lp;'% m m 'M V Coöp. Landbouw Vereniging Soest het goud Jaarvergadering van de Coöp. Raitfeissenbank S.E.C. door Baarn geklopt Snel werk in Djakarta in m mm m m Teleurstellend rapport i 4 U KUNT NIET ALLES WETEN! Krabbels van Knelis Telefoonnummer ziekenauto 5980 Lenssen+de Wolff r~~~ i rnmmmmmm Nieuw bijkantoor in Soesterberg 3-1 overwinning volkomen verdiend ea BATENBFBG'S Erkpmsle Auto- en Seooterrïjjsehool utzelaa* B ft BURGERLIJKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming Heden iiar 1.0I0J J*B april - 15 net 5U Verenig bit <i~ de Coöp' Landbouw Het wfé Soest werd opgericht. Dersonpn tUSJn het jaar 1916' dat 27 om tot a ho°fden bii e^aar staken verenieina °pr.ichtlni van genoemde I„,n!®ne te komen. oa rif feiteIlike Oprichters behoorden merhda her™ C. Sprengler, A. Ka- d Hrf v d' Bteemer, Adr v. tir,Z. et en p Hofsloot. De oprich tingsvergadering had plaats in de ..vj-ouden Ploeg". P.!,mearste, voorzitter was Dirk Lam. terwijl als secretaris fungeerde de heer Sprengler. Hei was trouwens niet alleen ln Soest, aat dergelijke verenigingen werden op gericht, want in 't tijdperk 1919-1920 werden er in de omgeving diverse coöperaties gesticht. Het eerste jaar kon men de organisatie meer een bestelvereniging noemen Men ging eerst de afnemers af, om te vragen wat ze konden gebruiken en net gezamenlijke resultaat hiervan werd door de bestelvereniging besteld, waarna de afnemers bericht kregen, dat het door hun bestelde was aan gekomen. In precies omgekeerde werk wijze dus zoals dat nu gebeurt. Dit hield ook verband met het kleine kapitaal waarover men beschikte. De vereniging ging vooruit, men be sloot reeds ln 1917 tot aankoop van grond en op 25 mei van dat jaar werd de eerste steen gelegd voor de bouw van een pakhuis. Op bescheiden schaal onroerende goederen MA taxaties mm hypotheken v assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 natuurlijk, maar wel op de plaats waar nu ook het bedrijf nog is gevestigd, n.1. in de Torenstraat 16, nadien ge stadig uitgebreid. De le pakhuismeester werd de heer W. Tolboom en nadat in 1918 de heer Nijhof (onderwijzer) tot secretaris werd benoemd, volgde in 1919 de be noeming van de heer W. P. Hilhorst tot zaakvoerder, zoals dat destijds genoemd werd. De omzet in het jaar 1917/1918 be droeg 360 ton, ln geld 38.000.—. De heer Hilhorst werd in 1956 ge pensioneerd en op 10 oktober 1956 werd de heer P. J. v. d Breemer tot voorzitter benoemd, die dat thans nog is. Intussen hadden nog enige bestuurs wijzigingen plaats. Voorzitter D. Lam werd vervangen door A. Hilhorst Pzn. en in 1929 werd tot voorzitter be noemd de heer J J. Brouwer, die dit op de huidige dag nog is. In het jaar 1927/1928 was de omzet 2750 ton, ln geld 275.000, Tijdens de oorlog lag het bedrijf prak tisch stil en werd de pakhuisruimte hoofdzakelijk gebruikt voor de voed selvoorziening van de gemeente Soest. Na de oorlog begon pas echt de bloei ln 1952 3200 ton met een omzet van I J. t. ƒ620.000— en in 1964/1965 9060 ton stuur als de directie, geboden, met 2.600.000,i Men gaat feestvieren en hiertoe is Na de oorlog is men zich op de meng- een feestcommissie in het leven ge- voederindustrie gaan toeleggen, dat r°epen, bestaande uit 3 personen van zich van een omzet van 900 ton in de J?et bestuur, t.w de heren P. R_ van beginperiode tot de hedendaagse omzet Roomen, J. van Roomen en W. Roest, van 5000 ton heeft ontwikkeld. 