Winkelpand op eerste stand W'-HE-lf De Ster" opent nieuwe baby- en kleuterzaa Interkerkelijke samenkomst ii' r üiESIWS van f.lAESON TE552QNDE Officiële mededelingen PARKHOTEL UYTENBOSCH SOESTERBERG Krabbels van Knelis VOOR PICK NICK ARTIKELEN JOH. METS Geen beslaglegging aan de Birkstraat S.E.C. Flyers goed gestart. Eerste Soester Begrafenis-Onderneming BURGERLIJKE STAND De Vechtstreek wint Duinkikkersbeker i hoed - tas - handschoenen of paraplui. Tenniscompetitie L.T.C. „Soest" Studietoelagen Kath. Vrouwengilde Voor jaars wandeling „Martini" hield bijeenkomst GEOPEND De Protestants Chr. partijen bijeen Jeugd-puzzelrit Instuif Jun. Ernstige autobotsing Soesterberg verloor van D.V.S.A. met 5-2 Schoolvoetbaltoernooi A.G.A.V.S. nam deel aan de turndag Sportvissers naar politiebureau Roda-Soesterberg 0-0 Het Bedrijfsschap Detailhandel Groen ten en Fruit heeft middels een deur waarder laten weten, dat het de vor dering ad. ƒ31,op de heer C. L.. Wijntjes aan de Birkstraat heeft in getrokken. Donderdag a.s. zou bij exe cutie de vrachtwagen van de heer Wijntjes, handelaar in groenten en fruit, worden verkocht wegens het niet betalen van de verplichte contributie aan het bedrijfsschap. Het schap heeft echter laten weten, dat de beslaglegging niet doorgaat. Dat is op z'n minst een verrassende wending in deze affaire, waarmee ook de leiding van de Boerenpartij zich bemoeid heeft. De heer Wijntjes is secretaris van de afdeling Amersfoort van de Nederland se Bond van Groentehandelaren. Hij weigert pertinent de contributie aan het Bedrijfsschap te betalen en weet zich in zijn strijd tegen dit schap gesteund door vijftig andere leden van de Amersfoortse afdeling van de Nederlandse Bond van Kleinhandela ren in Aardappelen, Groeten en Fruit. De afdeling neemt het het hoofdbe stuur van de Bond kwalijk, dat het zonder overleg te hebben gepleegd bij de regering heeft aangedrongen op de instelling van een bedrijfsschap. waar het merendeel van de leden in het geheel geen prijs op stelt. De afdeling Amersfoort vindt, dat het Bedrijfsschap verdwijnen moet. De le den hebben er immers niet om ge vraagd. De kwestie Wijntjes is een kwestie, die al drie jaar loopt. Een uitvoerige briefwisseling tussen de heer Wijntjes, het bondsafdelings- bestuur en het Ministerie van Alge mene Zaken heeft in de afgelopen jaren plaatsgevonden. Resultaat heb ben die brieven echter niet opgeleverd. De afdeling Amersfoort stelt, dat de afdelingsbesturen nooit gekend zijn in de instelling van een bedrijfschap. Daar staat echter tegenover de mede deling van het Ministerie van Algeme ne Zaken, dat het schap juist op aan dringen van veel vertegenwoordigers van de Bond is opgericht Toen het besluit bekend werd om bij de heer Wijntjes beslag te leggen op diens vrachtauto, heeft het bestuur van de Amersfoortse afdeling contact opge nomen met de Boeren Partij, die in e^n vorige week gehouden televisie uitzending aandacht besteedde aan de beslaglegging. Dat leverde de heer Wijntjes talrijke telefoontjes op van sympathisanten, die hem het volste vertrouwen gaven in de afloop van deze affaire. Hij zegt „We willen het Bedrijfs schap niet. Daarom moet het koste wat kost opgeheven worden. Of dat zal lukken is de vraag. In ieder geval heeft de heer Wijntjes de eerste ronde van het „gevecht" over leefd. Vrijdag j.1. speelde het eerste softbal- team van S.E.C. de tweede competle- wedstrijd. Na de overwinning op H M.S. uit Utrecht met 24-1. startte de dames ook deze wedstrijd tegen Fak 1 uit Bilthoven vol goede moed. Na een eerste slagbeurt van Fak die zonder punten verliep was het de beurt aan S.E.C.. Nadat Hetty