m mmmm Uitreiking bedrijfsprijzen op slotavond in Soesterberg H.k.h. prinses Margriet verricht officiële opening l.t.s. „Eemland' Bedrijssportcompetitie ten einde 10 tips voor baders fWAlsutielaa Nasser wekt vrees i Krabbels van Knelis l f Volgend jaar meer deelnemers In de kunt U nu ook MANGELEN VAN WEEDESTRAAT 52 SiESTERBERGSESTR. 30 mwm Wkm m BATO!VB|TItG*$ Erkernde AesSo- en $«•««3 errSsseh'Mi! BLFGEPUTKE STAND Eerste Soester Begrafenis-Onderneming POLITIE TEL. 4444 De Bedrijfssportcompetitie 1966 zit er op - voor de deelnemers. De leden van de Eevenementscommissie van de Soes ter Zakenkring komen nog één keer bij elkaar, op 5 juli, voor een nabe spreking, daarna gaan ze tot begin september uit elkaar Dan beginnen ze namelijk reeds met de voorbereidingen voor de volgende Bedrijfssportcompetitie, wel een bewijs, dat de organisatie ervan veel tijd vergt. Volgend jaar draagt het sportfeest 'n extra feestelijk tintje het is de lus' trumcompetitie. In 1963 kreeg het door de heer Wij- nolds (Foxboro) geopperde plan tot het houden van een sportevenement gestalte, mede door de medewerking die de uit de Soester Zakenkring voortgekomen Evenementencommissie kreeg van radio-verslaggever Dick van Rijn, die veel aan de uitwerking van de plannen heeft gedaan. Zaterdagavond waren vele honderden naar het Casino in Soesterberg geko men voor het bijwonen van de feeste lijke slotavond. Ook Dick van Rijn was e: en hij had een verrassing in petto,, dit hij later op de avond bekend maakte. Na het openingswoord door de heer A Hoegen Dijkhof, voorzitter van de Soester Zakenkring. kreeg de voorzit ter van de Eevenementscommissie, dr M van Driel, het woord. Spreker merkte op, dat men in feite al bezig is met de voorbereiding voor het volgend jaar. terwijl de Bedrijks- sportcompetitie 1966 nog niet eens ten einde is. Hij zei, dat men zich had afgevraagd hoe het plafond van 600 deelneemers doorbroken kan worden. In 1963 startte men met 350 deelnemers, die voor 1000 inschrijvingen zorgden. Dit jaar zorg den 611 deelnemers voor ongeveer 1500 inschrijvingen. De heer Van Driel stelde, dat men geen illusie heeft ten aanzien van de stijging van het aantal deelnemers met 25 procent, maar wel, dat er toch •veel meer deelnemers zullen komen. Momenteel zijn in Soest ongeveer tachtig bedrijven aangesloten bij de Soester Zakenkring. Dit jaar schreven er dertig voor deelname in, ongeveer de helft van het aantal bedrijven, dat zou kunnen deelnemen. De overige 20 zijn hoofdzakelijk eenmansbedrijven. Omdat de Evenementscommissie de indruk heeft, dat de oorspronkelijke opzet door de bedrijven niet is begre pen fde grote bedrijven hebben ge meend te kunnen volstaan met het af vaardigen van de topsportmfnsen, ter wijl de Bedrijfssportcompetitie is be doeld om iedere werknemer plezier te verschaffen), wordt er volgend jaar 'n andere puntenwaarderingssysteem toe gepast, waarbij het aantal deelnemers e~n belangrijke factor zal zijn. Dit jaar heeft men per deelnemer 8,5 punt toegekend, volgend jaar kan ie dere deelnemer tien punten vóór zijn bedrijf verdienen, als hij tenminste deelneemt aan de „vierkamp", een on derdeel waarvoor men ook apart kan inschrijven. Neemt men aan één num mer deel, dan krijgt men 1 punt, neemt y.; onroerende .goederen AWÊA taxaties 'V jjpr^IJpr' hypo^e^en 7 - Zonnebaders moeten er rekening mee houden, dat de zon op een natte huid sterker inwerkt dan op een droge. Het dag voor dag iets langer aan de zon bloot stellen, moet dus met een droge huid geschieden en niet direct na het zwemmen. Na het baden dient men zich goed af te drogen, vooral op moeilijk bereikba re plaatsen, om schimmelinfecties te voorkomen. Gebruik