag a.s. naar V.V.Z.A. 2. daarna nog de moeilijke uitwedstrijden tegen Baarn 3. Veense Boys 2 en AP.W.C. 2 S.E.C. 3 heeft echter 2 punten voor sprong op AP.W.C. 2. SC. 3 heeft echter 2 punten voor sprong op A.P.W.C. 2 en drie punten voorsprong op B D.C, 3. LOTERIJCOMMISSIE VERGADERT HEDENAVOND A.S. IN CLUBHUIS Er komt schot in de voorbereidingen van de SE.C.-loterij met als hoofd prijs de Volkswagen 1500 te leveren door Garagebedrijf Van Kooy aan de Soesterbergsestraat als waarde 7280 Hedenavond vergadert de SJEC.-lote rij-commissie onde r voorzitterschap van de heer H. L. Voskuilen in het S.E.C.-clubhuis. Het programma luidt het maken van reklame bij de Soes ter bedrijven en een actie bij de S.E.C.-donateurs om na de verkregen ministeriële toestemming loten te plaatsen. De Soester bedrijven zullen, na de goedkeuring, van S E.C. een schrijven ontvangen, waarin het doel van de actie wordt omschreven S.E.C. hoopt dat de Soester zakenkring de vereni ging niet zal teleurstellen en haar medewerking zal verlenen bij de lo terij. Van de SE.C.-leden werden inmiddels een 'groot aantal inschrijvingen ont vangen. De S.E.C.-leden die nog niet inschreven voor een lot zullen door de commissie, bestaande uit mej. C. de Beurs en de heren J. van Delden. G. Eyking, F. Houtzager, W. de Bruin, ls er zeker een naar uw keus Burgem Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier F Posthuma en H. L. Voskuilen nog persoonlijk worden bezocht. Het aantal inschrijvingen ls echter van S E C.-zijde bijzonder groot, zodat de commissie zeer optimistisch ge stemd is voor het verdere verloop der actie. De heer F. Houtzager zal de gehele honkbalafdeling voor zijn rekening nemen en meent dat ook hier de ani mo zeer groot zal zijn. De ministe riele goedkeuring kan nu ieder mo ment verwacht worden. PUPILLENTRAINING S.E.C. De enorme toeloop van SJE.C.-pupil- len heeft het jeugdbestuur doen be sluiten de jeugdtraining voor de jong ste S.E.C.-leden te splitsen. Met ingang van deze week zullen de pupillen (één groep) op dinsdagavond van half zeven tot half acht trainen onder leiding van de heer M. v. d. Broek, terwijl de andere groep onder leiding van de heer J. Veldhuizen zal trainen op de donderdagavonden van half zeven tot half acht. De ouders van de S E.C.-pupillen wor den echter verzocht toe te zien op een goede verlichting van de flets van hun zonen, aangezien hier nog wel het één en ander aan mankeert. VOORWEDSTRIJD S.E.C. PUPILLEN BIJ Si.C.-FORTITUDO. De S.E.C.-jeugdcommissie heeft be sloten om zondag a s. als voorwed strijd van SEC 1-Fortitudo 1 op nieuw twee S.E.C -pupillenteams een voorwedstrijd te laten spelen. Zoveel mogelijk zullen in deze wedstrijd spe lers worden opgesteld, die nog niet of zeer weinig in competitiewedstrij den uitkwamen. S.E.C. TOTO-NIEUWS Reeds kwamen vele nieuwe registratie- tiekaartjes binnen na de verstrekking deze week bij de diverse pooladressen. Zaak is om na ontvangst van de SJS.C.-toto'ers van het kaartje dit zo snel mogelijk weer bij het pooladres in te leveren teneinde verzekerd te zijn van een vlotte start voor het komende seizoen. Het S.E.C.-pooladres van de fa. Koelewijn .hoek Molenstraat-Soes- ter Engweg. voorziet in een behoefte De S.EC.-poolers ln deze omgeving kunnen voortaan bij deze firma het formulier inleveren. Registratie is daar eveneens mogelijk. S.E.C.-TOTO ADRESSEN INGSECHAKELD BIJ LOTERIJ De S.E.C.-toto-adressen zijn ingescha keld bij de loterijactie. Bij de SE C - pooladressen kunnen zij die een lot wensen te bestellen, naam en adres opgeven, waarna de SE.C.