WassëEëÏÏë WasseceJie T.H. Beishuizen kreeg een koninklijke onderscheiding de jongste mode..! Oud directeur van het Van Arkel Instituut D00RSMEREN GARAGE BOSBOOM Zonnige voordelen van uw Topslager Topslager J. v. Ginkel Officiële mededelingen OPLAPPEN IN VIETNAM Reform-artikelen JOH. METS Belangrijke Avondveiling te Soest Wij verzorgen uw KRAAMPAKKET DROGISTERIJ KRAAL De Meubelhal Van Weedestraat 5a-5b-8 - Telefoon 2504 Met geen vermoeiende wasdag meer SOESTERBERGSESTR. 39 Klaar terwijl u wacht BEVEROL SMEERSTATION Zo vlogen de duiven S.P.SA.-leden waren een dagje uit Tempo-nieuws 4e rit zomercompetitie 1966 Profiteer van onder staande voordelen Uw vertrouwde vakman Kerkconeert in de St. Nieolaaskerk te Baarn Turk aangereden Zeepost Uitslagen tcnniscompetitie L.T.C. „Soest" Station Soest-Zuid beklad Verandering spreekuur burgemeester Heeft U ook zo'n hekel aan de wasdag Bij bent U in 45 minuten klaar. VAN WEEDESTRAAT 52 ln onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Knappe opvoering door Utile Dulci Ook voor Soesterberg won met 4-1 van Odin EEN GROTE PART!! MEUBELEN Verhuur van babyschalen TULNST0ELEN LIGSTOELEN LIGBEDDEN TUINTAFELS PARASOLS A. P. HHHORST De heer T. H Beishulzen, oud-direc teur van het Van Arkel Instituut te Soestdijk en sinds 1958 directeur van de Inrichting Groot-Emaus te Ermelo, is gister benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. De burge meester van Ermelo, de heer Lang- man, maakte de onderscheiding bekend tijdens de viering van het 75-jarig bestaan van de Vereniging tot Opvoe ding en Verpleging van Geesteszwak ke kinderen. De vereniging heeft thans de zorg voor ruim 3900 patiëntjes in zeven inrichtingen. Het Van Arkel- instltuut telt 130 verpleegden. C O De heer Beishulzen was directeur van het Van Arkel Instituut sinds de ope ning ervan tn 1948. In 1958 vertrok hij naar Ermelo. Het instituut res sorteert, samen met 's-Heerenloo Lo- zenoord en Groot-Emaus te Ermelo. de mr. dr. Willem van den Berghstich- ting te Noordwij k. Groot Schuylenburg te Apeldoorn, De Gemzensprong te Rotterdam en Huizen Saksenheem in Almelo, onder de thans 75-jarige ver eniging. Het Van Arkel Instituut werd in 1948 officieel geopend door professor dr. G C. Aalders, nadat het al enige tijd in gebruik was. Het instituut Is genoemd naar dominee R. E van Ar kel. die van 1913 tot 1921 predikant te Soest was. Daarna stond hij in Utrecht. Hij overleed in 1944 te Er melo. Ds. Van Arkel was vice-voorzit- ter van de protestants-christelijke Vereniging tot Opvoeding en Verple ging van Geesteszwakke Kinderen, die in 1891 werd opgericht. De vereniging heeft de zorg voor zwakzinnigen in alle leeftijdsgroepen en alle gradaties. De 130 verpleegden in het Van Arkel Instituut zijn 6 tot 21 jaar oud. Zij wonen in paviljoens en ontvangen daar onderwijs. Ook verblijven er jongens en meisjes, die een werkkring hebben. De heer Beishuizen kwam in 1946 al in dienst van de vereniging als hoofd der school op de dr. mr. Willem van den Berghstichting Twee jaar later verhuisde hij naar Soest, waar hij veel verdienstelijk werk heeft gedaan. Ook in Ermelo is zijn vaak baanbre kende werk niet onopgemerkt geble ven. Alle inspanningen voor de ver zorging van~zwakzinnige kinderen heb ben nu een beloning gekregen in de vorm der koninklijke onderscheiding. Het hoofdgebouw van het Van Arkel Instituut aan de Hellingweg is inge richt voor administratieve doeleinden, cursuslokaal, spreek- en behandelka mer van de psycholoog en de kamer voor de logopediste, samen met de woonvertrekken van de huidige direc teur, de heer J J. Schoonhoven, die de heer Beishuizen opvolgde. De meisjes en jongens zijn onderge bracht in paviljoens met aardige na men, Zij wonen in De Bosduif, De Ce der, De Hazelaar. Daar krijgen ze ook hun opleiding. Op het grote ter rein rond het Instituut is genoeg te doen voor de meisjes en jongens. Werken in de tuinen en in de kassen, de verzorging van de dieren en alle Geen langdurige wachttijd daar er 2 smeerbruggen ten dienste staan. Vakkundig personeel. Eerste klas smeermiddelen. Blrkstraat 105 - Soest - Telef. 