Natuurbad op zondag om 10 uur open - OPRUIMING SEIZOEN-OPRUIMING BUREN Voor verbetering sportaccomo- datie i 24.000 beschikbaar OOSTERSE TARUTBN Feestprogramma van de Oranje Nassauschool Officiële mededelingen J. J. Pauëlsen „De Witte Pompen" VAN WIEREN Krabbels van Knelis NU koopjes halen bij VRIJ ENTREE ENTREE SCHOENEN - TASSEN Gemeenteraadsvergadering A U S T 1 N M S SPEEK jil§ T- ".V. f® N - - Balletvereniging „Soest" Geslaagd Lenssen+de Wolff B.D.C. handbal krijgt Duits bezoek De raad onzer gemeente kwam woens dagavond in openbare zitting bijeen. Afwezig waren met bericht van ver hindering de heren K. de Haan, P. C. Pieren en A. J van Vloten. Na de gebruikelijke opening kwam de agenda in behandeling. 1. Onderzoek geloofsbrieven nieuw be noemde raadsleden. De commissie bestaande uit de heren J. H. Hom. P Grift en J K de Bruin werd aangewezen de geloofsbrieven te onderzoeken en deze deelde bij monde van de heer Hom mede, dat geen en kel bezwaar bestaat tegen toelating van de nieuw benoemde raadsleden. 2 Ingekomen stukken. a. Konnklijk Besluit van 20 april 1966, nr. 17 inzake het uitbreidingsplan in hoofdzaak „Landelijk Gebied" met voorstel dit besluit voor kennisgeving aan te nemen. b Brief d.d 13 juni 1966 van B. J. Boevink en twee andere inzake de aan Keiler Nederland N V. verleende hinderwetvergunning met een schrij ven van burgemeester en wethouders d d 5 juli 1966 met voorstel deze stuk ken voor kennisgeving aan te nemen. De heer J. K. DÉ BRUIN (V.V.D.) was ontstemd, dat bij het onderzoek met betrekking tot 2a geen stukken en kaart aanwezig waren. De voorzitter betreurde dit en zei, dat hierop in het vervolg gelet zal worden. Beide punten werden voor kennis geving aangenomen. 3 Voorstel tot aankoop van grond, ge legen aan de: a Prins Bernhardlaan van mevrouw G Hilhorst-Raven c.s.; b. Prins Bernhardlaan van mejuffrouw C. v. d. Giessen c.s.; c Prins Bernhardlaan van J. E. van Coevorden d Nassaulaan van mejuffrouw C E. van Binsbergen; e. Beckeringhstraat van de Vereniging tot voortzetting van Patromonium's Woningbouw; f. Eikenlaan van A. Willemse: g Eikenlaan en Verl. Kolonieweg van A. A. van Breukelen; h Laanstraat van F. D Gerth; i. Laanstraat van J P. de Rond; j. Prins Bernhardlaan van M. M. van Wely; k Prins Bernhardlaan van K. J. Hel weg; 1 Van Beuningenlaan hoek Bartolot- tilaan van de N V. Gooise Handel- en Exploitatie Mij.; nodig zijn ter uitvoering van één of ander plan en het geld thans beter besteed kan worden aan urgentie ge vallen, nu de gemeente zo slecht bij kas zit. Wethouder A. P. HILHORST en de VOORZITTER betoogden echter, dat vroegtijdig aankopen door de regering wordt aangemoedigd, daar wachten al leen maar geld aan de gemeente gaat kosten. Bovendien moeten de gelden, die hiervoor nodig zijn, door het Rijk verstrekt worden. 5. Voorstel tot ruiling van grond ge legen aan dei PHILIPS SPECIAALZAAK carbovit tegen maag- en darmstoornissen. MUGOUN (reukloos) ter voorkoming van muggebeten. m. Vondellaan van B. A. Swart; n. Nieuweweg van dr. J. Th. M. F. Pieters: o. Nieuweweg van G. W. van der Grift; p. Smitsweg van N J. Grift; a Verlengde Talmalaan van P. W. Duin; met vaststelling van de desbetreffen de begrotingswijziging. Alle verkopen worden goedgekeurd. 