3 personen van het personeel, t.w. de heren H. Meiresonne, H. A. van m mb nen houden. Wat echter de toekomst zal brengen is natuurlijk de vraag. De energieke direkteur. de heer P. J. d. Breemer is echter geen man, die zich direkt laat afschrikken, maar de volle aandacht is zowel van het be- De vereniging telt thans 238 leden, Veen, en P. J. v. d. Breemer. waarbij echter een aantal ereleden, die geen bedrijf meer hebben, zodat Dit feest zal door omstandigheden niet men 't aantal werkelijke afnemers op eerder worden gehouden, dan op dins- ongeveer 150 kan stellen, die ver- spreid liggen in Soest en omgeving. De ..Braintrust" van de V.V.D., de prof. Teldersstichting, heeft dezer da gen een rapport over het toenemende ziekteverzuim gepubliceerd. De con clusies van dit rapport zijn teleurstel lend. Er spreekt de onmacht en de geestelijke denkluiheid uit, die nu al jaren heerst op het terrein wat we sinds enkele decennia de geestelijke vloksgezondheid plegen te noemen. De samenstellers menen dat de volle dige werkgelegenheid, de economische groei en de uitgebreide sociale voor zieningen het ziekteverzuim in de hand werken. Kortom, de Teldersstich ting suggereert dat veel mensen voor de flauwekul van hun werk wegblij ven. Nu zal dat ongetwijfeld ook wel eens" zo zijn, maar nLettemin betreft het hier een wel zeer eenzijdige inter pretatie van cle feiten. De ervaring van de meeste artsen is, dat zeer veel mensen langer doorlopen met hun kwalen dan uit het oogpunt van hun gezondheidstoestand wense lijk is. Een dergelijke bevinding wordt in dit eenzijdige geschrift niet ge noemd. Dat het ziekteverzuim mede veroorzaakt wordt door de sterke gees telijke spanningen, waaraan de mens van onze tijd blootstaat, ook dat is een aspect dat in dit rapport onvol doende wordt beklemtoond. De stichting wil nu die arbeiders be lonen. die steeds op hun werk present zijn. Een bijzonder ondoordacht voor stel. omdat dit voor mensen die de dokter maar het liefst ontlopen nog een reden te meer kan zijn, zich niet onder behandeling te stellen. En waar om moeten de werknemers, die niet verzuimen, perse beloond worden? Het is toch al te dwaas om gezondheid met een premie te belonen. zoals Baarn en Eemnes. Hoewel ook het agrarische terrein hier steeds verminderd, heeft men de om zet nog steeds op behoorlijk peil kun- dag 6 en woensdag 7 september. Wat voor een feest dat zal worden is nog niet uitgewrkt, maar dat het een feest zal worden, een 50-jarig Coöp. Landbouw Vereniging Soest waardig, dat staat vast. Donderdagavond hield de Coöp Raif feisenbank alhier haar jaarvergadering in ..De Gouden Ploeg". De voorzitter, de heer J. R van Poppelen, opende deze vergadeirng met een hartelijk woord van welkom. Dit is. aldus spreker, de 6e jaarverga dering onder de naam Coöp. Raiffei- senbank en de eerste na de prachtige viering van het 60-jarig bestaan. De activiteiten rond het jubileum zijn bijzonder gunstig verlopen en hij bracht dank aan allen, die hieraan hadden medegewerkt. Dat de bank het volste vertrouwen van de Soester ingezetenen heeft, be wijst wel het feit, dat de spaarders in 1965 12.9 procent meer geld naar de spaarbank brachten. Dit had mede tot gevolg, dat vrijwel geen enkele aanvrage op grond van de krappe kapitaalmarkt geweigerd behoefde te worden. Niet alleen dat het sparen voor de spaarders een gunstige rentevermeer dering tot gevolg heeft, het is tevens in het belang van