enige typistes Lezing Hella S. Haasse VAN BUUREN S0ESTERBERG Foxboro (Nederland) N,V. Autorijschool Schilder goed en snel met JUWEEL ENAMEL SOESTER GLAS- EN VERFHANDEL, Soesterbergsestraat 52, Soest Een bril die goed zit koopt u bij de vakman Rnlme keuze M«\TIRE\ Geen inbraak in Groot Engendaal Muurschilders in actie Dame aangereden B.D.C. -nieuws Voor spoedige indiensttreding vragen wij Deze aanbieding geldt ook voor gehuwde dames, die zich een gedeelte van de dag beschikbaar kunnen stellen. Zware last Huizenveiling Gevonden voorwerpen Vernieling rijwielstalling SLINGBAGKS Op-Art Schoenen en Op-Art Tassen Handtassen. Verder Paraplui's. Medische dienst. Medische dienst Koninginnedag in Soesterherg Wandelmarsen PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 POLITIE TEL 4444 Wandelagenda van A.G.A.V.S. Een nieuwe Geref. Kerk Geslaagd Koude politieke drukte BANKWERKERS a) AANKOMEND ELECTR0M0NTEUR b) JONGSTE HULP IN DE FABRIEK c) ASSISTENT(E) Voor leden en genodigden van de Ge meenschap Soest-Baarn van het Hu manistisch Verbond heeft de schrijf ster Hella S. Haasse woensdag gespro ken over „De roman van na de oorlog". De naam Hella S. Haasse, wier romans een zeer groot lezerspubliek hebben veroverd, was voldoende om een groot aantal belangstellenden in gebouw St. Joseph bijeen te brengen. Dadelijk na de oorlog, aldus spreek ster. sloten de schrijvers aan bij de traditionele patronen van romanschrijf kunst. zoals deze ook reeds voor de oorlog werden gehanteerd. Dit waren o.a. Bordewijk, Maria Dermout, Mau- rlts Dekker, Anna Blaman, in Neder land de enige existentialisten bij de schrijvers. Ze worden opgevolgd door een Jongere generatie auteurs, die kind of puber waren in de crisisjaren. Ze stonden eenzaam in een land van volwassenen, waar ze geen toegang hadden, waar tegenover ze afwijzend stonden. De strijd tussen de generaties is er al tijd geweest, nu echter vond ze in een versneld tempo plaats. Men gaf weer meer aandacht aan de ontwikkeling, de groei van het indi vidu. De jonge schrijvers streefden naar een fijnere nuancering van de persoonlijkheid. Ze waren tijdens de oorlog teveel aan zichzelf overgelaten. De ingeboren driften van het kind hadden geen cor rectie gevonden in de puberteit. Hier uit ontstond schuldgevoel tegenover al het leed en de ellende in de wereld en een grote eenzaamheid. Representanten van deze generatie, die nu nog nauwelijks jong kan wor den genoemd, maar die het litteratuur patroon van deze tijd bepalen, zijn o.a. Willem Frederik Aermans (De tranen der acacia's - De donkere kamer van Damocles. belden symbolische ro mans), Harry Mulisch (Archibald Stro halm - Het stenen bruidsbed - Het verslag van het Eichmannproces). K G. van het Reve (Op weg naar het einde l. Deze eenzaamheid, dit schuldbesef zijn geen uitsluitend Nederlands verschijn sel. De litteratuur van het hele Westen is er van doortrokken in Engeland o.a. John Osborne, Evlyn Waugh. Ook AnTerlka kent deze tendenz Truman. Capote en vele anderen. Aandachtig en gespannen luisterden de aanwezigen naar deze voordracht, getuigend van een groot intellect en enorme belezenheid. Dit intellect en deze belezenheid uitte zich in een overrompelende voordracht, die misschien iets te veel van het men selijk opnemingsvermogen eiste. Niettemin zijn de hoorders dankbaar voor deze ophelderende inleiding tot de moderne litteratuur. Leverancier van alle ziekenfondsen Go noorS P'J KER TEL.2382 50E5TERBERG5E5TR.2 6 In onze editie van dinsdag j.1. werd vermeld, dat er ingebroken zou zijn in het bejaardencentrum „Groot-En- gendaal". Dit berust op een misverstand, daar