een goede zonnebrandolie of -crème. Niet te dik smeren, daar ze anders in de huid gaat „branden". Is uw haar door zon en zeewater on handelbaar geworden, gebruik dan een crèmebehandeling, welke in flesjes ver krijgbaar is. Een badpak dat in zee is gebruikt, moet na het baden een paar uur in zoet water blijven staan na het uit spoelen. Tijdens een zonnebad kunnen dames het beste witte lippenstift gebruiken om uitdrogen te voorkomen. Als U een hond meeneemt naar het strand, zorg dan ook voor en fles drinkwater, anders gaa* het dier zout water drinken met alle gevolgen daar van. Vergeet het drinkbakje niet. Frisdranken e.d. houdt u koel door de flessen in te graven in het zand. Be vestig de flesopener aan uw sleutelring. Brildragers kunnen hun bril het beste in een schoen deponeren als zij gaan zwemmen. Daar gaat men niet zo gauw op zitten. Inplaats van zonnebrandcrème kunt u heel voordeig olijfolie gebruiken om ttw huid in te vetten. U krijgt er een egaal bruine kleur mee. men aan twee nummers deel, dan ko men er twee punten bij; neemt men dus aan alle vier nummers deel, dan heeft men in totaal tien punten ver diend. De prestaties zijn in deze „vierkamp" van ondergeschikt belang, b.v. 1200 m. hardlopen, een fietstocht en 'n wan deltocht binnen 'n bepaalde, met op zet zéér ruim genomen tijd. Om te voorkomen dat het aantal sportweken nog groter dan drie we ken zou worden, zullen deze „vier- kamp"-onderdelen worden gehouden op avonden, waarop andere sportwed strijden plaatsvinden. De uitbreiding met een aantal onderdelen moet het effect van het lustrumjaar verwezen lijken, aldus dr Van Driel. De heer Van Rijn lichtte vervolgens één en ander nader toe. Hij merkte op zelden zo onder de indruk te zijn gekomen van een sportfeest als in Soest. Hij trof er steeds een eerlijke, fijne en sportieve sfeer. Ook hij vond het aantal van ruim 600 deelnemers (van de 2500 werknemers) aan de klei ne kant. De opzet was puur het vol brengen van een prestatie, door ieder een, niet alleen door mensen, die nor maal ook al aan sport doen. De nieuwe opzet met een waardering voor een minimum-prestatie noemde de heer Van Rijn mogelijk de prikkel voor de overige 1900 werknemers om volgend jaar óók deel te nemen Misschien doen er volgend jaar dan 1500 mensen in plaats van 600 mee, aldus spreker. ..Pas dan komen we tot een gezonde aktiviteit. waarbij u van radio en televisie vandaan blijft en u zich kunt uitleven in de wedstrijd- sfeer", zo besloot spreker. Dr Van Driel lichtte de plannen nader toe en zei. dat de deelnemers, die aan de minimum-prestatie-onderdelen mee doen, niet alleen voor hun bedrijf punten kunnen verdienen, maar bo vendien zelf een herinnering ontvan gen in de vorm van een medaille. De heer Van Driel zorgde later op de avond ook voor de uitreiking van de prijzen aan de vertegenwoordigers van de vijf eerstgeëindigde bedrijven De heer Hoegen Dijkhof vroeg na de pauze de leden van de Evenementen commissie op het podium. Hij sprak de heren M. van Driel. C. Falch, T. G L Schneider, J Elderman en R. Blok toe en bedankte hun voor het vele weTk. „U hebt honderden vrije uren opge offerd voor de voorbereiding en het goed laten verlopen van de Bedrijfs sportcompetitie en bovendien voor het uitrekenen van de eindresultaten. Dat is een fantastische prestatie. U deed dat voor uw eigen plezier, maar voor al voor bet plezier, genoegen en de ge zonde onspannlng voor de Soester werknemers. -v «i. STEENHOFFSTP.53- TEL Z8« SOEST Ook dank aan uw echtgenote, die vele avonden alleen gezeten hebben" Spre ker overhandigde de commissieleden een cadeau voor hun vrouw. Het pu bliek beloonde de leden met een ova tie. Namens hen sprak