Wereldkampioenschappen ZÜass&xlte Nieuw voor Soestdijk OESTERBERG Telefoonnummer ziekenauto 5980 FRANS BOSMAN Ijzerwaren, öereedschappen, Hang- en Sluitwerk en Machines telefoniste-receptioniste, Televisie-monteur 0AV0 - machines, gereedschappen en ijzerwaren 11 juli beginnen de Wie zijn de kanshebbers In onze collectie BRILMONTUREN Fa. D. F. VOIGT Lenssen+de Wolff MJMA - Mijnheer, als Uw vrouw overdag naar de gaat is ze 's avonds fris en monter. U weet het adres is: VAN WEEDESTBAAT 52 COESTERBERGSESTB. 30 Scimitars 2-S.E.C. 2 3-12 Softbal o.s.o. Croen van Prinsterersehool Mutaties in het bestuur van Soester N.P.B. Feestavond voor kampioenen Henenking van gevallenen der Luchtmacht Uitvaart adjudant Preusser Wint B.D.C.-jeugd het D.O.S.C.-tournooi Geslaagd Loterij Baarnse Ziekenomroep Geslaagd. Technische school Eemland Uiteer naam: W.3DTSY. Eleetro Technisch Bureau H. Abbring, afwezig. COURANTEN BEZORGERS gevraagd Elf juli zullen de profs van Engeland en Uruqay de grasmat van het Wem- bley-stadion opdraven. Met de ont moeting tussen deze twee landen be gint het grote sportevenement, dat de juli-maand talloze miljoenen tele visiekijkers, ook in ons land, aan het witte scherm zal kluisteren de we reldkampioenschappen voetbal. Zal Brazilië voor de derde achtereen volgende maal de Jules-Rlmet-beker veroveren of zullen de Zuidamerlkaan- se tovenaars op Europese grond als wereldkampioen worden onttroond Hoe staan de kansen van de verschil lende landen Zijn er naast de fa vorieten Brazilië en Engeland nog an dere voetbalequipes, die mogelijk hoge ogen zullen gooien Welke landen heb ben de laatste weken ln talrijke oefen wedstrijden een goede vorm geëtaleerd en bij welke ploeg was die goede vorm ver te zoeken Brazilië krijgt het moeilijk In poule A zal Engeland het moeten opnemen tegen Uruquay. Frankrijk en Mexico. Dat. lijkt ons voor de Engelsen geen moeilijke opgave. De Britten heb ben een sterk wisselend Internationaal seizoen achter de rug met nogal on evenwichtige resultaten. Daarom zul-1 len zij toch wel blij zijn zo gunstig te hebben geloot. Met hun sterke de fensie (coach Ramsey heeft aangekon digd te zullen uitkomen in de 5-3-3- opstelling) zullen zij de voorhoedes van hun drie poolgenoten wel in toom kunnen houden en met mannen als Greaves. Hunt en Charlton ln de voor- linie mag men wel enige hoop heb ben op de klassieke Engelse schotvaar digheid. Algemeen wordt verondersteld dat Uruquay als no. 2 in deze pool zal ein digen en dus ook zal overgaan naar de kwartfinales. Wij zijn daar allerminst zeker van. Frankrijk heeft de laatste maanden getoond over een snelle ploeg te beschikken, die defensief wel licht niet zo sterk is. maar offensief tot knappe dingen in staat is. eens een bedreiging kunnen betekenen. Argentinië maakt de meeste kans om tweede te worden in deze pool. Maar wat deze Zuidamerikanen de laatste maanden hebben laten zien, was ze ker niet bijster overtuigend. Dat geldt al evenzeer voor Spanje, dat over uit stekende voetballers beschikt. Maar het is de grote vraag of trainer VUlalonga een homogeen team het veld in kan sturen. Het Is zelfs niet onmogelijk dat een outsider als Zwitserland nog zal profiteren van de zwakke plekken in deze ploegen. Zware pool Pool C met Brazilië, Hongarije. Portu gal en Bulgarije is ongetwijfeld de zwaarste pool. Wereldkampioen Bra zilië wordt natuurlijk algemeen als de favoriet voor de eerste plaats in deze afdeling beschouwd, maar zo heel zeker zijn we daar nog niet van. In zijn