ploeg stoffen Ouderavond Groen van Prinsterenschool S.E.C. haalt een kostbaar punt uit Zeist Studenten wonnen in Ecuador KraWieïs van Knelis Telefoonnummer Noorderweg 23 SAESTUM-S.E.C. 1-1 Onder invloed praehti Volksonderwijs geeft ge opvoering van kinder-operette B.D.C.-Hoogland 0-1 GER<S> CASSETTES S.E.C.-zaterdag S.E.C. A leed onverwachte nederlaag tegen G.V.V.V. Hees-iiieuws B.D.C.-Handbal BATEABIRGS Erkende Auto- en Scootferriijschool BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming In de fraaie nieuwe zaal van de Em- makerk aan de Regentesselaan te Soestdijk heeft de Groen van Prlns- tererschool zijn ouderavond gehouden. De avond werd geopend door de voor zitter van de oudercommissie, de heer L. van Schaffelaar, die de volle zaal een hartelijk welkom toeriep en het hoofd der school, de heer B. Dijkema met zijn staf dankte voor alles, wat zij had gedaan om deze avond moge lijk te maken. Daarna was het woord en de daad aan de leerlingen van de derde klas, die onder leiding van de dames A Schep en M. M. Veldhuizen en de heer A. H Ebbers een programma hadden ingestudeerd, dat zeer in de smaak viel van de vele ouders. Het prachtige decor, geschilderd door de heer Schuitema in zijn spaarzame vrije ogenblikken, wekte terecht be wondering op. zoals ook reeds op vo rige ouderavonden zijn artistieke kwa liteiten sfeer hadden gegeven aan de sprookjeswereld, waarin de kinderen hun toneelstukjes opvoerden. Ook an dere ouders hadden geweldig mee ge werkt door het maken of op andere wijze verschaffen van de prachtige costumes. Deze goede samenwerking tussen ouders en personeel der school resulteerde in de zeer geslaagde op voering van de sprookjes Pluimstaar tje, Rijstepapkoning en De Prinses op de erwt. Ook de kinderen zelf heb ben echt genoten en na een tractatle in de pauze werden ze met door ou ders beschikbaar gestelde auto's naar huis gebracht om in hun droom mis schien nog eens na te genieten van al de emoties van hun avond. De heer Kohier, verbonden aan de Chr. Stichting voor school- en be roepskeuze te Utrecht, sprak daarna over de functie van de test in de aan sluiting lager onderwijs voortgezet on derwijs. Kan een leerling van de zesde klas lagere school al wel bepalen, welk be roep hij zal kiezen? Neen, want uit de veelheid van beroepen, waarvan het aantal op 5000 kan worden ge schat. ziet en ervaart het kind slechts enkele. En van de beroepen, die hij ziet. is het vandaag de piloot en over enige tijd mischien de banketbakker, die hem aanspreekt, zodat de zonderling ste wisseling in „keuze" In korte tijd kan plaatsvinden. De test geeft dan ook veel meer een schoolkeuze aan, waarna later uit de door de test aangegeven hoofdrichting de specifieke beroepskeuze kan volgen. Ouders grijpen wel eens te hoog, met al de gevolgen van die voor de kin deren. Van al de leerlingen van de lagere school bezoekt ongeveer 7 procent het Middelbaar Onderwijs en slechts 1 pro cent behaalt zonder doublures het elndiploma. Dan maar naar het ulo? Ook hiervan behaalt 55 procent nooit de eind streep. Daarom is de schooltest een prachtig middel om samen met het advies van hot hoofd der school te dienen als leidraad voor de ouders bij de juiste keuze van de school. Nadat de gestelde vragen waren be antwoord, sloot de voorzitter van het schoolbestuur, de heer H. Fennema met een kort woord deze zeer ge slaagde ouderavond, nog steeds een uitstekende mogelijkheid om het con tact huis-school te bevorderen. Soesterbergsestraat 