Na „Kermis d'été" gaat de B.D.C.-jeugd kamperen Als de sterren spreken FIRMA SPIJKER KABINETSBERAAD D. ENGEL MET RAAD EN DAAD AFGANG VOOR ERHARD S0ESTERBERG OLMA iÜ R.K. Begrafenisverenigins Voor hen die het willen horen S.E.B. waarschuwt UW SUCCES IS ONZE RECLAME Auto-, Scooter- en vrachtwagenrij school Koüektie 1966 1967 zojuist gereed gekomen. Biollcktie 1006 - 1067 zomerkorting 10 pet. U spaart ƒ19. Kapkunst Nieuborg, Zo vlogen de duiven Geslaagd Medische dienst Hulp-secretarie Voetbalclub Procar maakt z'n debuut Weekendwijding Medische dienst Geslaagd Opruiming van alle soorten schoenen. Prijzen v.a. 5,90 Damesschoenen 7,90 Herenschoenen 15,90 ALLES MET GROTE KORTINGEN PREDIKBEURTEN R.K. Kerkdiensten De laatste kermis d'été voor de B.D.C - jeugd zit erop Het succes er van ls voor de organisatoren, de heren P. G Jansen, voorzitter van de B.D.C.- jeugd, en E Hilhorst, jeugdleider, aan leiding geweest om voor het komende seizoen opnieuw enkele kermissen op touw te zetten met een nog grootser opzet dan de tot nu toe gehouden. De pupillen en aspiranten hebben zich met de talrijke attracties uitsekend vermaakt en toen de heer Jansen aan het eind van de woensdag gehouden feestmiddag de laatste kermis besloot, informeerde de jeugd al dadelijk wan neer de volgende zou worden ge houden. De kermisvanwoensdagmiddag startte, geven. Een kermis, die ook wel een beetje weghad van een carnavalsfeest, doordat alle standhoudsters zich had den verkleed. Er was o.a. een cowboy, e enzlgeunerln, een clown, een Indi aan, een adelijke dame en een chi nees. En natuurlijk hadden de or ganisatoren weer voor een passend decor gezorgd in de vorm van kleur rijke slingers, vlaggetjes, lampionnen en guirlandes V>BESCHERM1 BRUINT SNÉL zoals gebruikelijk, met" een welkomst- ^^huls^on Sf^s'iLffl woord door de heer Jansen, die door alre?t tnuis op ae kermis, mgencnt de jeugd inmiddels tot ere-standwer ker is benoemd, en de bekendmaking van de prijswinnaars van de diverse onderdelen op de vorige kermis. De uitslagen waren: King of shots: 1. Jos Hofslot; 2. Hans van Wijk; 3 Ben Bunik: 4. André Huyink. Kegelkoning: 1 Robert Westbroek; 2. Berto Klompenhouwer; 3. Johan van Dorrestein; 4. Jozef Roelofsma. Toren van Babel: 1. Wiet Spies; 2. Jan v d. Kooij; 3. Ad Vreeswijk; 4 Faas Groot. Astronautenrace: 1. Robbie Schalk wijk; 2. Wim v. d Kant; 3 Wlm Kok: 4 Pieter de Beer. Goldringen: 1. Hans Flapper; 2 Ber- tie Hilhorst; 3. Bart v. d. Kamp; 4. Henk Poot. voor Soest, Soest-Zuid en Soestdijk- Dir J. M. A. Lustenhouwer Vredehoffstraat 5 - Soestdijk Telefoon 2327 Zilmeta LEPELREK onmisbaar in uw keuken Roulette: 1 Eduard Zeil: 2. Henk Beijer 3. Gerard v. d. Breemer; 4. Johan Schimmel Hanengevecht: 1. Jimmy Tan: 2. Gertjan van Duinkerken; 3. Wim van Roomen; 4. Peter Westerveld. Marcher de sac: 1 Anton Vughts; 2. Johnny Westerveld; 3 Hans Tolboom; 4 Huub Koppel. De ploegentijdrit in de Tour de France werd gewonnen door de ploeg ,.De Knuppels" met als kopmannen Ge- olfry Tan. Corry Westbroek en Johan van Hal. Op de tweede plaats eindigde de ploeg ..De Kneusjes" met als kop mannen Jan Wilemse. ToonVerkerk en Gerard Kok Er waren op deze laatste kermis nog meer attracties dan tevoren. De sfeer- werd verhoogd door het feit, dat de organisatoren voor echte