ONDERHOIIB Moeders dag van het jaar Onderhoud is behoud Duitse dialoog Soester Natuurbad opent op Koninginnedag i Automobilisten opgelet! Greeve speelt zijn beste troeven uit Ik word drukkor! jij ook? VOLVO - Veilig DRUKKERIJ SMIT Vietnamese profiteur geëxecuteerd Brief uit Vietnam SANDALEN en SANBALETTES NUMERUS CLAUSUS D. ENGEL B.D.C. -nieuws Lenssen+de Wolff JAPONNEN DEUX-PïèCES ROKKEN BLOUSES JUMPERS VESTEN BADPAKKEN J. Hoppenbrouwers I Mixed Hockey Club Soest Wijziging aanvangstijd honkbal o Invoering vrije garderobe Toch nog promotiekans voor S.E.C. A-junioren? - airer9-De V'.ï WD» e-SsSÏÏTw 3SÏ PAUKGARAGE A. v. d. Hoef TEL. BRANDWEER 3 3 3 3 Vanavond tot 9 uur i open UW SUCCES BS ONZE RECLAME Auto- en Scooterrijschool Programma B.D.C.-handbal Technische gebreken die aan de be stuurder van een auto bekend zijn of redelijkerwijs bekend kunnen zijn. worden gerekend tot de nalatigheid van die chauffeur. Of het nu bij een controle of een aanrijding is dan zit hij of zij foutMet gladde ban den bijvoorbeeld, slechte remmen, on juiste verlichting, kapotte stuurinrich ting en noemt U maar op. Onder staand daarom een paar tips voor het regelmatig zélf controleren van auto- onderdelen die van primair belang zijn. Wantonderhoud is behoud: behoud van uw auto en U zélf REMMEN. Trap de rem - terwijl de auto stil staat - zo diep mogelijk in. Laat hem weer opkomen en trap dan nogmaals zo ver mogelijk naar beneden. Als U de tweede keer nu aanzielijk minder diep kunt trappen, dan is het hard nodig de automonteur erbij te roepen. Tijdens de zaterdagse wasbeurt even proberen Controleer de werking van de hand rem bij voorkeur op een helling. Kunt U de handrem steeds verder uittrek ken, zonder dat U weerstand voelt, dan ook deze laten bijstellen Rij niet met de handrem „erop" weg STUURINRICHTING. Defecten aan de stuurinrichting zijn levensgevaarlijk. Laat uw auto hierop regelmatig nakijken. Stuurspeling kunt U zelf constateren. Houdt het stuur met beide handen vast. Draai het stuur, waarbij één hand op de zelfde hoogte blijft rusten <U kunt ook iets plakken op het stuur daar waar bijvoorbeeld uw linkerduim zit bij het uitgangspuntl. Daar waar weerstand wordt ondervonden bij het draaien (als de wielen eveneens gaan bewegen) is het tweede meet punt. De hoek tussen het uitgangspunt en dit punt van weerstand mag niet gro ter zijn dan 30° (oftewel op een nor maal autostuur niet meer dan pl.m. 8 cm cirkelomtrek). BANDEN. Als uw banden bij controle nog pro fiel vertonen op het gehele oppervlak, kunnen ze er nog mee door Is er hier en daar géén profiel meer te zien of komt het canvas er zelfs door, dan kunt U geen dag langer wachten Denk regelmatig om de juiste ban denspanning. RICHTINGAANWIJZERS. Als U toch bezig bent met het zater dagse autopoetsen, kijkt U dan meteen of uw richtingaanwijzers, of. in goed Nederlands, uw clignoteurs wel wer ken. Dat geldt ook voor de stop- of remlichten. Door een zwaar voorwerp op de rempedaal te leggen (steen) kunt U zelf de remlichten even controleren. Neem altijd een set reservelampjes mee. Het scheelt U op z'n minst bij aanhouding een proces-verbaal als U ;en defect lampje meteen kunt ver wisselen. VEENSE BOYS 1-B.D.C. 1 Voor B.D.C. staat er zondag weer een uitwedstrijd op het programma Nu zullen zij in Nijkerk bij Veense Boys gaan proberen de volle buit bin nen te halen. De thuiswedstrijd werd voor B.D.C. een royale 7-0 overwin ning. De Soesters zullen na het succes in de wedstrijd van j.1. zondag tegen Naarden, waarin het 4-2-4 systeem werd gespeeld, ook nu weer dit sy steem toepassen. Wanneer BD.C. weer zo goed voetbalt als zondag, in welke wedstrijd door iedere speler ook bijzonder hard werd gevochten om de punten, verwachten we weer een overwinning voor de blauw-witten. De B D.C. formatie is voor deze wedstrijd ongewijzigd geble ven, zodat B D C. met de volgende op stelling in het veld zal komen, doel W Schimmel; achter A. Voet, A. v. d. Hengel. M. van Asch en G. Egberts; midden J. Westerveld en B. Bakker; voor M. v. d. Lugt, J. Beijer, Th. v. d. Mast en D Dorrestein. B.D.C. 4-V.V.Z.A. 3 B D.C. 4 ontvangt het derde team van V.V.ZA. aan de Bosstraat. Van de B D C.