dr Van Driel een dankwoord. Het internationaal variété-programma was geopend door conferencier Jan Blaaser, gevolgd door het optreden van het show-orkest The Flintstones, dat met Zorba, Juanita Banana en Blue Spanish eyes veel succes oogstte. Het Hongaarse acrobatenduo „Les Szö- gis" kreeg veel applaus voor hun spec taculaire springnummer en Jeanette van Zutfen viel eenzelfde beloning ten deel voor haar vertolking van I could have danced all night en het gevoel vol gezongen Ace Maria. Het goochelaarsduo „The Stéfanis" kon zich zichtbaar moeilijk concentre ren door het hinderlijke geluid, dat steeds open endicht gaande deuren maakten. De jonge muzikale parodist Tol Hansen had veel succes en de la chers op zijn hand met zijn komische nummer. Het duo ..Allégria" zong Spaanse liedjes, zichzelf daarbij bege leidend op de gitaar Een klaterend applaus besloot dit laatste nummer voor de pauze. Het tweede gedeelte van het pro gramma werd opnieuw een aaneen schakeling van zang, acrobatiek en humor. Een optreden op zichzelf was dat van het rekenwonder MiLardo, dat zelfs met de grootste getallen gemak kelijk raad wist en grote getallen ver menigvuldigde en deelde alsof het kinderwerk is Een aan het begin van zijn optreden opgegeven getal van vijftien cijfers wist hij zonder moeite aan het eind te herhalen, op verzoek zelfs van achteren naar voren. Nadat alle artiesten, behalve Tol Han sen, voor wie Miljardo in de plaats was gekomen, nog eenmaal waren op getreden, kwam om over twaalven 'n slot aan dit programma Dat betekende echter nog niet het definitieve einde van deze slotavond. Dat kwam pas, nadat de vele danslustigen, die met muzikale medewerking van The Flint stones het bal tot een ongekend suc ces maakten, er genoeg van hadden. Het was toen al diep in de nacht. Wel een bewijs, dat het gezellig was in Soesterberg. Het was trouwens nooiti eerder zó lang zó dtuk Om precies 10 uur arriveerde gister morgen H.K.H Prinses Margriet bij de hoofdingang van de technische school „Eemland" In gezelschap van mej. N. M. de Vlieger, particulier se cretaresse van H.K.H. Ter begroeting waren aanwezig Mr S. P Baron Bentinck, burgemeester van Soest; de voorzitter van het bestuur van de School en de heer J. J M. Fes ten. secretaris van het schoolbestuur In de vestibule werden voorgesteld mr C. C. M. Collard. vice-voorzitter van het bestuur van de School, A. C van de Mersch. penningmeester; Ir H. N van Wijk, 2e penningmeester; A. Palthe, lid van het bestuur en J Koudijs, directeur van de School Een dochter van de directeur, Joke Koudijs, bood H K.H Prinses Mar griet bloemen aan. De cantine was geheel gevuld met ge nodigden w.o diverse raadsleden, hoofden van scholen, politieautoritei ten, hoofden van gemeentelijke instel lingen. de heer Wagening, inspecteur, als vertegenwoordiger van de Staats secretaris en vele anderen Burgemeester Mr S. P Baron Ben tinck verwelkomde H.K H Prinses Margriet alsmede alle aanwezigen, die, ondanks het slechte weer, toch waren gekomen om de opening van de Tech nische School „Eemland" bij te wo nen. In het bijzonder dankte hij de Prin ses, die ondanks 'n druk programma en haar studie toch aan het verzoek gevolg heeft gegeven, waardoor deze opening een bizonder cachet kreeg De burgemeester schetste in zijn toe- soraak het ontstaan van deze school Hoewel voorheen, zowel in Soest als in Baarn, twee kleinere avondscho len aanwezig waren, werd de behoefte aan een grotere dagschool sterk ge voeld. De sterke industriële expansie wees in die richting De Gaulles bezoek aan Moskou kan dan meer aandacht krijgen, dat van koning Feisal aan Washington deze' week is wellicht voor de naaste toe komst van