51A t.o. busstation Soest-Zuld De auto van J. J. W. werd op de Stadhouderslaan aangereden door een auto, die op de linkerhelft van de weg reed. De bestuurder van deze auto reed echter door, doch werd In de Van Weedestraat door de politie op gemerkt en na een korte achtervol ging op een erf tot stilstand gebracht. Bij onderzoek bleek het J. v. d. B. uit Soest te zijn, die onder invloed van sterke drank verkeerde. Na drie jaar regeren heeft de militaire junta van Ecuador het hoofd gebogen voor de toenemende onlusten, die men zelfs niet meer kon beteugelen door de staat van beleg af te kondigen. De studenten, middenstanders en ar beiders die in verzet kwamen, omdat zij een terugkeer wensten naar wat grondwettelijker verhoudingen, hebben gewonnen. Öp zichzelf is dit een glorieuze zege van de democratie op de dictatuur, die van genoeg belang is om als een uitzonderlijke gebeurtenis in latijns- Amerika aan de balk geschreven te worden. Maar voor het overige is het verzet ook minder ideëel geweest en zelfs zeer een kwestie van behaaglijker leven. Er was al onbehagen, maar de woede kwam pas goed door de beper kingen op de invoer en fiscale maat regelen waarmee de junta de econo mische crisis te lijf wilde gaan. Van deze afstand is niet gemakkelijk te beoordelen of die maatregelen wel goed waren, maar het lijdt geen twij fel dat enig krachtdadig ingrijpen dringend geboden was. Of het burgerlijk bestuur - ook al zul len de militairen dit dan steunen - dat voor elkaar krijgt? Dat is minder ze ker. Gebeurt het niet dan is het wachten gewoon op de volgende militaire re gering. En blijkt dat ook in Ecuador de oude, bedenkelijke latijns-Ameri kaanse revolutie- en putschtraditie in ere is gebleven. In een nog al hard gespeelde wed strijd. vooral van Saestum zijde, heb ben beide koplopers de punten gedeeld, wat voor SE C. zeer bevredigend was, daar zij haar punt voorsprong be hield. Het eerste kwartier van de wedstrijd was Saestum iets sterker, terwijl spil Ruitenberg in de beginperiode wat onzeker speelde, doch zich later prach tig herstelde Doelverdedlger Van Hattum was ech ter wederom in goede vorm en hield zijn doel schoon. Geleidelijk werkte S.E.C. zich los en er ontwikkelde zich een gelijk opgaande strijd, waarbij aan weerszijden kansen kwamen, doch doelpunten uitbleven. De ruststand was dan ook dubbel blank (0-0). No. de thee een energiek aanvallend SEC., waarbij Van de Broek wel de uitblinker was. Na 8 min. gaf links buiten Van de Berkel een voorzet en uit een hieruit ontstane onoverzichte lijke situatie, schoot Verhoeve de bal tegen het net 0-1. S.E.C. trok zich enigszins terug, waar door Saestum in het offensief kwam. Bij één der uitvallen kreeg Verhoeve na 3 spelers gepasseerd te zijn een mooie kans om de stand op 2-0 voor SJ3.C. te brengen, maar zijn schot ging aan de verkeerde kant van de paal juist naast. Toen kwam na 25 min. het moment dat de linksbinnen van Saestum door brak, Krijt in laatste instantie aan de noodrem trok en Saestum de toegestane strafschop in een doelpunt wist om te zetten (1-1). S.E.C. 16-21 Donar 16-16 Baarn 16-20 Vriendens. 