Soest toen - Soest nu Vlucht uit het midden Circus Tony Boltini op april in Soest Stoffenliuis bestaat Ralph Polak 20 jaar Het oog gericht op belastingen Dinsdag 29 maart 1966 Uitgave Drukkerij Smit - Soest 11966 45* 45e jaargang no. 25 Bureau voor redactie en administratie Van Weedestraat 29a. Soest Telefoon 2566 - Postgiro 126156 Wantrouwen tegen grote partijen Leeuwentemmer bij Boltini aangevallen 9 Beëdiging van officieren Meerdere aanrijdingen Eiermarkt Aan de dood ontsnapt Ned. Vereniging tot bescherming van Dieren Soester Beatgroup actief S.E.C. wint met 1-0 Opbrengst Rheuma-collecte Ouderavond Oranje Nassausehool Golden Ear-rings in Soest en brengt donderdag a.s. de Menko Stijl-in-stof-show V.V.Z.-nieuws Hees-N.S.V.S. 1-2 grensrechter S.E.C.-spelers schenken W. Pureveen voetbaltas Abonn. p. kwart, f 2.75 - per post f 3.25 SOESTER(tjbURANT post f 3.25 VerschlJ Verschijnt Iedere dinsdag en vrijdag „Gaan jullie maar gauw onder de koeien zitten", zo schreeuwden op de verkiezingsavond enkele Amsterdam mers de leden van de Boerenpartij toe, die in een grote zaal in de hoofd stad bijeen waren. Het is echter wel zeker dat een groot deel van Koekoeks huidige aanhang nooit een koe heeft aangeraakt en dit ook in de toekomst niet van plan is te doen. Maar het Nederlandse kie zer korps heeft er wel voor gezorgd dat de Boerenpartij van een kleine tot een middelgrote partij is aange groeid. Dat was het meest opmerke lijke feit van de jongste statenver kiezingen. De twee grote regeringspartijen heb ben een duidelijke nederlaag geleden. Maar dat is in de politiek nog niet zo ongewoon. Zo het in Nederland veelal niet gebruikelijk was, in het buiten land is dat een verschijnsel, waarover men zich nooit zal hebben verbaasd. Het ongewone van deze verkiezingen was echter, dat de grote oppositiepar tijen van deze nederlaag der rege ringspartijen nauwelijks hebben ge profiteerd. De C.H.U. en V.V.D. zou den, wanneer we deze uitslag projec toren op de kamerverkiezingen, samen slechts één zetel hebben gewonnen. Daarom drukt deze verkiezingsuitslag meer uit dan een afkeuring over het reegringsbeleid alleen. De verschuiving naar extremistisch links en rechts is immers niet plots komen opzetten, ze manifesteerde zich al heel duidelijk ten tijde van het vorige kabinet, toen P.S.P en Boerenpartij met tezamen 5 kamerzetels ook al een ongewoon gro te winst maakten. Meer dan de afkeu ring van welk beleid ook houdt deze verkiezingsuitslag een motie van wan trouwen in tegen alle democratische partijen. Eigen boezem. De winst van extremistische partijen wordt altijd een der ziekteverschijnse len der democratie genoemd. Dat is ze ongetwijfeld ook. Toch kan men zich niet aan de indruk onttrekken, dat de politieke leiders der grote partijen zich zo vastbijten in het verschijnsel als zodanig, dat zij aan een bezinning over de oorzaken er van nauwelijks toekomen. Zo spant men zich in om aan te tonen in hoevéïe opzichten de Boerenpartij overeenkomsten vertoont met de vroe gere N.SB. Er zijn dan altijd wel en kele punten van overeenkomst te vin den, maar de heer Koekoek pleit niet voor concentratiekampen en dictatuur, integendeel hij strijdt o.m. tegen de laatste overblijfselen van de Duitse dictatuur in ons land en dat verschil vinden we tenslotte nog altijd belang rijker dan alle werkelijke of vermeen de overeenkomsten. Het is zonneklaar, dat de politieke leiders der grote partijen de hand in eigen boezem moeten steken. Zij heb ben gefaald in het Nederlandse volk een aansprekend toekomstbeeld te bie den, en zo zij dit wel hebben, dan zijn zij er onvoldoende in geslaagd hun kiezers van de zin en betekenis hier van te overtuigen. Waarom verlies? Het verlies van de P.v.d.A. is het grootst, maar toch eenvoudiger te ver klaren dan dat van de K.V.P. In de eerste plaats heeft een