FUGERSFIETS BURENl Onderwijzer A.M. Kerkhof verlaat na 40 jaar Sint Bonilaciusschool GARAGE STO1 GAZELLE GALEIGH PEUGEOT MARCHAL - HAARMODE Ruimteblunder BRIEF AAN GEMEENTEN Zere plek geneest langzaam maar zeker VAN WIEREN Telefoonnummer ziekenauto 5980 Noorderweg 23 „De Witte Pompen" Geen voorstander van de onderwijsvernieuwing GRATIS BIJ UW MOBIL SERVICESTATION! GARAGE STAM Renault dealer "Voorstellen voor de gemeenteraadsvergadering van 15 juni 1966 B.D.C. neemt met vijf pupillenelftallen deel aan tournooien - Op 21 juni a s. viert de heer A. M. Kerkhof, onderwijzer aan de Sint Bo- nifaciusschool, zijn 65ste verjaardag Dat betekent, dat hij aan het einde van dit schooljaar afscheid neemt van de gisteren na een ingrijpende verbouwing heropende school, waaraan hij 45 jaar zijn krachten heeft gege ven. Eind van de maand neemt hij af scheid van de school - en daarmee van het onderwijs, waaraan hij 46 jaar verbonden is geweest. De heer Kerkhof, geboren en getogen Baarnaar, slaagde in 1020 in Utrecht voor onderwijzer. Nog in hetzelfde jaar werd hij aangenomen in Twello. Een jaar later verliet hij deze lagere school. Hij wilde dichter bij huis wer ken en dat gebeurde Inderdaad, want jn 1921 werd hij als onderwijzer aan de St. Bonifaciusschool aangenomen. Hij had overigens gesolliciteerd bij een nieuwe school in Soestdljk. Men vroeg hem of hij er bezwaar tegen had naar Soest te komen, omdat een onderwijzer van de St. Bonifacius school hoofd van de nieuwe schooi ln Soestdijk werd. De heer Kerkhof vond het best en zodoende kwam hij op de St Bonifa ciusschool terecht. Indertijd eên jon gensschool, want meisjes en jongens kregen toen nog gescheiden les. Een vreemde situatie, zegt de heer Kolthof, want op de kleuterschool zaten ze wel bij elkaar en later op de ulo ook weer! Pas veel later is het „gemengd" onderwijs Ingesteld. Vergeleken met vroeger is er niet zo- voel verschil, vindt Jhij. De leerlingen zijn wel zo ongeveer hetzelfde geble ven. Er is eigenlijk maar één groot verschil: Als Iemand vroeger een pak slag kreeg, accepteerde hij-dat, omdat hij wist, dat hij het verdiend had. Maar tegenwoordig hoef Je dat niet meer te proberen! Veranderd Is wel de hygiënische toestand op de scho len, die ln vroeger Jaren op laag peil stond. Maar dat kan ook eigenlijk niet anders met de „juwelen van scholen", die er tegenwoordig gebouwd worden, aldus de heer Kerkhof. De vernieuwingen ln het onderwijs hebben hem soms wel eens wat moei lijkheden bezorgd. Hij is ervan over tuigd, dat mét de veranderde tijd óók het onderwijs aanpassing behoeft. Maar je kunt de vernieuwing op twee irtKCHfONDSi l VÏMNC/Of SOESTERSERGSESTR. WEG 26 TEL 2382 Vjer met ons het 100'jarig bestaan van Mobil. Drinken klink met deze fraaie frisdrank-glazen met historische 'Mobil-feiten'. Elke week een ander glas, zolang de voorraad strekt, Nieuwerhoekplein 1 Telefoon 2850 manieren invoeren: als een hartstoch telijk voorstander en als een gematigd medewerker Tot de laatste groep re kent de heer Kerkhof zich. Overigens ls hij geen groot voorstander van onderwijsvernieuwing. Volgens de heer Kerkhof moet men pas dan gaan ver nieuwen, wanneer blijkt, dat de steeds gevolgde methode fout was en dat de nieuwe goed is. In de begintijd had hij de heer J. A. M Bruning als „baas". Die werd later opgevolgd door de heer M. W. Luypen en in 1043 werd het huidige schoolhoofd, de heer A. Kloppenburg benoemd De heer Kerkhof heeft zowel met hen als met de overige collega's („er zijn op onze school maar heel weinig mutaties geweest") steeds bij zonder prettig samengewerkt. Hij .doorliep" op de eersle en zesde klas na alle klassen; het langst heeft hij in de derde klas lesgegeven. Of de. leerlingen hem mochten? Tbaar geef Ik liever geen antwoord op. Ik zou het trouwens niet weten", aldus de heer Kerkhof Wel weet hij. dat hij nooit veel straf heeft uitgedeeld. Hij vindt het geestdodend „en bovendien hen lk. zelf ook altiid de sigaar", zegt hij. Als hij eens strafwerk gaf, was het rekenwerk ..Dan namen de leer lingen er ln leder geval nog iets van mee". Sinds 1021 heeft de heer Kerkhof de afstand Soest-Baarn v.v. tweemaal per dag afgelegd Door weer en wind fiets te hij naar school en naar huls, ook tussen de middag Hij heeft zo'n 112,000 kilometer gefietst om de In totaal 1800 leerlingen les te kunnen gevert Soms moest'dat lesgeven onder moeilijke omstandigheden gebeuren, bijvoorbeeld toen hl) 60 leerlingen één en ander aan het verstand moest brengen, die in twee verschillende klassen zaten! In z'n Jeugd heeft de heer Kerkhof volop gevoetbald. Niet onverdienste lijk, getuige z'n verkiezing In het ver tegenwoordigend elftal van het Aarts bisdom Utrecht. Toen hij ging trou wen, heeft hij de voetbalschoenen opgeborgen Dat betekende overigens niet, dat hij het verenigingswerk de rug toedraaide Nu nog bekleedt hij talrijke bestuursfuncties. Zo ls hij o a. penningmeester van de Stichtse Ziekenhulsverpleging Gooi en Eem- land en bestuurslid van de V.C.G.N. Hij is bovendien nog penningmeester van de kerkelijke vereniging Het Of fervuur en was één van de eersten, die de Katholieke Sportbeweging daad werkelijk steunden. In de oorlog heeft hij weinig moei lijkheden ondervonden. Wel moest het onderwijs verspreid worden gegeven en van september 1944-'45 zelfs hele maal stilgelegd, maar in vergelijking met andere plaatsen had dit weinig te betekenen De heer Kerkhof heeft met plezier bij het onderwijs gewerkt. Zijn lievelingsvakken waren rekenen en taal. Hij heeft steeds z'n beste krachten gegeven, al ls het enthousias me de laatste Jaren wel wat afgeno men Maar dat is geenszins verwon derlijk na 46 Jaren! Renault R4 Luxe v.a. f4.495.— Daupblne Gordlnl v.a. f 5.385.— Renault R 8 v.a, f 5,980.— Renault R 10 Major v.a. f6,495.— Renault R 16 v.a. f 8.659.— Caravelle Coupé v.a. f 10,530, Renault Rambler v.a. f 14.450.— Nieuwerhoekplein 1 - goestdijk Telefoon 2850 De heer Kerkhof heeft het wel altijd als een gemis gevoeld, dat hij niet in Soest woonde, waardoor het contact met de ouders niet zo goed en regel matig kon worden onderhouden als het geval zou zijn geweest als hij in Soest gewoond had Nu zit het er bijna op, de pensioen gerechtigde leeftijd nadert. De heer Kerkhof ziet er helemaal niet tegenop om met z'n werk bij het onderwijs te stoppen. Na 46 jaar vindt hij. dat het welletjes is geweest. Hij kan zich voortaan aan z'n hobby's gaan wijden: knutselen en lezen Misschien komt hij dan nog wel meer tijd tekort dan nu al het geval is ..Want ze doen nu al een beroep op je", zegt hij glim lachend en veelbetekenend knikkend in de richting van zijn vrouw. Zesenveertig jaar onderwijzer, waar van 45 jaar aan één school De heer Kerkhof heeft ervoor gewaakt, dat hij met de school vergroeid is geraakt, waardoor verstarring zou kunnen op treden. ook in z'n wijze van lesgeven. Nu, na 46 jaar, gaan de schooldeuren voor het laatst achter hem dicht. Een nieuwe tijd breekt aan voor de heer Kerkhof, van wie eind van de maand officieel afscheid zal worden genomen. Dat dat een hartelijk af scheid zal worden er. dat het hem aan belangstelling niet zal ontbreken, staat wel vast! KERKSTRAAT 3 TELEFOON 2030 