VIJFTIG JAAR BMW AVIA Gemeenteraadsvergadering Grote ravage zonder noemenswaardige letsels Voorstel tot wijziging der gastarieven HANDZETTER DRUKKERIJ SMIT Soester volleyballer gekozen in Nederlands jeugdzestal LEIDING EN LEIDERS Krabbels van Knelis "ff GAATVERDER „De Korte Duinen"1 BMW! WAT EEN WAGEN WAT EEN WEGLIGGING Automobielbedrijf lil Schilder beter en snel met JUWEEL ENAMEL SOESTER GLAS- EN VERFHANDEL, Saesierbes^sestraat 52, Soest Lenssen+de Wolff Welke gepensioneerde SPEEK Albert Roetman (20) speelt al 6 jaar in „Olympia" De raad van de gemeente Soest ls ln openbare vergadering bijeengeroepen tegen woensdag, 15 Juni 1966, om 19.30 uur ten gemeentehuize, ter behande ling van de navolgende agenda: 1. Vaststelling van de notulen van de vergadering, gehouden op 20 decem ber 1965. 2. Ingekomen stukken, a. Brief d.d. 12 mei 1966, nr 123.426 van de minister van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk, waarbij wordt toegezonden een afschrift van het besluit inzake de aanwijzing van een gedeelte van de gemeente Soest tot beschermd dorpsgezicht, met voor stel dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen. b Brieven van de bewoners van de Kampweg inzake de aanleg van een riolering, met voorstel te antwoorden conform het eveneens ter .nzage ge legde rapport van de directeur van gemeentewerken d d 13 mei 1966. nr. 1506-5. c Besluit van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 27 april 1966, afdeling 5 nr 815'63V/321, waarbij het uit breidingsplan Rubenslaan is goedge keurd. met voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen d Besluit van gedeputeerde staten van Utrecht d d. 27 april 1966, afdeling 5 ir. 5157'65V/323. waarbij het be stemmingsplan Soesterengweg is goed gekeurd. met voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen e Besluit'van gedeputeerde staten van Utrecht d.d 27 april 1966, afdeling 5 nr. rt86'65V/322, waarbij het be- stemm lesplan Colenso II gedeeltelijk is goc-ekeurd met voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen, f Beslui! van gedeputeerde staten van Utrecht d.d. 11 mei 1966, afdeling 5 nr. 2471'65V/433, waarbij het uitbrei dingsplan „Nassauplantsoen" is goed gekeurd. met voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen, g Schrijven d d, 3 juni 1966 van de voorzitter van het centraal stembureau te Soest, waarbij de bescheiden inge volge de artikelen M 6 en N 24 van de Kieswet, ter kennisneming worden toe gezonden. h Mededeling dat bij KB van 23 mei 1966, nr. 5 is goedgekeurd de baatbe lastingverordening drinkwatervoorzie ning super-onrendabele percelen met voorstel deze voor kennisgeving aan te nemen. 1. Rekening over 1965 van de school- artsendienst district Baarn en Om streken met voorstel deze voor kennis geving aan te nemen, j. Brief van Gedeputeerde Staten der provincie Utrecht d.d. 11 mei 1966 in houdende mededeling dat de begroting voor het dienstjaar 1966 ls goedge keurd met voorstel deze brief voor kennisgeving aan te nemen. 3. Voorstel tot aankoop van grond gelegen: POEDER - CREME - OLIE ZEEP a aan de Nassaulaan van mejuffrouw J. M. M Kalser. b aan de Blrkstraat van J van Gln- kel. c. aan de Blrkstraat van R. Fontijn. d, aan de Blrkstraat van D Esser. Met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging 4 Voorstel tot ruiling van grond ge legen: a aan de Prins Bernhardlaan met mevrouw G. M van Konkelenberg- Burmann b aan de Prins Bernhardlaan en de Rembrandtlaan met J P Tabois. Met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. 