14-15 Saestum 16-20 V.V.IJ. 15-13 Holland 15-19 Fortitudo 15-12 Zeist 15-18 Veenendaal 16-9 V.V.O.G. 16-19 C.D.N. 15-6 Volksonderwijs, afd. Soest, gaf in het verenigingsgebouw St. Jozef een twee de opvoering van de kinder-operete ..Reepelsteeltje" van Johannes Veth De voorzitter, de heer C. F. van Vliet heette de talrijke aanwezigen harte lijk welkom en zei, dat deze avond bedoeld was als sluitstuk van de fi nanciële actie ter gelegenheid van het 100-jarig bestaan van Volksonder wijs. Naast het naar school gaan, aldus spreker. Is het belangrijk de kinderen ook afleiding te geven ln de vorm van muziek en zang. Niet alleen dat zij hierdoor meer zelfstandig worden, maar ook gevoel voor goede muziek krijgen, waardoor het mogelijk is me lodieën van verschillende operettes van bekende componisten te laten horen Er is alles gedaan om de operete „Re pelsteeltje" te laten slagen, niet ln het minst de kleding, die met de meeste zorg. beter gezegd vakkundig was verzorgd besloot spreker. De voorzitter was tevens de regisseur en algemeen leider van de operette en de heer Van Vliet komt dan ook een eresaluut toe voor de prachtige op voering. „Repelsteeltje" is een kinder-operette in 5 bedrijven en de korte Inhoud is alsvolgt. Repelsteeltje is een ondeu gende kabouter, die Miranda, de lieftallige dochter van de molenaar helpt gouden draden te spinnen, maar als dank voor zijn hulp haar kind opeist, als Miranda straks met de Prins zal zijn getrouwd. Natuurlijk loopt alles goed af. Het was allemaal leuk en rolvast uit gevoerd met zeer goede pianobegelei ding van de heer P. de Geus. Wij zullen geen namen noemen, want de jongens en meisjes die allen leer lingen zijn van de 3 openbare scho len in Soest, hebben goed gespeeld en gezongen. Het langdurige applaus voor de heer Van Vliet en de kinderen was zeer verdiend. Na de pauze voerden een negental kinderen van de ulo-school een to neelspel „Jan altijd tevreden" van H. G. Cannegieter op. Ook dit toneelspel werd met vaart door wat oudere kinderen zeer waar derend uitgevoerd. Een droeve bijkom stigheid is, dat de schrijver van dit toneelspel juist op de dag der op voering begraven werd. Volksonderwijs kan met trots op beide avonden terugzien. De strijd werd steeds harder en er werd hevig om de overwinning ge streden. Rechtsback De Rooij moest uitvallen, die vervangen werd door R. Dorre- stein, terwijl Verhoeve ook de strijd moest staken. Even later moest het spel gestaakt worden voor een bloed neus van De Bruin. Uit dit alles blijkt dus wel, dat van goed voetbal geen sprake was, het geen trouwens praktisch de gehele wedstrijd niet mogelijk was omdat er te veel op de man werd gespeeld. Beide partijen kwamen niet meer tot doelpunten en dat was maar goed ook, want een puntenverdeling leek ons voor deze belangrijke wedstrijd wel het beste resultaat. De andere uitslagen in deze afdeling waren: Fortitudo-V.V.O.G. 1-4. C.D.N.-Donar 2-1. V.V.IJ.-Holland 1-2. Baarn-Zeist 2-2. Veenendaal-Vriendenschaar 2-3. Door deze uitslagen blijft de kopgroep nauw aaneengesloten, hetgeen uit on derstaande stand blijkt. Alleen Holland liep een punt in door een overwinning op V.V.IJ. en staat nu wat de verliespunten betreft op gelijke hoogte met S.E.C. De stand is thans alsvolgt: Ondanks het grote overwicht, dat B.D.C. gedurende de gehele wedstrijd heeft gehad, is het niet gelukt om het sterk verdedigende Hoogland haar wil op te leggen. B D.C oefende 'n zware druk uit op de Hoogland-veste, waartegenover de be zoekers slechts enkele uitvallen konden stellen. Vraag proefrit bij: AUTOMOBIELBEDRIJF ALEX VAN KEULEN N.V. Amsterdamseweg 29 - Amersfoort Telef. 