aanzienlijk deel van de verloren stemmen toch in het linkse kamp (P.S.P.en voorts zullen de koningskwestie en het feit. dat uitgerekend de socialisten de altijd precaire sleutelposite van fi nanciën in het huidige kabinet be zetten, de P.v.d.A. parten hebben ge speeld. Een andere factor is, dat in deze tijd van welvaart de arbeiders flink ge profiteerd hebben van de welvaart en dus de noodzaak van een arbeiders partij niet meer zo zien. Er schijnen zelfs vele arbeiders op de boeren te hebben gestemd. Dat zou in een cri sisperiode ondenkbaar zijn. Het verlies van de K.V.P. is beter te overzien. Gingen in 9 provincies slechts 1 of 2 zetels voor de K.V.P. Het circusseizoen staat weer voor de deur, dus wordt er druk geoefend bij circur Toni Boltini en vooral met de nieuwe aanwinsten worden in het winterlcwartier te Soesterberg regel matig dressuurproeven gehouden. Bij een dressuurproef met de leeuw Sultan is er echter een ongeluk ge beurd, hetgeen de dompteur Aad de Vries het leven had kunnen kosten. Toen hij bij één dezer proeven zijn zweep in een boog boven het hoofd hield met de bedoeling de leeuw er door te laten springen, kwam de leeuw, waarschijnlijk door een slechte afzet boven op de temmer terecht. In de hierop volgende schermutseling liep de dompteur flinke beetwonden op in gezicht en hals. De heer De Vries, 33 jaar oud, werd met ernstige verwondingen in het ziekenhuis „De Lichtenberg" opgeno men. Operatief ingrijpen was noodzakelijk. Hoe diep iemand in zijn vak kan op gaan, blijkt wel uit het verzoek dat ■de dompteur aan directeur Toni Bol tini deed, nl. de leeuw niet te laten afmaken, daar het een lief beest is en alles alleen aan een ongelukje te wijten is. Een en ander geeft wel moeilijkheden voor het circus, daar het niet gemak kelijk is op korte termijn een inval ler te vinden, temeer daar het seizoen voor de deur staat. Op 7 april gaat n.1. de première in Den Haag. verloren, in Brabant waren dit er 6 en in Limburg 5. Voor alle provincies kan men gevoeglijk aannemen dat de bedoelde 1 of 2 zetels verloren gingen omdat de middengroepen van de K.V.P de resultaten van de huidige regering niet op prijs stellen, maar voor Brabant en Limburg komt daar nog bij het besluit van de regering tot sluiting van de mijnen, waardoor de bewoners van deze provincies niet weinig zijn gedupeerd. Ook de V.V.D. kan zich deze verkie zingsuitslag aantrekken. De partij bood een werkelijk alternatief voor het huidige regeringsbeleid en.... ze ver loor stemmen. Een bewijs, dat ook het alternatief niet bij de bevolking is ingeslagen. De conclusie Heel kernachtig kunnen wij het re sultaat van de statenverkiezingen al dus samenvatten: 1. De Partij van de Arbeid is tot bleek-rose verbleekt, door de uit-stro- ming van de felrode socialisten en de republikeinen: 2. de K.V.P verenigt niet meer alle rooms-katholieken onder één koepel, doch behield de orthodox katholieken; 3. de A R. bleven standvastig doordat zij stoelen op een religieus beginsel programma, en geer, sleutelpositie in het kabinet bezetten; 4. de C.HU. won een aantal stemmen doordat zij weinig aan de weg timmert en als „rustige middenpartij" wordt beschouwd, die niet schuldig is aan impopulaire regeringsmaatregelen 5. de V VD werd geen goede oppo sitiepartij geacht, zodat, de liberalen zich wendden tot een zich meer roe rende groepering; 6. de Boerenpartij profiteerde van de heersende ontstemming bij de midden groepen jegens de verhoogde belastin gen, de omroeppolitiek en de niet na gekomen verkiezingsbeloften van de grote partijen; 7 de P S P verenigde nu alle tegen standers van de monarchie onder één felrode vlag, won dank zij de ont stemming tegen het huwelijk van prinses Beatriy met prins Claus: 8 de communisten boekten wat stem men meer door de verlaging van de kiesgerechtigde leeftijd, maar wonnen