Soest toen - Soest nu De Impasse Receptie V.V.Z. Het Groene Kruis Het oog gericht op vonnissen Dinsdag 21 juni 1966 Uitgave Drukkerij Smit - Soest 1966 45< 45c jaargang no. 47 Bureau voor redactie en administratie Van Weedestraat 29a- Soest Telefoon 2566 - Postgiro 126156 De politie-actie Hevige autobotsing Dame door bromfiets aangereden Aanrijding c&njerlondó Brandende huls Eiermarkt Hees greep naar laatste kans Beslissingswedstrijd Hees-Seherpenzeel 2-0 Bevestiging en intrede van ds M. Wilschut Geslaagden aan de St. Josephsehool Abonn p. kwart f 2.75 - per post 3.25 soester (Courant post f 3J25 Verschlj Verschijnt Iedere dinsdag en vrlldag Zoals te voorspellen viel zit het overleg van de N.A.V.O in een impasse. Veer tien leden achteen de toekomst der Franse troepen in Duitsland een po litieke zaak, één lid meent dat het een tcchnisch-militaire aangelegenheid is. En aangezien dat ene lid Frankrijk zelf is. hoeft men niet verder te pra ten: Het zou toch geen zin hebben. Het is eigenlijk het zoveelste geval. Parijs krijgt de nota voor de verhui zing der militaire installaties die De Gaulle heeft bevolen: maar niemand rekent op betaling. Parijs zegt een zijdig verdragen op met een termiji van een jaar. Nu kan het akkoord we_l spreken van een opzegtermijn van jaar in gemeenschappelijk overleg, maar als Parijs geen zin heeft zich aan dergelijke juridische finesses te houden, wat kan men dan doen? Goed onderling vertrouwen is nu een maal een basis van het bondgenoot schap Dwang om in de pas te lopen is nooit overwogen. Die zou trouwens ok heel moeilijk te construeren zijn geweest. Frankrijk maakt thans van de geboden gelegenheid om zijn eigen gang te gaan gebruik, zoals ieder dat kon doen maar niemand het deed - meer uit overwegingen van fatsoen dan om iets anders. De afstand. Een aantal landen wil er liever niet aan. maar het lijkt wel juist om ook de door De Gaulle niet verbannen NAV.O.-raad maar te laten verhuizen. Formeel gebeurt dat omdat dit poli tieke hoofdkwartier in de buurt moet zijn van het militaire, dat in België komt Maar of de afstand Den Haag- Brussel of Londen-Brussel (de twee mogelijkheden) nu zoveel korter is dan die van Parijs naar Brussel is dubieus Het gaat er in dezen om dat de veertien overgeblevenen zeggen dat als De Gaulle dan zo nodig de N AVO uit moet, dat dan ook maar helemaal moet gebeuren. Er is wel eens geopperd dat De Gaul- les wegloperij eigenlijk een zegen is voor de N A.V O., die nu gedwongen wordt tot reorganiseren, wat men una niem wel nodig acht. Zoals generaal Lemnitzer, de bevelhebber, echter zei: „Nog één zo'n zegen en we kunnen wel inpakken" Tenslotte valt midden in de verdedigingsorganisatie 'n groot gat. daar valt niet omheen te praten. En dat gat kun nog groter worden nu Frankrijk overvliegvergunningen niet langer min of meer automatisch ver leent. maar slechts voor telkens twee maanden. Reorganisatie De N.A.V.0 heeft maar één middel om terug te slaan: het kan Frankrijk uitsluiten van de radarinstallaties en zo De Gaulles kernmacht doof en blind maken. Maar aangezien De Gaulles filosofie uitgaat van zijn op vatting dat er geen oorlog dreigt, zal hij daar niet zwaar aan tillen. Boven dien is zijn force de frappe meer een politiek dan een militair wapen. Hoe het zij. de N.AV.0 zal aan het reorganiseren moeten Waarbij men overigens fout zou doen alle schuld op Frankrijk te schuiven. Het befaam de akkoord van Nassau tussen de VS en Engeland werd gesloten zon der dat de andere partners daarin waren gekend. De V.S. haalden troe pen uit Duitsland, zonder meer, even als te voren ook de Britten Kortom: in een reeks gevallen bleek van het gemeenschappelijke echt zoveel niet. Geleidelijk aan is zo op een groot aan tal zere tenen getrapt, wat de sfeer in het bondgenootschap niet