03490-14243 IEDERE ZATERDAG SIMCA-SHOW De soms goed opgezette aanvallen werden steeds weer door de Hooglan ders in de kiem gesmoord, terwijl in laatste instantie hun doelman steeds op de goede plaats stond. Vooral mid- voor Van de Mast was een gevaar voor de Hoogland-defensie, maar ook hij had deze middag geen geluk. Enkele minuten voor rust raakte Van de Mast geblesseerd en werd direct bij het begin van de tweede helft vervangen door Van de Kant. In de tweede helft zag men hetzelfde spelbeeld Een constant aanvallend B.D.C. en een sterk verdedigend Hoog land. dat soms met 9 spelers voor eigen doel stond, zodat er voor de Soesters geen doorkomen aan was. Na een kwartier spelen trapte de Hoogland spil de bal hard over de ver opgerukte B.D.C.-defensie heen en het was hun midvoor, die na een snelle rush van doelman Kok een ge slagen man maakte 0-1. Hierna gingen de Hooglanders weer op hun eigen helft opereren. van 3 tot 7 mm breed, o.a. Tanja, Sonja en glad. Graveren klaar terwijl U wacht. Eenmaal leek het erop dat B D.C. gelijk zou komen, toen Van de Hengel goed voorzette en Brouwer buiten be reik van de Hoogland-keeper tegen de lat kopte Rechtsback Voet probeerde het nog enkele malen met een solo, maar de Hoogland-keeper wist van geen wijken Op deze manier heeft BD.C. haar derde nederlaag in deze competitie moeten incasseren. Nu was het een der zwakkere broe ders, die de Soesters naar een neder laag speelden. S.E.C. 2-V.V.Z. 3 4-0 Na de slecht gespeelde wedstrijd van SE C. 2 tegen Sova 3 werd de plaat selijke ontmoeting tegen koploper V.V.Z. 3 toch wel enigszins angstig tegemoet gezien. Nadat het beginsignaal had geklonken, trok V.V.Z. direct goed ten strijde. De achterhoede van SE C. liet echter zien wat ze waard was. De aanvallen gingen over en weer en al gauw bleek dat SE C. de winst in eigen huis wilde houden. Wat dan ook in de 25e min. tot uitdrukking kwam. Het was Tolboom, die scoorde, maar de scheidsrechter keurde het doelpunt af wegens buitenspel. S.E.C. werd hierdoor niet van de kaart gebracht, want nog geen 5 min. later was het Van Loon, die een fout van de keper afstrafte en inschoot 1-0. S E C. had de leiding en al gauw bleek dat ze deze wilde behouden. In de tweede helft kwam pas de klas se van S.E.C. naar voren V.V.Z. kwam nu duidelijk aan conditie tekort, wat dan ook door de thuisclub werd uitge buit. Nu was Van Loon doorgebroken en hij werd in het strafschopgebied ten val gebracht, waarvoor terecht een penaltv werd toegekend en benut. 2-0. In de 28e min. wat het dat. door goed samenspel Rademaker de vrijstaande Tolboom kon lanceren en deze kon wederom de keeper bet nakijken ge ven 3-0. Het spelpeil zakte, hoewel er tocb nog enige aanvallen uitkwamen. Spil Duinkerken met de backs Kok en de uitstekend werkende Verwoerd kon den iedere doorbraak voorkomen. Er waren nog maar 8 min. te spelen toen Van Loon een schot loste van zeker 15 meter afstand, dat de keper verraste en het was 4-0. In de enkele min. die toen nog restte zou V.V.Z. nog bijna aan 'n tegen- puntje gekomen zijn, wat ze wel had verdiend, maar de snelle back Kok kon, toen keper Kramer reeds gepas seerd was, de bal van de doellijn red den. Zo werd V.V.Z, ook nog deze laatste kans om te scoren ontnomen. Het was wel een plaatselijke Ontmoe ting maar aan weerszijden zeer spor tief gespeeld. Door de zaterdag geleden 1-3 neder laag tegen G.V.V.V. A uit Veenendaal, komt de tweede plaats van S.E.C. A danig ln gevaar, waardoor promotie wel eens uit kon blijven. Dat is dan onverwachts, want S.E.C. heeft lange tijd zelfs de leiding gehad. De wed strijd tegen G.V.V.V was een op goed peil staande