4. Voorstel tot aankoop van grond met opstallen, gelegen aan: a. de Parklaan van T. Verwey: b de Wijnand Toplaan van J. G. A Dorrestein; c. de Nieuweweg van J. van Veen: d de Dorresteinweg van J. van Wou denberg; e. hetOude Grachtje en nabij de Ko ningsweg van J. G. van Rouwendaal; f de Den Blieklaan van J Boers; g. de Klein Engendaalweg van A. Gijs- bertse h. de Smitsweg van N. A. Hornsveld; met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. De heer A. WESTRA (V.V.D.) vroeg zich af, of het niet beter was met diverse aankopen te wachten, daar deze waarschijnlijk pas over jaren Amerefoortscstroot 2224 SOESTERBERG Telefoon (03463) 13 27 Showroom ook zaterdags geopend van 9.00-17.00 uur. WEDEKOPBOUWWET Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij voornemens zijn om aan: H. Nap, Wieksloterweg W.Z. 5 te Soest, op zijn daartoe gedaan ver artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bou wen van een woonhuis met garage op het perceel, gelegen aan de Wiekslo terweg W Z kadastraal bekend ge meente Soest, sectie G, nummer 2717, zulks in afwijking van het bestem mingsplan voor gronden gelegen in het Landelijk Gebied der gemeente Soest. b. W. van Groenestein. Julianaplein 10 te Soest, op zijn daartoe gedaan verzoek op grond van het bepaalde in artikel 20 van de Wederopbouwwet, vergunning te verlenen voor het bou wen van 10 autoboxen op het perceel gelegen aan de Dokter de Voslaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nummer 2621, zulks in af wijking van het bestemmingsplan „Soestdijk-'t Hart". Alvorens een definitieve beslissing te nemen stellen zij belanghebbenden in de gelegenheid om binnen een termijn van één week na de dagtekening van deze bekendmaking hun eventuele be zwaren schriftelijk bij hen in te die nen. De op de bouwaanvragen be trekking hebbende stukken liggen ge durende diezelfde termijn ter gemeen tesecretarie ter inzage. Soest, 15 juli 1966. Eikenhorstweg met P van Hornsveld: b. KeUingweg en de Beetzlaan met J. J A. F Vermeulen: c. Nieuweweg en de Kostverlorenweg met K. W. Jaarsveld Met vaststelling van de desbetreffende begrotingswijziging. Aldus besloten. 6. Voortel tot verkoop van grond, ge legen: a. aan de Hartweg aan J. W van 't Net c.s b aan de Nieuwstraat aan A. de Rui ter: c. aan het Park Colenso aan A. A. van Breukelen; d. aan de Prof. Lorentzlaan aan R. Visser; f. aan de Prof. Lorentzlaan aan T. Klomp Alle verkopen werden goedegekeurd. 7 Voorstel tot het ophefen van de on bewoonbaarverklaring van de woning Kerkstraat 12 alhier. De destijds onbewoonbaar /erklaarde woning aan de Kerkstraat 12 is door de eigenaar dusdanig gerestaureerd, dat B. en W adviseren de onbewoon baarverklaring op te heffen, daar de ze woning weer voor huisvesting van een gezin kan dienen. Nadat de heer L. J. Dijkstra (Chr blok) zijn voldoening hierover had uitgesproken werd het voorstel goed gekeurd. 8 Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 50 van de Kleuteronderwijswet voor de ver betering van de toiletafdeling en de aanschaffing van kleutertafels tb.v. de R.K. kleuterschool aan de Erica- weg, alhier. Daar de hieraan verbonden kosten nog niet zijn vast te stellen, zal het benodigde krediet in een latere ver gadering worden aangevraagd. Aldus besloten. 9. Voorstel tot verlenen van eervol ontslag aan mejuffrouw N Immig als hoofdleidster aan de openbare kleu terschool te Soestdijk. Conform besloten. 10 Voorstel tot beëindiging van een huurovereenkomst en het aangaan van een nieuwe huurovereenkomst met Klöckner-Bamaco N V. voor een per ceel grond aan en nabij de Dorre steinweg. Besloten wordt tot verhuur tegen een huurprijs van ƒ250.per jaar. De huur wordt aangegaan tot en met 31 januari 1969. 11 Voorstel tot het verlenen van me dewerking als bedoeld in artikel 72 van de Lager Onderwijswet 1920 aan: a. het bestuur van de Stichting van der Huchtscholen voor het beschik baar stellen van een sportterrein en een gymnastieklokaal ten behoeve van de Van der Huchtscoien alhier. B. en W. stellen voor het oefenveld van de hockeyvelden aan de Schriks- laan beschikbaar te stellen. Voor gymnastiekbeoefening kan het gymnastieklokaal van de technische schooi „Eemland" aangewezen worden. Conform besloten b het R.K. schoolbestuur Soestdijk voor het verbeteren van