groter belang. De vorst van faoedie-Arabië heeft re den om zich niet op zijn gemak te voelen door wat de laatste tijd in Egypte gebeurt. De taal die radio en kranten daar op het ogenblik uitslaan is heftig en fel anti-Feisal, maar dat is met onderbrekingen zo gewoon, dat Feisal zich daar niet in de eerste plaats druk om zal maken. Het bijzondere dit keer is echter wel dat de campagne bijzonder is toege spitst op Saoedie-Arabië. Zo worden verhalen gepubliceerd van ontsnapte gevangenen die op de verschrikkelijke manieren gefolterd zouden zijn door Saoedie's Verontrustender is dat in Egypte op eens een hevige zuiveringsgolf aan de gang is, gericht tegen het „feodalis me" Dat houdt in dat plotseling de bezittingen van kleine landseigenaren en exploitanten van kleine bedrijfjes het zelfde lot ondergaan als eerst hun grotere collega's hun bezit wordt in beslag genomen en zij zelf worden verbannen naar de steden. Ruk naar links. De organisatie van deze zuivering is in handen van Nassers zeer naar links verschuivende Arabische Unie De com munistische partij is en blijft welis waar verboden, maar de leden er van dringen meer en meer in die unie bin nen en vooral aan de top Dat gaat gepaard mei; een plotselin ge nieuwe opbloei van de Egyptisch- Russische vriendschap, onlangs hech ter gemaakt door een bezoek van pre mier Kosygin. Bovendien is Rusland weer zeer ac tief in het nieuwe regiem van Sy rië, terwijl het ook zijn best doet zo veel mogelijk invloed te winnen in Irak. Dat zijn de drie bolwerken van het uiterst linkse pan-Arabisme, fel gebeten op de meer westers ingestelde landen, waarvan Feisal de woordvoer der is. Daar komt bij dat het Palestijnse be vrijdingsleger opeens bijzonder actief is geworden. Nadat Israëls oud-gene raal Mosje Dayan als ..journalist" naar Vietnam toog om de guerilla- methoden te bestuderen, kondigde (ih de door Egypte bezette Gaza-strook) de leider van de Palestijnse bevrij- dinssoldaten aan dat ze om dezelfde reden manschappen naar de Vietkong zouden sturen. Bijstandspakt Beangstigend is voor Feisal dat zijn land weliswaar enorm groot is, maar bijzonder dun bevolkt Egpte is haast volkrijker dan alle traditionalistische staten bij elkaar. Waarschijnlijk zal Feisal de V S. pro beren te interesseren in een soort bij standspakt, in het bijzonder voor de luchtmacht. De zijne is vrijwel niet bestaand. Nasser heeft een behoorlijke lucht vloot, zij het dat die niet opgewassen is tegen wat de Amerikanen bezitten op de van Feisal gepachte bases Aan de andere kant heeft Washington er geen behoefte aan zich met een ge bied van spanning te bemoeien nu het in Vietnam al moeite genoeg heeft, En zeker verlangt Johnson er niet naar in een conflictsituatie te geraken met de sowjet-unie als grote vriend en hel per van de tegenpartij. Graag of niet, er is zich een gespan nen situatie aan het ontwikkelen die de V.S. wel eens konden dwingen tot ingrijpen. naar ÖBe B'ysi'-i DELICATESSEN Van Weedestraat 90 - Tel. 2404 METS, ALLES VOOR UW AVONDJES •Daarom besloot de gemeenteraad van Soest op 9 februari 1949 tot het maken van een plan ter verwezenlijking van een Technische School, welk plan op 21 augustus 1950 werd goedgekeurd Intussen kreeg ook de gemeente Baarn met ruimtegebrek te kampen. De schoolbesturen van Soest en Baarn vonden elkaar en in een hechte sa menwerking werd tot de bouw van 'n nog grotere school, plaats biedende I aan 350 leerlingen, besloten. Het destijds opgestelde schetsplan moest dus gewijzigd worden. Tijdelijk werden de leerlingen ondergebracht in het door de gemeente Soest aange kochte St. Josephgesticht. Eind 1964 kon met de bouw worden 1 begonnen en het is jammer, dat ar