onze gemeente Hoe meer er gespaard wordt hoe meer kun nen wij doen. Binnenkort zullen diverse nieuwe werkzaamheden en dienstverlengingen aan de bank worden toegvoegd zoals dienstverleningen aan rekening-cou ranthouders onder gunstige voorwaar den. service aan vakantiegangers, voorlichting voor de in- en verkoop van effecten en het afsluiten van assuranties. In dit verband wilde de heer Van Pop- De Soesters moesten reserve-keeper Van Essen opstellen in plaats van kee per Van Hattum, die door ziekte niet kon spelen, maar of dit de oorzaak van de nederlaag was, willen wij sterk betwijfelen. Het opstellen van de juniorenmidvoor De Jong in zo'n belangrijke wed strijd, leek ons een minder gelukkige greep. Waarom Verhoeven niet gewoon op de midvoor plaats laten staan en een andere speler op de linksbuiten plaats. inplaats enige spelers te laten wisselen. Dit was waarschijnlijk de oorzaak, dat er zo weinig stootkracht, vooral voor de rust, van de S.E.C.-voorhoede uit ging. Hiertegenover stelde Baarn een zeer bewegelijke en gevaarlijke aanval, waarin vooral de rechtsbuiten Wou denberg, hoewel hij meer in het mid den te vinden was, levensgevaarlijk was. Direkt na de aftrap ontwikkelde zich een snelle wedstrijd, waarin voorlopig de verdedigingen de baas bleven. Na 8 min. echter forceerde Baarn een doorbraak, maar doelman Van Essen redde fraai door tijdig uit lopen. Even te voren had Van Essen de bal via het been van Ruttenberg van de doellijn moeten reddea Ook S.E.C. kreeg een fraaie scoringskans, maar ook deze werd niet benut. Verhoeven deed erg onvriendelijk te gen zijn tegenspeler en dat kostte hem een vermaning van de scheidsrechter, die de harde, maar sportieve wed strijd volledig in de hand had. Na 20 min. zou Baarn de leiding ne men. Uit een mooi uit het midden op gezette aanval werd de bal naar links buiten Detmer gespeeld, die de bal fraai hoog voorzette en door een onvol doende dekking kon de actieve Wou denberg onhoudbaar inkoppen. 0-1. S.E.C. was hierdoor aangeslagen, maar kwam spoedig over de tegenslag heen. De Baarn-verdediging, waarin vooral linksback Van Dam utiblonk, hield stand, mede omdat er geen verrassing in de S.E.C.-aanval zat. Na 40 min. weer zo'n hoge voorzet van de linksbuiten Detmer en Wjuden- berg kopte op korte afstand in. In eerste instantie stopte keeper Van Essen de harde kopbal zeer mol, maar kon de bal, waarschijnlijk door de korte afstand niet klemvast krijgen en daarvan profiteerde de doortasten de Woudenberg en het was 2-0 voor Baarn. Nog geen 3. min later was het 3-0, pelen aan de directeur, de heer Bree mer zijn dank betuigen, die zijn assu rantie-portefeuille. tot nu toe een privé aangelegenheid, aan de bank had overgedragen. Soest maakt een snelle ontwikkeling door en de bank moet trachten bij te blijven. Nieuwe wijken verrijzen en dd afstand woplt voor bepaalde inwoners te ver. Daürpm heeft het bestuur besloten ln Söestdijk aan de Koninginnelaah, eei) nieuw bijkantoor—te stichten. Daar ;het door de huidige bouwvoor schriften niet zo snél gaat, als het bestuur wel zou wensen, wordt per 1 juni a.s. aldaar een noodgebouw betrokken. U hoort het. de C.R.B verstaat haaT tijd. met welke woorden de voorzitter zijn openingswoord besloot. De notulen van de vergadering van 8 oktober 1965 werden voorgelezen door de her v d. Breemer. Vervolgens gaf de directeur een toe lichting op de balans over het jaar 1965 in vergelijking