niet in betekenis; 9 de splinterpartijen kwamen er weer niet aan te pas. waarmee voor de zoveelste maal is bewezen dat afsplit sing op grond van onbelangrijke me ningsverschillen of afwijkende pro grammapuntjes totaal geen zin heeft. Begin april van eik jaar zet zich. Soest een speciale voorstelling te ge- vanaf de Amersfoortsestraat te Soes terberg een kilometer lange karavaan van vrolijk gekleurde wagens in be weging, om pas zeven maanden later daar weer terug te keren. Deze lange stoet is het Circus Toni Boltini aan het begin van zijn grote landelijke tournee. Zo ook zal het dit jaar ge beuren. Straks, na de galapremiére in Den Haag op 7 april, zal Toni Boltini met zijn gloednieuwe circus (onbetwist het modernste van Europa) meer dan 240 plaatsen in Nederland aandoen, om met een keur aan topartiesten uit de gehele wereld het „hooggeërd pu bliek" drie uur lang in een non-stop programma te laten zien wat écht circus kan zijn. Maar niet zonder meer zegt het Cir cus Toni Boltini zijn geliefde Soester berg en omgeving voor zeven maan den vaarwel. De Vereniging voor Vreemdelingen Verkeer te Soest heeft Toni Boltini bereid gevonden enkele dagen vóór de Haagse circuspremière, op 2 april in In het Kamp van Zeist zijn vrijdag middag een zevental officieren be ëdigd. in het bijzijn van familieleden. Commodore J, L Bosch verrichtte de plechtigheid en wees de jonge officie ren o.a. op het feit, dat zij behalve trouw aan de Koningin, gehoorzaam heid zijn verschuldigd aan de wetten en onderwerping aan de krijgstucht. Hierna werd de eed of belofte afge legd, waarna de Luchtmachtkapel, onder leiding van Majoor H. F. W. v. Diepenbeek, het Wilhelmus liet klin ken De beëdigde officieren zijn C H. Ruitenbeek uit Tilburg, L. B. Loohui- zij uit Utrecht, J. W. v. d. Akker uit Delft, R J Steensma uit Amsterdam, G. J. van Dijk uit Rotterdam, A H. van de Veen en J. van IJken uit Hil versum. In verband met het feit, dat de Lucht machtkapel op 1 april a.s. 15 jaar bestaat, bood Commodore Bosch een in- en uitschuifbaar podium aan, dat gebruikt kan worden bij concerten De dirigent Majoor Diepenbeek dank te voor het cadeau en hoopte hiervan nog vele malen gebruik te kunnen ma ken. ven, waarbij vele genodigden van de plaatselijke VVV en autoriteiten aan wezig zullen zijn. Het programma, dat het Circus Toni Boltini zaterdag 2 april in Soest ten beste zal geven is ondermeer samen gesteld uit een groot aantal speciaal voor deze voorstelling gecontracteer de nummers, waaraan bovendien Rob de Nijs en Johnny Lion; Antoinette Boltini met haar humoristische hon- dendressuur en Josette, de jongste telg uit het Boltini geslacht met haar onafscheidelijke paarden, zullen meewerken. De aanvangstijden van de circusvoor stellingen zijn: matinee 3 uur 's mid dags, avondvoorstelling 8 uur. Vrijdagmiddag, om ongeveer 12.30 uur, reed mevr. M. W. M. alhier in een lesauto, waarin tevens de instruc teur B. v R gezeten was, op de Peter van de Breemerweg in de richting Amersfoort. Zij werd gepasseerd door de automobilist A. L T. uit Soest, dat niet geheel volgens de regels ging en een botsing tot gevolg had. Het bleef bij materiele schade. Zaterdagmiddag reed A. C. H. uit Soest op de Dorresteinweg en passeer de bij de Wieksloot een bakfiets. Zijn wagen slipte, reed tegen een boom en sloeg over de kop, doch H. kwam er. wonder boven wonder, zonder li chamelijk letsel af. De auto ging ech ter naar de sloop. Zaterdagmiddag reed A. v. H. uit Baarn in de Torenstraat richting Amersfoort en wenste aan de linker zijde van de weg te stoppen. Op de hoek van de Torenstraat en Neerweg stond een auto geparkeerd van C. C. eveneens uit Baarn, die hij aanreed, waardoor beide auto's bescha digd werden. Bij park Vredehof is D. C. Ch. S.-S. met haar motorrijwiel op een omge waaide boom ingereden, zonder echter lichamelijk letsel te bekomen. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 40.000 stuks in prijzen van 12.60 tot 13,—. Middenprijs 12,60. Prijs per kg. 2, Zaterdag reed de 62-jarige bromfiet ser J. van H. uit Soest op de Dalweg op het fietspad richting Eng, terwijl de spoorbomen gesloten waren. Door onverklaarbare oorzaak reed hij tegen de spoorboom op, schoot er on derdoor en bleef in bewusteloze toe stand op de spoorbaan liggen, terwijl de trein naderde. De attente wagen- voerder wist echter op een meter af stand van Van H. zijn trein tot stil stand te brengen en H. van een zekere dood te redden. H moest met een hersenschudding en een kaakfractuur naar Zonnegloren worden vervoerd. De Ned. Vereniging tot bescherming van dieren, afd. Soest, zal donderdag 31 maart, des avonds 8 uur. in het Oranje-Hotel. Burg. Grothestraat 70, de algemeene vergadering voor leden en donateurs houden. De Soester Beatgroup „The Miseries" is het afgelopen weekend weer bij zonder actief geweest. Deze Beatgroup, die de laatste tijd bijzonder in de belangstelling is ge komen, o.a door optreden In hotel „Eemland" tijdens het laatst gehouden carnavalsbal en het Oranjebal in de brandweerkazerne te Soest op 10 maart Vrijdagavond werd opgetreden, samen met „The Golden Ear-rings", en zaterdagavond in de Emm^kerk te Soestdijk Hierbij bleef het niet, want zondag avond werden de spullen opnieuw in geladen en ging men naar Blaricum, waar het beatminnende publiek van de „Instuif Blaricum" alweer zat te wach ten om de spieren soepel te „shaken". Ongetwijfeld zullen wij in de toe komst nog wel meer horen van deze jonge Soester beatgroup. NOG VOLOP SPANNING De wedstrijd S.E.C.-Fortitudo is in een kleine overwinning voor SJE.C. ge ëindigd In de eerste helft was SEC. opper machtig en belegerde regelmatig het Fortitudo-doel, maar doepunten ble ven uit, deels door goed doelverde- aigen maar ook door onmacht van de S E.C.-voorhoede om dit overwicht in doelpunten uit te drukken. De ruststand was dan ook 0-0. Na rust een zelfde beeld, hoewel For- titudo door enige onverwachte uitval len prachtige kansen kreeg de leiding te nemen, zelfs werd een kans voor open doel gemist. S.E.C. zou echter eindelijk de leiding nemen en wel door Duijst met een schot van grote afstand, dat via de handen van de keeper in de boven hoek van het doel verdween. Dat was na 28 min. 1-0 voor S.E.C. In deze stand kwam geen verandering meer, hoewel zich nog wel kansen vorodeden. S.E.C. LOOPT ééN PUNT UIT OP SAESTUM EN ZEIST Doordat de wedstrijd Zeist-Saestum in een gelijk spel (1-1) eindigde, is S.E.C. op deze concurrenten een punt uitgelopen. Echter Holland en Baarn behaalden beiden de volle winst, resp. op C.D.N. en Veenendaal. Donar en V.V.O.G. deelden de winst en eindig den op 1-1. Niettemin zijn beiden nog niet uitge schakeld. hoewel de kans voor deze clubs wel klein wordt. De stand is thans: De collecte voor het Rheumafonds heeft, ondanks het slechte weer, het mooie bedrag van 4424,42 opgebracht. Het plaatselijk comité laat langs deze weg alle collectanten en verdere me dewerkers. alsmede alle gevers en geef sters, hartelijk dank zeggen. De Chr. School, de Oranje Nassau sehool zal donderdag 31 maart en vrij dag 1 april om half acht twee ouder avonden geven, waarbij een uitgebreid programma voorgeschoteld zal worden. Men zal kunnen luisteren en kijken naar zang en muziek, voordrachten, kledingshow, ruimtevaart, reportages, intervleuws, tentoonstelling en jour naal. Het optreden in Soest van de „Gol den Ear-rings" is een groot succes geworden. De zaal van Hotel „Eem land" was geheel gevuld met naar schatting ruim 300 danslustigen, die niet alleen uit Soest, maar ook uit de naaste omgeving waren komen op dagen. Het is deze maand 20 jaar geleden dat de heer Ralph Polak een stoffen zaak opende in het kleine