Rade maker met 3 slag aan de kant was gezet, kwam Trudy Kok op de bonken door een honkslag van C. van Ee kwam Trudy Kok binnen en scoorde het eerste puntje. Daarna gat Fenna Nauwelaerts de Agé een flinke tik in het verre veld, maar ze kon niet scoren omdat de volgende slagmensen door 3 slag uitgemaakt werden. Ook de tweede slagbeurt bracht voor Fak geen puntjes op en zo zou het de hele wedstrijd blijven. Door goed honklopen scoorde V van Vliet in de 2e slagbeurt van S.E.C Ook in de volgende slagbeurten werd er regelmatig voor de S.E C Flyers gescoord Maar in de 6e inning ging SE C. goed in de aanval. Als eerste scoorde C. van Ee, die een goede wed strijd speelde, door 4 wijd op de hon ken en werd door Fenna Nauwelaerts de Agé, die een harde tik gaf binnen geslagen. Vervolgens scoorde Fenna Nauwelaerts de Agé, M. Steevert en A.. Schimmel. Daarna gingen de twee volgende slagvrouwen door 3 slag uit. Door een mooie tweehonkslag van Trudy Kok kwamen N. v. Wely en V. van Vliet ook over de thuisplaat. Dc eerste home-run van dit seizoen werd ge slagen door Fenna Nauwelaerts de Agé, waarna ook de twee volgende slagvrouwen scoorden. Door verkeerd honklopen van Nel van Wely werd ze uitgemaakt en dit betekende het einde van een sportief gespeelde wedstrijd, die door de S.E.C.-Flyers met 17-0 gewonnen werd. Scoreverloop S.E.C. 1-1-1-2-2-10 FAK 0-0-0-0-0-0 Slaggemiddelde Fenna Nauwelaerts de Agé 0.600 C. van Ee 0,250, Trudy Kok 0,200. 2e PINKSTERDAG a.s., om half tien, in de ICHTUS KERK aan de Albert Cuijplaan. Spreker Ds O. E. v. d. BRUG. Ned. Herv. Pred. te Bilthoven. Liturg Ds S. DE JONG, Ger. pred. te Soest, m.m.v. de Stringband uit Hilversum. Organist W. DE KNECHT Interk. Ev. Comm. Dir H. W. VeUinga Korte Brlnkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis, Crematie, Transport (Rouwkamer) GEBOREN: Yvonne Simone, d v. M. W. Hoekstra en C. G. H Meeuws. Soesterbergsestraat 10. Raymond. z. v. J. Veldhuizen en M. G. v. Horns- veld. Koninginnelaan 112. Willemi- na Johanna. d. v. W. v. Bloemendal en W J. Hurenkamp, Wieksloterweg O.Z. 83. Joeri Michel, z. v. H. R. Donsu en A. V. B. van Diest, Burg. Grothestraat 35. Jan. z. v. G. W Duits en G. M. Swinkels, Dokter Ru- pertlaan 40. Margrietje, d. v. J. Dijksma en A. Lamberts, Simon Ste- vinlaan 102, Soesterberg Ida Ma ria, d. v. J. A. Westerveld en M. E. van Dijk. Ferd. Huycklaan 6. Jör- gen Iwan, z. v. J. H. N. Heitinga en W. E. W. Blom, Plesmanstraat 263. Marco, z. v. J. J. van der Heijden en A. van Merkestein, Oude Grachtje 16. ONDERTROUWD Hendrik Terlouw, Koekoekweg 3 en Anna Wilhelmina An- tonia Mastenbroek, Hartweg 47. Wul- fert Lam. Birkstraat 117 en Aartje Jansje Versteeg, Ringweg 16. GEHUWD Antonius Johannes de Wit Huissteden. P. M. R. Versteeghstraat 10, Bussum en Teunisje Margaretha v. Rouwendaal, Oude Grachtje 11. Cornelis Nicolaas Gijsbertus van Sijl, Plasweg 37 en Carmen Alicia Hurtado, Soesterbergsestraat 125. Johan Jo- seph Beijer, Gaslaan 7, Baarn en Ma ria Richarda Lewina Epskamp, Braam- weg 90. OVERLEDEN Alberta Wallet, 53 jr., gehuwd met N. J. Verhagen, Hobbe- malaan 25. Lokke Stamhuis, 53 jr., gehuwd met H. Streefkerk, Radema- kerstraat 59, Soesterberg. Divera Elisabeth Kruijer. 