3256 werkzaamheden, die in zo'n gemeen schap gedaan moeten worden. Nu al achttien jaar wordt er ln het Van Arkel Instituut gewerkt aan de vorming van het kind, dat in verstan delijke ontwikkeling achterstaat bij de leeftijdsgeoten, maar dat onder goede leiding toch een plaats in de maat schappij kan verwerven. Dit moeilijke, maar dankbare werk wordt gedaan door leerkrachten, die hun werk meer zien als roeping dan als baan alleen. Wie niet deze instelling heeft, zal weinig kunnen doen voor hen. die extra hulp nodig hebben om zich een plaats in het gewone leven te veroveren De heer Beishuizen is één van de mensen op de achtergrond, die niette min vooruitstrevende ideëen heeft, welke het werk vor de geestelijke onvolwaardigen ten goede komen. De koninklijke onderscheiding is dus goed terecht gekomen! De vereniging ,,De Vriendschap" nam met 349 duiven deel aan een wed strijd vanaf St Ghlslain-Hornu. af stand 418 km. De duiven werden ge lost om 7 uur met Z.W.-wind. Aan komst eerste duif 9 28 04 uur, snelheid 1476.70 m per minuut. Laatste prijs- duif 9.42.05. Uitslag: A Meesters 1 3 8 15 52 61. Comb. SKB 2 18 30 35 36 49 W. Nieuwenhuls 4 12 40 47 56 69. W Al tenaar 5 38. J C Wijnands 6 10 46. H Verkerk 7 20 39 43 63 65 68 Z.K H. Prins Bernhard 9 29 55. G. Hooijer 11 13 22 D. J. Bos 14 16 53. W. van Breukelen 17 37 41 51 62. J Onwezen 19. C Bokma 21 24 31 34 67. B van Gordingen 23 70. R Westerveld 25. C Kaats 26 42. E C van Daatselaar 27 48. W. Roest 28 5 9 64 66. J G. Ka merbeek 32 57 J A B van Klooster 33 44. J. Rijksen 45. C Vaessen 50 60 G. H. v. d. Broek 54 58. Onder het motto Leert uw eigen land kennen" ondernamen 25 leden van de Soester Politie Sport Vereniging, ver gezeld van hun dames, een autobus tocht. Na een koffiepauze ln een restaurant in Rotterdam begon men aan een boottocht door de Rotterdamse haven en de Waterweg. Deze tocht duurde drie uur, waarbij onderweg de lunch aan boord werd gebruikt. Bij de aanlegsteiger stond de bus ge reed en toen bracht chauffeur Piet Blom het gezelschap over binnenwegen, langs de vele molens van Kinderdijk, naar Schoonhoven. In café-restaurant ..Lekzicht" werd gepauzeerd. Via Wijk bij Duurstede bereikte men hotel Dart- hulzen te Leersum. Tegen 19 uur ging men aan tafel voor het diner, dat zich uitstekend liet sma ken. Op de terugweg naar Soest werd in Soesterberg nog ..even" gestopt. De reisleider, de heer P. J. Bergman, dankte tenslotte chauffeur Piet Blom. Er gingen 44 amateurs en nieuwelin gen van start voor een rit over een uur plus 10 ronden. Er werd hard gereden. Al in de eerste ronde gingen Jac v. d. Berg en A. v. d. Ploeg er tussen uit en zette de trein in beweging, vier ron den duurde de grap In de 10de ronde vluchte Cor Faber met Raymond de Zoete, maar het peloton, onder aan voering van o.a. C Proosdij, trok de boel weer bijeen. Harry Llgter pro beerde het in de 20e ronde en zo ging het door. Ad v. d. Ploeg nu met Eddy de Lange. In de 35e ronde (één uur gereden) sprongen vier man weg. n.1. Ed Wingelaar. Harry Llgter. Jan Schip per en Jaap v. d. Broek. Ook deze moeite was te vegeefs. In de 42e ronde, met nog 3 ronden te rijden gingen Jaap v. d. Broek en Harry Llgter er vandoor en namen 100 meter. Wij za gen deze twee al op de ereplaatsen, maar in de laatste ronde, werden ook zijn weer teruggepakt en een massa spurt moest de beslissing brenen. Uitslag 1. Johnny Vonk (Germaan) 42 km 1.16.41 bulten mededinging. 