Viering 40-jarig jubileum B.D.C. 1M E tourist Druk bezochte receptie rmr Alle deelnemers aan jeugd- prijsvraag kregen prijs Aantrekkelijk voetbal in B.D.C. jubileum wedstrijden Benzine-oorlog Krabbels van Knelis Lenssen+de Wolff B.D.C.-jeugd weerde zich in tournooien tWAlfuhelaa} BATEXBURG'S Erkende Auto- en Seooterrijsehool B.D.C.-Handbal Eerste Soester Begrafenis-Onderneming BURGERLIJKE STAND Eiermarkt V Zaterdagmiddag hield het bestuur van B D C ter gelegenheid van haar 40- jarig bestaan een receptie in het ge bouw St. Joseph. Zeer velen hebben van deze gelegenheid gebruik gemaakt om het bestluur te complimenteren. De heer J. H. Hom opende als voor zitter van het feestcomité de middag. Het verheugde hem, dat hij vier oud voorzitters en met hem zelf het vijf tal compleet makende, bereid had ge vonden dit comité te vormen. Ze hebben hun medewerking toege zegd, omdat BDC. hun nog na aan het hart ligt, vooral omdat zij zoveel moeilijkheden wat terreinaccomodatie betreft in hun periode hadden meege maakt. Dank zij de geweldige mede werking van de Gemeente en de Sportstichting is alles thans prachtig verbeterd. onroerende goederen... taxaties'''^" hypotheken assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest Tel. 2169 Het doet spreker veel genoegen te kunnen mededelen, dat de geluidsin stallatie. die op het terrein geplaatst is. volledig betaald is en dus in vol ledig eigendom aan het bestuur kan worden overgedragen. Tenslotte sprak hij de hoop uit, dat het de vereniging ook verder goed moge gaan en dat B.D.C. bij het gou den jubileum een nog grotere bloei bereikt zal hebben. Vervolgens kreeg wethouder K. de Haan. mede namens de Sportstichting, het woord. Hij moest helaas de burgemeester verontschuldigen, die wegens verbin tenissen elders zeer tot zijn spijt niet aanwezig kon zijn. De heer De Haan kon B.D.C. de verzekering geven, dat de burgemeester zeer veel bewonde ring heeft voor het werk. dat het bestuur voor de gemeenschap van Soest had gedaan en nog doet. Wethouder De Haan roemde het werk van de vele vrijwilligers, die zich in dienst stellen van de jeugd. Dit wordt door de gemeente ten zeer ste gewaardeerd, wat trouwens wel blijkt uit de grote financiële steun, die de gemeentelijke autoriteiten in de loop der jaren gegeven hebben. Zonder deze steun zou een vereni ging nooit tot een dergelijke terrein inrichting komen. De overheid heeft haar taak begrepen. Namens de ge meente Soest onze hartelijke felici taties. gemaakt, dat als aan alle wensen gevolg zou worden gegeven er min stens een bedrag van meer dan een miljoen gulden nodig zou zijn. U weet, dat de regering een grote be'stedingsbepekrking doorvoert, dus zullen we geduld moeten hebben. Ten slotte sprak de heer De Haan de wens uit, dat BDC nog vele goede jaren tegemoet zou gaan en dat uiteinde lijk het vele werk van het bestuur en haar verdere vrijwilligers beloond zou worden met een kampioenschap en de hieraan verbonden promotie. De heer Van der Kaa kwam. namens de KN.VB de bondsvlag aanbieden en deed dit in een kernachtige speech. Hij zei o.a. dat B.D.C. ondanks het groot aantal elftallen, dat 24 teams a BURG. GR0THE5TR.15 TEL: 3917 SOESTOJK Het prijzenfront op de benzinemarkt is deze week drastisch doorbroken. Verontrust door de scherpe concur rentie van de zogenaamde „witte pom pen" hebben de grote benzinemaat schappijen hun prijzen aanzienlijk verlaagd. Dat betekende nog slechts het begin van de benzineoorlog, want de vrije pompen hebben