42 jaar, ongehuwd, Van Weedestraat 27. Theodoor Wil helm Belterman, 83 jaar, weduwnaar van M. C. Goedhart, dr 's Jacobstraat 25. Gerrlt Maassen, 65 jaar, geh. met B. Rozendaal, Laanstraat 70. In het Soester Natuurbad waren de herenteams van 6 verenigingen afge lopen weekend aanwezig om elk voor zich te trachten de ca. 50 cm hoge wisselbeker van de Duinkikkers te veroveren. Bekerhouder was Pinquins uit Woerder, die de beker reeds twee maal achter elkaar gewonnen had. De verenigingen waren ingedeeld in twee poules van drie verenigingen elk. zodat iedere vereniging zaterdagavond 2 wedstrijden moest spelen en zondag morgen de laatste t (h-M 11: c De heer A. P. Hilhorst, eigenaar van textiel- en modemagazijn „De Ster", zal op 22 augustus 1957 niet het vermoeden gehad hebben, dat hij ln die negen jaar noodgedwongen drie maal heeft moeten verbouwen en uit breiden. Ook thans zocht hij weer naar meer ruimte en wr] voor de baby- en kleutermode en aanverwante artikelen en heel toevallig kwam aan de overzijde, in de Van Weedestraat 8. dus tegenover de bestaande zaak een winkelpand vrij. De heer Hilhorst, als altijd actief, gaat zich in dit pand nog meer speciali seren op het gebied van de baby- en kleutermode, terwijl hij bovendien daar nu ook andere hierbij behorende artikelen, zoals kinderboxen, kinder stoelen enz. gaat verkopen. Het Ls de moeite waard eens een kijkje te gaan nemen in deze speciaalzaak. De verbouwing van het interieur werd verzorgd door Aannemersbedrijf A. Huurdeman, alhier. De electrische in stallatie en verlichting verzorgde de firma J. Bosboom, terwijl het geheel een nieuw kleurtje kreeg door middel van Schilderbedrijf H. van Dorresteijn. CV si? tas Burgemeester Grothestraat 36 Voor PINKSTEREN een cheque In poule A moesten De Duinkikkers het opnemen tegen De Meent uit Breukelen en Vechtstreek uit Utrecht. In de eerste wedstrijd tegen Vecht streek bleek ai direct dat De Duinkik kers nog niet hun beste vorm gevon den hadden, toch had de wedstrijd een spannend verloop, hetgeen bleek uit de einduitslag 4-3 voor de Vecht streek. De tweede wedstrijd tegen De Meent ging ook voor De Duinkik kers verloren met 2-0. Vechtstreek werd hier tenslotte poulewinnaar door een 2-0-zege op De Meent. In poule B werden de Forellen uit Rhenen nr 1 dankzij een beter doel- gemiddelde dan de Pinquins. Laatste werd De Fuut uit Maarsen Zondagmorgen wilden de Pinquins niet meer spelen. Dit was bijzonder jam mer, want alles was sportief toege gaan. Als excuus werd aangevoerd, dat men niet op zondag wenste te spelen, Wij vragen ons echter af. of het niet was omdat ze nu de beker niet meer konden winnen. In de wedstrijd om de vijfde en zesde plaats wonnen De Duinkikkers met 4-1 van de Fuut. In de finale won De Vechtstreek na een bijzonder spannende wedstrijd met 1-0 van De Foreellen, die hier door tweede werden. De einduitslag werd: 1. De Vecht streek. 2. De Forellen. 3. De Meent. 4. De Pinquins. 5. De Duinkikkers. 6. De Fuut. Na afloop reikte de voorzitter, de heer Brink de prijzen uit. De uitslag van de zondag gespeelde wedstrijd in de landelijke competitie derde klasse West is als volgt: lste heren enkel J. v. Breukelen H. Moor 1-6 1-6. 2e heren enkel G. GeytenbeekJ. Eysvogel 2-6 7-9. lste dames enkel-: mevr. T. Felix mej. I. Buchner 6-0 6-3. 2e dames enkel mej. Janssenmej D Braak man 2-6 1-6. Heren dubbel J. v. Breukelen met F. SprangersH. Moor met Th. v. Vugt 2-6 1-6. Dames Aan de ouders resp. voogden van de in de gemeente Soest woonachtige leerlingen, die in het komende cursus jaar een opleiding zullen ontvangen aan een gymnasium, hogere burger school, lyceum, middelbare handels dagschool, middelbare meisjesschool, hogere technische school en andere dagscholen, voor middelbaar nijver heidsonderwijs, instelling voor kunsten en wetenschappen of een cursus ter verkrijging van maatschappelijke be kwaamheden en die in aanmerking menen te kunnen komen voor 'n stu dietoelage, wordt bekend gemaakt, dat zij hun aanvrage met toelichting voor 1 juni 1966 bij burgemeester en wet houders kunnen Indienen. Soest. 