-ers, die over een redelijk team beschikken verwachten we de volle buit. Opstelling: doel G. de Beer; achter P Hooft en J Schut: midden W. Rade maker. W. v. d. Breemer en C Wolf- sen. voor M. v. Dijk, A. v. d. Breemer. J Beijer. E. Bodewes en C. Dorrestein. UITLAAT. Een lekke - en dus niet meer geluid dempende - uitlaatpijp vergroot de kans op gasontwikkeling in de cabine. U kunt het controleren door de uit laat even af te sluiten. De motor moet afslaan als alles in orde is. Andere - vaak ongevallen veroorza kende - punten zijn losstaande stoe len. gescheurd chassis, gebroken veer- bladen. uitstekende delen van een au to, defecte borging van koppelingen bij vrachtauto's en auto's met cara- vanhaken. Laat bij aankoop van een tweedehandsauto de wagen eerst keu ren. Een verstandig voorstel is de kosten van de keuring voor eigen re kening te nemen als de auto in orde wordt bevonden, en als de wagen niet goed is de kosten door de verko per te laten voldoen. Van Weedestraat 80 - Soestdijk BEKERWEDSTRIJD DAMES 1 IN GRONINGEN Afgelopen zondag hebben de dames zich op voortreffelijke wijze geweerd en dit resulteerde in een 4-2 over winning. A c. zaterdag, om 12.30 uur, moeten deze dames weer de strijd aanbinden en wel tegen Ever Swift uit Haarlem. Aan supporters zal geen gebrek zijn, want het valt midden in het Dr. Brou- wertournooi. Aanvang tournooi 10.45 uur. WEDSTRIJDPROGRAMMA Zaterdag 30 april: 12.30 uur Dames 1- Ever Swift. Zondag 1 mei. 12.30 uur Shinty-Dames 2. 14 uur Heren 1-F.I.T. 12.30 uur Heren Vet.-Heren 2. Opstelling veteranen. C. Huisman, Ph. Bakker. H. v. d. Dussen. H. v. d. Hoek, G. Hinderdael. C. v. Asselt, J. van Balen, R de Cneudt, J. Winters, H. v. d. Weijden. JMA 'taxaties SS5 hypot-texei V Ir assurantiën -.. Steenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 BD.C. 6 gaat op bezoek bij K.V.V.A. 5 en zal de Amersfoorters bewijzen dat zij tot een der sterksten der af deling behoort. Minder dan een gelijk spel zal een teleurstelling voor ons betekenen. B.D.C. 9, dat zondag j.1. onverwacht verloor van Amf. Boys 6. ziet deze concurrent nu weer dichterbij komen. Om de leidende positie te behouden, dienen de blauw-witten Hooglander veen 3 van beide punten af tc houden. B.D C 10 tenslotte, ontvangt het lei dende Victoria 9. Bij een overwinning komen de B.D.C.-veteranen op 8 pun ten achterstand, doch 3 wedstrijden minder gespeeld. Dus om de kampi oenskansen te behouden dienen de B.D.C.-ers deze wedstrijd te winnen. De honkbalwedstrijd SEC. 2-O.S.O. (Hilversum) op 30 april (Koninginne dag) vangt niet om 10.30 uur aan, maar om 11.30 uur. De wedstrijd wordt gespeeld op het honkbalveld aan de Bosstraat. Niemand zal verbaasd zijn dat Erhard weinig ziet in een confederatie van oost- en west-Duitsland „omdat hun sociale structuren te veel verschillen". Op een persconferentie in west-Berlijn wees de bondskanselier zo een door de leider van de D.D.R. Ulbricht ge lanceerd idee af. Dat is voor Erhard, en trouwens heel Bonn. geen nieuws. Zoals Erhard ook verder liet door schemeren, meent de bondsregering dat voor een Duitse hereniging slechts met