TIJDELIJK REMIA bij margarine prachtig tafelmes cadeau! Puroj Bijeenkomst van nieuwe jonge kiezers S.P.S.V.-school voetbaldag staat weer voor de deur Kennedy-legende WEEZti KAPTEIN MOBYLETTE E.E.G. ƒ399,- Firma H. GRIFT ZONEN Knipoog naar cle kiezers Klapp en voor priesters D. ENGEL Krabbels van Knelis Instituut voor beeldende expressie '4V?- flO^^dehuid Lenssen+de Wolff SUCCES ES ONZE RECLAME Auto- en Scooterriisehool Gero - Zilmeta - Zilduro Gassetfes SPEEK Een reus van een bromfiets voor een dwerg van een prijs Auto's - Motoren - Scooters Bromfietsen - Rijwielen Het gemeentebestuur had ongeveer 1100 jonge mensen, die voor het eerst aan de verkiezingen mochten deel nemen, een uitnodiging gezonden om dinsdagavond in het St. Josephge- bouw aanwezig te zijn. Zij konden aan een forum, samen gesteld uit leden van de gemeente raad. onder voorzitterschap van de burgemeester, schriftelijk en mon deling vragen stellen. De opkomst was slecht, daar zich hoogstens een 20 tal jongeren voor deze bijeenkomst bleek te interesse ren. Toch kunnen wij niet zeggen, dat deze avond een mislukking was. Het forum was samengesteld uit de raadsleden mevr. S M. Polet-Musler, en de heren dr. J. W. D. Berkelbach v. d Sprenkel, J K. de Bruin en J. H. Hom. Van Iedere fraktie dus één afgevaardigde. Aan één kant was het maar goed, dat zo weinig personen aanwezig waren, want de vragen die werden gesteld uit dit kleine aantal aanwezigen, na men al ruim 2 uur in beslag. Er zou van deze bijeenkomst o.a een bepaalde opvoeding moeten uitgaan, want, aldus de burgemeester, de op voeding tot een goed staatsburger begint in de gemeente, vandaar ook de uitgifte van het boekje „Burger schap en burgerzin", waarop de bur- gemester echter nimmer enige reac tie kreeg. De eerste vraag luidde: Hoe, waar en wanneer, denkt Soest de woningnood op te lossen? De voorzitter vond dit voor jonge mensen een logische vraag, maar voor de gemeente is het een zeer moeilijk probleem. De bouw van het grote aantal flats in het Soesterveen kan echter een goede stoot aan de oplossing geven, echter moet nu alweer gewerkt wor den aan een volgend groot object, aan 'n volgende bouwstroom. aan de vele aanvragen geheel of gedeelte lijk te kunnen voldoen. De verdeling van gereed gekomen woningen was zeer en zeer moeilijk. Hij hoopte, dat in het najaar 1967 de eerste flats in het Soesterveen opgele verd kunnen worden. Remia Zilver, Remia Planten, Remia Dex, Remia Zweedse Kroon REMIA MARGARINEFABRIEKEN N.V.- DEN DOLDER Deze aanbieding geldt tot 1 september 1966 Terwijl op verschillende departementen de ministers en staatssecretarissen zich met een zorgelijk hoofd buigen over de begroting voor het komende jaar, hebben de verschillende rege ringspartijen vlak voor de verkiezingen hun programma's nog eens gepreci seerd. Zowel de Partij van de Arbeid als de Anti-Revolutionaire Partij hebben zich tegen een loonstop verklaard. Men kan zich de standpunten van de heren Nederhorst en Berghuis indenken. Terwijl er steeds wordt gesproken over de gevarenzone, die rondom de 7procent zou liggen, kregen de gede puteerden van Zuid-Holland deze week een loonsverhoging van 12,3 De heer Nederhorst heeft voorts ver klaard, dat de P v.d.A tegen een ver dere verhoging der indirecte belas tingen is en er sterk voor voelt om de huurverhoging van 1 januari 1967 uit te stellen. Voorts knipoogde de socialistische frac tieleider naar de middenstanders, door de suggestie