heeft ver beterd Om dat voortaan te voorko men is er slechts één oplossing: de N.A.V.O eindelijk eens ombouwen tot een echt gemeenschappelijk instru ment waarin niet de ene partner bij tijd en wijle over de andere loopt. Of men maakt een stevig netwerk van verdragen tussen telkens twee part ners - wat De Gaulle meer aanstaat - maar waarbij men dan ook weet dat men eigenlijk geen NA.V.0. meer heeft. Dat zou jammer zijn in vele po litieke en militaire opzichten - maar zo langzamerhand wordt dat toch be ter dan een oude N.A.V.O die al zolang zijn periodieke revisiebeurten heeft overgeslagen. De actie, die de politie voerde tegen autobezitters en gecontroleerd werden op papieren, remmen, banden enz. had het volgende resultaat. Er werd totaal door de manschappen 63 uur gecontroleerc en er werden 57 bekeuringen uitgedeeld. Dertien auto bestuurders hadden geen rijbewijs bij zich, 3 geen kentekenbewijs, 10 met slechte remmen, 20 met 1 of meer slechte banden en 11 met andere ge breken. Praktisch teder uur werd dus een over treding geconstateerd en dit aantal valt ons nog erg mee. Natuurlijk nog 57 overtredingen te veel. maar gezien de sloopgevallen, die men regelmatig op de weg ziet rijden, hadden wij een groter aantal verwacht. Zaterdagnacht, omstreeks 1 uur, had een hevige autobotsing plaats op de Soesterbergsestraat, die nog betrek kelijk goed is afgelopen. De heer F. J. M. v. d. K.uit Soest reed in een Volvo op de Soesterbergse straat, richting Soest-erberg. toen uit de tegenover gestelde richting een auto bestuurd door P J H. naderde. Plotseling reed de laatste auto op de Volvo in Een hevige botsing was het gevolg. Dokter Rip verleende de eerste hulp, waarna de mede-inzittende, me vrouw N M. J. H., met een bescha digde knie en een hersenschudding naar huis vervoerd kon worden Het is onbegrijpelijk, dat beide bestuurders er met de schrik afkwamen, doch de voertuigen waren zo zwaar beschadigd dat zij moesten worden weggesleept. P. J. H. mocht in de cel ontnuchteren daar hij onder invloed was. Onnodig te zeggen, dat zijn rijbewijs in beslag werd genomen. Toen zaterdagmiddag de bromfietser M. P. op de Steenhoffstraat reed. stak plotseling mevrouw E. H. G. v, Z. van links naar rechts de weg over en werd door de bromfietser gegrepen. Met een hersenschudding en een shock werd zij naar „Zonnegloren" vervoerd. Het bestuur van V.V.Z. hield. In ver band met het behaalde kampioenschap en promotie naar de 2e klas, zaterdag middag in het jeugdcentrum aan de Taimalaan een receptie Van deze ge legenheid hebben vele personen, als mede Instanties en zusterverenigingen gebruik gemaakt om het bestuur en spelers met dit succes te complimen teren. Wij merkten onder de aanwezigen o.a. op wethouder De Haan, hoofdinspec teur H G. Scholtmeijer, Th M Peet, direkteur van ^e Sportstichting: de heer van der Kaa. voorzitter K N V B afd. Utrecht: de heer Van der Pol, administrateur van de K.N.V B J van Kesteren van B.D.C-handbal: de heer G Th. Kok. voorzitter van de v.v. Hees: de heer J P C Veldhuizen, secretaris S.E.C de heren J Verwoerd en C. Vermond van S E C -zaterdag: de heer Th Legers van de v v. Vallei- vogels, de heer J. v d Lugi van de v.v. BDC: de heren L Koedam en J Ruiter van K D S en vele anderen, terwijl diverse verenigingen felicitaties Op de Rubenslaan reed in de richting Molenstraat de heer W v B uit Baarn. met zijr personenauto, toen uit een inrij van het flatcomplex de heer A J. de G uit Soest met zijn auto de weg opreed en geen voorrang verleende, met het gevolg, dat de auto's tegen elkaar botsten De materiële schade was behoorlijk doch er ontstond geen persoonlijk let sel hadden doen toekomen door middel van een telegram of bloemenhulde. Vele van de aanwezigen lieten hun felicitaties vergezeld gaan van stof felijke