ontmoeting. S.E.C. begon goed. Van de Brakel zette de bal voor. Van Luytelaar scoorde, maar de treffer werd wegens buitenspel afge keurd. Dit doelpunt stimuleerde S.E.C. niet. Integendeel, de groen-witten gingen zelfs nonchalanter spelen, blijkbaar in de mening verkerend, dat het wel zou lukken. Dat kwam de Soesters na een kwartier duur te staan. De links buiten van de gasten scoorden toen 0-1. Het werd zelfs voor rust nog 0-2, toen de linksbuiten drie tegenstanders pas seerde en Kamphorst het nakijken gaf. Overigens had S.E.C. niet veel ge luk in de eerste helft. Van Boeijen miste een strafschop, die hij mocht nemen nadat De Jong was onderuit gehaald. De G.V.V .V-doelman redde fraai. Bovendien gingen veel kansen verloren doordat de bal over en naast geschoten werd. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld. Een aanvallend S.E.C.. dat echter geen kans zag de kansen te benutten Na 20 minuten ging linkshalf Bosman zich ermee bemoeien en dat leverde al dlrekt succes op. Van de Brakel trok de bal voor en Bosman scoorde 1-2. De Soestehrs kregen hierdoor moed en ontketenden een hevig offen sief, dat evenwel geen verdere doel punten meer opleverde. De G.V.V.V- doelman keerde enige kopballen en schoten op goede wijze. Na een half uur kwam SE C op een 1-3 achterstand, toen Van Luytelaar de door de rechtsbuiten ingeschoten bal zo hard tegen het hoofd kreeg, dat hij tegen de grond ging en bleef lig gen. Daarvan profiteerde de rechts binnen, die de bal opnieuw inschoot. In eerste Instantie redde Dorrestein. maar toen de midvoor de bal inschoot, was het raak (1-3). Van Luytelaar moest uitvallen; hij werd goed ver vangen door Dorrestein. In de laatste fase was het met de spanning wel gedaan. Het bleef 1-3. SCHERPENZEEL-HEES 0-3 Reeds ln de 2e minuut een schot van ongeveer 16 meter door linksbinnen van Es, tegen de lat. In de 8e minuut herhaalde dit zich weer en een doel punt kon niet uitblijven. Na 10 minu ten was het 1-0 door midvoor Bud- ding uit een voorzet van H. de Bree. In de 20e minuut kreeg Scherpenzeel een strafschop toegewezen wegens een vermeende handsbal van spil Geijtenbeek. De bal werd echter hoog over geschoten. In de 30e minuut van de eerste helft kreeg Hees een penalty te nemen, wegens hands van de linksback van Scherpenzeel. Deze strafschop werd door De Jong benut en daarmee werd de stand op 2-0 voor Hees gebracht. Dat was tevens de ruststand. Na rust een veel sterker Hees. dat in de 15e minuut door rechtsbuiten Bos man op 3-0 kwam. De keeper van Scherpenzeel stond een grotere over winning in de weg. Hees heeft door deze overwinning wat meer mogelijkheden gekregen om de degradatie te ontlopen. S.V.M. BOYS-HEES 2 0-4 Het 2e Hees-elftal werd in Maartens dijk kampioen door met 4-0 te winnen. Rechtsbinnen Veenendaal scoorde 3 maal en midvoor Hop 1 keer. Hees is ongeslagen kampioen gewor den en promoveert naar de reserve 2e klas. S.VJVÏ. BOYS 3-HEES 3 1-4 Hees 3 wacht alleen op een misstap van de koplopers om eventueel kam pioen te worden. KAARTAVOND Vrijdagavond, 8 april, organiseert Hees een kaartavond voor leden en dona teurs in de Hees-kantine. Aanvang GEEN PROMOTIE VOOR DAMES IN DE ZAALKOMPETITIE Zaterdag werd in de nieuwe sporthal te Amersfoort de beslissingswedstrijd gespeeld voor de promotie naar de le klasse in de zaalkompetitie. Het ging tussen de elftallen van Olympia uit Hilversum en B D.C. uit Soest. De eerste wedstrijd werd door Olym pia gewonnen met 3-2 terwijl de re turn door B D.C. werd gewonnen met 7-2. Een beslissings wedstrijd was nodig wie uiteindelijk zou promoveren. Twee zeer nerveuse ploegen traden zater dagavond aan en gaven elkaar dan ook niets toe. In de eerste helft was het Olympia die de toon aangaf en de rust kwam dan ook met een 2-0 stand voor Olympia. Na rust kwam een herboren B.D.C.