chitect. de heer Bunders de voltooiing niet kan medemaken, daar hij in die periode overleed. Het bestuur was ech ter verheugd, dat de heer Masten broek bereid was het werk voort te zetten. Dank bracht spreker nog aan de aannemer en onderaannemers, die de school in een zo'n vlot tempo heb ben gebouwd. Nadat de burgemeester nog de hoop had uitgesproken, dat van deze school die vormende kracht zal uitgaan, die men er van verwacht, verzoekt hij Prinses Margriet de onthulling bij te wonen en te voltrekken van een beeld op de binnenplaats, waarmede dan de officiële opening was verricht. Dit beeld stelt twee stoeiende jongens voor, ontworpen én gemaakt door de beeldhouwer, de Jeer A. P. Schalier, die na de onthulling aan de Prinses werd voorgesteld. Aan de Prinses werd door de klasse vertegenwoordigers een prototype van een zonnewijzer aangeboden. Dit alles vond plaats in de stromende regen. Nadien maakte H.K.H een rondgang door de school (in vol be drijf) waarna in de kantine koffie werd geserveerd. Vermeldenswaard is, dat de Soester Zakenkring, namens bedrijven in Soest en Baarn. een Talenpracticum aan 't schoolbestuur aanbood Aangezien in Baarn geen Zakenkring bestaat, wer den de volgende Baarnse bedrijven genoemd, die aan dit practicum fi nancieel hebben bijgedragen Ingenieursbureau De Ridder NV. Phi lips Phonografische Industrie NV., Me taalwarenfabriek H van IJken, NV Conimex, Hop's Beton fabriek, P. de Ruyter en Zn., Webo Staalconstructie, N.V. Mercurius, A. J. de Leeuw en Bosch «Sc Keunig. Door de heer Quelle van boekhandel Minerva werd nog een schilderstuk van HM. Koningin Juliana aangebo den, dat een plaats in de hal kreeg. Te ongeveer 11.15 uur vertrok Prinses Margriet weer en waren er buiten slechts enkele belangstellenden, waar aan het zeer slechte weer niet vreemd zal zijn geweest. C*- 6? Gedipl A B A N -Instructeur PARKLAAN 33 - SOEST TELEFOON 3982 02955) bgg 03498-1951 Ook vracht wagen - en busrij bewijs CJ wordt gehaald en gebracht Onder het goedkeurend oog van onze burgemeester, en met een aanwijzing van de heer Koudijs, directeur van de school, stelt h.k.h. prinses Margriet de elektrische schakelaar in werking van de installatie die de laatste omhulse- len van het beeldhouwwerk wegnemen. Jammer genoeg moest dit gebeuren plaats vinden in de stromende regen, doch een flinke paraplu beschermde de officiële gasten. Ajje 't ming vraogt mok zeige dak blie bin dak zaoterdag naor Soesderbarreg bin dak vriedag wel gin makkelukke stoel veur ming klaor ezet. maor wie daor anmerrekinge opmaokt, is 'n nurks Ik mot eerluk zeige, dat ut een merao- kelse aovond was Veural ut nummer mit de deur. 't Stlng nie op ut pre- grammao vermeld maor ut waster wel Iedereen hettut kunne hore Ik zal maor meteen mit de deur in huus valle Ik vond ut bar onbehoorluk van de mlnse, die maor steeds de zaol uutliepe D'r ls wel een paor keer iets van ezeid. maor de mlnse hadden bliekbaor een nog dikkere plaank veur d'rluu kop dan ut hout van die pie pende en lewaojerige deure. Toen ut de eerste keer beurde, docht ik Das zeker nog een laote ankom- mer. maor ut bleef maor deurgaon en toen doch ik Dat is ut end. dat doet toch de deur dicht. Maor ik hadme lllluk vergist die deur ging nie dich, die ging juust steeds maor ope. Daor hep ik ming eige vreseluk an eërregerd en Keneloa nie minder, waant wullie doen tuus aaltied zaachies mit de deure. Nong za'k netuurluk nie zeige, da vol legend jaor de deure dan maor dich motte blieve. waant die deure binne geloof ik wel een paor keer dich eweest. Maor op de een of aandere menier konde slimme luu ze steeds weer ope kriege. Meschien is ut beter om vollegend jaor dan maor gin buffet