kermisge- luiden hadden gezorgd, o.a. gepro duceerd door een aantal bandrecor ders. De jeugd mocht een keer gratis grab belen en kreeg bovendien een aantal versnaperingen aangeboden. Ze kon den ook nog in het bezit komen van een mascotte als ze voor een onder deel een bepaald aantal punten be haalden. De tientallen jongens hebben zich de hele middag in het kermlsgewoel be- op het schoolplein van de Sint Jo zefschool. En dat het steeds een suc ces is bewijt wel het feit, dat de jeugdige BD.C.-ers zelfs vriendjes van buiten Soest meenemen! De uitslagen van woensdag waren: Klng of shots: 1. Gerard van Kooten: 23. Rudle Jacobs: 3. Nico Adelaar; 4 Wiet Spies. Kegelkoning: 1 Gertjan Heeremans; 2. Johan Schimmel: 3. Hans van Hees; 4. Jozef Roelofsma. Toren van Babel: 1 Jan Bodewes: 2. Ton Westbriek; 3. Johan van Hal; 4. Henk Hilhorst Astronautenrace: 1. Hendrik Jan Schimmel; 2 Gertjan van Duinker ken; 3 Jan v. d. Kooij; 4, Han Kok. Goldringen: 1 Corry Westbroek; 2. Jan Kok; 3 Wlm Spies; 4. Robert Westbroek. Roulette: 1. Hans Flapper: 2. Bert van Ooien; 3. Peter Kok; 4, Johnny Wes terveld. Hanengevecht: 1 Hans Hilhorst; 2. Kees Hilhorst; 3. Gerard Hilhorst; 4. Bart Hilhorst. Marcher de sac: 1. Joop Kok; 2. Ge rard v. d. Breemer; 3. Henk Klein; 4. Johan van Dorrestein. De Tour de France leverde een over- wlnnig op voor de ploeg „De Kan nibalen" besaande uit de kopmannen Leo van Dorrestein, Majel Lustenhou wer, Toon van Flpen en Frans Dijk man De tweede plaats was voor „De Koppensnellers" met als kopmannen Paul Jansen, Hans Stam, Johan v. d Grift en Jimmy Tan Eind juli gaat een groot aantal B.D.C. jeugdleden naar het B D.C.-kamp ln Hertme (bij Borne). Na de vakantie zullen opnieuw enkele kermissen worden georganiseerd met een groot aantal nieuwe attracties De voorbereidingen hiervoor zijn al ln volle gang. De kampweken in Hertme zullen ln het teken staan van het 40-jarig ju bileum vaen B.D.C,, voor welke gele genheid trouwens ook de kermissen op touw zijn gezet. KREEFT (21 juni tot 21 juli) Geen prettige week, maar wel enkele mooie uren. U zult hard aan de slag moeten. Zet uw hobby eventjes aan de kant en concentreer u op het nood zakelijke. dan zal de beloning niet te lang op zich laten wachten LEEUW (22 juli tot 21 augustus) De voortekenen zijn gunstig voor diegenen die zich niet naar de voor grond dringen. Het is wel verstan dig komende dagen naar anderen te luisteren en hun raad ook op te vol gen. De maandag en dinsdag kunnen wat somber zijn. MAAGD (22 augustus tot 22 septem ber) Dood tij; u zult een onbevredigende week hebben, omdat u niet kunt op schieten en alles tegen schijnt te werken Laat u echter niet ontmoedi gen. maak vast plannen voor een andere periode Ontspan u! WEEGSCHAAL (23 september tot 22 oktober) Tegen de kleine zorgen van deze week bent u wel opgewassen, een gro tere kwestie ligt u zwaarder op de maag. Als u die voorzichtig aanpakt, kan het een welbestede tijd zijn. Steun op uw partner. Neem geen enkel ri sico. SCHORPIOEN (23 oktober tot 22 no vember) U kunt een onhandigheid begaan, waar u veel spijt van zult hebben. Houd uw hoofd bij uw werk en wees tactisch in de omgang met anderen! Wacht uw beurt af. Uw beste dag valt op zondag. BOOGSCHUTTER (23 november tot 20 december) Een tegenvaller