het gymna stieklokaal en het aanschaffen van gymnastiektoestellen tb.v. de Maria- school. Gevraagd kriediet 6500. Aldus besloten. c. het R.K. schoolbestuur Soester- berg voor het anbrengen van hardglas in het gymnastieklokaal van de Caro- lusschool Gevraagd krediet 2875, Conform besloten. d. het R.K. schoolbestuur Soesterberg voor het aanschaffen van leer- en hulpmiddelen voor het 5e leerjaar van de Titus Brandsmaschool; Hiervoor Is nodig 1200, Voorstel goedgekeurd, e. het R.K. schoolbestuur te Soestdijk voor de aanchaffing van een nieuwe lee- en rekenmethode tb.v. de Maria- school. Met de aanschaf hiervan is 1852,86 gemoeid. Krediet van 1900,goed gekeurd. f Voorstel tot het verlenen van mede werking aan de vereniging „De School met de Bijbel" voor de bouw van twee noodlokalen ten behoeve van de Da Costaschool Als gevolg van een stijging van het aantal leerlingen kon onlangs een negende leerkracht worden aagetrok- ken. Het schoolgebouw zelf telt zeven lokalen. De kosten hierva zullen een bedrag van 65 000,— vergen. De raad stelt dit krediet ter beschik king. 12. Voorstel tot het verlenen van ont heffing als bedoeld in artikel 1 van de Zoneverordening Hinderwet voor het oprichten van een benzine-instal- latle aan de Koninginnelaan 169. Dit verzoek wordt gedaan door de N V Petroleum Producten Rotterdam te Rotterdam. B. en W. hebben tegen deze Installatie geen bezwaar, daar deze geheel zal dienen voor een op genoemd perceel gevestigd bedrijf Voorstel goedgekeurd. 13. Voorstel tot het weigeren van de ontheffing ais bedoeld in artikel 1 van Zoneverordening Hinderwet voor het oprlchtien van een benzine-ver- kooppunt annex quick-serviceruimte nabij de spoorwegovergang te Soest- duinen. Dit verzoek wordt gedaan door de frima Groenmastenbroek te Bussum B. en W. stellen voor afwijzend te op dit verzoek te beschikken in ver band met diverse o.a. verkeerstech nische bezwaren De raad steunt dit voorstel, zodat dit verzoek wordt geweigerd. 14 'Voorstel tot het voorlopig vast stellen van de gemeenterekening en goedkeuring van de rekeningen van goedekeuring van de rekeningen van Maatschappelijk Hulpbetoon, de Stich ting Openluchttheater en de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport De financiële commissie adviseert de aangeboden rekeningen, die met een voordelig saldo van 39.257.46 sluiten, goed te keuren. Conform besloten j ÓNMISBBRR VOOR "N GOEDE FILM OF FOTO/ BUSSUM RAADHUISSTRAAT 38 - TELEFOON 02959-12160 ALKMAAR HEKELSTRAAT 17 - TELEFOON 02200-14153 HET ADRES VOOR EEN GOEDE FIETS OF BROMMER Ruime keuze uit diverse merken. Ook KINDERRIJWIELEN DRIEWIELERS enAUTOPEDS Voor een goede service staan wij garant. B.S.A - PHOENIX - PUCH - SOLEX RAP - MOBYLETTE E.E.G. - BUR GERS RIJWIELEN Steenhoffstraat 25 - Telefoon 2185 secretarie-afdeling zal nog kosten met zich brengen, terwijl voor de inrich ting van de huisdrukkerij in het bij gebouw speciale voorzieningen moeten worden getroffen B. en W verzoeken daarom om een aanvullend krediet van 13.000,—. Mede in verband met de uitbreiding van het aantal raadsleden is het noodzakelijk, dat het meubilair wordt uitgebreid en dat de tafels worden vernieuwd, terwijl ook de ventilatie zal worden verbeterd. Hiervoor vra gen B. en W. een krediet van 5000, Het totaal aangevraagde krediet van 18.000,wordt goedgekeurd. 20. Voorstel tot het beschikbaarstellen van een krediet voor het treffen van voorzieningen met betrekking tot de veldsport. a Afrastering sportveld aan de Ferd. Huycklaan Kosten 517,50. b Rijwielstalling, betegeling bij in gang enz nabij handbalveld aan de Henr Blaekweg. Kosten 4925. c. Treffen van diverse voorzieningen aan de sportterreinen aan de Bos straat. Op het half verharde veld dienen 2 ballenvangers te worden geplaats kosten 5000,- Nabij dit veld dienen 2 springbakken te worden aangelegd. Kosten 750, Het plaatsen van een hekwerk op de grens van het S.E.C.