2- mei 1966. dubbel Mevr. T Felix met mej. A Janssenmej, I Buchner met mej. M. Witkamp 6-4 6-1 lste gemengd dubbel - mevr. T. Felix met J. van Breukelenmej. M. Witkamp met J. Eysvogel 7-5 4-6 6-4 2e gemengd dubbel mej. A Janssen met G Gey tenbeekmej D Braakman met Th. van Vugt 2-6 4-6. Op Hemelvaartsdag werden ln de districtscompetitie twee ver;egende wedstrijden ingo) aald. Soest A speelde tegen Zuilen-C en wonnen met 4-1. Soest B speelde te gen HL TC maar verloren met 5-0 Afgelopen zaterdag speelde Soest A tegen Pit A Deze wedstrijd werd op het kantje af verioren met 2-3 Soest B speelde tegen Oudenrijn maar moest deze als haar meerdere erkennen in de stand 2-3. Degenen, die zich voor de T.V -uit zending „Het Gulden Schot" op zater dag 4 juni a.s. hebben opgegeven, worden verzocht de uitnodigingskaar ten af te halen bij mevr. Musolf. Wilhelminalaan 22a. Personen die van de bus gebruik maken, moeten zich uiterlijk 7.15 uur op het Nieuwerhoek- plein verzamelen. De kosten van de bus bedragen ƒ1.per persoon, af te dragen bij het afhalen der kaarten. De leden die per eigen gelegenheid gaan moeten tussen half acht en kwart voor acht aanwezig zijn in studio A, Insulindeweg, Hilversum, richting Bussum. Zaterdag hield de Natuurbeschermings- wacht afd „Eemland" haar voor jaarswandeling. De weersomstandig heden waren redelijk. Helaas liet de zon verstek gaan, maar gelukkig re gende het niet. De wandeling, onder leiding van de heren Kok en Brugman, belde na- tuurgidsen bij het Instituut voor Na tuurbeschermingseducatie te Amster dam, leidde door de bossen van het Staatsbosbeheer achter het kasteel „De Hooge Vuursche". Op Interessante wijze wisten de lei ders de ongeveer veertig deelnemers op de hoogte te brengen over alles wat er zo voor kwam en ons zo boeit in de natuur De afdeling „Eemland" hoopt met de ze wandelingen te bereiken, dat de mensen respect krijgen voor de na tuur en het grote belang en de nood zaak van veel natuurbehoud voor ledereen, die hiervan wil genieten, zullen gaan beseffen. De Groninger Vereniging „Martini" hield zaterdagavond in de zaal van het St. Josephgebouw een gezellige bijeenkomst, waarbij afgevaardigden van verenigingen uit de omgeving aanwezig waren Na de opening door de voorzitter, de Amsterdamsestraatweg 36 Baarn - Telefoon 02954-3638 EXCLUSIEVE KEUKEN APARTE SALONS VOOR INTIEME DINERS GROTE EN KLEINE ZALEN VOOR PARTIJEN. RECEPTIES OF CONFERENTIES GELEGEN MET PARK TEMIDDEN VAN UITGESTREKTE BOSSEN EIGEN RIJP .AARDEN COMFORTABELE GEZELLIGE HOTELKAMERS Wegens omstandigheden te koop aangeboden goed lo pende zaak in damesconfectie in zich uitbreidende pro vincieplaats, omgeving Amersfoort. Pas gemoderniseerde winkel en woonhuis op eerste stand (centr. verwarmd), met schuur en tuin, incl. nieuwe winkelinventaris en goodwill, voor 110.000, Overname goederen eventueel niet nodig. Pand is geschikt voor elke winkel-branche. Inlichtingen telefoon 03490-19698. heer Th. Hulshof, werd het Groninger Volkslied gezongen. Door leden werden enige korte schets jes opgevoerd, w.o. de ..Koopvrouw" en er werd een liederenbundel uitgege ven met speciale Groninger liedjes, die met begeleiding werden gezongen. Het werd weer een gezellige bijeen komst, waarbij de onderlinge banden werden verstevigd. Donderdag 26 mei, 's avonds 8 uur, or ganiseren de Protestants Christelijke Partijen in „De Rank" een verkie zingsbijeenkomst. Vis spreker zullen optreden Prof. mr I. A. Diepenhorst en Prof dr G. C. van Nlftrik. Aanstaande donderdag. 