merendeels op eigen terrein gespeelde oefenwedstrijden heeft Brazilië de glan zende vorm van de twee vorige tour- nooien nog niet kunnen demonstreren. Natuurlijk, klassespelers als Pele en de herboren tovenaar langs de lijn Gar- rincha hebben talent te over om elke defensie voor moeilijkheden te plaat sen en evenals in 1958 heeft trainer Feola een paar jonge krachten achter de hand, die wellicht pas in de kwart finales zullen worden ingezet. ls er zeker een naar uw keus. Burgera. Grothestraat 30 Erkend ziekenfondsleverancier onroerende' goéderen pool B, de winnaar van C tegen no. 2 van D. De winnaars van B en D komen uit tegen respectievelijk no. 2 van A en no. 2 van C. Komt Engeland niet ln de kwart-flna le tegen Duitsland uit. waaraan het een zware dobber zou krijgen, dan ha len de Britten tegen Argentinië of Spanje stellig wel de halve finale. Evenals Duitsland trouwens, dat in de kwart-finale dan tegen Frankrijk, Mexico of Uruquay zou uitkomen. Veel moeilijker zijn de voorspellingen voor de no. 1 en 2 van de twee andere pools. Brazilië zou ln de kwart-finale bijvoorbeeld tegen Italië of Rusland moeten uitkomen, hetgeen weer een zware opgave zou betekenen. Als we toch even in het koffiedik kijken, dan zien we twee der volgende ploegen in de finale komen Engeland, Duitsland, Brazilië of Italië. De Fransen wisten o.m. de Italianen een gelijk spel af te dwingen en in Moskou speelden ze 3-3 tegen Rusland. Het zou ons niet verbazen wanneer de Fransen in pool A boven Mexico en Uruquay zouden eindigen. Der mannschaft In pool B ls Duitsland de grote favo riet. Aanvankelijk werd ln Engeland „het Duitse gevaar' enigszins onder schat. maar de laatste tijd zijn de Britten er meer en meer van door drongen geraakt dat juist Der Mann schaft voor spectaculaire verrassingen kan zorgen. De Argentijnen en Sparu- jaarden. die met Duittsland ln poule B uitkomen, zullen qua techniek niet tekortschieten, maar het elftal van on ze oosterburen is aanzienlijk homoge ner en bovendien schotvaardiger. Zelfs voor Engeland zou Duitsland wel garije krijgen, dat een zeer homogeen team in het veld brengt met grote technische en tactische kwaliteiten. De Magyaren hebben een vrij succes volle oefencampagne achter de rug, die de spelers het vertrouwen zal hebben gegeven ook tegen wereldkampioen Brazilië op te kunnen. Maar ook Por tugal mag niet worden onderschat. Als team is het de mindere van Hon garije en Brazilië, maar als Euseblo plots een paar mooie kansen krijgt, is het raak ook en een ster van der gelijk formaat kan in een wedstrijd die verloren scheen, eensklaps de kan sen doen keren. Portugal is daarom een onberekenba re outsider, die voor verrassingen kan zorgen. Bulgarije zal in der» nool niet op een der bovenste plaatsen eindi gen. Toch is het Bulgaarse voetbil de laatste jaren vooruit gegaan en daar om doen de drie rivalen er goed aan deze Oosteuropeanen niet te onder schatten. De reserves van S.E.C. blijven hun op mars voortzetten, ditmaal vla een goede 12-3 overwinning op Scimitars 2. Door een onverwachte nederlaag van O S O. zijn zij de koplopers thans op één punt genaderd, zodat de resteren de vier wedstrijden thans van zeer groot belang zijn geworden. De overwinning op Scimitars werd in feite pas in het tweede gedeelte der ontmoeting gerealiseerd. In het eerste uur van de strijd lieten de Soestena- ren nog al wat steken vallen en zelfs zagen zij een 2-0 voorsprong geheel verloren gaan. Daarna steeg het spel peil van dit voornamelijk uit