5. Voorstel tot verkoop van grond ge- LEVERINGSPROGRAMMA". BMW 1500 rm H BMW 1600 BMW 1800 BMW 1800 A BMW 1800 TI BMW 2000 BMW 2000 A BMW 2000 Tl BMW 2000 CS BMW 2000 CA VRAAGT UW DEALER OM EEN PROEFRIT Raderaakerstraat 31 - Soesterberg Telefoon 03463-1496 Dealer voor Soesterberg. Soest en omstreken. VERKIEZINGSLESJE Het is een gewoonte te klagen over de drukte en de gespannenheid van ons tijdperk. Maar in werkelijkheid is het voornaamste kenmerk van onze tijd een diepgaande luiheid en ver moeidheid. En de zaak is. dat de wer kelijke luiheid de oorzaak ls van de schijnbare drukte. Neem slechts een uiterlijk geval de straten zijn rumoerig van taxi's en auto's. Dit is niet toe te schrijven aan menselijke aktiviteit, maar aan men selijke gemakzucht. Er zou minder drukte heersen, als er meer aktiviteit was. Onze wereld zou stiller zijn, als ze meer gespannen was. En dit. wat geldt voor de schijnbare fysieke druk te. dat geldt evenzeer voor de schijn bare drukte is onze politieke wereld. Ook onze politici sparen meer gees tesarbeid uit dan goed is. Vanuit hun vakjargon, dat voor het merendeel van onze bevolking onverstaanbaar is, be naderen zij de kiezers. Wetenschappe lijke frasen gaan ons ratelend voorbij als lange treinen. Geen wonder dat velen dan maar op Koekoek stemmen, die tenminste een persoonlijk geluid laat horen in een taal, die voor ieder verstaanbaar is. Want velen hebben niet zozeer op de Boerenpartij, alswel op Koekoek ge stemd Het is gebleken, dat in de ar beiderswijken de B.P soms hoge stem menpercentages scoorde. Sommigen sprongen van uiterst links naar uiterst rechts en het is wel zeker dat althans déze groep Koekkoek-stemmers wellicht anders gekozen zou hebben, als hun oorspronkelijke partij politici in zijn midden had, die het volk sterk aan spreken. ..Moeten wij in Koekoek nu de red der des vaderlands zien vragen ve len zich af. Ach nee maar in Ne- derhorst, Toxopeus of Beernink toch blijkbaar evenmin. Onze grote politieke partijen gaan zich bezinnen op hun politiek. Het zou geen kwaad kunnen als zij zich eens bezin- den over hun leiders. legen Nabij de St Theresiastraat aan de Stichting tot Exploitatie van Konink rijkszalen in de provincie Gelderland b nabij het park Colenso aan de N V Bouw- en Exploitatiemaatschappij Bakhuizen 6 Voorstel tot het verlenen van eervol ontslag aan mevrouw J M. van Enge len-Brouwer als hoofdleidster aan de openbare kleuterschool te Soest-Zuid Voorstel tot het-verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de Zoneverordening Hinderwet" voor: a. het oprichten van een slagerij an nex roekerij en kokerij aan de Nieuw- staat. b het uitbreiden van een benzine installatie alsmede het verplaatsen van het daarbij behorende pompeiland aan de Gallenkamp Pelsweg. c. het oprichten van een herstelinrich ting voor landbouwtractoren aan de Blrkstraat. 8 Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager-onderwijswet 1920 aan: a. het bestuur van de stichting van der Huchtscholen voor het anschaffen van leermiddelen tb v de van der Huchtschool voor g.l.o. aan de Paulus Potterlaan. b het bestuur van de vereniging ,.De School met den Bijbel" voor het ver vangen van de aanwezige houten vloe ren in de Da Costaschool te Soest, c. het bestuur van de Vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor de aanschaffing van meubilair en leermiddelen ten behove van de „De Savorpin Lohmanschoxoi" voor ge- Woon lager onderwijs te Soest-Zpld 9 Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor de aanleg van een noodweg en riolering t.b.v. het be jaardencentrum ..Molenschot" 10. Voorstel tot het verlenen van me- Woensdagmorgen omstreeks half acht had in de Van Weedestraat een auto botsing plaats. G H uit Baarn reed met een vracht auto in de richting Baarn. Achter hem reed een Ford bestelwagen, bestuurd door F G W uit Loenersloot. In de