bedoelde inbraak niet plaats vond in genoemd bejaardencentrum, maar in een kantoor op de Klein Engendaalweg In de afgelopen dagen (nachten?) hebben onbekenden diverse leuzen op muren en schuttingen geplaatst. Om er enige te noemen „Johnson Mörder", Hitier is dood, Johnson leeft", „Leve de Vietkong" en enige anti-bom tekens. Maandag werd de 78-jarige mevr H. v d. G. uit het bejaardenzorghuis ..Braamhage" op de Burg. Grothestraat aangereden door een vrachtauto uit Amersfoort, bestuurd door T Z. De dame ging op eigen gelegenheid weer naar Braamhage", doch toen de chauffeur van de vrachtauto woensdag kwam informeren, hoe het met haar was, bleek zij een hersen schudding te hebben opgelopen. NAARDEN-B.D.C. BD.C. gaat zondag naar Naarden om tegen de club van die naam in het strijdperk te treden. Voor B.D.C. staat er niets meer op het spel, zodat de blauwwitten vrijuit kunnen spelen. Naarden daarentegen is nog niet uit de gevarenzone, zodat de B.D.C-rs op felle tegenstand kunnen rekenen. Het BD.C.-team zal waarschijnlijk in dezelfde formatie aantreden als in de laatste ontmoeting tegen Meervogels. waarin, in de tweede helft, door de blauwwitten weer goed gevoetbald is. Het is echter nog niet zeker of Brou wer zondag mee kan spelen, daar zijn schorsing ieder ogenblik kan afkomen. Mocht dit het geval zijn, dan zal Beijer zijn plaats innemen. We verwachten van B.D.C.-zijde een aardige wedstrijd en een kleine over winning. Het BD.C.-team is als volgt samen gesteld doel H. Kok, achter A. Voet en G. Egberts. midden M. van Asch, A. v. d. Hengel en B. Bakker, voor M. v. d. Lugt, J. Westerveld, T. v. d. Mast, J. Brouwer en D. Dorrestein. B.D.C. 2—V.V.Z-A. 2 Nu S.E.C. 3 kampioen geworden is, kunnen ook de B.D.C.-reserves vrijuit spelen. Dit zullen de blauwwitten zon dag doen in een thuiswedstrijd tegen V.V.Z A. 2. De Amersfoortse ploeg behoort tot een der zwakkere teams der afdeling, dus zullen de blauwwitten deze wedstrijd moeten kunnen winnen. Bij de B.D.C.- ers zal de geestelijk adviseur, de wel eerwaarde heer kapelaan Weersink van de partij zijn. De volle winst dus voor B.D.C. 2. Opstellingdoel W. Schimmel, ach ter B. Schimmel en E. Hilhorst, mid den W. v. d. Hengel, H. v. d. Lugt en J. Spoelstra. voor B. Wlgtman, R. Klei- negris, F. v. d. Kant, R. Brouwer en kapelaan G. Weersink. HILVERSUM 4—B.D.C. 3 B.D.C. 3 zal zondag haar laatste com petitiewedstrijd gaan spelen en wel te gen Hilversum 4. Na het knap bevochten gelijk spel van zondag j.1. tegen De Zebra's 3 (1-1), verwachten we dat de blauwwitten de competitie succesvol met een overwin ning zullen afsluiten en als een goede middenmoter op de ranglijst eindigen. De opstelling doel A. Pronk, achter A. Hilhorst en J. v. d. Deijssel, midden H. Hilhorst. A. Roest en A. v. d. Bree- mer. voor W. v. d. Mast, J. v. d. Meu ten, E Westerveld. H. Wouters en K. Verkerk. A.P.W.C. 4B.D.C. 5 B.D.C. 5 gaat op bezoek bij A.P.W.C. 4 en gaat proberen bij dit gelijkwaar dige team op zijn minst één punt weg te slepen, wat we dan ook van de Soesters verwachten. Opstelling doel H. van Dalen, achter F. van Fulpen. C Clarisse en H Sukel. voor R. Balvers, G Beijer, A. Vrhoeve. T. Jansen en W. Hilhorst. B.D.C. 6 ontvangt Quick 6 aan de Bosstraat en zal dit zwakke team wel terugwijzen. B.D.C. 8 gaat op bezoek bij Hooglan derveen 3. Een gelijk spel zal een ver dienstelijk resultaat voor de Soesters betekenen. B.D.C. 9. de leider van haar afdeling, ontvangt de grote concurrent Amers foortse Boys 6 op eigen terrein. Bij een overwinning hebben de blauwwitten het kampioenschap in eigen hand, dus er moet gewonnen