jeugdige spelers bestaande team evenwel tot goede hoogte en ln het in de zevende inning ingezette slotoffenslef werden de Bussummers geheel overspeeld. Pitcher T. Tinlin gooide 6x3 slag 5x4 wijd en kreeg 3 honkslagen tegen SEC. plaatste negen honkslagen. De beste slagmensen waren dit keer De Roos (0.500), Tinlin (0.667). Het scoreverloop S.E.C. 2 Scimitars Luschen (0.667) en 2 0 0 0 3 0 7 0 0 0 2 0 1 0 De stand in deze 2e klasse luidt thans Italië In pool D zijn Italië en de sowjet-unie favoriet, maar toch Italië wor stelt ondanks een begaafd voetballer als Giovannl Rivera met een voorhoe deprobleem. Defensief is deze ploeg echter sterk genoeg om zich in de kwart-finales te plaatsen. Rusland heeft een niet zo heel overtuigende oefencampagne achter de'rug Derode ploeg boekte ronduit teleurstellende re sultaten. Daarom wordt -het nog op passen, want Chili moge niet meer de kracht hebben van vier jaar geleden, men moet deze Zuidamerikanen toch geenszins onderschatten. Noord-Korea zal in elk geval geen roet in het eten van de Russen en Italianen gooien. De winnaar van poule A zal in de kwart-finale uitkomen tegen no. 2 van SCHENKINGEN. Mag aan een kind door zijn ouders meer dan 2000,worden geschonken zonder tussenkomst van de notaris Antwoord Schenkingen van geld kunt u tot ieder bedrag rechtsgeldig doen zonder tussenkomst van de notaris. Bij grote schenkingen komt echter het successierecht in 't geding. Ook is het voldoende als u van het schenkings recht zelf aangifte doet bij de inspec tie der registratie en successie. Als u precies opgeeft om welke bedragen en bedoelingen het gaat, kunnen wij u nader inlichten over de konsekwenties. INKOMSTENBELASTING. Is iemand die a.o w. geniet en een el- gen huis bezit inkomstenbelasting ver schuldigd Antwoord Inderdaad behoren de a.o.w. en de netto-opbrengst van het huls (bruto huurwaarde minus kosten en afschrijving) tot het belastbaar inkomen. De belastingheffing begint voor wat onder het ongehuwdentarief valt bij een inkomen ad ƒ2940.en voor de genen die onder het gehuwdentarief vallen bij 3930, Eventueel liggen die bedragen nog hoger in verband met kinderaftrek, bejaardenaftrek e.d. RENTEZEGELS. Mijn zuster en zwager zijn al 18 jaar geëmigreerd naar Amerika. Hij schreef mij of ik eens wilde Informeren hoe het met zijn rentezegels gaat. Hij ls 62 jaar oud en mijn zuster 60 jaar. Voordat zij naar Amerika zijn gegaan hebben ze nog zegels geplakt Van mijn zwager staat er 598— op zijn boekje, van zijn vrouw 107,— Heb ben zij bij het bereiken van de 65- jarige leeftijd recht op uitkering Antwoord Wanneer Iemand ouder is dan 35 jaar en tenminste 60,— aan rentezegels heeft geplakt, zal hij bij het bereiken der 65-jarige leeftijd ou derdomsrente ontvangen, waarvan de grootte afhankelijk is van het aantal geplakte zegels. STOFFELIJK OVERSCHOT VOOR MEDISCHE STUDIE. In onze kennissenkring ls iemand, die, als hij komt te overlijden zijn stof felijk beschikbaar wil stellen voor me dische studie aan één van de univer siteiten. Hij had vernomen, dat daar aan grote behoefte bestaat. Is dit juist? En zo ja, hoe moet dit gere geld worden en is er dan in zo'n ge val geen normale begrafenis of cre matie Antwoord Iedereen kan de wil en de wens te kennen geven om zijn lichaam na overlijden ter beschikking te stel len van de anatomie. Men moet zich daartoe vervoegen bij een anatomisch Instituut, waar men een wilsbeschik king krijgt die door de betrokken per soon moeten worden Ingevuld en ge tekend Bovendien Is