te doen de invoering van enkele sociale wetten (waardoor de premielast wordt verzwaard) uit te len en bracht hij in 't vrijgezellen- kamp de handen op elkaar door te pleiten voor een spoedige verlaging van de vrijgezellenbelasting. De P v.d.A. hoopt met deze program mapunten zijn verlies bij de staten verkiezingen weer gedeeltelijk goed te maken, maar anderzijds wordt de sa menwerking met de twee andere re geringspartijen er niet gemakkelijker door. D A.R..P blijkt er wel voor te voelen de belastingen op verschillende goede ren te verhogen, terwijl zij tevens voor een zekere temporisering van de staats uitgaven is. De K.V..P moet zich nog uitspreken. Er zal wel eerst flink moeten worden gekibbeld tussen de rechter- en linker vleugel van deze partij, voordat zij tot definitieve uitspraken komt. Een andere vraag was, waarom het openluchttheater zo weinig gebruikt werd. De heer Hom zag als oorzaak de zeer slechte belangstelling bij di verse georganiseerde avonden, zodat de betreffende verenigingen en in stanties het niet meer aandurven Iets te organiseren. Uit de jongeren kwam een stem zelf een avond te mogen organiseren, waarop de burgemeester met een vol mondig ja antwoordde. Een volgende vraag was waarom de jongeren niet werden ingeschakeld bij het tot stand komen van diverse belangrijke zaken, welke vraag uitgroeide tot een debat, waarom jongere personen weinig of geen kans krijgen de plaatsen van de ouderen In te nemen Een der aan wezigen hield daarover een nog al hartstochtelijk betoog en was er van overtuigd, dat de ouderen, als hun positie in gevaar dreigde te komen, bijzonder actiet worden om vooral de kans van de Jongeren af te slaan. Ook het salaris van de wethouders (ƒ16.400,— kwam naar voren. Hier in had men gaarne de mening van de heer De Bruin gehoord. Ook werd nog een vraag gesteld over de rijksweg, die over de Eng zou ko men. De voorzitter gaf toe, dat de huidige rijksweg, die zich door Soest slingert, volledig ongeschikt Is en totaal niet aan de eisen voldoet. Het plan voor de aanleg van een nieuwe verkeersweg over de Eng en een voor een weg aan de andere kant van Soest zijn belden afgewezen, doch dat er in de toekomst een op lossing gevonden zal moeten worden staat vast. Er kwamen ook vragen uit de bus over de dienstplicht en lid worden van een vakbond en hierover werd uitvoerig gediscuseerd. De voorzitter beëindigde te ruim half elf de besprekingen, echter niet al vorens de aanwezigen gevraagd te hebben of zij het nuttig vonden, dat een volgende keer weer een dergelijke avond gehouden moest worden, welke vraag door het merendeel der aan wezigen bevestigend werd beantwoord. Het aanwezige orkestje had het ge makkelijk, want zij kregen geen kans zich tijdens de besprekingen te laten horen. Dat was alleen voor de aan vang het geval. Een der leden vroeg de burgemeester daarom, alsmede om een grotere op komst te stimuleren, op de oproep voor de volgende bijeenkomst te zet ten „bal na". De schooljeugd van de Soester lagere scholen en de scholen voor voortgezet lager onderwijs kunnen binnenkort hun hart weer ophalen. Dat is op de „derde" Pinksterdag, wanneer nu al voor de negende keer in successie het traditionele sehoolvoetbaltoumool van de Soester Politie Sport Vereni ging gehouden wordt. Dat is ieder jaar weer een hoogtepunt in het schooljaar van de voetballertjes, die fel strijden om de fraaie prijzen, die ieder jaar beschikbaar zijn. Al is het winnen van