komt hard aan en noodzaakt u elders uw toevlucht te zoeken of even op verhaal te komen. Daar staat echter een dosis geluk tegenover. Zoek de positieve kant en zie vooruit naar de zonniger toekomst. Het kabinet is begonnen aan de be handeling van de rijksbegroting voor 1967. Wanneer men allerlei persorga nen moet geloven, zou dit kabinets beraad onder zeer sterke emotionele spanningen plaatsvinden. Verschillen de ministers zouden in de clinch met minister Vondeling zijn geraakt en in sommige bladen worden de tegenstel lingen binnen het kabinet zo opge schroefd, dat het haast een wonder mag heten dat er in de Trèveszaal nog geen gewonden zijn gevallen. De publicaties rondom dit kabinetsberaad vormen een hoofdstuk apart en de in druk bestaat dat er veel „vrije nieuwsgaring" in is verwerkt. Wel schijnt het vast te staan, dat en kele ministers een stevige veer moeten laten om de staatsuitgaven binnen re delijke grenzen te houden In het bij zonder enkele katholieke ministers (De Jong, Veldkamp en Bogaers) zou den de tering meer naar de nering moeten zetten. Maar was het juist niet de K.V.P., die op bezuiniging had aan gedrongen? Ondertussen is het een grote vraag, of de verlaging van de loon- en inkom stenbelasting per 1 januari zal door gaan. Uitstel van deze verlaging ligt in de lijn der verwachting. Zou dat niet gebeuren, dan zou een onvoor stelbare hoeveelheid artikelen moeten worden belast om het tekort op de begroting te dekken, zelfs wanneer de staatsuitgaven zouden worden beperkt. Zou de belastingverlaging niet door gaan, dan zal dit uitstel vermoedelijk worden gecombineerd met uitstel van de huurverhoging en zal tevens de in voering van enkele nieuwe sociale wetten worden vertraagd. Ook de Sociaal-Economische Raad heeft in zijn halfjaarlijks economisch rapport een waarschuwend geluid la ten horen De hoofdstrekking van dit rapport: Wij geven in Nederland meer uit dan wij verdienen Ofschoon de economische toestand van ons land nog steeds gunstig valt te noemen, vormen de binnenlandse overbestedlng alsook de verslechtering van het ka pitaalverkeer met het buitenland pun ten van zorg Belde faktoren nopen tot de noodzakelijke beperkingen van nationale betedingen. waarop de S E R ook nadrukkelijk aandringt. Alle sectoren in onze samenleving zul len zich beperkingen moeten opleggen onder deze omstandigheden. De over- heidshuishoudlng zal moeten worden Ingekrompen, maar ook het bedrijfs leven zal matiging dienen te betrach ten. Een stijging van de lonen en prij zen in het tempo dat we de afgelopen jaren hebben meegemaakt, kan fataal worden Regering, producent en con sument zullen allen offers moeten brengen, wil ons land niet geheel ln de greep van de inflatie geraken. STEENBOK (21 december tot 19 ja nuari) De plannen waar men u mee lastig valt, kunnen nog niet worden ver wezenlijkt Kies uw eigen weg en. blijf objectief, dan zult u zich het gelukkigst voelen Financieel en za kelijk bezien, zult u het nu wel kla ren. WATERMAN (20 .januari tot 18 fe bruari) U slaat zich moedig door alle perikelen heen. Een romance is m zicht, of nadert hara hogtepunt Het kan za- nadert haar hoogtepunt. Het kan za- vervulling van een lang gekoesterde wens Vraag proefrit b;j AUTOMOBIELBEDRIJF ALEX VAN KEULEN N V. Amsterdamseweg 29 - Amersfoort Telef. 