er nog een bij gaand formulier dat getekend moet worden door de familieleden, indien zij dit ter beschikking stellen van de anatomie goedkeuren. Indien verlangd, kan het lichaam na de studie worden begraven of gecremeerd. De kosten van het vervoer kunnen worden ge dragen door het instituut. Ook kan het stoffelijk overschot ln het labo ratorium worden bewaard Indien men dat wenst. Doorgaans wordt bij over lijden direct de dokter gewaarschuwd die dit bericht dan weer doorgeeft aan het laboratorium. De adressen zijn de Rijksuniversiteit, anatomie, te Leiden, Wassenaarseweg 62. tel. 01710-58333 en de geneeskun dige faculteit voor anatomie aan de Rijksuniversiteit te Utrecht, Janskerk hof 3a,t tel. 033-14644. 1. OS O 'I.QuIck 3 3. H.C.A.W. 4. S.E.C. 2 10-14 11-14 4 9-13 10-13 5. Scimitars 2 10-10 3. H.M.S. 3 9-6 I. Domst.D 2 10- 4 8. Donar 3 11- 2 In de softbalcompetitle werden de vorige week slechts 2 wedstrijden ge speeld. De overige ontmoetingen kon- UCJA Len p-f-ylilcro 1T1H clIa^U- - standigheden geen doorvinden. S E C II kwam in het veld tegen O.S.O., een ontmoeting welke enigs zins teleurstellend door de Soester meisjes werd verloren. Enerzijds is vacantie-absentie één der oorzaken van deze (12-8) nederlaag doch te vens is het een onmiskenbaar feit dat de lager geklasseerde teams steeds be ter gaan spelen. Dat wordt trouwens nog eens duidelijk bevestigd door de uitslag U.V.V. II F.A.K I Wel is waar bleef het Utrechtse team nog altijd aan de goe de kant van de score, doch de cijfers 5-1 duiden toch wel op felle tegen stand van de meisjes uit Bilthoven. De stand luidt thans 1. U.V.V. 2 2. S.E.C. 1 3. U.V.V. 1 4. H.M.S. 8-14 7-12 7-12 7- 6 SEC 2 F.A.K. F.A.K. 2 8- 6 8- 6 8- 4 7- 0 Voor het toelatingsexamen voor het Corderiusliceum te Amersfoort slaag den Aagje v. d. Hel, Anneke Mole naar en Evelien Rooyakker voor het R K. Lyceum te Amersfoort Rita Stork en voor het Baarns Lyceum Bea van Ginkel, Wilma Goor en Reinler Rad- stok. Op de jaarlijkse vergadering van de Vereniging van Vrijzinnig Godsdlen- stigen te Soest, afdeling van de Ne- derlandsche Protestantenbond, ls een groot aantal zakelijke aangelegenhe den besproken. Na de opening van de bijeenkomst door de voorzitter, de heer J, L. van Dommelen kwamen de ge bruikelijke punten aan de orde: inge komen stukken, notulen en jaarver slagen van de secretaris en de voor ganger, ds W. Leerink. De financiële stukken over het afge lopen verenigingsjaar alsmede de be groting voor het komende Jaar wer den vastgesteld De dames Meurs en Slagter waren bi) de bestuursverkie zing aftredend, alsmede de secretaris, de heer W. J. Drijber. Mevrouw Meurs was niet herkiesbaar, zodat men van haar afscheid moest nemen Haar werd dank gebracht voor het vele werk, dat zij voor de vereniging ver richtte. In haar plaats werd bij enkele kandidaatsstelling gekozen mevrouw Joustra. Ook mevrouw Slagter was niet her kiesbaar. Zij was door ziekte verhin derd aanwezig te zijn. In het zieken huis had zij de dag herdacht, waarop zij 25 Jaar geleden in het bestuur werd gekozen. Nu zij zelf niet aanwe zig kon zijn. wilde het bestuur het bijzondere afscheid van mevrouw Slag ter enige tijd opschorten. Waarschijn lijk zal men in september, in een bij zondere ledenvergadering, aandacht schenken aan het aftreden van me vrouw Slagter en tevens een nteuw bestuurslid benoemen. Voor secretaris W. J, Drijber waren geen tegenkandidaten Ingediend, zodat zijn zittingsperiode stilzwijgend werd verlengd. Bij de rondvraag werden