tot het jaar 1964. waaruit mede bleek dat de aktiva een totaal aangaf van 1 17.908.287,30 tegen 15.334.409,61 in 1964. De heer N H. Breedeveld had enige opmerkingen, vooral op het nalaten om het reservefonds, met de afschrij ving op bankgebouwen nog meer op te voeren, doch hierop werd een bevre- C»- CV5 LA/ «Ti CS Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 (02955) b.gg 03498-1951 VERWARMDE LESAUTO U wordt gebaald en gebracht digend antwoord gegven. Ook had de heer Breedeveld gaarne een meer ge specificeerde verlies-uitgaven staat ge zien. De samenstelling van de balans, verlies- en winstrekening is echter aan voorschriften gebonden. Vervolgens had de verkiezing plaats van een bestuurslid. Aftredend was de heer A F. Kuyper die herkiesbaar was. Als tegenkandi daat was gesteld de heer J. v. d. Heu vel. De heer Kuyper werd met 23 tegen 7 stemmen herkozen. Bij de verkiezing van een lid van de Raad van toezicht was de heer P. A. Hilhorst aftredend, doch ook herkies baar. Als tegenkandidaat stond gesteld de heer W. C. F. van Hofslot. De heer P. A. Hilhorst werd herkozen met 26 tegen 5 stemmen. In het huishoudelijk reglement wer den enkele wijzigingen aangebracht, waardoor 10 leden gelegenheid krijgen candidaten voor verkiezingen in te dienen, terwijl bestuursleden boven 65 jaar niet meer als bestuurslid her kiesbaar zijn. Het advies van het centraal bureau te Utrecht om de vergoeding van be stuursleden en leden van de Raad van Toezicht vast te stellen op 15,per vergadering en 500,voor de voor zitter, werd als gevolg van bemerkin gen van de heren Breedeveld en Boele verworpen, waarna een voorstel van de heer W. Schimmel om deze vergoe dingen vast te stellen op resp. 20, en 1000.—, werd aangenomen met algemene stemmen. De heer Van den Breemer gaf ver volgens een uitgebreide toelichting op de rentetarieven, waarop de heer Bree develd verklaarde, dat hij het niet geheel eens was met de verhoging van de hypotheekrente tot 6 procent. De heer Hilhorst, kantoorhouder tfan het bijkantoor, gaf een uitgebreid overzicht van de mogelijkheden met betrekking tot fcetr sparen en de werk zaamheden en diensten, waarmede de bank binnenkort gaat uitbreiden. Nadat bij de .rondvraag nog enkele vragen werden gesteld, o.a. met be trekking tot het nieuwe bijkantoor, sloot de voorzitter te half elf deze geanimeerde vergadering. STEENH0FFSTR 53TEL 2842 SOEST Generaal Soeharto is met opvallende snelheid begonnen Indonesië terug te hervormen tot een normale staat. Of liever: een driemanschap doet dat, bestaande uit hem. minister van bui tenlandse zaken Malik en de minister van financiën sultan Hamengkoo Boe- wono. Weliswaar is president Soekarno er nog en zijn er in het kabinet nog een aantal ministers en zelfs vice-pre- miers die op zijn aandrang een por tefeuille kregen, maar daarvan hoort men weinig meer. Zowel de president als zijn gunstelingen zijn kordaat uit gerangeerd. Dat maakt het ook mogelijk dat veel van wat de ministers nu zeggen, dwars tegen de opvattingen van de president ingaat. Minister Malik heeft de Indo nesiërs er op attent gemaakt dat toen de Baarn rechtsbinnen Brugman een prachtig afstandschot inzond, dat keeper Van Essen, ondanks een wan- hoopssprong, totaal verrastte. De ruststand ging dus in met een 3-0 voorsprong voor Baarn, misschien Het team waarmede SJE.C. zondag verzuimde, om door een overwinning op Baarn, de ranglijst in de 3e klasse