-terrein gaat 4620,kosten Nabij het terrein van de v.v. S.E.C. dient een fdriepersoons) sportveld urinoir te worden geplaatst. Kosten ƒ1100,—. Het oude kleedgebouw op het S.E.C.- terrein zal worden afgebroken kos ten 300,—. Het treffen van enige voorzieningen nabij sportvelden aan de Schrikslaan. De afrastering rondom het oefenveld van het hockeyveld moet noodzakelijk vernieuwd worden. Kosten 5500. Verbetering van de gravelbak op het terrein van het tennispark gaat kos ten 950. De tereinafrastering langs de Schriks laan moet worden hersteld. Kosten 275.—. Het totaal bedrag voor al deze werk- zamheden bedraagt 24 000,waar mede de raad zich kan verenigen. 21 Voorstel tot het verkopen van een stenen schuur en het verlenen van een zakelijk recht van opstal aan Lindner N V. Besloten wordt tot verkoop voor de som van 2400.en betaling van een jaarlijks solarium van ƒ200, Bij een nog toegevoegd agendapunt wordt de opname van kasgeld ver hoogd van 2.300.000,- tot 3.000.000,-. Nadat de VOORZITTER allen een prettige vakantie had toegewenst, ging de raad uiteen tot 31 augustus Van Weedestraat 40 Telefoon 4361 Nu ook 2 jaren verzekerd tegen diefstal en verlies. 15. Voorstel tot het verlenen van een erfdienstbaarheid van weg en een zakelijk recht tot het leggen etc van van kabels voor gronden nabij de Koningsweg aan de N.V. P.U.E.M. te Utrecht. B. en W. stellen voor toestemming te verlenen en de raad gaat hiermede akkoord. 16. Voorstel tot het deelnemen in de uitbreiding van het aandelenkapitaal van de N.V Bouwfonds Nederlandse Gemeenten. De gemeente kan inschrijven voor 30.000,terwijl op deze aandelen slechts 10 procent of 3000,be hoeft gestort te worden. De raad kan zach hiermede zonder enig commentaar verenigen. 17. Voorstel tot aankoop van een auto ter vervanging van 'n politie patrouil le-auto. Conform besloten 18. Regeling uren van openstelling van het Soester Natuurbad op zondagen. B. en W. willen de raad laten beslis sen op een verzoek van de Stichting Soester Natuurbad om het bad op zondagen inplaats van 12 uur om 10 uur te mogen openen De heer D J P. ORANJE (V.V.D.) heeft hiertegen geen bezwaar, doch is bang, dat hiervoor niet voldoende per soneel beschikbaar is, ook al in ver band met de vele diefstallen in het bad. De heer L J. DIJKSTRA (Chr blok) heeft principiële bezwaren en is te gen het verzoek. De VOORZITTER deelt mede, dat vroegere openstelling geen moeilijk heden zal opleveren met de perso neelsbezetting. Het buiten het bad houden tussen 10 en 12 uur van soms 1000 personen brengt meer werk mede met alle risico tot vernielingen. Omdat ook in het college van B. en W. geen overeenstemming is. wat de principiële zijde van dit voorstel be treft, laten B. en W. de beslissing aan de raad over. Het verzoek werd met 15 tegen 3 stemmen goedgekeurd. 19. Voorstel tot beschikbaarstelling van een krediet i.v.m. de plaatsing van een noodgebouw bij het gemeente huis en de aanschaffing van enig meubilair voor de raadszaal. De huidige parkeerruimte voor auto's van bezoekers en personeel zal wor den uitgebreid. Ook de interne verhuizing van de De leerlingen van de Oranje Nassau school voor lager economisch en ad ministratief onderwijs, die de school verlieten, hadden zelf een afscheids avond georganiseerd, waarvoor behalve het onderwijzend personeel ook een aantal genodigden belangstelling toon den. Onder de titel „Schoolavond" brach ten de leerlingen een vlot amuse mentsprogramma, waarom de aanwe zigen zich kostelijk hebben vermaakt. De artiesten-in-de-dop trouwens niet minder! Ronny van de Zwaan opende het pro gramma met een humoristisch wel komstwoord. In zijn