2. Raymont de Zoete. 3 en 4. Plet Soete- man en Cor Faber. 5. Cor Albert. 6. Ook wanneer het zonnig en lekker warm ls, is het belangrijk uw gezin te laten smullen van een overheerlijke warme maaltijd. Met als hoofdschotel VLEES LEKKER EN VLUG KLAAR Pittige SLAVINKEN 118 Heerlijke HAMBURGERS 118 Belde per 3 stuks. SNITZELS 75 ct. per stuk. Magere doorr, VARKENSLAPPEN, per 500 gram 168 IEDERE WOENSDAG GEHAKTDAG, alleen dan per 500 gram 178 Zakje GEHAKTMELANGE 25 NU NOG VOORDELIG Botermalse BRAADKUIKENS, een traktatie voor altijd, 500 gr. 198 Doorregen RUNDERLAPPEN, 500 gram 248 KARBONADEN vanaf 500 gram 288 Magere RUNDERLAPPEN, 500 gram vanaf 388 100 gram HAM 70 100 gram SNIJWORST 58 250 gr, GEK, WORST 90 Deze voordelen vindt U alleen bij BIRKSTRAAT 49 Cees van Proosdij. 7 en 8 Bert Veer man en Ed Wingelaar. 9 Arle Bakker. 10. Jac v. d. Berg. 11. Ad v .d. Ploeg. 12. A. Tramontlna. 13. Jaap v. d. Broek De 9 adsplranten met Mej Hardeman reden 25 ronden, ln totaal 29 km. Ook hier felle strijd. Vier man kwamen op kop. gevolgd door een tweetal met Thea. Twee rennertjes gaven op. Uitslag hier 1 D den Oude 45 38. 2. W Knollenburg. 3. Co Zijtveld. 4. G Horst. 5. B. v. d. Heuvel. 6 J. Em- melkamp. 7. Harm Hees. Thea Har deman plaatste zich als zesde. Vrijdagavond a.s. geeft het R.K Ge mengd Koor te Baarn, o.l.v. haar di rigent Kees de Wijs, een Mozart-con- cert in de St. Nicolaas kerk te Baarn. Uitgevoerd zal worden des Vesperae de Dominica. Er wordt gezongen op het altaar naast een voor deze gele genheid aldaar opgesteld orgel. Verschillende Soester plaatsgenoten werken aan dit concert mede. Zaterdagavond reed de heer W. J. B uit Soest In zijn Flat in de Burg. Gro- thestraat richting Amersfoort, toen on verwachts een Turk de rijweg over stak. die door de auto werd gegrepen en op de weg werd geworpen. Dokter Borst achtte overbrenging naar „Zonnegloren" gewenst, in verband met vrij ernstige hoofdwonden. UITVINDER VERKEERSLICHTEN. Wie ls de uitvinder geweest van de verkeerslichten? vraagt R. O. Antwoord: De eerste verkeerslichten werden gesignaleerd in Londen ln 1868. De Times schreef hierover op 9 december van dat jaar. Wij citeren hieruit: „De regeling van het verkeer in de hoofdstad, dat vaak op grote moeilijk heden stuitte, schijnt nu aanzienlijk verbeterd te worden. In het midden van de straat tussen Bridgestreet en Great Georgestreet, Westminster, hebben de heren Saxby en Farmer, bekende seiningenieurs, een zuil opgezet van pl.m. 6 meter ,lang, met een grote gaslamp aan het eind. Het doel hiervan is om het sein paalprincipe toe te passen voor open bare wegen op punten waar voetgan- ers tot dan toe moesten vertrouwen op bescherming van de arm en de gebaren van de politieagent, vaak een niet erg toereikende verdediging tegen een ongeluk. De lamp zal normaal groen licht verspreiden, dat de voetgangers zal dienen bij wijze van waarschuwing en tegelijkertijd de bestuurders van voertuigen dat zij op dat punt wor den geacht hun vaart te minderen. Wanneer een groen licht wordt ver vangen door een rood en de armen van de seinpaal om hoog gaan moet het verkeer van belde kanten stop pen. Als de signalen niet in werking zijn is dat een aanwijzing