D te gaan aanvoeren, en daardoor de kans op het kampioenschap aanmerkelijk zag dalen. Staande vJ.n.r. grensrechter Pureveen, De Rooy, Ruttenberg, Van Essen, Van Breukelen, Hooyer en Krijt. Knielend v.l.n.r. Dorrestein, Duijst, Van den Brooek, De Jongh en Verhoeven. enigszins geflatteerd, maar het feit lag er. Na rust een heftig aanvallend S.E.C., dat zich nog lang niet gewonnen gaf en de Baarn-verdediging in eerste instantie aan het wankelen bracht. Enige malen ontkwam het Baarn doel ternauwernood aan een doorboring, maar in de 12e minuut verzuimde de Baarn-spil de toestormende Verhoe ven aan te vallen en het was 1-3. S.E.C bleef in de aanval, mede door dat Baarn alle spelers, behalve 3 voorhoedespelers terugtrok. Een vrije trap genomen door de spe cialist Van Breukelen trof bijna doel. Eindelijk ging Verhoeven midvoor spe len en S.E.C. werd veel gevaarlijker, maar de Baarn-verdediging hield eni ge malen met kunst en vliegwerk, stand. Baarn werkte zich weer los en kwam ook enige malen tot scoringskansen. De spelers raakten vermoeid en er kwam geen verandering meer in de stand, zodat Baarn in het bezit kwam van de twee kostbare punten. Een snelle wedstrijd met vrij goed veld spel en het aanzien ten volle waard. HET BLIJFT SPANNEN; ACHT KANSHEBBERS! Doordat Holland en Saestum gisteren eveneens verloren, maar V.V.O.G., Zeist en Vriendenschaar wonnen, zijn er thans 8 kanshebbers op de titel, als we ook Donar meerekenen. De stand is thans: Baarn 18-22 Saestum 18-20 Holland 17-21 Donar 17-18 S.E.C. 18-21 Fortitudo 17-14 V.V.O.G. 18-21 V.V.IJ. 16-13 Zeist 18-21 Veenendaal 18-11 Vriendens. 17-20 C.D.N. 17-8 Ook in de onderste regionen staat het met nog gemiddeld 5 wedstrijden te spelen, nog lang niet vast wie zal de graderen, hoewel C.D.N. wel heel spoe dig kostbare punten zal moeten ver overen. onder leiding van Soekarno diens ver trouweling Soebandria kans heeft ge zien Indonesië bijna al zijn vrienden te laten verliezen door nogal dolle politieke acties als die tegen Maleisië en het verlaten van de V N. Hij is keurig begonnen met het her stel: aangekondigd is een hervatting van de diplomatieke betrekkingen met Singapore. Dat levert nog wel wat haken en ogen op. want Singapore zelf ls inmiddels uit de federatie Ma leisië getreden en zal willen vermijden dat tussen deze stadstaat en het res terende Maleisië de ruzie herleeft die Malik kennelijk wil bijleggen. Wending Maleisië vreest dat vrede sluiten met Singapore alleen betekent dat Dja karta zijn konfrontasi geraffineerder maakt. Maar het lijkt wei düïdelijk dat er alleen nog maar een elegante manier gevonden moet worden om zonder dat iemand aan prestige in boet, adieu te zeggen aan de konfron tasi, het liefste geesteskind van Soe-- karho. De toenadering tot Singapore was te meer urgent daar veel Indonesische handel via Singapore loopt. Sultan Hamenkoe Boewono heeft - niet minder openhartig dan Malik - de Indonesiërs voorgerekend hoe de vo rige regeringen kans hebben gezien het land onder een enorm zware schuldenlast gebukt te laten gaan, ter wijl de eigen produktie steeds daalde. Zozeer zelfs dat vroegere rijstexpor- teur Indonesië nu met Japans krediet rijst kan laten komen uit Thailand. Hij heeft ook kras gezegd dat de Indonesiërs er niet op moeten rekenen uit dit moeras te komen zonder dat zware offers gebracht worden. Een heel verschil met wat Soekarno steeds beweerde. Die zei dat Indonesië