be langrijke suggesties ter tafel gebracht, die alle ln de bestuursvergadering na der zullen worden besproken en even tueel uitgewerkt. Ten slotte sloot voor zitter ds Leerink de vergadering met een woord van dank aan de leden voor de belangstelling, Tot felult van de viering van het kampjpnschap van het eerste elftal van voetbalvereniging Soesterberg en dearomotle naar de eerste klasse van d afdeling Utrecht werd zater- dagaVéd in de garnlzoensontspan- ningsfflil een feestavond gehouden, die w de leden en donateurs met hun itroducé's gratis toegankelijk was, trwijl de nlet-leden zich van plaatsAarten konden voorzien. De rnzlkale opening van het bonte prograima had plaats door het Gooi- land-lfartet, waarna de w.n.voorzltter de her Solnc het triomferen'1» elftal >p het podium riep voor een huldebtuiging namens alle aanwezi gen, ds voorts vergezeld ging van een passenl geschenk en een kleurenfoto van hit eerste elftal aan elk der deel nemer De meiewerkers aan het hierna vol- gendeinummers oogstten allen succes de twje beatgroepen van Soesterberg- se bocjm, het Gooiland-kwartet, muzl- kaal-limische act, gepresenteerd door „De Bllnl's" en het accordeonduo Gino ln Glna. De coferences werden op aantrekke lijke 'ij ze verzorgd door de bekende vocallte Anlta Berry. Vrijda. de dag waarop het 53 jaar geledei is dat op Soesterberg de mili taire lichtmacht, toen nog luchtvaart- afdellig geheten, in Nederland werd opgerliht, werden op de vliegbasis Soesteberg de gevallenen der Konink lijke luchtmacht herdacht. In verland hiermede stonden des mor gens lalf elf de militairen van de vllegbsls ln carré opgesteld op het terrein bij het monument der geval lenen, terwijl ook het burger perso neel atnwezig was. Na gehouden Inspectie door de luite nant-generaal A. B Wolff. hield de commandant van de vliegbasis, kolo nel W. de Wolff een toespraak. waar- In hij alle gevallenen herdacht, die sedert de oprichting van de militaire Luchtmacht in dienst van die Lucht macht hun leven gaven. Daarna legde de bevelhebber der Luchtstrijdkrachten, luitenant-gene- raal A. B Wolfl een krans aan de voet van het monument. De dag stond verder in het teken van de viering van de jaardag van de Kon. Luchtmacht, waarbij spel en sport niet ontbraken. Ook bij de onderdelen van de vlieg basis werden op dezelfde dag en op hetzelfde uur de gevallenen herdacht in een toespraak door de respectieve lijke commandanten, alvorens de vie ring van de jaardag begon. TatoQeel" nernTrrg op de r.k begraafplaats de teraardebestelling plaats van het stof felijk omhulsel van de gepensioneerde adjudant A. H. Th. Preuser. Vooraf werd in de parochiekerk een Requiemmis opgedragen door pastoor Hobbelink. De met bloemstukken be dekte kist werd vanaf de kerk naar de groeve gevolgd door deputaties van onderofficiersverenigingen en een groot aantal partuculieren. De absoute werd verricht door pastoor Hobbelink. Na het goede resultaat van de pupil len die in het toernooi van de voet balvereniging D O S C. ln Den Dolder twee weken geleden voor de eerste prijs zorgden, heeft een sterk verjongd adspirantenteam afgelopen zaterdag voor een verrassing gezorgd door de tweede prijs te winnen De prestatie ls temeer opvallend, omdat enkele pu pillen voor het eerst meespeelden. Ze hebben het uitstekend gedaan en als de B D C.