SCHRIKSLAAN 19 SOESTDIJK TELEFOON 3990 Het schrijven van minister Smallen- broek aan de Nederlandse gemeenten komt kort gezegd hierop neer, dat de gemeenten geen geld meer kunnen krijgen voor de realisering van plan- nen, waar zij hog niet aan zijn be gonnen. De aanleiding tot deze maat regel ls evident. Het geld is schaars. De bijna 1000 gemeenten vormen sa men een enorme vraag op de kapitaal markt en er zouden op landelijk ni veau grote moeilijkheden voor 't over- heidskrediet dreigen als de bestedingen ongebreideld werden opgevoerd. Hoezeer deze ingreep ook noodzakelijk is, de gevolgen hiervan zijn alles be halve plezierig. Tal van gemeenten zullen panklare plannen moeten uit stellen. Bovendien werkt de maatregel door in het bedrijfsleven, dat voor een niet onbelangrijk deel afhankelijk is van gemeentelijke opdrachten. Ook de woningbouw kan de weerslag van deze maatregel ondervinden. Een redelijk voortgaande bouwstroom is alleen te verkrijgen als de gemeen ten vooruit kunnen werken bij stra tenaanleg en grondaankoop. Of het bestedingsbeperkingsplan van de over heid een gunstig effect op de nationa le economie zal hebben, blijft een open vraag. Meedoen aan het Europese ruimte vaartprogramma gaat de Britse rege ring te zwaar vallen: ze wil af van deelneming in de Europese raket organisatie ELDO, waaraan ze nu 40 procent bijdraagt. Dit bericht uit Londen komt juist op een moment dat de VS. kans zien zomaar bij de eer ste poging op elf meter nauwkeurig een mechanische spion op de maan te plaatsen en vervolgens ln het Ge- minlprogramma een bemande ruimte vaart te laten maken door twee man, die dan wel niet helemaal hun voor geschreven programma konden ver wezenlijken, maar niettemin weer een knappe stunt leverden van bijeen ko men ln de onmetelijke ruimte, en tot op enige honderden meters nauwkeu rig te landen in het geplande lan dingsgebied. Die Amerikaanse successen maken het Britse besluit des te zuurder. Want als de 40 proeent van het Blue Streak- programma Londen al te zwaar valt, dan zal een helemaal eigen ruimte vaart helemaal uitgesloten zijn. Wat Londen doet is dus opgeven om ook maar het kleinste aandeel te hebben ln de exploratie van het heelal. Voor de Britten moet dit des te bitterder zijn omdat juist de Japanners op het punt staan hun eerste satellietje te lanceren, als vierde natie na Rusland, de V.S., en Frankrijk - al was dat laatste voornamelijk nog een misluk king. De onaangenaamheid voor het Brits gemoed Is overigens niet het belang rijkste aspect. In 1960 hadden de En gelsen bijna zevenhonderd miljoen gulden besteed aan hun Blue Streak en het zag er naar uit dat er nog enige honderden miljoenen bij zouden moeten komen voor deze Britse inter continentale raket gereed zou zijn. Dan ging men voor de Britse kernbom liever over op de inmiddels al moder nere Amerikaanse polaris-raketten aan boord van duikboten. Waarom? Om het geld van de Blue Streak niet helemaal weggegooid te hebben, gingen de Britten op het continent leuren met hun raket die de grondslag zou kunnen zijn voor een Europees ruim tevaartprogramma. Zo geschiedde en ln feite nam Europa het Britse pro gramma over met een wat uitgebreider en zonder de militaire aspecten. Ook de Fransen deden mee, zij het dat ze daarnaast vooral juist om de militaire kant van de raketten ook een eigen onderneming op de been hielden. Waarom deed Europa mee? Het kon desgewenst - en het is ook gebeurd - een eigen kunstmaan lanceren op een Amerikaanse raket. Een belangrijke re den toch zelf wat te doen was om de Europese industrie de kans te geven er