Moskou gesproken hoeft te wor den en niet met de zetbazen der Rus sen in wat in officiële bondsdocumen- ten nog als maar heet de Russische bezettingszone, afgekort S.B.Z. Vandaar ook de nu weer herhaalde uitnodiging aan Kosygin om in Bonn op bezoek te komen, vandaar ook dat de kanselier een van zijn diploma tieke kanonnen, Gebhard von Wal- ther, als ambassadeur bij het Kremlin benoemde. Erhard kon er overigens triest aan toevoegen dat het als maar niet lukt met de Russen over de Duitse hereniging tot een enigszins bevredigend gesprek te komen. Inderdaad. In de bondsrepubliek gaan velen trouwens onderhand inzien dat het spreken van S.B.Z. en het nege ren van de term D D.R., het angstval lig alles voorkomen wat enigermate zou kunnen worden uitgelegd als een gedeeltelijke erkenning van Ulbrichts staat, nooit tot iets kan leiden. Van twee Bovendien bestaat die D.D.R. te lang en heeft zij zich economisch te sterk ontwikkeld, dan dat het nog zin heeft er alleen maar een Sowjetisch besatzte Zone in te blijven zien. Temeer doordat de liberalisatie en het wat losser staan van Moskou, dat het hele oostelijk blok kenmerkt, bepaald ook tot uiting is gekomen in Ulbrichts staat. Dat wil niet zeggen dat de Oostduitsers helemaal hun eigen gang kunnen gaan. Maar het komt er wel op neer dat Moskou niet over hun hoofden heen de aller ingrijpendste beslissingen kan nemen over het voortbestaan van de D.D.R. De her eniging is niet een zaak van Bonn en Moskou, maar van die twee plus Pan- kow. Erhards opmerkingen komen ook als reactie op het gesprek tussen de S.P.D. van Willy Brandt en Ulbrichts S.E.D., de communistische eenheidspartij van oost-Duitsland. Het zou komen tot een uitwisseling van sprekers wier be togen in beide landen goed verslagen zouden moeten worden - ook voor radio en telvisie - en waarbij over geen enkel punt de discussie ontwe ken kan worden. De S.P.D. is hiermee met een ver rassend ja ingegaan op een uitdaging van Oostduitse zijde, waarvan de Oostduitse regeerders waarschijnlijk verwacht hadden dat er een unaniem nee op terug zou klinken. Niet aangenaam Dat ja was voor Ulbricht ook niet. helemaal aangenaam. Stel Je voor dat Brandt door in Karl-Marxstad te spre ken zoveel indruk maakt op de Oost duitsers als hij op de Westberlijners en de verdere burgers van de bonds republiek heeft gedaan. Vandaar dat er nog wel enige haken en ogen zijn voor deze oost-west dialoog der Duit sers tot stand komt. Natuurlijk heeft Erhard gelijk als hij zegt dat door dergelijke disputen de Duitse hereniging niet tot stand komt. Maar ze kunnen wel het wederzijdse begrip bevorderen en aan beide zij den van de muur de denk- en leefwe relden wat naar elkaar toe laten groeien, want ook een bijdrage tot hereniging is, zo niet in staatkundige dan toch in geestelijke zin. Mocht de dialoog inderdaad succesvol zijn, dan zal daarvan één gevolg zijn dat er een eind komt aan de nogal steriele houding van Bonn om alles wat naar D.D.R. ruikt a priori te ne geren. En dat zou in ieder geval al weer een stap kunnen zijn naar ver mindering der spanning tussen deze twee Duitse buren, een stap in een ook voor de verdere wereld goede rich ting. Zaterdag 30 april a.s„ des middags om 2 uur, zal het Soester Natuurbad weer voor het publiek worden opengesteld en zal men weer gebruik kunnen ma ken van de met verwarmd water ge vulde bassins. In navolging van vele andere open- luchtbaden wordt ook in het Natuur bad dit jaar het vrije garderobesy steem doorgevoerd. Dit betekent, dat iedere bezoeker de kleding zelf op de rekken hangt en weer terughaalt. Van de zijde van het zwembadperso neel wordt daarop een algemeen