winkelpand Nieuw Baarnstraat 16 De heer en mevrouw Polak wisten hun zaak spoe dig tot bloei te brengen en reeds in de jaren '50 gingen zij dan ook naar een winkelpand uitzien. Het zou ech ter 1962 worden alvorens zij die ge vonden. En toen was het dan ook de hoogste tijd. want zelfs kelder en zolder van Nieuw Baarnstraat 16 wa ren toen vol gestouwd met rollen stof. In de zomer van 1962 slaagde de heer Polak er in het grote zakenpand Laanstraat 50 in handen te krijgen. De heer M. Beneker, die in dit pand een fotozaak had gevestigd, was be reid om naar de Nieuw Baarnstraat te verhuizen en zo kon medio okto ber de grote verbouwing van de zaak aan de Laanstraat beginnen. Mede in verband met de strenge win ter van 1963 werd het 12 juni 1963 alvorens de heer en mevrouw Polak hun grote moderne stoffenzaak aan de Laanstraat officieel konden ope nen. De laatste jaren is de klanten- kring van dit Baarnse Stoffenhuis ook snel in de aangrenzende gemeente gegroeid. Dames uit Laren. Huizen, Bussum, Hilversum en Soest zijn met vele Baarnse dames vaste klanten van de heer Polak geworden. In het kader van de jubileum-herden king brengen de heer en mevrouw Po lak deze maand niet alleen een spe ciale jubileumverkoop met jubileum- prijzen maar ook een stotfenshow. Het is de Menko Stijl-in-stof-show. Deze wordt op donderdag 31 maart in de zaak van de heer Polak gepresen teerd. Er zal 's middags van 14.30 tot 17.00 uur en 's avonds van 20.00 tot 22.30 uur doorlopend geshowd worden. Er wordt geen entree geheven, zodat Iedere dame in de loop van de middag of 's avonds een kijkje kan nemen. Het is V.V Z. niet gelukt de uitwed strijd tegen Baarn in winst om te zet ten. In de eerste helft wees niets er op dat een nederlaag geleden zou worden. Een oppermachtig V.V.Z. ging telkens weer met goed opgebouwde aanvallen in de richting van het Baarn-doel. De afwerking liet echter te wensen over. Timmer loste twee maal een goed schot, maar beide keren te zacht, waardoor de Baarn-doelman redding kon brengen. Na 25 minuten echter was het links back Floor die van verre afstand schoot. De Baarn-keeper werd kenne lijk verrast waarna de bal door de linkerbovenhoek in de touwen ver dween. De 0-1 stand was. gezien het spel- beeld. zeer verdiend Deze stand bleef tot de rust gehandhaafd Na de rust een klasse minder spelend V.V.Z. Door een veel lager tempo te gaan spelen kon Baarn door hun uit blinker Onrust steeds weer aanvallen opbouwen. Doelpunten konden hier door niet uitblijven. 20 min na de rust was het Onrust, die een schot op het V.V.Z. doel loste, waar doelman Hiep overheen dook, waardoor de stand 1-1 werd. Ongeveer 5 minuten later was het op nieuw Onrust die doelpuntte, welk doelpunt o i. niet onhoudbaar leek. VV.Z. geloofde toen niet meer in zichzelf. Kort voor tijd wist de links buiten van Baarn de stand op 3-1 te brengen. Door deze uitslag keerde de spanning in deze afdeling weer geheel terug. De V.VZ.-ers mogen indien zij het kampioenschap willen behalen, geen punten meer verliezen. Het derde elftal trok naar Amersfoort om daar Posthoorn te bekampen. Posthoorn bleek echter maar over zes spelers te beschikken, zodat zon- Het hoofd van de directe algemene fiscale politiek van het Ministerie van Financiën, baron H. van Lawick, heeft vrijdagmiddag tijdens een lezing voor het departement Vlaardingen-Maas- sluit van de Maatschappij voor Nij verheid en Handel enkele belangwek kende uitspraken gedaan met betrek king tot het aantal belastingen in Nederland. Baron Van Lawick heeft zich daarin nogal kritisch uitgelaten over het aantal en de soort belastingen, die ons land kent, zeer tot genoegen van de velen, die aan de belasting een broertje dood hebben uiteraard. Baron Van Lawick heeft gezegd, dat Nederland naar zijn mening „wel wat ruim" in de belasting zit. Het rijk heft 22 