aan mee te werken. Zeer belangrijk uit overwegingen van bijblijven met de Amerikanen, die hun voor de ruim tevaart ontwikkelde praktijken van miniaturisatie bijvoorbeeld uitstekend ook op ander gebied konden gebrui ken. Daar willen de Britten dus niet meer aan mee doen. Of dat verstandig is, staat te bezien. Maar politiek - en dat is een andere zaak - is het een enorme blunder. Juist op een moment dat Wllson gaat inzien dat het samengaan van zijn eiland en het vasteland van Europa en vooral de sterke zes der E.E G. zo nodig is, verbreekt hij van zijn kant een der weinige bestaande banden. En geeft hij nieuw voedsel aan de vooral Franse argwaan da de Britten toch ei genlijk niet te vertrouwen zijn en dus maar liever buiten de club moeten blijven. Natuurlijk: E.L.D.O kost Lon den wel heel veel geld. Maar ver moedelijk is het weglopen uit de op eigen verzoek gestichte raketclub op lange termijn toch nog kostbaarder, VERKOOP GROND De stichting tot exploitatie van Ko ninkrijkszalen ln de provincie Gelder land heeft verzocht een stuk grond te mogen kopen ter grootte van onge veer 1475 m2, gelegen nabij de St. Thereslastraat, alhier. Er bestaat bij B en W. geen bezwaar tegen verkoop van deze grond voor f 10.000,—. ONTSLAG IIOOFDLEIDSTER Openbare kleuterschool Soest-Zuld Op verzoek van mevrouw J. M. van Engelen-Brouwer stellen B. w. voor haar met Ingang van een nader te bepalen datum eervol ontslag te ver lenen. ZONEVERORDENING HINDERWET B en W, stellen voor op een Ingeko men schrijven van de heer P. A. Schothorst, Kerkpad N.Z 39 te Soest met het verzoek om ontheffing van het bepaalde ln artikel 1 van de „Zo neverordening Hinderwet" gunstig te beslissen Het betreft hier het oprich ten. In werking brengen en ln wer king houden van een herstellnrlchtlng voor landbouwtraktoren op het per ceel plaatselijk bekend Blrkstraat 122a te Soest. Een zelfde verzoek ls binnengeko men van de heer J. A. Blanken, Nieuwstraat 23 te Soest voor het op richten, in werking brengen en ln werking houden van een slagerij an nex rokerij en kokerij op het perceel Nieuwstraat 23 te Soest. Ook hiertegen hebben B. en W. geen overwegende be zwaren. Een derde verzoek kwam binnen van de Shell Nederland Verkoopmaat schappij N VWassenaarseweg 80 te 's-Gravenhage voor het uitbreiden van een benzlne-installatie, alsmede het verplaatsen van het daarbij behorende pompeiland op het perceel Gallen- kamp Pelsweg 1. alhier B. en W heb ben hiertegen geen bezwaar UITBREIDING LEERMIDDELEN Er iB een verzoek binnengekomen van het bestuur van de stichting Van der HuehtseHqlen te Soest medewerking te verlenen voor het aanschaften van leermiddelen voor natuurkunde en mu zikale vorming ten behoeve van de Van der Huehtschool voor gewoon lager onderwijs aan de Paulus Potter- laan 13, alhier. B en W. stellen voor het benodigde krediet van 1025,be schikbaar te stellen. VERBETERING \XOEREN Het- bestuur van de vereniging „De School roet den Bijbel" heelt een verzoek, tot het gemeentebestuur ge richt een krediet beschikbaar te stel len voor de verbetering van houten vloeren in de Da Costaschool De her stelling der in slechte staat verkeren de vloeren zou 4300,vergen. Ech ter wenst het schoolbestuur om rede nen van hygiëne en gezondheid een spaanderplaatvloer aan te brengen en deze te beleggen met linoleum Hier voor wordt een krediet van 9500,— gevraagd. B en W stellen voor deze medewerking te verlenen. KREDIET VOOR NOODWEG EN RIOLERING In verband met het bouwrijp maken van het bouwterrein voor het bejaar dencentrum „Molenschot" aan de Mo lenstraat moest een noodweg