een prijs eigenlijk maar bijzaak, In de eerste plaats komt natuurlijk de deelname zelf. Dat de scholieren het voetbaltour- nool een fijne ontspanning vinden, bewijzen ze jaarlijks. Immers, als een elftal uitgeschakeld is voor een prijs zou men kunnen verwachten, dat voor de wedstrijden, waarvoor niets meer op het spel staat, de jongens niet meer komen opdagen en alvast naar huis zijn gegaan. Niets is echter minder waar. Zelfs in die laatste wedstrijd zijn er altijd elf jongens op het veld en het gebeurt niet zel den, dat er zelfs meer zijn en dat de aanvoerder dan maar moet beslissen, wie de laatste wedstrijd mag mee spelen! Het is een bewijs van de goede sfeer, die er op deze dag heerst. De Soes ter Politie Sport Vereniging legt ie der jaar weer eer ln met dit school- voetbalto.urnooi, dat volgend jaar al z'n tiende verjaardag viert. Het or ganiseren van 'zo'ri aag brengt veel werk met zich mee, maar men heeft het er graag voor over. Dit jaar heeft Aan bovenstaand instituut te Amers foort bestaat, zowel voor kinderen als voor volwasenen. de gelegenheid zich te ontwikkelen in schilderen/tekenen, boetseren, mozaïek, pottenbakken en emailleren. De cursussen staan onder leiding van terzake deskundige docenten, die ie dere cursist in zijn (haar) persoon lijke creatieve ontwikkeling begelei den. Het eerstvolgend cursusjaar (1966- 1967) loopt van 3 oktober 1966 tot en met 26 mei 1967 en omvat circa 30 lessen. Voor verdere bijzonderheden zie men de desbetreffende advertentie in dit blad. vooral hoofdagent R. ten Hove zich veel moeite getroost bij de voorbe reidingen van het tournooi. Hij heeft trouwens ieder jaar een groot aan deel in het op touw zetten en het goed laten verlopen van de school- voetbaldag. De negende schoolvoetbaldag van de S.P S V. wordt dit jaar gehouden op dinsdag 31 mei op de terreinen van de voetbalvereniging SE C. Beide vel den zullen worden gebruikt om het omvangrijke programma af te wer ken. Om acht uur beginnen de eer ste wedstrijden, nadat het tournooi officieel zal zijn geopend. Er zijn weer twee afdelingen: één voor lagere scholen en één voor scholen voor voortgezet onderwijs. De opzet is ge lijk aan die van vorig jaar, toen in totaal 15 lagere scholen deelnamen en in de andere klasse vier scholen om de hoogste eer streden. EDE v-. CHEMISCHE-EN WIT WASSERIJEN HAALT GRAAG UW WAS OP MAANDAG EN BRENGT DIE VRIJDAG SCHOON THUIS i TELEFOON 08380-8050 Natuurlijk brengt dit negende tour nooi weer extra spanning met zich voor de bekerhouders. Dat zijn bij de lagere scholen de Titus Brands- maschool in Soesterberg en bij de andere groep de Openbare ULO. Deze laatste school heeft de beker in het bezit, die de heer A. G. Hilhorst, hoofd van de r.k. U.L.O., als wissel- prijs beschikbaar stelde. Omstreeks kwart over vijf dindag de 31e mei is bekend of de bekerhouders kans hebben gezien de prijs met succes te verdedigen. En nu maar hopen, dat het weer een beetje meewerkt. Het hoeft niet zulk weer te zijn, dat bij wijze van spre- OPSPORING DUITSE AUTO Kunt u ons helpen aan het adres van de eigenaar van de Duitse wagen met kenteken BF-RD-3 (Opel Record) Antwoord Voor het achterhalen van de eigenaar van een Duitse wagen zult u zich. moeten wenden tot het mini sterie van justitie, afdeling opspo ringsdienst, Raamweg 47, Den Haag. Daarvoor moet u een bedrag storten van één gulden op gironummer 552740 van 's rijks schatkist. Op de rechter zijde van het girostrookje