- ploeg in het veld en werd Olympia ln de verdediging gedrongen. De eind stand kwam met een 2-2 gelijk spel. Verlenging was nodig om een uitslag te forceren en Olympia wist in deze verlenging twee keer het BD.C,-doel te vinden. Dit is reeds de derde keer dat de da mes van B.D.C. kampioen waren en niet door de promotie konden komen. Vorig jaar werd verloren van Amers foort en het jaar daarvoor met straf- worpen nemen van U.H.V. W L2J Gedipt. A.B.A.N.«Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 f02955) bgg 03498-1951 VERWARMDE LESAUTO O wordt gehaald eD gebracht Dit zelfde elftal kwam zondag weer in het veld tegen elkaar en hier maak- t-en de dames van B.D.C. korte metten met Olympia en zond hen met een 3-0 nederlaag naar Hilversum terug. Verdere uitslagen waren: Heren sen. Olympia-B D C. 7-13, waar door de heren de bovenste plaats heb ben bereikt. Heren sen. A.A.V. 2-B.D.C. 2 12-6. Heren jun. Attila-B.D.C 4-4. Dames jun. B.D.C. 1-L.V.V. 1 17-1. Dames jun. S.V. Achterveld-B.D.C. 2, scheidsrechter niet opgekomen. Dames asp. BD.C. 1-S.V.A. 11-0. Dames asp. B.D.C. 2-L.V.V. 2 5-1. Dames asp. Fortisimo-B D C. 3 1-0. Heren asp. H.H.C.-B.D.C. 16-8. Voor de paasdagen is er geen pro gramma vastgesteld. Programma voor zondag 17 april: 12 uur: dames asp. B.D.C. 2-S.D.O. 2. 13 uur: dames sen. B.D.C.-U.D 1430 uur: dames jun. E.M.M.-B.D.C. 1. 12 uur: dames jun. Spirit 2-B.D.C. 2. 13.30 uur: heren sen. U.D. 3-B.D.C. 12.15 uur: heren sen. U.H.V. 3-B.D.C. 2. 13 uur: heren jun. Fidelitas-B.D.C. 12 uur: dames asp. S.V.-Achterveld- B.D.C. 3. 12 uur: heren asp. BS.V.-BD.C. Ajje 't ming vj-aogt mok zeige dak bilt btp datter w^er zo- j veuJ. hpuze blekom- We in Soest. Da kan nog wel een fciedje dure. waant ze wor de ebouwd in het Soesderveen en 't ls nog laang nle zo- veer, datter begonne kan worde, inaor regere is veurüutzien dus as alle ver- gunnlnge binne binne, kunne die 850 fletwoninge ebouwd worde. 't Worde gin gewone huuze, waant d'r binne d'r ble van zeuvehoog. Das me- raokels hoog, ik word al naor as lk op een trappie mot staon om een schllderiétje op te hange, laot staon da ik op de zeuvende verdieping van zo'n flet gao wone. Veur gin goud. Wullie zeuke ut in de huuzebouw dus hogerop: as ut noeng maor gin lucht- kastele binne! Ik vin der niks an, die hoge huuze, maor Jao, elk huus het z'n kruus en d'r zalle best mlnse te vinde weeze, die 't fing vingde om in zo'n pakhuus te woone. Mit ming zou d'r in zo'n flet gin huus te houwe weeze, schat ik zo. Flets is niks veur ming. Ik bin netuur- luk blie datter zoveul huuze biekom- me, maor ajje noeeng vraogt of ik die dinge mooi vin, dan mot ik nee zeige. Ik vin, da wullie ho° laanger hoe veer- der van huus raoke mit al de flets. Gin elge stukkie grond d'rbie, gin tuuntje, bar veul trappe loope en al die dinge meer, da's niks veur ming en Kneliao. Die het toch al zo'n hekel an trappe. behalleve netuurluk as ze 't ming kan doen. Maor da ebeurt ge lukkeg nle vaok, waant ik bin een net en oppassend oud baosje. Gced,850 flets in 't Soesderveen. 