toespraak be dankte hij het onderwijzend personeel voor de prettige jaren op school. Ver volgens was het de beurt aan Marja van Manen en Ria Bakker, die de stemming er al gauw inbrachten dank zij hun accordeonmuziek. Voor een vrolijke noot zorgde Kees van Steendelaar, die met een imitatie van Albert Mol succes oogstte. Petra Kriek leidde het onderdeel Spreekvaardigheid, waarbij het per soneel z'n kunnen in deze moest tonen door het vervullen van enkele op drachten. Een aantal leerlingen imi teerde de Baarnse beatband Les Ba- roques. Ze deden dit op eigen ge maakte instrumenten en met behulp van grammofoonplaten. Hierna volg de de pauze. Het tweede deel van het programma i begon met een fraaie modeshow van Ook de Balletvereniging heeft het seizoen gesloten en gaf op de laatste lesmiddag :n ravond aan ouders en belangstellenden gelegenheid deze les mede te maken en de vorderingen van de leerlingen gade te slaan. Dank baar werd hiervan gebruik gemaakt, velen bezochten deze les. De lerares deelde o.a. mede, dat in september, wanneer de lessen weer aanvangen, dadelijk zal worden be gonnen met de voorbereidingen voor de grote uitvoering welke in maart 1967 zal plaats vinden. Vele ouders drukten mevr. Destree de hand en waren vol lof over de be reikte resultaten. Vanhet bestuur was aanwezig de heer P. Lustenhouwer, welke deelde in de belangstelling. kleding uit de twintiger jaren, een amusante vertoning. Er werd ook een „quiz" gespeeld, waarbij de deelnemers plaatsnamen moesten raden. Op het bord was een soort rebus getekend, die de plaatsnamen voorstelde. Be wondering hadden de bezoekers voor het nummer „Catootje", uitgevoerd door meisjesleerlingen uit de tweede klas. Zij brachten de originele versie zeer goed, waarbij vooral de smaak volle kleding opviel. Nadat Marja van Manen en Ria Bakker nogmaals enkele liedjes op de accordeon hadden gespeeld, voerden twee leraren, de heren Van Burken en v. d. Mheen. een aantal sketches op. die zeer in de smaak vielen. Het laatste woord was ten slotte aan het hoofd der school, de heer W. J. Ger- ritse, die de medewerkers aan het programma hartelijk dankte voor het gebodene. In zijn slotwoord wenste hij de leer lingen, die de school gaan verlaten, een goede toekomst toe en zij, die verder gaan studeren, succes hierbij. Hij haalde nog enkele herinneringen op uit de afgelopen schooljaren, waar na de avond werd gesloten. De onderstaande personen slaagden voor het rijbewijs A. B-E, C-E of D-E Voor rijbewijs A de heer H M. A. Consumulder; voor rijbewijs B-E: E Aaftink, A A de Bie. H J. de Boer, M L. v d. Bremer. J. Bongenaar, P. ten Broekke, J. M. Boom. J A. v. d. Broek. L. T. J M v. d. Brink. P. C. v. Buuren, W. M. Eggenkamp. A. M. Elsenaar. A. K Fennema, J. B. v Gro ningen. J H. Haverman. B. M J. Hil- horst, H P Hagen. M. Hoksbergen, A A. Heeren, J, G Haselaar. W. Koe- lewijn, A. Kamphorst, C Llttooij, P Luijben, A T. W Middelman-Meinen. J. G. v. Megen. J. Pleysier, A. C. M Sakkers-Lombregts, J. W. M. van Sijl, L. Spelt. J. M. Schut. H W. J Tuyt- jens. M. C. Tourné-Duwel. W Trip- penzee. J A. Vermeer. M A. Vorder- hake, J Veldhuizen. P J Verlaan. P. C J. M. v. Veen en M. H. v. Wegen de Jong. Voor C-E en D-E slaagden G L. W. de Groot en E. H Benschop Zij werden opgeleid door auto- en scooter- en vrachtwagenrijschool D. 1 Engel, Bosstraat 5, Soest. Al Je 't ming vraogt mok zelge dak net zon volhouwer bin asm eheer Van der Neut. Das de man, die ut gemeentebe stuur een brief eschreve het, waor- in hie d'r op wlest, dattut een groot Soesder belaang is om de schilderleje van meheer^Van Looy naor Soest t« kriege. Die schilderieje haange nog in een museum in Haorlem, maor dat zal binnekort worde op eheve. Veur de warreke van Van Looy, die vieftien jaor in Soest ewoond en ewar- rakt het en die heul Soest as z'n war- rekterrein had, is nog gin bestemming evongde. Meheer Van der Neut is daorom een volhouwer. omdattie daartug jaor eleje al een brief ecshreve het, waarin hle d'r bie ut gemeentebestuur op an drong om te prebere de schilderieje van Van Looy an te kope. Laoter het- tie nog een keer eschreve. maor steeds is ut op niks uut elope. Hie het te- slotte de moed op egeve, maor nong hie las, dattut museus in Haorlem oppedoekt wordt, wil hie 't nog één keer prebere. 