26 mei. orga niseert Instuif Junior een puzzelrit voor rijwielen en bromfietsen, speci aal voor de jeugd van 14 tot en met 17 jaar. Start en finish Verenigingsgebouw, Steenhoffstraat. Voor hen. die deze rit mee willen rij den, zijn mooie prijzen beschikbaar. Inschrijven vanaf 19.00 uur aan de zaal. Inschrijfgeld ƒ0,75 per persoon Op Hemelvaartsdag heeft er in de avond 'n ernstige autobotsing plaats gehad op de Amersfoortsestraat te Soesterberg. Vanaf de afrit van Boltini reed Ch. R uit Utrecht met twee inzittenden de Amersfoortsestraat op in de richting Amersfoort en kwam daar frontaal in botsing met een personenauto van G. A. M. V. uit Holten. De gevolgen waren ernstig. Zowel de bestuurder als de twee inzittende meis jes. waarvan de 18-jarige Y. M. zwaar werd gewond, werden naar het zie kenhuis De Lichtenberg vervoerd. De Utrechtenaar R. was slechts drie weken in het bezit van een rijbewijs. Beide auto's werden zwaar beschadigd. ZATERDAGVOETBAL In haar uitwedstrijd tegen DV.S.A. heeft Soesterberg een verlies moeten incasseren van 5-2. Na achttien minuten was het rechts buiten Esmeijer die de score voor Soesterberg opende. 0-1. Na tien minuten maakte D.V.S.A. ge lijk (1-1) en nam een kwartier later de leiding (2-1). Met deze stand brak ook de rust aan. In de tweede helft werd het spel voort gezet met een tweetal treffers van de gastheren. (4-1). Daarna was het weer het uitstekende spel van Esmeijer. dat Soesterberg haar tweede doelpunt be zorgde (4-2), maar weer was het D.V.SA. dat voor het einde het ver lies van Soesterberg met nog een punt verhoogde. 5-2. In het schoolvoetbaltournooi bleven de verrassingen niet uit en de stand voor de laatste ronde was 1. christelijke school, 6 pnt. 2. Titus Brandsmaschool, 6 pnt. 3. openbare school, 5 pnt. 4. Carolusschool, 4 pnt. Voor de laatste competitieavond tra den dan ook drie kanshebbers voor het kampioenschap aan. De wedstrijd Carolusschool-christeiij- ke school eindigde in een 1-1 gelijk spel. De grote vraag was nu hoe de wedstrijd O.L.S.-TB.S. zou aflopen. De rust ging in met 0-0, maar het einde kwam met 0-2 voor de T. Brandsma school, die hiermede het kampioen schap behaalde en de „Jaap Nooder"- beker veroverde. Een filmvoorstelling van de beroemde wedstrijd Engeland-Hongarije in 1953, geleid door Leo Horn, vormde een prettige afsluiting van de school-voet- balcompetitie. A.G.A.V.S. heeft met 60 leden deelge nomen aan de turndag, welke door het rayon ,t Gooi van de Stichtse Turn kring te Muiderberg werd gehouden. In de morgenuren bleek, dat vele le den van A.G.A.V.S. een hoog punten- aantal verwierven, op grond waarvan een groot aantal leden 's middags Ajje 't ming vraogt mok zelge dak een gaat in de lucht zou springe as de bome laangs de rieksweg opperuumd zou we worde. Netuurluk maoke wullie da nle meer mee en ongze kingdere ok nle, maor aster laoter nog us veul arregere ongelukke ebeure as noeng kenne zullie nooit zeige Wullie wiste heul nle, dattle bome zo gevaorluk waore. Van de week ister weer een otomeblel teuge een boom ereeje en ik bin d'r weeze kleke die boom staoter nog net zo. Van die oto Is nie zoveul meer over. Astle boom d'r nle estaon zou hebbe, zou ut meschlen beter offelope weeze. Ik weet datter noeng minse binne, die zeige Knelis wordt oud, die ziet deur de bome ut bos nie meer Waant, zeige zullie, astie boom d'r nle estaon zou hebbe en d'r zou toevaalig iemaand op ut fietspaad ereeje hebbe of op ut wangdelpaad affer de kingderwaoge elope hebbe, dan zou ut nog veul arreger eweest weeze Daor kunne wullie dan een meraokelse boom over opzette, waant dan zeit Knelis En op de Torestraot dan, daor binne gin bome En binne daor al meraokelse ongelukke ebeurd, omdat- ter gin bome waore En