-adsplranten ln de laatste wedstrijd tegen Soesterberg niet zo'n pech hadden gehad, was het eindre sultaat misschien nog beter geweest. De adspiranten kregen ln de eerste wedstrijd al een morele steun door de 2-0 overwinning op de Jeugd van Lage Vuursche. In de tweede wedstrijd, tegen D.O.S.C., wonnen ze met 3-0 en de wedstrijd tegen het sterke Jona than leverde een 1-0 overwinning op. De laatste wedstrijd, tegen Soester berg, dat alle wedstrijden had gewon nen. ging met 2-0 verloren. De Soes- terbergers kwamen goedkoop aan het eerste doelpunt, toen de bal via de voet van een B D.C.-verdediger in het doel belandde. De scheidsrechter onthield B D.C. nog een strafschop, toen een aavaller van de blauw-witten in het strafschop gebied door de Soesterbergkeeper werd vastgehouden. Door deze uitslag won Soesterberg dit adsplrantentoernooi. Tweede werd B.D.C. Soesterberg kreeg acht punten, B.D.C zes. Hierdoor ls de stand na het pupillen- en adsplrantentoernooi 1. Soesterberg. 14 punten; 2. BÜ.C, 13 punten. Volgende week. in het ju- nlorentoernool, vaalt dus de beslissing Voor de winnaar van de drie toer nooien is een fraaie wisselbeker be schikbaar. Als de B.D C.-Junioren alle wedstrij den winnen, ls de Soester vereniging als eerste geëindigd. Spelen de blauw- witten echter één wedstrijd gelijk en wint Soesterberg alle wedstrijden, dan staan beide verenigingen gelijk ge klasseerd. Na afloop van het toernooi van zater dag werden de prijzen uitgereikt. B D C.-aanvoerder Han Pieper kon een fraaie standaard ln ontvangst nemen. Deze toernooldag werd besloten met een vrlendscappelijke voetbalwedstrijd tussen een verjongde B D.C.-combina tie en D O.S.C. De thuisclub won met 13-2. Mevrouw S. A. Kerver-Brak, echtgeno te van de heer Kerver (Kervers Zelf bediening) slaagde voor het diploma ..aardappelen, groente en fruit". Aan de Rijksuniversiteit te Gronin gen slaagde voor het arts-examen eer ste gedeelte de heer J. A. W. Berghau- ser Pont alhier. Bij het verslag over de verloting van de Baarnse ziekenomroep ln ons vo rige nummer deelden wij mede, dat Dik van de Kemp van de Oranje Nas- sauschool alhier de meeste loten voor deze verloting had verkocht. Nader vernemen wij nog, dat ook Nienke Veldhuizen van de openbare Oio alhier een horloge heeft gekregen omdat zij veel loten voor dit doel verkocht. Aan de I.V.O.-school te Soest werd het A-diploma uitgereikt aan de dames A. Blauw te Hilversum en I Blom te Bunnik de heren A. Haverkamp en J. Klarenbeek te Utrecht. Het B-diploma werd uitgereikt aan de dames A. Appelboom en I. Bakker te Soest en M. de Blieck te Bilthoven de heren R. Streng. R. Klaren. F. Dros te Amersfoort. R. Ruwers te Hilver sum G Boeschoten te Driebergen D. de Jong en P. van Kampen te Baarn; R v. d. Velden tc Loosdrecht; B. Zuurendonk te Laren en W. Osten- dorf te Bilthoven. Van het leerjaar 1965-1966 zijn ge slaagd voor houtbewerking A. van oZeren H. v. d. Wetering. G. Smeekes, Th. Schotman. F. Schotman, H. M. v. d Mey C. Kroon. J, M. v. d. Heiden, H. de Graaf. J. H. v. d. Bremen en H. G. v. d. Duine. Voor metaalbewerkenA. G R. J. Steitner R. Rumonder. H. Koops. H. v d kiok, J. Hodde, C. F. Frantzen, R G van Essen, G. A. A. Baltussen, B. Dijkstra. A N. Dijkhorst, R. F. van Dijk, C. W. van Drie. P. A. Bruinsma. P. v d. Brink, A. L. Betke en J. J. van Gijn. Welzalig, die Gij hebt verkoren Die G'uit al 't aards gedruis Doet naadren en Uw hellstem horen Ja wonen in Uw huis. Ps. 65 2 b. Het behaagde de Heere heden vrij plotseling tot Zich te nemen mijn innig geliefde man en onze lieve zeer zorgzame vader en grootvader, DIRK ENGEL, op de leeftijd van 50 jaar. M. Engel-van Tol. I. M. den Broeder- Engel. M. N. den