03490-14243 IEDERE ZATERDAG SIMCA-SIIOW BOSSTRAAT 5 TELEFOON 2543 VISSEN (19 februari tot 20 maart) Met wat oplettendheid en tact zult u een opstekende storm wel weten te omzeilen Houd uw aandacht bij uw werk. Begeef u niet op zijpaden! Verbeter de stemming. RAM (21 maart tot 20 april) Uw strijd en waardering zal toch nog even op gunstiger tijden moeten wachten. Denk eerst eens aan ande ren en laat hun uw beste zijde zien Er moet nog veel werk worden verzet. STIER (21 april tot 20 mei) Een probleem waar u lange tijd niet aan dacht, doet zich weer gelden. Probeer er nu uit te komen De fi nanciën moeten worder bijgespijkerd. Een karweitje moet zo snel mogelijk af. Laat sport en spel even staan. TWEELINGEN (21 mei tot 20 juni) U zoekt teveel afleiding die u weer houdt uw plicht te doen. Bedwing een verkeerde neiging. Kansen genoeg, vooral aan het einde van deze week. Eén van uw naasten wacht op uw hulp. BONTHUIS RESERVERING GRATIS BONTBEWARING BETALING IN OVERLEG. B. VAN TENT. BONTBEWERKER - LAANSTRAAT 35, BAARN TELEFOON 2726. De betere permanent-waving de gehele maand juli 5* met GRATIS crème-behandeling. Nieuweweg 100 - Tel. 4026, bij satjon Soest-Zuid. De vereniging „De Zwaluw" nam met 863 duiven deel aan de wedvlucht vanaf Duffel De duiven werden te 11.50 uur gelost met Z-W. wind. De eerste duif arriveerde te 13.24.54 uur. Snelheid 1403.13 m. per minuut. De laatste prijsduif kwam aan té 13 48 09 uur. Uitslag: J Stalenhoef 1 11 21 105 106 108. G. Visser 2 122 C. Huijskes 3 14 117 163. A. Barreveld 4 39 58 171. C V Klingeren 5 127 J v d. Brakel 6. G. Rijksen 7 8 48 62 83 98 111 137 148 151 158 C v. Soest 9 18 38 41 45 46 68 38 118 130 134 146 160. H. Gorissen 10 43 60 61 73 79 94 13C 16ol 165 173. P de Bes 12 47 82 169 172 A C. v Ee 13 15 20 26 27 29 34 67 72 77 84 89 121 125 144 147 153 164 168 Gevr v Klooster 16 35 70 128 132 167 R Vos kuilen 17 86 123 139 143 149 155 159 A v. Dorrestein 19 30 33 44 52 53 92 113 114 135 150 I Kriek 22 C Dijk man 23 31 40 56 36 80 104 140 156. H den Dekker 24 50 55 87 99 102 110 133 142. Wigtman Roest 25 51 107 124 129 141 16S E de Goede 28 64 93. H Woudstra 32 59 96 120. P. Duyst 36. C v. d Hoek 37 57 69 76 81 •91 101 126 A. Hilhorst 42 H Bos man'49 170 W. Grift 54. C. v, d. Veen £3 H. V. Henggtum 65 95 100 F. Reij- erse 71 75 116 Ph H Kok 74 109 C. v. d. Lugt 78 R. v d. Brink 85. J. Knoops 90 138 152 154. P Wagner 97 162. J v. d Belt 103. J. Rauch 112. C. Bosboom 115. J. Ottens 119. C. de Goede 131 145 J. v. Herwaarde 157. De vereninging „De Zwaluw" nam ook met 59 duiven deel aan de vlucht vanaf Ruffel. Afstand 778 km. De duiven werden te 6 uur gelost met z.-w windl De eerste duif kwam aan te 15.48.18 uur De laatste prijsduif te 19.09.23 uur. Uitslag: A Dorrestein 1 Wigtman- Roest 2 8. G Rijksen 3 7 15 R. Voskuilen 4 12 14 C v. Soest 5 10 11. J. v d. Brakel 6 9 13. KOSTWINNERSVERGOEDING. Ik gehuwd. Voor de diensttijd verdiende ben dienstplichtig en tijdens de dienst ik circa 125,per week Hoe hoog moet de kostwinnersvergoeding zijn? Antwoord: Gehuwden komen in aan merking voor een kostwinnersvergoe ding. die 80 procent van het laatst verdiende loon bedraagt. Ongehuwden ontvangen als kostwinnersvergoeding 45 van dat ioon, indien zij als me- Voor het