worden. B.D.C. 10. het veteranen-elftal, dat de laatste tijd grote overwinningen be haalt, mede dankzij de vele doelpun ten die Nico Gros voor hen scoort, ont vangt zondag het tiende team van Vic toria. Ook hier ligt een overwinning in de lijn der verwachtingen. KONINGINNEI A *N 169 SOEST Vereisten behoorlijke vaardigheid op de schrijfmachine; kennis van de Engelse taal. Schriftelijke sollicitaties te richten aan afd. Personeels zaken. Persoonlijke aanmelding na telefonische afspraak. (Tel. 4151 toestel 225). De financiering van de sociale voor zieningen is voor de kleine midden standers een zware last. Daar om heb ben deze week zeven middenstands- en agrarische organisaties een adres aan de Tweede Kamer gericht, waarin zij hun bezorgdheid hebben uitgesproken over de toekomstige, vrij hoge premie voor de volksverzekering tegen zware geneeskundige risico's. Deze wet zal vermoedelijk per 1 ja nuari 1967 in werking treden. De over heid zal dan de premie voor de alge mene kinderbijslagwet voor haar re kening nemen. Het bedrijfsleven zal de premie voor de verzekering zware geneeskundige risico's moeten opbren gen. Dat is op zich niet onbillijk. Er zit echter een addertje onder het gras. Was de premie voor de kinder bijslagwet wel aftrekbaar voor de in komstenbelasting, de premie voor de zware medische risico's zal dat niet zijn. Men kan zich voorstellen, dat de middenstandsbonden hierover vallen. Voor de kleine zelfstandigen vormt de premieheffing voor de sociale voorzie ningen een zware last. Niet als werk nemers krijgen zij compensatie voor een dergelijke lastenverzwaring. Daar om Is hun wens om deze premie van belasting te mogen aftrekken, bepaald niet onredelijk. Ten overstaan van notaris M. van Vee- ren werden dinsdagavond in „De Gou den Ploeg" publiek verkocht Het vrijstaande winkel-woonhuis met grote schuur, garage, erf en tuin aan de Kerkstraat 59. alhier, groot 6 16 are. Het perceel werd ingezet op 42.000,- door de heer A. G. Kok alhier en afge mijnd met 20 - door de heer W. L. Tetteroo te Huizen. De helft van een dubbel woonhuis met schuurtje, erf en tuin aan de Jac. van Looylaan 6, alhier, groot 3.10 are. Het perceel werd ingezet op 34.000,- door de heer W. Schimmel en afge mijnd met 300.door de heer J. A. Wolswijk alhier. Bij de politie is aangifte gedaan van de navolgende gevonden voorwerpen een pakje, inhoudend chocolade, bank biljet van 10—, kinderwantje, sleu tel aan plankje, gemerkt L. v. d. Meerts, damesportemonnee, inhoudend 92,35, weekendtas, gymschoenen, au tosleutel. rode damesportemonnee, in houdend pl.m. 10.-, Fongers dames rijwiel, paar handschoenen, paar da mespumps, lichtblauwe damesfiets, gebloemde damesshawl en een auto sleutel N.S.U. Aan komen lopen zwar te bouvier met bruine halsband. In de rijwielstalling van P.V.O. aan de Beetzlaan zijn vernielingen aangericht door kinderen van 12 tot 14 jaar. De politie is hiervan in kennis gesteld. SCHOENHANDEL LUXE LEDERWAREN REPARATIE-INRICHTING Konlnginnelaan 76 - TeL 4145 in verschillende hakhoogten en kleuren. Veel keus in Wij verstrekken Contant zegels, ook voor reparatie. De artsendienst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen: J. Borst, Talmalaan 37, tel. 4662 en J. C. Rip, Soesterbegrsestraat 16, tel. 2423. Tandartsen Zaterdag en zondag van 13.00-13 30 uur J. A. Collet, Burg. Grothestraat 63. Apotheek Zaterdag en zondag apotheek „Soest- Zuid". Zaterdag de hele dag. Oranje-Groene-Kruis Zr Kropff, Middelwijkstraat 36, tel. 2902. WIt-Gele-Kruis Zr. J. Senden, Simon Stevinlaan 3, tel. 03463-1359. Groene Kruis Zr. van Halen, Beckerlnghstraat 13a. 10 