voor een vaste oversteekplaats en de signalen zullen het normale gebruik van deze oversteekplaats niet verstoren. De diameter van het licht ls pl.m. 15 cm, de signaalramen zijn 120 meter lang en de zuil als geheel zier er fraai uit. De machine van het apparaat voor deze nieuwe toepassing van gas blijkt buitengewoon eenvoudig te werken. Het algemeen effect van de uitvin ding vervangen van de door het ver keer nauwelijks zichtbare politieagent door een gigantisch selnapparaat. De zuil werd opgericht door de patent houders op gezag van de heer Gathor- ne Hardy, de gepensioneerde minister secretaris en met de officiële toestem ming van Slr Rlchard Mayne Het wordt voor het eerst gebruikt op 12 december 1868. Natuurlijk zullen deze maatregelen nuttig zijn voor de verkeersregeling door de politie die de signalen bedie nen zal en ook voor het publiek". De voorzitter van het centraal stem bureau voor de verkiezing van de leden van de raad der gemeente Soest maakt bekend, dat vanaf heden ter secretarie der gemeente voor een ieder ter inzage is nedergelegd het proces-verbaal van dat stembureau, waarbij de uitslag van de op 1 juni 1966 gehouden verkiezing ls vastge steld. Soest, 3 juni 1966. Met de volgende schepen kan zee post worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan achter de naam van het schip ver meld. Argentinië: ms „Lago Traful" 10 Juni. Australië: ms „Sumbawa" 5 Juni. Canada: ms „Prins Ph. Willem" 8 Juni en ms „Carmanla" 10 Juni. Chili: ms „Blrkenstein" 5 Juni. Ned. Antillen: ms „Ladon" 7 juni. Suriname: ms „Ceres" 8 Juni. Ver. Staten van Amerika: ss „Staten dam" 5 Juni en ms „Kloosterdijk" 8 juni. Inlichtingen betreffende de verzen dingsdata van postpakketten geven de postkantoren. Door een royale zege in de laatste competitie-wedstrijd, is Soest 1 in de Landelijke competitie ln haar afdeling op de derde plaats geëindigd. De officiële uitslagen zijn Zondag 5 juni Heren enkelspel G. GeytenbeekA. Hijmans 8-6 8-6. J. v. Breukelen—H. Patist 1-6 6-3 4-6. Dames enkelspel Mej. Y. Hoffman Mej. L. Rab 1-6 3-6. Mevr. C. Felix— Mevr. Bouwmeester 6-1 6-0. Heren dubbelspel J. v. Breukelen en G. Geytenbeek—Hij mans en Patist 4-6 6-4 6-4. Dames dubbelspel Mevr. C. Fellx en mej. A. JanssenMevr. Bouwmeester en mej. Rab 6-3 7-5. Gemengd dubbel Mevr C. Fellx en J. van Breukelenmej. L. Rab en Patist 6-4 7-5. Mej. A. Janssen en G. Geytenbeek— mevr. Bouwmeester en Hijmans 4-6 6-2 6-3. In de zaterdagmiddagcompetitie won Soest A ln Schoonhoven met 3-2. Hier mee eindigde zij in haar afdeling op de tweede plaats. Een mooie prestatie, gezien het feit dat Soest A vorig jaar naar de tweede klasse promoveerde. De jeugd zette in deze laatste compe titiewedstrijd het beste beentje voor en behaalde twee punten. Vooral de meisjes vielen op door goed spel. De einduitslag ls Soest BHoogerhei- de j 2-3. Het station oest-Zuid is /an enige leuzen voorzien. In het engels en t ls de vraag of ledereen dat kan lezen. „Yankee go home" en „Down with Ky". De burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat zijn gebruikelijke spreekuur van woensdag, thans ls verplaatst naar donderdag 9 juni a.s., des morgens van 9-10 uur ls er zeker een naar uw keus. Burgem. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier Een aantal boeddhistische voormannen ls uiteindelijk met de regering van premier Ky gaan praten Weliswaar was de woordvoerder der monniken - thlch (dat ls zoveel als eerwaarde) Tien Minh - zo fier om te zeggen dat ze Ky en president Thieu de raad hadden gegeven af te treden, maar het is duidelijk dat er meer is besproken. Een andere der bonzen, thich Tam Chau, de leider is van de gematigder vleugel, voegde er aan toe dat hun actie meer een diplomatieke was en dat men minder aan geweld dacht. Hij deed ook een beroep op zijn aanhang geen zelfverbrandingen meer te ple gen, zoals er nu 'n stuw of vijf zijn geweest. In Hué heeft trouwens thlch Tri Quang zich in de zelfde geest uitge laten. Vreemd blijft overigens dat de pers altijd ruimschoots tevoren tijd stip en plek van de gelaakte zelfver brandingen krijgt opgegeven van de boeddhistische voorlichtingsdienst. Praten Er zijn verscheidene redenen waaTom de boeddhisten het nu liever met praten willen zien te bereiken. Ky heeft door de bezetting van Danang en vervolgens door overneming van het radiostation van Hué er voor ge zorgd dat in die streek de macht niet meer praktisch ln handen is van Tri Quang. Dat ls Ky niet vlot afgegaan; zo moest hij in elf weken vijf keer een nieuwe commandant van het legerkorps daar benoemen, wat wel aangeeft dat de generaals niet bijzonder veel animo hadden of kansen kregen de orders uit Saigon uit te voeren Voorts geeft Ky in Saigon de boeddhistische be togers aanzienlijk minder kansen dan ze vroeger hadden. Bovendien blijkt de menigte thans door de zelfverbrandingen niet al te zeer geraakt. Indertijd toen hiermee de val van Diem werd ingeluid, was dat anders. Het kan zijn dat men aan het spektakel al wat meer ge wend raakt, maar waarschijnlijker is dat de bevolking ziet dat het dit keer niet gaat om het verzet van een ge maltraiteerde groep maar om politieke strijd, die voor religieuzen eigenlijk geen pas geeft. Argumenten Het zijn voornamelijk nederlagen van Tri Quang en Tien Minh. de feilen onder de bonzen. Dat heeft automa tisch het prestige versterkt van de gematigder Tam Chau Deze komt darenboven van een internationaal boeddhistencongres, waar men hem onder het oog gebracht heeft dat de politieke gedragingen der Zuidvietna- mese monniken allesbehalve in over eenstemming is met de middenweg filosofie die het boeddhisme aanhangt. Als klap op de vuurpijl rekende men hem voor dat ln het noorden 't boed dhisme door de communisten met meer elan en resultaat is teruggedron gen dan Indertijd ooit door Dlem ge beurde Ook uit dien hoofde is het gevaarlijk voor boeddhisten om een weliswaar niet-communistische actie te beginnen die echter wel parallel loopt met wat de Vietkong wenst. Een en ander heeft dus wel kalmerend gewerkt. Dat neemt niet weg dat de boeddhis ten intussen zeer verbeten zijn ge raakt op de V.S. Hun appél aan pre sident Johnson Kf er uit te trappen, hun pressie op ambassadeur Cabbot Lodge en de militairen om Ky te ver wijderen hebben amper antwoord ge kregen. En al konden de boeddhisti sche activisten dan dit keer door Ky onder de duim worden gehouden, feit blijft dat ze een aanzienlenke portie van de natie blijken te vertegenwoor digen. Er kan wel het een en ander opgelapt worden, wellicht zelfs een formele verzoening tussen Ky en Tri Quang, maar zelfs als dat onwaarschijnlijke zou gebeuren, blijft een diepe barst in wat de Amerikanen aanvoeren als het morele fundament van hun acties, namelijk dat ze ar zijn om hulp te verlenen op verzoek van een volk. In de toneelzaal van de Hervormde kerk „De Hoeksteen" gaf de toneel vereniging „Utile Duld" donderdag avond een mooie opvoering van het toneelstuk „Zwakke Schakels" door het duo Folkland L, Carry en Ivan Butler. Het stuk verplaatst ons naar ds hall van een dorpshotelletje Spen cer, een vooraanstaand regeringsamb» tenaar. die steeds door een splonage- organsatie