examen lichamelijke opvoe ding H O. is geslaagd de heer A. C. J. Schrijvers alhier. Voor het propedeutisch examen eco nomie slaagde aan de universiteit van Amsterdam de heer A. A. J. Bueno Bibaz alhier. De kiezers van Noordrijnland-Westfa- len hebben zondag met een dreunende klap een eind gemaakt aan de mythe van dr. Ludwlg Erhard. Natuurlijk ging het aan de stembus in feite niet om hem, maar om landspremier Franz Meyers. Echter: Noordrijnland-West- falen is niet alleen het grootste bonds- land, maar bovendien een waar de dertig procent der totale bevolking een vrij natuurgetrouwe afspiegeling is van de totale bevolking der bonds republiek. Vandaar ook dat de twee grote kanonnen - Willy Brandt van de S.P.D en Erhard van de C.D.U. de feitelijke voormannen in de strijd wa ren. En die is door Brandt glorieuzer ge wonnen dan iemand had durven ver moeden: van nog geen 43 naar bijna 50 procent der stemmen En de C.D U. daalde van bijna 47 tot een kleine 43%. Zelfs de liberale F.D.P., die al in angst zat uitgeschakeld te worden door benedep de vijf procent te raken, verbeterde zijn positie nog met een half procent tot lVz%. Schelden Dat Erhard zo smadelijk verloor heeft hij voornamelijk aan zichzelf te dan ken. Een paar keer werd hij uitge jouwd op vergaderingen, waarop hij reageerde door te spreken van „Gesin- del" azoiets als „schobbers"Zulk schelden in plats van het aanvoeren van argumenten deed hem al kwaad. Maar dat kwam nog harder aan door dat de Duitsers nu onderhand zijn uitgekeken op zijn voorbije prestatie van het Wirtschaftswunder, maar zich des te meer bewust zijn dat onder Erhards leiding van Bonn maar wei nig kracht uitgaat. En dat ondertussen de prijzen stijgen, dat ondertussen lieden als Strauss een interne guerilla kunnen voeren tegen de buitenlandse politiek, dat de kan selier maar zelden een initiatief neemt maar zich haast voortdurend beslis- slissingen laat afdwingen die dan doorgaans ook nog te laat komen. Omkoperij Een tegemoetkoming aan de mijnwer kers door Bonn werkte wellicht nog meer averechts: voor de mijnwerkers in de Ruhr was dit wellicht plezierig, maar de indruk dat de bondsregering met geld uit de schatkist een betere stemming jegens de CX).U. trachtte te kweken werd door de S PD. natuurlijk ook uitgebuit door het af te schilde ren als een soort omkoperij. Het succes der socialisten het eer ste eingenlijk in twintig jaar historie der bondsrepubliek heeft ook zijn terugslag in Boon, waar de SPD. niet alleen veel sterker is geworden in de Bondsraad, maar nu zelfs de meerder heid (zes tegen vijf) krijgt in het ad viserend comité van landspremiers- Wat inhoudt dat wat de coalitie van C.D.U./C.SU. en FDP besluit voor taan niet automatisch gebeurt. Zodat dekostwinner worden aangemerkt of--„OTT> 65 - indien zij als hoofdkostwinner I ,^le frieirt al koelte h?d worden beschouwd Ifortabele meerderheid al moeite had om krachtig te regeren, het nog moei Dokter W. F van den Helm, Prlne Alexanderweg 87, Huis ter Helde, tel 0304-31574, neemt het a.s weekeinde de dienst waar voor de artsen A Th. M. Splinter en J. C. Lucas te Soester- berg en D. J. R Jellema te Den Dol- der. Dokter L H. Brandt, Dolderseweg 59, Den Dolder. tel. 03402-2696, neemt de dienst waar voor doktor A. J. yf- Ha" gedoorn te