de Vredehofstraot, worde de in mekaor ere je waoges daor soms bie bosjes vandaon esleupt? Heul nle, daor binje je leve net zo zeker as wat. En da blnje mit die bome heul nie. Neem nong ongderlest, toen ut een bietje waoide. Ik bleef best op de been en ik bin toch ok nie meer een van de jongsten Wel een taoie ne tuurluk, maor da mag je van die bome toch ok wel verwaachte. Maor wa ister ebeurd Zomaor zo'n boom ommewaoid. Op de Soesterbarregse- straot en da's toch echt nie een weg waorvan je zeitdaor komp allenig de dokter en dan nog nie eens as ut nie hoognodig is. Gelukkig waore d'r op da mement net gin otomebiele op de weg en reeje d'r gin fietsers, maor veur ut- zellufde geld, affing laote wullie daor maor nie over bome. Da doen wullie wel over die bome, die d'r nog staon laangs de rieksweg. Ik weet netuurluk best, datte gemeente d'r niks an ken doen, aanders zouwe die dinge allaang ommehaold weeze, schaat ik. Maor de here, die d'r wel wat an kenne doen. laote heulegaor niks van zich hore. Aster weer us een controle is, kriege een heuleboel bome een teke dat betekentzullie binne van binne heu legaor verrot en motte nodug om- laog ehaold worde. En dat ebeurt dan nao verloop van tied. Maor ik bin d'r wel zeker van, datter heus nog wel een boompie tussen zal staon. da ok nodug an rooie toe is, maor da zullie over 't hoofd ezien hebbe. En d'r hoeft maor een zuchtje wingd te komme of boem Ik heb al ezeid die bome die blieve d'r nog jaorelaang staon D't binne meschien wel Invloedrieke minse. die d'r wat an kenne doen, da die dinge verdwiene, maor die doen niks. Hoge bome vaange ok in deuze tied nog veul wingd En as zullie ut nie doen, laot ut dan nog maor us een paor daoge flink waoie, dan vaalie die bome van zelluf wel. Maor rie dan netuurluk nie over de weg. Waant ajje 't geluk hep om nie zo'n boom op je daak te kriege, dan loop je nog de kans om d'r euge an te rieje naar DELICATESSEN Van Weedestraat 90 - Tel. 2404 METS, ALLES VOOR UW AVONDJES mocht deelnemen aan de turndemon- straties. 's Middags verleende de drumhand van A.G.A.V.S. haar medewerking aan een mars van alle deelnemers door Mui- lerberg. Helaas brak Geertje Wesseling tijdens een van de oefeningen haar arm. Aan de achttiende Rode Kruis wan deltochten welke gisteren in Zeist wer den gehouden, werd ook weer door A.G.A.V.S. deelgenomen met de wan- delafdeling en de drumhand. In verband met de Pinkstervakantie zijn er op 1. 2 en 3 juni geen lessen en geen trainingen. De zomervakantie is dit jaar van 2 juli tot 15 augustus. Op woensdag 17 augustus wordt er weer gestart. In de kampcommissie werden benoemd mevr. Th. Schrieken-v. d. Moer en de heer en mevr. Van Loveren. Hoewel er in Soesterberg geen vis water is en er dus niet gevist kan worden, wonen er toch hengelsport- liefhebbers die graag elders vissen. Zij kunnen nu voortaan een visakte krijgen op de politiepost aan de Ples manstraat, waar men elke dag van 9-12 uur terecht kan. De in Hamersveld gespeelde uitwed strijd van Soesterberg tegen Roda 1» met 0-0 geëindigd. Men ondervond veel last van de straf fe wind, zodat er van een beheerst voetbalspel geen sprake kon zijn. In de eerste helft had Soesterberg de wind mee, doch de defensie van de tegenpartij was op haar hoede. Links back Kramer, die een blessure opliep, moest worden vervangen, evenals later doelman Barendrecht. Doelpunten werden in deze wedstrijd niet gemaakt, behalve dan een doel punt van Roda, dat wegens buiten spel werd afgekeurd. Voor Soesterberg. dat de leidersplaats in zijn afdeling bezet, is deze uitslag wel een grote teleurstelling. I

Soester Courant | 1966 | | pagina 5