dient dan het kenteken vermeld te worden. PAX CHRISTI BEWWEGING Hoe luidt het adres van de Pax Christi Beweging Antwoord Het adres van de Pax Christi Beweging is Landelijk secre tariaat, Nieuwstraat 35. Den Bosch. Internationaal Het internationaal se cretariaat der Pax Christi, 3 bis Rue de 1'abbaye, Parijs 6, Frankrijk. ITALIAANS SCHILDER - Kunt u mij zeggen of J. Giovanni een bekend Ita liaans schilder is Zo ja, wanneer werkte hij Antwoord Er zijn in de Italiaanse schilderskunst verschillende onder de naam Giovanni. Wij zullen u hiervan enkele noemen Giovanni da Milano. Italiaanse schilder, werkzaam derde kwart van de 14de eeuw. Giovanni da Udine, Italiaans schilder, stucwerker, architect. 1487-1561/64. Giovanni di Paola, Italiaanse schilder, 1399-1482. Een J. Giovanni is ons niet bekend. Indien u over hem meer wilt weten, verzoeken wij u wat duidelijker te zijn en het tijdvak aan te geven waarin hij ongeveer werkte. INVALID1TEITSRENTE Mijn echt genote is sinds augustus 1964 invalide en was toen 61 Jaar. Heeft zij nog recht op invaliditeitsrente Er zijn geen rentezegels voor haar geplakt. AntwoordUw echtgenote kan niet in aanmerking komen voor een uit kering krachtens de interimwet inva liditeitswet, aangezien voor haar geen rentezegels zijn geplakt. Voor een der gelijke uitkering komt men alleen in aanmerking, wanneer, minimaal 150 rentezegels zijn geplakt. MUNT Ik ben in het bezit van een vermoedelijk koperen muntstuk. Op de ene kant staat het jaartal met een W en daarboven een kroontje, op de keerzijde het gewone guldenmerk. Hoe hoog is de waarde van deze munt (Bijgaand een afdrukje van de munt). Antworod Uw munt is geen gulden maar een centaan weerszijde van het wapen staat dus 1 c en niet 1 G. De munt is niet zeldzaam er zijn er te Utrecht met dit jaartal 8.200.000 ge slagen. Alleen zeer goed bewaarde exemplaren hebben verzamelwaarde, wat niet weg neemt dat hij als curosi- teit wel aardig is. Verkoopwaarde heeft hij, gezien de kwaliteit die uit uw af beelding blijkt, echter niet. ken de mussen van het dak vallen, maar een herhaling van vorig Jaar, toen het de hele dag regende en het doorgaan van het tournooi aan een zijden draadje heeft gehangen, zou wel bijzonder triest zijn. Niet alleen voor de voetballertjes, die er Im mers niets om geven of het pijpe- stelen regent, maar wel voor de or ganisatoren, die bij slecht weer de kans lopen om „nee" te horen te krijgen als het al of niet doorgaan ter sprake komt. Maar dat zal een wooTd zijn, dat alleen in uiterste noodzaak zal wor den gebruikt op deze dag, die weer ten doel heeft om de Jeugd en de politie nader tot elkaar te brengen! Eisenhower en Truman leven nog en af en toe laten ze nog wel eens wat van zich horen, maar ze tellen niet meer mee. Kennedy ls dood. maar juist zijn vroegtijdige en gewelddadige dood hebben de herinnering aan de jonge president omgeven met een aureool, dat nog onverminderd glanst, een glans die afstraalt op alles wat Ken nedy heet. Men zou bijna de indruk krijgen, dat John F. Kennedy bij zijn leven uit- smetteloos- zuiver sluitend aanhangers en bewonderaars had. Niets was minder waar. Maar na zijn dood verneemt men over hem nog alleen maar goede dingen, geheel overeenkomstig het spreek woord „Van de doden niets dan goed". Ook zijn weduwe, Jackie, de „glamour- girl" van het Witte Huis, is nog volop ln het nieuws. Het staat wel vast, dat Jackie oneindig veel minder presteer de dan b.v. Eleanor