Soesterberg. De Hulpsecretarie te Soesterberg is gedurende de periode 13 juli 1966 tot en met 8 augustus 1966 alleen voor het publiek geopend op de navolgen de dagen: maandag 18 juli, woensdag 20 juli, maandag 25 juli, woensdag 27 juli, maandag 1 augustus en woens dag 3 augustus, telkens des voormid dags van 9 uur tot 12 uur. Op de woensdagmorgens ook voor huisves tingszaken. De zitting van de gemeenteontvanger is op maandag 25 juli van 10 uur tot 12 uur. De Burgemeester van Soest heeft zijn spreekuur te Soesterberg op woensdag 3 augustus van 3 tot 4 uur. De onlangs opgerichte voetbalclub va Procar Automotive Chemicals maakt morgenmiddag z'n debuut. Het ont moet dan op het K.P.S.-terrein aan de Biltseweg het voetbalelftal van hotel De la Promenade uit Baam. De aan vang van de wedstrijd is om tw^c uur. Morgenavond heeft in de Julianake-k aan de Julianalaan wederom 'n week endwijding plaats. Het navolgende programma za! wor den uitgevoerd: Orgel Introductie en Passacaglia, Max Reger. Zang. Psalm 121, A. de Klerk Viool en piano, Aria, Lotti Declamatie, a. De eenzame. Jaap Kronenburg, b. Er was een man, H. M. v Randwijk, c. Kinderloos, Gerben Visser. Viool eri pianó Andan te uit le Sonatine, Fr. Schubert. Zang. Psalm 133, A. de Klerk. Orgel. Zesde orgelsonate, F Mendelssohn- Bartholdy. Dit programma wordt verzorgd door: Allda Leinweber, zang. Ida Reinink- Jongsma, piano. M. de Wolf. riool Gert Muts. orgel. Anne Holtrop. de clamatie. Aanvang 8 uur De toegang is vrij. De artsendlenst wordt dit weekeinde waargenomen door de artsen H. G Rupert, Burg. Grothestraat 49, tel. 2388 en J. C. Rip, Soesterbergsestraat 16, tel. 2423. Tandartsen Zaterdag en zondag, van 13.00-13.30 uur, O. J. Notterman, Jnlianalaan 47a. Apotheek Zaterdag en zondag apotheek „Soest- Zuid". Oranje-Groene-Kruis Zr. G. Pluim, Bosstraat 29, tel. 4610. Wit-Gele-Kruis Zr. M. van Loon. Saenredamplantsoen 15, tel. 5425, b.g.g. 03490-17172. Groene Kruis Zr. Boom, Braamweg 51, tel. 4365. Voor het propadeutisch examen van de Landbouw Hogeschol te Wagenin- gen slaagde onze plaatsgenoot S. H. Hosper De volgende leerlingen van de Da Costaschool (Prins Bernhardlaan 11) zijn geslaagd voor het toelatingsexa men van het Corderiuslyceum te Amersfoort Jannie de Jong, Anneloes Spiegel. Jolijn Tevel en Elly Vijfhui zen; het Baarns Lyceum Aad Brink, Herman Brink. Peter Huynink en Piet Hein Scholtmeijer; de Rijks HBS te Amersfoort Plm Jansen. Bestaat er één woord voorjsterk^ én_mooi? Ja: Olma i-"Sea Cup" ls een modern, dofje- Üjk fceronborlofre. dat U graag trots onder Uw manchet laat uitkomen- Uw vrienden kijken naar Uw "Sea Cup". Het la oen horloge van dezo tijd, go- maakt voor mensen, dlo ln hun be roep do handen uit de mouwen moeten stoken. Schokvrij, anUmagnotiach. wa terdicht en condonavrij. Een minnen- horloge. Vonoi 79,—. Zwltaera bewijs van degelijkheid. Dealer voor Soest Soesterbergsestraat 26 - Horloger - Juwelier - Optiek AMANDELEN. Bestaat er verschil schil in de manier van een operatie aan de amandelen? Ik heb gehoord dat men in de ene platas voor zo'n operatie plaatselijk wordt verdoofd en in de andere plaats geheel wordt weg gemaakt. Ik heb ook gehoord dat een operatie aan de amandelen voor ou dere personen gevaarlijk cn boven dien zeer pijnlijk