belastingen. „Er mogen er best een paar af. Ik denk daarbij met name aan belastingen, die betrekke lijk weinig opbrengen en toch veel rompslomp geven voor de fiscus en/of publiek", aldus de heer Van Lawick. Hij noemde de personele belasting als voorbeeld van de heffingen, die hoge kosten met zich brengen, en in ver houding te weinig opbrengen. De uispraken van Baron Van Lawick zijn temeer opzienbarend, omdat de belastingverlaging, die ons al zo lang in het vooruitzicht is gesteld, al wel veel besprekingen heeft ontketend, maar nog geen zichtbare vorderingen heeft gemaakt. Integendeel, uitspraken van sommige politici duiden erop, dat het nog wel eens even kan duren, voordat de belastingen verlaagd zullen worden - of dat die verlaging mis schien zelfs helemaal niet kan door gaan! Met de uitslag van de verkiezingen voor de Provinciale Staten nog vers in het geheugen krijgt de regering opnieuw „een dreun op het hoofd", als men de uitspraken van baron Van Lawick ten minste zo wil zien. Want tegen het uitstellen van de belastingverla ging kwamen wel protesten, maar er was nooit iemand, die nu eens precies zei, hoe de vork ln de steel zat. De heer Van Lawick heeft de „Gordi aanse knoop van belastingen" ont ward. daarbij geconstateerd, dat wij Nederlanders rijkelijk in onze belas tingen zitten en dat er best een paar verdwijnen kunnen, omdat ze in feite meer kosten dan ze opbrengen! De uitslag van de verkiezingen voor Provinciale Staten zullen onze huidige regeerders wel niet in paniek, maar dan toch wel aan het denken gebracht hebben. Het is te hopen, dat ook de uitspraken van baron Van Lawick de aandacht van Den Haag krijgen, die ze zonder twijfel verdienen. Anders zou het bij volgende verkiezingen nog wel eens verrassender kunnen toegaan! KANTMAN. der te hebben gevoetbald de thuisrel» weer kon worden aanvaard De pupillen wisten van hun tegenstan ders Quick te Amersfoort met 1-0 te winnen. Hees heeft het in de voor haar be langrijke wedstrijd niet tot een over winning kunnen brengen. Het is een kleine nederlaag geworden. Dat is jammer, temeer daar Hees voor het grootste deel van de wedstrijd in de meerderheid is geweest. De Hees-ploeg trok met behoorlijk spel regelmatig ten aanval, doch in de beginperiode had de linksbinnen van N.S.V.S. succes met een vrije trap (0-1), maar Hees had onmiddel lijk antwoord en het werd door Bos- ma (1-1), uit een voorzet van H. de Bree. Hees bleef aanvallen, maar had geen geluk en tot de rust bleef de stand ongewijzigd. Ook na de thee was Hees veel sterker en wist een doelpunt te maken, dat de arbiter echter afkeurde en inplaats daarvan een strafschop toekende, die echter naast geschoten werd. Dit had de strijd kunnen beslissen, maar het verwachte doelpunt kwam aan de andere kant. De scheidsrechter kende aan N.S.V.S een strafschop toe. die in een doel punt werd omgezet (1-2). waarmede het einde kwam. daar Hees ook in de resterende 15 min., wat zij ook pro beerde, niet tot doelpunten kon ko men. Doelman Tempelaars van Hees maak te een betrouwbare indruk. Het is te hopen, dat Hees a.s. zater dag tegen Scherpenzeéï een beter resultaat weet te behalen. HEES 2-POSTHOORN 2 1-0 Hees 2 staat door deze overwinning op de rand van het kampioenschap Als a.s. zaterdag tegen S.V.M.-Boys in Maartensdijk gewonnen wordt, mogen de Hees-reserves zich kampioen noe men. Aan de cadeaus, die de heer W. Pure veen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum als tuinman bij „Zonneglo ren" ontving, werd er nog één toege voegd. Voor de wedstrijd V.V.O.G.- S.E.C. werd de S.E.C.-grensrechter ^an het eerste S.E.C.-team een voetbal tas aangeboden. De S.E.C.-spelers wilden op deze manier hun erkente lijkheid tonen aan de man, die reeds zo vele jaren het grensrechterschap bij het S.E.C.-eerste elftal uitoefen

Soester Courant | 1966 | | pagina 1