richting Amersfoort reed een Volkswagen, bestuurd door G. S uit Nijmegen. Door onverklaarbare oor zaak kwam hij op het linkergedeelte van de weg terecht, zodat een bot sing het gevolg was Onnodig te zeg gen, dat zware materiele schade het gevolg was, hoewel wonder boven won der noemenswaardig persoonlijk let sel uitbleef. Op de foto de beschadigde Volkswa gen en de bestelauto welke beiden op het hoge trottoir terecht kwamen. dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet aan: a het bestuur van de vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het treffen van voorzieningen aan de Chr Kleuterschool aan de Vlnkenweg te Soest b het bestuur van de vereniging „De School met den Bijbel" te Soest voor het aanschaffen van een stofzuiger t.b.v. de Chr kleuterschool aan de Drlehoeksweg te Soest. 11 Voorstel tot wijziging van de scha devergoedlngsverordenlng. 12. Voorstel tot het vaststellen van een voorlopig plan tot onteigening van gronden gelegen nabij de Dorresteln- weg (Industrieterrein) 13. Voorstel tot het instellen van een rechtsgeding met betrekking tot de onteigening van gronden gelegen ln het plan Soesterveen I 14 Vorostel tot wijziging der gastarle ven. 14 Voorstel tot wijziging der gastarie- geleg'en aan de Noorderweg en de Parklaan met de woning Parklaan 6 van C Altena 16 Voorstel tot intrekking van het uitbreidingsplan Soester Eng II Door het bestuur van het Gasbedrijf Centraal Nederland is besloten met ingang van 1 januari 1966 de prijs van het aan de deelnemers te leveren aardgas op een andere basis vast te stellen dan tot dusver Als gevolg van onderhandelingen tus sen de S.R O.G. en de Gasunie is de prijs van het door de Gasunie aan de bedrijven te leveren aardgas verlaagd tot 5^t cent per m3. Bovendien wordt, indien de gasbedrijven een tarief van 150,— vastrecht per jaar en een prijs van 7 cent per m3 invoeren, een re ductie verleend voor verbruikers van meer dan 40.000 m3 aardgas per jaar, wanneer dit wordt gebruikt voor blok- verwarming. Deze reductie wordt van jaar tot jaar door de Gasunie vast gesteld en bedraagt voor 1966 2 cent per m3. Aangezien het voor de deelnemers aan het G.C.N. onmogelijk zou zijn een tarief van 7 cent per m3 ln te voeren bij een aan het G.C.N. te betalen in koopprijs van 9 cent per m3. heeft het G.C.N. besloten mede in verband met de door de Gasunie verlaagde inkoop prijs, het door de deelnemers te be talen bedrag vast te stellen op 6.35 ct. per m3, verhoogd met 12— per aan sluiting per jaar als bijdrage in de kosten van het G.C.N. Het bedrag van onroerende goederen taxaties mrmmwr hypotheken r Br assurantiën Steenhoffstraat 67 Soest 4 Tel. 2169 wil ons enige dagen per week komen helpen voor distributie- werkzaamheden. Werktijden nader te regelen. Van Weedestraat 29A Telefoon 2566 6,35 cent is samengesteld uit de in koopprijs van S1^ cent verhoogd met 0.85 cent als rente en afschrijving van de ombouwkosten. AmersfoerHcstroot 22—24 SOESTERBERG TcMoon (03443) 13 27 Soest kan zich er niet bepaald op be roemen een gemeente te zijn van grote sportfiguren. een uitzondering daar gelaten Tot die ultzonderingeil kan ongetwijfeld de 20-jarige scholier Al- bert Roetman gerekend worden, die het als volleyballer ondanks zijn jeug dige leeftijd al ver heeft geschopt Hij heeft zich letterlijk en figuurlijk knap door de altijd moeilijke beginperiode op weg naar de top geslagen. Hij heeft dat zo kundig en opvallend gedaan, dat hij enkele malen ln een vertegen woordigend zestal heeft gespeeld en dat hij onlangs is gekozen in de se- lectlegroep voor de jeugdploeg. die Nederland op de Europese jeugdkam pioenschappen volleybal ln Hongarije zal vertegenwoordigen. Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. Door verlaging van de inkoopprijs van het aardgas alsmede door de grotere gasverkoop ls het mogelijk thans over te gaan tot het invoeren van de door de S R O.G. aanbevolen landelijke gas tarleven, waaronder een rüeuw tarief van 7 cent per m3 met een vastrecht van 150,— per jaar. Deze tarieven zijn als volgt Tarief- Vastrecht Gasprijs groep per maand per m3 A ƒ1— (ƒ1,50) ƒ0.25 B ƒ2,25 (ƒ2,75) ƒ0.20 C ƒ7,25 (ƒ8,—) ƒ0,10 D ƒ12,50 ƒ0,07 Tussen haakjes zijn de thans geldende taneven vermeld. Bij invoering van deze tarieven zou voor 1966 nog rekening dienen te worden gehouden met een verlies van pl.m. 50.000,Door de meteropname niet meer per maand, doch eens per 2 maanden te doen plaatsvinden kan een besparing van pl.m. 23.000, worden verkregen, welke direct reali seerbaar is door het niet meer vervul len van enkele vacatures. Gelet op de ervaringen bij andere be drijven, welke reeds lang tot het twee maandelijkse lnningssysteem zijn over gegaan, mag verwacht worden, dat hiermede in deze gemeente geen moei lijkheden zuilen worden ondervonden. Teneinde echter een gespreide betaling mogelijk te maken ligt het in 't voor nemen waardezegels van een gulden in te voeren, welke voorlopig bij de me- teropnemers gekocht kunnen worden. Deze zegels moeten in boekjes worden geplakt, waarvan elke bladzijde een waarde heeft van 10,welke uitge scheurd kan worden en als betaling bij de meteropnemers kan worden In geleverd. Ook ln de selectieploeg. die wekelijks onder leiding van de heer Hooger- waard, trainer van het Haagse Blok- keer-D.ES., op donderdagavond in het Sportcentrum te Zeist bijeenkomt en er drie uur stevig traint, is zijn spel niet onopgemerkt gebleven. Pas ge leden heeft hij het verheugende be richt gekregen, dat hij gekozen ls in de nationale jeugdploeg voor Boeda pest. Dat is een van de hogtepunten In de nog korte carrière, die zes jaar geleden bij Olympia begon Voordat hij lid van de volleybalafdeling werd. had hij bij deze vereniging geturnd, maar later voelde hij toch meer voor het volley bal. Hij leerde deze sport pas goed kennen door de tournooien, die de Soester Volles-bal Vereniging jaarlijks organiseert. Hij besloot om zich bij Olympia-volleybal aan te sluiten en hij heeft daar geen spijt van gehad PHILIPS SPECIAALZAAK Hij begon op veertienjarige leeftijd in het laagste zestal van Olmpia, maar heeft zich in de loop der jaren weten op te werken tot een speler, die zijn plaats in het eerste herenzestal ruim schoots verdient. In Amersfoort is ei genlijk de eerste stap gezet op weg naar een schitterende loopbaan, indien men een vrijetijdsbesteding zo mag noemen. Albert Roetman werd eerst gekozen in het zestal, dat het district Amersfoort vertegenwoordigde in offi ciële wedstrijden. Later kreeg hij een plaats in het ver tegenwoordigend zestal van het dis trict West II, dat deelnam aan de strijd om het Nederlands jeugdkam pioenschap. Hij herinnert zich, dat hij in een wedstrijd met dit team stevig naar een bal sloeg, samen met de A.M.V.J.-speler Haarij Veldhuis, die ook in het team uitkwam, dat laatstgenoemde er. een gekneusde vin ger aan overhield en wekenlang uit geschakeld was Dit voorval zegt voldoende over de kracht, waarmee de Soester banket- bakkerszoon smasht. Hij vindt trou wens toch. dat aanvallen zijn sterkste punt is. Hij is geen ultgeproken spel verdeler, al schiet hij hierin beslist niet tekort. Anders zou hij waarschijn lijk nooit in vertegenwoordigende ploe gen gekozen zijn, laat staan in de na tionale jeugdploeg. De verkiezing voor de selectiegroep kwam eigenlijk als een grote verras sing, de groep was immers al in no vember van het vorig jaar samenge steld en