toe zicht gehouden zonder dat de Stich ting echter verantwoordelijkheid aan vaardt voor het zoekraken van kle ding, goederen enz. Het verdient daar om eens temeer aanbeveling geen kostbaarheden (bijv. horloges) mee naar het zwembad te nemen. Verder zal het de bezoekers opvallen dat de verkeersgeleiding bij de in gang aan de Soesterbergsestraat gron dig is gewijzigd. Uit een oogpunt van veiligheid heeft de gemeenteraad na melijk besloten daar een verkeerslich teninstallatie te laten aanbrengen hetgeen tot gevolg had dat vlucht heuvels. voorsorteerstroken e.d. zijn aangebracht. De werkzaamheden zijn nog niet ge heel klaar zodat de aanpassing van de ingang aan de nieuwe situatie nog wel enige tijd zal vergen. Hetzelfde geldt ook voor de verbouw van de gevel aan de straatzijde van het res taurant. Het restaurant zelf en de daarbij behorende terrassen zijn ech ter geheel gereed om de bezoekers te ontvangen. Ook de midget-golfbaan ziet er weer prachtig uit. Tenslotte een dringend beroep met het oog op de veiligheid van de bezoe kers! Wilt u toch vooral geen glaswerk (li- monadeflessen e.d.) mee naar het Natuurbad nemen of geven? Er zijn al teveel ernstige snij wonden ontstaan door glasbreuk. Het junioren A-elftal van SEC speelt zaterdag z'n laatste wedstrijd in deze competitie. Om vier uur begint in De Meern de wedstrijd De Meern A-SE C. A. Door enkele verrassende uitslagen in de laatste helft van de competitie, is S E C. toch nog kanshebber voor promotie Het Bilthovense B.V.C. staat weliswaar op de tweede plaats, die ook recht geeft op verhuizing naar een hogere afdeling, maar het is lang niet uitge sloten, dat deze ploeg in de resterende wedstrijden nog één of meer punten verliest. De S.E.C -junioren zijn dit seizoen goed" gestart, maar tegen het einde Zweedse woonstijliets héél apartsKomt u dan ook beslist eens kijken naar deze originele Zweedse eetkamer in wit laqué. Ronde uittrektafel, 110 cm o 360. Stoel met aparte bekleding 79. En natuurlijk ook wit lacqué dressoirs (150 en 200 cm), bergmeubelen en hoekkasten. HILVERSUM: KERKSTR. 20-26 TEL 16255 BUSSUM: NASSAULAAN 23 TEL 13255 7s leerjaar goed doorlopen r drUkkertl' Van hart£ We'k°m„ wat ze maken. Kijk hoe het n Haag Haarlem en Eindhoven! I Een erach, ople.d.n0. MehUnp» Wr Amallalaan 19/21 Baarn Telefoon 02954-2323 hebben ze minder goede resultaten ge boekt: 3 nederlagen en 1 gelijkspel. Daardoor zakten ze af naar de derde plaats. Een teleurstelling, omdat de groen-witten eerst lange tijd aan kop hebben gestaan en later op de tweede plaats. De laatste wedstrijden was het SjE.C.- team echter goed op dreef en die werden dan ook in winst omgezet. Het is daarom ook waarschijnlijk, dat de junioren zaterdag met twee punten naar Soest komen. Dat is trouwens nodig, anders is de kans op promotie voorgoed verkeken. Met Dorrestein en Van Boeijen, die afgelopen zondag in het tweede elftal een uitstekende wedstrijd speelden, en midvoor De Jong, die in het eer ste debuteerde, weer ln de gelederen, moeten de groen-witten in staat zijn in De Meern te winnen. De opstelling luidt: doel Kamphorst; achter Huizinga en v. d. Hoed, mid den Veenendaal, Dorrestein en Bos man: voor Hardeman. Van Boeijen, De Jong, Van Luytelaar en v. d. Bra- kel. VAN WEEDESTRAAT 29A SOEST TELEFOON 02955-2566 Zondag 8 mei is het weer Moederdag. We zullen het de zaterdag er voor best kunnen merken. Aan vaders hand. of als het maar even kan alleen, zullen sve de kleuters die dag langs de bloe- menzaken en lekkernij winkels zien fla neren. Met de spaarcentjes stevig in het knuistje, misschien druk delibere rend met vriendje of vriendinnetje, zal na hoogst ernstig