is. Antwoord: Verdoving vindt plaats bij kinderen; een en ander afhankelijk van de arade der operatie, of de ton- ciUen worden verwijderd, dan wel wor den geknipt Bij volwassenen is er altijd sprake van een narcose omdat de ingreep grote gevaren oplevert door bloedingen etc. Bij de volwassenen worden de toncil- len verwijderd. NALATENSCHAP. Mijn schoonmoe der had een onecht kind van 4 jaar toen zij met de heer E>. trouwde Het kind heeft de naam van de heer B. gekregen. Er zijn uit dit huwelijk geen kinderen geboren. De vader heeft een huis (eigendom). Als hij komt te overlijden heeft dat kind dan recht op het huis? Antwoord: Als het huwelijk in ge meenschap van goederen gesloen is en er is geen testament, dat anders bepaalt, dan is de nalatenschap van de man bij eerder overlijden, de helft van het total gemeenschappelijk bezit. De vrouw erft darvan de helft en het kind de andere helft. A.O.W. Hoe hoog was de uikering a.o.w. in het begin van 1957? Antwoord: Op 1 januari 1957 trad de Algemene Ouderdoms Wet in werking. De pensioenen bedroegen op die da tum 1404,per jaar voor gehuwden en 858,— per jaar voor ongehuwden. In de loop van dat jaar zijn, mede als gevolg van de huurverhoging, de pensioenen opgetroken. Per 1 augus tus waren zij gesteld op ƒ1524— (ge huwden) en ƒ936,ongehuwden). lijker krijgt. SCHOENHANDEL LUXE LEDERWAREN REPARATIE-INRICHTING Koningin nel aan 76 - Tel 4145 SPOTKOOPJES IN SLIPPERS PRACHT KEUS IN SANDALETS EN SANDALEN Wij verstrekken Contant zegels, ook op reparatie HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 9 uur gezinsdiensl. 10 uur ds N H. van Zanten. Luchtin predikant te Soest, 7 uur ds J. Mettau. Tijdens de morgendienst kinderoppaB. Emmakerk 10 uui ds J. Mettau. 19 uur ds K. van Liere. Tijdens de morgendienst kinderoppas HeeskapeJ 10 uur ds K. van Liere. Eltheto 10.15 uur Jeugdkerk. Zonnegloren 10 uur ds Smit van Soest. Ichtus Kerk 10 uur onbekend. 17 uur ds J. Smit. GEREFORMEERDE KERKEN Julianakerk 10 en 5 uur ds Wilschut. Wilhelminakerk 10 en 5 uur ds C. M. van der Loo. GEREFORMEERDE KERK Eltheto Geen opgave. CHR. GEREFORMEERDE KERK 10 uur dienst. 7 uur ds Brandsma van Hilversum. GEREF. GEMEENTE Kleine Rembrandtzaal 10 en 5 uur leesdienst. Ver. v. VRIJZ. GODSDIEN STIGEN Afd. van de Ned. Protestantenbond 10.10 uur mej. C. E. Jolles EVANGELISCH LITH. GEMEENTE Van Weedestraat 19 Gen dienst. Zie Baarn ADVENTSGEMEENTE Zaterdag, 10 uur. Bijbelstudie. 11 uur de heer M. de Groot. EVANGELIE-GEMEENTE Maandagavond, 8 uur, evangelie samenkomst In het St. Josephgebouw, zaal Zuid. BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur drs R. S. Kuitse. Zendings predikant. werkzaam in Ghana. EVANGELISCH LUTH GEMEENTE 10.30 uur drs W. J. Manger KERK SOEST, Steenhoffstraat. Zondag H. Missen te 7.30, 10.3C en 12 uur. Hoogmis te 9 uur. s Avonds 7 uur lof. In de week de H. Missen te 8 en 9 uur. KERK SOESTDIJK. Burg. Grothestr. Zondag. H. Missen te 7.30, 10 30 en 12 uur, 9 uur Hoogmis, 's Avonds 6 uur lof In de week (uitgezonderd woens dag en zaterdag) H. Missen te 7.45 en 8.30 uur. Woensdag en zaterdag te 7.45 en 9 uur KERK SOEST-Z., St. Willibrordusstr H. Missen te 7,30 en 11 uur. Hoogmis te 9 uur 's Avonds 6 uur lof Overige dagen H. Missen om 7 en 8 uur.

Soester Courant | 1966 | | pagina 5