-functiona rissen t.z.t na ministeriële goedkeu ring het lot zullen aanbieden. Een vreemde rechtbank, die in het geheim arbeiders beboet, maakt bij het begin van de Britse verkiezings strijd meer indruk op de kiezers dan de manifesten waarmee de drie par tijen op pad zijn gegaan. Het gebeur de in een fabriek van belangrijke onderdelen van het B.M C -concern, de makers van auto's onder tal van merknamen. Daar heerste weer eens een arbeidsconfllctje. waarin de Brit ten zo sterk zijn. en de arbeiders be sloten het werk neer te leggen, een zogenaamde walk-out. Maar niet ie dereen wandelde de fabriek uit. voor een deel omdat men terecht consta teerde dat dit niet een staking was waarachter de vakbond stond, voor een ander deel omdat men de rede nering van de organisatoren, dat het eigenlijk een uitsluiting door de werk gever was, verwierp en wel met dui delijke grond, want men kon gewoon doorwerken. Het conflictje werd op de gebruikelijke manier bijgelegd, maar voor de werk willigen bleek de kous niet af. Ze werden voor een soort gerecht geroe pen en beboet met bedragen in de koers van 30 tot 35 gulden, althans voor zover ze vakbondsleden waren. Die vierschaar vonniste overigens niet in opdracht van de vakbond, maar wel onder toezicht van de zogenaamde shop stewards, vakbondlieden, die voornamelijk in de fabriek rondhan gen om te controleren dat wederzijds de arbeidsovereenkomst wordt nage leefd. In dit geval speelt mee dat de fabriek een sleutelpositie inneemt in het auto bedrijf Hier moeten belangrijke on derdelen vandaan komen, en uitvallen van de produktie houdt in dat niet alleen de lopende banden in de as- semblagebedrijven stil staan, maar dat ook alom in de wereld klanten zich ergeren dat hun vehikels niet weer rijvaardig gemaakt kunnen worden omdat de onderdelen niet voorhan den zijn. Dit feit is naar behoren uitgebuit door de shop stewards. Terwijl de produktie met vier procent steeg (voornamelijk door automatisering) steeg het loon 34 procent. $odat de werkers hier nauwelijks met soms over de vijfhonderd gulden naar huis gingen Dit voordeel verdedigen de stewards fanatiek. De onrechtmatige daad van het beboe ten is in deze affaire niet zo belang rijk. al ls het een duidelijk blijk van gebrek aan verantwoordelijkheidsbe sef bij de shop stewards Ernstiger is de konsekwentie dat BMC. onder meer door dit feit orders in de we reld gaat missen en in vele gevallen zijn concurrentiepositie verliest. En het gaat natuurlijk niet alleen om dit bedrijf. Het resultaat is dat Groot- Brittannië maar ternauwernood zijn percentage in de wereldhandel kan handhaven de laatste maanden en lange tijd daarvoor dat aandeel scherp zag dalen. En als één land zich dat niet kan permitteren dan is het En geland. Zonder zijn industriële export is het een kale rots in zee, gedoemd tot armoe. Dit verklaart ook waarom in het con servatieve manifest sterk de nadruk wordt gelegd op een verbetering in de relatie vakbond-bedrijfsleven met min der mogelijkheden tot uitwassen en bovendien op aansluiting bij Europa, de enige manier om een thuismarkt van 120 miljoen mensen te krijgen, een noodzaak voor bedrijven van Brits formaat. Weinig kans De EE G noopt op het continent al reeksen fabrieken tot fusies om op de grotere markt in de running te blij ven. Dat betekent dat de concurrentie van andere forse bedrijven ook buiten de E E.G. voor de Britten groter wordt, terwijl niet-lld-staten op die Euro- markt hoe langer hoe minder kans krijgen door de buitentarieven plus de groei van de bedrijven binnen de EEG. Premier Wilson zit te dokteren aan dit probleem, maar juist op het gebied van de vakbondsmacht en de E E.G. is hij opvallend stil De verwachting is dat hij wint en dat zal