wordt benaderd, weigert pertinent om regerlngsgehelmen te verraden, hetgeen hij met een laf hartige moordaanslag moet bekopen. Deze rol werd gespeeld door Jan van Staveren, die misschien net Iets te weinig gelegenheid had om zich geheel in te leven in de figuur van de onver- vermoeide ambtenaar Spencer. De vei ligheidsdienst weet de affaire tot een knap einde te brengen. Met een sterke overtuiging wisten de spelers van Utile Dulci de handeling weer te ge ven. Ada van Eek was de bescheiden en gevoelige hulshoudster, mevrouw Dennlson, Even charmant als natuur lijk waren Riet de Goede als Anne Roberts en Cecile Verbroekend als de spionne Jean Cassel, terwijl de nog jonge Ronny van de Berg heel rustig de oudere dame Hackette vertolkte en zich goed aanpaste in dit gezelschaD. Vlot en ongekunsteld wot= van Berg ls het brutale dienstmeisje Puby terwijl ook John van de Berg de no dige flair en vlotheid opbracht ln zijn rol als Jack Harvey. Een uiterst cor rect en bedachtzaam Inspecteur van politie was Wout Verbeek. Ook het geestige en vlotte spel van Kees Zer- wald als de pseudo-vertegenwoordiger moet worden genoemd. De knappe re gie was weer in handen van Wout Bakkenes Met deze boeiende opvoe ring besloot Utile Dulci het seizoen. naar Van Weedestraat 90 - Tel. 2404 METS, ALLES VOOR UW AVONDJES In de uitwedstrijd tegen Odin behaal de Soesterberg een glansrijke 1-4-over- winning. Aanvankelijk zou men niet verwacht hebben dat Soesterberg zo'n grote overwinning in de wacht zou slepen, want pas na 25 minuten kreeg rechtshalf Kenter de kans om uit een penalty voor Soesterberg te scoren, doch de bal werd gestopt door de keeper. Daarna echter kwam Soesterberg steeds meer op dreef en er werd zelfs prima gespeeld Zo opende rechtsbinnen Huis man na 32 minuten voor Soesterberg de score. 0-1 en tien minuten later en één minuut voor rust was het op*- nieuw Huisman die het doel vond, 0-3. Kort na het begin van de tweede helft maakte Odin een tegenpunt, 1-3. Daarna kwam Soesterberg weer aan bod, dat door linksbuiten Venekamp de overwinning nog groter maakte. 1-4. In deze stand kwam geen verandering meer. Op donderdag 9 .iuni, des avonds om 7 uur, zal t.o.v. Deurwaarder A. Th. H. van Dijk, door de beëd. Makelaar A. H. Zellenrath, in Hotel De Gouden Ploeg, Middelwijkstraat 74 te Soest, publiek wor den verkocht w.o. Windsor-, club- en T.V.-Fauteuils, Bankstellen, modern en klassiek. Wortelnoten- en eiken tafels en commodes in diverse modellen. Tuinstoelen enz. EEN PRACHTIGE COLLECTIE PERZISCHE-, SMYRNA- EN ANDERE TAPIJTEN (in alle maten en soorten) Verder serviesgoed, glaswerk, hotelllnnen. T.V.'s, radiotoestellen, babystofzuiger, dekens in alle maten, Perzische- en Oud-Holl doe ken, cassettes, lepels en vorken, koperwerk en wat verder ter tafel zal worden gebracht. Bezichtigingalleen donderdag 9 juni, van 12-5 uur. Des avonds om 7 uur begint de veiling. Alle goederen worden tijdens de veiling getoond. in elke door U gewenste samenstelling Ook in diverse moderne BABYVOEDINGEN zijn wij ruim gesorteerd, o.a. S.M.A. - SEVULAC - ALMIRON Van Weedestraat 20 Telefoon 2374 LAANSTRAAT 37 TEGELS in vele maten en kleuren. Lavasteen, grote voorraad. Tuintoko Van Drie, Amsterdamsew. 139, Amersfoort, teL (03490)- 17031. De j'onge, parmantige kleutermode heet ROBBY. Lente modellen uit sterke, kleur- en wasechte Terlenka waarin zij naar hartelust kunnen stoeien en groeien. ROBBY heeft fleurige en kleurige kle ding in een overstelpende keuze aan maten en modellen. ROBBY Kleutermode is verkrijgbaar bij: t

Soester Courant | 1966 | | pagina 3