hoewel dit uiteraard niet betekent, dat er geen verandering meer mogelijk zijn, was de uitnodi ging, die Albert Roetman begin van dit jaar kreeg om er ook nog bij te komen, een onverwachte meevaller, Hij had er wel eens aan gedacht, vooral nadat de kranten in de versla gen over het tournooi van de dis- trictsploegen over de Soester hadden geschreven, dat hij gerust de ontdek king van dit tournooi genoemd mocht worden. Of hij niet naar een grotere vereni ging wil? Misschien wel, maar hij heeft er geen tijd voor. Dat betekent immers reizen, want de hoofdklasse- ploegen bevinden zich niet direkt naast de deur. Hij is bovendien nog op school, de bednjfsschool van Phi lips in Amsterdam en moet in de cember in militaire dienst. Dan ver wisselt hij de burgerkleding voor het blauwe Luchtmachtsuniform Allemaal factoren, die hem tegenhouden om naar een andere vereniging over te stappen Ondanks dat hij niet zo ruim in z'n vrije tijd zit is hij van mening, dat er bij Olympia veel te weinig getraind wordt, al moet men daarbij natuurlijk niet uit het oog verhezen, dat de mogelijkheid om te kunnen trainen bijna niet aanwezig is De gymna stiekzalen zijn al vrijwel constant bezet. Toch vindt hij het ene uur, dat Olympia-volleybal aan de training be steedt. te weinig. Volgens hem moet een Overgangsklasser minstens drie uur in de week trainen. Drie uur trainen, dat gebeurt in Zeist ook. Eerst met achttien geselecteerde jeugdspelers, momenteel met twaalf, die overgebleven zijn. Vijf van hen zijn spelers uit het nationale A- of B-team. Albert Roetman hoopt na tuurlijk wel op een plaats in de basis opstelling. Misschien maakt hij een kans. maar hij weet, dat het maar een klein kansje is. Toch zal hij z'n uiterste best doen om in die basisop stelling te worden opgenomen. De wedstrijden om het Europese vol leybalkampioenschap voor jeugdploe- gen wordt van 19 juli tot en met 3 augustus in Boedapest gespeeld Er gaan waarschijnlijk twaalf Neder landse spelers naar toe. Daarbij zijn zonder twijfel bekende spelers als Bram Vermeulen, Haary Mooibroek, Co Brouwer. Ed Mondriaan en Rob Ta- kema, allemaal hoofdklassespelers. Zij en nog enkele andere volleyballers zijn met Albert Roetman uitverkoren om Nederland te vertegenwoordigen Om dat zo goed mogelijk te doen, wordt in Zeist hard getraind. Trainer Hoger- waard kent het klappen van de zweep en de door hem gegeven conditietrai ning, technische training en verdedi gingsmethoden vergen veel krachts inspanning van de jongelui. Voor Albert Roetman is de trip naar Hongarije niet z'n eerste buitenlandse volleybalrels. Hij speelde al eens met het jeugdteam in een internationaal tournooi, dat tijdens de Paasdagen in Frankrijk gehouden werd. De Neder landers traden daar aan tegen Frank rijk, Luxemburg en Duitsland. De pres taties vielen wat tegen, maar dat was niet zo verwonderlijk na een dag rei zen in een autobus naar Charleville, waar de wedstrijden gehouden werden, 's Morgens om acht uur stapte men in AJje 't ming vraogt mok zeige dak van de week bie ming eige daacht: Knells jle wordt oud Je rnottut een bietje kallemer an gaon doen, waant in 't kopple zittut nie meer heulegaor goed- Dat mork Ik, toenk in de kraant van diensdag ut verslag van de resepsie van B D C. zat te leeze Ik kon d'r heul nie uutkomme. Eerst las ik, da wet- houwer De Haon een meraokelse mooie toespraok had ehouwe en dan stinge d'r weer dinge ln, die een heule aan- dere meheer ezeid had. Ik zee d'r eerst niks van teuge Kne- liao, waant die begint meteen mit een dokter te waorschuwe, zo zorregsaom ls ze veur ming. Ik hep de kraant an de kangt elege en ik bin maor een poosje gaon slaope. Maor da duurde nie laang: effe laoter werd ik