er best voorstond. Of iemand hem nog geloofde toen door de verschrikkelijke inflatie de voedselprijzen tot duize lingwekkende hoogte stegen - dat is een tweede. En de president? Soekarno zelf is president, maar hij krijgt niet veel meer te doen dan van zijn ene paleis naar het andere gaan. Onder geleide en dan niet meer van zijn eigen lijfwacht. Soeharto houdt hem formeel in ere, maar staat hem niet meer toe nog opzwepende rede voeringen te houden. Hij schijnt hem zelfs wat te beperken in het aantal van zijn vriendinnetjes. De bloedige jacht op de communisten is nu grotendeels uitgewoed. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat er geen meer over zijn. Er zijn geruchten ge weest dat thans illegale communisten pogingen hebben gedaan de kopstuk ken van het nieuwe kabinet te ont voeren. Er gaan verhalen dat er een K.P.I-regering in ballingschap is ge vormd. Veel kans lijken deze communistische tegenacties niet te maken. Soeharto schijnt de toestand uitstekend te be heersen. Hij heeft ook zeker de steun van de massa. Die moet hij ook hebben wil hij het bolwerken. Te hopen is dat vooral de economische maatregelen van de sultan zodanig uitwerken dat die massa's ook het gevoel krijgen dat onder Soeharto een keer ten goede is begonnen. Blijft dat uit, dan moet men de kan sen van de nu vrijwel uitgeroeide K.P.I. niet onderschatten. Ontevreden massa's manipuleren is iets wat deze groep altijd uitstekend heeft gekund! Als u pijnlijke of gezwollen voeten hebt, doe ze dan in een bak met warm water, waaraan een kopje azijn is toe gevoegd. U zult onmiddellijk verlich ting bespreuren. Krassen op gepolitoerd hout verdwij nen als men de kras inwrijft met een halve aardnoot. De olie uit deze noot zorgt voor het verdwijnen van de kras. Uw paraplu wordt waterdicht door haar te bestrijken - in open toestand -in rechte strepen van de stok af naar buiten met een mengsel van een deel parafine en 15 delen benzine. Men neme hiervoor een zachte kwast, AJJe 't mlng VTaogt mok 2eige dak ming net een wethouwer veul. Kiek. da komp zo. Veurige week zeit Kneliao: Ik ge- leuf dak Knells maor een bietje meer zakgeld mot geve. De tiede wor de alsmaor duurder en een paor stuu- vers ekstrao kan hie wel ebruuke. Nong. ik blie netuurluk, da snapple wel. Maor toen zeit ze ineens: Gart en Piet krieg elgeluk toch meer dan jie Knelis, dus ik geleuf, dak je d'r nog maor een paor sente meer biegeef. Ik sting wel effe raor te kieke, maor goed. Maor Kneliao, zee Ik. ik wil da heule- maol nle hebbe, ik stem zelluf teuge. Niks mee te maoke. zee ze, ik zal ut d'r nog us mit deze en gene over hebbe, dan beur je 't laoter wel. Ik mot eerluk zelge, ik kan nie begrie- pe, da Kneliao zo ineens mit geld gaot smiete, terwiel ze op aandere dinge zo meraokels zuunig kan doen. En ik wil ut zelluf nle eens hebbe. Ik warrek laang nie de heule dag en dan zeker toch net zoveul zakgeld krieg asof ik volop warrek. Maor jao. 't geld greut Kneliao bliekbaor toch op de rug, en ze vindt ut zelluf gin geld ln 't waoter smiete, dus da mot dan maor. Ik zelg aaltied: je mot gin goed geld naor kwaod geld gooie, maor daor het Kneliao zeker nog nooit van eheurd. As Ik ut zo bekiek verdient ze toch geld as waoter, dus wat da betreft zou ze 't best kunnen misse en geld mot rolle, waor of nie? Jao mins, 't binne me toestaande, zelluf bln ik teuge verhoging van me zakgeld, maor Ik krieg ut waorschien- luk toch. Wat kan een stuuvertje toch raor rolle. om 't zomeris uut te drukke. Ik mot zeige, dak nog nle weet of ik ut wel anneem as uit d'r teminste deurkomp. 