't Zal ming benieuwe wat de gemeen te nong gaot doen. Volleges ming niks. Da zou meraokels jaamer weeze, waant noeng het ze de kaans om me- raokelse schilderieje van oud-Soest te kope en die kriegt ze meschien nooit meer. En omdatter allaang planne binne om in de Karrekebuurt een mu seum te maoke in De Drie Ringe, zou ut kope van die schilderieje van Van Looy de eerste stap kenne weeze om die planne veur mekaar te krlegen. Meschien binne die schilderieje wel nie te betaole, maor daor is niks an te doen. De gemeente hep noeng de laot- ste kaans om ut verzuum van vreuger goed te maoke, toen op de brieve van meheer Van der Neut gin daode vol- legde. Datter noeng wel meer geld veur evraogd zal worre is nie zo verwonder - luk, waant alles is duurder erworre. Maor ut komp d'r beslist weer uut, waant volleges ming is d'r in Soest best belaangstelling veur „plaotjes" van oud-Soest. Dat marrek ik elke elke week op de soos as wullie mit z'n alle over de plaotjes in de Soesder kraant van „Soest toen - Soest nu" eboge zitte om uut te visse wattut is. Toevaalig weet ik ok, datter een school is, waor zullie al die plaotjes uut de kraant hebbe eknipt en an de muur hebbe ehaange. Dan kunne de kingders us kieke hoe ut vreuger was in Soest aste geschiedenis van ut dar- rep an de orde komp. Zellufs die kingders hebbe belaang stelling veur die ouwe plaotjes en daorom weet ik zeeker, datter heul wat minse naor die meraokels mooie schilderieje komme kieke. Wullie. das heul Soest, en de zoomergaasten hebbe daor vaast en zeker een gulde veur over en dan binne de koste van an- schaf d'r zo uut. Ik weet, datte burregemeester een groot liefhebber is van ouwe dinge. De ontwikkelinge in de Karrekebuurt worde dan ok op de voet evollegd en de burregemeester. zou ok niks liever zien dan datter zo 'gauw meugeluk een museum kwam. Meschien komp ut d'r vlugger aster al een heuleboel voorwarrepe veur binne. Schilderieje van Van Looy bieveur- beeld. onroerende goederen taxaties V rMv hypotheken H r assurantiën. Steenhoffstraat 67 Soest Tël. .2169 De B.DC. handbal bracht tijdens de Paasdagen een bezoek aan Duitsland en bracht daar niet alleen een paar prettige dagen door, doch speelde ook enige wedstrijden. De Duitse club zal nu een tegenbezoek brengen en dat gaat deze week gebeu ren. Nadat zij gisteravond gearriveerd wa ren, hebben zij vandaag een bezoek aan Amsterdam en Alkmaar gebracht. De Duitse gasten zijn bij B.D.C.-ers ondergebracht. Zaterdag zullen zij weer een bezoek aan Amsterdam brengen of zich elders verpozen, en 's middags enige wedstrij den spelen op het griffelveld van B.D.C. aan de Bosstraat en wel: 2.00 uur, junioren: B D.C. ISportclub „Södel". 3.00 uur, junioren: B.D.C. IISportclub „Södel". Zaterdagavond zal er een gezellige avond belegd worden in „De Gouden Ploeg", waar voor alle leden toegang is. Zondag 17 juli, tussen 9.00 en 9.30 uur, zullen de gasten weer huiswaarts keren. Doordat de eigenlijke organisator, de heer J. van Kesteren, in het zieken huis te Laren verblijft, zullen Jan Steenbakkers, Wim Steenbakkers, N. L. Pouw en enige assistenten zijn taak overnemen. Zij doen hun uiterste best om het hun Duitse sportvrienden zo aangenaam mogelijk te maken.

Soester Courant | 1966 | | pagina 7