al aange kondigd dat zij op hun beurt ook weer tot prijsverlagingen zullen besluiten. De automobilist is uiteraad degene, die van dit benzineconflict het volle profijt kan trekken De concurrentie heeft de maatschap pijen dus tot deze prijsverlagingen ge dwongen. Voor degenen die zich be zighouden met de prijsontwikkeling, een interessante ervaring. Vele onder nemingen schroeven hun prijzen op, wijzende op de stijgende lonen en an dere arbeidskosten en verzuchten dan: „Mensen, het kan niet anders". Dat het wel anders kan, is nu wel bewezen. Zijn prijsverhogingen voor sommige produkten onontbeerlijk, evenzeer zijn er artikelen die voor een lagere prijs verkocht zouden kunnen worden. Dat gledt waarachtig niet al leen voor benzine en wasmiddelen. Als voorzitter van de Sportstichting zei spreker verheugd te zijn over de goede samenwerking, die er altijd be staan had tussen beide besturen. Als men bedenkt, dat vroeger op slech te velden, die meer op moddervelden geleken en die waren er in Soest, dit nu allemaal anders is en zo'n veld, minstens op 100.000,komt, dan is het duidelijk, dat een verenigLng dit nooit zelf kan volbrengen. De Sport stichting is daarom verheugd, dat zij de helpende hand heeft kunnen bie den. Wij weten het er zijn nog meer wensen, maar wij moeten er helaas op wijzen, dat die wensen niet direkt in vervulling zullen gaan. Er is geen geld en waar niet is, verliest de kei zer zijn recht. Uiteindelijk zijn er meer sporten naast voetbal en een gemaakte berekening heeft duidelijk omvat, voor de afdeling van de K N V B een zeer makkelijke vereni ging is. Geen boetes, geen strafcommissiege- vallen, althans niet in hoge mate. is het beste bewijs, dat B D C. goed be stuurd wordt. Hij dankte ook de plaatselijke autori teiten voor de medewerking, die zij verlenen aan de voetbalsport, hetgeen door de K.N.V.B, op hoge prijs wordt gesteld. Onder dankzegging voor de aange name samenwerking en BDC het beste toewensende, overhandigde hij aan de voozitter de aan dit jubileum verbonden bondsvlag De heer Pauw kwam namens het „zus je'' B.D.C.-handbal de felicitaties aan bieden en deed dit onder overhandi ging van een enveloppe met inhoud. Trainer A. Kamphorst kwam met een zeer aparte geste. In de eerste plaats overhandigde hij aan het bestuur een foto van het eerste elftal, waarop he laas twee spelers door bijzondere om standigheden ontbraken. In de twee de, maar wel de voornaamste plaats, deelde hij mede, dat alle senioren- spelers in het begin van het seizoen de afspraak hadden gemaakt om aan het bestuur een jubileumgeschenk aan te bieden, waarvoor de gelden op de volgende wijze verkregen zouden wor den. Voor elk gemaakt doelpunt door B.D.C. moest iédere speler van het be treffende elftal 5 cent betalen en voor Het resultaat was verbluffend, daar trainer Kamphorst aan het bestuur niet minder dan 555,kon afdragen. Verder voerden nog het woord de heer Hilhorst namens de v.v. Barneveld, die vooral wees op de grotere mede werking van de gemeente Soest als in zijn gemeente, daar in Barneveld geen enkele medewerking aanwezig is en alles door de vereniging zelf tot stand moest worden gebracht. Hij overhan digde het bestuur een enveloppe met inhoud. De heer Brinkman deed hetzelfde na mens A.P.W.C en de heer P. Boom namens „Hoogland". Talrijke belangstellenden en vertegen woordigers van verenigingen kwamen hun felicitaties aanbieden. Behalve de reeds genoemden vermelden wij nog de v.v. P V.C. uit Utrecht, de heer