te maoke in de hal zolang ut nog gin pauze is. Veur de pauze niks verkope. das wel ut beste. En 't het nog een veurdeel D'r breekt veul minder glas. Waant niemand kan veur de pauze een glaos- je of flesje naor z'n plaots meeneme en dat omstote astie vlug opstaot in de pauze, omdattie zo nodig naor het buffet of aandere waoterplaots mot. Knelis het noeng kaans, dattie een heulekwak brieve kriegt van boze min- se die zeige. dat ik zullie gin flesje liemenaoje gun, maor zo is ut ech nie. Gelukkig het iedereen zich an dat ope en dich gaon van die deure flink zit- te errege. dus wat da betreft, slao ik nie allenig. Veur de pauze dus niks meer laote verkope, 't is een krasse maotregel, maor d'r zit niks aanders op. De enkele kwaodwillende hettut veur de goedwillende verknolt. Maor Knelis wil nog een aandere op lossing an de hand doen. die meschien ut overwege waord is Ut is gebleke, dattut pregrammao nie mit dichte deure ofgewarrekt kan worde. Waor- om houwe zullie die deure dan nie ope Netuurluk zitte d'r dan een paor minse op de toch, maor dat is zo over. waant iedereen, die d'r uut wil en d'r weer in komp, mot op deaach- terste rie gaon zitte. Die is dan binne vief menutc vol en dan hebbe die zaolveriaoters zelluf laast van de toch. D'r mot netuurluk wel een mannetje bie de deur blieve staorr. zo'n potige luchtmachtmilitair bevoorbeeld, die da zaokie in ut wiekend dattie binne mot zitte. veur twee knaoke graog opknapt. Ik hoor wel effe graog, of zullie w'at an ming ideeje hebbe. As dat nie zo is. kom ik vollegend jaor nie meer Dan blief ik tuus. daor hep ik gin laast van slaonde deure. Dan blief ik tillevisie kieke. En daor wille de orre- gaonisatore de minse juust zo graog vedaon houwe En reken d'r op dat de deure dich blieve Hoechtum. GEBOREN Pieter Martin Johan Geert, zoon van P. M. Brok en H. M. van Berkel. Van Goyenlaan 109. Cornelis Marinus, zoon van C M van Ee en C van de Stroet. Christiaan Huvgenslaan 103. Soesterberg AJ- bert, zoon van J. J. de Heer en L. W. v. d. Beek. Antonie van Leeuwenhoek laan 189. Soesterberg. Diana Maria Bernardina, dochter van A A. van Galen en M. J. M van den Berg, Beu kenlaan 19. Jacobus Phillippus. zoon van J. T. F. Vos en T. van Da len. Van Goyenlaan 139 Gerardus Petrus, zoon van J. H Wantenaar en C Verhoef, Birkstraat 125 Fablola Jeanette Maria, dochter van H. B, Christiana en C. C M Glaudemans, A. van Leeuwenhoeklaan 201. Soester berg. ONDERTROUWD Eddy Hendricus de Lang, Heideweg 33 en" Carla Bruins, Schoutenkampweg 10. Bouwe Brandsma. Soesterbergsestraat 52 en Maria Gerarda Kunz. Hildebrandtlaan 21 Adriaan Mol, Soesterbergsestraat 168 en Hendrika Geertruida van den Broek, Soesterbergsestr 131. Fokke Knol. Willen van Noortstraat 40, Utrecht en Aartje van den Broek. Soesterbergsestraat 131. Philip Schaap. Stadhouderslaan 80 en Anne- marie de Zoete, Julianalaan 5. AI- bertus Stephanus van den Bedum, Beckeringhstraat 17 en Evertje Hek kers. Smitsweg 29. GEHUWD Berend van Wije, Buys Ballotlaan 22 en Cornelia Geers. Sin- nemaplein 7. Cornelis Johannes Antonius van Breukelen, Schrikslaan 64 en Lucia Francisca Verhoef, Lange Brinkweg 76. Antonio Francesco Erasmus. Pelikaanweg 3 en Margriet Maria Christiaans, Nleuwstraat 2a. OVERLEDEN Jan Vertinden. 56 jaar, gehuwd met M F van de Witte. To renstraat 17. Bertha de Ruijgt, 65 jaar, ongehuwd. Nieuwerhoekplein 10. Jentje Vogelzang, 53 jaar, gehuwd r L. H Veldhoen, Amersfoortsestraat 10, Soesterberg. Samuel de Zoete, 81 jaar, gehuwd met M de Bruin. Burgem. Grothestraat 39. Dir EL W. Vellinga Korte Brinkweg 28 - Soestdijk Telefoon 2731 Begrafenis. Crematie, Transport (Rouwkamer) i

Soester Courant | 1966 | | pagina 5