dan ook be tekenen dat de uiterst linkse vleugel in de labourpartij meer invloed zal krijgen. De magere meerderheid van nu heeft die vleugel vaak genood zaakt water in de wijn te doen omdat voor alles gold: bijeen te blijven ten einde niet weggestemd te worden, maar met flink wat zetels meer kan de traditionele toestand hersteld wor den dat labour intern zijn ruzies heeft. Met als konsekwentie dat de linkergroep eisen kan stellen voor steun aan het regeringsprogram. Een ander gevolg zal dan ook zijn dat regeringsingrijpen op vakbonds- gebied en een toenadering zoeken tot de E E G weinig kansen meer maken. Waarvan dan weer een gevolg belooft te zijn dat Wilson aan zijn opvolger een weliswaar andere, maar even wrakke boedel zal nalaten als hijzelf te beheren kreeg. De burgemeester zal zijn wekelijks spreekuur deze week niet houden op woensdag, doch op donderdag, van 11 tot 12 uur. Afgelopen donderdag beleefden een 50- tal leden van de R K Instuif Junior de reis van hun leven, toen onze plaatsgenoot, de heer Roest, ruim 200 kleurendia's vertoonde. Deze dia's, welke stuk voor stuk van uitstekende kwaliteit waren, en het commentaar dat het heer Roest hierbij gaf. hebben er toe bijgedragen dat de aanwezigen een goede indruk kregen van de reis naar, en het verblijf gedurende 14 maanden, op de Zuidpool. Na afloop dankte de voorzitter de heer Roest voor de bijzondere leer zame avond, die hij op een prettige en ongedwongen wijze verzorgde. A s. donderdag is er geen bijeenkomst. Op 31 maart is de zaal weer voor de leden geopend GEBOREN: Gilbert Léon, zoon van A. L Vroon en A. in 't Hout, Prof Lo- rentzlaan 89. Soesterberg. Anthonla Gerarda. dochter van J. J. Franken en H M. Waterkoort. Christiaan Huy- genslaan 65, Soesterberg. Mischa, zoon van R Habermehl en B. de Waal, Heuvelweg 45. Rudolf Pieter, zoon van C. Stam en C. G. Barto. Plesman- straat 267, Soesterberg. John Mar cel. zoon van J. C. Jansen en H J Meijer. Schoutenkampweg 145. Jan Joost, zoon van J. Verduin en C. Mun- nik. P. C. Hooftlaan 19. Annemarie, dochter van G. W Kuiper en C. van Buuren. Beetzlaan 78. Esther Loui- se, dochter van J. T. van der Putten en L. J. Huurdeman, Van Goyenlaan 163 Linda Christina, dochter van G. Bunschoten en G. M. Feddema, Hartmanlaan 31. Evert. zoon van M Hodde en G. Jansen, Gallenkamp Pelsweg 22. Elisabeth Maria, doch ter van A. W van der Zanden en P. M. Beemer, Krommeweg 2. Johan- nes, zoon van P G. Blom en M. R de Jongh, Hartmanlaan 23 ONDERTROUWD: Teunis van der Kieft, Odijkerweg 2, Zeist en Dirkje Roels, Dorresteinweg 87. Jan Frans van den Akker. Plesmanstraat 335, Soesterberg en Maria Catharina Gi ling. Prof. Lorentzlaan 42, Soesterberg. Jan Johannes Schans. Middelwij k- straat 79 en Maria Johanna Gouw. Berkelstraat 50, Amersfoort Gerard Alfred Koutstaal, Chr. Huygenslaan 58, Soesterberg en Gretha Jacoba Lantermans. Badhuisweg 71, Apel doorn GEHUWD: Cornelis Ary de Koning, Heideweg 36 en Maria Magrietha Bouwman. Leidsegracht 14. Amster dam Jan van Buuren. Laanstraat 20 en Engelina Martina Maria Beijer, Beetzlaan 121. OVERLEDEN: Antoon Gerard Geus- kens, 59 jaar, Amersfoortsestraat 20, Soesterberg. Benno Meindert Stok king. 10 maanden, Weth. Frankeweg 39III. Amsterdam Josephina Ca- rolina Troupée, 88 jaar, weduwe van J Robijns. Julianalaan 3. Elbertha Westerbeek. 73 jaar. weduwe van G. de Beer, Molenstraat 88. Frederika Cornelia Muller, 75 jaar, gehuwd met A. Hoekstra, Jan Steenlaan 21. Doorn. Ernst de Heer. 65 jaar, gehuwd met J. Lekkerkerker, Beetzlaan 143 Dir. H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie, Transport (Rouwkamer)

Soester Courant | 1966 | | pagina 5