wikken en we gen de keus worden bepaald. Aan de kleuters zal het ook dit jaar niet lig gen om Moederdag weer tot een hoogtijdag te maken in ons gezonde gezinsleven. Niet allemaal zullen ze iets gaan ko pen. De wat grotere, handige kinde ren zullen zelf iets maken voor moe der. Moeders hebben voor deze dag geen verlanglijstje. Maar och, de kin deren weten heus wel waar zij erg blij mee is. Ook kan een eenvoudig klein cadeautje, op een heel leuke ma nier versierd of verpakt worden. Zelfs een gewoon huishoudelijk cadeautje wordt een apart presentje als er een fleurige, bloemrijke versiering aan wordt bevestigd. Een kop en schotel kunnen heel gemakkelijk met bloeme tjes worden opgevuld Ook een klein schaaltje wordt met een bloemprikker. een paar voorjaarsbloempjes en wat takjes groen, een feestelijk cadeautje. Ze willen allemaal iets voor moeder doen op die Moederdag. En wat moet moeder doen Zou het ook niet leuk zijn om moeder die dag eens helemaal niets te laten doen Dat moeder de dag mag begin nen met uitslapen en ontbijt op bed en dat ze daarna volop de tijd krijgt zich heel op haar gemak te kleden. Tegen de tijd dat ze beneden komt is de koffie klaar en zijn de kamers net jes opgeruimd. Met de hulp van vader kan er vast wel een gezellige eenvoudige maaltijd in elkaar worden gedraaid. Als het helemaal niet ander kan, zou moeder kunnen koken en de anderen tafeldek ken en later afwassen. Met al deze goede zorgen zijn moeders blij, want heus, om moederdag te vie ren hoeven er geen luxe en vreselijk dure cadeaus gegeven te worden. Een moeder begrijpt ook de goede bedoe ling van Jan. als hij met een gram mofoonplaat aankomt, die hij eigenlijk zelf zo graag wil hebben. Ze heeft toch dadelijk een verontschuldiging klaar voor het kind, dat het eigengemaakte cadeautje niet helemaal klaar kreeg Degenen, die zeggen„Och, Moeder dag ,dat is een instelling van de win keliers, daar doe ik niet aan mee", die hebben zeker ongelijk. Natuurlijk spant de zakenman zich in deze tijd in. In verschillende branches is een be langrijk stuk activiteit gericht op een goed verloop van deze jaardag. Maar dat is met Sinterklaas en Kerstmis toch ook zo Maak er voor moeder een oer-gezellige dag van. Laat het haar dag zijn. Ver wen en verzorg haar eens goed. de kans dat ze zich dat laat doen is er alleen die 8ste mei. Op de grote markt in Saigon, hoofd stad van Zuid-Vietnam, werd hij door een xecutie-peloton neergeschoten. Ge blinddoekt waren de ogen, bloed kleur de de aan flarden geschoten, zijden kamerjas, welke het ontzielde lichaam omgaf, dat - nadat de levensgeesten waren geweken - aan een houten mast werd vastgebonden. De markt was vol angstig toekijkende en zwijgende mensen. Onder hen be vonden zich ook de echtgenote en kinderen van de geëxecuteerde. Dui zenden zagen de terechtstelling van de rijkste man van Zuid-Vietnam, wapen-, goud- en verdovende middelen smokkelaar Ta Vinh, van Chinese na tionaliteit en koopman van beroep. Hij was 34 jaar, gehuwd en vader van drie kinderen. De multi-mlljonair, zwart-geldmaker en smokkelaar Ta Vinh. werd door de rechtbank voor de behandeling van economische delicten te Saigon, tot de doodstraf door middel van de kogel veroordeeld. Ter zitting was onomsto telijk komen vast te staan dat hij zich niet alleen aan goud-, wapen- en verdovende middelen smokkelarij, doch daarnaast ook aan prijsoverdrijving, het hamsteren van grote hoeveelheden rijst, thee en koffie aan alle mogelijke vormen van corruptie had schuldig ge maakt en dat hij op een schaamte loze wijze, grote voordelen had ge trokken uit de in het land heersende noodtoestand. Begin van actie. Ta Vinh