LESUREN f55,— MET DE NIEUWSTE V.W. 2300 Laanstraat 20 Telefoon 4685 Dokter W. F. van den Helm. Prins Alexanderweg 82, Huis ter Heide. tel. 03404-31574. neemt het a.s. weekend de dienst waar voor de artsen A. Th. M. Splinter en J. C. Lucas te Soester- berg en D. J. R. Jellema teDenDolder. Dokter L. H. Brandt, Dolderseweg 59. Den Dolder. tel. 03102-2696, neemt de dienst waar voor dokter J. W. Hage- doorn te Soesterberg. Ook de Soesterbergse Oranjevereniging „Wllhelmlna" heeft haar programma gereed voor de viering van koninginne dag. O.m. zal „De Ronde van Soesterherg" voor de vijfde maal in successie wor den verreden over het bekende parkoers. Aan deze lustrumronde, georganiseerd in samenwerking met de U.W. en T.C. „De Volharding", nemen vele promi nente wielrenners deel. zoals de be kende schaatser en coureur Rudt Lle- brechts. Wim Emo, Gerard van Vlanen (winnaar in 1965), de plaatselijke favo riet Arie Seegers en ruim zestig ande re amateurs. Koninginnedag begint reeds om 7 uur met de reveille, waaraan muzikale me dewerking zal worden verleend door de muziekvereniging „Soesterherg" en de drumbands van A.G.A.V.S. en Laetitia. Er zijn poppenkastvoorstellingen voor de kleuterscholen en de eerste klassen In de hal van de openbare school en de Titus Brandsmaschool een filmpro gramma in het H.GD.-gebouw voor de leerlingen van de 2e tot en met de 4e klassen. De 5e en 6e klassen gaan naar Soestdijk om deel te nemen aan het grote défilé voor H. M. de Koningin. In de middag worden weer volksspelen georganiseerd. Dodenherdenking. De stille tocht vertrekt vanaf het Dorpsplein naar het terrein bij de Ma rechausseekazerne. waar een korte plechtigheid plaats zal vinden bij het tijdelijk monument. Viering bevrijding. Ai is de vijfde mei dit jaar geen offi ciële feestdag, toch blijft deze dag in Soesterberg een vreugdevolle dag door een feestelijk programma in de avond uren, dat zal bestaan uit een voetbal wedstrijd voor veteranen op het ter rein aan de Kampweg en een bevrij dingsbal op het feestelijk verlichte Dorpsplein, waar jong en oud zich kan vermaken met dansen in oude en nieuwe stijl. De bondswandelmarsen komen weer in het verschiet. Ze worden dit jaar ge houden op zaterdag 7 mei en wanneer het weer meewerkt kan men weer tal van deelnemers verwachten, die ge nieten willen van de prachtige natuur in onze omgeving. Men kan zich te Soesterberg laten in schrijven bij een der leden van de wandelcommissie, die bestaat uit de he ren A. Wlldeboer. Plesmanstraat 305, G. Kremer. Prof. Lorentzlaan 57 en J. C. Klinkenberg, A. v. Leeuwenhoek laan 77. HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 9 uur Gezlnsdiensi. 10 uur ds J. Mettau Bed H Doop. 7 uur ds H. Roest. Medewerking van kerkkoor. Tijdens de morgendienst kinderoppas Woensdagavond. 27 april, 8 uur oecu menisch avondgebed. Emmakerk 10 uur ds K. van Llere. Bed. H. Doop. 19 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppas. Heeskapel 10 uur ds H. Roest. Eltheto 10.15 uur Jeugdkerk. Zonnegloren 10 uur Prof. dr. J. M. van de Linden uit Zeist. Ichtus Kerk 10 en 5 uur ds J. Smit. GEREFORMEERDE KERKEN Jnllanakerk 9 30 en 5 uur ds D. N. Wouters van Pijnacker. Wilhelminakerk 10 en 5 uur ds J. Thomas van Amers foort. GEREFORMEERDE KERK Eltheto 8.30 uur Dienst 2.45 uur ds De Vries van Nijkerk. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur dienst. 7 uur ds Bouw van Eemdijk. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur Leesdlenst. Dinsdag, 20 april, 19.30 uur ds Van Gilst uit Tricht. Ver. v. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond 10 30 uur ds W. Leertak. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE Van Weedestraat 19 10.30 uur drs W. J. Manger. Bed. H.A. ADVENTSGEMEENTE Zaterdag, 10 uur. Bijbelstudie. 11 uur ds A. C. Schmutzler. EVANGELIE- GEMEENTE Elke maandagavond, 8 uur. volle evan gelie-samenkomsten in het St. Joseph- gebouw, zaal Zuid. B AARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds H. C. Valeton. EVANGELISCH LUTH. GEMEENTE 10.30 uur ds J. W Sepmeijer. Hoofd- vlootpredikant te Den Haag. 10.30 uur Kinderkerk in de kapel. KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zondag. H. Missen te 7.30, 10.3C en 12 uur. Hoogmis te 9 uur. 's Avond 7 uur lof. In de week de H. Missen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestr. Zondag. H. Missen te 7.30. 10.30 en 12 uur. 9 uur Hoogmis 's Avonds 6 uur lof. In de week (uitgezonderd woens dag en zaterdag) H. Missen te 7.45 uur en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur. KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstr. Zondag. H. Missen te 7.30 en 11 uur. 9 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur lof. Vrijdag, 7.15 uur. H. Communie uitrei ken. 8 uur H. Mis. 10.30 uur H. Mis voor bruidspaar R. Surstedt-N. Brons. Overige dagen H. Missen te 7 en 8 uur. Maandag, 20 uur, bijeenkomst van ec- clesia-groep 5 bij M. Wlnkeler, Schou tenkampweg 151. Woensdag. 20 uur, in De Rank, bij eenkomst van de ouders der kinderen, die 26 juni hun plechtige eerste H. Communie vieren. Woensdag. 20 uur, bijeenkomst van jongerengroep 2 bij W. Butzelaar, Bil- derdijkiaan 7. Vrijdag. 20 uur, bijeenkomst van jongerengroep 1 bij J. Koppel, Soester bergsestraat 44. A.G.A.V.S. heeft voor dit seizoen weer een wandelprogramma vastgesteld, dat als volgt luidt7 mei deelname aan de bondswandelmarsen. ongeveer 23 mei aan de Rode Kruismarsen, in juni aan de Soesterbergse avondvierdaagse. 27 augustus de Paleistocht en in septem ber aan de Airbornemars. De Gereformeerde kerk aan de Rade- makerstraat, die enkele jaren geleden werd gebouwd, blijkt nu reeds te klein te zijn. Men maakt daarom plannen voor de bouw van een nieuwe kerk. In verband hiermede werd reeds in het gebouw van de Prof. Lorentzlaan een bingo-avond gehouden, waarvan de opbrengst bestemd werd voor de nieu we kerk. Ook ten bate van de kerk werden in de paasvakantie een twee tal jeugdmiddagen gehouden in het zaaltje achter de Gereformeerde kerk. Mej. C E. T de Bruin alhier is geslaagd voor het examen Vakbekwaamheid voor kleine huisdieren, trimmen enz.. hij de stichting Vakopleiding en Vakexamens „Dibevo" te Den Haag. Aan het politiek bewustzijn van een groot deel van ons volk moge dan getwijfeld worden, kouwe drukte ls er op het ogenblik te over op onze po litieke markt. De afgelopen week aanschouwden liefst vier nieuwe politieke partijen het levenslicht, t.w. de Boeren- en middenstandspartij, de Partij voor on- gehuwden, de Democratisch Republi- keines partij en de Republikeinse par tij. Het aantal bij de Kiesraad gere gistreerde partijen steeg daardoor tot 41. De vinkeniers in Limburg overwe gen ook al met een eigen lijst uit te komen en als zij dat werkelijk doen, waarom de slagers, de boekhandelaren en de schilleboeren dan niet? Vooral bij de K.V.P. zien we een groot aantal afvalligen. Maar dat zijn we bij de gemeenteraadsverkiezingen zo langzamerhand wel gewend. In 1958 kwamen zelfs 12 katholieke Limburgers met een eigen lijst uit. Wat een ster ke drang toch om het algemeen be lang te dienen Ondertussen mag deze woekering van kleine splinterpartijen gesignaleerd worden als een der schaduwzijden van onze democratie. Iedereen heeft het