Peet, directeur van de Sportstichting, het raadslid mevr. Polet, v.v. V.V.Z., het raadslid de heer Pieren, de heer Lustenhouwer van de balletvereniging „Soest", sporthuis Eb Kareisen, v.v. Soesterberg, de heer Van Poppelen namens de Coöp Raiffeisenbank en de direkteur van deze bank, de heer C J. van de Breemer, kapelaan G J Beer- slnk, geestelijk adviseur, de heer Veld huizen van de v.v. SEC., de heer Kok van de v.v. Hees, de heer Van Asch, beschermheer, vertegenwoordi gers van het Kerkbestuur, pastoor Th. Visser, wethouder Hilhorst, de heer v. d. Breemer namens de J.BT.B, de heer Van der Dussen, direkteur ge meentewerken. een vertegenwoordiger van de v.v. Kampong, pastoor Lom- merse, de heer P v. d Breemer, di rekteur der Coöp Landbouwvereniging „Soest", de heer Korte, raadslid en zeer vele anderen. Onnodig te zeggen, dat dit alles ge paard ging met de aanbieding van di verse attenties. De voorzitter van B D C., de heer J H. Tönis nam tenslotte het woord en dankte in een keurige sneech alle aan wezigen voor het medeleven en de vele woorden, alsmede de prachtige cadeaux en de attenties, die B.D.C. mocht ontvangen. Dit alles is voor het bestuur en naar hij hoopte ook voor de leden, een inspiratie om op dezelfde weg voort te gaan en naar hij hoopte BD C. toch nog eens als kampioen te kun nen aankondigen. Men bleef na dit officiële gedeelte nog enige tijd bijeen. BDC kan met ge noegen op dit onderdeel van de fees- ieder gemaakt tegendoelpunt 10 cent. telijkheden terugzien. Het was me het BD.C -weekeinde wel! Zaterdagmiddag receptie en jeugdsuc- cessen in tournooien, zondagmorgen plechtige^ Eucharistieviering in de kerk van de parochie Soest,. .gevolgcL .door een gemeenschappelijk ontbijt in het Verenigingsgebouw en 's middags de jubileumwedstrijden. De Eucharistieviering, geleid door ka pelaan G B J. Weersink van Soest- Zuid, geestelijk adviseur van de ver eniging, werd door veel B.D.C.-leden bezocht. Na afloop ging men naar de grote zaal van het Verenigingsgebouw, waar de tafels gedekt stonden. Opval lend was het grote aantal jeugdleden, dat aanwezig was. Dit hield natuurlijk ook verband met de uitreiking van de prijzen, verbonden aan de grote jubi leumprijsvraag, die regelmatig in het door de heer P. G. Jansen, voorzitter van de B.D C.-jeugd, zo voortreffeflijk geredigeerde weekblad „Tam-Tam" verscheen. De heer H. J. Hom, voorzitter van het uit de oud-voorzitters bestaande feest comité, sprak een welkomstwoord, waarin hij met name de senioren be dankte voor de bijdrage in de „doel- puntenpot". Voor elk doelpunt, dat B.D.C.-senioren scoorden, moest iedere speler een stuiver geven, voor elk door Op dezelfde middag, dat het bestuur van de r.k. voetbalvereniging B.D.C. in het Verenigingsgebouw een receptie hield in verband met het veertigjarig bestaan van de vereniging, streden in Achterveld en Baarn jeugdelftallen om de eer van B D.C. hoog te houden. Ze zijn daar volkomen in geslaagd. Junioren A won de eerste prijs, pupil len 2 eindigde eveneens als eerste en pupillen 1 kwam met een tweede prijs naar huis. De junioren speelden in Achterveld uitstekende wedstrijden. Daarvan ge tuigt vooral de 5-0 overwinning op de H.V.C,-jeugd. Na deze zege waren de blauw-witten voor de tweede ronde vrijgeloot. In de volgende wedstrijd ontmoetten ze het Zeister Jonathan, dat met 1-0 werd verslagen. De Soes- ters kwamen door deze resultaten in de finalepoule, samen met Scherpen- zeel en Roda. Het werd een Soester succes. BD.C versloeg in