vanaf de Molenstraat aangelegd worden. Te vens ls het noodzakelijk dat in het verlengde van de Van Goyenlaan een riolering wordt aangelegd. De geza menlijke kosten worden geraamd op 23.000,B. en W stellen voor dit krediet beschikbaar te stellen. TERREINVERBETERING CHR. KLEUTERSCHOOL Het bestuur van de vereniging „De Scheel met den Bijbel" heeft een ver zoek tot B. en W gericht een krediet HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN. DRIEWIELERS enAUTOPEDS Voor een goede service staan wij garant. B S.A. - PHOENIX - PUCH - SOLEX RAP - MOBYLETTE E.E.G. - BUR GERS RIJWIELEN Steenhoffstraat 25 - Telefoon 2185 ONTEIGENING Daar B. en W. er niet in geslaagd zijn een aantal percelen in der min ne ten behoeve van het bestemminge plan Industrieterrein ln eigendom te verkrijgen, zal tot onteigening moeten worden overgegaan. Tegen de navolgende personen zal een onteigeningsprocedure aanhangig wo- den gemaakt. Deze personen zijn: A. A. Roest, Soest: l.g.gm. H H. Ebbenhorst: C. van der Grift, Soest; D. van der Grift, Soest; W. N. van Klooster. Soest; A. W. Tolboom, Soest; l.g.gm. H. van den Deijssei. Soest; A J. Hilhorst, Soest; mevr. M A Tolboom, Soest; mevr. P. A Tolboom, Soest; W. H. Tolboom en echtgenote W. van Asch, Soest; T. Sukel, Soest; A. W. Stalenhoef, Soest; H A. Schothorst, Soest; T. Muis, Soest; J. van Woudenberg, Soest; iggm. H J. Wolfsen: A. J. G. van Gooi, Soestdljk: I g g m W. G. A. Braun: A. van den Broek, Soest; iggm. P. G. M. A. van Bussel: S. Rond, Amersfoort; l.gg.m. H. A. Ron- haar; H. de Groot, Soest; t.g.gm. A. J. P. Disco; F van Schalk. Soest; 1 g g.m J Koekkoek: mevr. H. A. van Heijst wed. van A. D. Baas, Soest; R. Damen, Soest; G. van Logtestijn, Soest: L Hameling, Soest; R. Kok, Bergen (L.l; A. K. Hamelink, Lutte- rade. mevr L M Hamelink, Soest; G H. Grijze, Soest: W. Mandemaker, Soest en G. van den Deijssei, Soest. AANKOOP GROND EN WONING B en W, hebben de heer C. Altena, Parklaan 6 te Soest bereid gevonden twee percelen grond, gelegen aan de Parklaan met de woning Parklaan 8 en verdere opstallen ter grootte van 890 m2. alsmede een perceel grond, gelegen aan de Noorderweg te Soest aan de gemeente ln eigendom over te dragen voor de koopsom van 56 000, in totaal. B. en W. adviseren hiertoe te besluiten. beschikbaar te stellen voor het tref fen van voorzieningen aan het tot de Chr, kleuterschool aan de Vlnkenweg behorende terrein. Het treffen van deze voorzieningen ln de vorm van ontgraven, spitten, aanbrengen tegel plateau zal 6000,=- gaan kosten. B en W. stellen voor dit krediet be schikbaar te stellen. AANSCHAFFING STOFZUIGER B en W stellen voor aan de Chr. Kleuterschool aan de Driehoeksweg een krediet van 525,beschikbaar te stellen voor de aanschaf van een stofzuiger, WIJZIGING SCHADEVERGOEDINGS- VERORDENING Ter voorkoming van moeilijkheden met betrekking tot goedkeuring van uitbreidingsplannen doen B. en W. een voorstel tot wijziging van de scha- devergoedïngsverordening. GRONDVERKOOP Burgemeester en Wethouders stellen voor het verzoek van de N V Bouw en Exploitatiemaatschappij Bakhuizen, julianalaan 1 te Hilversum om vijf percelen grond ter grootte van on geveer 9800 m2 in totaal, gelegen nabij park Colenso te Soest te mogen kopen ln te willigen. De verkoop van deze grond zal onder bepaalde voorwaar den plaats vinden voor 470 000, waarin begrepen 372.000,als ver goeding voor de kosten van bouwrijp maken. AANSCHAFFING LEERMIDDELEN De vereniging „De School met den Bijbel" te Soest heeft B. en W ver zocht ten behoeve van de ,,De Savor- nln Lohmanschool" meubilair en leer middelen