't Is netuurluk nie netjes om ut te weigere, maor meschien stop Ik ut wel in een of aander fons. Waant d'r mot nog zoveul ebeure rond 't huus. dak ut nie veraantwoord vind om ut zelluf te gebruuke. Van da ek strao geld kunne nong eindeluk us een paor dinge edaon worde, die al zo laang uutesteld binne omdatter steeds gin geld veur eweest is. Ik geleuf ok nie, da Kneliao an de gemeenteraodsverkiezinge mee had motte doen. waant da kon d'r wel us een paor stemme koste. Ajje zo je oor us te luustere lelt, heul je over- aal: Zeg. heb je 't eheurd van Knells, die kriege zomaor een paor stuuvers meer, zongder dattie d'r meer veur hoef te doen. Gin twee stuuvers ne tuurluk, das niks, maor effe 37 prosent meer. Daor kajje een deur veur intraa- pe, zeige ze wel us. Nee. 't zou Kneliao best us een paor stemme kunne koste, omdat ze mit da veurstel ekomme is. 't Is ok wel te begriepe, datter minse binne, die_ d'r eer) bietje boos om bin ne. As wiiftie meer geld wHle hebbe, motte d'r heule hoge here over beslis- se. Da durt maonde en dan is ut nog nie eens zeker dajje-'t kriegtr Hier gao da zomaor. 'k Gun mingzel- luf best wat, ffaor hie van, maor ëen 'bietje minder' kan ók best, schaat ik. GEBOREN Sonja Elisabeth Cecllia, dochter van G. Slingerland en E. C. de Jong. Eigendomweg 6. Petronella Jo- hanna Maria, dochter van H. E van den Hengel en M. G. M. van Hienen, Kerkstraat 88. Herman Bernard Ru- dolf. zoon van B J. Nijhuis en L. A. van Barlingen, Nieuweweg 97 Maar ten Bernard. zoon van A. J. Zoet en H. A. Looman, Irenelaan 37. Gijsbert zoon van G. van Duinkerken en L. Schrijvers, Bosstraat 90 Robert Wil lem Andries. zoon van W. R. Kuh en M. H. Olie. Stadhouderslaan 64. Ro nald Petrus, zoon van J. J. Pouw en M. W, Heimerikx. Vermeerlaan 3. Hans. zoon van R. Kamphorst en M. van Stijn. Koninginnelaan 65. Erik, zoon van G. Wesseling en B. M. Da niels. Plesmanstraat 20. Marcel An- dré Laurent, zoon van G. J. A. Brou wer. wonende te Bramsche in Duits land en A C van Rijn, Plesman straat 103. Klasina. dochter van H. Kamphorst en K. C. van den Breemer. Koninginnelaan 91. Sonja Agnes, dochter van A. T. Westerveld en W. de Graaf, Hartweg 15. Robert Paul, zoon van G. C. Kuijper en S. van Gorkum, Plesmanstraat 19. Rober- tus. zoon van J. de Bree en M. P. Stomphorst, Julianalaan 38. ONDERTROUWD Cornelis van Dijk. Schonebergerweg 80b, Rotterdam en Henriëtte Johanna Wilhelmina van Beenen, Koninginnelaan 46. Her- manus Jacobus de Vries. Weegbreestr. 21. Arnhem en Gerritje Verwoerd, Braamweg 88. GEHUWD Hermanus Johannes Kok. Van Boetselaerlaan 3, Hoogland en Martha Theodora de Bruin, Oude Grachtje 4. Willem Verhaagen. KI. Marktstraat 4. Assen en Willemijntje Rengerlina van 't Net, Schrikslaan 47. Cornelis Johannes de Winter, v. Len- neplaan 73 en Laura Hendrika Rijn- talder, Ossendamweg 51. OVERLEDEN Jan Heijstek, 35 jaar. ongehuwd, Amersfoort. Narcisstr. 66. Christina Fris, 82 jaar. weduwe van H. A. Stork, Molenstraat 65. Maar- tje Homan, 77 jaar. weduwe van P. Roos. Beemster. Middenweg 159. Lambertus Johannes Berendsen. 72 jr., gehuwd met A. Praag, Verl Talmalaan 35. Dir. H. W. Vetlinga Korte Brinkweg 28 - Söestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport Rouwkamer

Soester Courant | 1966 | | pagina 7