Rooseveld, maar zë ls knap en de weduwe van J. F. Kennedy. Net argusogen speurt ieder een naar huwelijkspretendenten en on langs nog werd een (veel oudere) Spanjaard als zodanig genoemd, maar hij is de eerste niet en zal ook de laatste niet zijn. Overigens is de rouwtijd kennelijk voorbij en heeft Jackie zich tijdens de feesten in het Spaanse Sevilla uitste kend vermaakt. Zë keek wel de andere kant uit toen de stier werd gedood, maar ze genoot ervan, dat de stieren vechters haar hun hulde kwamen brengen en niet Prinses Gracia van Monaco. Jackie en de ijsberg. Gracia. voor ze prinses werd gewoon Grace Kelly, dochter van een rijke vader, die in de politiek ging. had het verder gebracht dan ieder ander meis je. Ze was met een regerend vorst ge trouwd, al was dat van het Maduro- dam-vorstendommetje Monaco Ze was Prinses De Kennedy's, uit pre cies dezelfde klei gebakken, konden ook bogen op een prinses, Lee Radzi- will, maar de Radziwills hadden alleen hun naam. verder niets. Toen werd het 2-1 voor de Kennedy's, want John F. werd president en Jackie in het Witte Huis was opeens veel be langrijker dan Prinses Gracia in Mo naco. Logisch moest dat afgelopen zijn toen Jackie alleen nog maar presidents Agenten die inranselen op een groep priesters dat is overal een op merkelijk schouwspel, maar zeker in Spanje. Het gebeurde in Barcelona, waar de katholieke geestelijken de monstreerden tegen de manier waar op een gevangen genomen student was behandeld door de politie. Die student was weer een van de arre stanten nadat studenten eerst met de monstraties en daarna door verboden bijeenkomsten toch te houden, protes teerden tegen de organisatie van stu denten die eigenlijk niet hun bond maar een staatsinstelling is. Trouwens ook hoogleraren hebben dergelijk verzet gepleegd tegen de staatsvoorschriften voor allerlei aspec ten van het universitaire leven. Journalisten hebben geprotesteerd, ook in optocht, omdat de persvrijheid nog maar zeer betrekkelijk is. En eveneens in Barcelona gingen arbeiders de straat op om hun misnoegen te tonen over de syndicaten, staatsinstellingen die moe ten dooogaan voor vakbonden maar het niet zijn naar de zin van de ar beiders. Doos van Pandorra. Niet alleen in Barcelona, maar op ver scheidene plaatsen in Spanje heeft de guardia civil aan de bevolking dui delijk gemaakt dat Franko dan wel een aantal beperkingen op de per soonlijke vrijheid had verruimd, maar dat hij toch in de strikste zin wel de baas bleef. Er zijn inderdaacf 'n aantal belemme ringen weggenomen, o.m. voor pro testanten en voor publicaties in de pers. maar het zijn verzachtingen en geen opheffing van vele onvrijheden. Én in plaats van tevredenheid is het gevolg geweest dat de beperkingen die bleven bestaan, des te klemmender werden gevoeld. Franco ervaart datde Spanjaarden ze ker nu niet meer gediend zijn van wat hij hun uit een soort vaderlijk gezar verbiedt. Er is een nieuwe mentalitei' aan het groeien, waartoe zeker het sterk toegenomen toerisme heeft bij gedragen en het feit dat zovele SDan- jaarden in 't buitenland niet alleen geld verdienen, maar er ook kennis maken met wat elders als normale vrijheid wordt verstaan. De caudillo heeft een soort doos van Pandorra opengemaakt en kijkt nu verschrikt op wat daar allemaal wel uitkomt. weduwe was. maar in sprookjes is de logica zoek. Jackie bleef in het schijn- werperllcht. In Sevilla, tijdens de een week durende feesten, waren