't Toezicht ble de bouw zal verscharrept v/orde, waant een veurige keeT waore d'r een bietje moellukhede. Nie veul en 't was ok onbelaangriek. Een paor scheure hier, een paor kepotte mure daor, een deur die nie ope wil en meer van da soort dinge. niks arregs dus. Allenlg wel bar lastig netuurluk, da wel. En ok kostbaor, maor ik geleuf da alle ellende noeng wel zo'n bietje verhollepe is En om veerder naorug- heid te veurkomme zalle de verant- woordelukke mlnse in 't vervolg een bietje beter uutkieke. 't Binne me aanders wel toestaande, al die hoge huuze. Noeng binne nie allenlg die huuze hoog. ok de huure binne da. 't Zal veur de gewone minse nie meevalle om die prles op te bren- ge en daorom vin ik. dat die huuze maor veur hooge piete bestemd motte worde. Messchien komme d'r dan een paor goedkopere huuze vrie. waant lk ken een paor heule gewichtige mlnse. die in een huus woone veur een tientje in de week, terwiel zullie de kiste mit knaoke op d'rluu zolder hebbe staon. Maor 't zal aaltied wel oneerluk ver deeld blieve ln de wereld. En d'r zalle wel heul gewone minse in die dure flets komme te woone. Maor ming zalle ze d'r nie zien. Of d'r mot een „heilig huusje" komme. maor da mok dan wel veur me houwe, waant as Kneliao ut te wete komp, dan mag ik teuge die tied de deur nie uut. Waant Kneliao zeit aaltied: Knelis^ je mot ut huusje bie ut schuurtje laote! GEBOREN: Marco. zooll van J H. van der Burgt en J. G. Voorn, beide wo nende te Bunschoten. Harderwijker Bank 11. Hendrikus Adrianus Jo hannes, zoon van B. H. A. van Dor- resteijn en J. V M. van den Berg, Lange Brinkweg 13A Simone. doch ter van W. J. Zindel en M. E. PapSt, Dijkhuisstraat 15, Soesterberg. Olaf Maximiliaan, zoon van J F. W. A. Masin en I. M. Schubert Minke, Stad houderslaan 25b. Robertus Johan nes, zoon van O vai? Doriesteijn en M. J. Verschoor. Groen van Prinste- rerstraat 26 Réne Christiaan, zoon van E de Quay en E. U. Sneep, A. van Leeuwenhoklaan 151, Soesterberg. Esther Helène Maria, dochter van H' J I Post en L. Lochtenberg. Co- lenso 7. Johannes Geertruida Fran- cesco. zoon van P. Haring en H. G. van Rijn. Vermeerlaan 77 Arnout Martin, zoon van G J. Blom en H. C. Timmerman. Soesterbergsestraat 59. Edgar Philip, zoon van L. B M. El frink en H B. A. Hoefsloot, Colenso 5 Erwin Herman, zoon van M. H. van der Blom en H Overweg, Colenso 103. Lambertus Goozen Hendrikus, zoon van G. H. van Doorn en C. M. Hil- horst. Smitsweg 27 ONDERTROUWD: Jacob Willem Dijk. St Theresiastraat 2 en Hermance José Irene Maatman. Mariastraat 6. Jo hannes Lambertus van Druten, Gouds bloemstraat 53. Amersfoort en Cor- nelia Maria Benier, Amersfoortsestraat 22; Soesterberg Hendrikus Gerardus Nicolaas Scheerder. Soesterweg 512. Amersfoort en Christine-Anrtehese van de .Grift; Schoutênkariïpweg .14. Hermanus Joannes Kok. Van Boetse- laerlaan 3, Hoogland en Martha Theo- dora de Bruin, Oudé Grachtje 4 GEHUWD: Teunls van der Kieft. Odij- kerweg 2, Zeist en Dirkje Roels, Dor- resteinweg 87. Frans Theodoor van Limburg Brouwer. - Van Lenneplaan 8 en Ragnhild Elisabeth Niemeyer, Ham- mer Stelndarnm 15. Hamburg. Jan Dirk Appelhof." Zwolseweg 114. Deven ter en Johanna Gosina Eysink, Barto- lottilaan 21. OVERLEDEN: Eelkje IJntema, 76 jaar, weduwe van S Veltman. Dalweg 42. Lambert Kriek, 73 jaar, gehuwd met M. van de Haar, Korte Hartweg 44. Bernardine Johanna Albertine Zellekens, 85 jaar. weduwe van C. A. Koker, Nieuwerhoekplein 10 Dir. H W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie Transport (Rouwkamer)

Soester Courant | 1966 | | pagina 5