Broeder. C. W. Boers-Engel. J. Boers. M. L. Los-Engel. M. Los. v' J. P. D Engel. N. M. Engel. D. M. Engel. en kleinkinderen. Soest, 2 juli 1966. Bosstraat 5 Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden op woensdag 6 juli as., om 11 uur. in de Ge reformeerde Kerk Wilhelminakerk), Soesterbergsestraat te Soest, waarna om 12 uur de begrafenis zal weg Op 9 juli a.s. hopen onze geliefde ouders en grootouders, GERRIT DE GOOYER en JANNY DE GOOYER-SELK, de dag te herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Soest, juli 1966. Driehoeksweg 8. Receptie van 15.30 tot 17.30 uur, Driehoeksweg 8. Voor uw bewijs van me deleven na het overlijden van onze lieve moeder, behuwdmoeder. grootmoe der, over-grootmoeder en zuster, MARGRET ELLEN LOTSY-TOMLIN, betuigen wij U .onze har telijke dank. Soestdijk, julfï.966. Rubenslaan 32. Te koop RENAULT Dau- phine i.g.st. Dinsdag, woensdag, donderdag na 6 uur. Kemphaanstraat 19. Baarn. GRONDWERKERS gevr. Aanmelden Akkerweg 10 of Ferd. Huycklaan 9, tel. 4068-33Ó0. KANTOORWERKZAAM HEDEN gevraagd, welke thuis verricht kunnen worden. Br. onder no. 269 bur. S.C. ILi:--lou. ItrtN- DERWAGEN. hoog model z.g.a.n.. donkergroen met wit. Schaepmanstraat 90. te Baarn, vraagt voor zo spoedig mogelijk een leeftijd 18 tot 23 jaar. Tot haar taak behoort tevens het frankeren van de dagelijkse post. Voor deze funktie zijn goede omgangsvormen een eerste vereiste. Kennis van machineschrljven strekt tot aan beveling. Vakantieplannen voor deze zomer kunnen ln overleg worden geregeld. Sollicitaties aan Afd. Personeelszaken. Brem- straat 11, tel. 02954-2345, na 18.00 uur: 5269. Met spoed gevraagd HALFWAS EN VOLSLAGEN liefst in het bezit van rijbewijs. Soesterbergsestraat 20a - Soest - Tel. 3367 Tandarts, van woensdag 6 t.e.m. vrijdag 15 juli Spoedgevallen plaatselijke tandartsen. Zündapp BROMFIETS, toermodel. in prima staat. 1175.— Rubenslaan 64. Soest. GRONDWERKERS gevr. Aanmelden Akkerweg 10 of Ferd. Huycklaan 9, tel. 4068-3300. Heer wenst KENNIS MAKING met oudere dame voor de huishou ding. Een paar dagen in de week en een paar uur per dag. Br. onder no. 268 bur. S.C. Te koop i.g.s. verkerende MERCEDES 190. bwj '56. 775.Meldoornweg 13. Te koop rode BESSEN. Dorresteinweg 76. Voor goede GEBRUIKT!!* ONDERDELEN van de meeste merkbromfietseti gaat u toch ook naar KEES LEERTOUWER Molenstraat 137, tel 2106. FLANDRIA volautoma tisch, met één ketting, kickstartcr. telescoop- vering. 2 jaar garantie ongeacht het aantal km. slecht 499.—. W. SLUY- TER. Koninglnnelaan 37, Soestdijk, tel. 4316. Zoekt u een goede GE BRUIKTE BROMFIETS Kom dan eens praten bij KEES LEERTOOUWER, Molenstraat 137, tel. 2106. KEES LEERTOUWER en MAGNEET staan steeds voor u gereed. Financie ring - Inruil. Molenstraat 137, tel. 2106. V. centrum en Soestdijk, voor dinsdag- en vrijdag middag Goede beloning. Adm „Soester Courant", Van Weedestraat 29A, te lefoon 2566. Nieuw FLANDRIA. 4 versnellingen, geheel compleet 940,2 jaar garantie op de motor ongeacht het aantal k.ra. Demonstratie-bromfiets aanwezig. W. SLUYTER, Koninginnelaan 37, Soestdijk, tel. 4316. Zaterdag 9 juli a.s. openen wij onze nieuwe zaak in Groot sortiment. Gerenommeerde merken. Aantrekkelijke raadwedstrijd bij gelegenheid van deze opening. Haal in onze zaak deelnemersformulieren en win één van de prachtige prijzen! (Zie hiervoor onze huis aan huis verspreide folder). 7( Voor de jeugdige „klanten" een aardige verrassing. Nieuwstraat 56 - Soestdijk

Soester Courant | 1966 | | pagina 2