Rainier en Gracia de eigenlijke eregasten, maar was alle aandacht voor Jackie, die in de zwarte Spaanse dracht op een wit paard door de straren reed en lulde werd toegejuicht. Tussen de belde dames was dan ook bitter weinig hartelijkheid. Ze zorgden er wel voor, dat ze met elkaar geen woord behoefden te wisselen en Gra cia was een ijsberg gelijk. De broers. Veel belangrijker echter is de aktivi- teit van de gebroeders Kennedy. van wie Bobby algemeen wordt gedood verfd als de man, die wel eens een gooi naar het presidentschap zou kun nen doen. Het is helemaal niets voor de Kenne- dy-clan zich neer te leggen bij de fei ten, n.1. de kogel, die een eind maakte aan de ambities van broer John en daarmede van de familie. Vader Ken nedy leerde zijn jongens al vroeg nooit genoegen te nemen met minder dan 100 John had de familie de hoogst denkbare top doen bereiken. Hij zorg de vrij openlijk, dat die familie in de tjes al, die ënhpffstraat 67 Soest Tel.>2169 BOSSTRAAT 5 - TELEFOON 2543 politiek vooruitkwam. Zodoende was Bobby al in de baan toen John uit viel en het is vanzelfsprekend, dat Bobby verder gaat. Als democraat is hij partijgenoot van president Johnson en dat vergt van hem zeer veel wijsheid en tactiek. Tussen de Kennedy's en de Johnsons is al net zo veel liefde verloren als tus sen Jackie en Gracia. Bobby mag dan wel ens voorzichtig laten merken, dat hij zijn hart vast houdt voor de politiek, die Johnson in Vietnam volgt, piaar hij houdt zich op de vlakte, vooral omdat andere se natoren de vuile was wel opknappen. Hoe het Vietnamese avontuur zal af lopen weet niemand, of Johnson er onbeschadigd uit te voorschijn komt evenmin. Bobby kijkt wel uit. Zou Johnson straks geen nieuwe can- didatuur meer aanvaarden of zou de partij menen, dat een nieuwe candi- datuur van Johnson vrijwel zeker de nederlaag zou betekenen, dan zou er wellicht een kans zijn, dat men Bob by op het paard zet. Heel handig wordt nu al telkens de vraag gesteld, of het in Vietnam zo'n vaart zou hebben gelopen als John F. Kennedy nog president was geweest. Die zag kans de Russen van Cuba te doen verdwijnen zonder dat één sol daat werd opgeroepen Nu zal men kunnen zeggen Bobby is John niet. Maar dat is nu het merk waardige bij die Kennedy's, die niet voor niets als een clan worden aange duid. Men acht hen allen uit het zelf de hout gesneden en in feite zijn ze dat ook. Het zal Bobbie geen moeite kosten zijn kiezers er van te overtuigen, dat hij de lijn van zijn broer voortzet, en op dezelfde wijze. En alles, ook de publiciteit rond Jackie, dient om de Kennedy's in het schijn- werperlicht van de publieke belang stelling te houden. Ze zijn er nog, weet ledereen. Ze zullen wat gaan doen. daar is ieder van overtuigd. Wat zul len ze gaan doen Dat is de grote vraag. Bobby kijkt wel uit. Hij waagt niet, zo lang hij geen kans ziet om te win nen. Maar dek Kennedy-legende blijft le vend. op allerlei manieren, en te zij ner tijd zullen de Kennedy's daar hun winst mee doen. Ze zijn in de voor stelling slechts geïnteresseerd als ze op de eerste rang kunnen zitten. Ajje 't mlng vraogt mok zeige dak vaast en zeker elleke ao- vend op ut B D.C.