attenties. Zo zagen we enige enveloppen met inhoud overhandigen en S.E.C. bood een voetbal aan. De heer K. de Haan voerde het woord namens de gemeente Soest en de Sportstichting. De wethouder steld vast. dat de zater- dagmiddagsport in de loop der jaren een grote vlucht heeft genomen en dat die in Soest ook haar bestaansmoge lijkheid heeft bewezen, wat nu blijkt uit het door V.V.Z. behaalde kam pioenschap Mede daardoor gaat men eisen stellen aan de terreinen en de accomodatie. Dat heeft ook de overheid begrepen, maar daar het niet geheel duidelijk Is. wat er gaat gebeuren in de omgeving van het V.V Z -terrein, of dat daar kan blijven of dat 't naar'n ander ter rein moet worden uitgezien, zal met overleg te werk moeten worden ge gaan Men zou aan het oude terrein verbeteringen kunnen aanbrengen, doch daar zou men later spijt van kunnen hebben. Er moet echter iets gebeuren: denker, we maar aan de kleedgelegenheid Het is allemaal moeilijk en u weet dat de gemeente op het ogenblik aan handen en voeten gebonden is. Dat V V Z. recht op meer heeft, daar is de wethouder en ook de Sportstich ting van overtuigd, temeer daar V.V Z. een goede jeugd heeft, wat de toe komst min of meer waarborgt Hij hoopte, dat V.V.Z. zich ook in deze hogere klas zal kunnen handhaven en het deed hem genoegen in de persoon van de heer Peet de gemeentevlag te kunnen aanbieden, die. naar hij hoopte, nog vele jaren als herinnering aan dit kampioenschap en promotie op uw sportveld zal wapperen. De heer Van der Kaa sprak waar derende maar ook waarschuwende woorden als vertegenwoordiger van de KNVB, afdeling Utrecht. Het Is geen geheim, dat het huidige voetbal dikwijls weinig te maken heeft met de bedoeling van het spel voetbal. De bond heeft dat kwaad streng aan gepakt en ook de nieuwe kampioen V.V.Z. zal, juist nu zij weer in een hogere afdeling speelt, hieraan haar medewerking moeten geven. Door deze promotie is uw verantwoordelijkheid weer groter geworden. Voetbal is een mannelijke sport maar dat mag niet ontaarden in ruwheid. Schouder op sphouder is geoorloofd, maar meer ook niet. Probeer voetbal te spelen, dan zal de voetbalsport niet alleen in alle lagen van het volk een voorname plaats blijven innemen, maar ook al- gemeene belangstelling blijven behou den dan onze welgemeende felicitaties den als onze welgemeende felicitaties. Voor ons stoffelijk bewijs, de bonds- vlag zal u tot 1989 moeten wachten, als uw vereniging 40 jaar bestaat. Wij hopen, aldus spreker, dat u zich in de hogere klasse een waardie en spor tief tegenstander zal tonen. De voorzitter van V.V.Z., de heer W. de Ruiter, dankte de heren De Haan en Van der Kaa voor de waarderende woorden. Hij hoopte op verbetering van de huidige V.V.Z.-accomodatie, ter wijl hij aan de heer Van der Kaa de verzekering gaf, dat alles gedaan zal worden om de samenwerking met de bond aangenaam te houden. De vele bloemstukken, die binnenge bracht werden verhoogden de aange name sfeer en dit zal voor de ver eniging een prettige herinnering blij- In de periode van 27 juni t.em. 2 juli a.s. (de dagen rond de ver jaardag van ZO. Prins Bernhard), zal evenals zulks reeds gedu rende jaren het geval is, wederom de Provinciale Anjercollecte wor den gehouden. Het Provinciaal Anjerfonds is, zoals u wellicht bekend is, een on derdeel van het landelijk Prins Bernhardfonds. Het doel van dit fonds is financiële steun te verlenen aan diverse Instellingen en verenigingen in het land, die zich op het culturele vlak bewegen (kunst, volksontwikkeling, jeugdzaken enz.) Deze steun strekt zich uit van amateurverenigingen tot hulp aan het Neder lands Ballet, aan Wetenschappelijke publikaties enz. enz. De opbrengst van de in de provincie Utrecht te houden Anjercol lecte komt geheel ten goede aan verenigingen in deze