de wedstrijd tegen Scherpenzeel z'n tegenstanders met 5-2 en speelde in de laatste wedstrijd tegen Roda met 1-1 gelijk. Dat bete kende niettemin de eerste plaats, want Roda had verloren van Scherpenzeel. Een fraaie prestatie van de A-junio ren, die met een grote beker naar Soest terug kwamen. Een beker was ook de beloning voor het eerste pupillenelftal, dat in Baarn in het Limvio-tournooi uitkwam. De jonge voetballertjes wonnen de twee de prijs door overwinningen op Eem- nes (3-0), Lage Vuursche (1-0) en V.V.Z. '49 (2-0). De wedstrijd tegen Soesterberg ging met 1-0 verloren. Nog beter deed het pupillen 2-elftal het, dat met de hoogste eer ging strij ken. Van Limvio werd met 2-0 ge wonnen, T.O.V. leed een nederlaag met dezelfde cijfers en S.E.C. kreeg met 3-0 klop. Alleen Soesterberg kon het tegen de blauw-witte voetballertjes dedelijk bolwerken (0-0). Door deze resultaten won pupillen 2 de eerste prijs. Een succesvolle zaterdagmiddag dus voor de jeugdvoetballers van B.D.C., die daarmee hun steentje bijdroegen tot deze voor B.D.C. toch al zo fees telijke dag! de tegenpartij gescoord doelpunt kwam een. dubbeltje in de pot. Zodoende kwam men aan een bedrag van 555,—. Na het ontbijt kreeg de heer Jansen het woord voor het uitreiken van de prijzen. Hij noemde de prijsvraag een groot succes en had dan ook besloten om in september met een nieuwe prijsvraag te beginnen. „Ik heb nooit geweten, dat er zoveel aan gedaan zou worden door zoveel mensen in Soest", aldus de heer Jansen, die ver telde dat vaders van jeugdleden za terdagsavonds laat nog bij hem kwa men met de oplossing van de prijs vraag, omdat deze voor zondag in zijn bezit moest zijn. De heer Jansen speelde daarna voor Sinterklaas, welke rol hem bij wijze Foto Astra Jan Paauw, juniorenspeler in B.D.C. A, is winnaar gewor den van de jubileumprijsvraag, die de voorzitter van de B.D.C.-jeugd. de heer P. G. Jansen in verband met het 40-jarig bestaan van de vereniging regelmatig in het week blad Tam-Tam publiceerde. Op de foto Jan Pauw luistert naar de felicitaties van de heer Jansen, die er maar bij is blijven zitten. Maar dat zal niemand hem kwalijk nemen, want hij moest maar liefst meer dan vijftig prijzen uitreiken aan jeugdleden van spreken op het lijf geschreven was. De eerste prijs werd gewonnen door het juniorenlid Jan Paauw met 47 510 punten. Hij kreeg een waarde bon van 37.Paul Jansen, aspirant, won de tweede prijs, ook een waar de bon van het zelfde bedrag. Hij had slechts tien punten minder dan de eerste prijswinnaar De derde prijs een leren ^oetbal. ging naar Fransje Koolloos, Huub Koppel, Wiet Spies en Anton Vughts. Leo van Dorrestein en Piet van Dor- restein wonnen de vierde prijs en mochten een keus maken uit een keur van prijzen, die op het podium wa ren uitgestald door jeugdleider E. Hil horst. Kiezen mochten ook de vijfde prijswinnaars, Gerard v. d. Breemer, GeraTd van Dorrestein, Wim Kok, Gerard Kok, Gerard van Logtenstein. Wim van Roomen, Hans Stork, Hans Tolboom. Dc zesde prijs was voor de-broers Paul en Herman Lelifeld. De overige prijswinnaars kregen ook allemaal een prijs. Ruim vijftig prij zen waren er, bestaande uit o.a. bal pensets, boeken, plastic ballen enz Het jongste lid van de BD.C.