deed dit alles reeds geruime tijd en zijn - door de autoriteiten in beslag genomen vermogen - bewijst, dat hij zijn misdadig handelen met groot succes verrichtte. Het vermogen van Ta Vinh bedroeg ruim 50 miljoen gulden, waarbij moet worden opge maakt dat de man voor enekele jaren geleden „op een schoen en een slof" vanuit Peking naar Saigon verhuisde. Dit proces en deze executie, is het begin van een grootscheepse actie, wel ke door de autoriteiten op last van de Zuidvietnamese regering, werd aan gevangen. nadat in een langdurig onderhoud tussen president Lyndon B. Johnson van de Verenigde Staten en de Zuidvietnamese regeringchef. maar schalk Nguyen Cao Ky. werd overeen gekomende in het land over hand toe nemende corruptie en de diverse vor men van smokkelarij in het groot met kracht te zullen bestrijden. Grootsmokkelaar en multi-miljonair Ta Vinh was dan ook de eerste die voor het gerecht verscheen en werd veroordeeld, terwijl er meer zullen vol gen. Het proces tegen Ta Vinh duurde pre cies één dag en werd gehouden in het wit-marmeren paleis van juistitie in Saigon. Tijdens deze zitting poogde de multi-miljonair de zaken anders voor te stellen dan ze in werkelijkheid waren. Grote bedragen aan geld bood Vinh de hem verhorende rechercheurs en rechters, indien men hem in vrij heid stelde en het „onschuldig" uit sprak. Dit alles mocht niet baten: de doodstraf werd uitgesproken en de dag daarop ten uitvoer gelegd op de grote markt in het hart van de stad gelegen en in tegenwoordigheid van een grote, stilzwijgende menigte. De nieuwste voorjaars- en zomer- in diverse kleuren vindt U bij SCHOENHANDEL LUXE LEDERWAREN REPARATIE-INRICHTING Koninginnelaan 76 - Tel 4145 Wij verstrekken Contant zegels, ook op reparatie. Minister Diepenhorst, de flegmatieke, lakonieke maar zeer bekwame be windsman van onderwijs en weten schappen. is de laatste maanden her haaldelijk in het nieuws geweest. Aan leiding de z.g. numerus clausus voor medische studenten. Zoals men weet wil de minister de toeloop van medi sche studenten voorshands beper- een tekort aan artsen gevreesd moet worden. Nochtans werd prof. Diepenhorst wel gedwongen een dergelijke impopulaire maatregel te treffen. In zekere zin zit hij nog opgescheept met de erfenis van zijn voorgangers, die het probleem van het hoger onderwijs onvoldoende hebben aangepakt De universiteiten kunnen een grote toevloed van medische studenten niet BOSSTRAAT 5 TELEFOON 2543 opvangen, dat hebben trouwens de sta ven van alle medische faculteiten zeer uitdrukkelijk betoogd. Van die (be voegde) zijde heeft de minister daar om alle steun voor zijn plannen we ten te verkrijgen. Maar in het parle ment ging veel gemor op. toen de mi nister zijn plannen bekend maakte. Wat echter opvalt is dat deze oppo sitie geen enkel gezond alternatief weet aan te geven. Men wijst de voor stellen van de minister weliswaar af, maar is niet in staat een betere op lossing aan de hand te doen. Daarom is het te hopen, dat de voor stellen van de minister aanvaard zul len worden. Men zal dat niet doen met een blij gezicht, maar er is op dit moment geen andere mogelijkheid. Natuurlijk moet de „stop" gezien wor den als een tijdelijke maatregel, die opgeheven kan worden zodra er ande re voorzieningen zijn getroffen. Voor zieningen, waartegen die zelfde oppo sitie dan wel weer bezwaren zal heb ben. o Zondag 1 mei 12.00 uur Heren adsp. B.D.C.-Fidelitas. 13.00 uur Dames jun. B.D.C. 1-H.H.C. 1. 14.00 uur Dames jun. B.D.C. 2-Attila 1. 12.00 uur Dames adsp. L.V.V 1-B.D.C. 1 12.00 uur Dames adsp. B.5.V. 1-BD.C. 3 13.00 u Dames adsp. Laren 2-B.D.C. 2

Soester Courant | 1966 | | pagina 7