provincie. Ook verenigingen uit de gemeente Soest zijn in de afgelopen jaren reeds gesubsidieerd. Doel van de te houden collecte is nu alle voor genoemde steun benodigde gelden bijeen te doen brengen door het Nederlandse volk, dat verantwoordelijk is voor de eigen cultuur. Deze grote verant woordelijkheid rust op de schouders van de gehele Nederlandse be volking, waaronder ook de inwoners van de geemente Soest Geeft blijkt van uw verantwoordelijkheid bewust te zijn Steunt daadwerkelijk door uw bijdrage te storten in de collectebus welke u zal worden aangeboden. Mocht u ook op andere wijze uw hulp willen aanbieden, n.1. door ook te collecteren voor dit doel, dan zult u hiervoor gaarne worden ontvangen door Mevr. P. J ORANJE-ENTINK, Heideweg 66 te Soest, telefoon 2041, de heer J. BAARS, Amersfoortsestraat 77a te Soesterberg. Het Groene Kruis hield vrijdagavond haar algemene ledenvergadering ln gebouw „De Rank". Slechts 3 van de 775 leden toonden be langstelling voor wat het bestuur ln 1965 tot stand had gebracht. Men kan dit opvatten als zijnde ongeïnteres seerd of een groot vertrouwen in het bestuur Meer belangstelling was ech ter wei gewenst, daar de vereniging „Het Groene Kruis", zoals andere kruisverenigingen. een belangrijke taak in de gemeente heeft, die ieders waardering verdient. In' zijn openingswoord wees de voor zitter of de financiële nood van de plaatselijke kruisverenigingen Di» jaarrekening 1965 gaf een nadelig saldo van slechts f 18 22 te zien. doch eigenlijk zou deze een flink batig saldo moeten vermelden. De situatie is namelijk dat de vereniging voor een goede taakvervulling reeds thans de beschikking diende te hebben over een tweede wijkverpleegster. Het aantal leden bedraagt momenteel 775 ,en stijgt gestadig De geldmidde len .Ontbraken echter om tot aanstel ling van een tweede wijkverpleegster te kunnen overgaan. Dr plaatselijke kruisverenigingen heb ben Zich tot het gemeentebestuur ge wend met het verzoek het gemeentelijk subsidie bedrag te verhogen. Indien in de toekomst het werk van de kruisverenigingen niet hoger wordt gesubsidieerd, ziet de voorzitter de toekomst somber in. Voorts deelde de voorzitter mede. dat ln het afgelopen jaar enkele bespre kingen met de besturen van de andere plaatselijke kruisverenigingen hebben plaats gevonden en de samenwerking met deze besturen voortreffelijk is te noemen. De voorzitter betreurde het nijpende tekort aan gezinsverzorgsters, gezins- en bejaardenhelpsters Het Groene Kruis zou graag in de toekomst naast de wijkverpleging het werk van de gezinsverzorging blijven voortzetten. Hij wekt meisjes van 17 jaar en ouder, die zich tot het werk van de gezins verzorging voelen aangetrokken op, zicht te melden bij de wijkverpleeg ster, die 's avonds tussen 6 en 7 uur in het wijkgebouw, Braamweg 51, Soest-Zuld aanwezig is. Voor hen bestaat er gelegenheid ge durende circa 6 maanden een oplei ding voor gezinsverzorgster te Arnhem te gaan volgen. Tijdens het verblijf op de opleidingsschool wordt het salaris doorbetaald. Nadat de notulen waren goedgekeurd vond de bestuursverkiezing plaats. Voor de aftredende bestuursleden M Artz-Hortsman en M E Drijber-Mul- ler worden verkozen mevrouw G. K. Oostelaar-Heisingh en de heer P Ber- gema Mevrouw J. Holdtgrefe-Krab- benbot, die eveneens aan de beurt was voor periodieke aftreding, stelde zich herkiesbaar en wordt voor een nieuwe zittingsperiode verkozen. De voorzitter bracht de beide aftre dende bestuursleden en ln het bij zonder mevrouw Drijber-Muller dank voor het vele werk dat zij in het verleden voor de vereniging hebben verricht. Het jaarverslag van de penningmees ter over 1965 gaf een nadelig saldo aan van ƒ18,22 (in 1964 2375,35). wat mede te danken is aan de contributie verhoging. In verband met de (Jj-ingende behoefte