-jeugd, die onlangs het 400ste lid inschreef, de pas 10 jaar geworden Hans Flapper, was in voetbaltenue opgekomen. Hij kreeg uit handen van de heer Jansen het eerste vaantje, dat speciaal voor het jubileum is vervaardigd en dat aan alle jeugdleden zal worden uitgereikt. Al met al een geslaagde bijeenkomst, die vooral in het teken stond van de jeugd. De wedstrijden ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de r.k. voetbal vereniging B.D.C. zijn geslaagd. Het zeer talrijk opgekomen publiek heelt van twee aantrekkelijke wedstrijden kunnen genieten, die de jubilerende vereniging winst en verlies brachten. Het resultaat was overigens niet het belangrijkste wél, dat er goed en sportief gevoetbald werd. Een B.D.C.-combinatie speelde tegen een experimenteel Hees. dat enkele jonge spelers had opgesteld. Zij misten duidelijk de routine tegen de snelle blauw-witten, voor wie Ver hoeve (ex-S.E.C.) een geduchte ver sterking bleek te zijn. Toch heeft Hees goed partij gegeven, vooral in het eer ste kwartier, toen er van een rood-witt offensief sprake was. Al na twee mi nuten hadden de gasten de kans om Schimmel uit een strafschop, toege kend wegens hands van Egbers, te passeren, maar de B.D.C.-doelman stopte de bal. Toch nam Hees even later de leiding, toen Bosman een goede aanval doel treffend alrondde 10-1). Dat was het sein voor B.D.C. om de zaken wat energieker aan te pakken. Dorrestein scoorde de gelijkmaker. Verhoeve zorg de voor 2-1. maar Hees kwam gelijk. Het zou overigens het laatste doelpunt van de gasten zijn. Verhoeve scoorde zijn tweede doel punt en zorgde daarmee voor de 3-2 ruststand. Na rust bleek, dat Hees het tempo niet meer kon volgen. De blauw- witten liepen door Verhoeven. Bunnik (2 X! en Dorrestein uit tot 7-2, wat ook de eindstand werd. In het tweede elftal ontbrak good-old aanvoerder Henk van der Lugt wegens een blessure. Goed voetbal Ook de met spanning tegemoet geziene wedstrijd tussen B.D.C 1 en het eerste elftal van buurman S.E.C. leverde een aantrekkelijke wedstrijd met goed voet bal op. De gasten toonden zich de gelijken van S.E.C.. dat zich in afwer king van de aanvallen echter beter wist te weren. De factor schotvaardigheid zou dan ook de beslissing brengen in deze wedstrijd, die door S.E.C. enigs zins geflatteerd werd gewonnen. B.D.C. ondernam enige gevaarlijke aanvallen op het door Van Essen ver dedigde S.E.C.-doel. maar resultaat bleef uit. STEENH0FF5TR.53 - TEL 2842 SOEST Vraag proefrit bij: Automobielbedrijf ALEX v. KEULEN n.v Amsterdamseweg 29 A'foort - Tel. 14243 Iedere zaterdag SIMCA-SHOW De gasten hadden meer geluk, toen Hanasbel De Bruin op maat van een pass bediende en tegen diens kopbal had Smink geen verder verweer (0-1). Met deze stand brak ook de rust aan. Na de pauze hetzelfde spelbeeld B.D.C speelde technisch bekwaam en zette de S.E.C.-dfensie onder druk, zonder ech ter tot succes te komen. Schoten van Jan Dorrestein. v. d. Lugt en Brouwer hadden beter lot verdiend, evenals die van de steeds mee-opruk- kende Voet en v. d. Hengel. S.E.C. zou ten slotte de eindstand op 0-2 bepalen, toen v. d. Broek een pass van Hannasbei benuttte. Daar bleef het bij in deze prettige en sportieve wed strijd. C/3 Gedipl. A.B.A.N.-Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 f02955) b.gg 03498-1951 Ook vrachtwagen- en busrijbewijs O wordt gehaald en gebracht Ajje 't ming vraogt mok zeige. dak ut roerend eens bin mit de minse van de Evenement ke- missie, die eklaogd hebbe da zullle zo- veul huur motte be- taole om van de velde van B.D.C. gebruuk te magge maoke. Daor kan BD C. heulegaor niks an doen, waant de Sportstichting het ut nong een- maol zo bepaold. Ik bin d'r heul nie op teuge datter huur betaold mot worde, maor lk vind wel datter onderscheid mot wee- ze tussen degenen, die de velde ge- bruuke. Aster een gewone vereniging komp, dan mot ze ut volle pongd be- taole. waant ut is teslotte in ut be- laang van de eige leje, da zullie ken nen sporte. Maor de Evenemente kemissie hetter zelluf niks an. Ze doet ut veur de minse, die aanders nooit an sport zouwe toekomme. Omda zullie harde warrekers binne, ken da wel. Geluk- kug maor. waant een Bedriefssportcom- petietsie is eigeluk nie meer uut Soest weg te denke. Kiek maor us naor ut aontal deelnemers, ieder jaor wordt da groter. Das toch bewies zat. dattut de goeje kaant opgaot en datter steeds meer minse an mee gaon doen. En da is ok de bedoeling, waant ut motto is nog steeds Zoveul mogelijk plezier veur zoveul mogeluk minse. Een merao- kels mooi doel. De onvergetelukke uut- spraok van Pierre de Coubertin. je weet wel, van de Olumpische Speule, ister haost niks bie. Maor om op die velde terug te komme ut zou jaamer weeze, as de Bedriefs^ kompetietsie ut veld zou motte ruume. omdatter teveul geld aan terreinhuur betaold mot worre. Ik schat, da de Sportstichting en de gemeente heul nie graog zouwe wille, datter een end an kwam aanders zouwe d'r wel us aan- dere dinge kenne gaon ebeure en wie weet wat da allemaol weer is. Nee. dan toch maor liever zo as ut egaon is en nog steeds gaot. Kiek. en astie hure zo hoog blieve en de lede van de Evenement kemissie zeige wullie kenne ut nie meer op- brenge, dan hejje kaans, da zullie zo uut ut veld eslaoge binne, da zullie ut bieltje d'rbie neergooie Dan stoppe zullie d'r mee. dan geve zullie nie tuus en dan binne zullie in gin velde of we- ge meer te bekenne. Ik geleuf nie, da dat een goeje ontwikkeling is en de burregemeester zal ut wel mit ming eens weze, waant hie is veurige week zelluf weze kieke hoe ut d'r toegaot. En datter antoesiaast espeuld wordt, wees daor maor zeker van. En daorom zou ik wille vraoge here van de Sportstichting, gao d'r us een keer kieke. Meschien bin u al us een keer eweest. Dan hep u zelluf ken ne zien hoe die deelnemers zich uut- leeve. 't Is veul te mooi om zoiets te houwe 't zou jaamer weeze as uit nie meer kon deurgaon. Ik zouw wille veur- stelle om die huur nog us te bekieke, meschien kan ut wel iets minder Nie allenig de Evenementekemissie. maor heul deelnemend Soest zal jullie d'r dankbaor veur weze. En Knelis nog ut meest. B.D.C. HEREN 1 PROMOVEREN Het afgelopen weekend was een zeer bijzondere voor handbal B.D.C. Allereerst speelden de heren sen. 1 de tweede promotiewedstrijd tegen Achil- les 2 om een plaats te bemachtigen in de le klasse afdeling. Voor de aanvang van de wedstrijd werd er door de heer Peet. directeur van de gemeentelijke Sportstichting Soest een gemeentevlag overhandigd om de vereniging te eren met het be haalde kampioenschap. Dit ging gepaaid met een zeer geani meerd speechje, waarna de vlag direct aan de mast werd gehezen. Als scheidsrechter fungeerde de heer G. van Riet uit Utrecht die de wed strijd zeer deskundig heeft geleid. Achilles won de tos en mocht begin nen. Na 5 min. was het reeds 2-0 voor Achilles en B.D.C hierdoor wakker ge worden, verhoogde het tempo, wat al spoedig een 1-2 stand opleverde. De doelpunten vielen over en weer, zodat de ruststand met een 3-4 stand aanbrak. In deze pauze werden de heren eens goed onderhanden genomen door de trainer, de heer F. Schuurman, waar na een herboren B.D.C. in het veld verscheen. Na rust liep de stand op tot 5-5 en zat er nog van alles in. B D.C. het gevaar ziende en belust op de promotie, verhoogde nogmaals het tempo, doch Achilles liet het er ook niet bij zitten en sloeg duchtig van zich af. Bij de stand 7-7 moesten er nog 15 min. worden gespeeld. Toen greep B.D.C, haar kans en liep uit tot 11-9, en in de allerlaatste minuut werd het nog 12-9, waarmede het einde aanbrak. De B.D.C. heren sen. 1 zijn gepromo veerd naar de le klasse afdeling. De doelpunten werden als volgt ge maakt: 4 door Jan van Velsen, 4 door Rudy Surstedt. 