recht een politieke partij op te rich ten. Dat is een der uitgangspunten van ons democratisch stelsel. Een waardevol uitgangspunt ongetwijfeld, maar helaas heeft deze medaille ook haar keerzijde. In Amsterdam b.v. zullen liefst 21 partijen aan de ge meenteraadsverkiezingen deelnemen. Gesteld, dat 12' hiervan een zetel win nen. Hoe maakt men zo'n stad dan nog bestuurbaar En terwijl het aantal splinterpartijtjes groeiende is, zijn de tegenstellingen binnen de grote partijen zo groot, dat de oprichting van meer partijen te verwachten is. In de VVD. vindt men een groep die linkser denkt dah een van Riel of een Toxopeus en duidelijk aanleunt tegen de rechtervleugel van de P. v. d. A. In de K.VP. vindt men een linker- en een rechtervleugel, wier standpunt even wijd uiteenloopt als die van de P. v. d. A. en de V.V.D. Bij de A.R. idem dito. Zo zijn wij op weg om het record van 1933 te bre ken, toen 53 politieke groeperingen aan de verkiezingen deelnamen. BLOEMBAKKEN - vazen tulnschalen - potten, in aardewerk, asbest, plastic en hout. Tuintoko Van Drie, Amsterdamsew. 139, Amersfoort, tel. (03490)- 17031. BLOEMZADEN - grasza den - groentezaden - dahliaknollen - gladiolen. Tuintoko Van Drie, Am- sterdamseweg 139. Amers foort, telefoon (03490)- 17031. Bromfietshandel KEES LEERTOUWER biedt aan: Enkele overjarige Magneet Sprintmasters met volle dige fabrieksgarantie en twee gratis servicebeurten tegen sterk verlaagde prijzen. Zolang de voor raad strekt. Financiering en inruil mogelijk. Kom eens kijken. Molenstraat 137, Soest, tel. 2106. VOOR DE KAMER. oa. Begonia's 50 ct. Calceola- ria en Vingerplanten 1,Cineraria van f 1,- tot f 2,-. Franse Gerani ums f 2,-. Kwekerij E. v. Oest, Oude Grachtje 17, tel. 2142. Electr. SCHOORSTEEN VEGEN. Erkend als vei- Ugste methode. Wij komen op afgesproken tijd. Tak s Brandstoffenhandel, Van Weedestraat 41, tel. 2676. Zig-zag NAAIMACHINES, lak iets beschadigd, zig zag van f 375,- v. f 335.-. Vrije arm zig-zag v. f 375 voor f 325,-. Enz. Firma J. van Huissteden, Brink- straat 42, Baarn, tel. 3610. RIETMATTEN - tuinhek ken - gaas en draad - palen - stokken enz. Tuintoko Van Drie, Am- sterdamseweg 139, Amers foort, telefoon (03490)- 17031. Bromfietshandel KEES LEERTOUWER biedt aan: 2 Hercules K 50 motorrij wielen, bouwjaar '64 en '65, resp. 6000 en 2300 km gel, 4>irantie. Finan ciering. *&&:il. Molenstr. 137, Soest; tel. 2106. MERKBENZINE en toch 4 CENT GOEDKOPER Extra Superbenzine voor 52.5 cent per liter. AUTOVERHUUR SOEST-ZUID Parklaan 4 - Telef. 3704 BOMEN - heesters - co niferen - rozen - vaste planten - perkplanten - haagplanten enz. Tuinto ko Van Drie, Amsterdam- seweg 139, Amersfoort, te- telefoon (03490)-17031. DAK OF DAKGOOT lek? Dakdekkersbedrijf Henvo helpt correct. Bel 02954- 2663. NEDERAL N.V., fabrikanten van weerstandslasmachines, Vanadiumweg 2 - Amersfoort - Telefoon (03490) 1 59 43 Welke allround - zelfstandig (vanaf tekening) kunnende werken - interesseren zich voor de fabrikage van onze weerstandlasmachies en bijbehorende gereedschappen In ons jonge, moderne bedrijf kunnen wij nog een aantal enthou siaste medewerkers plaatsen. Komt U eens praten over loon en bijbehorende voorwaarden. Tevens hebben wij nog plaats voor voor montagewerkzaamheden. Wij denken hierbij aan een jongeman die zich tegelijkertijd in de praktijk als bankwerker wil bekwamen. op de afdeling administratie. Gevraagd wordtopleiding op Mulo-niveau en type-ervaring. Wij bieden u een goed loon, prettige werkkring en prima sociale voorzieningen. Sollicitaties te richten aan bovenstaand adres.

Soester Courant | 1966 | | pagina 3