aan een tweede wijkverpleegster is de financiële toestand niet gunstig te noemen. Het bestuur hoopt op een verhoogde gemeente-subsidie. In het slotwoord van de voorzitter bracht hij de aanwezigen dank, in het bijzonder de wijkverpleegster M. G Boom, de secretaris en de penningmeester voor het vele werk dat zij in 1965 in het belang van de vereniging hebben ver richt. De politie kreeg vrijdagmiddag be richt, dat in een tuin aan de Stad houderslaan een brandende huls was terecht gekomen Het eerste onderzoek wees uit, dat het een huls van een lichtkogel was. Op de Amersfoortse eiermarkt werden aangevoerd 45.000 suks in prijzen van aangevoerd 45.000 stuks in prijzen van Prijs per kg ƒ1,61. Hees heeft zaterdagavond in Hamers- veld. op het neutrale terrein van Roda. de haar geboden kans gegrepen om niet te degraderen. Zoals bekend eindigden Hees enScher- penzeel met een gelijk aantal punten, zodat in een beslissingwedstrijd uitge maakt moest worden wie van de twee clubs moest degraderen. In deze wedstrijd is duidelijk gebleken dat Hees de betere ploeg was. In de eerste helft was Hees het meest in de aanval, maar doelpunten kwa men er niet, zodat de rust met 0-0 aanbrak. De weersomstandigheden waren bar slecht, daar het doorlopend regende. Ook na de thee was Hees de sterkste ploeg en het spel speelde zich gro tendeels op de Scherpenzeel helft af. Toch duurde het nog 30 minuten voor Hees de leiding kon nemen door Walet na een voorzet van H. de Bree, die de keeper onvoldoende wegwerkte. 1-0. Vijf minuten later volgde weer een voorzet van De Bree, die de spil met de hand bewerkte Een strafschop dus en het was 2-0 door Jekel. In deze stand kwam geen verandering meer. Vreugde bij Hees, teleurstelling bij Scherpenzeel. De leiding was uit stekend. Nadat ds M Wilschut des morgens door ds J J. B. Baas uit Beesterzwaag was bevestigd, deed hij in de zondag avonddienst in de Julianakerk zijn In trede. Ds M Wilschut werd op 18 maart 1913 te Rotterdam geboren. Hij be zocht het Marnix Gymnasium te Rot terdam en studeerde daarna aan de Vrije Universiteit te Amsterdam. In 1963 legde hij zijn kandidaatsexamen theologie af. Zijn eerste standplaats was Ooster Nijkerk, die hij in 1940 verwisselde voor Delfzijl. IN 1943 ging hij naar Hilversum en in 1951 vertrok hij naar de Gerefor meerde Kerk in Amsterdam-West. In Amsterdam was hij bovendien van di verse instanties bestuurder, o.a voor zitter van het schoolbestuur, terwijl hij veel evangelisatie- en oecomenisch werk deed Hij verzorgde meerdere malen voor de N.C.R.V. de avondover denking. Ds M. Wilschut is in Amsterdam en omgeving een zeer bekende en geziene figuur. Nu werd hij beroepen in de vacature van ds H. J. Lambers Heers pink en deed in een geheel gevulde kerk zijn intrede De nieuwe dominee zal ongetwijfeld op de aanwezigen een diepe indruk gemaakt hebben. De dienst, die hij Het is een moeilijke zaak om die hier aan de orde te stellen, maar gezien de regelmaat waarmee vonnissen wor den uitgesproken, die in geen enkele verhouding staan tot het gepleegde feit, is het mijns inziens noodzakelijk om het verschil in beoordeling van bepaalde zaken aan de orde te stellen. Trouwens, steeds meer mensen verba zen zich over sommige vonnissen van Nederlandse rechtbanken. Zij gaan ernstig twijfelen aan de juistheid er van en twijfels rondom Vrouwe Jus- titia is geenszins gewenst. Het is natuurlijk zo, dat alleen de rechters maar kunnen oordelen over een bepaalde zaak. Zij bepalen de strafmaat naar aanleiding van ver zwarende of verzachtende omstandig heden en al schijnen die ons soms wat ver gezocht, het vonnis is eerlijk, uitgesproken door een onpartijdige rechtbank. Maar van verzwarende of verzachtende omstandigheden is geen sprake zodra het geheel verschillende zaken betreft, die qua