- terrein te vlngde bin aste Bedriefs- sportkompetietsie an de gaang is. Jon- ges wat een evene- mente blnne d'r ble. Neem noeng allenig die Spaonse deern- r meespeule mit hangd- bal. Da zal mlng een klap geeve. Ik heb eheurd, da Sinterklaos per- soonluk komp kieke, maor da geleuf ik nie. Maor ok zongder die kinder vrind zal ut wel een mooie aovend worde, waant je ziet nie iedere dag Spaonse meisjes an 't warrek in de hangdballerie. Gart gaot ok mee. Trouwes, alle minse die ik esproke het gaon nar die deerntjes, perdon: naor 't hangd- bal kieke. Gart had een heul wild idee: die zee: Ik neem een rooje lap mee, dan worde zullie nog vuri ger. Maor hie was netuurluk heule- gaor in de war; da komp zeker door die deerntjes. Noeng mok eerluk zei- ge, dak Kneliao in sportkustuum me- raokels vind en datter maor weinig jongere minse teuge d'r op kenne, ik denk toch wel da ze ut af mot leige teuge die Spaonse schone. Ik weet ut nie zeker, maor ik denk zo, dattie Spaonse deerntjes al heul gauw popelair binne. Of zullie nong winne of nie. Ik stel ming zo veur, datter heul wat minse spesiaol naor die ploeg komme kieke en reken d'r maor vaast op, dattut Spaons toe zal gaon. Jao, laangs de lien netuurluk, waant in 't veld houdt de scheids rechter de touwjes wel straak. Ik hep zellufs eheurd. dattie een Spaons rietje mee wil neme, veur aster soms minse 't veld opkomme, die d'r be hoefte an hebbe zo'n Spaonse schone te omarreme as ze een kooljte het emaokt. 't Is jaamer da ik te laot bin om ming op te geve as scheidsrechter, maor vollegenü jaor bin ik zeker van de partie. Ik bin wel nie meer zo best ter been, maor ik heb jaore- laange ervaoring mit vrouwe en ik weet heul goed wanneer zullie een overtreding begaon. En dan fluut ik gauw aaf. Maor naor da scheidsrechter zijn kan lk nong fluute. Allenig omdat ik nie wist, datter zo'n ploeg zou mee speule, aanders had ik ming as eer ste op egeve, reken maor! Nong mok eerluk zeige, datter niks an verlore is, da Knelis dit jaor nie fluut, waant ik hep gin bal ver staand van hangdbal. Ik hep netuurluk wel een paor minse affer de hangd, die ming kenne hel lepe, maor daor hep je daor netuur luk gin bal an. En die Spaonse deernjtes zouwe ok maor mitter luu hangde in d'rluu haor zitte en daor schiet je ok niks mee op. Dan mot ik ut maor weer glaadstrieke. Goed minse, jullie weete nong wat ter an de hangd is in de Bedriefs- sportkompetietsie. Ik bin zoveul mo- geluk overaal bie. Maor ik bin zo bezet teugeswoordug, dak geleuf, dak allenig maor naor 't hangdballe zal kenne gaon kieke. Gelukkig is ut een meraokels mooie sport, wees eerluk. Zellufs al ister gin bal an, dan is ut nog mooi. Op ut B.D.C.-terrein teminste. Allenig hebbe de orregenisaotore een fout emaokt. ajje 't ming vraogt. De voetbalfinaole wordt op de laot- ste aovend ehouwe, omdatter aaltied zoveul belaangstelling veur is. Maor volleges ming hadde zullie beter ken ne zorrege veur een (hangd)bal nao? Van 3 tot 7 m breed. O.a. Tanja en glad. Graveren klaar terwijl U wacht. Gn noqrSP'JKER TEL.2982 S0ESTERBERGSE5TR. 26 Eigen reparatie-atelier. Amersfoortscstraot 2224 SOESTERBERG Telefoon (03463) 13 27 Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. Vraag proefrit bij: Automobielbedrijf ALEX v. KEULEN n.v. Amsterdamseweg 29 A'foort - Tel. 14243 Iedere zaterdag SIMCA-Snow Een vervoermiddel voor elk gezinslid boven de 10-jarlge leeftijd. Mama rijdt met evenveel gemak op deze gemotoriseerde fiets als haar jongste zoon of dochter, terwijl papa er heerlijk op „uitblaast" na een week vermoeiend auto rijden. De Mobylette ls volkomen nieuw van opzet en opvatting Ga hem kijken en proberen bij de KROMME WEG 28 - SOEST - TELEFOON 2870

Soester Courant | 1966 | | pagina 11