deur Kneliao waaker emaokt en toen zee ze: Knelis, daor bie de Soesder kraant binne zullie an 't hutspot maoke eweest, waant van 't verslaag van BDC. klopt heulegaor niks Da was een paak van ming haart, waant ajje allegaor vreemde dinge gaot leeze, dan bijje de kingderjaore wel ontgreujd. Ikke zee: Lao ming ut maor us leze, waant lk wouw nie laote marreke, dat lk ut al us ezien had. En netuurluk had Kneliao ge- liek. Nong bln ik wel een bietje op de hoogte mit ut kraantebedrief. waant lk gao ming stukkie aaltied zelluf brenge dan weet ik datter niks fout kan gaon, dus ik zee teuge Kneliao: Das de schuld van de op- maoker, zo heetie man, die dit allegaor ln mekaor zet Da's allemaol goed en wel, zee Kne liao. die man kan best een meraokelse opmaoker weeze, maor toen die ut stuk van B DC. in mekaor ging zet te, had die opmaoker vaast eerst wat aanders oppemaokt. En ik hoefde ne tuurluk nie te raoje wat. Trouwes, Kneliao keek al zoveul betekenend naor de fles, dak um maor gauw heb weg ezet. Kneliao zee eerst nog: die opmaoker is netuurluk gin supporter en hie hep ut vaast mit opzet deur mekaor ezet, maor da geleuf ik nie. Ik maok ok wel us een fout en dan binne d'r maor weinig minse die da marreke, maor as zo'n opmaoker een fout maokt, dan zien duuzende minse da. Dus die kiekt daor wel veur uut. Trouwes, die man mottut wel zo meraokels druk hebbe, da's nie te begriepe Iedere week staon d'r affertensies in de rkaant: word jie ok drukke*-? ik kan meheer Smit bie deze wel zeige: die opmaoker wordt vaast gin druk ker: drukker astie nong Is. kan die heul nie meer worde. Die affertensie kan u dus wat hem betreft veurtaon wei weglaote. Affing minse, wullie zulle d'r vaarder maor gin woorde over vuul maoke Astie opmaoker ming effe een kleine bledraoge geeft, zal lk ut veerder nie an de grote klok haan- ge. En ik hoop nie, datte minse van B D.C. kwaod binne, maor da zal wel nie, waant ik ken zullie een klein bietje Aster gin foute in estaon hadde, hajje laang nie zo kenne laache as nong Vandaor netuurluk da zullie zeige: de Soesder kraant kajje nie minse, gin twee keer in de week! AVIA heeft de prijzen aangepast en bliift bovendien spaarzegels ge ven. Let dus op de AVIA-pompen met de gekleurde spaarvarkentjes. Zij brengen u voordeel. Vraag dus een spaarkaart en adreslijst van de 300 AVIA-pompen in Nederland. Ook in uw omgeving of op uw route kunt u ze vinden. UKOMTER I KILOMETERS-VERDER MEE AVIA SERVICE STATION Birkstraat 108 Soest de bus. 's avonds om kwart voor acht arriveerde men in Charleville Daar na kon men niet direkt het bed in. maar moest men eerst een wedstrijd spelen. De spelers kregen amper de tijd om een boterham te eten en de spieren te strekken van de lange en vermoeide tocht in een autobus, die niet uitblonk door de ruime zitplaat sen Over de kansen in Boedapest laat Al bert Roetman zich niet pessimistisch uit. Natuurlijk weet hij. dat de kracht van de Oost-Europese ploegen groter is. maar het Nederlands jeugdzestal ln z'n sterkste formatie schakelt hij toch niet bij voorbaat uit. Een belangrijk punt kan ook de indeling zijn. Er zijn drie poules van zes ploegen. De eerste twee van elke poule komen uit in de finalewedstrijden, de nummers drie en vier van elke poule spelen een verliezersronde, evenals de nummers vijf en zes. Als de Nederlandse ploeg een beetje gelukkig loot, zit er wel een eerste of tweede plaats in en dat zou al een hele prestatie zijn Aan Albert Roet man zal het in ieder geval niet lig gen. Hij zal z'n keuze zo goed moge lijk proberen waar te maken Al blijft er het pikante detail, dat hij de enige niet-hoofdklassespeler is in dit Ne derlands volleybalzestal!

Soester Courant | 1966 | | pagina 7