vonnis zover uit elkaar liggen, dat terecht de vraag gesteld wordt of onze rechtspraak wel helemaal juist is. We hoeven hierbij maar tedenken aan recente zaken: de provo's en de Tres affaire in Utrecht. Terwijl een stu dente wordt veroordeeld tot een ge vangenisstraf van vijf dagen, omdat ze tijdens een happening in Amster dam krenten had uitgedeeld, welke handeling als provocerend" werd beti teld. worden andere studenten veroor deeld tot geldboetes, terwijl zij de dood van een mede-student op hun geweten hebben. Dat zijn dingen, die moeilijkt te verte ren zijn voor 't gewone publiek Dat in deze het woord „klasse-justitie" al is gevallen, behoeft nauwelijks verwon dering te wekken. Een studente, die simpel als Koosje K. wordt aangeduid, tegenover stu denten, die bij wijze van spreken vijf minuten nodig hebben om al hun ti tels en namen bekend te maken. Natuurlijk zijn ook in deze zaken omstandigheden ter sprake gekomen, waar buitenstaanders geen weet van hebben, maar een feit is, dat het von nis van de ene zaak opvalt door de zwaarte ervan en het vonnis van de andere zaak opvallend laag is. Vrijheid is in ons land het hoogste goed wat wij bezitten. Die afnemen is een straf, die slechts in de meest noodzakelijke gevallen opgelegd moet worden Als wij nu al om krentenuit- delerij in de gevangenis gezet worden, waar blijft dan onze vrijheid? Dan wordt het begrip vrijheid een zaak, die voor slechts weinigen nog reëel is. Als een ..spelletje" door studenten wordt gespeeld, dat de dood van een collega ten gevolge heeft en de da ders worden slechts veroordeeld tot geldboetes, dan is de vraag gerecht vaardigd of er in de Nederlandse rechtspraak niet met twee maten ge meten wordt. Als dat zo ls. moet dat snel verande ren. De Nederlandse rechtspraak kan niet velen, dat het publiek de rechtbank als een „draaibank" gaat zien! KANTMAN. leidde, getuigde van grote kennis en toewijding en de Gereformeerde Kerk te Soestdijk kan meer dan tevreden zijn, dat zij na 4 maanden in de va cature heeft kunen voorzien. Ds Wilschut dankte ds Baas voor de de bevestiging des morgens en was zeer verheugd over de prettige ont vangst en medewerking in Soestdijk. terwijl hij op een nuttige samenwer king hoopte met ds De Jong. Vervolgens voerde nog het woord ds De Jong. ds Zijlstra namens de Clas sis, ds Veegh uit Amterdam, ds Roest namens de Hervormde Gemeente Soest, ds Lambers Heerspink en wet houder De Haan. Ds de Jong hoopte op een prettige en nuttige samenwerking, terwijl ds Zijl stra de nieuwe dominee verzekerde, dat hij terecht was gekomen in een prettige kring, waarin het aangenaam werken was. Ds Veegh betreurde het dat Amster dam-West zo'n goede dominee heeft moeten missen. Ds Roest wees op de goede verhoudingen in Soest, die mo gelijkheden gaven op een goede sa menwerking. Ds Lambers Heerspink wenste de gemeente geluk met zo'n goede opvolger en dit stelde hem zeer tevreden. Tenslotte voerde, wegens verhindering van de burgemeester, wethouder K. de Haan het woo.d, die op een goede samenwerking tussen het burgerlijk en geestelijk bestuur hoopte en dit ook verwacht. Nadat ds Wilschut allen hartelijk dank had gezegd werd de indrukmakende dienst besloten met gebed en het zingen van gezing 93 1 en 2. Voor het toelatingsexamen voor de Constantinium HBS in Amersfoort slaagden de volgende leerlingen van de St. Josephsehool: Wiet Spies, Ge- rard van Logtestijn, Jos Hofslot. Frank Ottenholl en Gerard v. d. Breemer. Voor het Constantinium Gymnasium: Wim van Roomen, Anton Vughts, Wim Kok en Gerard Kok. Voor het R.K. Lyceum O.L. Vrouwe Ter Eem. Amersfoort: Sjaanke van Asch, Henny van Nimwegen. Sonja Pama, Trees Wigtman en Rietje v. d. Breemer. Voor het R.K. Lyceum .ln Hilversum: Els Noordeloos en Harmen Bollen.

Soester Courant | 1966 | | pagina 1