te mogen aanschaffen. Het betreft hier een 25-tal leerlingen sets. een verrijdbaar tulmelbord, een bordezel. een tweetal papierkorven, leermiddelen, alsmede een methode voor het vak natuurkunde. Gezien de stijging van het aantal leerlingen, welke per september 382 zal bedragen, stellen B en W. voor een krediet van ƒ5500,— bescikbaar te stellen. De rk. voetbalvereniging B.D.C. heeft een bloeiende jeugdafdeling, waarvan kortgeleden het vierhonderdste lid werd ingeschreven door de heer P. G. Jansen, voorzitter van de B.D.C. - jeugd. Mede in verband met het veeis tigjarig bestaan van de vereniging komt de jeugd dit seizoen volop aan z'n trekken. Weliswaar werd de voet- bal-jeugdcompetitie abrupt afgebro ken, dat betekent niet, dat er niet meer gevoetbald wordt. Voor een groot aantal tournooien zijn jeugdelftallen Ingeschreven. Van de serie tournooien zijn er al en-? Ie aehter de rug. B.D.C. heeft daar niet zonder succes aan deelgenomen. Nadat junioren en pupillen voor een flinke aanwinst voor de prijzenkast hadden gezorgd, heeft ook een aspi rantenelftal van zich doen spreken, ditmaal in een tournooi dat werd ge organiseerd door de voetbalvereniging Amersfoortse Boys ter gelegenheid van haar 50-jarlg bestaan. Het resultaat was, dat de blauw-witten een derde prijs behaalden, na IJsselmeervogeis en Hoogland. Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 Nu ook 2 jaren verzekerd tegen diefstal en verlies. Na vele maanden afgesloten te zijn geweest is thans de ln zeer slechte staat verkerende uitmonding van de Koninglnnelaan op de Biltseweg weer voor het verkeer opengesteld zij het met de beperking dat doorrit alleen mogelijk ls naar de Koningsweg en nog niet naar de rest van de Konin glnnelaan. Deze toevoerweg naar Soest voor het uit de richtingen Utrecht en Amster dam komende verkeer ls belangrijk verbeterd. De weg werd flink verbreed, voorzien van een riolering, wandel- en rijwielpaden en werd voorzien van een asfaltwegdek. Het geslinger door de bochten en over de smalle bolle weg behoren nu tot het verleden en bij regen of sneeuw is men vanaf nu verlost van water, mod der en slippartijen. Zaterdagmiddag a s. komen niet min der dan vijf pupillenelftallen In het veld. Pupillen 1 gaat naar een tour nooi in Achterveld, waar volgens een afvalsysteem wordt gespeeld. Pupillen 2, 3, 4 en 5 doen mee ln het tournooi Zwaluwen Jeugdaktie voor Poliopatiëntjes. Dit traditionele voet bal feest wordt op het sportpark Nim- merdor georganiseerd door de Jeugd commissie distriet Amersfoort De wed strijden duren twee keer tien minuten. Pupillen 2 ls Ingedeeld ln gToep A, samen met Amsvorde 1. A.P.W.C. J, IJsselmeervogeis 1, H.V.C 1 en Qulek 1 Het programma luidt: 11.25 uur; BDC-HVC.; 12.15 uur: A.P.W.C.- BD.C. 1355 uur: BD C-IJsselmeervo- gels: 1510 uur: B.DC.-Amsvorde; 16 uur: B.D.C-A P W C. Pupillen 3 is Ingedeeld bij Amers foortse Boys 1, C.J.V.V. 1, Hoogland 1 en SEC. 1. Het prgramma: 12.10 uur; BDC-CIV.V 13.30 uur: Amersfoort se Boys-B.D C.: 14.45 uur: B D.C.- Hoogland; 16 uur: SEC-B.D.C Pupillen 4 speelt tegen APW.C. 2, H.V.C. 2, Quick 2 en IJsselmeervogeis 2. Programma: 11 uur: B.D.C.-IJssel meervogeis; 12.15 u APWC-BD.C.; 13.55 uur: B.D.C.-H.V.C.; 16 uur; Quick-B D C. Pupillen 5 ten slotte ontmoet Amsvor de 2. C.J.V.V. 2. Hoogland 2 en SEC. 2. Wedstrijdprogramma: 12.10 uur: B D C.-C.J.V.V 13.30 U. S E C.-B.D.C 14.45 uur: B.D.C,-Amsvorde, 16 uur: Hoogland-B D.C. Iedere deelnemende speler moet een kwartje betalen, de leiders betalen twee kwartjes, evenals de toeschou wers. A.

Soester Courant | 1966 | | pagina 3