2 door Koos v. d. Deijs- sel, 1 door Wim Steenbakkers en 1 door Ronald Surstedt. De dames jun. 1, die kampioen zijn van de afdeling Utrecht, trokken naar Amsterdam om de voorronde te spe len tegen de kampioenen van de an- de afdelingen van het district West A. Deze hebben het er niet zo goed af gebracht. Allereerst werd aangetreden tegen Ymond, waarvan met 1-0 werd verlo ren. De 2e wedstrijd was tegen M.O.C., afd. Alkmaar, waarvan verloren werd met 5-2. De 3e wedstrijd was tegen het sterke Niloc uit Amsterdam, waar van eveneens verloren werd met 8-0. Het bleek dat de B.D C. meisjes tegen over de andere elftallen in techniek te kort schoten. Een geduchte training zal er nodig zijn om op het niveau van landskampioen te komen. Al met al was het voor B.D.C. een be langrijke dag en naar de komende kompetitie, die half september weer gaat beginnen, wordt met verlangen gezien. Dir H. W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie. Transport (Rouwkamer) GEBOREN: Donika, dochter van W. Latumahina en J. Talohanas, Birk- straat 138. Margaretha, dochter van W. Latumahina en J. Talohanas, Birk- straat 138. Judith Hendrika. doch ter van J Wakanno en H J. Canfijn, Amersfoortsestraat 91, Soesterberg. Cornelia Maria, dochter van A. van Manen en M. Reehorst, Heuvel weg 10. Marion Héléne, dochter van H. van Doorne en A. H. IJwema, Antonie van Leeuwenhoeklaan 49, Soesterberg. Regina Sjouke, dochter van C. Ro- mijn en H J. Witteveen, Plesman- straat 319, Soesterberg. Marie-Claire Desirée. dochter van H van der Palm, en J. W. M. Boon, Rubenslaan 180. Wolter, zoon van W. Koops en H. C. Boshuis, Postweg 58, Soesterberg. Hendrika Gerhardina, dochter van C. van Oostenbrugge en H. G. Goed hart, Eemstraat 2a. ONDERTROUWD: Alfons Johannes van Niel. Hoofdstraat 15, Zandeweer en Adelaide Verbrugh, Acacialaan 11. Victor Eduard van Niel. Olijkeweg 3 en Jeanette Hendrika van den Berg, Schaepmanstraat 25 GEHUWD: Hendrik Frederik Schou ten. Oude Utrechtseweg 56 en Gabriele Flora Franziska Wijnands. Klaarwa- terweg 49. Leonardus Pieter Maria Fugers, Torenstraat 23 en Barbara Anna Betty Geijtenbeek, Burg. Gro- thestraat 4. Hendrik Terlouw, Koe- koekweg 3 en Anna Wilhelmina Anto- nia Mastenbroek. Hartweg 47. Gio- vanni Sirig, Nieuweweg 47 en Petro- nella Schouten, Belvédèreweg 1. Dario Francisco Henriquez, Juliana- laan 88 en Lucia Elisabeth Overhoff, Beetzlaan 50. OVERLEDEN: Gustave Valère Marle Hubert. Regout, 74 jaar, gehuwd met C. E. H. Siebert, Kerkpad Z.Z. 86. Nettert Smit. 63 jaar, gehuwd met G. W. H. van den Akker. Plesmanstraat 90, Soesterberg. Willem Zwolsman, 73 jaar. weduwnaar van J. M. Schre- derhof. Middelwijkstraat 49. Jacoba Dunsbergen. 71 jaar, gehuwd met H. Huisman. Eigendomweg 110. Theo- dora Cornelia van Doorn. 86 jaar, ge huwd met H. J. Pijpers, Beatrixlaan 15. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45 000 stuks in prijzen van 12,tot f 13.Middenprijs 12,40. Prijs per kg f 1,97.

Soester Courant | 1966 | | pagina 5